Co w sobie zmienić ?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 17:30   #61
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Po kąpieli chcąc uzyskać efekt jak po wyjściu od fryzjera nałożyłam na wilgotne włosy Hot Liss z Loreala, potem je wysuszyłam i wyprostowałam. Tylko że ja mam prostownicę do kitu (czego się spodziewać za 20 zł) i mi włosy wysusza, dzięki Lorealowi jest trochę lepiej ale nie najlepiej. Nie mam pojęcia co zrobić żeby moje włosy były takie lśniące i w ogóle ładne. Macie może jakieś kosmetyki które możecie polecić? Myślałam trochę o domowych maseczkach na włosy ale już sama nie wiem. Wklejam zdjęcie moich włosów po prostowaniu (na zdjęciu może nie jest tak źle ale na żywo to nie wygląda zbyt fajnie)
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 21:55   #62
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Hej. Przeczytałam cały ten wątek Bardziej mi sie podobasz na zdjęciu po fryzjerze- gdy masz podkręcone końcówki- ta grzywka na tej focie jest po prostu nienaturalna. Mi sie generalnie nie podoba. Zmiana fryzurki ogólnie jest trafiona na 100%. Dla mnie nie powinnas używać tych różnych siuwaksów żeby nie osłabić włosów bo jesteś bardzo młodą osobą Wiadomo że od czasu do czasu mozna poeksperymentować ale nie codziennie.

Tak na przyszłość. Gdyby Ci sie znudziła ta fryzurka. Nigdy nie rób sobie przedziałka na środku głowy. Włosy sie wtedy przyklepuja i wsią zalatuje- wiem sama po sobie
I przede wszystkim więcej uśmiechu i wiary w siebie. Mam wrażenie że jestes osoba niepewna siebie ale wierzę że zmaina fryzurki zmieni to
PZDR
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 16:13   #63
kati16
Raczkowanie
 
Avatar kati16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 417
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Przerobiłam Twoje zdjątko i dodałam fryzurkę Hillary Duff(czy jakoś tak to się pisze) to moja pierwsza przeróbka więc-bądźcie wyrozumiałe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gvhbjkn.jpg (111,1 KB, 362 załadowań)
kati16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 16:24   #64
Mloda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Co w sobie zmienić ??

W jakim programie to robilas? Photoshop?
Mloda999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:59   #65
kati16
Raczkowanie
 
Avatar kati16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 417
Dot.: Co w sobie zmienić ??

nom
kati16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:22   #66
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Jesteś naprawdę ładną dziewczyną, zmiana fryzury sprawiła, żę wyglądasz bardzo ładnie. Jeśli chodzi o makijaż, to powinnaś pomyśleć o podkreślaniu oczu. Jakaś kredka, czy eyeliner, tusz do rzęs, zalotka? Powinnaś stosować jakiś lekki podkład, żeby wyrównać koloryt twarzy, ładnie byś wygladała w takim ciepłym, brzoskwiniowym odcieniu jak na przeróbce, ale musisz to oczywiście dopasować do karnacji itp. No i jakiś malinowy błyszczyk, w chłodniejszym odcieniu, jakaś lila może? Gdybyś miała malować kiedyś włosy, to tylko w ciepłych tonacjach. No i nie musisz na okrągło prostować włosów, możesz mieć piękne fale, wystarczy lokówka, albo wałki, albo nawet paluszki i dobry kosmetyk. Jeśli chodzi o ciuchy, to w rurkach wyglądałabyś bardzo dobrze, jesteś szczupła i zgrabna. Zeby podkreślić talię, możesz kupić sobie tunikę i założyć szeroki pasek, do tego rurki. Powinnaś ubierać się w zdecydowane kolory. Nasycone czerwienie, zielenie, fiolety. Zyczę powodzenia!
Kurczę, ile ja bym dała, żeby się tak nauczyć fotki obrabiać . Oczywiście dla własnych potrzeb, bo niektórzy wrzucają takie przerobione na te wszystkie "nasze-klasy". Napisz mi na PW, jaką wersję Photoshopa używasz i w ogóle, jak to się robi, bo to fajna zabawa może być
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 18:59   #67
kati16
Raczkowanie
 
Avatar kati16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 417
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Co to photoshopa to chyba 7.0 czyli starusieńka...a co do przeróbek to ściągałam tutioriale i oglądałam filmiki z przeróbkami na youtube śledziłam jak to robią...jak chcesz to mogę ci podać gg lub e-mail jak będziesz chciała jakiś tutorial np. do retuszu albo korekty brwi, to ci podrzuce stronki jakieś...

