Cała Prawda O Grzywkach - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 09:58   #271
dosiapoznan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu:)
Wiadomości: 66
GG do dosiapoznan
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Hej dziewczyny Właśnie dzisiaj się zarejestrowałam i od razu wpadłam na ten wątek. Jest po prostu stworzony dla mnie! DD Od jakiegoś czasu marzę o prostej grzywce coś w stylu Ani Przybylskiej. Ale nie wiem, nie wiem Mam dosyć długą twarz i ukośną grzywkę. Poczytam jeszcze trochę może wkońcu się zdecyduję A Wy co o tym sądzicie??? Pozdrawiam
__________________
9.12.2007 zapuszczam paznokcie!
dosiapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:24   #272
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Jestem umówiona do fryzjera na koniec sierpnia. Jestem w miarę zdecydowana na to żeby podciąć włosy nawet o 10-12 cm (potrzebuję odmiany). No i zastanawiam się nad grzywką. Mam okrągłą twarz i fryzjerka mi powiedziała kiedyś że nie będzie pasowała. Jednak czytając wasze wypowiedzi jest jakaś nadzieja. Może bym sobie zrobiła taką delikatną na bok- od lini oczu albo policzka żeby nie była za krótka?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 16:00   #273
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
mi grzywka przetłuszczała się szybciej, ale to dlatego że codziennie ją prostowałam, a resztę włosów tylko po myciu. Ale wystarczy wtedy umyć samą grzywkę.

2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
Często związywałam. I tak i tak jest dobrze.

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
Myślę że grzywka pasuje każdemu, tylko trzeba ją odpowiednio dobrać.

4. GRZYWKA A OKULARY
Noszę okulary, ale nie nonstop bo mam małą wadę. Nikt nie mówił że nie pasują.

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
Tez bez znaczenia.

6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
Całkowicie bez znaczenia

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
Z przedziałkiem nic niepokojącego mi się nie działo.
Jednak ktoś tu mówił że grzywka w żadnym wypadku nie pasuje do kręconych włosów. Ja mam kręcone włosy. Jak baranek.
Kiedy zrobiłam sobie grzywkę (rok temu) to po prostu po każdym myciu prostowałam.

teraz już mi odrosły włosy i znów zastanawiam się nad grzywką, jednak chciałabym jak najbardziej ograniczyć prostowanie (najlepiej do samej grzywki) bo mam dość zniszczone włosy.

Moje zdjęcia z grzywką i bez grzywki. Doradźcie mi czy znowu mam się ściąć tak samo.
Jeszcze jeden link gdzie są moje zdjęcia w kręconych włosach.

1.Klik!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09608v7.JPG (45,9 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09988t.jpg (19,7 KB, 118 załadowań)
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 16:22   #274
JoOlc!a
Rozeznanie
 
Avatar JoOlc!a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 522
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
hm.. normalnie tak jak reszta wlosów sie przestluszcza i normalnie ją myje razem z wszystkimi wlosami codziennie.
2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
No ja jak mam zwiazane wloski to tak trosim dziwnie wygladam z grzywka, ale jest ok

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
Ja mam dosc okrogla buzie i grzywke mam scieta na prosto

4. GRZYWKA A OKULARY
Moim zdaniem grzywka pasuje do okularow.. pare moich kolezanek ma okulary i grzywke.

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
Mysle ze nawet osoba z cienkimi wlosami moze miec grzywke.

6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
No jasne ze pasuje

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
No wiec mialam przedzialek na srodku, teraz mam na boku.
Jak robilam grzywke to przz pierwszy tydzien rozdwajala mi sie na dwie strony, jednak po jakims tygodniu wszystko sie ulozylo


i podcinanie.. hm..
mysle ze raz na miesiac
__________________

JoOlc!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 09:10   #275
Neyla86
Raczkowanie
 
Avatar Neyla86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 56
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

