Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 20:06   #3271
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
I wzajemnie

Uwierzycie, że w Gdańsku pada gęsty śnieg? No błagam, why?
W Warszawie też od południa pada nieprzerwanie. Zasypało nas
Normalnie można sanki wyciągać

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
I puder zamówiony
Bardzo przydatne info
cieszę się

Wesołych Świąt!!!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 20:23   #3272
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Nic, tylko robić zajączka ze śniegu
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 20:34   #3273
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40045974]Polecasz swiadomie odzywke z formaldehydem?

Moim zdaniem jakby Damon miala tego uzywac to niech moze lepiej juz pije drinka skladajacego sie z benzyny i wody z kaluzy. Porownywalne jakoscia do Eveline a skladniki ma pod reka.[/QUOTE]
jak się nie używa tego ciągiem przez kilka lub kilkanaście miesięcy, to tak polecam, chociaż sama wystrzegam się produktów z pochodnymi formaldehydu do pielęgnacji ciała. ja zazwyczaj robię sobie trzytygodniowe kuracje. używałam już wielu rzeczy do paznokcie i dopiero ta odżywka zdziałała cuda.
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 21:34   #3274
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez BeatriceM Pokaż wiadomość
jak się nie używa tego ciągiem przez kilka lub kilkanaście miesięcy, to tak polecam, chociaż sama wystrzegam się produktów z pochodnymi formaldehydu do pielęgnacji ciała. ja zazwyczaj robię sobie trzytygodniowe kuracje. używałam już wielu rzeczy do paznokcie i dopiero ta odżywka zdziałała cuda.
Ale to nie jest tak, ze formaldehyd miedzy Twoimi "kuracjami" magicznie ewaporuje. On" lubi" sie magazynowac.
Chcesz sobie robic krzywde to to rob. Nie polecaj jednak innymi krzywdzenia swojego ciala.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Zrobilam swoj nieszczesny brelok. Pa-sku-dny. A to juz drugie podejscie. Chyba stracilam swoj dryg do robienia pierdół.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 23:22   #3275
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Micro Cell 2000
Tez uzywam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40047664]Moj chleb w wersji 2.0. Po malych poprawkach jest pycha. Jak znudze sie prawem to otworze piekarnie .[/QUOTE]

Mozemy zalożyc razem, bo ja tez wciagnelam sie w pieczenie


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40050215]Ale to nie jest tak, ze formaldehyd miedzy Twoimi "kuracjami" magicznie ewaporuje. On" lubi" sie magazynowac.
Chcesz sobie robic krzywde to to rob. Nie polecaj jednak innymi krzywdzenia swojego ciala.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Zrobilam swoj nieszczesny brelok. Pa-sku-dny. A to juz drugie podejscie. Chyba stracilam swoj dryg do robienia pierdół.[/QUOTE]

Mozesz cos wiecej napisac?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 23:37   #3276
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Tez uzywam
I jak efekty?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 23:55   #3277
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I jak efekty?

O wiele lepsze niz po innych. Bo po innych efektów nie bylo zadnych, choc próbowalam chyba wszystkiego.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 00:08   #3278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
O wiele lepsze niz po innych. Bo po innych efektów nie bylo zadnych, choc próbowalam chyba wszystkiego.
To tak, jak ja...Nail Tek na mnie nie działał zupełnie, wrecz przeciwnie, po nim to dopiero paznokcie mi sie zaczęły rozdwajać, a juz nie miałam z tym problemów Z kolei Eveline na początku owszem przyniósł efekt, by potem pazury zaczeły sie łamac o byle co. Także to moja ostatnia nadzieja ten Micro Cell
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 06:37   #3279
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

James ale piekny chleb a z ktorego przepisu pieklas, bo tu było kilka/nascie rożnych wklejanych w miedzyczasie i sie pogubilam a tez kceeee


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 09:04   #3280
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A ta odżywka Micro Cell też nie zawiera przypadkiem formaldehydu?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 09:09   #3281
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Chyba właśnie zawiera.

James, ty to masz talenta
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 09:26   #3282
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ta odżywka Micro Cell też nie zawiera przypadkiem formaldehydu?

