Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 21:09   #3331
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
zebym nie miala tragedii na ryjku, dopiero co doprowadzilam twarz do jako takiego stanu po tym okropnym peelingu z loreala

dobra, zmyje buzke micelem i do dziela
aaa wiecei ten micel w zelu z bielendy fajny jest, taki nieco dziwny w uzytkowaniu ale mi sie podoba
to daj znać ja po odstawieniu kremu z ziaji i używaniu Alantanu w końcu pozbyłam się zaskórników
i chociaż jak pierwszy raz użyłam tego kremu to miałam ochotę napisać co wszyscy w nim widzą tak teraz jestem naprawdę zadowolona


A ja muszę jakoś pogonić TŻta do paczkomatów, bo moje perfumy przyszły
ale i tak z psem musi wyjść więc może skoczyć

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-03-11 o 21:10
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:17   #3332
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to daj znać ja po odstawieniu kremu z ziaji i używaniu Alantanu w końcu pozbyłam się zaskórników
i chociaż jak pierwszy raz użyłam tego kremu to miałam ochotę napisać co wszyscy w nim widzą tak teraz jestem naprawdę zadowolona


A ja muszę jakoś pogonić TŻta do paczkomatów, bo moje perfumy przyszły
ale i tak z psem musi wyjść więc może skoczyć
ten peeling rzeczywiscie sciaga martwy naskorek
nie no czad

chyba tez sobie kupię ten alantan i wezme od razu te duze opakowanie ibupromu 96tabletek

jaka mam gladka buzie

jakie perfumy?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:22   #3333
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ten peeling rzeczywiscie sciaga martwy naskorek
nie no czad

chyba tez sobie kupię ten alantan i wezme od razu te duze opakowanie ibupromu 96tabletek

jaka mam gladka buzie

jakie perfumy?
o jaaa mam nadzieję, że jutro wypróbuję
ja zamówiłam jeszcze 2 opakowania wit. B, które też polecała Truskawkowa
nie wiem czy to się wiąże, ale widzę znaczną poprawę paznokci

Rihanna Reb'l Fleur tak słodki i zimowy w sumie, ale go kocham
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:25   #3334
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
o jaaa mam nadzieję, że jutro wypróbuję
ja zamówiłam jeszcze 2 opakowania wit. B, które też polecała Truskawkowa
nie wiem czy to się wiąże, ale widzę znaczną poprawę paznokci

Rihanna Reb'l Fleur tak słodki i zimowy w sumie, ale go kocham
to ta butelka z czarnym czy czerwonym x? z czarnym mialam jakis czas temu setkę na sprzedaż, szkoda, ze nigdy nie wspominalas ze lubisz wyslalabym Ci na urodziny na przyklad bo i tak dostałam w pracy, dla mnie na tamten moment za slodki, aczkolwiek podoba mi się
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:29   #3335
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ta butelka z czarnym czy czerwonym x? z czarnym mialam jakis czas temu setkę na sprzedaż, szkoda, ze nigdy nie wspominalas ze lubisz wyslalabym Ci na urodziny na przyklad bo i tak dostałam w pracy, dla mnie na tamten moment za slodki, aczkolwiek podoba mi się
o ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...fleur-edp.html o widzisz fajną masz pracę, ja dostanę co najwyżej pastę do zębów
zamówiłam tester setkę mam nadzieję, że kiedyś to zużyję
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:31   #3336
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Kobietki które mają dzieci pytanie do was.Zamawiacie przez internet ubrania dla dzieci?Bo ja zawsze wolę pomacać, przymierzyć córce i dopiero kupić.Szukałam w sklepach jej płaszczyku na wiosnę ale nie znalazłam fajnego.Czy zamawiałyście kurtki czy coś dla dzieci?Nie było problemu że coś jest za małe albo za duże?
ja kiedyś zamawiałam ,ale zawsze sprawdzałam wymiary teraz wole przymierzyć i żeby sami ocenili czy im się podoba , bo sa juz na tyle duzi , że umieją sami wybrać i przynajmniej wiem że będą w tym chodzić
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Asia świetnie Ci wyszło to cięcie no i kolor mi się bardzo podoba jak dla mnie lepszy niż po Alcie
dzięki ja też się o wiele lepiej czuje w takim cieplejszym
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:36   #3337
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dzięki ja też się o wiele lepiej czuje w takim cieplejszym
i zdecydowanie bardziej Ci pasuje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 21:54   #3338
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Też zamówiłam ten kompleks wit B dwa razy bo mama też pije skrzypokrzywe no i zamówiłam jej ten alantan bo ja mam swój Cetaphil jak będę u Niej to spróbuje na sobie i jak mi podpasuje to też kupię swoją drogą używam tego Cetaphilu od października a nie zużyłam nawet połowy opakowania niesamowicie wydajny używam go nawet dwa razy dziennie w dni w które nie nakładam TriAcnealu.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:02   #3339
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to daj znać ja po odstawieniu kremu z ziaji i używaniu Alantanu w końcu pozbyłam się zaskórników
i chociaż jak pierwszy raz użyłam tego kremu to miałam ochotę napisać co wszyscy w nim widzą tak teraz jestem naprawdę zadowolona
Fajnie, że podpasował Moja gęba się już nim nasyciła i wystarczy mi użyć go raz na parę nocy, fajne mazidło i już

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ten peeling rzeczywiscie sciaga martwy naskorek
nie no czad

chyba tez sobie kupię ten alantan i wezme od razu te duze opakowanie ibupromu 96tabletek

jaka mam gladka buzie

jakie perfumy?
Hehe, to uczucie uzależnia Aż ma się go ochotę używać codzienie

Jeśli zamawiasz na d.o.z to poszukaj ipuprofenu LGO
http://www.d o z.pl/apteka/p62643-Ibuprofen__LGO_200_mg_tab letki_powlekane_60_szt

