wierność na 95%????? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 19:29   #91
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ale jak to nie wiemy , to co nagle nam sie odwidzi- porazi nas i stwierdzimy aa no w sumie moze se zdradzę ? ja mowie że nie skocze z 8 piętra to nie robie tego ani za rok ani za 5 bo wiem ze to zle i niczemu nie słuzy. wiec nie rozumiem pojecia ,że nie wiesz co kiedys bedzie. Jak nie chcesz i kochasz to nie zrobisz nawet za 100 lat.
Ale ludzie się zmieniają, to raz. Może nas zawsze zacząć wkurzać 2 osoba, mogą się pojawić kłótnie, alkohol. Tak samo jak się nie powie, że będziemy na zawsze razem. Bo i nawet rozwody są.
Ja nie wiem co będzie kiedyś, Ty też nie. Możemy poznać kogoś innego. A możemy się po prostu zmienić.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:31   #92
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: wierność na 95%?????

widocznie jestem naiwna , ale wiem ze bym sie nie uporala z tym ze moj partner mnie zdradzi więc tym bardziej nie zrobilabym mu tego. No boże to nie kupowanie ciastek , chodzenie w sukience ,ale relacja z drugim czlowiekiem. Gdybym zauwazyla ze ciagnie mnie do innych to bym skonczyla zwiazek i dopiero wtedy jako wolna i niezalezna osoba to zrobila.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:32   #93
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ale jak to nie wiemy , to co nagle nam sie odwidzi- porazi nas i stwierdzimy aa no w sumie moze se zdradzę ? ja mowie że nie skocze z 8 piętra to nie robie tego ani za rok ani za 5 bo wiem ze to zle i niczemu nie słuzy. wiec nie rozumiem pojecia ,że nie wiesz co kiedys bedzie. Jak nie chcesz i kochasz to nie zrobisz nawet za 100 lat.
Chodzi o to, że NIGDY nie masz pewności 100% co się stanie, jak postąpisz Ty czy ktoś inny. A to, że teraz zapewniasz każdemu, że np nie zdradzisz [bo tego tyczy się wątek] nie znaczy, że za miesiąc, rok nie zadziała na Ciebie jakiś czynnik, który właśnie do zdrady Cię "popchnie". Ludzie w tym świecie NIC nie jest pewne, więc nie ma mowy o "nigdy", "napewno", "100%"!
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:32   #94
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
Ale ludzie się zmieniają, to raz. Może nas zawsze zacząć wkurzać 2 osoba, mogą się pojawić kłótnie, alkohol. Tak samo jak się nie powie, że będziemy na zawsze razem. Bo i nawet rozwody są.
Ja nie wiem co będzie kiedyś, Ty też nie. Możemy poznać kogoś innego. A możemy się po prostu zmienić.

to skoro tak jest to przecież można skonczyc zwiazek , chyba lepsze jest to od oszukiwania sie i zdrady. Po za tym nie wiem , mnie by zzarły wyrzuty sumienia gdybym przespała sie z kims bedac z moim partnerem , was nie ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:33   #95
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

