Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 17:48   #4171
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Aliś bardzo ładnie ci w tym odcieniu i nie widac by cos ci sie odcinalo od szyi. a to ze na tescie poaskowym na szyi wbija to nic, wazne ze w calosciowym makijazu wyglada super.
a co do ilosci odcieni, to sporo dziewczyn ma ich kilka (wszystkie pasuja) i maluje sie w zaleznosci od zachcianki, pogody i swiatla, szarego lub innego odcienia cery.
ja z edm co prawda juz zrezygnowalam bo znika mi z twarzy zastraszajaco szybko ale mam i sunkissed fair i light medium. najlepszy byl fairly summer ale juz poszedl w swiat.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 17:49   #4172
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

No bo aktualnie jest ten cudowyny czas gdy nie mam ani jednego. Zdarza się to raz na 2-3 miesiące I resztę ukrył podkład EDM
W obecnej chwili również rozważam zakup korektora do innych celów, bardziej upiększających np by rozświetliś spojrzenie, ale wiem, ze jak pryszcz wyskoczy to pożałuję
No i zamówiłam już entuzjastycznie pędzel do korektora i korektor na wspólnych zakupach (bo wydawało mi się że to konieczność dla minerałocholiczek),więc muszę do jutra wybrać kolor Na właśnie wyskakujące gule, i czerwony powyciskany nos
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 18:36   #4173
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zaraz się powieszę, zaginęły mi dwie paczki z EDM.. Miałam cztery zamówienia, pierwsze i ostatnie doszło, a te dwa środkowe nie, a zamawiałam 27 i 28 sierpnia.. Kurczę, rewelacja - w jednej paczce były sample podkładów dla kumpeli, a w drugiej kilka sampli cieni Co ja mam teraz zrobić?! Do EDM pisałam i oczywiście sprawę olali, no bo co oni w końcu mogą, ale jakoś dziwne, że akurat te dwie paczki nie doszły! Kurczę, drugi raz próbuję kumpeli zamówić próbki podkladów - za pierwszym razem jakaś lepka rączka podprowadzila, jak już do niej wysłalam, a teraz to... Jestem załamana..

W ogóle.. otworzyłam wczoraj Biga z podkładem intensive i.. kurczę, nie wiem co się stało, ale w ogóle nie kryje.. A mam sampla z tym samym odcieniem, ta sama formuła, i jest wszystko fajnie, czy to możliwe, żeby nasypali mi np matte zamiast intensive do opakowania z nazwą intensive? Aż nie chce mi się wierzyć, ale różnica pomiędzy podkladem w Bigu, a tym w samplu jest zauważalna
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 19:36   #4174
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ale pech...
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 23:23   #4175
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
W takim razie "chyba" (moje ulubione słowo) postawię na minta, bo w beżu faktycznie mogę używać podkładu (mam te jasne próbki) lub coś fajnego po oczy (Sunlight?), bo w sumie cieni specjalnych nie mam, ale zawsze się przyda I taki pędzel do korektora to też chyba bardziej pod oczy i punktowo się nada niż na zielony korektor.
Ostatni raz pokazuję zdjęcie, ja w SBP w 2 światłatłach (choć oba naturalne) Malowane byle jak, co widać po czewrwonymn nosie i plamkach na nim.