Nie czuję zupełnie różnicy, działa jak oryginał, a cena bajeczna

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Solpadeine kiedys miałam chyba, moja mama go kupowała dla taty na kręgosłup, spróbuje, w sumie co mi szkodzi, gorzej juz nie bedzie :/ Dzieki
Kodeina to zdecydowanie najmocniejsza rzecz bez recepty, przy większej dawce można mieć "odlot", ale przynajmniej nie boli. Trzymam kciuki za ulgę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:12   #3340
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
o ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...fleur-edp.html o widzisz fajną masz pracę, ja dostanę co najwyżej pastę do zębów
zamówiłam tester setkę mam nadzieję, że kiedyś to zużyję
mialam dokladnie setke w testerze ja juz tam nie pracuję, już nie dostaję kosmetyków na szkoleniach niestety
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Fajnie, że podpasował Moja gęba się już nim nasyciła i wystarczy mi użyć go raz na parę nocy, fajne mazidło i już

Hehe, to uczucie uzależnia Aż ma się go ochotę używać codzienie

Jeśli zamawiasz na d.o.z to poszukaj ipuprofenu LGO
http://www.d o z.pl/apteka/p62643-Ibuprofen__LGO_200_mg_tab letki_powlekane_60_szt

Nie czuję zupełnie różnicy, działa jak oryginał, a cena bajeczna

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Kodeina to zdecydowanie najmocniejsza rzecz bez recepty, przy większej dawce można mieć "odlot", ale przynajmniej nie boli. Trzymam kciuki za ulgę
no uczucie jest super
faktycznie oplaca się, choć ja i tak się pewnie skuszę na ibuprom, bo za sztuke nawet wychodzi taniej- 0,26gr to ja czasami kupuję te podwójne za 1,80
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ibu.jpg (41,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg al.jpg (32,9 KB, 13 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:17   #3341
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Fajnie, że podpasował Moja gęba się już nim nasyciła i wystarczy mi użyć go raz na parę nocy, fajne mazidło i już

Hehe, to uczucie uzależnia Aż ma się go ochotę używać codzienie

Jeśli zamawiasz na d.o.z to poszukaj ipuprofenu LGO
http://www.d o z.pl/apteka/p62643-Ibuprofen__LGO_200_mg_tab letki_powlekane_60_szt

Nie czuję zupełnie różnicy, działa jak oryginał, a cena bajeczna

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Kodeina to zdecydowanie najmocniejsza rzecz bez recepty, przy większej dawce można mieć "odlot", ale przynajmniej nie boli. Trzymam kciuki za ulgę
Skonsultuje sie jeszcze jutro z chirurgiem czy solpadeina moze byc bo nie wiem czy kofeina jakos nie utrudni gojenia... bo kawe mam zabroniona 48 h po zabiegu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 22:23   #3342
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Truskawkowa ale do naczynkowej skory na policzkach będzie ten peeling za mocny? Kusi ten alantan. Do suchej się nada. Bo ostatnio jak na noc nie nałoże tlustego kremu to jest masakra...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Czeko wspolczuje bólu...a mocniejszy od ketonalu jest na pewno tramal...nic innego nie znam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:41   #3343
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzięki za kciuki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny a tą skrzypokrzywę dostanę w aptece czy w sklepie zielarskim?

Kobietki które mają dzieci pytanie do was.Zamawiacie przez internet ubrania dla dzieci?Bo ja zawsze wolę pomacać, przymierzyć córce i dopiero kupić.Szukałam w sklepach jej płaszczyku na wiosnę ale nie znalazłam fajnego.Czy zamawiałyście kurtki czy coś dla dzieci?Nie było problemu że coś jest za małe albo za duże?
Ja skrzypowitę spożywałam w postaci herbatki, w aptece kupisz zarówno skrzyp jak i pokrzywę (około 3-4zł za jedno op.) i ja je zaparzałam po jednej saszetce z każdej na kubek

Niedawno, tzn. na zimę zamawiałam młodemu kurteczkę z allegro Wzięłam rozmiar większą niż aktualnie nosił i była ok Fajnie zrobiona, od środka ocieplana, a za jedyne 34zł z tego co pamiętam + przesyłka

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex jaką baskinkę zamówiłaś? ja ostatnio kupiłam bluzkę z baskinką w pepco za 1 zł ale taką na codzień bawełnianą o taką http://www.vinted.pl/kobiety/bluzy/2...inka-niebieska tylko inny kolor taki kawowy powiedzmy
a z tymi sneakersami ja jestem na nie
Taką jak tutaj . Dałam za nią jedyne 25zł + przesyłka, więc wg mnie rewelacja Twoja też fajna

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ex spodziewałam się że gorzej to będzie wyglądać nie wygląda to źle ale jak się nie czujesz w nich komfortowo to nie ma co się męczyć... wiem po sobie czasem coś zostawię bo " może się jednak przyda" i leży nowe w szafie a za rok sprzedaję i pluję sobie w brodę że tego nie zrobiłam już dawno a nowy ciuch by za to był do noszenia.

Ja kupiłam takie z Deezee potrzebowałam czegoś wygodnego do latania do dresów. Dziś przyszły i bardzo fajne http://static-deezee.net/product_pic...7e349d7eab.jpg , http://static-deezee.net/product_pic...940d1a74ff.jpg

na lato do szortów jeszcze kupię takie zwykłe w jakimś kolorze wyglądają jak Vansy http://static-deezee.net/product_pic...02e5cabf0a.jpg
Dziewczyny jeśli chodzi o sneakersy to już jest po ptokach bo idąc w pt do szkoły coś mnie naszło i je założyłam Dlatego teraz zaczęłam ćwiczyć, bo buty same w sobie nie są złe, ale do szczupłych nóg o wiele lepiej by wyglądały Czaję się teraz na jakieś kowbojki albo botki na koturnie, żeby były w moim stylu.

