Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 06:31   #2611
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James zakupilam wczoraj zel do brwi isadory.
jak mi krzywde zrobi to przyjade i lanie nim dostaniesz
Jaki masz kolor? Ja z rozpędu wzięłam najjaśniejszy i chyba pójdę po ciemniejszy odcień, soft cashmere odrobinę tylko koloruje te najjaśniejsze włoski
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 06:42   #2612
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor? Ja z rozpędu wzięłam najjaśniejszy i chyba pójdę po ciemniejszy odcień, soft cashmere odrobinę tylko koloruje te najjaśniejsze włoski
ja wzielam ten odrobine ciemniejszy... soft brown chyba?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 08:24   #2613
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja wzielam ten odrobine ciemniejszy... soft brown chyba?
Ale kusicie, i to nie tylko promocjami, ale też tymi ćwiczeniami, ja już tak sobie 10 lat obiecuję,że będę ćwiczyć i nic mi nie wychodzi, wiecznie mam jakeiś usprawiedliwienie....
Warto ( może się orientujecie ) wziąć jakąś pielęgnację z D. marki D.? Myślę o jakimś kremie do stóp, bo naturalne masło Shea niec mi nie pomaga, a jakby jeszcze wysysza, słyszałam ,tęz ,że w przypadku problemów z trwałościa lekieru możana spróbować lekieru nawierzchniowego, mam ( wydarty z FB) kupon do D, to chcialabym go wykorzystać...ale z kolei liczba firm ograniczona bardzo.... no chyba ,że coś z Colistara, może cos poradzicie
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 08:46   #2614
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Ale kusicie, i to nie tylko promocjami, ale też tymi ćwiczeniami, ja już tak sobie 10 lat obiecuję,że będę ćwiczyć i nic mi nie wychodzi, wiecznie mam jakeiś usprawiedliwienie....
Warto ( może się orientujecie ) wziąć jakąś pielęgnację z D. marki D.? Myślę o jakimś kremie do stóp, bo naturalne masło Shea niec mi nie pomaga, a jakby jeszcze wysysza, słyszałam ,tęz ,że w przypadku problemów z trwałościa lekieru możana spróbować lekieru nawierzchniowego, mam ( wydarty z FB) kupon do D, to chcialabym go wykorzystać...ale z kolei liczba firm ograniczona bardzo.... no chyba ,że coś z Colistara, może cos poradzicie
ja tez i wlasnie dlatego uznalam, ze TERAZ juz
polecam cwiczenia z elle mysle, ze to dobra opcja dla takich leniuchow jak ja trwaja 20-30 min, co tydzien sa inne, wiec sie nie nudza.. wiem, ze moze najambitniejsze one nie sa, ale uwazam, ze w sam raz na moj [ujemny] poziom i do rozruszania leniwego cielska
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 08:50   #2615
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

To mam kupić Elle? Obecny numer?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 08:58   #2616
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James zakupilam wczoraj zel do brwi isadory.
jak mi krzywde zrobi to przyjade i lanie nim dostaniesz
Nie zrobi, nie bój się. Co więcej nagle okaże się, że już bez niego makijażu nie da się zrobić
Ja już dwa lata używam go codziennie i brwi nie szaleją po czole

A co do ćwiczeń- biegam jak oszalała i już życia bez tego nie widzę. Po zimowej przerwie związanej z ciągłym zapaleniem gardła, krtani i co tam jeszcze w środku siedzi, z przyjemnością tuptam po lesie, aż sarny uciekają Pochwalcie mnie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:00   #2617
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
To mam kupić Elle? Obecny numer?


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Nie zrobi, nie bój się. Co więcej nagle okaże się, że już bez niego makijażu nie da się zrobić
Ja już dwa lata używam go codziennie i brwi nie szaleją po czole

A co do ćwiczeń- biegam jak oszalała i już życia bez tego nie widzę. Po zimowej przerwie związanej z ciągłym zapaleniem gardła, krtani i co tam jeszcze w środku siedzi, z przyjemnością tuptam po lesie, aż sarny uciekają Pochwalcie mnie

ja nie mam saren, mam tylko park z kaczkami
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 09:01   #2618
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez i wlasnie dlatego uznalam, ze TERAZ juz
polecam cwiczenia z elle mysle, ze to dobra opcja dla takich leniuchow jak ja trwaja 20-30 min, co tydzien sa inne, wiec sie nie nudza.. wiem, ze moze najambitniejsze one nie sa, ale uwazam, ze w sam raz na moj [ujemny] poziom i do rozruszania leniwego cielska
Ja nigdy nie potrafiłam się zmusić do regularnego stosowania tych ćwiczeń z gazet Parę dni i rzucałam ćwiczenia... A jak zapłacę za karnet, to już mam , żeby chodzić regularnie
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:02   #2619
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A co do ćwiczeń- biegam jak oszalała i już życia bez tego nie widzę. Po zimowej przerwie związanej z ciągłym zapaleniem gardła, krtani i co tam jeszcze w środku siedzi, z przyjemnością tuptam po lesie, aż sarny uciekają Pochwalcie mnie


