odpadajacy zel na paznokcjach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 11:33   #1
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50

odpadajacy zel na paznokcjach


Czesc dziewczyny, mam do was ogromna prosbe doradzcie mi co mam zrobic, bo juz robie u ktores z koleji pani paznokcje zelowe i za kazdym razem kruszy mi sie zel i nie wiem czy to kwestia zelu? czy moze z moja płytka cos nie tak? prosze o pomoc...
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 12:40   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam do was ogromna prosbe doradzcie mi co mam zrobic, bo juz robie u ktores z koleji pani paznokcje zelowe i za kazdym razem kruszy mi sie zel i nie wiem czy to kwestia zelu? czy moze z moja płytka cos nie tak? prosze o pomoc...
....
jest trylion czynników które moga miec wpływ na wystylizowane paznokcie,własciwosci naturalnej płytki,umiejętności stylistki,jakos zastosowanych produktów do stylizacji....ciężko Ci cos konkretnego napisać...a próbowałaś akrylu?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 12:55   #3
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
jest trylion czynników które moga miec wpływ na wystylizowane paznokcie,własciwosci naturalnej płytki,umiejętności stylistki,jakos zastosowanych produktów do stylizacji....ciężko Ci cos konkretnego napisać...a próbowałaś akrylu?
hej darko1 powiem Ci ze akrylu nigdy nie probowałam, uwazasz ze jest lepszy niz zel? bo powiem Ci ze juz tyle kosmetyczek mi robilo zele i zakzdym razem to samo;/ szkoda juz mi pieniedzy na robienie tych paznokcji a musialam zrobic bo po chorobie bardzo mi sie osłabily moze mi cos innego polecasz?
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:13   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
hej darko1 powiem Ci ze akrylu nigdy nie probowałam, uwazasz ze jest lepszy niz zel? bo powiem Ci ze juz tyle kosmetyczek mi robilo zele i zakzdym razem to samo;/ szkoda juz mi pieniedzy na robienie tych paznokcji a musialam zrobic bo po chorobie bardzo mi sie osłabily moze mi cos innego polecasz?
....
uważam,że żel i akryl są równie dobre,pod warunkiem,że są odpowiednio nałożone...pod wzgledem chemicznym mają podobny do siebie skład tylko technika nakładania inna.Zakładam,że żel sie kruszy mimo odpowiedniego zbudowania paznokci i tego,że o nie w domu dbasz....więc akryl jako'''sztywniejszy'' może sprawdzi sie lepiej dla Ciebie...czasami jedej klientce lepiej sie trzyma żel,a innej tylko i wyłącznie akryl..różnie bywa.
Aczkolwiek jak sama zauważyłaś,chorowałaś,to tez może miec wpływ,problemy hormonalne itd...im słabszy nasz paznokiec typ gorzej dla stylizacji....Może więc narazie zrezygnuj z pazurków,kup dobrą odżywkę/utwardzacz,dodaj do tego olejki np.rycynowy z apteki oraz jakis suplement z krzemem wewnętrznie i troszke je zregeneruj.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:22   #5
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
uważam,że żel i akryl są równie dobre,pod warunkiem,że są odpowiednio nałożone...pod wzgledem chemicznym mają podobny do siebie skład tylko technika nakładania inna.Zakładam,że żel sie kruszy mimo odpowiedniego zbudowania paznokci i tego,że o nie w domu dbasz....więc akryl jako'''sztywniejszy'' może sprawdzi sie lepiej dla Ciebie...czasami jedej klientce lepiej sie trzyma żel,a innej tylko i wyłącznie akryl..różnie bywa.
Aczkolwiek jak sama zauważyłaś,chorowałaś,to tez może miec wpływ,problemy hormonalne itd...im słabszy nasz paznokiec typ gorzej dla stylizacji....Może więc narazie zrezygnuj z pazurków,kup dobrą odżywkę/utwardzacz,dodaj do tego olejki np.rycynowy z apteki oraz jakis suplement z krzemem wewnętrznie i troszke je zregeneruj.
miałam anemie i to spowodowalo ze osłabily mi sie paznocjie ale wlosy rowniez;/ znasz moze jakies dobre odzywki do poznakcji? bo zdecydowanie wole sprawdzone
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 15:13   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
miałam anemie i to spowodowalo ze osłabily mi sie paznocjie ale wlosy rowniez;/ znasz moze jakies dobre odzywki do poznakcji? bo zdecydowanie wole sprawdzone
....
odżywka i olejek z HEROME do kupienia w gabinetach lub zdecydowanie taniej w sieci oraz bijąca rekordy popularności odżywka z nowej serii EVELINE https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-paznokci.html
zastosowana jako kuracja,do tego fajnie działa olejek rycynowy wcieray w skórki i w płytkę/pod płytkę paznokcia.
Anemia może mieć wpływ na trzymanie się pazurków,może jednak lepiej je popielęgnuj aż się wzmocnią i dopiero potem ewentualnie akryl/żel.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 15:45   #7
honoratagaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