pf. powiem tak " nie mozna byc troche w ciąży, albo jestes albo nie" to samo do tematu albo jest zdrada albo jej nie ma a jak z gory zaklada ze jest mozliwosc zdrady to nie ma co sobie takim glowy zawracac i nie spac po nocach z powodu obaw
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:34   #96
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że NIGDY nie masz pewności 100% co się stanie, jak postąpisz Ty czy ktoś inny. A to, że teraz zapewniasz każdemu, że np nie zdradzisz [bo tego tyczy się wątek] nie znaczy, że za miesiąc, rok nie zadziała na Ciebie jakiś czynnik, który właśnie do zdrady Cię "popchnie". Ludzie w tym świecie NIC nie jest pewne, więc nie ma mowy o "nigdy", "napewno", "100%"!
ja sie brzydze zdradą wiec nie sądze ze zrobie cos czego sie brzydze
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:36   #97
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez Signomi Pokaż wiadomość
ja sie brzydze zdradą wiec nie sądze ze zrobie cos czego sie brzydze
własnie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 19:37   #98
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
to skoro tak jest to przecież można skonczyc zwiazek , chyba lepsze jest to od oszukiwania sie i zdrady. Po za tym nie wiem , mnie by zzarły wyrzuty sumienia gdybym przespała sie z kims bedac z moim partnerem , was nie ?
Ja rownież nie akceptuję zdrady i dla mnie to najgorsze co może być w związku, ale prawda jest taka, że nigdy nic nie wiadomo.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:39   #99
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ale jak to nie wiemy , to co nagle nam sie odwidzi- porazi nas i stwierdzimy aa no w sumie moze se zdradzę ? ja mowie że nie skocze z 8 piętra to nie robie tego ani za rok ani za 5 bo wiem ze to zle i niczemu nie słuzy. wiec nie rozumiem pojecia ,że nie wiesz co kiedys bedzie. Jak nie chcesz i kochasz to nie zrobisz nawet za 100 lat.
A jesteś pewna, że będziesz kochać za te 100 lat? Bo ja bym chciała być pewna, ale obiektywnie rzecz biorąc, nie mogę być. Co do skakania z 8 piętra - osoby, które popełniły tak samobójstwo zapewne kilka lat wcześniej też mogłyby powiedzieć, że tego nie zrobią.

Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że jak ktoś nie wymaga od Tż deklaracji na 100% to od razu uważa zdradę za dopuszczalną. Dla mnie na zdradzie związek też się kończy (chociaż w sumie kto wie, czasem ludzie są ze sobą nadal), ale to nie znaczy, że można taką ewentualność wykluczyć na 100%. A co, jak po 20 latach z Tż uczucia ostygną, wkradnie się rutyna i przy Twoim boku pojawi się ktoś nowy, pociągający? W takich sytuacjach ludzie często się łamią, tracą głowę, zakochują się na nowo.

Zresztą - nawet jak nie dojdzie do kontaktu fizycznego już myśląc o innym facecie zdradzasz, nie jesteś wierna, więc.. gdzie te 100%? Oczywiście, życzę i sobie, i wszystkim, aby nasze związki trwały już do końca i żeby ta miłość zawsze była tak cudowna, świeża, niedająca się przyzwyczajeniu, ale z reguły nie jest tak bajkowo, zaufanie polega na tym, że wierzę, że mój facet będzie potrafił oprzec się pokusie, jeżeli takowa się pojawi.

Każdy człowiek ma wady i zalety, gdy związek wkracza w sferę przyzwyczajenia, to naprawdę łatwo o fascynację kimś nowym. Pełno jest tutaj osób, które doświadczyły zauroczenia kimś innym mając stałego kochanego partnera przy boku (np. ostatni temat o sycylijskim piorunie ).
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:40   #100
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: wierność na 95%?????

ja też twierdzę, że nie zdradzę, bo sama nie chciałabym być zdradzona ... ale twierdzę tak teraz, kiedy mam swojego Tż, kiedy go kocham z całego serca, kiedy jestem szczęśliwa.. ale jestem panną, a nie mężatką..
znam faceta, do którego mężatki lgną po prostu, a dlaczego? Bo już nie są szczęśliwe w związku, a podobno też zarzekały, że nie zdradzą, że będą wierne - bo przecież na tym się opiera przysięga małżeńska... i co? Kilka lat później się okazało jak niektórzy traktują przysięgi ..
ale nie o tym...

proponuję autorce wątku porozmawiać na spokojnie ze swoim Tż, a nie od razu podejmować pochopne decyzje po przeczytaniu kilkunastu wypowiedzi wizażanek ..
najważniejsza jest rozmowa, szczerość w związku, ja nie twierdzę, że nie ma jak Wy to nazwałyście otwartej furtki, ale może jest też tak, że źle zinterpretowałaś jego słowa, może za bardzo wzięłaś je do siebie, a może jest na tyle głupi, że niegotowy do prawdziwego związku ...




edit: jeszcze jedno: wolałabym wiedzieć TERAZ na 95%, niż być zapewniania 100%-owo, że nigdy, przenigdy, że wierny na zawsze... i później się gorzko rozczarować!
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...