__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:04   #2620
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV



__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:05   #2621
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie potrafiłam się zmusić do regularnego stosowania tych ćwiczeń z gazet Parę dni i rzucałam ćwiczenia... A jak zapłacę za karnet, to już mam , żeby chodzić regularnie
ja z kolei mam tak, ze jak np pada/jest zimno/daleko/cokolwiek
to zawsze znajde sobie wymowke, zeby nie ruszyc z domu i nie isc na silownie czy inne cwiczenia. wiec dla mnie cwiczenie w domu dziala najlepiej, bo nie moge np zwalic na to, ze daleko, albo, ze wracajac zgrzana na pewno sie rozchoruje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 09:06   #2622
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Moja praca nie pozwala mi na kupienie karnetu i regularne chodzenie na np. aerobik, bo ciągle musiałabym odrabiać zajecia, nie mówiąc o ciągnięciu ze sobą dzieci, co innego w domu, tylko ta motywacja, ale nic kupię Elle i spróbóję....
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:10   #2623
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Moja praca nie pozwala mi na kupienie karnetu i regularne chodzenie na np. aerobik, bo ciągle musiałabym odrabiać zajecia, nie mówiąc o ciągnięciu ze sobą dzieci, co innego w domu, tylko ta motywacja, ale nic kupię Elle i spróbóję....
Mnie właśnie w domu dziecko (w wieku przedszkolnym) przeszkadza w ćwiczeniu, nie mogę się skupić i muszę non stop uważać, bo ona ma gdzieś, że mama ćwiczy, a ja nie chcę jej przypadkiem uderzyć A jak chciałam poćwiczyć z Kinectem to ona oczywiście od razu też chciała i całe ćwiczenia o kant d potłuc...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:13   #2624
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mnie właśnie w domu dziecko (w wieku przedszkolnym) przeszkadza w ćwiczeniu, nie mogę się skupić i muszę non stop uważać, bo ona ma gdzieś, że mama ćwiczy, a ja nie chcę jej przypadkiem uderzyć A jak chciałam poćwiczyć z Kinectem to ona oczywiście od razu też chciała i całe ćwiczenia o kant d potłuc...
W domu ćwiczę jak młodszą córkę zagnam do łóżka, a starsza podłączy się do neta. I spokój błogi w domu zapada
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:18   #2625
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mnie właśnie w domu dziecko (w wieku przedszkolnym) przeszkadza w ćwiczeniu, nie mogę się skupić i muszę non stop uważać, bo ona ma gdzieś, że mama ćwiczy, a ja nie chcę jej przypadkiem uderzyć A jak chciałam poćwiczyć z Kinectem to ona oczywiście od razu też chciała i całe ćwiczenia o kant d potłuc...
Skąd ja to znam, hehe, jak tylko sie kłade na dywanie to moje córki juz na mnie siedzą...Z tym ,że np teraz sa w przedszkolu i mogłabym sobie poćwiczyć, ale .....
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 10:14   #2626
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James zakupilam wczoraj zel do brwi isadory.
jak mi krzywde zrobi to przyjade i lanie nim dostaniesz
A w sumie mozesz przyjechac bo zesmy sie dawno nie widzialy .

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor? Ja z rozpędu wzięłam najjaśniejszy i chyba pójdę po ciemniejszy odcień, soft cashmere odrobinę tylko koloruje te najjaśniejsze włoski
Naloz wiec druga warstwe .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 10:41   #2627
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33315837]
Naloz wiec druga warstwe .[/QUOTE]

Spróbuję, ale nie robię sobie wielkich nadziei ;D Generalnie bardzo mi nie przeszkadza ten jaśniejszy kolor, bo żel trzyma brwi w doskonałym stanie cały dzień i głównie o to michodzi Ale jak trafię na ciemniejszy odcień to na pewno go kupię w celach testowych
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 10:59   #2628
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Spróbuję, ale nie robię sobie wielkich nadziei ;D Generalnie bardzo mi nie przeszkadza ten jaśniejszy kolor, bo żel trzyma brwi w doskonałym stanie cały dzień i głównie o to michodzi Ale jak trafię na ciemniejszy odcień to na pewno go kupię w celach testowych
Druga warstwa pomoze. Probuj smialo .

