Drogeria Natura- cz. III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-13, 08:30   #2821
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Tak sobie pomyślałam, że i co z tego, że gazetka ciut lepsza, jak pewnie i tak tego promocyjnego towaru nie będzie na półkach, albo będzie ostro przebrany....
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:35   #2822
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że i co z tego, że gazetka ciut lepsza, jak pewnie i tak tego promocyjnego towaru nie będzie na półkach, albo będzie ostro przebrany....
tez tak pomyślałam, szczególnie po ostatniej promocji Astora nie liczę na to że kupię niezmacane rzeczy
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:50   #2823
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny u Was tez jest strasznie niemiła obsługa w Naturze? Chodza za kilentem krok w krok, z łaska przy kasie obsługują ...ech
tak. najbardziej niemiła jest kierowniczka. jest wątek o ochroniarzach z Rossmanna, ale moim zdaniem obsługa w DN jest jeszcze bardziej drażniąca.

eh, po co otwierałam plik z gazetką. tyle tam rzeczy, które mnie zainteresowały a miałam ćwiczyć silną wolę. na szczęście jeszcze nie wszystko stracone.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:34   #2824
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
to nie kupie tego micela-a te 2 fazowke mialas?

wibo mi zasechl po 3tyg
tusze z avonu mam po poł roku i są jak nowe...

a ja polecam cytrynę-->pachnie jak ciasto cytrynowe albo sernik z aromatem

oliwki nie polecam

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------



zdecydowanioe polecam te farby
nie omieszkam powąchać i cytrynki co prawda za cytrynowymi zapachami nie przepadam, ale porównanie do sernika mnie skusiło
Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
też mnie zaciekawiły te żele -w czwartek z rana lecę do Natury
ja też
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:42   #2825
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;39733853]Snow white jako rozświetlający cień w kąciku wewnętrznym. [/QUOTE]
Dzięki, przyjrzę mu się jeśli w ogóle będzie.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że i co z tego, że gazetka ciut lepsza, jak pewnie i tak tego promocyjnego towaru nie będzie na półkach, albo będzie ostro przebrany....
O to na pewno, w moich Naturach to standard już. Dlatego nie nastawiam się na jakieś super zakupy.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:31   #2826
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
nie omieszkam powąchać i cytrynki co prawda za cytrynowymi zapachami nie przepadam, ale porównanie do sernika mnie skusiło
Również polecam ten zapach Jak dałam mojej mamie do powąchania to od razu kupiła cytryny i upiekła ciasto
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 15:18   #2827
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;39737204]Dzięki za odpowiedź, chyba jednak skuszę się na ten krem.[/QUOTE]
Ja go z czystym sercem polecam

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że i co z tego, że gazetka ciut lepsza, jak pewnie i tak tego promocyjnego towaru nie będzie na półkach, albo będzie ostro przebrany....
U mnie zawsze wszystko jest, a towar nie jest przebrany. Jak były te 2 dni promocji Astora, to w Centrum Handlowym, gdzie jest duża Natura, wszystko było ładnie poustawiane i niezmacane.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 16:02   #2828
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
U mnie zawsze wszystko jest, a towar nie jest przebrany. Jak były te 2 dni promocji Astora, to w Centrum Handlowym, gdzie jest duża Natura, wszystko było ładnie poustawiane i niezmacane.
U mnie może dużo nie macają (oprócz błyszczyków) ale czasami trudno dostać produkt z gazetki. Jak była promocja na masełka Nivea to lazłam 40 minut piechotą do innej Natury bo w mojej najbliższej były pustki
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 16:23   #2829
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
nie omieszkam powąchać i cytrynki co prawda za cytrynowymi zapachami nie przepadam, ale porównanie do sernika mnie skusiło


ja też
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Również polecam ten zapach Jak dałam mojej mamie do powąchania to od razu kupiła cytryny i upiekła ciasto
ciekawe jakie zapachy będą dostępne
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 17:05   #2830
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;39747548]U mnie może dużo nie macają (oprócz błyszczyków) ale czasami trudno dostać produkt z gazetki. Jak była promocja na masełka Nivea to lazłam 40 minut piechotą do innej Natury bo w mojej najbliższej były pustki[/QUOTE]
U mnie to zazwyczaj po promocji nie ma tych produktów co były przecenione przez najbliższy tydzień, więc też to ma jakieś minusy
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 17:49   #2831
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez ladylukier Pokaż wiadomość
Używała któraś tego kremu z Ziaji awokado z biololejkami na dzień i na noc? Potrzebuję czegoś nawilżającego
dziewczyny mi polecały ten krem jak szukałam nawilżającego
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 17:59   #2832
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Również polecam ten zapach Jak dałam mojej mamie do powąchania to od razu kupiła cytryny i upiekła ciasto

