Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 10:15   #1
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580

Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.


Ponieważ poprzedni wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723311 został przeorany niepotrzebnymi informacjami o dzieciach, niczym żyzna gleba, nadszedł czas, by pójść za radą tamtejszej moderatorki i rozpocząć od nowa. Zapraszamy do dyskusji

Gwoli wyjaśnienia : Mama, dla której liczy się tylko jej didek ukochany, a reszta świata to meble, to mama z OZM. Mama, która dba o swoje dziecko, ale nie ma klapek na oczach, to kapitalna mama.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety

Edytowane przez Bananalama
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:57
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:34   #2
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Jak chodzimy na spacer, to obawiam się obcych psów. Czy to OZM, czy powinnam czuć wyluzowanie, jak widzę człowieka z dużym psem, bez kagańca, na wątpliwej jakości smyczy?
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:36   #3
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jak chodzimy na spacer, to obawiam się obcych psów. Czy to OZM, czy powinnam czuć wyluzowanie, jak widzę człowieka z dużym psem, bez kagańca, na wątpliwej jakości smyczy?
Nie trzeba mieć małego dziecka i OZM żeby w takiej sytuacji czuć się niekomfortowo.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:38   #4
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Nie trzeba mieć małego dziecka i OZM żeby w takiej sytuacji czuć się niekomfortowo.
Uff, to pocieszenie

A tak poza tym, to o co chodzi w tym temacie?
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:41   #5
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Trzeba tu wypisywac przykłady matek z OZM.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:42   #6
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Uff, to pocieszenie

A tak poza tym, to o co chodzi w tym temacie?
O to, żeby pojechać "bachorom i ich mamom", bo to takie śmieszne podobno
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:45   #7
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
O to, żeby pojechać "bachorom i ich mamom", bo to takie śmieszne podobno
Wobec tego nie rozumiesz idei wątku. Z założenia mamy tu opisywać śmieszno-straszne zachowania mamuś dotkniętych OZM. Mama, dla której liczy się tylko jej didek ukochany, a reszta świata to meble, to mama z OZM. Mama, która dba o swoje dziecko, ale nie ma klapek na oczach, to kapitalna mama .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 10:47   #8
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

nie"trzeba", a można
nikt tu siłą nie zaciągał

Luba, nie musisz ironizować i złośliwie komentować. Zostawiłyśmy Wam wątek, który się przeistoczył z wątek mamusiowy, więc może chociaż tego nie rozwalajcie?

na pozwolę sobie zacytować (mam nadzieję, że Poldzik nie będzie miała mi za złe ) pierwszego posta z poprzedniego tematu:

Cytat:
od poczatku pozdkreslam, ze idea tego watku nie jest OBRAZANIE mam, ich dzieci ani w ogole nikogo. Chcialabym zeby wypowiadaly sie tutaj takze dziewczyny ktore sa matkami (ja np jestem w trakcie staran), ale raza je zachowania innych mam.

Podam przyklad, historie ktora opisywalam w watku "Niewybaczalne zachowania gosci" (gosci weselnych).
Wklejam:

