Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 19:49   #991
shirushi
Przyczajenie
 
Avatar shirushi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 12
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Em... A ja mam taki problem... Otóż mam cere tłustą i problem z zaczerwienieniami... Całą twarz mam pokrytą takimi czerwonościami i nie wiem, jak sie ich pozbyć... Trądzik aktualnie nie jest tam jakimś moim wielkim problemem (uzywam na niego Skinoren'u), ale nie zbyt dobrze czuje sie z myślą, iż np. ide na miasto i musze pokazać "taki kolor twarzy". Szczególnie prosiłabym o polecenie mi dobrego kremu matującego, co najmniej żeby cera była mniej tłusta (albo, jak sie da, w ogóle) i coś na te przebarwienia.

Dla waszej świadomości.
Teraz stosuje Garnier 3 w 1 Czysta Skóra
Skinoren.

Tylko dwie rzeczy, gdyż tak przepisała mi moja dermatolog... Bym stosowała coś na oczyszczanie cery np. toniki itp i Skinoren na krostki.

Bardzo prosze o wasze odpowiedzi!
shirushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:37   #992
fefelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: 18 lat, cera mieszana, bardzo przetłuszczająca się w strefie T, przesuszona

Cytat:
Napisane przez Agna_Iolanthe Pokaż wiadomość
Moja cera ma chyba wszystkie możliwe problemy (może z wyjątkiem zmarszczek - mam 18 lat).

Generalnie jest mieszana, strefa T błyszczy się intensywnie i nie istnieje kosmetyk rozwiązujący problem na cały dzień (jak mi bardzo zależy, stosuję kombinację: maska z zieloną glinką + krem beztłuszczowy (fresh) + emulsja matująca (Mati Zone T Bio Specific Yves Rocher) + podkład matujący (Fresh Matte Maybelline) + bibułki matujące w miarę potrzeby (bo nie lubię pudru)).

Oprócz tego trądzik: zaskórniki w strefie T, a ostatnio też na peryferiach twarzy (nie wspominając o dekolcie i plecach).

Żeby nie było za łatwo, moja cera jest dodatkowo przesuszona. Przy klimatyzacji, ogrzewanym powietrzu, nadmiarze wysuszających kosmetyków (glinka, alkoholowy tonik) etc. ściąga się (nawet w tłustych partiach), a następnie zaczyna schodzić. Na to pomaga krem Thermal S2 Vichy, ale jest trochę za ciężki i cera się po nim błyszczy.

Co robić?
polecam krem benzacne albo linoderm,obydwa krem kosztują ok. 12 zł a są świetne
fefelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:49   #993
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: 18 lat, cera mieszana, bardzo przetłuszczająca się w strefie T, przesuszona

Dzisiaj zrobiłam polecaną na YT papkę na nos w charakterze plastra przeciw wągrom z żelatyny i mleka. Nie wiem jak wam, ale chyba coś poszło nie tak, bo po oderwaniu zamiast zanieczyszczeń miałam w tych "plastrach" jakby ślady po mikro bąbelkach powietrza Czyli wyszło mi dziurawe i nic nie oderwało.

Zastanawiam się nad zamówieniem kilku różnych plastrów na Allegro i testowaniu do skutku. Macie jakieś ulubione?
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:35   #994
pathi91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 5
GG do pathi91
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Hej dziewczyny. Ja Wam powiem co pomoże na pryszcze i skórę mieszaną. Przestudiowałam wszystko, byłam u dermatologa i już jestem wolna od tego problemu.
oto antidotum : zestaw z tołpy(żel do mycia twarzy i tonik) - do strefy T, do cery mieszanej, (po wizycie u dermatologa dostałam na receptę) epiduo. Nie polecam żadnych kremów z tołpy, bo są wg mnie zupełnie nie potrzebne. Najlepiej wymazać z diety czekoladę i coca-colo podobne napoje Polecam także picie wody
pathi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:13   #995
la_chica
Raczkowanie
 