Bardzo ładnie Ci w SBT! zawsze myślałam że to pomarańcz a tu taki śliczny kolor
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 06:44   #4176
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja uzywam jednego koloru Na poczatku kombinowalam, mieszalam, cudowalam ale wtedy mialam problem z rumianymi polikami, a gdy juz sie wszystko uspokoilo postawilam na Fair Neutral i trwam przy nim od wielu miesiecy Miejscowo zamiast korektora uzywam podkladu w tym samym kolorze, nic sie nie odznacza.
Ja tak samo, jestem wierna Sweet Almond i nic nie kombinuję
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 07:17   #4177
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja tak samo, jestem wierna Sweet Almond i nic nie kombinuję
A ja sobie dzisiaj pomalowałam buzię SBP, pod oczy dałam troszkę Golden Fair (ale próbowałam go nalożyć brzegiem flat topa, więc wiadomo) i punktowo też SBP tak jak na całą twarz i nieststy był on wówczas ciemniejszy. I teraz już nie wiem czy taki Multi -tasking jest takim cudem które się dopasuje do każdego koloru podkładu, skoro sam podkład nałożony jako koretor sie wybija? A może to dlatego, ze nałożyłąm go na wierzch? Może nie byłby tak widoczny, gdybym nakłądała go po podkąłd albo wogóle przy uzyciu właściwego pędzla a nie patyczka do uszu Jestsm zielona: Mint, Synlight czy Multi-tasking (bo przeczytałam na blogu Kathy że korektor Fair jest różowawy)
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 07:50   #4178
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Jestsm zielona: Mint, Synlight czy Multi-tasking (bo przeczytałam na blogu Kathy że korektor Fair jest różowawy)
co to za blog?
pytam, bo raczej nie chodzi o mojego bloga (ja korektora Fair nie opisywałam, a poza tym moj nick trochę inny jest ), a zawsze chętnie dowiem się o nowych miejscach, gdzie można poczytać o minerałach A tego bloga, o którym piszesz, chyba jeszcze nie znam...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-15 o 07:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 07:58   #4179
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja myślę cathy że to o Twoim blogu było, tylko może się nie chce czytać?????
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:02   #4180
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cathy Twój blog to skarbnica wiedzy dla takich nowicjuszy jak ja.Jest super,wszystko bardzo dokładnie i porządnie opisane.Ja jak coś zamawiam to sugeruję się właśnie zdjęciami i opisami z Twojego bloga.Wczoraj własnie wypróbowałam mixing medium i muszę przyznać ze jest rewelacyjne,nie sądziłam ze można tak wydobyć kolor z cieni i żeby nie było OT chciałam spytać czy ten rozswietlacz Viki`s Radiant Creation nakładasz na całą twarz czy tak jak róż?
__________________


Edytowane przez manusiakubusia
Czas edycji: 2009-09-15 o 08:05 Powód: literówka
manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:32   #4181
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
a ja myślę cathy że to o Twoim blogu było, tylko może się nie chce czytać?????
no jak o moim, jak ja korektora Fair nie opisywałam
Chyba, że ze mną jest gorzej niż myślałam i już nie wiem, co opisałam To bardzo przepraszam wtedy


Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Cathy Twój blog to skarbnica wiedzy dla takich nowicjuszy jak ja.Jest super,wszystko bardzo dokładnie i porządnie opisane.Ja jak coś zamawiam to sugeruję się właśnie zdjęciami i opisami z Twojego bloga.Wczoraj własnie wypróbowałam mixing medium i muszę przyznać ze jest rewelacyjne,nie sądziłam ze można tak wydobyć kolor z cieni i żeby nie było OT chciałam spytać czy ten rozswietlacz Viki`s Radiant Creation nakładasz na całą twarz czy tak jak róż?
Dziękuję
Viki's u mnie służy jako róż (jak namacham się nieco więcej pędzlem, żeby kolor z niego wydobyć), a najczęściej używam go nad róż jako rozświetlacz i żeby nadać nieco blasku różowi, który ma go za mało

Dzisiaj noszę Sand Cherry i przyznam, iż mam mieszane uczucia. To już nie jest brzoskwinka, to pomarańcza w czystej postaci na mojej żółtawej cerze. Co prawda mam dziś pomarańczowe cienie na oczach , więc jakoś to wygląda w miarę, ale Sand Cherry raczej nie stanie się moim ulubionym odcieniem
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 08:37   #4182
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cathy czy nie uważasz ze sand cherry to new car smell ? według mnie są identyczne, a oba są dostępne, nie wiem czym się różnią
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:07   #4183
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Cathy czy nie uważasz ze sand cherry to new car smell ? według mnie są identyczne, a oba są dostępne, nie wiem czym się różnią
hmm.. sand mi wyglada tak strasznie pomaranczowo.. a new car smell jest bardziej ceglasty(moj ukochany roz, na marginesie)
Widzialam go na blogu naszej Cathy kochanej(co ja bym zrobila bez Twojego bloga..) i chyba jest jasniejszy jednak..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:22   #4184
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