To jedna z fajnych cech tego zelu, ze kazda nastepna warstwa intensyfikuje kolor i dodatkowo wloski wciaz sa miekkie.

btw: niedlugo tez zel zostanie naszym tajemnym znakiem . "Pokaz czym malujesz brwi to powiem Ci z jakiego watku jestes" .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-04-03 o 11:01
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:07   #2629
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Hej
Mam pytanko do dziewczyn uzywajacych pedzla z sephory nr44 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ego-nr-44.html - o tego. Napalilam sie na niego i kupilam jako pedzel do bronzera na promocji sephorowskiej... jednakze jakos nie umiem sobie nim konturowac twarzy.. uwazam ze jest za wielki.. Do czego go uzywacie? i gdzie sie najlepiej sprawdza? Jak probowalam nim sobie bronzer nalozyc to mi zrobil wielkie brązowe placki na twarzy


Urocza, gdzie chodzisz na silownie?? Ja mialam zamiar sie zapisac do tego nowego centrum gacy w gali, ale karnet kosztuje 430 zl za pierwszy miesiac
Poszukuje zdecydowanie tanszej opcji

A i czy w naszych sephorach panie daja rabacik na czarnej karcie?nie wiesz moze?


A wlasnie, chcialam sobie kupic sypanca guerlaina, ktory kolor polecacie jako najbardziej naturalny? Dodam ze nie jestem mocno biala..


Damon,, dostalas juz pedzel z iherb?? ja nie..
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 11:13   #2630
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanko do dziewczyn uzywajacych pedzla z sephory nr44 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ego-nr-44.html - o tego. Napalilam sie na niego i kupilam jako pedzel do bronzera na promocji sephorowskiej... jednakze jakos nie umiem sobie nim konturowac twarzy.. uwazam ze jest za wielki.. Do czego go uzywacie? i gdzie sie najlepiej sprawdza? Jak probowalam nim sobie bronzer nalozyc to mi zrobil wielkie brązowe placki na twarzy


Urocza, gdzie chodzisz na silownie?? Ja mialam zamiar sie zapisac do tego nowego centrum gacy w gali, ale karnet kosztuje 430 zl za pierwszy miesiac
Poszukuje zdecydowanie tanszej opcji

A i czy w naszych sephorach panie daja rabacik na czarnej karcie?nie wiesz moze?


A wlasnie, chcialam sobie kupic sypanca guerlaina, ktory kolor polecacie jako najbardziej naturalny? Dodam ze nie jestem mocno biala..


Damon,, dostalas juz pedzel z iherb?? ja nie..
Mówisz o zamówieniu z wizażu?
Chyba jeszcze żadne pędzle nie dotarły do Polski
https://docs.google.com/spreadsheet/...RDVkYXc#gid=16

Ja też się nie mogę doczekać
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:19   #2631
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanko do dziewczyn uzywajacych pedzla z sephory nr44 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ego-nr-44.html - o tego. Napalilam sie na niego i kupilam jako pedzel do bronzera na promocji sephorowskiej... jednakze jakos nie umiem sobie nim konturowac twarzy.. uwazam ze jest za wielki.. Do czego go uzywacie? i gdzie sie najlepiej sprawdza? Jak probowalam nim sobie bronzer nalozyc to mi zrobil wielkie brązowe placki na twarzy
Pedzel jest sredni powiedzmy. Twardy (najlepiej prac go w odzywce dodatkowo). Nadaje sie do niektorych twardszych rozy.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A wlasnie, chcialam sobie kupic sypanca guerlaina, ktory kolor polecacie jako najbardziej naturalny? Dodam ze nie jestem mocno biala..
Kolor dobiera sie do skory a nie do jakiegos nieokreslonego pojecia naturalnosci .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:30   #2632
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

Urocza, gdzie chodzisz na silownie?? Ja mialam zamiar sie zapisac do tego nowego centrum gacy w gali, ale karnet kosztuje 430 zl za pierwszy miesiac
Poszukuje zdecydowanie tanszej opcji

