Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-12-19, 18:05   #451
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

super to dobrze bo ju¿ mia³am zrezygnowaæ z tego szamponu...dziêki
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-19, 18:11   #452
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

a mam jeszcze jedno pytanie...po jakim czasie u¿ywania szamponu z czarn± rzep± mo¿na zobaczyæ efekty
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-19, 19:23   #453
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Nie wiem, ja miewam efekt przyciemnienia i g³êbi od razu, ale mam w³osy bardzo ciemne naturalnie. Niektórzy pytali po umyciu, czy farbowa³am na czarno. Na pewno efekt siê nie utrzymywa³, wystarczy³o ¿e umy³am raz w³osy innym szamponem, by wydawa³y siê wyp³owia³e.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-20, 12:06   #454
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

"Z kory dêbowej, kory kruszyny i owocni orzecha w³oskiego mo¿na przygotowaæ p³yn przyciemniaj±cy w³osy: przygotowuje siê go nastêpuj±co: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w³oskiego zalewa siê 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe³niaj±c wyparowuj±c± wodê.
Pozostawia pod przykryciem do nastêpnego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gramów gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P³ynem smaruje siê w³osy i skórê g³owy, po umyciu i przez nastêpne kolejne dni, a¿ do uzyskania ¿±danego koloru."

a czy ktos to stosowa³ i mog³by wyt³umaczyc jak d³ugo pozostawiaæ ten p³yn na w³osach? próbowa³am wczoraj, wiem ¿e trzeba to zmyæ bo w³osy by³yby t³uste. nie wiem czy to na³o¿yæ tak na kilka minut czy mo¿e godzinkê lub jeszcze wiecej? bede wdzieczna za odp.
nova57 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-20, 21:18   #455
JeanneJF
Przyczajenie
 
Avatar JeanneJF
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznan
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Mam wlosy pofarbowane na kolor czarny. Chcialabym rozjasnic wlosy, ale nie za pomoca dekoloryzacji, lecz srodkami naturalnymi. CZy ktos zna jakis sposob? Z gory dziekuje Wam bardzo.
JeanneJF jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-22, 16:32   #456
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

pomo¿e kto¶?
nova57 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-22, 19:28   #457
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Nova - o takich p³ukankach ju¿ tu trochê by³o, przejrzyj w±tek od pocz±tku, nie jest d³ugi, je¶li siê wy³±czy posty o rozja¶nianiu.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 23:17   #458
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

czyta³am ca³y.nawet 2 razy. nie pamietam zeby kto¶ pisa³ o stosowaniu tej p³ukanki.kto¶ podawa³ jesli nie w tym to w innym,bo o przyciemninaiu by³o kilka,¿e taki sposob istnieje,ale nie o tym jakie dawa³o efekty i jak dok³adnie nale¿y to stosowaæ.chyba ¿e ja nie umiem czytac ze zrozumieniem

Edytowane przez nova57
Czas edycji: 2008-12-22 o 23:19
nova57 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-23, 15:33   #459
Kenali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 30
P³ukanka z kory dêbowej

Je¶li w±tek taki by³ to sorry nei umiem szukac ;D Chodzi mi o to jak siê robi p³ukanke z kory?gotuje sie to i co dalej? Moczy siê w w tym w³osy a potem sp³ukuje czy nie? Jak d³ugo sie to gotuje?I czy to wogole dzia³a?Jak tak to od razu czy dopiero po d³u¿szym czasie stosowania?Z góry dziêkuje ;*
Kenali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-23, 18:39   #460
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: P³ukanka z kory dêbowej

radzê dobrze poszukaæ, bo jest ju¿ w±tek dotycz±cy p³ukanki z kory dêbowej
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-23, 19:13   #461
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Czyta³am tu, ¿e dziewczyny albo p³uka³y tym w³osy jak wod±, albo nak³ada³y pod rêcznikiem na pó³ godziny i sp³ukiwa³y.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 15:30   #462
pigmalion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Jak naturalnie przyciemniæ w³osy?