...jeszcze jedno co mnie razi bardzo - na moim weselu nie mialo miejsca ale na weselu kolezanki pare miesiecy temu tak. wpychanie dzieci wszedzie. kolezanka ma roczna siostrzenice. matka malej (siostra PM) wpychala ja do kazdgo zdjecia na weselu, nawet "odbijanego" z pierwszego tanca zrobila z dzieckiem na reku.. szczytem wszystkiego bylo jednak jak malej przy torcie zachcialo sie kupe a jako ze od paru dni miala zatwardzenie, ten fakt bardzo jej mame ucieszyl. rozlozyla kocyk na trawie miedzy stolikami (weesele na swiezym powietrzu) i wsrod kibicujacych cioc i kolezanek mala dusila kupe.. ja zdegustowana z talerzykiem z kawalkiem tortu oddalilam sie w ustronne miejsce a matka z odpieluszkowym zapaleniem mozgu (swietny tekst!!! ) potem sie jeszcze ze mnie podsmiewala ze za pare miesiecy slub biore to potem moze bede miala dziecko i sama zobacze jak to jest...
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:47   #9
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Dla mnie śmieszno - żałosne jest wstawianie cudnych kupek i pieluszek na portale społecznościowe, a dopatrywanie się w najmniejszej krytyce tego typu ogłupiałych paniuś "pojechania bachorom i ich mamom" świadczy o jakiejś przechodzonej formie tegoż zapalenia.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:50   #10
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Kiedyś ze znajomymi poszliśmy na plażę, specjalnie chodzimy daleko od małych dzieciaków, bo wiadomo, dzieci krzyczą, piszczą, płaczą, a nie każda mama potrafi się z dzieckiem tak bawić, by nie było namolne dla obcych. No ale traf chciał, że po godzinie rozłożyła się obok nas mamusia z chłopczykiem na oko 6-letnim. Dostojna matrona rozłożyła się na ręczniku i wyciągnęła gazetę, a dzieciak robił co chciał. Co chwile biegał innym ludziom po ręcznikach, oblewał wodą. Proszona o interwencję mamusia podnosiła leniwie wzrok i mamrotała głosem zdychającej żyrafy :"łukaszku, nie rób tak". W końcu miarka się przebrała, młody wziął wiaderko piachu i sypnął mi na głowę. Podeszłam do mamuśki i wyjaśniłam w czym rzecz. A tu haha hihi "bo on jest taki żywiołowy, ten mój syneczek" haha, hihi.
No nic, tylko babie sypnąć piachem między oczy i powiedzieć, że też jestem żywiołowa .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:51   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jak chodzimy na spacer, to obawiam się obcych psów. Czy to OZM, czy powinnam czuć wyluzowanie, jak widzę człowieka z dużym psem, bez kagańca, na wątpliwej jakości smyczy?
A idąc sama, bez dziecka, nie bałabyś się wielkiego psa bez kagańca? Bez przesady.

Nie rozumiem czemu nie może się taki wątek uchować - TO jest chyba właśnie dowód na istnienie OZM. Z powodzeniem działa wątek "Faux pas państwa młodych" i żadne PM się nie burzą, działa wątek o złych zachowaniach gości weselnych - też się goście nie burzą, działa wątek o współlokatorach - też wszystkie obecne na forum współlokatorki go nie rozwalają. A wątek o pewnej grupie matek nie ma prawa bytu, bo wszystkie matki jak jeden organizm, każda drugą i trzecią broni bez względu na rodzaj zarzutu.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:53
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 10:53   #12
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Dla mnie OZM nie istnieje, to "tylko" zwykła głupota wspomagana przez portale społecznościowe i fora internetowe. Zwyczajnie w dobie social mediów wypaczenia i absurdy są bardziej widoczne.

Edytowane przez Lemmy is God
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:56
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:53   #13
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu nie może się taki wątek uchować - TO jest chyba właśnie dowód na istnienie OZM.
Świetny komentarz .
Jeżeli ktoś się odważy, można z tamtego odsiać ziarno od plew i przekleić niektóre posty
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:56   #14
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
O to, żeby pojechać "bachorom i ich mamom", bo to takie śmieszne podobno
Widać, kogo ciągnie do kłótni.

Przeszukam tamten wątek, jak będę miała więcej czasu i powklejam tu przykłady.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Kiedyś ze znajomymi poszliśmy na plażę, specjalnie chodzimy daleko od małych dzieciaków, bo wiadomo, dzieci krzyczą, piszczą, płaczą, a nie każda mama potrafi się z dzieckiem tak bawić, by nie było namolne dla obcych. No ale traf chciał, że po godzinie rozłożyła się obok nas mamusia z chłopczykiem na oko 6-letnim. Dostojna matrona rozłożyła się na ręczniku i wyciągnęła gazetę, a dzieciak robił co chciał. Co chwile biegał innym ludziom po ręcznikach, oblewał wodą. Proszona o interwencję mamusia podnosiła leniwie wzrok i mamrotała głosem zdychającej żyrafy :"łukaszku, nie rób tak". W końcu miarka się przebrała, młody wziął wiaderko piachu i sypnął mi na głowę. Podeszłam do mamuśki i wyjaśniłam w czym rzecz. A tu haha hihi "bo on jest taki żywiołowy, ten mój syneczek" haha, hihi.
No nic, tylko babie sypnąć piachem między oczy i powiedzieć, że też jestem żywiołowa .
I tak trzeba było zrobić, co za idiotka.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:55
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:57   #15
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Widać, kogo ciągnie do kłótni.

