Sonda publiczna Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Pokaż wyniki sondy: Podoba Ci się nowe KWC?
Tak 6 1,52%
Nie 385 97,47%
Nie mam zdania 4 1,01%
Głosujący: 395. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 17:26   #481
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Ja z takim pytaniem dotyczącym portalu lupa kosmetyczna. Może ktoś ma tam konto i się orientuje, jak to działa.

Jak pisałam jakiś czas temu założyłam konto na tym portalu, na próbę dodałam jeden produkt, napisałam innemu recenzję i maila z pytaniami na które nie ma odpowiedzi w regulaminie. Odzewu brak, kosmetyk przeze mnie dodany się nie pojawił, a było to ponad miesiąc temu. Tymczasem widzę, że portal całkiem martwy nie jest, pojawiają się w katalogu produkty nowych marek na rynku (Vianek). Ktoś wie na jakiej zasadzie ten portal działa, ma tam konto, pisze recenzje?

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-07-15 o 17:46
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 13:19   #482
201611090925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 27
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

E, coś tam się dzieje? Myślałam, że portal umarł śmiercią naturalną. Czyżby znaleźli się jacyś chętni na wprowadzanie kompletu danych osobowych do pustego katalogu i wyrażenie zgody na opłaty za jakieś bliżej niesprecyzowane usługi, które mogą się pojawić w przyszłości?
Mnie fascynuje inne zjawisko - przeniesienie się recenzji na Instagram, na specjalne profile o nazwach w rodzaju Rzetelne Recenzje, Prawdziwe Opinie itd (strach przed potęgą marketingu to nie byle co). Przecież tego nie da się sensownie przeszukiwać, a i czytać niewygodnie w tej wąskiej kolumnie tekstu. Ktoś z tego naprawdę korzysta? Zasięg oddziaływania tych profili to takie małe grajdołki, w których wszyscy sobie nawzajem kadzą.
201611090925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 17:05   #483
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez pohybel2 Pokaż wiadomość
E, coś tam się dzieje? Myślałam, że portal umarł śmiercią naturalną. Czyżby znaleźli się jacyś chętni na wprowadzanie kompletu danych osobowych do pustego katalogu i wyrażenie zgody na opłaty za jakieś bliżej niesprecyzowane usługi, które mogą się pojawić w przyszłości?

Najwyraźniej ktoś ten portal moderuje, skoro pojawiają się nowe produkty w katalogu. Dziwne tylko, że recenzji do nich brak.

Cytat:
Napisane przez pohybel2 Pokaż wiadomość
Mnie fascynuje inne zjawisko - przeniesienie się recenzji na Instagram, na specjalne profile o nazwach w rodzaju Rzetelne Recenzje, Prawdziwe Opinie itd (strach przed potęgą marketingu to nie byle co). Przecież tego nie da się sensownie przeszukiwać, a i czytać niewygodnie w tej wąskiej kolumnie tekstu. Ktoś z tego naprawdę korzysta? Zasięg oddziaływania tych profili to takie małe grajdołki, w których wszyscy sobie nawzajem kadzą.
Widać potrzeba czytania niesponsorowanych recenzji jeszcze się tli. Szkoda tylko, że zapewne nic z tego się nie wykluje.
Ja ani razu nie byłam na Instagramie, więc chyba już nie ma dla mnie ratunku i nigdzie już swoich opinii umieszczać nie będę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 13:50   #484
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Dziwi mnie taka pierdoła. Pomimo tego, że mam wyczyszczony profil i 0 recenzji na koncie, są osoby dodające mnie do obserwowanych
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 16:42   #485
201611090925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 27
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Zawsze możesz wykorzystać przegródkę torebki jako banner: nic tu nie ma do obserwowania. Będzie sobie wisieć na górze.
201611090925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 07:47   #486
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dziwi mnie taka pierdoła. Pomimo tego, że mam wyczyszczony profil i 0 recenzji na koncie, są osoby dodające mnie do obserwowanych
przynajmniej się ujawniają- mnie fascynuje ilość tzw. "gości" siedzących na belce pod różnymi wątkami, szczególnie tymi wątkami o charakterze nierozrywkowym (czyli niekoniecznie czytanymi w ramach odstresowania/zabijania nudy itp. )
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:46   #487
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Wizażanki, tak się cieszę, że odnalazłam ten wątek. Myślałam, że tylko ja nie potrafie korzystać z nowego KWC i tylko ja odnoszę wrażenie, że wizaż stał się portalem reklamowym. Szukałam czy moze ktoś poruszył ten temat i proszę- jest nas sporo.