Edytowane przez DsC
Czas edycji: 2009-02-08 o 19:42
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:41   #101
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A jesteś pewna, że będziesz kochać za te 100 lat? Bo ja bym chciała być pewna, ale obiektywnie rzecz biorąc, nie mogę być. Co do skakania z 8 piętra - osoby, które popełniły tak samobójstwo zapewne kilka lat wcześniej też mogłyby powiedzieć, że tego nie zrobią.

Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że jak ktoś nie wymaga od Tż deklaracji na 100% to od razu uważa zdradę za dopuszczalną. Dla mnie na zdradzie związek też się kończy (chociaż w sumie kto wie, czasem ludzie są ze sobą nadal), ale to nie znaczy, że można taką ewentualność wykluczyć na 100%. A co, jak po 20 latach z Tż uczucia ostygną, wkradnie się rutyna i przy Twoim boku pojawi się ktoś nowy, pociągający? W takich sytuacjach ludzie często się łamią, tracą głowę, zakochują się na nowo.

Zresztą - nawet jak nie dojdzie do kontaktu fizycznego już myśląc o innym facecie zdradzasz, nie jesteś wierna, więc.. gdzie te 100%? Oczywiście, życzę i sobie, i wszystkim, aby nasze związki trwały już do końca i żeby ta miłość zawsze była tak cudowna, świeża, niedająca się przyzwyczajeniu, ale z reguły nie jest tak bajkowo, zaufanie polega na tym, że wierzę, że mój facet będzie potrafił oprzec się pokusie, jeżeli takowa się pojawi.

Każdy człowiek ma wady i zalety, gdy związek wkracza w sferę przyzwyczajenia, to naprawdę łatwo o fascynację kimś nowym. Pełno jest tutaj osób, które doświadczyły zauroczenia kimś innym mając stałego kochanego partnera przy boku (np. ostatni temat o sycylijskim piorunie ).
a ja moge zadeklarowac na 100% ze nie zdradze. jezeli sie kocha to sie nie zdradza, a jak sie nie kocha to sie nie ciagnie zwiazku jak nie ma zwiazku to nie ma zdrady ... .
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 19:43   #102
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: wierność na 95%?????

mimo wszystko obstaje przy tym ze da sie to przeiwdzieć . a lepszym rozwiazaniem jest zakonczenie związku niż zdrada. A skoro pojawia się zdrada to znak na to że i tak coś się sypie.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:45   #103
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
mimo wszystko obstaje przy tym ze da sie to przeiwdzieć . a lepszym rozwiazaniem jest zakonczenie związku niż zdrada. A skoro pojawia się zdrada to znak na to że i tak coś się sypie.
dokladnie
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:47   #104
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: wierność na 95%?????

a powiedzenie swojej kobiecie, że na 95% tego nie zrobi jest równoznaczne z tym, że zdradza, lub zdradzi?
bo albo tak wasze wypowiedzi trzeba rozumieć, albo za daleko brniemy!
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:47   #105
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość

edit: jeszcze jedno: wolałabym wiedzieć TERAZ na 95%, niż być zapewniania 100%-owo, że nigdy, przenigdy, że wierny na zawsze... i później się gorzko rozczarować!


przepraszam, ale to totalny bezsens....
myslisz, ze jak sie dowiesz, od osoby, ktora kochasz najbardziej na swiecie, ze zostawia sobie te tytułowe 5% dla ewentualnej zdrady i jak w koncu Cie zdradzi (nie zycze! tfu! tfu!) to sie mniej rozczarujesz? czemu? bo nie klamal i zakomunikowal to wczesniej?
spotkalo mnie to i no sorry, z perspektywy czasu, zakonczylabym ta farse wczesniej. nie dopuscilabym do tego, zeby ktos mnie zdradzil i pozniej powiedzial 'ale ci przeciez mowilem, prawda?'
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:47   #106
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mogę. I jestem pewna. Nie zdradze kogoś z kim jestem. . Uznaje zasade ,, nie rob tego co tobie nie miłe,,. Nie wiem co w tym dziwnego ?
To fajnie. Ja tam w zyciu jestem pewny tylko smierci i podatkow, a im dalej w nie brne, tym bardziej sie w tym utwierdzam.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Czytam niektóre wpisy i bezlitośnie wychodzi, że niektóre laski są zwyczajnie glupie. Czyli jak misiu powie, że na 100 % nie, to można już spać spokojnie. Jestem za, i jeszcze niech przybije pieczątkę na penis.
Zgadzam sie nie tylko w 95% ale 100%