Zawiera niestety.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 10:24   #3283
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wesołych, ciepłych i bezśnieżnych Świąt Kochane
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 11:32   #3284
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mozesz cos wiecej napisac?
A no moge, ale czytalam dawno, wiec bez wiekszych konkretow.

Teoretycznie formaldehyd byl (jest) uzywany jako konserwant do zywnosci (np w Danii), teoretycznie badania nie pokazaly wplywu formaldehydu bezposrednio na plod poza mlekiem matki, teoretycznie sielanka.

A spraw wyglada tak: Departament Zdrowia USA uznal formaldehyd za zwiazek kancerogenny, prowadzono tez badania wsrod ludzi, ktorzy w srodowisku pracy maja z nim kontakt. Okazalo sie, ze wdychanie zwiekszalo bardzo prawdopodobienstwo raka gardla i nosa.


Metabolizm formaldehydu jest bardzo zlozony. Teoretycznie formaldehyd jest latwo usuwany z organizmu. Praktycznie jest w stanie podraznic kazda tkanke z ktora ma kontakt. Wracajac do metabolizmu, formaldehyd rozklada sie albo na dwutlenek wegla (wydychasz wiec), moze byc tez tak, ze rozlozy sie na inne substancje (glownie na nietoksyczny formate). Wiekszosc tych chemikaliow, na ktore rozklada sie formaldehyd opuszcza cialo (zwracam uwage na slowo wiekszosc).

Co ciekawe formaldehyd jest wytwarzany w naszym ciele, gdy schlejemy sie jak prosie. Sa to mikroilosci, ale sa. Nie wiadomo, czy sa one wydychane, wydalane, czy to wlasnie jedne z substancji, ktore uszkadzaja narzady zewnetrzne.

Co do paznokcia bezposrednio (formaldehyd przenika i przez paznokiec i dostaje sie do ciala) to oprocz ogolnego oslabienia (zreszta dziala on na poczatkow troche jak nadmiar silikonu; wlos w kiepskiej kondycji, ale blyszczy) prowadzic moze do onycholizy. Sporo fot na blogach znajdziesz. Onycholiza ma wiele przyczyn. W tym wypadku, o ktorym mowimy maja wplyw chemikalia. Sprawiaja one, ze plytka oprocz przebarwien i innych uszkodzen zaczyna odrywac sie od lozyska. W ekstremalnej sytuacji mozna oderwac sobie przypadkowo paznokcia. Do tego ryzyko zakazenia grzybica jest wtedy ogromne.


Dodam, ze w niektorch krajach formaldehyd jest zakazany nawet w odzywkach, zmywaczach. U nas nie.


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James ale piekny chleb a z ktorego przepisu pieklas, bo tu było kilka/nascie rożnych wklejanych w miedzyczasie i sie pogubilam a tez kceeee


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tu.

Polecam piec chleb nizej i dac wiecej czosnku.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-30 o 11:52
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 12:08   #3285
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziękuję Jamestown za wyjaśnienia w sprawie formaldehydu . Tylko co używać dla poprawy kondycji paznokci ?
Używałam Micro cell 2000- w sumie początkowo zdziałał cuda z moimi paznokciami. Mam je bardzo miękkie, po kilkakrotnym malowaniu lakierem zaczynają mi się rozdwajać i muszę robić przerwę ( a bardzo lubię pomalowane paznokietki ). Po kuracji ( pierwszej ) Microcellem zrobiły się twarde, szybko rosły- jednak po dłuższym czasie ( po kuracji, stosowałam Microcell jako podkład pod lakier) paznokcie stały się kruche, pojawiły się białawe odbarwienia. Jest w sumie chyba gorzej niż przedtem ( jedynie teraz mi się nie rozwarstwiają ale za to pękają w miejscu między opuszkiem a paznokciem i są jakieś takie suche. Zaczęłam smarować paznokcie masłem ze skrzypem ( Biochemia Urody) - ale czy to coś pomoże? Robię tak od. ok 10 dni , więc na jakieś efekty to za krótko.
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 12:50   #3286
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Dziękuję Jamestown za wyjaśnienia w sprawie formaldehydu . Tylko co używać dla poprawy kondycji paznokci ?
Używałam Micro cell 2000- w sumie początkowo zdziałał cuda z moimi paznokciami. Mam je bardzo miękkie, po kilkakrotnym malowaniu lakierem zaczynają mi się rozdwajać i muszę robić przerwę ( a bardzo lubię pomalowane paznokietki ). Po kuracji ( pierwszej ) Microcellem zrobiły się twarde, szybko rosły- jednak po dłuższym czasie ( po kuracji, stosowałam Microcell jako podkład pod lakier) paznokcie stały się kruche, pojawiły się białawe odbarwienia. Jest w sumie chyba gorzej niż przedtem ( jedynie teraz mi się nie rozwarstwiają ale za to pękają w miejscu między opuszkiem a paznokciem i są jakieś takie suche. Zaczęłam smarować paznokcie masłem ze skrzypem ( Biochemia Urody) - ale czy to coś pomoże? Robię tak od. ok 10 dni , więc na jakieś efekty to za krótko.
Wydaje mi się, ze odżywki Sally Hansen nie zawierają formaldehydu.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 12:58   #3287
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze odżywki Sally Hansen nie zawierają formaldehydu.
Ja po nich nie mialam zadnej poprawy :/