http://www.kontact.pl/Nail_Tek_Formu..._sie-4753.html nie ma nic lepszego jak Formuła II z Nail Tek. Kuracja trwa 3 tyg ale pozniej pazurki sa nie do poznania) polecam szczerze
honoratagaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 10:52   #8
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

dziekuje dziewczyny za polececnie produktów moze wkoncu dojda do Siebie. I mam jeszcze pytanie, znacie moze jakies prodkukty do wzmocnienia rzes? bo miałam robione i po sciagnieciu mam troche osłabione.
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 11:15   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny za polececnie produktów moze wkoncu dojda do Siebie. I mam jeszcze pytanie, znacie moze jakies prodkukty do wzmocnienia rzes? bo miałam robione i po sciagnieciu mam troche osłabione.
....
olejek rycynowy z apteki lub
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html
sa oczywiście specjalistyczne odzywki do rzes podobno działające ,tylko kosztują majątek,nie wiem do jakiej kwoty jesteś w stanie zapłacic za taki specyfik...na forum jest o tych odżywkach i w KWC.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:51   #10
Porandojin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

A może zbyt cieńką warstwę żelu nakładasz? Na jakie paznokcie nakładasz (naturalne, tipsy, robione na formach)?
Podaj więcej danych, albo wklej zdjęcie. Wtedy może prędzej ktoś napisze coś konkretnego.
Porandojin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:54   #11
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez Porandojin_ Pokaż wiadomość
A może zbyt cieńką warstwę żelu nakładasz? Na jakie paznokcie nakładasz (naturalne, tipsy, robione na formach)?
Podaj więcej danych, albo wklej zdjęcie. Wtedy może prędzej ktoś napisze coś konkretnego.
...'Patinka nie wykonuje sama żeli,tylko w gabinetach,a efekt zawsze ten sam,więc mozliwe,że coś nie tak dzieje się z jej płytką.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 16:58   #12
Porandojin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...'Patinka nie wykonuje sama żeli,tylko w gabinetach,a efekt zawsze ten sam,więc mozliwe,że coś nie tak dzieje się z jej płytką.
Zrozumiałam, że ona robi którejś z kolei pani - mój błąd.
Przepraszam.
Porandojin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:25   #13
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez Porandojin_ Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że ona robi którejś z kolei pani - mój błąd.
Przepraszam.
czesc Porandojin jeszcze nie robie nikomu paznokcji zreszta moze to nie jest taki zły pomysł bo mam do tego reke bo swoje zawsze mialam ladne zrobione, a teraz po tej chorobie jest masakra;/ ale mysle ze za jakis czas dojda do siebie bo zaczelam stosowac te odzywki ktore mi polecila darko1 aha darko1 robie rzesy tym olejkiem ale nie widze jakiejs szczegolnej roznicy a robie juz miesiac;/
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:38   #14
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
czesc Porandojin jeszcze nie robie nikomu paznokcji zreszta moze to nie jest taki zły pomysł bo mam do tego reke bo swoje zawsze mialam ladne zrobione, a teraz po tej chorobie jest masakra;/ ale mysle ze za jakis czas dojda do siebie bo zaczelam stosowac te odzywki ktore mi polecila darko1 aha darko1 robie rzesy tym olejkiem ale nie widze jakiejs szczegolnej roznicy a robie juz miesiac;/
....
wiesz co,żeby zregenerować organizm,żeby zdążył się jakby ''zresetować'' potrzeba około 3mc...jak łykasz suplementy do wewnątrz to też minimum tyle czasu....co do rzęs i włosów,one mają swój cykl rośnięcia...po chorobie masz zapewne teraz przestuj i znajdują się one w fazie uśpienia...dlatego trzeba je pobudzić do rozruchu nie zniechęcaj się,to zajmie troche czasu,żeby uzupełnić Twoje niedobory...jeżeli nie pomogą tanie domowe sposoby,pozostaje Ci sięgnięcie po specjalistyczne odżywki na porost rzęs typu Revitalash...tylko one oscylują w granicach 200zł za sztuke.A łykasz jakieś suplementy z krzemem i witaminami?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:41   #15