Hej, to mój pierwszy post, wiêc witam wszystich
Kto¶ pisa³ o przyciemnianiu w³osów kor± deb±w± , chcia³abym to wyprobowaæ, ale kompletnie nie wiem, jak sie do tego zabraæ! Powinnam to z czym¶ zmieszaæ? W jakich proporcjach? Ile trzymaæ na w³osach? Po ilu u¿yciach bed± widoczne efekty i przez ile bêd± siê utrzymywaæ? Jak czêsto nale¿y stosowaæ?
Przepraszam, je¶li gdzie¶ to juz by³o - szuka³am i nie znalaz³am, ale tak jak pisalam - jestem tu nowa i mo¿liwe, ¿e przeoczy³am co¶ je¶li tak to, je¶li to nie sprawi k³opotu, proszê o link do w±tku ze stosowaniem kory Z góry dziêkujê za odpowied¼.

Edytowane przez pigmalion
Czas edycji: 2008-12-25 o 15:32
pigmalion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-25, 18:14   #463
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

hej;* kupi³am sobie szampon i od¿ywkê do w³osów z czarn± rzep± i po kilku stosowaniach zauwa¿y³am du¿± ró¿nicê Moje w³osy sta³y siê mocniejsze(ju¿ nie wypadaj± tak jak wcze¶niej) i co najwa¿niejsze ten szampon wydoby³ z nich g³êbiê koloru,nie wierzy³am w to ¿e mogê osi±gn±æ takie rezultaty...s± prawie czarne i na dodatek piêknie siê b³yszcz± bardzo dziêkujê Malli za t± wspania³± radê.BU$$
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 22:02   #464
dawidecekck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1
Przyciemniæ w³osy

Witam
Jestem szatynem i chcia³bym w sposób naturalny przyciemniæ sobie tak w³osy ¿eby mieæ czarne.. lub bardzo ciemne...
Nie chcia³bym u¿ywaæ jaki¶ farb czy co¶ , chodzi o jakie¶ zio³owe przyciemnienie.Na necie znalaz³em co¶ takiego.. ale w ogóle nie wiem czy to jest dobre..:

Przepis 1
Lekko przyciemnia w³osy p³ukanie w wywarze li¶ci sza³wi i orzecha w³oskiego. 3 ³y¿ki mieszanki zalewa siê 1 litrem wody, gotuje 5 minut i odstawia do wystygniêcia. Przecedza siê i trochê podgrzewa.

Przepis 2
Przyciemniaj± w³osy nastêpuj±ce zio³a: kora dêbowa, kora kruszyny, owocnia orzecha w³oskiego, li¶cie indygowca (basmy). Z kory dêbowej, kory kruszyny i owocni orzecha w³oskiego mo¿na przygotowaæ p³yn przyciemniaj±cy w³osy: przygotowuje siê go nastêpuj±co: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha w³oskiego zalewa siê 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupe³niaj±c wyparowuj±c± wodê.
Pozostawia pod przykryciem do nastêpnego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gramów gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. P³ynem smaruje siê w³osy i skórê g³owy, po umyciu i przez nastêpne kolejne dni, a¿ do uzyskania ¿±danego koloru.

rozumiem ¿e to przyciemnia w³osy , ale co zrobiæ ¿eby osi±gn±æ czarny kolor...??
Prosze o pomoc..
Pozdrawiam
dawidecekck jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 22:05   #465
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Przyciemniæ w³osy

Ja wiem ze mozna olejem rycynowym
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 22:43   #466
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: Przyciemniæ w³osy

Jest w±tek o naturalnym przyciemnianiu w³osów, tam znajdziesz przepisy i opiniê o poszczególnych sposóbach.
Ka¿de w³osy reaguj± indywidualnie, u niektórych efekt np. zio³owych p³ukanek jest spetakularnych, inni nie widz± ró¿nicy po miesi±cach stosowania.
iustitia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 22:52   #467
asia2803
Raczkowanie
 
Avatar asia2803
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 94
fdsfsdfs

Edytowane przez asia2803
Czas edycji: 2010-07-23 o 14:15
asia2803 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 11:05   #468
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: wlosy