Zaraz zobaczę linki bo przed cytowaniem zapomniałam

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski jest wogóle cokolwiek mocniejszego od ketonalu forte? Mnie juz tak boli ze jak tak dalej pójdzie to chyba pojade na pogotowie zeby mi cos dali

Tylko ze juz chyba nie ma co... jutro jade do mojego chirurga po zwolnienie i na kontrole, moze cos poradzi bo juz ledwo zyje
Współczuję kochana Dobrze ze truskawkowa Ci juz cos doradzila bo ja jestem zielona (dla mnie ketonal najmocniejszy sie wydawal zawsze), mam nadzieje ze te leki pomoga

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety Agacia jestem pewna z 10 kg mam na plusie jak nic. Nie wiem jak to się stało załamana jestem. Całe życie miałam tendencje do tycia ale pilnowałam wagi jak dochodziło do 63 kg to była dieta i ćwiczenia i wracałam do formy w miesiąc a teraz katastrofa zapuściłam się jak świnka nie ćwiczyłam i nie zwracałam uwagi na to co jem od października i mam efekt. Nie ważyłam się i nie zważę boję się że się podłamię.. po prostu zacznę ćwiczyć od jutra i koniec tego dobrego. Pierwszy cel wejść w te spodnie a później będę myśleć co dalej. Mam nadzieję że do lata mi się uda zejść poniżej 60kg

no i może delikatnie przesadzam z tymi dwoma rozmiarami bo zawsze wchodziłam w S czasem M (mam spory cyc i tyłek) a teraz to takie małe L będzie pewnie.
Piona, ja z jakoś z 54kg przytyłam do 63kg.. I nawet nie wiem kiedy to się stało, że doprowadziłam się do takiego stanu... Też nie wchodzę w spodnie, w które wchodziłam jeszcze na wakacjach... To jest jakaś masakra Marzę o moich dawnych 48kg (albo inaczej- sylwetce jaką miałam ważąc te 48kg), tylko za cholerę nie wiem jak tego dokonać Ćwiczyć już zaczęłam, ale z dietą na stałe raczej nie dam rady, raz próbowałam ale na dłuższą metę odpada Śniadania, podwieczorki i kolacje owszem- dam radę, ale z obiadami nie ma szans Mój tż nie zje takich dań "light", dla niego musi być mięcho i to najlepiej przysmażone Młody też ma różne smaki, a przecież gotować trzech obiadów nie będę, tym bardziej że 3 różne obiady to jednak dodatkowe koszta... Na razie ograniczę słodycze i wszelkie fast foody, postaram się ograniczyć spożywanie soli, cukru, i postaram się jeść odpowiednie posiłki zarówno przed jak i po treningu. Zobaczymy czy będą efekty.


Dziewczyny czy któreś z Was ćwiczyły mel b? Wiecie może jak z efektami "po"?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-11 o 22:52
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:51   #3344
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Carolajn obczaiłam sobie linki i powiem Ci tak- nieraz na allegro u mojego sprzedawcy widziałam takie same buty jak na deezee itp. o kilkadziesiąt złotych taniej I od tej pory na sklepy online już nie zaglądam Teraz jedynie allegro Za moje sneakersy dałam 69zł + przesyłka, a u mnie w mieście podobne chodzą za 119zł, gdzie na allegro też są za 69zł

Te buty co pokazałaś to fajne
Ja trampki na lato też będę kupować, koniecznie białe, żeby nie były za kostkę, no ale ja pewnie kupię w jakimś chińczyku albo czymś podobnym, bo nie lubię przepłacać za takie rzeczy Miałam oszczędzać na conversy ale coś nie mogę się przekonać. Szkoda mi dawać tyle kasy za białe trampki, które nie dość że mogą ubrudzić się na amen to jeszcze tyle kosztują. A tak dam 15-20zł i choćby to miały być trampki na jeden sezon nie będzie mi szkoda A urok białych tramposzy pozostanie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:53   #3345
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki dziewczyny



Ja skrzypowitę spożywałam w postaci herbatki, w aptece kupisz zarówno skrzyp jak i pokrzywę (około 3-4zł za jedno op.) i ja je rozrabiałam po jednej saszetce na kubek

Niedawno, tzn. na zimę zamawiałam młodemu kurteczkę z allegro Wzięłam rozmiar większą niż aktualnie nosił i była ok Fajnie zrobiona, od środka ocieplana, a za jedyne 34zł z tego co pamiętam + przesyłka



Taką jak tutaj . Dałam za nią jedyne 25zł + przesyłka, więc wg mnie rewelacja Twoja też fajna



Dziewczyny jeśli chodzi o sneakersy to już jest po ptokach bo idąc w pt do szkoły coś mnie naszło i je założyłam Dlatego teraz zaczęłam ćwiczyć, bo buty same w sobie nie są złe, ale do szczupłych nóg o wiele lepiej by wyglądały Czaję się teraz na jakieś kowbojki albo botki na koturnie, żeby były w moim stylu.