A i czy w naszych sephorach panie daja rabacik na czarnej karcie?nie wiesz moze?
:
No, niestety Gaca jest mega drogi Ale skuteczny, znajomy w ciągu miesiąca zrzucił 14 kilo
Ja chodzę do SPA Orkana, teraz wprowadzili nowy cennik i za karnet na 12 wejść fitness w miesiącu trzeba zapłacić 132zł. Można też kupić miesięczny karnet open na fitness i siłownię i wtedy za 200PLN masz jedno wejście dziennie na jedno lub drugie. Jeśli chodzi o samą siłownię, to nie pamiętam, w domu mam rozpiskę, zerknę w domu
W Sephorze ostatnio skorzystałam z promocji z smsa, przy zakupie jednej rzeczy -10%, dwóch -15%, trzech i więcej -20%. Obowiązywała do 1 kwietnia. Teraz to nie wiem czy coś jest
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:00   #2633
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33317317]Pedzel jest sredni powiedzmy. Twardy (najlepiej prac go w odzywce dodatkowo). Nadaje sie do niektorych twardszych rozy.

Kolor dobiera sie do skory a nie do jakiegos nieokreslonego pojecia naturalnosci .[/QUOTE]
no wlasnie, dosc twardy jest ... nie mam na niego pomyslu..

a co do sypanca guerlain, mam zamiar nosic go tylko na fluid, a ten jest nie taki znowu jasniutki (parurek i lingerie 02), wiec zastanawiam sie czy 02 z sypanca bedzie dobre ...

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
No, niestety Gaca jest mega drogi Ale skuteczny, znajomy w ciągu miesiąca zrzucił 14 kilo
Ja chodzę do SPA Orkana, teraz wprowadzili nowy cennik i za karnet na 12 wejść fitness w miesiącu trzeba zapłacić 132zł. Można też kupić miesięczny karnet open na fitness i siłownię i wtedy za 200PLN masz jedno wejście dziennie na jedno lub drugie. Jeśli chodzi o samą siłownię, to nie pamiętam, w domu mam rozpiskę, zerknę w domu
W Sephorze ostatnio skorzystałam z promocji z smsa, przy zakupie jednej rzeczy -10%, dwóch -15%, trzech i więcej -20%. Obowiązywała do 1 kwietnia. Teraz to nie wiem czy coś jest
No jest mega drogi.. chodzilam do niego tylko na silownie jakies 5-6 lat temu, ale teraz juz nie mozna chodzic tylko na silownie. Trzeba wykupic full opcje ( silownia + rozpisana dieta + indywidualne konsultacje, na ktorych dostaje sie instrukcje nt suplementacji) . Nie mozna zrezygnowac z tego pseudo odchudzania..
Moze i skuteczne, ale pamietam jak chcialam byc pilotem akcji (oni maja wszystko za darmo) i mialam z 10 kilo nadwagi, to usłyszalam ze pilot musi byc mega gruby, zeby ludzie uwierzyli ze to przynosi efekt, Kazdy wie ze przy odpowiedniej diecie i cwiczeniach latwo jest zrzucic wage osobie bardzo otylej (powiedzmy okolo 150kg). Schody zaczynaja sie jak ktos kto ma kilka kg nadwagi chce to zrzucic. Szczegolnie wtedy kiedy juz sporo schudl. Organizm sie buntuje i ciezko schudnac.
Moim zdaniem to centrum odchudzania to sposob na zarobienie duzej kasy i nic poza tym.
Chodzilam do nich na silownie w sumie prawie 3 lata i widzialam niejednego pilota, co w ciagu kilku miesiecy po diecie wracal do dawnych rozmiarow mimo chodzenia na silownie.. Reklama i naciagactwo - tyle..
Czy w Spa orkana mozna wykupic tylko silownie ( a wlasciwie chodzi mi tylko o rowerki bieznie i orbitreka)