Cytat:
Napisane przez asia2803 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej mam pytanie .mam naturalnie jasny blond wlosow. na zime zawsze mi ciemnieja , moze znacie jakeis sposoby zeby mi nie ciemnialy tylko byly ciagle bloond ? wogole wsyzscy mi mowia ze niedlugo mi pociemnieja,a ja wlasnie sie boje i nie chceem
poczytaj sobie o naturalnych sposobach rozjasniania wlosow.
__________________
Przysz³a Fryzjerka <3
Ninexa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 14:39   #469
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Przyciemniæ w³osy

Z szatyna zio³a nie zrobi± czarnego
Szamponetka,farba!!Zio³a przyciemnia max o dwa odcienie je¶li dobrze pójdzie,ale nie ma szans ¿e z szatyna zrobi± czarnego
__________________
some like it hot, some like red hair, but
"black is the colour of my true love's hair".


,,za 18 miesiêcy siê wyprowadzam,,


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487501
wymianka
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 18:02   #470
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Przyciemniæ w³osy

no wlasnie. nie bedziesz mial nagle czarnych wlosow. te przyciemnianie ziolami bedzie minimalne. zostaw , braz jest fajny
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 19:29   #471
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Re: ciemniejsze w³osy-do Anety

a co¶ na rude? ¿eby nie wygl±da³y tak sp³owiale...
nie znalaz³am nigdzie nic o rudych. ;d
je¶li by³o - przekierujcie mnie ;p.
Advay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 19:30   #472
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Przyciemniæ w³osy

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka¿ wiadomo¶æ
Z szatyna zio³a nie zrobi± czarnego
Szamponetka,farba!!Zio³a przyciemnia max o dwa odcienie je¶li dobrze pójdzie,ale nie ma szans ¿e z szatyna zrobi± czarnego
Nieprawda
Istnieje naturalna metoda otrzymania czarnego koloru w³osów bez ingerencji typowych ¶rodków koloryzuj±cych typu szamponetka albo farba.
To indygo.
Mieszankê uzyskuje siê na bazie 100% sk³adników naturalnych. Nie tylko nie niszczy, ale jest wrêcz od¿ycze dla w³osów.
O tym jak owo zio³o zastosowaæ mo¿na przeczytaæ na stronie mazid³owej, gdzie równie¿ mo¿na idygo zakupiæ.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 19:48   #473
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Przyciemniæ w³osy

Estelle - oj, kusisz, Ty niedobra!

Kotek112 - cieszê siê, ¿e widaæ efekty bez robienia z siebie druida i ganiania z sierpem po drzewach, jak to Panoramix, druh Asterixa czyni³ Moje w³osy jeszcze ³adnie czerni pianka do w³osów krêconych Nivea bez alkoholu. B³yszcz± po niej jak po granatowej farbie.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 21:24   #474
pigmalion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Przyciemniæ w³osy

Wypróbowalam korê dêbow±: dwukrotnie na³o¿y³am j± na w³osy ( wg przepisu znalezionegvo tutaj: 25g kory + 250 ml gotowaæ 30 min, odstawiæ na jeden dzien, gotowaæ 10 min i dodaæ 2 ml spirytusu), raz na 1 godz., drugi na ca³± noc, jednak nie widzê ¿adnego rezultatu. Zapewne wynika to ze specyfiki moich w³osów (kiedy¶ po zastosowaniu czarnego szamponu koloryzuj±cego nie by³o ¿adnego efektu!)
Teraz chce spróbowaæ czego¶ mocniejszego, mam wiêc pytanie o wspomniane tutaj indygo:
polecacie, je¶li mam ciemno br±zowe w³osy z rudymi koñcowkami, ale nie chce zmieniaæ koloru w³osów, tylko pozbyæ siê jedynie koñcówek? W³osy po indygo maj± odcieñ ciep³y czy jest to typowa (ch³odna) czerñ?

