Zakupy w sklepach Tchibo. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 11:56   #31
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

ja kupilam przeciwdeszczowy trencz i jestem bardzo zadowolona!! lepszy niz z sportowego sklepu bo jest skrojony super, ladnie wyglada (nie lubie krojow i kolorow typowo sportowych) a co najwazniejsze dobrze sie spisuje na deszczu, czy jak go nosze na codzien
mam tez rozne przedmioty gospodarstwa domowego (krajalnica do ananasa, sera, siekacz do ziol, folie ogrodowa z sznureczkiem do regulacji - przykrywam rower i inne..)

marka... ja na to nie patrze, jak cos jest solidnie zrobione, dobre gatunkowo to kupuje.. ceny.. jak wyzej. bywaja promocje, jak cos nie schodzi od razu, wiec mozna poczekac.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:20   #32
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Nigdy nic tam nie kupiłam, weszłam kilka razy do tego sklepi,ale zawsze wychodziłam stwierdzając, że to samo można kupić taniej.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:47   #33
marzanna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Przestrzegam wszystkich przed robieniem zakupów w sklepach Tchibo. Towar drogi, marnej jakości. Firma nierzetelna, nie zawraca ani pieniędzy za odesłany towar, ani towaru. PO PROSTU ZŁODZIEJE!!!!
marzanna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:05   #34
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

A ja polecam zakupy z Tchibo ale z głową

Niektóre rzeczy są za drogie to fakt ale można też nabyć fajny ciuszek czy coś do domu za całkiem przystępną cenę.


2 lata temu kupiłam kurtkę narciarską za którą zapłaciłam wtedy 100 zeta - sprawuje się doskonale
Dla tża kupiłam też dużo fajnych bluz i t-shirtów.
Do domu też kupiłam obrusiki i jakieś tam inne pierdoły.
od 3 lat noszę dzień w dzień pierścionek z cyrkoniami srebrnymi ztchibo i wygląda jak nowy

W zeszłym roku kupilam też ekstra rękawiczki zimowe z kożuszkiem. Byłam z nich bardzo zadowolona no ale je zgubilam :/

Trzeba jednak pamiętać że numeracja jest nieco zawyżona i normalnie jeśli ktoś nosi rozmiar 40 to trzeba kupować 38

Edytowane przez sniegowa7
Czas edycji: 2010-11-17 o 09:08
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 09:50   #35
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

ja jestem ogolnie zadowolona, kubki z zespolami ze swiatecznej kolekcji myje w zmywarce, nadruki nie schodza, dzis odebralam slodka biala kasetke na bizuterie, wykonanie ok, cena tez jest niezla, nawet nizsza niz kasetki na allegro (tam siegaja 150-190zl, ja kupilam za 99)
nie ma zadnych niedorobek
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:12   #36
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Byłam w tym sklepie ze dwa razy i skojarzył mi się z bazarkiem. Straszna tandeta, dziwię się, ze ludzie to kupują
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 11:13   #37
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Nigdy tam nic nie kupowałam (poza kawą), bo ceny są dosyć odstraszające i nie wiem czy akurat adekwatne do jakości.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 15:03   #38
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Uwielbiam zakupy w Tchibo! Odzieży tam nie kupuję- za duża rozmiarówka i nie w moim guście, ale drobiazgi do domu i ogrodu.. Fantastyczne! Mój ostatni zakup to dwa gigantyczne porcelanowe kubki o pojemności 500ml, piję dużo herbaty i wszędzie takiego szukałam.. Mam też stamtąd kubek termiczny, sporo obrusów/serwet, ozdoby świąteczne.. i wiele innych. Z mojej strony-serdecznie polecam! Tym bardziej, że ceny są raczej niskie..
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:49   #39
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Byłam w tym sklepie ze dwa razy i skojarzył mi się z bazarkiem. Straszna tandeta, dziwię się, ze ludzie to kupują
O właśnie... i mamy wypowiedź "eksperta" z zakresu jakości produktów Tchibo!
"Esperta", który nigdy tam niczego nie kupił, nie jest zorientowany w jakości produktów, asortymencie, możliwościach zwrotu produktów, obsłudze klienta, ale oczywiście ma wyrobione już zdanie na ten temat i pisze o "tandecie"
BRAWO!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:00   #40
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Coś tu cicho...