To moja grzywka...była, bo teraz już jej nie mam. I prawda jest taka, ze zazwyczaj nosiłam włosy rozpuszczone, a jeśli chciałam je upiąć, to były to warkocze lub luźny koczek. Zdjęcia są słabe, bo wykonane telefonem lub kamerka komputerowa.
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image (15).JPG (10,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image (91).JPG (50,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image (13).JPG (9,1 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image (59).JPG (37,8 KB, 101 załadowań)
__________________
"Bo Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogos lubi...za bardzo."
Neyla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 10:57   #276
Nikita_Chiquita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cześć wszystkim ! Mam wielki problem... bardzo chcę grzywkę ale nie mam pojęcia jaką... Doradzilibyście mi?? 4 lata temu zrobiłam sobię zadką prostą i juz po wyjściu od fryzjera zaczełam ją spinać bo było mi niewygodnie;( Teraz chce na skos ale nie wiem czy nie bedą mi przeszkadzały moje okularki... Prosze o odpowiedzi Oto link fdo moich zdjęć www.nicoletka7.fotka.pl
Nikita_Chiquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 06:56   #277
lightjusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Question Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

hey. ja tez mam problem czy sciag grzywke czy nie?? bo mam taka kanciata twarz i moje wlosy sa jakby falowane..ale podobala mi sie jedna grzywka taka krociutka a wlosy wlasnie byly falowane..mam falowane bo mialm stilling..i niemoga dojsc do siebie..po nim.. przesle swoje zdjecie.. i jakbyscie mogli pomozcie mi.. bo niemam pojecia o grzywkach.kiedys miala taka na ukos aqle to tez cale wlosy byly pocieniowane..prosze o pomoc)
moj mail: jusiasofi@op.pl jak by do korespondencji..
niestety mam zle rozmiary zdjec aczkolwiek robionych telefonem..moglby ktos sie odezwac na moj mail to wysle zdjecia i mi doradzi..?prosze..pozdrow ionka..juska
lightjusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 21:20   #278
Nikita_Chiquita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc !!!
Nikita_Chiquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 05:16   #279
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Nikitko mysle ze wgrzywce byloby ci do twarzy poniewz maasz dosc wysoekie czoło wiec zrób grzywke nawet taka prosta, mysle ze wtej byloby ci najlepiej i wycieniuj włsoi,troche je skróc byloby ci naprawde super)
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 05:23   #280
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

a teraz ja opisze swoje dowsiwdaczenie z grzywka.
1 grzywke mialam jak byłam mała, sama sobie zrobiłam;PP
2 grzywke zrobilam rok temu, owszem było mi do twarzy wszyscy mowili ze lepiej niz normalnie...ale..
-grzywka mi sie przetłuszczała, wiec kapałam ja codziennie a włosy co 2 dzien myłam.
-grzywka i okulary-w ogole mi niepasowała taka kompozycja-mialam dosc długa grzywke.
-po 2 tyg grzywka wchodziła mi juz do oczu...
-z dosc dluga grzywką nie widac bylo makijazu-ktory tak czy siak nosilam rzadko ale zawsze cos:P
-z grzywka w lecie jak dla mnie jest tragedia, jak wymienilam wyzej przetłuszcza sie i czoło sie nie opala...

ogolnie: grzywka jak dla mnie bylaby dobra na okres zimy ale tu znów nosimy czapkę ot i znów schody:P jak ja ułożyc.
grzywka wmiesiac odrosła mi za oczy, przypinałam ja wszystkim czym sie dało juz jej nie mam aczkolwiek tesknie za nią bo dawała mi tego czegoś w moim wuyglądzie
a teraz jestem taka...nijaka...
sa plusy i minusy..jak ktos lubi se bawic w ukladanie nie widze przeszkód, ale jak ktos jest ciagle czyms zajety jak np JA;D to grzywka minie odpowiwaida ze wzgledu na pilegnowanie, czyli latanie do fryzjerta co miesiac...
ja za obcieie grzywki u mnie zaplacilam 30 zł!!!!
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:10   #281
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez ktoscosmis Pokaż wiadomość
Ponieważ powstaję wiele nowych wątków dotyczących grzywek, trzebaby to wszystko podsumować. Tak więc piszcie wszystko co wiecie o grzywce według następującego schematu (myślę że najwiecej do powiedzenia mają tu osoby mające grzywkę

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
co się z nią dzieje, jakczęsto przez grzywkę myjecie włosy, a może samą grzywkę ?

2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
wiele osób daje zdjęcia fryzur z grzywkami, ale praktycznie na każdym włosy są rozpuszczone; czy grzywka nie pasuje do upiętych włosów? Możecie pokazać zdjęcia, na których jest grzywka + upięte włosy, by złamać "teorię".