faktycznie sie rożnią (choć nieznacznie) już zrobiłąm swatche, zaraz wrzucę

edit: wstawiam 3 fotki w różnych świetle, wszystkie na dworze- pierwsza w słońcu, dwie w cieniu). tutaj takze tea time (2 fotka niewyraźna)

ferg masz rację - NCS bardziej ceglasty, ma też chyba wiecej drobinek -bardziej się mieni. SCH pomarańczowy, matowy, jakis taki płaski
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-15 o 09:37
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:34   #4185
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
faktycznie sie rożnią (choć nieznacznie) już zrobiłąm swatche, zaraz wrzucę
kolejne nowości podane w linkach w 2 poście
klik

Nowe korektorki nawilżające Za to zabrali reissue party i picks'y... Czyżby modernizowali je i zmieniali czy na stałe ich nie będzie? hm...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-09-15 o 09:36
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:38   #4186
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
kolejne nowości podane w linkach w 2 poście
klik

Nowe korektorki nawilżające Za to zabrali reissue party i picks'y... Czyżby modernizowali je i zmieniali czy na stałe ich nie będzie? hm...
hahaha pisałam do nich, ze chciałabym prasowany róż, no i jest

sunflowers wyglada bosko chyba intensywniejszy od butterfly kisses, ochhh pragnę go
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-15 o 09:39
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:45   #4187
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

W zasadzie chyba wszystkie nowinki pojawiają się tutaj:
http://www.everydayminerals.com/stor...-products.html

Na głównej jeszcze reklama nowego wyglądu produktów do ust - teraz będą białe opakowania. Dla mnie poprzednie były lepsze

No właśnie sunflowers
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 09:56   #4188
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
co to za blog?
pytam, bo raczej nie chodzi o mojego bloga (ja korektora Fair nie opisywałam, a poza tym moj nick trochę inny jest ), a zawsze chętnie dowiem się o nowych miejscach, gdzie można poczytać o minerałach A tego bloga, o którym piszesz, chyba jeszcze nie znam...
Przepraszam za zamieszanie, tak o Twojego Cathy bloga chodziło (z którego wiele się uczę, ale tak dużo nazw przyprawia o zawrót głowy)
A prostujac, chodziło konkretnie o porównanie Multi Tasking i Multi Intensive, tego drugiego, bardziej różowego - pomyliłam nazwę.
U Ciebie Multi-Tasking wygląda na jaśniutki, ale podobnie baardzo jasno wypadają najjaśniejsze odcienie EDM
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:03   #4189
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziekuje slicznie za swatch'a Winly
Oj.. duzo duzo za jasny bedzie sand cherry... juz new car smell musze czasem przyciemnic bronzerem..