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
wiesz co,żeby zregenerować organizm,żeby zdążył się jakby ''zresetować'' potrzeba około 3mc...jak łykasz suplementy do wewnątrz to też minimum tyle czasu....co do rzęs i włosów,one mają swój cykl rośnięcia...po chorobie masz zapewne teraz przestuj i znajdują się one w fazie uśpienia...dlatego trzeba je pobudzić do rozruchu nie zniechęcaj się,to zajmie troche czasu,żeby uzupełnić Twoje niedobory...jeżeli nie pomogą tanie domowe sposoby,pozostaje Ci sięgnięcie po specjalistyczne odżywki na porost rzęs typu Revitalash...tylko one oscylują w granicach 200zł za sztuke.A łykasz jakieś suplementy z krzemem i witaminami?
łykam bellise ale zeczywiscie musze poczekac jeszcze na efekty, ostatnio tez mialam sporo stresu wiec sie to na mnie odbilo;/ dlatego mysle tez zaczac uprawiac jakis sport regularnie bo tak odczasu do czasu nic nie daje a fajnie przynajmniej to mnie odstresowuje a masz moze jakis domowy sposob na wypadanie wlosow?
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:07   #16
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
łykam bellise ale zeczywiscie musze poczekac jeszcze na efekty, ostatnio tez mialam sporo stresu wiec sie to na mnie odbilo;/ dlatego mysle tez zaczac uprawiac jakis sport regularnie bo tak odczasu do czasu nic nie daje a fajnie przynajmniej to mnie odstresowuje a masz moze jakis domowy sposob na wypadanie wlosow?
....
dużo zależy od tego dlaczego wypadają,jeżeli to anemia itd...to łykanie suplementów i wcieranie w skórę głowy wcierek pobudzających/odżywiajacych cebulki włosowe,poczytaj na KWC i na forach ''włosowych'' tylko przygotuj się na conajmniej 6miesięczną batalię z włosami.Moja mama np.w zeszłym roku poważnie chorowała,po operacyjnym stresie wypadła jej dokładnie połowa włosów...robiąc jeden wielki placek z tyłu głowy,dopiero po roku i po odstawieniu leków widzę,że powoli zaczynają odrastać...tak że trzeba być wytrwałym.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:25   #17
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
dużo zależy od tego dlaczego wypadają,jeżeli to anemia itd...to łykanie suplementów i wcieranie w skórę głowy wcierek pobudzających/odżywiajacych cebulki włosowe,poczytaj na KWC i na forach ''włosowych'' tylko przygotuj się na conajmniej 6miesięczną batalię z włosami.Moja mama np.w zeszłym roku poważnie chorowała,po operacyjnym stresie wypadła jej dokładnie połowa włosów...robiąc jeden wielki placek z tyłu głowy,dopiero po roku i po odstawieniu leków widzę,że powoli zaczynają odrastać...tak że trzeba być wytrwałym.
wypadanie włosów też moze byc sezonowe, bo wczesniej tez mi sie zdazalo, chociarz teraz to napewno anemia do tego stres i organizm sie buntuje.
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 10:48   #18
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
wypadanie włosów też moze byc sezonowe, bo wczesniej tez mi sie zdazalo, chociarz teraz to napewno anemia do tego stres i organizm sie buntuje.
czesc darko te odzywki ktore mi poleciłas do paznokcji sa rewelacyjne, juz widać pomału poprawe
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 10:51   #19
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
czesc darko te odzywki ktore mi poleciłas do paznokcji sa rewelacyjne, juz widać pomału poprawe
......
baaardzo się cieszę tylko nie zaniechaj
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 11:31   #20
vintagelook
Raczkowanie
 