Kupuję nie tylko kawę.

Korzystam z sklepu internetowego ze względu na liczne wyprzedaże oraz rabaty, częściej niż w sklepie stacjonarnym.


Głównie do domu, czasem ubrania.

Przeważnie na przecenach i wyprzedażach. Ceny regularne jak dla mnie zbyt wysokie.

Co do jakości i wykonania - super

Czasem poluję na ubranka dla dzieci, czy ubrania dla mężczyzn (koszule, bluzy, polówki). Jakość wykonania i gatunkowo bardzo OK.

Jeszcze rok temu na wyprzedażach można było się obłowić za grosze, teraz niestety zauważyłam że ceny poszły sporo w górę i już nie to samo...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:35   #41
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja także lubię produkty Tchibo. Kaw akurat nie ale z przyjemnością przeglądam ofertę sklepu internetowego. Niestety u nas nie ma stoiska Tchibo ale jak jestem w Bielsku to często chodzę pooglądać. Moim zdaniem mają bardzo dobrą jakość produktów, żaden bazarek.
Poluję głownie na wyprzedaże - wtedy ceny są korzystne
Kiedyś czytałam, że mają jakieś problemy z przesyłkami, niby szklane przedmioty dostarczane są w stanie... potłuczonym ale zamawiałam kubki (IMO moje ulubione) i dotarły całe i zdrowe. Mam też z Tchibo ręczny spieniacz do mleka - bombowa sprawa, cafe latte wychodzi doskonała, mąż ją uwielbia
Ubrań nie zamawiałam ale buty tak i mimo, ze nosze 36,5 to od nich kupiłam 37 i pasują idealnie A teraz bratu zamówiłam przenośnego grilla na prezent, nie widziałam go na żywo 9skrzynak zaklejona) ale myślę, że będzie zadowolony.
Gdybym mogła to wykupiłabym niemal cały ten sklepik

[edit]
Przypomniało mi się mam jeszcze komplet podręcznych noży z kolorowymi trzonkami, używam ich codziennie i od ponad roku wszystko z nimi OK. Mamy też takie krajacz do ziemniaków na fryty i do krojenia jabłek w ćwiartki Fajowe toto ale za często nie używam. No i podkłądki pod talerze tekstylne, które nadal są nieotwarte
W ogóle to bardzo podoba mi się kolorystyka przedmiotów do kuchni, jak ktoś urządza kuchnię i szuka dodatków w jednym kolorze to może sobie niemal wszystko dokupić.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2011-09-01 o 12:44
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 12:46   #42
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Może uda się ten wątek utrzymać przy życiu

Właśnie, wczoraj zamówiłam buty fitness i martwię się czy numeracja będzie ok.

Moja siostra sobie bardzo chwali ubrania, buty oraz ciuszki dla dzieci - przy dwójce maluchów nie ma kiedy normalnie wyjść za większe zakupy , a tak wygodnie i tanio.
Oszczędność też czasu.

Oj, czasem nawet nie zaglądam na wyprzedaże bo często kończy się to pustym portfelem...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:23   #43
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Nie no, nie damy umrzeć wątkowi Tylko opisujcie dziewczyny swoje odczucia co do zakupionych rzeczy. przy butach możecie podać długość wkładki żeby porównać sobie

Maruda daj znać jak buciki przyjdą
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:47   #44
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie no, nie damy umrzeć wątkowi Tylko opisujcie dziewczyny swoje odczucia co do zakupionych rzeczy. przy butach możecie podać długość wkładki żeby porównać sobie

Maruda daj znać jak buciki przyjdą
Ok.

Siostra zamówiła sobie te zimowe wysokie skórzane za ok. 150 zł.
Ja 3 lata temu za podobne tylko firmowe płaciłam ponad 2 razy więcej i też jestem ciekawa jak wyglądają "na żywca".

