Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 15:22   #2911
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

najbardziej jestem podjarana ... wacikami żart... no mnie na pewno nie skusiła mini kosmetyczka bo nie takie mam w domu ale próbki całkiem spoczko więc nie narzekam, rozczarował mnie pędzel za twardy sztywny, już widzę mega podrażnioną skórę po nim
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 15:39   #2912
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
najbardziej jestem podjarana ... wacikami żart... no mnie na pewno nie skusiła mini kosmetyczka bo nie takie mam w domu ale próbki całkiem spoczko więc nie narzekam, rozczarował mnie pędzel za twardy sztywny, już widzę mega podrażnioną skórę po nim
No nie, w takim razie jak twardy to dla mnie też się nie nada Ale chociaż próbki i WACIKI będę miała Miała któraś z was ten krem Eisenberga?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 15:51   #2913
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
No nie, w takim razie jak twardy to dla mnie też się nie nada Ale chociaż próbki i WACIKI będę miała Miała któraś z was ten krem Eisenberga?
twardy a w sumie na nim mi zależało bo miał być mały poręczny i taki by mi się przydał no ale ... też wzięłam eisenberga, duża pojemność aż 5ml a cena regularna z innej galaktyki więc zobacze co to za cudo, za tuszami estee nie przepadam ale że miniatura to nie powiem, że się nie połakomiłam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:04   #2914
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
twardy a w sumie na nim mi zależało bo miał być mały poręczny i taki by mi się przydał no ale ... też wzięłam eisenberga, duża pojemność aż 5ml a cena regularna z innej galaktyki więc zobacze co to za cudo, za tuszami estee nie przepadam ale że miniatura to nie powiem, że się nie połakomiłam
Ja jestem próbkowo-minaturowo-gratisowym maniakiem, więc musiałam zrobić to zamówienie, właśnie tusz mnie ostatecznie przekonał
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:12   #2915
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dzieki za odpowiedzi ws. sonicznej szczoteczki do zebow, zaczne się na poważnie rozgladac za taka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45928564]

Dostalam paczke z Sephory. Zdecydowanie zmarnowane 12,9 zl . "Kosmetyczka" jest tak mala, ze moze dwie szminki pomiesci. Na styk. Pedzel tez jest malutki. Zbity, twarde wlosie. Jakosc kiepska - inglotowa. Nawet odzywka tu nie pomoze moim zdaniem.
Jedyny pozytek z mojego zamowienia to 5 ml Hydra Comfort Eisenberga. Chetnie potestuje. Co prawda za marka nie przepadam, bo blogereczki nieumiejetna i nachalna reklama zdazyly mi ja obrzydzic jakis czas temu. Poswiece sie jednak i zobacze co to za mazidlo .

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------
.[/QUOTE]

Szkoda, a ja miałam jakies przeczucie ze nie warto, bo sobie odpuscilam

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
czy,aby nie podrażni mi wrażliwej buzi.

---------- Dopisano o 12:50 ----------

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ---------

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------


Elektrycznej używam od wielu lat,a w ubiegłym roku kupiłam irygator.Na soniczna się na razie nie skuszę.Jednak może w przyszłości

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


U mnie też po zdjęciu dziąsła podrażnione,ale myślałam,że od irygatora,bo na 5ce używam czyli najsilniejszy strumień.
Wczoraj kliknęłam żel Korres z S.,dziś żele pod prysznic i peeling do ciała oraz maskę do włosów z YR,więc na razie sobie odpuszczę.Może jak skończą mi się końcówki to zdecyduję się na soniczną
A tak z ciekawości zapytam, chce ci się go uzywac?
To znaczy chodzi mi o obsluge, czyszczenie itp
Ja mam od kilku lat i niestety lezy gdzies schowany, w porównaniu z obsluga szczoteczki elektrycznej to mega uciążliwe wyplukac nim zeby i poza tym te gabaryty, mam taka kobyle ze oral -b razem z ladowarka do szczoteczki, ble
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:17   #2916
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Moje zamówienie widmo chyba faktycznie widmo. W sobotę mi napisali z S ze wysłali kurierem. Dzisiaj na koncie odkryłam zwrot kwoty 12,90. Sephora olala moje pytanie jakim cudem wysłali jak nie wysłali.
Na szczęście skoro pędzel słaby to nie żałuję. Ale z S internetowa daje sobie spokój.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:27   #2917
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może macie jakieś tanie, a dobre pilingi do wrażliwej, naczynkowej buzi?
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tez szukam dobrego enzymatycznego , a mialam ich juz sporo