Avatar vintagelook
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 90
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam do was ogromna prosbe doradzcie mi co mam zrobic, bo juz robie u ktores z koleji pani paznokcje zelowe i za kazdym razem kruszy mi sie zel i nie wiem czy to kwestia zelu? czy moze z moja płytka cos nie tak? prosze o pomoc...
Myślę, że to kwestia kiepskich produktów, których używa twoja kosmetyczka Płytkę, też trzeba odpowiednio przygotować do nałożenia żelu, żeby paznokcie się trzymały. Moje trzymają się minimum miesiąc, nie widać też za bardzo odrostu, a jak widać to delikatnie spiłuję. Spróbuj zmienić kosmetyczkę, jak jesteś z Gdańska to mogę dać ci namiary na moją.
vintagelook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 13:48   #21
Sroza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez vintagelook Pokaż wiadomość
Myślę, że to kwestia kiepskich produktów, których używa twoja kosmetyczka Płytkę, też trzeba odpowiednio przygotować do nałożenia żelu, żeby paznokcie się trzymały. Moje trzymają się minimum miesiąc, nie widać też za bardzo odrostu, a jak widać to delikatnie spiłuję. Spróbuj zmienić kosmetyczkę, jak jesteś z Gdańska to mogę dać ci namiary na moją.
Bardzo Ci dziekuje ale z Szczyrku to kawalek do Gdanska teraz jestem wlasnie na kuracji i staram sie moje naturalne paznokcje doprowadzic do lepszej formy.
Sroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:03   #22
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
baaardzo się cieszę tylko nie zaniechaj
postaram sie być wytrwała i wpadłam ostatnio na pomysł zeby Sobie rzęski zrobić 1:1 co o tym mysłisz? miałaś może kiedys?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez vintagelook Pokaż wiadomość
Myślę, że to kwestia kiepskich produktów, których używa twoja kosmetyczka Płytkę, też trzeba odpowiednio przygotować do nałożenia żelu, żeby paznokcie się trzymały. Moje trzymają się minimum miesiąc, nie widać też za bardzo odrostu, a jak widać to delikatnie spiłuję. Spróbuj zmienić kosmetyczkę, jak jesteś z Gdańska to mogę dać ci namiary na moją.
do Gdanska to mi nie podrodze zupełnie jak jestem z południa teraz narazie nie robie wogole zadnych zelowych paznokcji bo staram sie moje naturalne doprowadzic do porządku
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:36   #23
CaramellaQuelle
Raczkowanie
 
Avatar CaramellaQuelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 49
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Jest wiele czynników.może być np.źle odtłuszczona płytka pazn.,albo złej jakości żel,albo za krótko trzymasz w lampie.....różnie może być.buziak
__________________
CaramellaQuelle
Zapraszam http://caramellaq.blogspot.com/
CaramellaQuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 10:01   #24
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez CaramellaQuelle Pokaż wiadomość
Jest wiele czynników.może być np.źle odtłuszczona płytka pazn.,albo złej jakości żel,albo za krótko trzymasz w lampie.....różnie może być.buziak
czesc CaramellaQuelle powiem Ci ze jak miałam za krótko trzymane w lampie to po 2 dniach juz mi sie zapowietrzały, a teraz to było spowodowane moim słabym zdrowiem;/ ale i tak dziekuje za odp
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 10:26   #25
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

[QUOTE=patinka90;36888498]postaram sie być wytrwała i wpadłam ostatnio na pomysł zeby Sobie rzęski zrobić 1:1 co o tym mysłisz? miałaś może kiedys?[COLOR="Silver"]
...
możesz spróbować,tylko u kogoś sprawdzonego,na dobrych produktach.Ja osobiście mam mieszane uczucia co do metody 1:1,dobrze zrobione rzęsy fajnie wyglądają tak do 2 tyg. a potem jak zaczynaja nasze naturalne odrastać to wyglada to średnio,bo zaczynają byc wiotkie i sie wykręcać na wszystkie strony...pomijam fakt,że naprawdę muszą byc dobrze dobrane do naszych naturalnych pod względem długości,grubości ,profilu i oczywiście kształtu naszego oka.No i nie jest to tania zabawa,co 3/4 tyg.obowiązkowo uzupełnienie...no i odpowiednia pielęgnacja w domu...Jednak jeżeli włosy i rzesy są osłabione,to podobnie jak pazurki lepiej je najpierw wzmocnić,doklejona rzęska może jeszcze bardziej naturalną osłabić i spowoduje jej przedwczesne wypadnięcie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:52   #26
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

