1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 13:30   #1
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Cool

1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)


Hej dziewczęta . Tak sobie pomyślałam,że w dzisiejszych czasach kobiety mają bardzo mało czasu,żeby o siebie zadbać. Kobiety "singielki" bardziej o siebie dbają,chcą zawsze dobrze wyglądać. Zauważyłam,że kobiety, które są w stałym związku przestają o siebie dbać... Nie mam tu na myśli,że wogóle o siebie nie dbają,ale np. to,że nie chce im się codziennie malować paznokci u stóp albo zwyczajnie nie mają na to czasu . Ja zauważyłam to po sobie i dzisiaj powiedziałam DOŚĆ !!

Każda z nas musi mieć chociaż jeden dzień w tygodniu dla sibie,żeby o siebie zadbać, zrobić pazurki czy maseczki . A więc dziewczyny do dzieła BĄDŹMY PIĘKNE !! I tu czekam na wasze propozycje dotyczące jednodniowej metamorfozy . Co można zrobić,aby stać się piękniejszą w jeden dzień ??
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:41   #2
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

ja na początek polecam porządnie się wyspać, bo to już połowa sukcesu, czyli zero podkrążonych i czerwonych oczu
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:31   #3
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

zdarza mi się robić taki dzień dla siebie niestety ciężko mówić o metamorfozie. zwyczajnie sobie dogadzam. prysznic z kawowym pilingiem, później zabiegi na dłonie, stopy, włosy. porządek z paznokciami, maseczka na twarz i siedzę w domowym zaciszu, modląc się żeby listonosz nie zapukał do drzwi

ps. wysypiam się raczej (bo jeśli muszę wcześnie wstać, to kładę się z kurami ), a oczy niestety mam niewyspane każdego ranka nie ma dla mnie ratunku w tej kwestii
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:47   #4
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

aaa ja tak nie przesadzałabym z generalizowaniem, że singielki to mają więcej czasu i chęci i że zawsze muszą świetnie wyglądać a jak któraś złapie chłopa, to od razu spoczywa na laurach :P
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:55   #5
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

Nie wiem czy syngielki maja wiecej czasu, według mnie maja tyle samo czasu a nawet jest lepiej jak sie ma partnera to chce się dla niego ładnie wyglądać, i się bardziej dba o siebie, przynajmniej ja tak mam
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:01   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

Cytat:
Napisane przez Pimpolinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta . Tak sobie pomyślałam,że w dzisiejszych czasach kobiety mają bardzo mało czasu,żeby o siebie zadbać. Kobiety "singielki" bardziej o siebie dbają,chcą zawsze dobrze wyglądać. Zauważyłam,że kobiety, które są w stałym związku przestają o siebie dbać... Nie mam tu na myśli,że wogóle o siebie nie dbają,ale np. to,że nie chce im się codziennie malować paznokci u stóp albo zwyczajnie nie mają na to czasu . Ja zauważyłam to po sobie i dzisiaj powiedziałam DOŚĆ !!

Każda z nas musi mieć chociaż jeden dzień w tygodniu dla sibie,żeby o siebie zadbać, zrobić pazurki czy maseczki . A więc dziewczyny do dzieła BĄDŹMY PIĘKNE !! I tu czekam na wasze propozycje dotyczące jednodniowej metamorfozy . Co można zrobić,aby stać się piękniejszą w jeden dzień ??

Dbanie o siebie, to raczej kwestia stanu umyslu, a nie bycia lub nie w zwiazku Tak tylko chcialem zauwazyc...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:19   #7
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

Przepraszam bardzo, ale ja jestem w związku a moje paznokcie są zawsze pomalowane, codziennie robię makijaż i znajduję także czas na peeling czy maseczkę.
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 21:45   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

Pierwsze slyszę aby codzienne malowanie paznokci u stóp bylo objawem dbania o siebie ale co ja wiem będąc od 11 lat w związku tym samym zaniedbanym TŻ.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:51   #9
Kathrina1986
Zadomowienie
 
Avatar Kathrina1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: POLSKA :)
Wiadomości: 1 267
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

W związku właśnie powinno się o siebie dbac bardziej, albo chociaz tak samo :P w koncu w naszej zadbanej osobie zakochał się chłoptaś
Kathrina1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 00:42   #10
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

No nie wiem, nie wiem...byłam singlem i tak samo nie chciało mi się malować paznokci jak będąc w związku

Ale ogólnie koncepcja nawet mi się podoba - dzień dla siebie...chociaż metamorfoza to chyba zbyt wielkie słowo
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 07:41   #11
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

E tam ...
No zalezy od podejscia ... jesli ktos dba o siebie jedynie po to aby znalesc meza to wspolczuje temy mezowi

Ja osobiscie pewniej sie czuje wygladajac swiezo, czysto i ladnie.
A robie to przede wszystkim dla siebie ale rowniez dla Tz i dla wszystkich wokol ktorzy sa skazani na prace czy spedzanie czasu wolnego w moim towarzystwie.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 08:40   #12
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

Ot, właśnie. Kobieta zawsze powinna być zadbana czy jest w jakimś związku czy nie . Robimy to dla swojego lepszego samopoczucia. Właśnie dzisiaj mam taki dzień tylko dla siebie .
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 11:25   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: 1 dniowa Metamorfoza dla każdej z nas ;)

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Pierwsze slyszę aby codzienne malowanie paznokci u stóp bylo objawem dbania o siebie ale co ja wiem będąc od 11 lat w związku tym samym zaniedbanym TŻ.
Haha, no właśnie, mnie też zainteresowało to codzienne malowanie paznokci u stóp W życiu by mi do głowy nie przyszło, żeby je malować codziennie, skoro bez problemu starcza zrobić to raz w tygodniu

Ja tam nie mam czasu na "dzień tylko dla mnie", nie mam czasu na poświęcenie całego dnia na zabiegi pielęgnacyjne, więc robię je "jak mi się przypomni". Codziennie dbam o włosy, ale układam je tylko jak mam na to czas... Maseczkę nakładam jak mi się przypomni przy kąpieli, peeling przy okazji prysznica itp itd.

A jak jest okazja i trzeba się upięknić na ten jeden dzień, to: wyspać się, wziąć kąpiel z peelingiem, ułożyć włosy, zrobić makijaż i ew. paznokcie i wystarcza

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-10-09 o 11:26
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.