A co do Sephory,, to sprobuje sie dzis do nich przejsc i zagadac z paniami zeby mi daly jakis rabacik
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-04-03 o 12:03
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:19   #2634
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
No jest mega drogi.. chodzilam do niego tylko na silownie jakies 5-6 lat temu, ale teraz juz nie mozna chodzic tylko na silownie. Trzeba wykupic full opcje ( silownia + rozpisana dieta + indywidualne konsultacje, na ktorych dostaje sie instrukcje nt suplementacji) . Nie mozna zrezygnowac z tego pseudo odchudzania..
Moze i skuteczne, ale pamietam jak chcialam byc pilotem akcji (oni maja wszystko za darmo) i mialam z 10 kilo nadwagi, to usłyszalam ze pilot musi byc mega gruby, zeby ludzie uwierzyli ze to przynosi efekt, Kazdy wie ze przy odpowiedniej diecie i cwiczeniach latwo jest zrzucic wage osobie bardzo otylej (powiedzmy okolo 150kg). Schody zaczynaja sie jak ktos kto ma kilka kg nadwagi chce to zrzucic. Szczegolnie wtedy kiedy juz sporo schudl. Organizm sie buntuje i ciezko schudnac.
Moim zdaniem to centrum odchudzania to sposob na zarobienie duzej kasy i nic poza tym.
Chodzilam do nich na silownie w sumie prawie 3 lata i widzialam niejednego pilota, co w ciagu kilku miesiecy po diecie wracal do dawnych rozmiarow mimo chodzenia na silownie.. Reklama i naciagactwo - tyle..
Czy w Spa orkana mozna wykupic tylko silownie ( a wlasciwie chodzi mi tylko o rowerki bieznie i orbitreka)

A co do Sephory,, to sprobuje sie dzis do nich przejsc i zagadac z paniami zeby mi daly jakis rabacik
Można wykupić tylko siłownię Sprawdzę Ci cennik w domu, wzięłam wszystkie cenniki jak byłam na zajęciach - te na stronie póki co są nieaktualne
Jak wrócisz z Sephory to się pochwal, co nabyłaś
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 14:59   #2635
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A propos zdrowej diety itd.: http://www.kimono.pl/Jedz-czekolade-...sz-SERIO-a3707
Chyba jest dla mnie nadzieja
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 15:12   #2636
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33322315]A propos zdrowej diety itd.: http://www.kimono.pl/Jedz-czekolade-...sz-SERIO-a3707
Chyba jest dla mnie nadzieja [/QUOTE]

Ja wlasnie w formie przekaski kakao z cynamonem i bita smietana sobie zaaplikowalam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 15:33   #2637
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A co do ćwiczeń- biegam jak oszalała i już życia bez tego nie widzę. Po zimowej przerwie związanej z ciągłym zapaleniem gardła, krtani i co tam jeszcze w środku siedzi, z przyjemnością tuptam po lesie, aż sarny uciekają Pochwalcie mnie
klask i:

To tak jak ja, chyba uzależnienie Jak nie poćwiczę danego dnia to chodzę taka zniecierpliwiona, nerwowo przebieram nogami, i nie mogę usiedzieć. A co do różnych chorób dróg oddechowych - bieganie całkowicie mnie z nich wyleczyło
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 15:33   #2638
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

UFF! Kupiłam Elle ( szkoda,że promocja w Sephorze mnie omineła), jestem po pierwszej serii ćwiczeń, ledwo zyję, musialam się rozebrać, bo się spociłam...Nie rozumiem tylko czy w następnym tygodniu poprzednie ćwiczenia + nowe, czy tylko z danego tygodnia?
Byłam w D. - kupię z Collistara żel antycelulitowy i peeling cukrowy, i jeszcze coś do dłoni i stóp, już dawno czaiłam sie na te kosmetyki, a ta promocja mi z nieba spadła...Jak ja nienawidzę promocji: )
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 15:43   #2639
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33322588]Ja wlasnie w formie przekaski kakao z cynamonem i bita smietana sobie zaaplikowalam .[/QUOTE]
Ja też dziś kakao, ale tylko z pianką
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 15:46   #2640
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
UFF! Kupiłam Elle ( szkoda,że promocja w Sephorze mnie omineła), jestem po pierwszej serii ćwiczeń, ledwo zyję, musialam się rozebrać, bo się spociłam...Nie rozumiem tylko czy w następnym tygodniu poprzednie ćwiczenia + nowe, czy tylko z danego tygodnia?
Byłam w D. - kupię z Collistara żel antycelulitowy i peeling cukrowy, i jeszcze coś do dłoni i stóp, już dawno czaiłam sie na te kosmetyki, a ta promocja mi z nieba spadła...Jak ja nienawidzę promocji: )
Ja zamiast srodkow na cellulit proponuje miesiac lub dwa z gabka sado-maso Syrena.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33323265]Ja też dziś kakao, ale tylko z pianką[/QUOTE]

A jak pianke robisz?

btw: dotarlo moje wczorajsze (!!) zamowienie nowych cudow do wlosow. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.