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40054831]A no moge, ale czytalam dawno, wiec bez wiekszych konkretow.

Teoretycznie formaldehyd byl (jest) uzywany jako konserwant do zywnosci (np w Danii), teoretycznie badania nie pokazaly wplywu formaldehydu bezposrednio na plod poza mlekiem matki, teoretycznie sielanka.

A spraw wyglada tak: Departament Zdrowia USA uznal formaldehyd za zwiazek kancerogenny, prowadzono tez badania wsrod ludzi, ktorzy w srodowisku pracy maja z nim kontakt. Okazalo sie, ze wdychanie zwiekszalo bardzo prawdopodobienstwo raka gardla i nosa.


Metabolizm formaldehydu jest bardzo zlozony. Teoretycznie formaldehyd jest latwo usuwany z organizmu. Praktycznie jest w stanie podraznic kazda tkanke z ktora ma kontakt. Wracajac do metabolizmu, formaldehyd rozklada sie albo na dwutlenek wegla (wydychasz wiec), moze byc tez tak, ze rozlozy sie na inne substancje (glownie na nietoksyczny formate). Wiekszosc tych chemikaliow, na ktore rozklada sie formaldehyd opuszcza cialo (zwracam uwage na slowo wiekszosc).

Co ciekawe formaldehyd jest wytwarzany w naszym ciele, gdy schlejemy sie jak prosie. Sa to mikroilosci, ale sa. Nie wiadomo, czy sa one wydychane, wydalane, czy to wlasnie jedne z substancji, ktore uszkadzaja narzady zewnetrzne.

Co do paznokcia bezposrednio (formaldehyd przenika i przez paznokiec i dostaje sie do ciala) to oprocz ogolnego oslabienia (zreszta dziala on na poczatkow troche jak nadmiar silikonu; wlos w kiepskiej kondycji, ale blyszczy) prowadzic moze do onycholizy. Sporo fot na blogach znajdziesz. Onycholiza ma wiele przyczyn. W tym wypadku, o ktorym mowimy maja wplyw chemikalia. Sprawiaja one, ze plytka oprocz przebarwien i innych uszkodzen zaczyna odrywac sie od lozyska. W ekstremalnej sytuacji mozna oderwac sobie przypadkowo paznokcia. Do tego ryzyko zakazenia grzybica jest wtedy ogromne.


Dodam, ze w niektorch krajach formaldehyd jest zakazany nawet w odzywkach, zmywaczach. U nas nie.




Tu.

Polecam piec chleb nizej i dac wiecej czosnku.[/QUOTE]

Dzięki

Choc mi wlasnie po Micro Cell 2000 płytka wlasnie przyrosła bardziej o milimetr, co dla mnie nie jest bez znaczenia, bo moja płytka ogolnie jest dosc krótka.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 13:11   #3288
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

James, ty to masz talenta
Chleb moze i upieklam, ale z czm innym nie moge sobie poradzic. Uparlam sie zrobic Hermesowy brelok. W pierwszym puscil klej. Znalazlam lepszy klej, ale brelok wciaz nie jest idealny. Spac przez to nie moglam wczoraj . Nie znosze jak sie za cos biore a to nie jest idealne .