Wizaż był moim ulubionym portalem, który zawsze odwiedzałam wieczorem aby chwilkę odpocząć po pracy. Wstawianie recenzji było dla mnie wielką przyjemnością. Raz udało mi się napisać lepszą recenzję raz gorszą ale zawsze recenzowałam z potrzeby dzielenia się wiedzą o kosmetykach.

Myślę, że dokończę recenzować najważniejsze kosmetyki, które zgromadziłam w torebce i pożegnam sie z KWC
Noszę się powoli z decyzją o opuszczeniu kwc ponieważ to już nie jest forum rzetelnych recenzji. Nie mówię, że to wina portalu, reklamodawców.... chyba po prostu takie nastały czasy dla internetu wiedza i rzetelność została wyparta przez marketing
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 19:54   #488
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
Noszę się powoli z decyzją o opuszczeniu kwc ponieważ to już nie jest forum rzetelnych recenzji. Nie mówię, że to wina portalu, reklamodawców.... chyba po prostu takie nastały czasy dla internetu wiedza i rzetelność została wyparta przez marketing
Też się już pogodziłam z tym, czym stało się KWC. Znak czasów. Ludzie wolą dostać cokolwiek za darmo, niż zebrać informacje na podstawie innych opinii i potem kupić. KWC po prostu wpisuje się w obecne trendy i sądzę, że w polskim internecie nie ma już miejsca na portal z recenzjami niezależnymi od producentów i reklamodawców.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 07:34   #489
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też się już pogodziłam z tym, czym stało się KWC. Znak czasów. Ludzie wolą dostać cokolwiek za darmo, niż zebrać informacje na podstawie innych opinii i potem kupić. KWC po prostu wpisuje się w obecne trendy i sądzę, że w polskim internecie nie ma już miejsca na portal z recenzjami niezależnymi od producentów i reklamodawców.
jedyny komentarz jaki mi przychodzi do głowy to:
R.I.P.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 14:49   #490
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
Wizażanki, tak się cieszę, że odnalazłam ten wątek. Myślałam, że tylko ja nie potrafie korzystać z nowego KWC i tylko ja odnoszę wrażenie, że wizaż stał się portalem reklamowym. Szukałam czy moze ktoś poruszył ten temat i proszę- jest nas sporo.

Wizaż był moim ulubionym portalem, który zawsze odwiedzałam wieczorem aby chwilkę odpocząć po pracy. Wstawianie recenzji było dla mnie wielką przyjemnością. Raz udało mi się napisać lepszą recenzję raz gorszą ale zawsze recenzowałam z potrzeby dzielenia się wiedzą o kosmetykach.

Myślę, że dokończę recenzować najważniejsze kosmetyki, które zgromadziłam w torebce i pożegnam sie z KWC
Noszę się powoli z decyzją o opuszczeniu kwc ponieważ to już nie jest forum rzetelnych recenzji. Nie mówię, że to wina portalu, reklamodawców.... chyba po prostu takie nastały czasy dla internetu wiedza i rzetelność została wyparta przez marketing
Niestety masz rację. Wątpię czy cokolwiek zmieni się w KWC na dobre. Ja już nie korzystam, bo nie ma sensu brać w tym udziału. Już nawet Youtuberki przestały się powoływać na KWC oceniając dany kosmetyk - kiedyś prawie zawsze mówiły ile produkt otrzymał gwiazdek. Ale skończyło się. Od kiedy "profesjonaliści" przejęli ten portal dziewczyny, które też są przecież testerkami (youtube) zamilkły na temat nowego KWC, a niektóre wyrażają się krytycznie. Myślę, że strona szybko straci rację bytu.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 21:14   #491
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

najnowszy pomysł redakcji na reanimację ruchu na KWC KLIK - po prostu bomba
niektórzy nigdy się niczego nie nauczą i nigdy się nie zmienią
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 05:19   #492
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