Spróbuje sobie zachwalane przez. Was kanebo. I chce tez wyprowac peeling z make mi bio bo ich krem rozany bardzo lubie. I ten dziwny puder myjacy tez fajny jest.
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja używam peelingu enzymatycznego SAMPAR,nie należy co prawda do tanich,ale na dniach vip można kupić taniej,a nawet zdarza się kupić w zestawach na promocji.Jest to najlepszy peeling enzymatyczna jaki miałam i jest naprawdę bardzo wydajny.

Z peelingów enzymatycznych bardzo lubię ten. Obecnie ma inne opakowanie - tubka jest biała z czerwonymi dodatkami. Jako jedyny nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej twarzy. Nie jest najtańszy, ale też cena nie przeraża. Miałam i Kanebo, i Samapra, ale tylko ten jeden nie robi mi krzywdy i nieustannie do niego wracam.
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2014-04-07 o 16:31
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 16:35   #2918
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Miałam Misshe,ale jakaś zbyt tłusta była,czułam się jakbym miała tynk na twarzy,teraz ma z Clinique CC,ale on ma 30 SPF,chciałabym jednak coż 50 SPF,missha miała chyba 42,ale jak pisałam zbyt ciężka na lato.

Ja mam szczoteczkę sensitive,u mnie efekty widać w postaci jaśniejszej cery,znacznie zmniejszonych zaskórników,ale czy zamyka pory to tego potwierdzić jeszcze nie mogę.Wydaje mi się,że nie.Może musiałabym wziąć końcówkę na pory.Jednak boję się czy,aby nie podrażni mi wrażliwej buzi.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------


Iwona z Twojego opisu wynika,iż mamy podobne cery(wiekiem też podobnie).
Ja używam peelingu enzymatycznego SAMPAR,nie należy co prawda do tanich,ale na dniach vip można kupić taniej,a nawet zdarza się kupić w zestawach na promocji.Jest to najlepszy peeling enzymatyczna jaki miałam i jest naprawdę bardzo wydajny.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


Nic mi nie wiadomo, ja mam zapas kupiony już jakiś czas temu.Jak wrócę do domu to sprawdze czy ten nieużywany się czymś różni od tego który używam obecnie.Jest wydajny i mi starcza na dosyć długo.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------


Elektrycznej używam od wielu lat,a w ubiegłym roku kupiłam irygator.Na soniczna się na razie nie skuszę.Jednak może w przyszłości

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


U mnie też po zdjęciu dziąsła podrażnione,ale myślałam,że od irygatora,bo na 5ce używam czyli najsilniejszy strumień.
Wczoraj kliknęłam żel Korres z S.,dziś żele pod prysznic i peeling do ciała oraz maskę do włosów z YR,więc na razie sobie odpuszczę.Może jak skończą mi się końcówki to zdecyduję się na soniczną

byłabym wdzięczna, szczególnie interesuje mnie zawartość kilku różnych kwasów

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2014-04-07 o 16:38
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:56   #2919
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja mam taką http://www.hurtmedyczny.pl/szczotecz...erem-hx6995-10



naprawdę super widzę efekty - dentysta też widzi ponoć to "mercedes" wśród szczoteczek do zębów. Mamy od grudnia i TŻ też używa są dwie końcówki i stacja dezynfekująca super sprawa

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------





dziękuję

Musze nad nia pomyslec w niedalekiej przyszłości


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:26   #2920
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45928564]Czuje sie powitana .