Uniesienie włosów, podoba mi się takie natapirowanie, ale trzeba trochę poświęcić czasu i cierpliwości...jeny przedłużenie to moje marzenie...ale tam.
Nom ja myśle że znacznie lepiej Ci w tych włosach Tessiasta...

A tak ogólnie ta na tym wątku coś ostatnio tak ucichło...założycielka też nie pisze i się nie chwali jak postępy
kati16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 11:27   #68
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Bardzo chętnie. Szkoda, że już w samym programie nie ma takich funkcji do retuszu. Ściągam sobie właśnie Photoshopa CS3. Do tej pory bawiłam się samym tworzeniem grafiki, ale o retuszu nie mam zielonego pojęcia, a może mi się to kiedyś przydać ;D. Mój mail: anlaya@tlen.pl - wszelkie wskazówki mile widziane.
No i szkoda, że się założycielka tematu nie odzywa, bo przyznam, że jestem ciekawa, jak teraz wygląda.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 15:01   #69
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Sorki że tak długo tu nie pisałam ale nie było mnie w domu przez kilka dni. A co do fryzurki to jak włosy są falowanie wyglądam jeszcze gorzej niż przed fryzjerem. Więc prostować powinnam ale muszę lepszą prostownicę kupić (tylko nie wiem za co bo nie dostaję kieszonkowego, a nikt mnie do pracy nie przyjmie). Więc przez moją nieobecność metamorfoza stanęła w miejscu. Moim największym problemem są włosy
( i brwi ale je jest łatwiej ujarzmić). Na razie kupiłam sobie błyszczyk (bezbarwny) i HotLiss mam jeszcze trochę oszczędności ( jakieś 60 zł) i nie wiem czy wystarczy mi na te wszystkie kosmetyki. Więc moje najbliższe plany na przyszłość to wizyta u kosmetyczki i... w sklepie z kosmetykami

Dziękuje Ci kati16 za przeróbkę pewnie się namęczyłaś.
I podziękowania wszystkich co wpadają na ten wątek i podają jakieś propozycje.

Jutro spróbuję wkleić zdjęcie moich włosów gdy są falowane (po myciu są kręcone).
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 16:16   #70
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

A jednak dziś nie wkleję tego zdjęcia bo za bardzo się puszą te moje włosy po myciu. Jak ja bym chciała mieć poste włosy! Ja naprawdę bardzo źle się czuje ze swoim wyglądem ale nie wiem dlaczego bo inne dziewczyny nie mają takiego doła jak patrzą w lustro. Codziennie pocieszam się że jak będę dorosła to wyładnieje ale to nie jest takie pewne. Przepraszam że piszę tu takie głupoty ale już samej ciężko mi się pocieszać. Tak jakoś szybko łapię doła i pewnie zaraz mi przejdzie więc nie musicie nic odpowiadać na to co teraz piszę.
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 17:03   #71
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Co w sobie zmienić ??

chcesz miec proste wlosy to moze lepeij chemiczne prostowanie i potem gleboko regeneruj wlosy niz cale zycie bedziesz sie bawic prostownica

i nadal podciela bym przynajmniej z 6 cm ...
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 17:59   #72
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

ale u mnie to chemiczne prostowanie kosztuje 120 zł i utrzymuje się tylko 3 miesiące a co do podcięcia ich to dopiero pod koniec wakacji.
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 19:14   #73
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: Co w sobie zmienić ??