Edytowane przez pigmalion
Czas edycji: 2008-12-29 o 21:26
pigmalion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 22:07   #475
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Przyciemniæ w³osy

Koñcówki proponujê podci±æ, je¶li s± ja¶niejsze, to dlatego, ¿e s± ju¿ cieñsze, wytarte. Po 2 p³ukankach raczej nie zauwa¿ysz ró¿nicy, efekty widaæ po paru tygodniach, a z tego co pisano w tych w±tkach, to nawet dopiero po kwartale, no i nie u ka¿dego, niestety...
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 22:30   #476
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ
Estelle - oj, kusisz, Ty niedobra!
Aj, kuszê Sama bym siê skusi³a, ale... mnie nie staæ
Przy mojej d³ugo¶ci i proponowanych proporcjach 100 z³ "jak w mordê strzeli³", wiêc modzê co najwy¿ej z Venit±...

Cytat:
Napisane przez pigmalion Poka¿ wiadomo¶æ
Wypróbowalam korê dêbow±: dwukrotnie na³o¿y³am j± na w³osy ( wg przepisu znalezionegvo tutaj: 25g kory + 250 ml gotowaæ 30 min, odstawiæ na jeden dzien, gotowaæ 10 min i dodaæ 2 ml spirytusu), raz na 1 godz., drugi na ca³± noc, jednak nie widzê ¿adnego rezultatu. Zapewne wynika to ze specyfiki moich w³osów (kiedy¶ po zastosowaniu czarnego szamponu koloryzuj±cego nie by³o ¿adnego efektu!)
Teraz chce spróbowaæ czego¶ mocniejszego, mam wiêc pytanie o wspomniane tutaj indygo:
polecacie, je¶li mam ciemno br±zowe w³osy z rudymi koñcowkami, ale nie chce zmieniaæ koloru w³osów, tylko pozbyæ siê jedynie koñcówek? W³osy po indygo maj± odcieñ ciep³y czy jest to typowa (ch³odna) czerñ?
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Zgodnie z instrukcjaimi - mo¿na na ciep³o, mo¿na na zimno.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-30, 16:10   #477
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 3 594
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

czy wiecie moze czy korzeñ ³opianu przyciemnia czy rozja¶nia w³osy??
__________________
Bo marzenia siê nie spe³niaj±, sny zawsze koñcz±,
wspomnienia wracaj±, kawa uzale¿nia,
papierosy zabijaj±, czekolada tuczy,
a naiwno¶æ bierze górê nad pod¶wiadomo¶ci±.
oluskaaa922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-30, 17:22   #478
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

'Estelle' - Venita jest za jasna dla mnie
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-01, 15:55   #479
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o naturalne sposoby, rozja¶niæ w³osy mo¿na rumiankiem, kwiatem dziewianny, korzeniem rabarbaru (tylko z tym trzeba uwa¿aæ), li¶æmi ligustru lub malw± ogrodow± (ta ponoæ usuwa ¿ó³ty odcieñ, tak¿e z w³osów siwych).

Do nadania rudego odcienia s³u¿±: korzeñ alkanny, nagietek, czerwony hibiskus (polecam, sama dodajê do p³ukanki przyciemniaj±cej), szafran.

Natomiast do przyciemnienia w³osów u¿ywamy sza³wii, rozmarynu, suszonych li¶ci maliny lub czarnego bzu.

Sama robiê sobie dwa razy w tygodniu p³ukankê z: sza³wii, pokrzywy, owocu czarnego bzu, rozmarynu i hibiskusa. W³osy ³adnie l¶ni±, pociemnia³y i wzmóg³ siê naturalny rudawy refleks.

Jak bede w Polsce to chyba kupie sobie te ziolka do przyciemnieni bo narazie nie chce farbowac az do wesela i zapuszczam wiec raczej farbowanie musze odtawic
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-05, 18:45   #480
asienkaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦winouj¶cie
Wiadomo¶ci: 1 654
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez narcy Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, gdzie kupie hennê? my¶licie, ¿e w takich du¿ych drogeriach typu Rossmann i Natura bêdzie, czy raczej w ma³ych osiedlowych drogeryjkach?
W³a¶nie szuka³am w du¿ej drogerii nie ma ale za to w takim ma³ym osiedlowym sklepiku na pewno albo hurtowni. Na pewno s± na allegro.pl i to calkiem fajny wybór kolorow wiec polecam tam kupiæ .
__________________
W±tek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416289

Nowy : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.