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Dostalam paczke z Sephory. Zdecydowanie zmarnowane 12,9 zl . "Kosmetyczka" jest tak mala, ze moze dwie szminki pomiesci. Na styk. Pedzel tez jest malutki. Zbity, twarde wlosie. Jakosc kiepska - inglotowa. Nawet odzywka tu nie pomoze moim zdaniem.
Jedyny pozytek z mojego zamowienia to 5 ml Hydra Comfort Eisenberga. Chetnie potestuje. Co prawda za marka nie przepadam, bo blogereczki nieumiejetna i nachalna reklama zdazyly mi ja obrzydzic jakis czas temu. Poswiece sie jednak i zobacze co to za mazidlo .

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Aaa, wczoraj i dzis testowalam zel Kanebo. Porazka. Tapety nie zmywa. Nie mam pojecia, co artysta mial na mysli umieszczajac w nazwie slowo "scrub". Drobinek nic nie robiacych tyle co kot naplakal. Zdecydowanie nie polecam.[/QUOTE]
Łee,to tylko szkoda zachodu,a miało być tak pięknie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:26   #2921
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Musze nad nia pomyslec w niedalekiej przyszłości


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak mieszkasz z TZ naprawde sie opłaca, bo jedna szczoteczke używają dwie osoby końcówkę sie zmienia! a naprawde warto!
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 17:29   #2922
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Jak mieszkasz z TZ naprawde sie opłaca, bo jedna szczoteczke używają dwie osoby końcówkę sie zmienia! a naprawde warto!

Pogadam z tż


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:02   #2923
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
No nie, w takim razie jak twardy to dla mnie też się nie nada Ale chociaż próbki i WACIKI będę miała Miała któraś z was ten krem Eisenberga?
Tego Eisenberga nie,ale miałam min.Anti-stress i był dosyć dobry,ładnie nawilżał i przyjemnie pachniał.Te próbki też wzięłam tego kremu, w dwóch zamówieniach się na nie skusiłam

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedzi ws. sonicznej szczoteczki do zebow, zaczne się na poważnie rozgladac za taka



Szkoda, a ja miałam jakies przeczucie ze nie warto, bo sobie odpuscilam



A tak z ciekawości zapytam, chce ci się go uzywac?
To znaczy chodzi mi o obsluge, czyszczenie itp
Ja mam od kilku lat i niestety lezy gdzies schowany, w porównaniu z obsluga szczoteczki elektrycznej to mega uciążliwe wyplukac nim zeby i poza tym te gabaryty, mam taka kobyle ze oral -b razem z ladowarka do szczoteczki, ble
Używam tylko wieczorem:
szczoteczka oral B,następnie irygator (mam Ten) i na koniec szczoteczka Clarisonic
Najbardziej wytrwała jestem w używaniu Clarisonica,bo najkrócej mam
Używam,chociaż zdarzało mi się opuścić płukanie
W domu tylko ja uzywam,córeczka się boi,a syn i mąż nie dają się namówić.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Z peelingów enzymatycznych bardzo lubię ten. Obecnie ma inne opakowanie - tubka jest biała z czerwonymi dodatkami. Jako jedyny nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej twarzy. Nie jest najtańszy, ale też cena nie przeraża. Miałam i Kanebo, i Samapra, ale tylko ten jeden nie robi mi krzywdy i nieustannie do niego wracam.
Zaciekawił mnie,a powiedz,proszę gdzie go kupujesz,bo o ile pamietam to jest marka gabinetowa we Francji?