ja proponuje prostownice http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=55&id=455 sama mam polecam (a tu moja opinia) http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=208550
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 20:50   #74
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez Tessiasta Pokaż wiadomość
Ja naprawdę bardzo źle się czuje ze swoim wyglądem ale nie wiem dlaczego bo inne dziewczyny nie mają takiego doła jak patrzą w lustro.
To tylko Tobie sie tak wydaje Uwierz mi, jestem w Twoim wieku i nie ma rzeczy która by mi się nie podobała w moim wyglądzie. Ale staram się o tym nie myśleć, staję przed lustrem, uśmiecham się i mówię "Jesteś piękna!" i to na prawdę skutkuje ^.^
I tak w ogóle to dziewczyno - smaaaajl - to najważniejsze
Co do fryzury to zgodzę się z resztą, że w tej Ci stokrotnie lepiej, i już nic nie skracaj, jest super! Oprócz tego dobry korektor, jakaś mascara [ do szkoły najlepiej brązowa - nauczyciele wtedy nie zauważają, hehehe :P ] , błyszczyk i sama siebie nie poznasz, zobaczysz
I nie przejmuj się jakimiś głupimi uwagami innych ludzi, zazwyczaj w ten sposób próbują odreagować bo sami mają problemy i kompleksy i inaczej nie potrafią sobie z nimi radzić.

Buziaki ;* ^^
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 21:34   #75
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Co w sobie zmienić ??

A ja mam jedną prośbę do autorki wątku
Zrobisz sobie uśmiechnięte zdjęcie? Bo na wszystkich wyglądasz tak smutno. Myślę, że to by bardzo duża zmiana była.
Co do włosów, podoba mi się ta nowa fryzura.
Może oprócz odżywek do włosów spróbujesz naturalnej maseczki?
Z jajka, łyżki oliwy i łyżeczki olejku rycynowego (do kupienia w drogeriach i aptekach)? Wmasować, potrzymać ok 30 minut i dokładnie umyć włosy. Stosować conajmniej raz, a lepiej dwa razy w tygodniu. I regularnie podcinać zniszczone końcówki.

Co do prostowania, może zamiast prostownicy kup zwykłą gruuubą okrągłą szczotkę i susz włosy rozprostowując je na niej. Oczywiście przyda się jakiś preparat do puszących się włosków

I jeszcze jedno - masz rewelacyjną, rzadko spotykaną urodę! Piękne usta (błyszczyk się przydaje?), bardzo ładny kolor oczu, zadziorny nosek i gęste włosy. Takich charakterystycznych rysów nie spotyka się często, dlatego twoją twarz łatwiej zapamiętać - zazdroszczę Masz dwa wyjścia: szukać w niej błędów (nie polecam), albo uczynić z niej swój atut, podkreślić, jaka jesteś wyjątkowa.
Aha - odchudzanie na nie - bardzo ładna, szczupła sylwetka, kilka kilo mniej i zrobi się z Ciebie brzydki szkielecik, wybacz brutalność.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 11:34   #76
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Moim zdaniem fajnie ci w nowej fryzurze a szczegolnie w tych falach. Pisalas,ze po myciu masz krecone wlosy. Moze gdy sa jeszcze mokre naloz na nie jakas pianke do kreconych wlosow, albo jakas gume,zeby skret sie utrzymal. Moze takie rozwiazanie ci sie spodoba. Sama mam krecone wlosy i to dosc ostro. Pare lat temu zastanawialam sie nad chemicznym prostowaniem ale to strasznie niszczy wlosy. Lepiej polubic je takie jakie sa. Przynajmniejbedziesz sie odrozniac w tlumie ;pp A na tapete to wydaje mi sie ze troche za mloda jestes. Lekko wytuszowane rzesy i blyszczyk wystarcza, nadasz twarzy swiezosci.
I wiecej usmiechuuuu ;DD (ale to juz chyba pisaly moje poprzedniczki)
Czekam na usmiechniete zdiecie )
papa
__________________
Zapuszczam wlosy xDD


"Odnalazlam aniola. Spojrzalam w jego dumne oczy i ujrzalam smutek..."
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 21:58   #77
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Dzięki wielkie, bardzo podniosłyście mnie na duchu
A zdjęcie zrobię jutro (włosy będą na nim falowane i morze będzie uśmiechnięte ) a na prostownicę muszę trochę pozbierać bo te dobre to drogie są, a ja jeszcze muszę sobie kopić kilka rzeczy no i jeszcze ta regulacja brwi (jakoś tak się nie mogę zebrać bo jak nie wyjdzie i będzie mi w tych brwiach gorzej to do ich odrośnięcia nie wyjdę z domu ) no ale cóż trzeba w końcu coś ze sobą zrobić. A błyszczyk (ma przepiękny zapach ) przydaje się , a co do tej maseczki to ma być z całego jajka (żółtka i białka) ? I mnie wydaje się że lepiej mi w falach niż lokach, a najlepiej mi w prostych (ale to tylko moje zdanie), a po najbliższym myciu włosów spróbuję zrobić zdjęcie. Więc muszę sobie kupić tusz do rzęs, takie coś na te moje himalaje które mi wyskoczyły na twarzy i jakąś odżywkę, korektor, kilka ciuszków (niekoniecznie nowych bo jak nowe to i drogie [nie licząc przecen] ) no i jeszcze kilka składników na naturalne maseczki na włosy i nie tylko. Muszę przyznać że trochę mi się nie chcę do sklepu z kosmetykami bo daleko mam, ale wyjmę ten mój zakurzony rower z garażu i pojadę (przynajmniej wyjdzie mi na zdrowie) .