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ciekawe jakie zapachy będą dostępne
mam nadzieje ze wszystkie
http://www.kamill.pl//produkty/kategoria/catid/5
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 19:41   #2833
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

jak wygląda sytuacja w katowickich Naturach jeśli chodzi o nowości Essence i Catrice?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:01   #2834
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

z gazetki kupię na pewno dwu-fazowy płyn z marion ( jest świetny ), żel pod prysznic i odzywke do włosów z schaumy
kuszą mnie jeszcze te pomadki sensique za 2.99 ale nie wiem czy warto kupować ? jak jest z ich trwałością?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:37   #2835
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Ja się tylko nastawiam na wyprzedażowe kredki z Catrice. Dziś byłam tuż przed zamknięciem Natury i stały wszystkie żele Kamil- co prawda cytrynowe 2, rabarbarowe ok. 20, ale zobaczymy co będzie jutro, reszta po ok. 10. Oczywiście oliwkowych było ze 40...
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:39   #2836
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja się tylko nastawiam na wyprzedażowe kredki z Catrice. Dziś byłam tuż przed zamknięciem Natury i stały wszystkie żele Kamil- co prawda cytrynowe 2, rabarbarowe ok. 20, ale zobaczymy co będzie jutro, reszta po ok. 10. Oczywiście oliwkowych było ze 40...
Narobiłyście mi chęci na te cytrynowe żele, rozejrzę się za tymi i za rabarbarowymi, choć mam cichą nadzieję, że mi się nie spodobają
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:57   #2837
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi chęci na te cytrynowe żele, rozejrzę się za tymi i za rabarbarowymi, choć mam cichą nadzieję, że mi się nie spodobają
U mnie jak jest na nie promocja to zawsze zostają te oliwkowe Dlatego dziś poszłam zobaczyć jak sytuacja żeby zobaczyć rano czy znikną i co panie ewentualnie powiedzą
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 22:00   #2838
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
U mnie jak jest na nie promocja to zawsze zostają te oliwkowe Dlatego dziś poszłam zobaczyć jak sytuacja żeby zobaczyć rano czy znikną i co panie ewentualnie powiedzą
Trzeba było zdjęcie zrobić
Oliwkowego to i ja nie chcę, fuj.
Jeśli cytrynowy pachnie bardziej jak cytrynowe ciasto, a mniej jak Ludwik do mycia garów, to chętnie go przygarnę, bo ostatnio wąchałam płyn do kąpieli Luksja o zapachu ciasta wiśniowego i prawie dostałam ślinotoku na środku sklepu Lubię takie trochę jadalne zapachy w kosmetykach
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 08:17   #2839
Orage
Rozeznanie
 
Avatar Orage
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 647
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

A czy coś jest nie tak z tym oliwkowym żelem Kamill? Ja się w sumie tylko na ten zapach napaliłam. No i może jeszcze kokosowy, bo cytryna i rabarbar mnie nie kręcą.
Orage jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 08:26   #2840
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez Orage Pokaż wiadomość
A czy coś jest nie tak z tym oliwkowym żelem Kamill? Ja się w sumie tylko na ten zapach napaliłam. No i może jeszcze kokosowy, bo cytryna i rabarbar mnie nie kręcą.
No właśnie chodzi o zapach, nie lubię oliwkowych kosmetyków
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:15   #2841
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

udało mi się kupić 3 żele- tych ze strony wszystkich nie było -nie widziałam mlecznego, passiflory (ten mnie interesował ), rumianku, aloesowego


wybrałam:
dziką różę
rabarbar
cytrynę
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 13:02   #2842
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

No więc byłam i ja w Naturze.

- Farby Mariona opalizujący blond nie było.

- W szafie Sensique promocyjnych lakierów do paznokci szt. 3, słownie trzy: dwa brązowe i jeden jakiś zielony. Pomadek promocyjnych szt. 4, słownie cztery: tylko jakiś cielisty kolor, reszta to testery. Maskary promocyjne były, każdego rodzaju po 4 szt. Przy cieniach promocyjnych nie była zmieniona cena na 2,99 zł. Zresztą niewiele tych cieni tam było.

- Żele Kamill stały przy kasie, jak również i na półkach. Generalnie można było coś sobie wybrać. Cytrynowy faktycznie pachnie jak sernik. Ale ja nic nie kupiłam, bo nie chce gromadzić.

- Cienie Kobo też można było bez problemu kupić. Stałam długo przy szafie i się zastanawiałam, ale żaden kolorek nie wpadł mi w oko, w końcu zrezygnowałam z zakupu.

- W szafie Catrice wreszcie coś było w promocji. Maznęłam się eyelinerami w pisaku, ale też nie wzięłam, bo chyba nie pasują do mnie kreski. Odkryłam fajny podkład Catrice i nawet był w promocji po 18,99 zł, ale mam jeszcze 3 podkłady, a maluję się tylko w weekendy, więc nie kupiłam. Poza tym po innym rodzaju podkładów Catrice, te z lewej strony szafy, były tylko puste miejsca i testery.