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
byłabym wdzięczna, szczególnie interesuje mnie zawartość kilku różnych kwasów
Mam go,napisz co mam dokładnie sprawdzić.Pudełka różnią się wielkością(nie pojemnością)
na jednym napisane jest urban advance,na drugim(tym nieużywanym)napisu nie ma.
Skład w starszym:
aqua(water),POLISORBATE 20 PEG-7 GLYCERYL COCOATE.TEA-LAURYL SULFATE.DECYL GLUCOSIDE.COCO-BETAINE.BUTYLENE GLYCOL.LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL.GLICERIN.SATUREIA MONTANA9SAVORY0OIL.PELARG ONIUM GRAVEOLENS (GERANIUM) OILSALVIA OFICINALIS9SAGE0OIL.PROPY LENE GLYCOL.CITRID ACID.LACITIOL XYLITOL.DISODIUM EDTA.BUTYROSPERMUM PARKII(SHEA) SEEDCAKE EXTRACT.THYMUS VULGARIS (THYME) OIL.POTASSIUM SORBATE.LINALOOL.GERANIOL .LIMONENE.COUMARIN

ten nowy:
AQUA(WATER),POLISORBATE 20.COCO-BETAINE.PEG-7.GLYCERYL.COCOATE.TEA-LAURYL SULFATE.DECYL GLUCOSIDE PARFUM(FAGRANCE).GLYCERIN .BUTYROSPERMUM PARKII(SHE) BUTTER EXTRACT.SATUREIAHORTENSIS EXTRACT.BUTYLENE GLYCOL.LAVANDULA ANGUSTIFOLIA(LAVENDER) OIL.PROPYLENE GLYCOL.SALVIA OFFICNALIS (SAGE) OIL.GERANIUM MACULATUM EXTRACT.THYMUS VULGARIS (THYME) OIL.POTASSIUM SORBATE.BACILLUS FERMENT
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:29   #2924
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tego Eisenberga nie,ale miałam min.Anti-stress i był dosyć dobry,ładnie nawilżał i przyjemnie pachniał.Te próbki też wzięłam tego kremu, w dwóch zamówieniach się na nie skusiłam

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------


Używam tylko wieczorem:
szczoteczka oral B,następnie irygator (mam Ten) i na koniec szczoteczka Clarisonic
Najbardziej wytrwała jestem w używaniu Clarisonica,bo najkrócej mam
Używam,chociaż zdarzało mi się opuścić płukanie
W domu tylko ja uzywam,córeczka się boi,a syn i mąż nie dają się namówić.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------


Zaciekawił mnie,a powiedz,proszę gdzie go kupujesz,bo o ile pamietam to jest marka gabinetowa we Francji?

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


Mam go,napisz co mam dokładnie sprawdzić.Pudełka różnią się wielkością(nie pojemnością)
na jednym napisane jest urban advance,na drugim(tym nieużywanym)napisu nie ma.
Skład w starszym:
aqua(water),POLISORBATE 20 PEG-7 GLYCERYL COCOATE.TEA-LAURYL SULFATE.DECYL GLUCOSIDE.COCO-BETAINE.BUTYLENE GLYCOL.LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL.GLICERIN.SATUREIA MONTANA9SAVORY0OIL.PELARG ONIUM GRAVEOLENS (GERANIUM) OILSALVIA OFICINALIS9SAGE0OIL.PROPY LENE GLYCOL.CITRID ACID.LACITIOL XYLITOL.DISODIUM EDTA.BUTYROSPERMUM PARKII(SHEA) SEEDCAKE EXTRACT.THYMUS VULGARIS (THYME) OIL.POTASSIUM SORBATE.LINALOOL.GERANIOL .LIMONENE.COUMARIN