Pozdrowienia dla wszystkich !!!
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 22:08   #78
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Co w sobie zmienić ??

brwi na pewno nie wyjdą gorzej!
chociaż ja osobiście dużo lepiej czuję się jak sobie sama wyskubie brewki po swojemu (w tym celu w rossmanie zakupiłam po promocji skośną pęsetkę)

powiedz kosmetyczce, że na początek chciałabyś wyrwać brewki wystające poza naturalny kontur, najlepiej niech nie robi tego zbyt dokładnie (jak to w zwyczaju mają kosmetyczki) bo efekt będzie nienaturalny, jak od linijki. potem sama skontrolujesz sytuacje i w razie czego poprosisz o jeszcze jakaś zmianę - pocienienie ich etc.

co do maseczki - wlosy średnie:
łyżka nafty kosmetycznej (niekonieczna)
łyżka oleju rycynowego
żółtko
sok z połowy cytryny (też nie konieczne, bo masz naturalny ciemny kolor włosów)
i jakaś odzywka by utworzyć gęstą konsystencje
ps. dziękuje czeklitmusse

całość nakładamy na łebek, owijamy szczelnie ręcznikiem ew. zakładamy czepek i czekamy 30 minut, a nawet godzinę, spłukujemy, myjemy dokładnie głowę (może być konieczne i dwa razy) i voila!
__________________
I co teraz?
Odchudzamy się!

53 52 51 50 49 48 47 46 45



Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:11   #79
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dzięki Yuviel

Niestety zapodziałam gdzieś aprat i swojego zdjęcia chyba dziś nie wkleję

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-22 o 08:44
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 21:33   #80
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Co w sobie zmienić ??

to wklej jak już znajdziesz, ciekawa jestem :P
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:48   #81
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
hoho ! jak mnie tu dawno nie było ! No ale mam kolejną porcję zdjęć
Ja chyba już nigdy nie pujdę do fryzjera !! Od dziś zapuszczam włosy bo gdy będą długie to pod własnym ciężarem będą proste oczywiście nie tak jak po prostownicy ale niebędą się tak puszyć (gzywkę sobie zostawię i będę ją na grubej okrągłej szczotce suszarką prostować). Bo mnie się te "fale" nie podobają bo wygłądam staro, a prostować nie będę bo mi się włosy spalą. Słyszałam też o pewnym sposobie prostowania na STAŁE (będą się kręcić dopiero jak odrosną !!! chybaże źle zrozumiałam )
http://sunsuccess.pl/index.php?optio...d=70&Itemid=36
Ale to pewnie drogie jest i chyba nie ma tego w polsce bo u mojego fryzjera tego nima . A tu wklejam zdjęcia :

Ale ja brzydko wyglądam jak się uśmiecham aż wstyd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu 1.jpg (44,7 KB, 562 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu 2.jpg (62,4 KB, 599 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu 3.jpg (53,6 KB, 424 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu 4.jpg (46,7 KB, 847 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-15 o 12:55
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:17   #82
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Co w sobie zmienić ??

masz super uśmeich proste zabki i najłałdniej wygladasz własnie jak sie usmiechasz!!
Cera ładna i zdrowa
szczupla
dziewczyno czego wiecej chcieć?
Pozdrawiam
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:24   #83
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Zgadzam się. te fryzurki do ciebie pasują. wycieniować trzeba te twoje włosy
Nom i lekka grzywka opadająca na bok,jak na fotkach
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:26   #84
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Ups nie zauważyłam ,że już masz nową fryzurkę
Dlaczego. bardzo ładna jest Lepsza niż ta poprzednia
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 18:51   #85
mariolka16
Rozeznanie
 