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
Mnie w sumie rozbraja to, że nieśmiertelną radą na wizażu na wszystko jest "zostaw".
Można powiedzieć głupie pytanie, głupia odpowiedz.
Nie zadawać takich pytań i tyle. To jak z tym pytaniem "A czy mnie jeszcze kochasz" no to przecież aż głupio odpowiedzieć "nie" jak się taka siedzi i w Ciebie wgapia z nadzieją w oczach...
Ano dokladnie:
- rada na wszystko - zostaw - skala naduzywania kosmiczna..
- druga sprawa: kto i po co zadaje takie pytania ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:48   #107
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wierność na 95%?????

Signomi wszystkiego w życiu jesteś pewna na 100%? Sory za brutalny przykład, ale nawet tego czy dożyjesz jutra? Z pewnością nie, więc nie mów mi tu o jakimkolwiek 100%. Tla mnie to totalna bzdura.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:51   #108
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Signomi wszystkiego w życiu jesteś pewna na 100%? Sory za brutalny przykład, ale nawet tego czy dożyjesz jutra? Z pewnością nie, więc nie mów mi tu o jakimkolwiek 100%. Tla mnie to totalna bzdura.
a czy ja powiedzialam ze jestem wszystkiego pewna na 100 % ? :/ nie wiem skad te insynuacje ;/ mowie ze jestem pewna na 100% ze nie zdradze, bo sie brzydze zdrada, :/ a jak jest sytuacja ze pociaga kogos druga osoba, nie partner to sie konczy zwiazek a nie rani w ten sposob ;/
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:51   #109
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
a powiedzenie swojej kobiecie, że na 95% tego nie zrobi jest równoznaczne z tym, że zdradza, lub zdradzi?
bo albo tak wasze wypowiedzi trzeba rozumieć, albo za daleko brniemy!

no jakby na to nie patrzeć facet zostawia sobie furtkę otwartą.
i może nie zdradził , ale też nie wiadomo co ma na myśli z tymi 5% .

Też zadałam takie pytanie i nie widze w nim nic idiotycznego.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 19:51   #110
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
przepraszam, ale to totalny bezsens....
myslisz, ze jak sie dowiesz, od osoby, ktora kochasz najbardziej na swiecie, ze zostawia sobie te tytułowe 5% dla ewentualnej zdrady i jak w koncu Cie zdradzi (nie zycze! tfu! tfu!) to sie mniej rozczarujesz? czemu? bo nie klamal i zakomunikowal to wczesniej?
spotkalo mnie to i no sorry, z perspektywy czasu, zakonczylabym ta farse wczesniej. nie dopuscilabym do tego, zeby ktos mnie zdradzil i pozniej powiedzial 'ale ci przeciez mowilem, prawda?'
tak jak napisałam wcześniej, ten próg 5% wcale nie oznacza, że zdradzi bądź że zdradza. człowiek jest podatny na wiele czynników i niczego nie może być pewny. ni-cze-go. byłam pewna moich przyjaciółek - już nie jestem. byłam pewna, że nigdy nie zapalę papierosa - już nie jestem. byłam wielu rzeczy pewna - których już pewna nie jestem...i nigdy nie będę.