Zaraz zobaczę linki bo przed cytowaniem zapomniałam



Współczuję kochana Dobrze ze truskawkowa Ci juz cos doradzila bo ja jestem zielona (dla mnie ketonal najmocniejszy sie wydawal zawsze), mam nadzieje ze te leki pomoga



Piona, ja z jakoś 54kg przytyłam do 63kg.. I nawet nie wiem kiedy to się stało, że doprowadziłam się do takiego stanu... Też nie wchodzę w spodnie, w które wchodziłam jeszcze na wakacjach... To jest jakaś masakra Marzę o moich dawnych 48kg (albo inaczej- sylwetce jaką miałam ważąc te 48kg), tylko za cholerę nie wiem jak tego dokonać Ćwiczyć już zaczęłam, ale z dietą na stałe raczej nie dam rady, raz próbowałam ale na dłuższą metę odpada Śniadania, podwieczorki i kolacje owszem- dam radę, ale z obiadami nie ma szans Mój tż nie zje takich dań "light", dla niego musi być mięcho i to najlepiej przysmażone Młody też ma różne smaki, a przecież gotować trzech obiadów nie będę, tym bardziej że 3 różne obiady to jednak dodatkowe koszta... Na razie ograniczę słodycze i wszelkie fast foody, postaram się ograniczyć spożywanie soli, cukru, i postaram się jeść odpowiednie posiłki zarówno przed jak i po treningu. Zobaczymy czy będą efekty.


Dziewczyny czy któreś z Was ćwiczyły mel b? Wiecie może jak z efektami "po"?
No mam nadzieje ze pomoże, jeszcze teraz płukałam sobie płynem i widze ze cos mi sie tam dzieje bo krwia plułam

Oj Ex dla chcącego nic trudnego. Wystarczy np kupić takiego grilla elektrycznego i np grillować mięso, albo sobie gotować. To sie wydaje ze jest tak duzo roboty. A bez diety nic nie zrobisz, taka jest prawda. Niestety ale 70 % efektu to dieta. Albo sie robi coś ze sobą na całego albo wcale bo to i tak nic nie da. U mnie w domu mama tez czasem robi 3 obiady, bo ona nie je tego co my, ja nie jem tłustego, smażonego mało, tata je wszystko. I dajemy rade

Ja sie jutro bede mierzyc i zobaczymy potem jakie beda efekty po białku które bede dodatkowo brać. Powinna mi rzeźba łatwiej iść bo tak to za mało jem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 23:01   #3346
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Chwilę to potrwało, ale znalazłam na deezee takie buty jak moje- różnią się tylko kolorem. Cena? 139zł.... http://deezee.pl/obuwie_damskie/teni..._sneakers.html
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 00:22   #3347
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Piona, ja z jakoś z 54kg przytyłam do 63kg.. I nawet nie wiem kiedy to się stało, że doprowadziłam się do takiego stanu... Też nie wchodzę w spodnie, w które wchodziłam jeszcze na wakacjach... To jest jakaś masakra Marzę o moich dawnych 48kg (albo inaczej- sylwetce jaką miałam ważąc te 48kg), tylko za cholerę nie wiem jak tego dokonać Ćwiczyć już zaczęłam, ale z dietą na stałe raczej nie dam rady, raz próbowałam ale na dłuższą metę odpada Śniadania, podwieczorki i kolacje owszem- dam radę, ale z obiadami nie ma szans Mój tż nie zje takich dań "light", dla niego musi być mięcho i to najlepiej przysmażone Młody też ma różne smaki, a przecież gotować trzech obiadów nie będę, tym bardziej że 3 różne obiady to jednak dodatkowe koszta... Na razie ograniczę słodycze i wszelkie fast foody, postaram się ograniczyć spożywanie soli, cukru, i postaram się jeść odpowiednie posiłki zarówno przed jak i po treningu. Zobaczymy czy będą efekty.

No ja już postanowiłam od jutra koniec do lata chcę widzieć 5 z przodu bo jak nie to sobie zrobię szlaban w wakacje motywacja więc jest żeby schudnąć doi lata. Siedzę z Tż i popijam driny ja wiedziałam że się to tak dziś skończy kumple do Niego przyjechał i coś dłubią a ja zalewam smutki i się psychicznie nastawiam na jutro będzie ciężko ale mogłam się tak nie zapuszczać to problemu by nie było też gotuję dwa obiady bo mój Tz lubi dobrze zjeść kotleciki schabowe w panierce kurczak smażony ziemniaczki tłuste i kocha fast foody w Macu to by się mógł codziennie stołować.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Carolajn obczaiłam sobie linki i powiem Ci tak- nieraz na allegro u mojego sprzedawcy widziałam takie same buty jak na deezee itp. o kilkadziesiąt złotych taniej I od tej pory na sklepy online już nie zaglądam Teraz jedynie allegro Za moje sneakersy dałam 69zł + przesyłka, a u mnie w mieście podobne chodzą za 119zł, gdzie na allegro też są za 69zł

Te buty co pokazałaś to fajne
Ja trampki na lato też będę kupować, koniecznie białe, żeby nie były za kostkę, no ale ja pewnie kupię w jakimś chińczyku albo czymś podobnym, bo nie lubię przepłacać za takie rzeczy Miałam oszczędzać na conversy ale coś nie mogę się przekonać. Szkoda mi dawać tyle kasy za białe trampki, które nie dość że mogą ubrudzić się na amen to jeszcze tyle kosztują. A tak dam 15-20zł i choćby to miały być trampki na jeden sezon nie będzie mi szkoda A urok białych tramposzy pozostanie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Chwilę to potrwało, ale znalazłam na deezee takie buty jak moje- różnią się tylko kolorem. Cena? 139zł.... http://deezee.pl/obuwie_damskie/teni..._sneakers.html
Też przeważnie kupuję na allegro ale od jakiegoś czasu nie mogłam niczego ciekawego znaleźć... Kilka razy szukałam konkretnej rzeczy i sam syf mi się wyświetlał więc się trochę zraziłam a potrafiłam w kilka dni kilkaset stron przejrzeć w tych sklepach internetowych mam ten komfort że wchodzę i na kilku stronach widzę przynajmniej kilka par butów które mi się podobają a jeśli chodzi o cenę to wiadomo nie to co allegro ale ja się czaję przeważnie na różne okazje np -20% na dzień kobiet + darmowa wysyłka tak jak się załapałam właśnie teraz więc wyszło w sumie minimalnie drożej niż na allegro praktycznie w normalnej cenie to logiczne serce trochę boli bo 2 pary już by za to były poza tym usprawiedliwiam się tym że dawno nie robiłam zakupów ciuchowych to mogłam poszaleć
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2014-03-12 o 00:24
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 06:00   #3348
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bardzo szkodliwy jest?
Nie wiem szczerze mówiąc co mam robić, licze na to ze troche ten ból zelżeje, ale schodzi tylko na 2 godziny jak wezme tabletke i powiedzmy z bólu na 8 tak na 5/6
A tez nie chce brac za duzo tego wiec biore 2, max 3 dziennie...