ten nowy:
AQUA(WATER),POLISORBATE 20.COCO-BETAINE.PEG-7.GLYCERYL.COCOATE.TEA-LAURYL SULFATE.DECYL GLUCOSIDE PARFUM(FAGRANCE).GLYCERIN .BUTYROSPERMUM PARKII(SHE) BUTTER EXTRACT.SATUREIAHORTENSIS EXTRACT.BUTYLENE GLYCOL.LAVANDULA ANGUSTIFOLIA(LAVENDER) OIL.PROPYLENE GLYCOL.SALVIA OFFICNALIS (SAGE) OIL.GERANIUM MACULATUM EXTRACT.THYMUS VULGARIS (THYME) OIL.POTASSIUM SORBATE.BACILLUS FERMENT
no kurde, a gdzie Lactid Acid, Pyroglutamic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Pyruvic Acid, Tartaric Acid
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:40   #2925
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Z peelingów enzymatycznych bardzo lubię ten. Obecnie ma inne opakowanie - tubka jest biała z czerwonymi dodatkami. Jako jedyny nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej twarzy. Nie jest najtańszy, ale też cena nie przeraża. Miałam i Kanebo, i Samapra, ale tylko ten jeden nie robi mi krzywdy i nieustannie do niego wracam.

Dziekuje
Tez mnie zaciekawil
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:53   #2926
Ttinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Czytam że kosmetyczka i pędzelek są do niczego, ale i tak jestem wściekła, nie dostałam tego prezentu do zamówienia. W potwierdzeniu nie miałam go, pisałam do bok że przed zapłaceniem miałam prezent w koszyku a później znikną. Odpisali że sprawdzili to i że dostanie dołączony. Właśnie napisałam ze mają mi go dosłać. Przepraszam musiałam się wyżalić.
Ttinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:58   #2927
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
no kurde, a gdzie Lactid Acid, Pyroglutamic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Pyruvic Acid, Tartaric Acid
W tym nowym tego nie ma,czy w ogóle brak?
Czyli jaka jest Twoja opinia,że ten nowszy jest uboższy?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:13   #2928
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, a nie wiecie może kiedy znów - 40 % w SP będzie?
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:21   #2929
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
W tym nowym tego nie ma,czy w ogóle brak?
Czyli jaka jest Twoja opinia,że ten nowszy jest uboższy?
Wydaje mi się, że tak. Byłam przekonana, że ciągle obowiązuje ten skład: Water, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Decyl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Cocobetaine, Butyrospermum Parkii (shea Butter Extract), Lactic Acid, Pyroglutamic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Lavandula Angustifolia / Lavender Oil, Satureia Hortensis (savory Oil), Glycerin Lactitol Xylitol, Mentha Piperita (peppermint Extract), Butylene Glycol, Geranium Maculatum (geranium Oil), Salvia Officinalis (sage Oil), Citric Acid, Thymus Vulgaris (thyme Oil), Citronellol, Geraniol, Linalool, Tetrasodium EDTA.
Sama już zgłupiałam
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 23:51   #2930
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html

Niestety juz mi sie skonczył, ale na bank kupie znowu A jak pachnie
Dziękuję pomyślę a jakie lubisz inne, żebym sobie porównała


Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Iwona z Twojego opisu wynika,iż mamy podobne cery[COLOR=Silver](wiekiem też podobnie)
Ja używam peelingu enzymatycznego SAMPAR,nie należy co prawda do tanich,ale na dniach vip można kupić taniej,a nawet zdarza się kupić w zestawach na promocji.Jest to najlepszy peeling enzymatyczna jaki miałam i jest naprawdę bardzo wydajny.


eee, no, ale ja o tani zamiennik do kanebo i dr.brandta pytam Bo one mi pasują tylko ich ceny nie bardzo


Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Z peelingów enzymatycznych bardzo lubię ten. Obecnie ma inne opakowanie - tubka jest biała z czerwonymi dodatkami. Jako jedyny nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej twarzy. Nie jest najtańszy, ale też cena nie przeraża. Miałam i Kanebo, i Samapra, ale tylko ten jeden nie robi mi krzywdy i nieustannie do niego wracam.
Miły, choć cena już mniej chociaż przy Kanebo i dr.brandcie to prawie za darmo on
Ale skoro Kanebo Ci nie pasuje to nasze buzie lubią coś innego ale dziękuję



A lubicie to? bo dla mnie dziwna
http://www.dolce.pl/estee-lauder/spa...lean/6666.php5
ale jedno mi zrobiła dobrze: od razu oczyściła mi ślicznie brodę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 06:44   #2931
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Moze bedzie jakis rabat w Douglasie dzisiaj wreszcie na kolorowke
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 06:59   #2932
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Lepiej na cały asortyment... może z okazji Jajka coś konkretniejszego dadzą.


