Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 08:53   #181
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Moje sportowe sandały od Lasockiego za 150 zł rozpadły się po miesiącu wakacji, a chodziłam w nich po mieście i deptaku nad morzem, także tu też nie ma reguły.
Dokładnie, nie ma reguły - mialam sandały na szpilce lasockiego, w których przechodziłam 3 sezony, az się wkładka w środku wytarła i przestała ładnie wyglądać, więc się ich pozbyłam, ale buty były cudne i kupiłabym je po raz drugi jakbym miała okazję
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:15   #182
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

Jesli chodzi o CCC, to kiedys, lata temu, mialem pare butow od nich za jakies smieszne pieniadze i wytrzymaly chyba z ponad 2 sezony... reguly raczej nie ma
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:42   #183
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

Co do butów to nie ma reguły- w CCC i Deichmannie ceny są dla mnie za wysokie (oczywiście też zależy czasami trafi się coś taniego i fajnego) kupuję w małych sklepikach lub na allegro- balerinki za 20zł wytrzymały mi 2 sezony i nadal się trzymają, ostatnio kupiłam botki za 40zł, kozaki za 60zł....
poza tym buty raczej i tak noszę sezon a potem kupuję inne.

butów ze skóry bym nie kupiła z wielu względów.
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:52   #184
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

chyba już wszystko zostało napisane, dotyczące sklepów tzw.sieciówek. Osobiście uważam, że lepiej kupywać, może nie tyle markowe ciuszki, ale mieć kilku swoich sprawdzonych sklepów, albo sprzedawców na allegro. Nie zamierzam wydawać pieniędzy na byle szmatkę za 100zł. Myslę że za jakiś czas sytuacja moze sie poprawić, bo to przecież od nas zalerzy, czy kupywać słabej jakości szmatki, czy ciuch który będzie nam służył dłużej niż jeden sezon.
ccc - butów tam już nigdy nie kupię, kozaki zużyły mi się w 2 miesiące, straciły kolor po tygodniu, inne buty chyba czerwone szpilki rozlazły mi się na wszystkie boki...nie serdecznie dziękuję sklepowi ccc!!!
boot square - jeszcze gorzej, stelarz w bucie pękł mi po tygodniu noszenia "od czasu do czasu", złożyłam reklamcje, oddali pieniądze, jak przyszłam po zwrot gotówki kolejna babka składała reklamację.

sklepy które polecam:
marconi - z torebkami, ciekawe fasony, świetna jakość wykonania, tu zazwyczaj kupuję sobie torebki
top secret - lubię, czasami kupuję tam ciekawe ciuszki, ostatnio płaszczyk i często są przeceny

resztę ciuszków kupuję w swoich ulubionych sklepach w Białymstoku, i ciucholandach
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 23:11   #185
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

Ja właśnie mam o wiele lepsze doświadczenia z Deichmanem niż CCC. A co do CCC jeszcze: jakiś czas temu w radiu był reportaż o tym, dlaczego tak często niszczą się buty i czemu jest tak wiele reklamacji. Oprócz tego, że buty są produkowane w szybkim tempie, byle jak w Chinach, to spody to zwykła tektura. Wypowiadał się też dyrektor CCC do jakiś tam spraw związanych właśnie z reklamacjami. I wiecie co stwierdził? Że CCC wcale nie robi złych butów, tylko klienci mając 2-letnią gwarancję na buty, chodzą w nich rok, wszystko jest OK, a potem przychodzą i reklamują z byle powodu, zwraca im się kasę, a oni tym sprytnym sposobem przechodzili w butach rok za darmo. To się nazywa bezczelność.
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 09:05   #186
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

Kupiłam kiedyś trampki w CCC, rozwaliły mi się po 3 miesiącach chodzenia tylko po mieście. Obie podeszwy pękły na pół, powstały dziury na wylot, a w środku rzeczywiście była tektura...
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 10:36   #187
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
sklepy które polecam:
marconi - z torebkami, ciekawe fasony, świetna jakość wykonania, tu zazwyczaj kupuję sobie torebki
top secret - lubię, czasami kupuję tam ciekawe ciuszki, ostatnio płaszczyk i często są przeceny
na torebkach marconi raz się tylko zawiodłam,ale reklamacja załatwiona jak należy i torebka do użytku.
top secret jak dla mnie kiedyś miał fajne topy,koszulki, teraz nic ciekawego, straszne rozłażą się po praniu, mój t-shirt o 2 rozmiary się powiększył,trudno uwierzyć...aha no i jak mi znajomy opowiadał jak te ciuchy wygladają po rozładowaniu kontenera z Chin takie wymięte, jak szmaty, które potem dopiero prasują by wyglądały jak trzeba to mi się odechciewa cokolwiek tam kupować.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 10:48   #188
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Obrzydzona "sklepowymi" ciuchami - czy Wy też tak macie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
top secret jak dla mnie kiedyś miał fajne topy,koszulki, teraz nic ciekawego, straszne rozłażą się po praniu, mój t-shirt o 2 rozmiary się powiększył,trudno uwierzyć...aha no i jak mi znajomy opowiadał jak te ciuchy wygladają po rozładowaniu kontenera z Chin takie wymięte, jak szmaty, które potem dopiero prasują by wyglądały jak trzeba to mi się odechciewa cokolwiek tam kupować.
Taaa... nawet widziałam żelazko w sklepie kiedyś, normalnie przy klientach prasowały
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.