On jest na receptę a szkodliwy to nie...jak inne leki. Ale skuteczny.
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oj faktycznie, wybacz nie, nie znam niestety, ale domyslam sie jaki efekt daje... a nie chcialabym sprobowac takiego z inglota?
http://owszystkimcomnieotacza.blogsp...y-makijaz.html
http://www.amakeupdiary.com/inglot-a.../#.Ux92Tz95M4k
http://mumblesonmakeup.blogspot.com/...85-inglot.html

brazujace i jednoczesnie rozswietlajace http://inglotcosmetics.com/amc.multi...oducts/139/337

no i takie typowe rozswietlacze http://inglotcosmetics.com/amc.multi...oducts/139/338

wspolczuje
Kochana zobaczę teg inglota.
Pytam bo moja kochana Mama przywiozła mi w nd z Warszawy ten rozświetlacz bobbi brown, jest cudownykolor rose.
Efekt tafli, taka mokra buzia rozświetlona.
No cudo. dlatego pytam czy może go znasz i cos więcej o nim powiesz (wiesz, że lubię jak piszesz o kosmetykach)

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety Agacia jestem pewna z 10 kg mam na plusie jak nic. Nie wiem jak to się stało załamana jestem. Całe życie miałam tendencje do tycia ale pilnowałam wagi jak dochodziło do 63 kg to była dieta i ćwiczenia i wracałam do formy w miesiąc a teraz katastrofa zapuściłam się jak świnka nie ćwiczyłam i nie zwracałam uwagi na to co jem od października i mam efekt. Nie ważyłam się i nie zważę boję się że się podłamię.. po prostu zacznę ćwiczyć od jutra i koniec tego dobrego. Pierwszy cel wejść w te spodnie a później będę myśleć co dalej. Mam nadzieję że do lata mi się uda zejść poniżej 60kg

no i może delikatnie przesadzam z tymi dwoma rozmiarami bo zawsze wchodziłam w S czasem M (mam spory cyc i tyłek) a teraz to takie małe L będzie pewnie.
Kochana to trzymam kciuki, ale i tak mysle ze lekko przesadzasz
Masz do wakacji prawie 4 mce-dasz rade w tym czasie kilka kilo spokojnie zrzucić? Mysle ze 10 kg można
CZEKO jak myślisz?
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
fajną masz pracę, ja dostanę co najwyżej pastę do zębów
zamówiłam tester setkę mam nadzieję, że kiedyś to zużyję
A ja bym wolała paste niż perfumy dostawać bo perfumy mam swoje ulubione

A 100 ml-duzooo...ja zawsze kupuje 30-50. To się używa i tak z rok...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

dzięki ja też się o wiele lepiej czuje w takim cieplejszym
Bo w cieplejszym lepiej jak w chłodnym!
Asia w cieplejszym jesteś gwiazda, pięknie Ci

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja skrzypowitę spożywałam w postaci herbatki, w aptece kupisz zarówno skrzyp jak i pokrzywę (około 3-4zł za jedno op.) i ja je zaparzałam po jednej saszetce z każdej na kubek


Dziewczyny jeśli chodzi o sneakersy to już jest po ptokach bo idąc w pt do szkoły coś mnie naszło i je założyłam Dlatego teraz zaczęłam ćwiczyć, bo buty same w sobie nie są złe, ale do szczupłych nóg o wiele lepiej by wyglądały Czaję się teraz na jakieś kowbojki albo botki na koturnie, żeby były w moim stylu.



Dziewczyny czy któreś z Was ćwiczyły mel b? Wiecie może jak z efektami "po"?
A jakie mialas efekty po skrzypie i pokrzywie?

Buty-ja pisałam ze są dobre Chyba jako jedyna:P i dobrze ze je zostawilas! Mi się poobaja

Ja cwiczylam ale może lacznie miesiąc (co którys dzień)i pośladki tylko wiec nie wypowiem się obiektywnie.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj Ex dla chcącego nic trudnego. Wystarczy np kupić takiego grilla elektrycznego i np grillować mięso, albo sobie gotować. To sie wydaje ze jest tak duzo roboty. A bez diety nic nie zrobisz, taka jest prawda. Niestety ale 70 % efektu to dieta. Albo sie robi coś ze sobą na całego albo wcale bo to i tak nic nie da. U mnie w domu mama tez czasem robi 3 obiady, bo ona nie je tego co my, ja nie jem tłustego, smażonego mało, tata je wszystko. I dajemy rade
Mialam to samo pisacja tak robie i nie mam większych kosztów przez to.
np. dla tżta w panierce, dla Ciebie bez na patelni bez tłuszczu i warzywa z patelni.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 06:17   #3349
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no uczucie jest super
faktycznie oplaca się, choć ja i tak się pewnie skuszę na ibuprom, bo za sztuke nawet wychodzi taniej- 0,26gr to ja czasami kupuję te podwójne za 1,80
Apteka Gemini, piękne ceny mają