Pozdrawiam

A swoją drogą, zastanawia mnie ta cisza na tym forum bo normalnie w sklepach jak coś ciekawego jest to dzikie tłumy... nawet wiem że są specjalne zapisy na produkty które będą w ofercie od kolejnej środy.
W Kraku się z tym wielokrotnie spotkałam.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:04   #45
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Mam z tym sklepem zarówno dobre jak i złe doświadczenia. Większość dobrych, ale zdarzyło się już kilka bubli:
-komplet czapka i rękawiczki męskie, który zaczął się mocno pruć już po tygodniu
- sweter w którym był źle wszyty zamek
- zawieszka na papier toaletowy, która gdy jest już mniej papieru rozwija go do końca po podłodze, tak że ponad metr papieru wala się po łazience.
-tandetnie wykonana szczotka do wc
- ostatnio kupiona kawa "africa intense" zwykle mocna i aromatyczna a ta 3 dni temu kupiona po prostu lurowata ( mimo intensywnego zapachu)
- no i od jakiegoś czasu sporo podnieśli ceny kawy
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:53   #46
aska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Lubię zakupy w sklepie Tchibo, ale kupuję zwykle oczami
Ubrania wg mnie są za drogie, no i ten brak przymierzalni...
Kupiłam kiedyś wieszak na kilka spódnic i ten gadżet mogę z pewnością polecić. Mam też uchwyt na papier toaletowy na przyssawkę - wisi od kilku miesięcy i się nie odczepia, wygląd ok. Filiżanki i kubki też mogę polecić. Narzeczony kupił kiedyś portfel, ale ten zbyt długo nie wytrzymał intensywnego użytkowania.
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć odnośnie długości rękawów w rozm. 36? Mam długie ręce i standardowe bluzki np. z Tesco wyglądają na mnie śmiesznie, czy te z Tchibo mają nieco dłuższe rękawy?
Może ktoś kupował kiedyś meble? Są dostępne tylko przez internet, więc nie mam możliwości obejrzenia na żywo. Jak z ich jakością?
aska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:37   #47
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Jest tam dość drogo...dużo rzeczy mi się w ogóle nie podoba (np. ubrania, różne akcesoria).

W lipcu były wyprzedaże i były duże przeceny, np. staniki po 30zł, ale wszystko się szybko rozeszło. Kupiłam jeden stanik i szlafrok z kapturem (przeceniony na 49zł z ponad 100) - z obu tych rzeczy jestem bardzo zadowolona. Podobała mi się też taka biała torba na ramię z kwiatkiem za 79zł, ale zanim się zdecydowałam już jej nie było, w sklepie internetowym też nie. W kuchni mam też timer z Tchibo, taki w kształcie jabłka
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:46   #48
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
(...) W kuchni mam też timer z Tchibo, taki w kształcie jabłka
Teraz w ofercie jest taki fajowy z jelonkiem
Mi się podobają kurtki a'la ramoneski ale boje się w ciemno zamawiać. Tez się zastanawiam jak z długością rękawów bo tez mam dłuuuuugie ręce
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:44   #49
GosiaBi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Witam. Chciałam Was dziewczyny ostrzec przed kupwaniem w sklepie internetowym Tchibo . Masakra !!!!! Co za niekompetencja i ignorancja klienta. Zamówiłam towar i czekałam, czekałam i dopiero po kilku interwencjach (trwało to prawie miesiąc ) dowiedziałam się, że już towaru zabrakło a na kasę jeszcze czekam bo nawet nie powiadomili mnie, że towaru nie dostanę . Masakra!!!!!! NIE KUPUJCIE!!!!!!!!! Jak chcecie coś kupić z tej firmy to tylko w normalnym sklepie (nie przez internet!!!!) bo tam przynajmniej obsłużą was godnie. Pozdrawiam.
GosiaBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 14:38   #50
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Dziwne, do tej pory wszystkie produkty kupiłam w sklepie internetowym i nie było żadnych problemów, paczka docierała w ciagu 2 ni
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:45   #51
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziwne, do tej pory wszystkie produkty kupiłam w sklepie internetowym i nie było żadnych problemów, paczka docierała w ciagu 2 ni
Też nie miałam problemów.