Z boku i przodu wyglada ladnie. Z gory brzydko. Musi byc idealny.

Pomine fakt, ze wczoraj chyba z godzine klej wachalam .

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Zaczęłam smarować paznokcie masłem ze skrzypem ( Biochemia Urody) - ale czy to coś pomoże? Robię tak od. ok 10 dni , więc na jakieś efekty to za krótko.
Szczerze? Nie sadze. Skrzyp jest bardzo slabiutki. Poza tym nie wiem jak wyglada jego wchlanianie przez paznokiec. Wydaje mi sie, ze jesli skrzyp to tylko wewnetrznie.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Choc mi wlasnie po Micro Cell 2000 płytka wlasnie przyrosła bardziej o milimetr, co dla mnie nie jest bez znaczenia, bo moja płytka ogolnie jest dosc krótka.
To tym bardziej podziwiam, ze swiadomie uzywasz formaldehydu i nie boisz sie, ze bedziesz miala jeszcze wieksze problemy z paznokciami niz masz.

btw: co to znaczy, ze plytka "przyrosla".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 13:17   #3289
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

James, dzięki za wywód. Wiem, że będę tego składnika unikać. Ale tak bardzo potrzebuję jakiejś super odżywki, bo kocham malować pazury, a na takich rozdwajających się lakier nie trzyma się . Help mi

Sama nie lubię VB, ale kusi mnie promocja - 25% na lakiery z kolekcji czarnoksiężnik z krainy oz. Chcę kupić te miniaturki, ale promocja obowiązuję przy zakupach za min 100 zł. Jeśli któraś też ma ochotę i jest bardzo cierpliwa ze względu na czas oczekiwania na przesyłkę, to zapraszam.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 14:12   #3290
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40056151]
btw: co to znaczy, ze plytka "przyrosla".[/QUOTE]


no to wlasnie znaczy ze przyrosła :P czesc z urosniętego paznokcia jakby sobie przyrosla do palca i sama przyrośnieta płytka sie w zwiazku z tym wydłużyła

Choc pewnie to skutek tego, ze paznokcie sie wzmocniły i nie wyginaja sie juz na wszystkie strony

Ja tez jutro pieke chlebek - razowy orkiszowy I chyba tez dodam czosnku
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:14   #3291
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:32   #3292
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
no to wlasnie znaczy ze przyrosła :P czesc z urosniętego paznokcia jakby sobie przyrosla do palca i sama przyrośnieta płytka sie w zwiazku z tym wydłużyła
A czemu uwazasz, ze to cos normalnego? Gdyby mnie plytka wiazala sie tak szybko to poszlabym do lekarza bo dla mnie jest to oznaka, ze cos jest nie tak.

Nigdy bym nie wpadla na to, ze to plus. Wiazanie sie plytki ze skora, ktora nie byla lozyskiem lub byla lozyskiem dawno trwa bardzo dlugo, towarzyszy to raczej mocno zniszczonym paznokciom, uszkodzonym.

To, co sie u Ciebie dzieje to nie jest normalna rzecz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:40   #3293
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze odżywki Sally Hansen nie zawierają formaldehydu.
Z Sally fajna jest ta złota odżywka (Nailgrowth Miracle), lubię do niej wracać po innych eksperymentach (Przy czym wersja europejska ma 'zdrowszy' w porównaniu z amerykańską skład.)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:52   #3294
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40057222]A czemu uwazasz, ze to cos normalnego? Gdyby mnie plytka wiazala sie tak szybko to poszlabym do lekarza bo dla mnie jest to oznaka, ze cos jest nie tak.

Nigdy bym nie wpadla na to, ze to plus. Wiazanie sie plytki ze skora, ktora nie byla lozyskiem lub byla lozyskiem dawno trwa bardzo dlugo, towarzyszy to raczej mocno zniszczonym paznokciom, uszkodzonym.