i nie chodzi tu o to, że mi zakomunikował i że miał "prawo" to zrobić.. bo takiego prawa nie miał, i jeśli by to zrobił oznaczałoby to koniec związku.
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:52   #111
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
a powiedzenie swojej kobiecie, że na 95% tego nie zrobi jest równoznaczne z tym, że zdradza, lub zdradzi?
bo albo tak wasze wypowiedzi trzeba rozumieć, albo za daleko brniemy!
no jezeli z gory zaklada sie ze jest mozliwosc zdrady to dla mnie jest chore pakowanie sie w taki zwiazek
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:54   #112
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez Signomi Pokaż wiadomość
a czy ja powiedzialam ze jestem wszystkiego pewna na 100 % ? :/ nie wiem skad te insynuacje ;/ mowie ze jestem pewna na 100% ze nie zdradze, bo sie brzydze zdrada, :/ a jak jest sytuacja ze pociaga kogos druga osoba, nie partner to sie konczy zwiazek a nie rani w ten sposob ;/
To było pytanie więc się nie bulwersuj.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:57   #113
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
To było pytanie więc się nie bulwersuj.
tylko ze to pytanie bylo wyssane z palca a potem zaczełaś dalej w to brnąc sama sobie odpowiadajac ( jestes pewna? nawet tego ) czyli zakladasz ze jestem a wcale tak nie jest i wcale tak nie twierdze

wszyscy moga byc niepewni ja jestem i nie wynika to z mlodego wieku czy domniemanej najwnosci
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:58   #114
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez Signomi Pokaż wiadomość
no jezeli z gory zaklada sie ze jest mozliwosc zdrady to dla mnie jest chore pakowanie sie w taki zwiazek

jak dla mnie 100% racji.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:00   #115
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wierność na 95%?????

No i w tym sęk, że nikt niczego nigdy nie jest pewny ! I wydaje mi się, że to, iż mówisz, że zdradą się brzydzisz nie jest równoznaczne z tym, że NAPEWNO na 100% nie zdradzisz ;>
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:01   #116
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wierność na 95%?????

A inną kwestią jest to, że lepiej skończyć związek niż zdradzić, bo to popieram. ;>
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:04   #117
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: wierność na 95%?????

Myślę ze zagłębianie się w te chore 100% lub 95%,nie ma sensu uwżam że jeśli chłopak ma zdradzić to zdradzi,poprostu albo się kogoś kocha i jest się dla niego wiernym albo szukamy sobie rozrywki na boku...Ja twierdze tak kocham kogos,jestem lojalna,szczera,wierna bo po co mi ranć chłopaka i mieć później wyrzuty sumienia i psuć to uczucie jakie jest między nami...Na miejscu autorki nie przywiązywała bym słów do tego 95%ponieważ to jest facet ooni nie jedno krotnie mówią nie przemyślane rzeczy,i jedyne to patrzyła bym jak się zachowuje.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:04   #118
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: wierność na 95%?????

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
No i w tym sęk, że nikt niczego nigdy nie jest pewny ! I wydaje mi się, że to, iż mówisz, że zdradą się brzydzisz nie jest równoznaczne z tym, że NAPEWNO na 100% nie zdradzisz ;>
wiesz nikt nie robi rzeczy ktorych sie brzydzi, chyba ze ktos te osobe zmusi by to zrobiła a w tym przypadku bylby to gwalt a nie zdrada
popieram podpis
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:08   #119
miss-k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 35
Dot.: wierność na 95%?????

hmm, fakt, mogl to powiedziec lagodniej, to jedyny zarzut wedlug mnie. Chłopak jest po prostu realista, nigdy nic nie wiadomo. Po co mowic "nie zdradze cie" jak potem uczucie sie ostudzi, nie jest sie w stanie przewidziec tego co bedzie za jakis czas. nad uczuciami sie nie panuje
miss-k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:09   #120
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wierność na 95%?????

tak, nikt nie robi czegoś czego się brzydzi. W ogóle jakaś chora dyskusja się wytworzyła hehe. Każdy robi jak chce, żyje jak chce, ma swój rozum. Nikt nikomu do głowy wkładał poglądów nie będzie co nie ;p

Signomi to "popieram opis" to do mnie? hehe
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.