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
do jakiej twarzy pasuje grzywka a do jakiej nie? rozwiejmy nasze wątpliwości.

4. GRZYWKA A OKULARY
czy grzywka nie pasuje do okularów, a może wprost przeciwnie - pasuje jak najbardziej. Możecie poprzeć lub zaprzeczyć tej "teorii" dodając zdjęcia.

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
czy grzywka nadaje się tylko do gęstych włosów, a może i i cienkie, deikatne włosy moga mieć przyjmność noszenia grzywki? mile widzane zdjęcia dot. tego problemu.

6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
czy grzywka pasuje do określonego koloru włosów, czy jest to obojętne?

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
jeśłi przed zrobieniem sobie grzywki nosiłyście włosy z przedziałkiem przez środek głowy, to czy po zrobieniu sobie grzywki nie robiło Wam się tak, że ona rozchodziła sie na dwie strony i nie zakrywała czoła tak jak powinna. Jeśli tak, to jak temu zaradzić?

Z góry dzięki za przekazanie swojej wiedzy na temat grzywki. Myślę, że teraz już wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane
1. myje wlosy codziennie rano. Cale. Mycie samej grzywki i tak nie sprawia ze jest ona czystsza (w sumie nie wiem czemu tak).

2. Dobrze wyglada kok.

3. tak rozne grzywki dobrze wygladaja przy roznej twarzy. Czasem decyduja centymetry.

4. nosze tylko sloneczne i u mnie to wyglada ok.

5. Mam cienkie i delikatne, ale grzywke mam tzw ciezka.

6. Mam blond i wyglada ok. Bardzo mi sie podobaja brunetki z grzywkami tzw kleopatry. Ale ja sie nie przefarbuje, bo zle wygladam w ciemnych.

7. Mokre trzeba rozczesac grzebieniem i suszyc suszarka od gory. Jesli grzywka jest nowa utrwalaj ja lakierem, potem wlosy sie przyzwyczaja i nie bedzie trzeba.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 12:12   #282
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja mam krecone włosy i mimo to zdecydowalam sie na grzywke jestem strasznie zadowolona, poniewaz stwierdzam ze od prostownicy grzywka wcale sie nie niszczy tak jak reszta wlosow. Na początku trochę szybko się przetłuszczała, ale teraz jest już ok. Włosy noszę spięte w kitkę lub w "szybki koczek" i wyglada to fajnie. Wcale nie smiesznie - nic nie przeszkadza ze grzywka prosta a z tylu loki moja kolezanka ma tak samo Obie polecamy
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:40   #283
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