wiesz co miałam robione juz raz i szczerze byłam zawiedziona bo po2 tyg okropnie sie odklejały i robiła mi je stylistka która uczy zakładania rzęs;/i jesli chodzi o firme secret lashes jestem zawiedziona i tak myslałam jeszcze raz Sobie spróbować zrobić ale w innej firmie bo może mają lepsze produkty? wiesz moze cos na ten temat?
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 13:02   #27
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
wiesz co miałam robione juz raz i szczerze byłam zawiedziona bo po2 tyg okropnie sie odklejały i robiła mi je stylistka która uczy zakładania rzęs;/i jesli chodzi o firme secret lashes jestem zawiedziona i tak myslałam jeszcze raz Sobie spróbować zrobić ale w innej firmie bo może mają lepsze produkty? wiesz moze cos na ten temat?
...
niestety nic konkretnego Ci nie doradzę,ja zakładałam wielu osobom SLashes i nie było problemów,musisz poczytać wątki dotyczące przedłużania rzęs,tam dziewczyy recenzują tez inne firmy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 17:10   #28
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
wiesz co miałam robione juz raz i szczerze byłam zawiedziona bo po2 tyg okropnie sie odklejały i robiła mi je stylistka która uczy zakładania rzęs;/i jesli chodzi o firme secret lashes jestem zawiedziona i tak myslałam jeszcze raz Sobie spróbować zrobić ale w innej firmie bo może mają lepsze produkty? wiesz moze cos na ten temat?
Odklejaly sie same rzesy syntetyczne czy razem z twoja naturalna rzesa?? jesli to pierwsze to najprawdopodobniej nieodpowiednie podejscie do tych rzes spowodowalo takich efekt.
W wiekszosci firm rzesowych produkty sie powtarzaja-kleje, rzesy itd to zazwyczaj to samo tylko, ze w roznych opakowaniach. Jesli masz slabe rzesy to- jak pisze darko - najpierw daj im sie zregenerowac, jesli jednak bedziesz sie upierac to przy takich rzesach tylko mega lekkie norkowe rzesy sa w stanie utrzymac sie na twoich naturalnych i na pewno ich nie obciaza. Jednak powinnas trafic do stylistki, ktora naprawde sie na tym zna i to ona powinna ci powiedziec co i jak...
Prawda tez jest, ze ladny efekt utrzymuje sie do 2 tygodni, pozniej coraz wiecej rzesek wypada, dlatego warto chodzic na uzupelnienuie co 3- 4 tygodnie i nie dac sie namowic na bardzo dlugie i grube "nogi pajaka"
Co do odzywek rzesowych- na pewno dzialaja, bo mam kilka klientek, ktore przy zageszczanych rzesach stosuja te odzywki i wlasne rzesy rosna im mocne i grubiutke (dla mnie to sama przyjemnosc pracowac na takich okazach), ale te odzywki kosztuja (od 200 do 300 zl). Domowym sposobem jest regularne smarowanie olejkiem rycynowym np. na noc.

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-10-05 o 17:16
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 12:15   #29
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

A ja nosilam zel 8 lat, mialam kilka za☠☠☠istych manicurzystek pracujacych na swietnych produktach i tez mi sie odklejal zel, nie zeby ciagle ale jednak... Mysle ze to taka "uroda" paznokcia. Nawet najlepsze produkty i mega profesjonalne wykonanie nie zmienialo faktu. Praca biurowa wiec paznokcie nie narazone na uszkodzenia....

Podobnie mialam z rzeskami 1:1... tez nie trzymaly mi sie tak dlugo jak powinny niezaleznie od tego jak drogie materialy byly stosowane.

Sadze ze to tlustosc skory tez wpywa na to
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 08:29   #30
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: odpadajacy zel na paznokcjach

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
A ja nosilam zel 8 lat, mialam kilka za☠☠☠istych manicurzystek pracujacych na swietnych produktach i tez mi sie odklejal zel, nie zeby ciagle ale jednak... Mysle ze to taka "uroda" paznokcia. Nawet najlepsze produkty i mega profesjonalne wykonanie nie zmienialo faktu. Praca biurowa wiec paznokcie nie narazone na uszkodzenia....

Podobnie mialam z rzeskami 1:1... tez nie trzymaly mi sie tak dlugo jak powinny niezaleznie od tego jak drogie materialy byly stosowane.

Sadze ze to tlustosc skory tez wpywa na to
oczywiscie, ze jest to indywidualne zachowanie paznokci i rzes... Ja tez mam klientki u ktorych nie wiem co bym nalozyla na pazurki to albo im ten zel peka albo odchodzi a przeciez nie robie niczego innego niz u tych pan, ktore nawet po 2 m-cach przychodza ze wszystkimi paznokciami i robia w domu wszystko, pracuja ciezko itd..
Natomiast rzesy to juz inna para kaloszy. Pisanie, ze utrzymuja sie nawet do 3 m-cy jest bzdura, bo juz po 2 tygodniach mozna zauwazyc ubytki- u jednych wiecej u innych mniej. Rzesy naturalne do ktorych doczepiane sa syntetyki czy norkowe moga wypadac szybciej, bo sa obciazone. Poza tym widzisz, ze ich ubywa, bo po zabiegu zageszczenia sprawiaja wrazenia , ze jest ich duzo a my kobiety szybko sie przyzwyczajamy do fajnych efektow zabiegow kosmetycznych. Dlatego moim skromnym zdaniem , jesli dziewczyny chca utrzymac efekt pieknego spojrzenia to powinny uzupelniac rzesy co 3 tygodnie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.