Zdarzyło się że jedna rzecz była uszkodzona, ale bez problemu wymienili mi w sklepie stacjonarnym
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:26   #52
fifofanafunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

ja pierwszy i zarazem ostatni raz "zrobiłam" zakupy w sklepie internetowym. skusiłam się na zakup przedświąteczny tzw. kasetki na biżuterię - spokojna wyboldowanym napisem - zamówienia złożone do 16 grudnia na pewno dotrą przed świętami. Tym bardziej, że zamówienie złożyłam i opłaciłam 11 grudnia. czekałam, czekałam, mineło reulaminowe 8 dni roboczych na dotracie przesyłki a tu ani widu ani słychu. już po 5 dniach od zamówienie próbowałam sie dowiedzieć jaki jest ststus zamówienia ale linia telefoniczna zajeta, pisałam maile, na które otrzymywałam automatyczną, zawsze taką sama odpowiedź - że odpowedź zostanie opracowana pozniej. wkoncu 2 dni przed wigilią udalo mi się dodzwonić gdzie dowiedzialam się, że jakims trafem nie zaksięgowano mojego przelewu i oczywiscie juz to księgowość robi więc przesyłkę otrzymama zaraz po świętach....a miał to być własnie prezent świateczny!!!!!!!zrezygno wałam z zamówienia i poprosiłam o zwrot piniedzy, gdyz mial to być prezent swiąteczny a nie POŚWIĄTECZNY. do tej pory próbuję odzyskać moje 130 zł........ani widu ani słychu........ciagle te same automatyczne odpowiedzi..........
jestem zła i totalnie zaweidziona!!!!!!!!!!!
fifofanafunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:47   #53
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez fifofanafunia Pokaż wiadomość
ja pierwszy i zarazem ostatni raz "zrobiłam" zakupy w sklepie internetowym. skusiłam się na zakup przedświąteczny tzw. kasetki na biżuterię - spokojna wyboldowanym napisem - zamówienia złożone do 16 grudnia na pewno dotrą przed świętami. Tym bardziej, że zamówienie złożyłam i opłaciłam 11 grudnia. czekałam, czekałam, mineło reulaminowe 8 dni roboczych na dotracie przesyłki a tu ani widu ani słychu. już po 5 dniach od zamówienie próbowałam sie dowiedzieć jaki jest ststus zamówienia ale linia telefoniczna zajeta, pisałam maile, na które otrzymywałam automatyczną, zawsze taką sama odpowiedź - że odpowedź zostanie opracowana pozniej. wkoncu 2 dni przed wigilią udalo mi się dodzwonić gdzie dowiedzialam się, że jakims trafem nie zaksięgowano mojego przelewu i oczywiscie juz to księgowość robi więc przesyłkę otrzymama zaraz po świętach....a miał to być własnie prezent świateczny!!!!!!!zrezygno wałam z zamówienia i poprosiłam o zwrot piniedzy, gdyz mial to być prezent swiąteczny a nie POŚWIĄTECZNY. do tej pory próbuję odzyskać moje 130 zł........ani widu ani słychu........ciagle te same automatyczne odpowiedzi..........
jestem zła i totalnie zaweidziona!!!!!!!!!!!
Przykra sprawa, zdarza się i w sklepach internetowych i na allegro :/
Może zgłoś sprawę do rzecznika praw konsumentów?

Ja czekam na przesyłkę z Tchibo:
- kardigan z dżerseju
- pasek z eko-skóry
- minutnik sarenka
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 09:17   #54
pimi77
Przyczajenie
 
Avatar pimi77
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja już od 1,5 roku dokonuje niemal wyłącznie zakupów w sklepie internetowym i jedynie raz zdarzyło się, że otrzymałam złą paczkę. Tak praca Tchibo począwszy od przyjęcia zamówienia, jego realizacji, wysyłki po kontakt ze sklepem jest absolutnie wzorcowy. Paczki bardzo szybko do mnie dochodzą, przemiły kurier. Kiedy czytam negatywne opinie o zakupach w sklepie internetowym, to tak sobie myślę, że jestem chyba szczęściarą

A co do samych produktów Tchibo to ja jestem ich absolutną fanką. Mają niespotykane wzory zarówno ubiorów, jak i wyposażenia wnętrz. Piękne kolory i bardzo wysoka jakość.