Nowosci.. ide obczajac.
Sunflower sunflowerem, a widzialyscie White Lilies ?? Mozna nim rozswietlic luk.. domieszac do matowego rozu.. a w ostatecznosci moze da sie zrobic efekt tafli, jak w meteorkach
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 10:07   #4190
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Nowosci.. ide obczajac.
Sunflower sunflowerem, a widzialyscie White Lilies ?? Mozna nim rozswietlic luk.. domieszac do matowego rozu.. a
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:28   #4191
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A propo swatchy...
Ma ktoś może porównanie summer stroll i sand cherry? Bo zastanawiam sie który kupić Najwyżej oba ale...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:21   #4192
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczęta, ma ostatnie pytanie w sprawie korektorów. Z Minta rezygnuję - naczynek czy wypieków jako tako nie mam tylko zaczerwieniony nos z wyciskania, przebarwienia po pryszczach i wizję nowych pryszczy. SBP jest najciemniejszym z podkadów EDM jaki posiadam, i choć dziwne, ale jakoś wpasował się we mnie. Oglądając fotki Multi-Tasking dochodzę do wniosku, że jest on uniwersalny, ale nie dla bardzo janych cer. Dlatego myślę o Intensiv Fair. I teraz pytanie? Czy on jako korekto jest bardziej, nie wiem jak to powiedzieć nasycny kolorem, bardziej kryje? Czy ewentulane stosowanie go pod oczy (gdyby okazał się za jasny) nie będzie za ciężkie na tamtejszą delikatna skórę?
Jestem juz zdecydowana na Soft Butter Peach Intensive, pędzelek do korektora, tylko ten korektor pozostał...
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:42   #4193
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Cathy czy nie uważasz ze sand cherry to new car smell ? według mnie są identyczne, a oba są dostępne, nie wiem czym się różnią
z czymś mi się ten sand cherry kojarzył i miałam nawet posprawdzać, z czym
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
hmm.. sand mi wyglada tak strasznie pomaranczowo.. a new car smell jest bardziej ceglasty(moj ukochany roz, na marginesie)
Widzialam go na blogu naszej Cathy kochanej(co ja bym zrobila bez Twojego bloga..) i chyba jest jasniejszy jednak..

New Car Smell chyba ani razu jeszcze nie użyłam.. Zaraz zrobię sobie porównanie
Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Przepraszam za zamieszanie, tak o Twojego Cathy bloga chodziło (z którego wiele się uczę, ale tak dużo nazw przyprawia o zawrót głowy)
A prostujac, chodziło konkretnie o porównanie Multi Tasking i Multi Intensive, tego drugiego, bardziej różowego - pomyliłam nazwę.
U Ciebie Multi-Tasking wygląda na jaśniutki, ale podobnie baardzo jasno wypadają najjaśniejsze odcienie EDM
nic się nie stało Po prostu zgłupiałam i już zaczęłam się zastanawiać, czy coś ze mną nie tak, skoro nie pamiętam, żebym robiła swatche czegoś, co dopiero mam w planach zrobić


A summer stroll jest u mnie na liście tych kilku róży z EDM, których jeszcze nie mam

Nowości.. Szkoda tylko, że dwa prasowane róże obecnie dostępne nie rzucają mnie na kolana, ale robię właśnie zamówienie i pewnie wezmę któryś sobie do testów

Za to Sunflowers i White Lilies obowiązkowo na liście zakupowej
EDIT:

aaaa.. nie mam New Car Smell ! mam go zapisany na liście różów, które posiadam, ale nie mogę go znaleźć Wiem, że miałam małą odsypkę ale wcięło mi, po prostu wcięło

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-15 o 12:46
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:47   #4194
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A propo swatchy...
Ma ktoś może porównanie summer stroll i sand cherry? Bo zastanawiam sie który kupić Najwyżej oba ale...

Isilindil-mam summer stroll-ktory jest jasniejszym odrobinke od New Car Smell, ceglasto-pomaranczowym, pelnym drobinek rozem. Zatem sand cherry bedzie nadal o niego troszke jasniejszy(ale nie bedzie juz takiej roznicy jak z NCS)-no i Cherry jest bardziej matowy.

intensive fair jest bardzo jasny aliś, gdzies mam swatch'a to Ci pokaze

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
z czymś mi się ten sand cherry kojarzył i miałam nawet posprawdzać, z czym
no wlasnie z takim jasniejszym car smellem.. albo summer stroll


Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

New Car Smell chyba ani razu jeszcze nie użyłam.. Zaraz zrobię sobie porównanie
a ja Ci wyslalam resztki mojego Smella (bo standardowo nie dokrecilam i mi sie wysypal..
Summer stroll tez Ci moge wyslac.. moze tym razem dojdzie..



Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Za to Sunflowers i White Lilies obowiązkowo na liście zakupowej
obowiazkowo kocham jasne odcienie, a mam ich tak malo z EDM ze az sie boje informowac tzta o nadchodzacych zakupach...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:53   #4195
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a ja Ci wyslalam resztki mojego Smella (bo standardowo nie dokrecilam i mi sie wysypal..
to mi przypomniało, żeby zerknąć do skrzynki.. i jest paczucha od Ciebie
I New Car Smell w niej Normalnie czary jakieś
(porozmawiamy sobie moja droga, oj porozmawiamy za tą paczkę )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:54   #4196
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

faktycznie, do sand cherry jeszcze bardziej podobny jest summer stroll patrzac na niego myslalam kogo mi przypomina, pierwsze co mi wpadło na myśl to new car smell bo o summer stroll to calkiem zapomnialam ze istnieje
tez akurat nie mam, musialam wyslac resztki komus na wymianke tak bym dorzuciła do powyzszego porównania
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-15 o 12:55
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 12:59   #4197
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to mi przypomniało, żeby zerknąć do skrzynki.. i jest paczucha od Ciebie
I New Car Smell w niej Normalnie czary jakieś
(porozmawiamy sobie moja droga, oj porozmawiamy za tą paczkę )

Naprawde dostalas?? o jej, jak sie ciesze! Juz pol Irlandii przeklelam za ta poczte uff.. kamien z serca Nie bedziemy rozmawiac moja droga o niczym mam nadzieje ze sie przyda wszystko a swoja droga-dziewczyny dostaly po 2 dniach.. a Twoja szla sobie spacerkiem ponad(duzo ponad)Tydzien!!

Alis-znalazlam swatch'yk prosze

__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:24   #4198
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Alis-znalazlam swatch'yk prosze
dziękuję pięknie. Nie wydaje mi się za jasny, chyba go wezmę, wydaje mi się, że wpada w beż(?), bo na to liczę. Np. ten Aussie perk wydaje mi się od niego jaśniejszy, choć ma inny odcień i taki perłowy. Przypuszczam (i z tego co widzałam na zdjęciach) nie daje efektu białej perły po oczami a delikatnie rozświetla, więc chyba nie może być za bardzo kryjący? A ten Intensive Fair jest mocno kryjący?
__________________
7.04.2013 Brunio


Edytowane przez aliś
Czas edycji: 2009-09-15 o 13:47 Powód: pomyłka
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:26   #4199
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm;14246661

[B
ferg[/B] masz rację - NCS bardziej ceglasty, ma też chyba wiecej drobinek -bardziej się mieni. SCH pomarańczowy, matowy, jakis taki płaski
Winly, bardzo fajne swatche
tylko, ze ja mam akurat odwrotne spostrzeżenia New Car Smell jest bardziej ceglasty, ale co do drobinkowości to bym się nie zgodziła Jak różnie odbieramy te same odcienie
Sand Cherry moim zdaniem jest równie drobinkowy z tym, że NCS ma srebrnawe drobinki, a SC złote, jest bardziej wielowymiarowy poprzez złotawe drobinki i taki złotawy poblask, fajnie się mieni (pomarańczowy jest rzeczywiście ) i mniej płaski niż NSC
Zaraz wrzucę swatche
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:28   #4200
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Isilindil-mam summer stroll-ktory jest jasniejszym odrobinke od New Car Smell, ceglasto-pomaranczowym, pelnym drobinek rozem. Zatem sand cherry bedzie nadal o niego troszke jasniejszy(ale nie bedzie juz takiej roznicy jak z NCS)-no i Cherry jest bardziej matowy.
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
faktycznie, do sand cherry jeszcze bardziej podobny jest summer stroll patrzac na niego myslalam kogo mi przypomina, pierwsze co mi wpadło na myśl to new car smell bo o summer stroll to calkiem zapomnialam ze istnieje
tez akurat nie mam, musialam wyslac resztki komus na wymianke tak bym dorzuciła do powyzszego porównania
Mówicie że podobe? kurcze... no to problem muszę obczaić, bo aż żal wydawać na 2 bardzo podobne odcienie kasy Napisałam też na forum EDM może ktoś tam pomoże, jeśli tak to wkleję fotkę i tutaj
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.