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Skonsultuje sie jeszcze jutro z chirurgiem czy solpadeina moze byc bo nie wiem czy kofeina jakos nie utrudni gojenia... bo kawe mam zabroniona 48 h po zabiegu
Dlatego polecam bardziej Antidol, prócz fosforanu kodeiny ma tylko dodatkowo paracetamol (który swoją drogą łatwo oddzielić w warunkach domowych) no i jest tańszy Jak miałabym wybierać, to wolę łykać Antidol niż Tramal, działa na mnie lepiej i nie powoduje aż takiego naćpania i innych skutków ubocznych, no ale oczywiście pogadaj z lekarzem

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Truskawkowa ale do naczynkowej skory na policzkach będzie ten peeling za mocny? Kusi ten alantan. Do suchej się nada. Bo ostatnio jak na noc nie nałoże tlustego kremu to jest masakra...
Kurczę, a te policzki masz takie typowo naczynkowe, bardzo reagujące na kosmetyki? Stosowałaś kiedyś coś z kwasami? Dla mnie ten peeling jest słaby w porówaniu do takich typowych kwasów do złuszczania, ale jak ktoś jest ekstremalnie wrażliwy, to nie wiem Ja mam dosyć wrażliwe policzki, po zmyciu robią się lekko różowe, ale szybko ten efekt mija.

Jak jesteś straszny sucharek, to podobno lepsza ta cięższa wersja
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...inami-a-e.html

Ten lekki jest naprawdę lekki jak na krem, głównie nawilża, wchłania się praktycznie do matu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 07:03   #3350
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Fajnie, że podpasował Moja gęba się już nim nasyciła i wystarczy mi użyć go raz na parę nocy, fajne mazidło i już
Podpasował chociaż mam wrażenie, że buzia mi się po nim klei
ale używam twardo na noc i pod makijaż
Kochana, a te zaproszenia z podpisu to Twoje? Przepiękne są
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mialam dokladnie setke w testerze ja juz tam nie pracuję, już nie dostaję kosmetyków na szkoleniach niestety
wybacz, zapomniałam
moja koleżanka pracuje w Sephorze i mogłabym iść tam do pracy dla samych gratisów
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

A ja bym wolała paste niż perfumy dostawać bo perfumy mam swoje ulubione

A 100 ml-duzooo...ja zawsze kupuje 30-50. To się używa i tak z rok...
Wiem, że dużo, ale podoba mi się ten zapach i zużyję a cena jak za tester 100 ml była niższa niż 30 w Rossmanie więc wiesz
Te pasty to zazwyczaj są lecznicze i są bleee


Ex nie zacytowało mi fajna ta baskinka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:31   #3351
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja akurat lubię sneakersy, mam z zeszłego roku, już trochę się rozwalają, muszę w tym roku jednokolorowe kupić są przede wszystkim wygodne i wyglądam na wyższą w nich

Ex każde ćwiczenia przynoszą efekty jak się ćwiczy regularnie

Truskawkowa nie robiłam nic z kwasami, miałam zamawiać krem żeby sprawdzić jak na mnie działają ale się boję wstawiam do albumu fotkę bez make upa zaraz po wstaniu z łóżka, więc nie patrz na te zaspane oczy i oceń czy bardzo naczynkowe to poliki...ogólnie używam produktów do skóry wrażliwej a peeling do naczynkowej/enzymatyczny
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:12   #3352
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzień dobry

Dziewczyny odkryłam optymalną porę wstawania dla mojego organizmu lol Jak wstaję koło 9 jestem niewyspana, w ciągu dnia przysypiam, nie mam na nic siły, jak 0 6 albo koło 7 jest to samo, a za to jak wstanę koło 8:30 jestem w świetnej formie I niech mi ktoś wytłumaczy- czemu akurat 8:30????

Dostałam rano sms od.. poczty polskiej i czekam na moje pędzle z sunshade minerals bo możliwe, że dzisiaj już będą

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
No ja już postanowiłam od jutra koniec do lata chcę widzieć 5 z przodu bo jak nie to sobie zrobię szlaban w wakacje motywacja więc jest żeby schudnąć doi lata. Siedzę z Tż i popijam driny ja wiedziałam że się to tak dziś skończy kumple do Niego przyjechał i coś dłubią a ja zalewam smutki i się psychicznie nastawiam na jutro będzie ciężko ale mogłam się tak nie zapuszczać to problemu by nie było też gotuję dwa obiady bo mój Tz lubi dobrze zjeść kotleciki schabowe w panierce kurczak smażony ziemniaczki tłuste i kocha fast foody w Macu to by się mógł codziennie stołować.

Też przeważnie kupuję na allegro ale od jakiegoś czasu nie mogłam niczego ciekawego znaleźć... Kilka razy szukałam konkretnej rzeczy i sam syf mi się wyświetlał więc się trochę zraziłam a potrafiłam w kilka dni kilkaset stron przejrzeć w tych sklepach internetowych mam ten komfort że wchodzę i na kilku stronach widzę przynajmniej kilka par butów które mi się podobają a jeśli chodzi o cenę to wiadomo nie to co allegro ale ja się czaję przeważnie na różne okazje np -20% na dzień kobiet + darmowa wysyłka tak jak się załapałam właśnie teraz więc wyszło w sumie minimalnie drożej niż na allegro praktycznie w normalnej cenie to logiczne serce trochę boli bo 2 pary już by za to były poza tym usprawiedliwiam się tym że dawno nie robiłam zakupów ciuchowych to mogłam poszaleć
Jak ja postanowiłam wczoraj, że schudnę, to nie zrobiłam tego jak mam w zwyczaju "jutro", tylko wczoraj już zaczęłam Skromnym cardio z turbo jam, ale jaka była moja radość jak mogłam sobie trochę poboksować i robić wykopy Zaraz też biorę się za trening, dzisiaj mel b tylko jeszcze nie wiem co by tu zrobić.. chyba skuszę się na 8 min abs, a potem jeśli będę miała jeszcze siły (bo nie wiem na ile mnie to zmęczy ) zrobię jeszcze na nogi A jutro znowu cardio

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

A jakie mialas efekty po skrzypie i pokrzywie?