Niestety ostatnio produkty podrożały, ale gotowa jestem zapłacić nieco więcej bo jakość i wykonanie to naprawdę bardzo wysoki poziom.
pimi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 10:14   #55
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Jeśli chodzi o Tchibo to zamawiałam u nich 2 razy, własnie dzisiaj do nie doszła paczka. Obydwie dostawy były wzorowo wykonane, od samego początku. Ja osobiście nie mogę narzekać na sklep, ani na jakoś tego co sprzedają, ani na obsługę. Nie było przypadku,żebym była niezadowolona z zakupionego towaru, czy to przez internet czy w sklepie stacjonarnym. Faktycznie maja wysokie ceny, ale pokrywają się z jakością oferowanych artykułów.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:45   #56
Monia B.
Przyczajenie
 
Avatar Monia B.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 26
GG do Monia B.
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Ja też uwielbiam produkty z Tchibo. Bardzo dobra jakość wykonania, a ceny...za jakość się płaci
Dużo zamawiam przez sklep internetowy i nie miałam żadnych problemów. Jak rzecz okazała się np. za mała to odesłałam, pieniążki mi zwrócono. Jedyne co mam problem to z rozmiarówką, bo o ile w sklepie stacjonarnym można przymierzyć, tak w internetowym, nie i klops i głowienie się, szczególnie przy rzeczach, których się wcześniej nie zamawiało. No, ale ja mam z tym problem w każdym sklepie, jakaś niewymiarowa jestem
Wszystkie sprzęty, które kupiłam do kuchni - czajnik, gofrownica, spieniarka do mleka są rewelacyjne! I te kolory - super! Mini-szlifierkę kupiłam i też rewlacja, szablony itp.
Generalnie wiem, że jak produkt jest z Tchibo to na pewno dobry! Bynajmniej dotychczas się nie zawiodłam.
Pozdrawiam!
__________________
Moniq

Edytowane przez Monia B.
Czas edycji: 2012-04-17 o 12:48
Monia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:55   #57
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Cytat:
Napisane przez Monia B. Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam produkty z Tchibo. Bardzo dobra jakość wykonania, a ceny...za jakość się płaci
Dużo zamawiam przez sklep internetowy i nie miałam żadnych problemów. Jak rzecz okazała się np. za mała to odesłałam, pieniążki mi zwrócono. Jedyne co mam problem to z rozmiarówką, bo o ile w sklepie stacjonarnym można przymierzyć, tak w internetowym, nie i klops i głowienie się, szczególnie przy rzeczach, których się wcześniej nie zamawiało. No, ale ja mam z tym problem w każdym sklepie, jakaś niewymiarowa jestem
Wszystkie sprzęty, które kupiłam do kuchni - czajnik, gofrownica, spieniarka do mleka są rewelacyjne! I te kolory - super! Mini-szlifierkę kupiłam i też rewlacja, szablony itp.
Generalnie wiem, że jak produkt jest z Tchibo to na pewno dobry! Bynajmniej dotychczas się nie zawiodłam.
Pozdrawiam!
Dobrze wiedzieć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:07   #58
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Tak, dobrze wiedzieć, że ich sprzęty AGD są dobre jakościowo. A ja długo ich używasz??

No to ja jeszcze dopiszę, że ich rozmiar 36 wychodzi trochę za duży - przynajmniej dla mnie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:34   #59
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Tak zachęcacie, że postanowiłam zaryzykować i kupić 2 pary spodni na przecenie Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:48   #60
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Zakupy w sklepach Tchibo.

Moja córka ma 2 piżamki. Są super jakościowo, tylko rozmiary strasznie zawyżone, tzn. trzeba albo mierzyć w cm, albo kupić rozmiar mniejszy. Pierwsza piżama przeleżała rok w szafie, bo córka w niej pływała. Kolejną kupiłam już rozmiar mniejszą.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 19:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.