Przeszukam tamten wątek, jak będę miała więcej czasu i powklejam tu przykłady.

I pokażesz że to ty rozgrzebujesz wątki by się pokłócić.

Edytowane przez Lemmy is God
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:58
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:58   #16
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
I pokarzesz że to ty rozgrzebujesz wątki by się pokłócić.
Ale tu chodzi o przykłady OZM, które zostały przywalone offtopem. Nie ma w tym nic złego
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:59   #17
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jak chodzimy na spacer, to obawiam się obcych psów. Czy to OZM, czy powinnam czuć wyluzowanie, jak widzę człowieka z dużym psem, bez kagańca, na wątpliwej jakości smyczy?
a to juz jest, imho, czepialstwo. jakby mi ktoś zwrócił uwagę, że idę z psem na smyczy "wątpliwej" jakości to chyba bym go wyśmiała.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:00   #18
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jak chodzimy na spacer, to obawiam się obcych psów. Czy to OZM, czy powinnam czuć wyluzowanie, jak widzę człowieka z dużym psem, bez kagańca, na wątpliwej jakości smyczy?
Ja się boje nawet małych psów bez kagańca, przestań to nie ozm
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:01   #19
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
I pokażesz że to ty rozgrzebujesz wątki by się pokłócić.
Przykłady OZM, a nie tego co napisałam wyżej. Dla mnie ten temat jest skończony, nia mam ochoty na takie dyskusje.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 11:02   #20
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
I tak trzeba było zrobić, co za idiotka.
To byłaby zamieszka na całą plażę ze strażą miejską/policją/ co tak jest pod ręką. I Banana zostałaby okrzyknięta potworem bez instynktu macierzyńskiego, który nie docenia wyrafinowanego dziecinnego żartu

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Widać, kogo ciągnie do kłótni.
Żeby pyskówkę do szlachetnej kłótni awansować... Ciri
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:03   #21
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Trudno mi sobie przypomnieć jakiś konkretny przykład, bo teraz z dziećmi i mamami nie obcuję, ale kiedyś często nacinałam się w kościele. Środek mszy, wszyscy pełne skupienie, i ZAWSZE trafił się jakiś przedszkolak, który bez celu zapierdzielał pomiędzy ławkami, krzycząc wniebogłosy. I oczywiście nie miał rodziców, bo nikt się do dzieciaka nie przyznawał i nie podejmował żadnych prób spacyfikowania go I nie raz, nie dwa spotkałam się z poglądem, że to ino dziecko i że nie usiedzi tyle czasu w miejscu. Kurczę, jest tyle opcji - wyjść z kościoła, próbować uspokoić, a wreszcie najlepsze - przychodzić na mszę dla dzieci.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-11-15 o 11:05
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:03   #22
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
O to, żeby pojechać "bachorom i ich mamom", bo to takie śmieszne podobno
Przecież w ozm nie chodzi o zachowania dzieci (czy bachorów jak to nazywasz ), i nikt do dzieci nic nie ma. Chodzi o matki. Może pamiętasz o sytuacji z koncertu, o której pisałam w tamtym wątku? Przecież nie napisałam, że przeszkadzał mi płacz dziecka, tylko wyraźnie zaznaczyłam, że zachowanie rodziców było nieodpowiednie.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:05   #23
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Kiedyś byłam świadkiem jak matka zmieniała dziecku pieluchę na stoliku w kawiarni (nie, nie wyszła z dzieckiem do WC) a potem zwraca się głośno do swojej koleżanki z tekstem "fuuu, ale śmierdzi"- po tym momentalnie odechciało mi się jeść ciastko które sobie zamówiłam. Nie tylko ja byłam tym zachowaniem zniesmaczona.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:05   #24
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

dla mnie OZM jest krojenie 8letniemu dziecku jedzenia, "bo może się skaleczyć". niedługo zaczną się kolonie, zielona szkoła, obiady w stołówce - a tam nikt tego za dzieciaka nie zrobi.
równie niepojęte jest dla mnie, że przychodzi do mnie w odwiedziny matka z dzieckiem i wręcz żąda, żebym na kolację podała kotleta, ponieważ dzieciak (ten sam, 8letni ) nic innego nie zje
a jeśli tego kotleta nie ma (bo nie ustawiam menu pod dziecko, które ma 2-3 ulubione potrawy) to potem się nasłucham, że ho ho
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:06   #25
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Super, wątek na plotkowym a nie na MzK