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 07:49   #2933
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Przygód z zamówieniem - widmo ciąg dalszy. Późnym popołudniem zadzwonił konsultant z S. i w skrócie chodziło mu o to, że księgowość się pomyliła i zwróciła mi kasę za zamówienie i uparcie twierdził, że otrzymałam je w sobote chyba mi nie uwierzył, że nic nie dostałam. ..niezły bajzel tam mają. ..
Aaaa- chodziło mu o to, że mam ponownie zapłacić.

Tez czekam na -20% na kolorowke w D - mam zamiar kupić silk foundation laury mercier. Wtedy wyjdzie podobnie jak u zenka nawet

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-04-08 o 07:52
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 08:02   #2934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Przygód z zamówieniem - widmo ciąg dalszy. Późnym popołudniem zadzwonił konsultant z S. i w skrócie chodziło mu o to, że księgowość się pomyliła i zwróciła mi kasę za zamówienie i uparcie twierdził, że otrzymałam je w sobote chyba mi nie uwierzył, że nic nie dostałam. ..niezły bajzel tam mają. ..
Aaaa- chodziło mu o to, że mam ponownie zapłacić.

Tez czekam na -20% na kolorowke w D - mam zamiar kupić silk foundation laury mercier. Wtedy wyjdzie podobnie jak u zenka nawet

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
On taki dobry?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 08:56   #2935
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

To czekamy .... zeby znowu czegos nie wymyślili...,
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 09:16   #2936
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
On taki dobry?
Jeszcze nie wiem, bo nie mam gdzie go testować, ale recenzje mnie zachęcają. Wezmę chyba kolor cream ivory

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 09:40   #2937
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
To czekamy .... zeby znowu czegos nie wymyślili...,
czekamy dziś się kończy rabat na set chyba więc od jutra coś powinno być ... poczekam do jutra bo chciałam coś z MACa a jak nie to chociaż -10% dobre ..
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 09:46   #2938
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tak. Byłam przekonana, że ciągle obowiązuje ten skład: Water, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Decyl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Cocobetaine, Butyrospermum Parkii (shea Butter Extract), Lactic Acid, Pyroglutamic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Lavandula Angustifolia / Lavender Oil, Satureia Hortensis (savory Oil), Glycerin Lactitol Xylitol, Mentha Piperita (peppermint Extract), Butylene Glycol, Geranium Maculatum (geranium Oil), Salvia Officinalis (sage Oil), Citric Acid, Thymus Vulgaris (thyme Oil), Citronellol, Geraniol, Linalool, Tetrasodium EDTA.
Sama już zgłupiałam
Szkoda
Mam nadzieję,że będzie równie dobry jak stara wersja
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 09:46   #2939
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
czekamy dziś się kończy rabat na set chyba więc od jutra coś powinno być ... poczekam do jutra bo chciałam coś z MACa a jak nie to chociaż -10% dobre ..
ja już myślałam,że dzisiaj coś będzie ehh... no to nie będzie poprawy humoru
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 09:48   #2940
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję pomyślę a jakie lubisz inne, żebym sobie porównała






eee, no, ale ja o tani zamiennik do kanebo i dr.brandta pytam Bo one mi pasują tylko ich ceny nie bardzo




Miły, choć cena już mniej chociaż przy Kanebo i dr.brandcie to prawie za darmo on
Ale skoro Kanebo Ci nie pasuje to nasze buzie lubią coś innego ale dziękuję



A lubicie to? bo dla mnie dziwna
http://www.dolce.pl/estee-lauder/spa...lean/6666.php5
ale jedno mi zrobiła dobrze: od razu oczyściła mi ślicznie brodę
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.