Avatar la_chica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 356
Dot.: 18 lat, cera mieszana, bardzo przetłuszczająca się w strefie T, przesuszona

Cytat:
Napisane przez YipYip Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam polecaną na YT papkę na nos w charakterze plastra przeciw wągrom z żelatyny i mleka. Nie wiem jak wam, ale chyba coś poszło nie tak, bo po oderwaniu zamiast zanieczyszczeń miałam w tych "plastrach" jakby ślady po mikro bąbelkach powietrza Czyli wyszło mi dziurawe i nic nie oderwało.

Zastanawiam się nad zamówieniem kilku różnych plastrów na Allegro i testowaniu do skutku. Macie jakieś ulubione?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-off-mask.html

jeszcze nie testowałam, ale chyba lepsze niż plastry. taniej wychodzi i bardziej wydajne. i co najważniejsze ma dobre opinie
__________________
Cele:
* 58,5kg
* gładka cera
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 11:33   #996
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: 18 lat, cera mieszana, bardzo przetłuszczająca się w strefie T, przesuszona

Dodałam sobie do swojej wizażowej "torebki", bo chciałam zamówić na Allegro, ale nie ma. Może pojawi się z czasem. Dzisiaj robię drugie podejście do tego mazidła z mleka i żelatyny, a jak nie zadziała to będę zła
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:36   #997
YourNightMare_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: 18 lat, cera mieszana, bardzo przetłuszczająca się w strefie T, przesuszona

Cześć dziewczyny
Potrzebuję czegoś naturalnego [albo i nie] na te znienawidzone, czarne kropki na nosie. Jak się tego pozbyć?
__________________
Zapuszczam me pukle

Oraz chudnę z 73 na 55 - od 01/09/2011 Mile widziane porady i słowa wsparcia



Olejek na włosy: 03/09/2011r
Olejek na pazurki: 03/09/2011r
Olejek na rzęsy: 17/06/2010r
YourNightMare_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 14:16   #998
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Dla dziewczyn, które szukają, szukają i dobrej metody znaleźć nie potrafią... Polecam kompleksowy zestaw do walki z trądzikiem, zaskórnikami, wypryskami LEROSETT + ACNE. W zasadzie mogę wam dać gwarancję, że to wam pomoże. Nie ma lepszego zestawu kosmetyków, do radzenia sobie z takimi problemami.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 14:18   #999
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn, które szukają, szukają i dobrej metody znaleźć nie potrafią... Polecam kompleksowy zestaw do walki z trądzikiem, zaskórnikami, wypryskami LEROSETT + ACNE. W zasadzie mogę wam dać gwarancję, że to wam pomoże. Nie ma lepszego zestawu kosmetyków, do radzenia sobie z takimi problemami.
Gwarancji dać nie możesz.
To, że tobie coś pomogło, nie znaczy, że pomoże innym.
Za pięknie by było.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:14   #1000
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn, które szukają, szukają i dobrej metody znaleźć nie potrafią... Polecam kompleksowy zestaw do walki z trądzikiem, zaskórnikami, wypryskami LEROSETT + ACNE. W zasadzie mogę wam dać gwarancję, że to wam pomoże. Nie ma lepszego zestawu kosmetyków, do radzenia sobie z takimi problemami.
Pisząc "Acne" myślałaś o Acne-Dermie? Ja do niego serca nie mam ale tą maseczką mnie zaintrygowałaś, napisz o niej coś więcej..
__________________
Dbam o siebie- z głową
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:53   #1001
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez blond_i Pokaż wiadomość
Pisząc "Acne" myślałaś o Acne-Dermie? Ja do niego serca nie mam ale tą maseczką mnie zaintrygowałaś, napisz o niej coś więcej..
Ja już co prawda nie mam problemów z trądzikiem, ale swego czasu stosowałam tą maseczkę.
Mój trądzik to były małe ropne krostki, zaskórniki, żadnych wielkich gul.
Maseczka... wrażenia na mnie nie zrobiła.
Ani pomogła ani zaszkodziła tak naprawdę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 22:27   #1002
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Jeżeli chodzi o tą maseczkę z mleka i żelatyny fajnie jest ją zrobić po parówce. Myślę ,że w tedy da lepszy efekt. U mnie przynajmniej tak jest.