Buty-ja pisałam ze są dobre Chyba jako jedyna:P i dobrze ze je zostawilas! Mi się poobaja

Ja cwiczylam ale może lacznie miesiąc (co którys dzień)i pośladki tylko wiec nie wypowiem się obiektywnie.

Mialam to samo pisacja tak robie i nie mam większych kosztów przez to.
np. dla tżta w panierce, dla Ciebie bez na patelni bez tłuszczu i warzywa z patelni.
Agatko włosy mam wrażenie że wyglądały lepiej, a do tego szybciej rosły, nie pamiętam ile dokładnie, jakoś 2cm w miesiąc miałam (gdzie zawsze mam niecały 1cm)

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex nie zacytowało mi fajna ta baskinka
Dzięki Szkoda tylko, że w niej jeszcze nie mogę pochodzić

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ex każde ćwiczenia przynoszą efekty jak się ćwiczy regularnie
No niby tak, ale czytałam opinie dziewczyn, że po tej mel b nie było spadków ani w kg ani w cm i się trochę przeraziłam, możliwe jest że te ćwiczenia są tak słabe że nie ma efektów
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-12 o 08:17
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:16   #3353
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej




On jest na receptę a szkodliwy to nie...jak inne leki. Ale skuteczny.


Kochana zobaczę teg inglota.
Pytam bo moja kochana Mama przywiozła mi w nd z Warszawy ten rozświetlacz bobbi brown, jest cudownykolor rose.
Efekt tafli, taka mokra buzia rozświetlona.
No cudo. dlatego pytam czy może go znasz i cos więcej o nim powiesz (wiesz, że lubię jak piszesz o kosmetykach)



Kochana to trzymam kciuki, ale i tak mysle ze lekko przesadzasz
Masz do wakacji prawie 4 mce-dasz rade w tym czasie kilka kilo spokojnie zrzucić? Mysle ze 10 kg można
CZEKO jak myślisz?


A ja bym wolała paste niż perfumy dostawać bo perfumy mam swoje ulubione

A 100 ml-duzooo...ja zawsze kupuje 30-50. To się używa i tak z rok...



Bo w cieplejszym lepiej jak w chłodnym!
Asia w cieplejszym jesteś gwiazda, pięknie Ci



A jakie mialas efekty po skrzypie i pokrzywie?

Buty-ja pisałam ze są dobre Chyba jako jedyna:P i dobrze ze je zostawilas! Mi się poobaja

Ja cwiczylam ale może lacznie miesiąc (co którys dzień)i pośladki tylko wiec nie wypowiem się obiektywnie.



Mialam to samo pisacja tak robie i nie mam większych kosztów przez to.
np. dla tżta w panierce, dla Ciebie bez na patelni bez tłuszczu i warzywa z patelni.
Generalnie da sie schudnac i te 10 kg w 4 miesięce ale powatpiewam w brak efektu jojo i to ze to bedzie zdrowe chudnięcie. Z początku sie chudnie więcej a potem tak koło 0,5 kg tygodniowo, czasem nic. Z 7 kg to bedzie tak optymalnie ale kazdy organizm jest inny. Najlepiej nie ustalać sobie zadnego wagowego celu.
Jak sie chce cos osiagnac to sie trzeba zawziąć i to na 100%, dieta plus porządne treningi a nie machanie nóżką z ciezarkiem 1 kg

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Apteka Gemini, piękne ceny mają

Dlatego polecam bardziej Antidol, prócz fosforanu kodeiny ma tylko dodatkowo paracetamol (który swoją drogą łatwo oddzielić w warunkach domowych) no i jest tańszy Jak miałabym wybierać, to wolę łykać Antidol niż Tramal, działa na mnie lepiej i nie powoduje aż takiego naćpania i innych skutków ubocznych, no ale oczywiście pogadaj z lekarzem

Kurczę, a te policzki masz takie typowo naczynkowe, bardzo reagujące na kosmetyki? Stosowałaś kiedyś coś z kwasami? Dla mnie ten peeling jest słaby w porówaniu do takich typowych kwasów do złuszczania, ale jak ktoś jest ekstremalnie wrażliwy, to nie wiem Ja mam dosyć wrażliwe policzki, po zmyciu robią się lekko różowe, ale szybko ten efekt mija.

Jak jesteś straszny sucharek, to podobno lepsza ta cięższa wersja
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...inami-a-e.html