- W szafieEssence wszystko przebrane. Widziałam nowe kremy BB po 17 zł. Nie kupiłam, bo za drogie!!

Generalnie wyszłam z niczym, ale jeszcze w poniedziałek zajrzę po te farby Mariona. Może coś dołożą.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 13:14   #2843
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
No więc byłam i ja w Naturze.

- Farby Mariona opalizujący blond nie było.

- W szafie Sensique promocyjnych lakierów do paznokci szt. 3, słownie trzy: dwa brązowe i jeden jakiś zielony. Pomadek promocyjnych szt. 4, słownie cztery: tylko jakiś cielisty kolor, reszta to testery. Maskary promocyjne były, każdego rodzaju po 4 szt. Przy cieniach promocyjnych nie była zmieniona cena na 2,99 zł. Zresztą niewiele tych cieni tam było.

- Żele Kamill stały przy kasie, jak również i na półkach. Generalnie można było coś sobie wybrać. Cytrynowy faktycznie pachnie jak sernik. Ale ja nic nie kupiłam, bo nie chce gromadzić.

- Cienie Kobo też można było bez problemu kupić. Stałam długo przy szafie i się zastanawiałam, ale żaden kolorek nie wpadł mi w oko, w końcu zrezygnowałam z zakupu.

- W szafie Catrice wreszcie coś było w promocji. Maznęłam się eyelinerami w pisaku, ale też nie wzięłam, bo chyba nie pasują do mnie kreski. Odkryłam fajny podkład Catrice i nawet był w promocji po 18,99 zł, ale mam jeszcze 3 podkłady, a maluję się tylko w weekendy, więc nie kupiłam. Poza tym po innym rodzaju podkładów Catrice, te z lewej strony szafy, były tylko puste miejsca i testery.

- W szafieEssence wszystko przebrane. Widziałam nowe kremy BB po 17 zł. Nie kupiłam, bo za drogie!!

Generalnie wyszłam z niczym, ale jeszcze w poniedziałek zajrzę po te farby Mariona. Może coś dołożą.
Mam nadzieję, że i u mnie będzie spory wybór żeli i załapię się na jakieś lakiery Sensique.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:15   #2844
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że i u mnie będzie spory wybór żeli i załapię się na jakieś lakiery Sensique.
u mnie żeli mnóstwo, ale tylko 4 rodzaje. Rabarbar, kokos, oliwka i ta róża czy cos tam. Wzięłam cytrynę i rabarbar kolezanka wybrała te same zapachy szkoda ze nie bylo w ofercie tych waniliowych, bo wydaje mi się że mogą być fajne
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:01   #2845
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

A ja byłam w GŁ i też nic nie kupiłam. Sensique przebrane, z kobo nic mnie nie zainteresowało. Poszłam do konkurencji na przeciwko po tusz maybellina.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:12   #2846
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Poszłam dzisiaj z mamą do N. i kupiłam tylko tusz Sensique XXL Colour Care (czy coś w tym stylu). No dokładnie to mamusia mi kupiła w ramach prezentu wielkanocnego Chciałam jeszcze ten zestaw szczoteczek Oral-B, ale dostępne były tylko pojedyncze egzemplarze. Ekspedientka powiedziała, że powinni dzisiaj dowieźć te 1+1, więc może jutro się przejdę.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:23   #2847
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Nie chciało mi się nigdzie dalej jechać, to się wybrałam do Natury przy gocławskim Tesco. Żeli było mnóstwo, ale najbardziej byłam napalona na cytrynowy, a tego akurat nie było Obwąchałam rabarbarowy i różany i żaden mi pupy nie urwał, to nie brałam.
Ostatecznie kupiłam tylko dwa lakiery Sensique - jeden koralowy z tych promocyjnych za 2,19, a drugi srebrny z tych glitterowych.
Ceny przy tuszach Sensique nie były zmienione, zresztą było widać, że tusze były wcześniej otwierane, to też stwierdziłam, że nie chcę.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:20   #2848
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Ja się do Natury wybieram dopiero w sobotę, zobaczymy co zastanę, mam nadzieję , że nie kurz na półkach.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:57   #2849
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Dziewczyny a powiedzcie mi czy były przecenione któreś z tych 3 rzeczy, może rzuciło Wam się w oczy?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-w-zelu.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-w-zelu.html

Byłabym bardzo wdzięczna.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:12   #2850
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Drogeria Natura- cz. III

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi czy były przecenione któreś z tych 3 rzeczy, może rzuciło Wam się w oczy?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-w-zelu.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-w-zelu.html

Byłabym bardzo wdzięczna.
Ja nie widziałam żadnych przecen na Essence
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 19:20:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.