Banana, w Ikei dwoje dzieci w wieku wczesnopodstawówkowym (chyba, jestem kiepska z tego) robiło sobie wojnę na wszystko co im wpadło w ręce, biegali wokół ludzi, potrącali ich, zrzucali rzeczy, rzucali się nimi (czasem trafiając w innych) i oczywiście darli przy tym niesamowicie. Jakaś kobieta prosiła ich rodziców o uspokojenie dzieci, ojciec "krzyknął" - Imię, imię, do mnie. (kurde, ja tak psa odwołuję... ale się słucha przynajmniej) i na tym się skończyła "interwencja" tatusia.
Za to moja interwencja czyli wywarczenie do dzieci "Uspokój się!" przyniosła skutek zadowalający bo zszokowane dziecko powiedziało "dobrze", wrócili do rodziców i trzymali się ich wózka.
Nie wiem czy to ozm ale dla mnie to śmieszno-straszne zachowanie rodziców.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:06   #26
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ale tu chodzi o przykłady OZM, które zostały przywalone offtopem. Nie ma w tym nic złego

Przejrzałam tamten wątek i obie strony jadą po równo. Czepialstwo jest po obu stronach, a off-topy zawsze wychodzą


Ja kiedyś zostałam posądzona o to że jestem wyrodną matką bo mi się córa w banku rozryczała, że chce dostać sztabkę złota za pół miliona I dostała pięknego ataku histerii ze jej nie kocham i coś tam jeszcze. W końcu z odsieczą przybył Pan Ochroniarz z balonikiem i czekoladowymi monetami które ukoiły żądzę bogactwa. A też usłyszałam że dziecka nie umiem wychować i to skandal.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:08   #27
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

W moim otoczeniu mam wiele takich matek, niestety...
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:08   #28
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zostałam posądzona o to że jestem wyrodną matką bo mi się córa w banku rozryczała, że chce dostać sztabkę złota za pół miliona I dostała pięknego ataku histerii ze jej nie kocham i coś tam jeszcze. W końcu z odsieczą przybył Pan Ochroniarz z balonikiem i czekoladowymi monetami które ukoiły żądzę bogactwa. A też usłyszałam że dziecka nie umiem wychować i to skandal.
Musiało Ci wtedy nie być do śmiechu, ale wyszła fajna anegdotka do opowiadania, jak młoda przyprowadzi absztyfikanta.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:09   #29
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jak chodzimy na spacer, to obawiam się obcych psów. Czy to OZM, czy powinnam czuć wyluzowanie, jak widzę człowieka z dużym psem, bez kagańca, na wątpliwej jakości smyczy?
Pewnie tak,bo m.in obawiasz się o swojego didka
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:10   #30
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Trudno mi sobie przypomnieć jakiś konkretny przykład, bo teraz z dziećmi i mamami nie obcuję, ale kiedyś często nacinałam się w kościele. Środek mszy, wszyscy pełne skupienie, i ZAWSZE trafił się jakiś przedszkolak, który bez celu zapierdzielał pomiędzy ławkami, krzycząc wniebogłosy. I oczywiście nie miał rodziców, bo nikt się do dzieciaka nie przyznawał i nie podejmował żadnych prób spacyfikowania go I nie raz, nie dwa spotkałam się z poglądem, że to ino dziecko i że nie usiedzi tyle czasu w miejscu. Kurczę, jest tyle opcji - wyjść z kościoła, próbować uspokoić, a wreszcie najlepsze - przychodzić na mszę dla dzieci.
oj, o dzieciach w kościele to dużo by można było mówić

a mama z OZM odpowie ci: "To sobie stój w przedsionku albo w ogóle do kościoła nie wchodź, jesli ci wrzeszczące, biegające po całym kościele, dziecko przeszkadza!"
oczywiście, jest msza dla dzieci, ale po co, jak można iść na inną godzinę i rozpierdzielić mszę dzieciakiem, co to po ołtarzu się wspina, ciągnie księdza za ornat podczas podwyższenia.
Typowy przykład OZM
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 14:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.