Ja nie mam problemu z trądzikiem , nie mam takich ropnych krostek, jednak z zaskórnikami na policzkach i przede wszystkich od kącików ust w dół. I to zaskórniki zamknięte.
Kupiłam jakiś czas temu Clean&Clear taki żel+ maska na zaskórniki. I mam średnie uczucia. Na początku byłam zadowolna bardzo.
Kiedyś pamiętam pomagał mi Pure Zone.... ale ogólnie najbardziej polecam czyste zielone glinki
Fajnie oczyszczają cerę , z zaskórników też.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Dodam jeszcze ,że nigdy nie stosowałam żadnych z kremów typu benzacne itp. Kiedy chodziłam do pani dermatolog w kółko przepisywała mi ten sam krem , twierdząc ,że nie mam dużych problemów z cerą. Był to Acne Mat jeżeli dobrze pamiętam nazwę, który w ogóle nic mi nie pomógł.
Muszę znowu wybrać się do dermatologa , może w końcu mi przepisze coś fajnego. A jak nie to zmienie lekarza.
Dziewczyny chciałam zapytać o benzacne itp. co polecacie? Czy to działa?
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 11:50   #1003
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Hej mam problem na nosie czy to są pory? Czarne kropki na nosie, ale to raczej wągry nie są, bo wydaje mi się, że wągry no oczywiscie sa czarne ale bardziej takie wystające jak dotyka sie je to czuje się je? a ja chyba mam pory ale czym różnią się otwarte od zamkniętych?
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:01   #1004
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez martusiakw Pokaż wiadomość
Hej mam problem na nosie czy to są pory? Czarne kropki na nosie, ale to raczej wągry nie są, bo wydaje mi się, że wągry no oczywiscie sa czarne ale bardziej takie wystające jak dotyka sie je to czuje się je? a ja chyba mam pory ale czym różnią się otwarte od zamkniętych?
Myślę , że to na nosie to wągry , rozszerzone zanieczyszczone pory.
Pory otwarte od zamkniętych czy zaskórniki otware/zamkniete?
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:49   #1005
LittleFirenze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

miałam trądzik w wieku 14-17 lat, teraz raczej sporadycznie, ale za to cera pełna jest takich blizn-kropek po pryszczach. Próbowałam peelingiem, podkładem, ale nic to nie dało. do tego cera szybko się przesusza, a gdy ją traktuję kremami wyskakują pryszczki ;/ do tego jest ziemista i szara, ale to może od papierosów i kawy - chciałabym mieć gładką buzię, jakieś porady?
LittleFirenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:03   #1006
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

na przebarwienia - np. Acne derm, na ziemistość - np. maseczka z zielonej glinki
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:36   #1007
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Mam pytanie...

Pisałam ten post na innym forum, ale narazie nie dostałam odpowiedzi - nie chce zakładać nowego wątku.. myślałąm aby zapytać na jakiś kosmetycznym (oczyszczanie twarzy, tradzik, wągry i inne problemy skóry) - może akurat ktoś sie z tym spotkał. miał wykonywane - wykonuje sam jako komstyczka i będzie mógł mi pomóc..