to teraz ja.. mam grzywkę od roku i jestem bardzo zadowolona! kilka lat wcześniej też miałam,ale wyglądałam okropnie,bo inna fryzjerka mnie obcinała i niestety był marny efekt.. grzywka raczej szpeciła. Mam falowane włosy i przed zrobieniem grzywki obawiałam się,że nie będzie się ona dobrze układać.. myślałam,że grzywka będzie się wywijać w różne strony.. a tu niespodzianka! w ogóle jej nie muszę prostować! jakimś cudem jest ona prosta.. przynajmniej układa się bardzo dobrze i nigdy nie miałam problemu z nią.. bardzo dobrze się w niej czuję i polecam.. a to zdjęcia mojej grzywki :
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:56   #284
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Witam, bardzo fajny pomysl na watek Dziele sie tym, co zauwazylam u siebie (mam rozne grzywki juz od ponad 2 lat) i u innych:
1. Przetluszczanie - moja grzywka przetluszcza sie szybciej niz reszta wlosow. Gdybym miala wszystkie jednej dlugosci, to moglabym je myc co drugi dzien, ale myje codziennie (czasami na drugi dzien myje sama grzywke, jak nie mam czasu).
2. Zazwyczaj chodze w zwiazanych wlosach i uwazam, ze grzywka pasuje. Zazwyczaj wypuszczam jeszcze po bokach kilka pasemek (mam wlosy cieniowane w warstwy, wiec wypuszczam te krotsze), zeby fryzura nie miala zbyt ostrego ksztaltu.
3. Grzywka moze pasowac roznym ksztaltom twarzy, ale zalezy jaka. Prosta skraca twarz, asymetryczna wyostrza rysy, a dluzsza spadajaca na boki lagodzi linie twarzy. Na dobra sprawe kazdemu mozna cos dobrac, trzeba jeszcze brac pod uwage typ wlosow i jak sie ukladaja.
4. Oczywiscie, ze pasuje do okularow! Mnie najbardziej podoba sie polaczenie prostej grzywki do brwi i duze, wyrazne oprawki w zdecydowanym kolorze, ale nie kazdemu to pasuje. Mysle, ze osoby o drobnej twarzy bylyby "przytloczone" polaczeniem grzywki i okularow.
5. Grzywki na cienkich wlosach moga wygladac bardzo fajnie, tylko musza byc naprawde dobrze wystrzyzone, ladnie pocieniowane itd. Sama takie mam
6. Kolor wlosow raczej nie ma tu znaczenia, zalezy, co sie komu podoba. Prywatnie uwazam, ze grzywki o liniach geometrycznych, rownych lepiej wygladaja z wlosami w kolorze jednolitym, a strzepione czy swobodnie opadajace wokol twarzy - z roznymi barwnymi refleksami, ale to tylko moja opinia.
7. Z przedzialkiem nie ma problemu, ale jak ktos ma "wicherki" przy czole, to moze sie niezle nameczyc z ukladaniem i wtedy krotka grzywka moze okazac sie niewlasciwym wyborem, bo bedzie zawsze sterczec. Dluzsza (np. do dolnej linii brwi) zawsze da sie jakos ulozyc
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 09:49   #285
Nikita_Chiquita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Nikitko mysle ze wgrzywce byloby ci do twarzy poniewz maasz dosc wysoekie czoło wiec zrób grzywke nawet taka prosta, mysle ze wtej byloby ci najlepiej i wycieniuj włsoi,troche je skróc byloby ci naprawde super)
Dzięki za radę ;* ale mi zależy na grzywce na ukos
Nikita_Chiquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:35   #286
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Na poprzedniej stronie jest moja fotka, prosiłam o pomoc w sprawie doboru grzywki, ale nikt nie odpowiedział, więc może teraz sie uda. Bardzo proszę ...
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:37   #287
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

aagniesia mysle ze w grzywcxe byloby ci do twarzy masz dosc wyskie czolo i jakbys sprobowała zrobic sobie fajna gesta grzywke wygladalabys przesłodko) taka moja wiza, zawsze mozesz sobie sprobowac zrobic taka sztuczna grzywke dla spr ) heh
niedawno sie tu wypowiadalam ze grzywka nie dla mnie..
a tydzien temu znow poszłam i zapalcilam 2 zł za sama grzywke;P hehe i ja polubilam na nowo
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:46   #288
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Grzywka + kręcone włosy= prostownica
a i to nie zawsze pomaga , bo im włoski są krótsze to tym bardziej sie skręcą i wystarcza odrobinka wody i szopa miałam raz grzywke i więcej sobie nie zrobie , chociaż to strasznie mi się podoba
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 14:08   #289
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Dziękuję smv za odpowiedź. Cały czas zastanawiam się nad grzywką właśnie taką prostą nad brwi, ale mam obawy, czy będę dobrze wygladać. Włosy mamdość długie, bo teraz juz do łopatek i obciete z tyłu na równo a z przodu pazurki małe.
A moze jest ktoś, kto mógłby mi komputerowo dobrać jakąś prostą grzywkę i wkleić fotkę. Byłabym naprawdę bardzo happy...
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 15:33   #290
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

JA mam prośbę o pomoc w doborze grzywki. Włosy zaczynają mnie już denerwować a jest to znak, że muszę isć do fryzjera i coś nowego na głowie zrobić załączam moje zdjęcia. Co do grzywki chciałabym taką tuż nad brwi nieco asymetryczną (żeby wydłużała się z jednej strony) albo prostą nieco wystrzępioną. Proszę doradźcie mi coś!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1816.JPG (100,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2863.JPG (30,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2979.JPG (97,4 KB, 16 załadowań)
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 16:48   #291
Navelle
Przyczajenie
 
Avatar Navelle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

W moim przypadku grzywka przetłuszcza się bardzo szybko... Reszta o wiele mniej. Wieczorem myje całe włosy, rano(przed wyjściem) jeszcze raz grzywkę. Ale to już zależy..

Grzywka wygląda [imo] dobrze przy spiętych włosach... No ale lepiej przy rozpuszczonych, to wiadome ).