Avatar mariolka16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 632
GG do mariolka16
Dot.: Co w sobie zmienić ??

ale prostowanie chemiczne jest drogie, lepiej kup dobrą prostownice i sama sobie prostuj w domku, jezeli bedziesz uzywala dobrych odzywek i maseczek do wlosow nie zniszca ci sie zbytnio, ja prostuje codzien i jest ok, wiec sie nie boj ze prostownica zniszczy ci bardzo wlosy, z tą grzywką na prosto wygladasz super ale nie wiadomo jak ci sie bedzie ukladac dlatego najpier zetnij na skos a potem mozesz zmienic na prosto
__________________
słodkie życie, słono kosztuje;P
mariolka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 20:16   #86
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Co w sobie zmienić ??

świetna zmiana!
gratuluję i więcej fotek pliss

pozdrawiam
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 16:41   #87
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Ostatnio dodane zdjęcia są po fryzjerze w nie wyprostowanych włosach. Niestety na nową i dobrą prostownicęmnie nie stac więc na te moje "fale" raczej jestem skazana (chybaże znajdę jakiegoś sponsora ). Kupiłam sobie tusz do rzęs brązowy ale wg. mnie to on żadnej różnicy nie robi (a mogłam kupic czarny byłoby go chociaż widac) na kolektor mi nie starczyło już kasy więc muszę się obejśc bez. Została mi jeszcze ta kosmetyczka (chodzi o brwi). Szczerze mówiąc to nie takich efektów wydania 45 zł na fryzjera się spodziewałam i to wszystko przez moje włosy. Myślę o prostowaniu włosów na grubej okrągłej szczotce suszarką ale niewiem jak (ale muszę się jeszcze zaopatrzec w tą szczotkę) wiem że efekt nie będzie tak jak po wyjściu do fryzjera ale zawsze "lepszy rydz niż nic". Mam nadzieję że chociaż kosmetyczka mnie uratuje. A chciałabym się zmienic bo w 4 sierpnia jadęna kolonięi niechciałabym ciągle siedziec sama z powodu mojego wygądu. Suszenie na wałku jest moją ostatniąszansą dopuki mi włosy nie odrosną bo pod swoim ciężarem będą się mniej kręcic oczywiście grzywkę sobie zostawię i będę ją prostowac starą prostownicą lub wałkiem i suszarką. Z góry przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne (to moja "pięta Achillesa" )
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 22:31   #88
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Jutro jadęna kolonię . Po powrocie (za 2 tygodnie) mam zamiar iść do kosmetyczki (regulacja brwi) bo jeszcze nie byłam... Mam nadzieję że po tym przestanę wyglądać jak matka mojej o 3 lata młodszej siostry :/ no bo tak wyglądam... nawet fryzjer nic nie pomógł bo niemogę prostować włosów moją prostownicą. Najbardziej nie lubię w sobie: nosa, buzi, włosów, okularów bo gdyby nie to byłabym ładna. Chciałabym wyblądać ładnie nawet po wyjściu z wody na basenie a nie tylko na sucho w wymodelowanych włosach itp. bo moje koleżanki nawet na basenie wybłądają ładnie, a ja nie ( . Niestety tego co mi się we mnie nie podoba nie da się zmienić bo mi to nawet operacja plastyczna nie pomoże... mój nos zadarty i duży (jak u prosiaka), buzia odstająca po aparacie (jak u szympansa), a o włosach to ja już nawet nie wspomnę...(jak u lwa) i okulary(jak u muchy). Animal planet w komplecie, ja się dziwię że jeszcze o mnie reportażu nie nakręcili :P . Jak kosmetyczka mi nie pomoże to ja się chyba poddam... nie będzie mnie tu 2 tygodnie i mam nadzieję że po powrocie będę miała co czytać na tym wątku dozobaczenia !! i pozdrawiam
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 19:55   #89
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Wróciłam juz do domu i ... zdziwiłam się że nic tu nie ma nowego
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 21:37   #90
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Fajnie wygladasz i niewiem czemu tak zle o sobie mowisz. Mnie osobiscie najbardziej podobasz sie a prostych wlosach, ale te krecone sa tez ok- tylko uzywaj jakis dobrych kosmetykow do wlosow kreconych i wiecej fotek z makijazem!;-)Usmiech!
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.