Znalazłam ostatnio takie info - jest wątek na wizażu ale bardzo słabo rozbudowany (5 postów) i nikt tam nie zagląda
chodzi mi o DEZINKRUSTACJE -ZMYDLANIE TWARZY

To udało mi sie wyszperać
Jest to zabieg polegający na głębokim oczyszczeniu skóry twarzy. Wykorzystuje się w nim właściwości substancji czynnych ułatwiających pozbywanie się łusek, obumierającej skóry oraz łoju. Wprowadzane jony zmniejszają swoistość osadów, umożliwiając ich późniejsze wypłukanie.

Zabieg ten polecany jest osobom posiadającym bardzo tłustą skórę oraz dużą ilość zaskórników.
W zabiegu tym wykorzystuje się prąd elektryczny i sól kuchenną o odpowiednim stężeniu, która spulchniając skórę umożliwia usunięcie nadmiaru tłuszczu, zmieniając go w mydło, wydalane następnie przez gruczoły potowe i tłuszczowe.

Skóra po tym zabiegu staje się matowa, gładka w dotyku, bez nadmiernego wydzielania sebum, zaskórniki otwarte zmniejszają się, pory skóry zamykają się.

Chciałabym wiedziec jakim urzadzeniem sie wykonuje taki zabieg i jak ono wyglada?



Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2012-01-05 o 17:08
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:43   #1008
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Jest taka książka Barbary Jaroszewskiej - Kosmetologia i tam jest cały rozdział o prądach i jeszcze inne powiązane, jest w sieci jako pdf, tam może znajdziesz odpowiedz.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:28   #1009
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Jest taka książka Barbary Jaroszewskiej - Kosmetologia i tam jest cały rozdział o prądach i jeszcze inne powiązane, jest w sieci jako pdf, tam może znajdziesz odpowiedz.
Tak cztałam różne informacje na ten temat w róznych ksiażkach - ale co innego czysta teoria , a co innego jeśli ktos miał wykonywany taki zabieg i jest w stanie w przyblizeniu opisać jak to wyglada, czego mozna sie spodziewać i czy działa na zaskórniki

umówie się na coś takiego do salonu - i przekonam się na własnej skórze jak to działa i czy daje efekt

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2012-01-05 o 17:06
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 16:56   #1010
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ra-wersja.html

DZIEWCZYNY sprobujcie tej maseczki! meczylam sie dosc dlugo z pryszczami na brodzie, uzylam jej dwa raz pod rzad, tzn dzien po dniu i juz mi nic nie wyskakuje, teraz stosuje ja raz na tydzien ew przez wielkimi wyjsciami teraz walcze z bliznami! naprawde polecam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:33   #1011
MsTiny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

RATUNKU! zadałam to pytanie już w innym temacie, ale dotychczas nie dostałam odpowiedzi, a zależy mi na szybkiej pomocy. Otóż jak długo trzeba czekać na efekty tabletek drożdżowych i maseczek z drożdży? z trądzikiem nie mam problemu, bogu dzięki, ale muszę się jakoś uporać z wysypem zaskórników słyszałam, że po tych tabletkach wszystkie nieczystości wychodzą na wierzch, a nie chce chodzić do szkoły z okropnie wysypaną twarzą, więc czy dałoby się tak "wcelować" kurację, żeby pozbyć się pryszczy akurat na feriach?
MsTiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:14   #1012
nesaya5
Raczkowanie
 
Avatar nesaya5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 103
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Witam ja mam tylko takie jedno pytanko . Czy jeżeli pójdę do ginekologa bez wcześniejszych konsultacji z dermatologiem to będzie problem z wypisaniem tabletek antykoncepcyjnych na trądzik? Co prawda nie jest już on taki duży jak kiedyś ale skóra mi się strasznie błyszczy (nie tylko w strefie T, ale i cała twarz) występują na niej drobne krostki i od czasu do czasu jakieś większe niespodzianki, chciałabym z tym jakoś skończyć
nesaya5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 19:25   #1013
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez nesaya5 Pokaż wiadomość
Witam ja mam tylko takie jedno pytanko . Czy jeżeli pójdę do ginekologa bez wcześniejszych konsultacji z dermatologiem to będzie problem z wypisaniem tabletek antykoncepcyjnych na trądzik? Co prawda nie jest już on taki duży jak kiedyś ale skóra mi się strasznie błyszczy (nie tylko w strefie T, ale i cała twarz) występują na niej drobne krostki i od czasu do czasu jakieś większe niespodzianki, chciałabym z tym jakoś skończyć
Wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu
Ja jak zaczynałąm brać tabletki to poprosiłam gin o takie które dodatkowo wpływają na wygląd cery (poprawiają ją) i takie mi przepisał

pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 18:37   #1014
Patka1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Ja osobiście polecam antybakteryjny krem matujący i 3 w 1 z Perfecta NO PROBLEM!
Krem matujący nie tylko matuje cerę, ale znikają zabarwienia, mała blizny, hamuje powstawanie nowych pryszczy, a 3 w 1 ma podobne zastosowania, ale jeszcze oczyszcza skórę i redukuje zaskórniki. Pokochałam je
Po jakimś tygodniu stosowania miałam już około 80% mniej pryszczy.
Patka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:54   #1015
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A ja przede wszystkim polecam naturalną pielęgnacje.
Picie skrzypu, pokrzywy. Dużo cynku i selenu.
Kwasy! Filtry! Ograniczenie SLSów.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 10:19   #1016
Isilie
Przyczajenie
 
Avatar Isilie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Ja też zmagam się z tym problemem, tylko u mnie zazwyczaj mocno wysypuje się w trakcie i krótko po okresie. Czytając wasze posty doszłam do wniosku, że to prawdopodobnie wina hormonów. Dziś przykładowo jestem przed okresem i moja cera wygląda wręcz idealnie. Rano przemyłam ją delikatnym żelem i nałożyłam krem. Nie zaprzeczę, że kilka drobnych krostek jest widocznych. Niedługo mam wizytę u ginekologa i zatem kieruje swoje pytanie do was: jakie tabletki polecacie? czy to lekarz dobierze odpowiednią kurację? czy są leki, na które trzeba być wyjątkowo ostrożnym?
Isilie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 12:08   #1017
DarkTinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Polecam mydło ichtiolowe! Dobrze oczyszcza i "wyciąga" wszystko tak, że łatwiej jest się tego pozbyć. Mam dodatkowo delikatną skórę i u mnie nie było żadnych podrażnień. Zapach raczej nieprzyjemny ale liczy się efekt. Pomogła zarówno na ropne paskudztwa jak i na wągierki - zauważyłam wyraźnie, że jest ich mniej. Polecam - ja kupiłam na Allegro
DarkTinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:07   #1018
kasia_jankowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Re: pielęgnacja mieszanej skóry twarzy - lat 19 :)

polecam maść brevoxyl!!!
kasia_jankowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 06:22   #1019
Divalicious
Raczkowanie
 
Avatar Divalicious
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 42
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Ja zmieniłam tonik na płyn micelarny, i dwa razy dziennie przemywam, używam kremu Kolastyna young i staram się rano i wieczorem myć twarz. Dodatkowo trzeba odstawić czekoladę, chipsy i zdecydowanie alkohol, nie uzywam soli i cukru na pewno trochę sportu i diety nikomu nie zaszkodzi a nawet polepszy
__________________
Zapraszam na http://whitepulery.blogspot.com/



Divalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 10:45   #1020
piekna1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Dziewczyny!
ja tez miała duży problem z pryszczami a zwłaszcza wągrami...
teraz sie to unormowało
niedawno czytałam fajnego ebooka, dziewczyna pisze tam jak zamiast chodzić do kosmetyczek można zlikwidować wągry w domu, polecam
wam polecam, pisze naprawdę rzeczy o których nie miałam pojęcia na temat pielęgnacji, kremów, makijażu, pokazuje fajne wskazówki i triki

piekna1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.