Moja grzywka na początku byłą strasznie niesforna. Teraz, gdy jest już gęstsza układa mi się ją o wiele, wiele lepiej! (a grzywkę mam w bok: dokładnie TAKą)

pozdrawiam,
Navelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 12:47   #292
malinka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
GG do malinka92
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Doradź/Doradźcie mi...

Od długiego czasu mam zamiar wybrać się do fryzjera! I zastanawiam się jaką grzywkę sobie zrobić i czy wogóle zrobić..

http://www.fotka.pl/profil/kalinamalina103/ -to adres mojej fotki.pl

z góry thx
malinka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:41   #293
dominiczka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. grzywka przetłuszcza się u nasady
2.bardzo fajnie wyglada z upiętymi włosami ale nalezy pocieniować wlosy z przodu zeby troche dluzsze kosmyki od grzywki opadaly na twarz(tak jest lepiej)
3,praktycznie grzywka pasuje do kazdego typu twarzy chyba że twarz jest bardzo szczupla to lepiej wlosy prostowac i jeszcze lepiej jak twarz nie jest zbyt okragla(taka papusna jak pyza)
4. pauje ido okularow czasami nawet bardziej niz bez
5.tu to juz wogule zadnego problemu nie ma ja np. mam bardzo geste wlosy i ma grzywke prosta a moja kolezanka ma tych wlosow malutko i tez miala grzywke
6.jest to obojetne
7.mi np. bardzo dobrze sie uklada!!!
dominiczka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:44   #294
dominiczka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

raczej lepiej ci bedzie w grzywce na bok bo masz troche paculowata buzke (tylko sie nie obrazaj)
dominiczka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:38   #295
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez ktoscosmis Pokaż wiadomość
Ponieważ powstaję wiele nowych wątków dotyczących grzywek, trzebaby to wszystko podsumować. Tak więc piszcie wszystko co wiecie o grzywce według następującego schematu (myślę że najwiecej do powiedzenia mają tu osoby mające grzywkę

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
co się z nią dzieje, jakczęsto przez grzywkę myjecie włosy, a może samą grzywkę ?

2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
wiele osób daje zdjęcia fryzur z grzywkami, ale praktycznie na każdym włosy są rozpuszczone; czy grzywka nie pasuje do upiętych włosów? Możecie pokazać zdjęcia, na których jest grzywka + upięte włosy, by złamać "teorię".

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
do jakiej twarzy pasuje grzywka a do jakiej nie? rozwiejmy nasze wątpliwości.

4. GRZYWKA A OKULARY
czy grzywka nie pasuje do okularów, a może wprost przeciwnie - pasuje jak najbardziej. Możecie poprzeć lub zaprzeczyć tej "teorii" dodając zdjęcia.

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
czy grzywka nadaje się tylko do gęstych włosów, a może i i cienkie, deikatne włosy moga mieć przyjmność noszenia grzywki? mile widzane zdjęcia dot. tego problemu.

6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
czy grzywka pasuje do określonego koloru włosów, czy jest to obojętne?

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
jeśłi przed zrobieniem sobie grzywki nosiłyście włosy z przedziałkiem przez środek głowy, to czy po zrobieniu sobie grzywki nie robiło Wam się tak, że ona rozchodziła sie na dwie strony i nie zakrywała czoła tak jak powinna. Jeśli tak, to jak temu zaradzić?

Z góry dzięki za przekazanie swojej wiedzy na temat grzywki. Myślę, że teraz już wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane
1. Ja noszę grzywkę krótszą niż resztę włosów, więc muszę ją myć częściej niż resztę
2. Prawie zawsze noszę kucyka, albo kok. Uważam że grzywka bardzo pasuje do spiętych włosów.
3. Pasuje najbardziej do podłużnej, owwalnej lub trójkątnej, do okrągłej lepsza jest sczesana na bok.
4. Oczywiście, że pasuje do okularów, znakomicie współgra!