Ten lekki jest naprawdę lekki jak na krem, głównie nawilża, wchłania się praktycznie do matu
Kupie ten Antidol
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:27   #3354
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A co do obiadów dziewczyny.. teraz mamy z kasą trochę kiepsko, więc trzy zupełnie różne obiady nie wchodzą w grę. Mogę jedynie dla siebie robić zdrowsze odpowiedniki, z tym się zgadzam Ostatnio i tak nie gotuję aż tak kalorycznie bo jemy np. ryż z kurczakiem i warzywami, albo zapiekankę (z piekarnika) makaronową z brokułami i szynką, ale problem jest w tym że do tej zapiekanki robię sos serowy taki a'la beszamel z tym że dodaję jeszcze czosnku i ziół prowansalskich, a jak robię ryż po chińsku to przyprawiam go trochę fixem do potraw chińskich i sosem sojowym bo ta mieszanka daje najlepszy smak, kiedyś próbowałam sama wymieszać przyprawy takie jak z tyłu opakowania ale to nie było to I wiem że ciężko będzie mi z tego zrezygnować bo w takiej postaci smakuje mi najbardziej i tż też. Poza tym nie wyobrażam sobie np. naleśników ze szpinakiem i kukurydzą zjeść bez chociaż odrobinki startego sera, żeby było zdrowiej mogę go ew. zastąpić mozarellą. Chociaż i tak nie wiem czy to coś da Są rzeczy które mogę zamienić na wersję light i zdrowszą, ale są też takie które w innej postaci nie będą smakowały ani mi, ani tż. A ja bez dobrego jedzenia jestem chora, lubię jeść, i to dużo A teraz przytyłam głównie przez zachcianki- niestety A i jeszcze jedno. Ciemne pieczywko jak i ciemny makaron uwielbiam, ale ciemnego ryżu nie strawię Odnoszę wrażenie że psuje smak potraw. Ryż po chińsku smakuje zupełnie inaczej z białym ryżem jak i z ciemnym. Na korzyść białego.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-12 o 08:30
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:44   #3355
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A co do obiadów dziewczyny.. teraz mamy z kasą trochę kiepsko, więc trzy zupełnie różne obiady nie wchodzą w grę. Mogę jedynie dla siebie robić zdrowsze odpowiedniki, z tym się zgadzam Ostatnio i tak nie gotuję aż tak kalorycznie bo jemy np. ryż z kurczakiem i warzywami, albo zapiekankę (z piekarnika) makaronową z brokułami i szynką, ale problem jest w tym że do tej zapiekanki robię sos serowy taki a'la beszamel z tym że dodaję jeszcze czosnku i ziół prowansalskich, a jak robię ryż po chińsku to przyprawiam go trochę fixem do potraw chińskich i sosem sojowym bo ta mieszanka daje najlepszy smak, kiedyś próbowałam sama wymieszać przyprawy takie jak z tyłu opakowania ale to nie było to I wiem że ciężko będzie mi z tego zrezygnować bo w takiej postaci smakuje mi najbardziej i tż też. Poza tym nie wyobrażam sobie np. naleśników ze szpinakiem i kukurydzą zjeść bez chociaż odrobinki startego sera, żeby było zdrowiej mogę go ew. zastąpić mozarellą. Chociaż i tak nie wiem czy to coś da Są rzeczy które mogę zamienić na wersję light i zdrowszą, ale są też takie które w innej postaci nie będą smakowały ani mi, ani tż. A ja bez dobrego jedzenia jestem chora, lubię jeść, i to dużo A teraz przytyłam głównie przez zachcianki- niestety A i jeszcze jedno. Ciemne pieczywko jak i ciemny makaron uwielbiam, ale ciemnego ryżu nie strawię Odnoszę wrażenie że psuje smak potraw. Ryż po chińsku smakuje zupełnie inaczej z białym ryżem jak i z ciemnym. Na korzyść białego.
A to dziwne, bo dobrze zrobiony brązowy ryż smakuje lepiej Dla mnie biały jest taki troche bez smaku

Musisz wybrac, albo jesz to co ci sie podoba i godzisz sie z tym ze nie schudniesz tak szybko i tak jak byś chciała albo robisz cos na 100%, proste
Tak jak zrobiłam ja Z tym, że ja nie miałam dużo do zrzucenia bo z 5 kg, ale sporo mi to zajęło
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:44   #3356
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A ja na chwile wpadam powiedzieć,że z dieta i bieganiem ubyło mi juz po 1 cm w udach, teraz kilka dni nie biegam,bo jestem na urlopie i zapomniałam butów,ale od jutra cisnę dalej interwały
I co jeszcze...za mąż w sierpniu wychodzę
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:05   #3357
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A ja na chwile wpadam powiedzieć,że z dieta i bieganiem ubyło mi juz po 1 cm w udach, teraz kilka dni nie biegam,bo jestem na urlopie i zapomniałam butów,ale od jutra cisnę dalej interwały
I co jeszcze...za mąż w sierpniu wychodzę
hmm kochana to Ty jesteś na diecie? bo pisałaś że nie wciagasz się w to odchudzanie

a z Tz gratuluje ale to się oświadczył czy Wy jesteście już zareczeni?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:07   #3358
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A ja na chwile wpadam powiedzieć,że z dieta i bieganiem ubyło mi juz po 1 cm w udach, teraz kilka dni nie biegam,bo jestem na urlopie i zapomniałam butów,ale od jutra cisnę dalej interwały
I co jeszcze...za mąż w sierpniu wychodzę
COOOOOOOOOOOOOOOOOOO
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOW , Kylie, gratulacje ;*

a ja jak zwykle z doskoku, tu zmywam, tu podczytuje
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:08   #3359
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A to dziwne, bo dobrze zrobiony brązowy ryż smakuje lepiej Dla mnie biały jest taki troche bez smaku

Musisz wybrac, albo jesz to co ci sie podoba i godzisz sie z tym ze nie schudniesz tak szybko i tak jak byś chciała albo robisz cos na 100%, proste
Tak jak zrobiłam ja Z tym, że ja nie miałam dużo do zrzucenia bo z 5 kg, ale sporo mi to zajęło
ja mam to szczęście ze jem zdrowo.
nie jem smazonych panierek nie jem w ogóle tego co jest uznane za niezdrowe.
mnie gubią dwie rzeczy. słodycze bo lubię i podjadam i jedzenie późno wieczorem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:09   #3360
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
hmm kochana to Ty jesteś na diecie? bo pisałaś że nie wciagasz się w to odchudzanie

a z Tz gratuluje ale to się oświadczył czy Wy jesteście już zareczeni?
Jesteśmy zaręczeni już 3 lata,tylko nie mogliśmy dojść jakoś do wspólnej wizji ślubu.Teraz sie dogadaliśmy i jest fajnie

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
COOOOOOOOOOOOOOOOOOO
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOW , Kylie, gratulacje ;*

a ja jak zwykle z doskoku, tu zmywam, tu podczytuje
Dziękuję
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.