To, co sie u Ciebie dzieje to nie jest normalna rzecz.[/QUOTE]

U mnie to sie zrobilo na przestrzeni miesiąca. Bo u mnie z regularnościa stosowania to nie bardzo Czasem zamiast codziennie, to zdarza mi sie co 4 dni

A płytka ogolnie mi szybko przyrasta, np. jakis czas temu obciełam sobie pol paznokcie maszynka do golenia (nie pytajcie jak) i miałam takiego nieprzyrosnietego jak urósł, ale przyrósł tak szybko, ze nawet nie wiedziałam kiedy. Ale starałam sie go w ogole nie dotykac i nie wyginac. I jedyny problem ze wczesniej nie chciala przyrastac upatruje w tym, ze pazury były miekkie, wiec wiecznie przy nich i pod mini gmeralam, wyginałam i mysle, ze to nieco utrudniało cała sprawę.

Teraz wyginac nie moge, wiec i tego co swiezo przyroslo nie odrywam
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-03-30 o 14:55
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 16:55   #3295
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40057350]Z Sally fajna jest ta złota odżywka (Nailgrowth Miracle), lubię do niej wracać po innych eksperymentach (Przy czym wersja europejska ma 'zdrowszy' w porównaniu z amerykańską skład.)[/QUOTE]
Mi akurat na wzroście nie zależy (jak wskazuje nazwa), ale chętnie wypróbuję tę odżywkę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 16:57   #3296
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40057350]Z Sally fajna jest ta złota odżywka (Nailgrowth Miracle), lubię do niej wracać po innych eksperymentach (Przy czym wersja europejska ma 'zdrowszy' w porównaniu z amerykańską skład.)[/QUOTE]
A tę europejską wersję gdzie można kupić w dobrej cenie? (mam obawy, że na all może być wersja USA)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 17:12   #3297
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mi akurat na wzroście nie zależy (jak wskazuje nazwa), ale chętnie wypróbuję tę odżywkę
Ona też ładnie wzmacnia i utwardza płytkę - ja miałam paznokcie jak papierki - mogłam je sobie odginać prawie w każdej płaszczyźnie, a ona je ładnie utwardziła, związała bez powodowania kruchości.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A tę europejską wersję gdzie można kupić w dobrej cenie? (mam obawy, że na all może być wersja USA)
Miluś zgadza się, na All to najczęściej te amerykańskie (kupiłam parę lat temu, zanim się dowiedziałam, że te wersje się różnią) i amerykańska raz, że słabszy dawała efekt to jeszcze miała dużo mocniejszy, paskudnie chemiczny zapach
Europejskie to są te dostępne stacjonarnie - Super Pharm, Douglas, Sephora, Hebe
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 17:37   #3298
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40059173]Ona też ładnie wzmacnia i utwardza płytkę - ja miałam paznokcie jak papierki - mogłam je sobie odginać prawie w każdej płaszczyźnie, a ona je ładnie utwardziła, związała bez powodowania kruchości.


Miluś zgadza się, na All to najczęściej te amerykańskie (kupiłam parę lat temu, zanim się dowiedziałam, że te wersje się różnią) i amerykańska raz, że słabszy dawała efekt to jeszcze miała dużo mocniejszy, paskudnie chemiczny zapach
Europejskie to są te dostępne stacjonarnie - Super Pharm, Douglas, Sephora, Hebe[/QUOTE]
Dziękuję
Po Świętach sobie ją sprawię, bo moje paznokcie też ostatnio potrzebują wsparcia. To chyba ten brak wiosny
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 17:46   #3299
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję
Po Świętach sobie ją sprawię, bo moje paznokcie też ostatnio potrzebują wsparcia. To chyba ten brak wiosny


Mi też wiosny (światła i ciepła!) brakuje Dziś zmiana czasu (właściwie to jutro), dzień wyda się dłuższy i myślę, że mnie to nastroi bardziej pozytywnie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 17:59   #3300
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję
Po Świętach sobie ją sprawię, bo moje paznokcie też ostatnio potrzebują wsparcia. To chyba ten brak wiosny
A bierzesz Milko jakies tabsy? Jak paznokcie slabe, bo czegos brak to zadna odzywka nie pomoze.

Ja ostatnio swoje zapasy tabsow uzupelnilam i starczy mi na pare miesiecy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.