5.Uważam że nadaje się do każdego rodzaju włosów
6. Obojętne
7. Noszę grzywkę całkiem długą, gdy się wyprstuje to sięga do czubka nosa, więc muszę ja sczesywać na bok z przesiadkiem na środku głowy
Na koniec podkreślę że noszę grzywkę kręconą, z tym ,ze kręci mi się głownie na końcach. Nie używam prostownicy, bo szkoda mi moich włosów. Zamiast tego "wyprostowuję" ją nosząc od czasu do czasu opaskę (szczególnie podczas kąpieli) W ten sposób grzywka się wyprostowuje, ale tylko częściowo na koncówkach się ciągle kręci, co fajnie wygląda
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 06:23   #296
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

ja teraz sobioe podcielam grzywke sama i kiedy ja 'kapie' przed szkolą susze i czesze jednoczescie zeby spadała w jednastrone i takim sposobem mam grzywke na boczek bardzo mi sie podoba ale nienawoidze chodzic w rpzuszczonych wlosach wiec zawsze mam kucyka
ogolnie grzywka jest cool tlkyo sie pezesusza i szybo odrasta w moim przypadku ;-)
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:30   #297
Annaso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Hej mam pytanie podoba mi się taka grzywka jak ma ta dziewczyna w linku http://gfx.filmweb.pl/blog/226331/88058.1.jpg
Nie wiem jak to mam wytłumaczyc fryzjerce, może pomożecie
Annaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:18   #298
oaoa
Przyczajenie
 
Avatar oaoa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 1
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja mam grzywkę tak na bok, ale kilka lat temu miałam prostą grzywkę :P nie pasowala mi ona zbytnio, moze dlatego, ze ciagle mialam wlosy zwiazane w kucyk? xD ale mniejsza xD
grzywka mi sie od zawsze przetłuszcza i musze ja codziennie myć :P
do włosów spiętych grzywka oczywiście że pasuje chociaz fakt, zależy komu :P Ja to mam praktycznie zawsze związane włosy a grzywka sobie gdzieś tam wisi xD
Ja mam twarz okrągłą i raczej nie pasowała mi prosta grzywka, dlatego zrobiłam sobie ją na bok ^^ W ogóle prosta grzywka raczej nie pasuje do okrągłej mordki (tak mi sie zdaje xD)

a tak w ogóle, to strasznie wywija mi się grzywka we wszystkie strony świata wiem, wiem.. prostownica, ale ten problem, ze po prostownicy wypadają mi włosy, a mi i tak już strasznie wypadają, to wole się pomęczyć z powywijaną

Grzywka mi bardzo szybko rośnie, że co miesiąc musze odwiedzać Edwarda nożycorękiego by mi ją przyciął ;D
__________________
Pewność siebie? Trzeba po prostu poznać swoje wady i zalety i zrobić z tego same zalety xD

Edytowane przez oaoa
Czas edycji: 2007-11-09 o 17:45
oaoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 21:29   #299
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

grzywke mam od...... yyyyy moze 7 lat? kiedys jak bylam mala mialam grzywke potem nie a potem jakos tak wyszlo ze mam ja znowu
czasem tesknie i zazdroszcze dziewczynom ze moge odslonic czolo....
nie mam z nia wiekszego problemu, podcinam ja sama specjalnymi nozyczkami do cieniowania wlosow, wtedy lepiej sie uklada, po paru doswiadczeniach z fryzjerami nie dalabym nikomu jej dotknac

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
haha widze ze nie tylko ja myje czasem sama grzywke;] u mnie ona praktycznie codziennie wymagalaby mycia
czasem jak nie mam czasu tak robie i naprawde jest to wygodne

2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
czesciej chodze w spietych wlosach bo jestem zbyt leniwa zeby wstac wczesniej i je wyprostowac

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
ja mam raczej owalny/okragly ksztalt twarzy i z grzywka jest mi lepiej niz bez bo mam wysokie czolo:|
mam prosta grzywke
4. GRZYWKA A OKULARY
nie nosze okularow, chyba ze przeciwsloneczne
i wtedy grzywka nie przeszkadza, chyba ze jest za dluga

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
mam b. geste wlosy wiec nie ma problemu


6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
to chyba nie ma wielkiego znaczenia

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
mi tam sie nigdy nie rozchodzila, chyba ze wiatr podwieje...
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 12:13   #300
justi96
Raczkowanie
 
Avatar justi96
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cześć jestem tu nowa , przeczytałam cały wątek , chciałabym zdecydować sie na grzywkę tylko mam dylemat jaka by mi pasowała .Podoba mi się grzywka zaczesana na bok dość gęsta ale nie wiem czy do mnie taka pasuję . Jeśli ktoś mógłby mi doradzić to będę wdzięczna
justi96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 11:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.