O, Jezu, po jakiemu języku to, pisane???
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 15:10   #493
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

No fajnie, czyli znów będzie wysyp "rzetelnych" recek, 2-3 zdaniowych o niczym... Tracę cierpliwość, a myślałam, że mam jej sporo. I nie ma ratunku od tego g*wna, a raczej g*wnianych pomysłów edipress
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 08:51   #494
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Na szczycie rankingu osoby, które mają kilkanaście recenzji. Nie mam nic przeciwko "nowym" użytkowniczkom, ale widać edipress woli nagradzać osoby, które na początku intensywnie działają niż te, które działają długo.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 09:05   #495
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Na szczycie rankingu osoby, które mają kilkanaście recenzji. Nie mam nic przeciwko "nowym" użytkowniczkom, ale widać edipress woli nagradzać osoby, które na początku intensywnie działają niż te, które działają długo.
To było jasne od początku, jak Rochelle ogłaszała zmiany. Widać też to wyraźnie w układzie samego KWC, gdzie najaktywniejsze recenzentki są w aż dwóch miejscach, nie ma za to w ogóle najwyżej nagradzanych, jak było to w starym KWC.

Już kiedyś pisałam, Ediprese postawiło na dopływ nowych użytkowników skuszonych gratisami i prezentami, kosztem odpływu starych. Teraz to już się tylko dziwię, że ci starzy użytkownicy liczą jeszcze, że to się zmieni, że będzie lepiej. Ile to już trwa? Ponad pół roku. O święta cierpliwości, lub też naiwności.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 14:23   #496
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To było jasne od początku, jak Rochelle ogłaszała zmiany. Widać też to wyraźnie w układzie samego KWC, gdzie najaktywniejsze recenzentki są w aż dwóch miejscach, nie ma za to w ogóle najwyżej nagradzanych, jak było to w starym KWC.

Już kiedyś pisałam, Ediprese postawiło na dopływ nowych użytkowników skuszonych gratisami i prezentami, kosztem odpływu starych. Teraz to już się tylko dziwię, że ci starzy użytkownicy liczą jeszcze, że to się zmieni, że będzie lepiej. Ile to już trwa? Ponad pół roku. O święta cierpliwości, lub też naiwności.
to taka odmiana syndromu sztokholmskiego
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 21:30   #497
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to taka odmiana syndromu sztokholmskiego
Chyba tak. Mnie w sumie odzwyczajenie się od pisania recenzji i myślenia kategoriami recenzji podczas zakupów zajęło tak z 2 miesiące i teraz już mi tego w ogóle nie brakuje.
Tak jak pisałam robię sobie notatki w formie plików tekstowych: nazwa, fota, krótki opis właściwości i działania, i ponowny zakup tak/nie. Po to, żeby samemu wiedzieć, co mi się sprawdziło i nie kupić czasem tego samego przeciętnego produktu. Recenzje to jednak nie są i nie mam już potrzeby ich pisać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 06:07   #498
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chyba tak. Mnie w sumie odzwyczajenie się od pisania recenzji i myślenia kategoriami recenzji podczas zakupów zajęło tak z 2 miesiące i teraz już mi tego w ogóle nie brakuje.
Tak jak pisałam robię sobie notatki w formie plików tekstowych: nazwa, fota, krótki opis właściwości i działania, i ponowny zakup tak/nie. Po to, żeby samemu wiedzieć, co mi się sprawdziło i nie kupić czasem tego samego przeciętnego produktu. Recenzje to jednak nie są i nie mam już potrzeby ich pisać.

mi w sumie też jakoś przeszło, nowi gospodarze KWC i dobra zmiana na wizaz.pl skutecznie mi pomogły
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 17:24   #499
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
najnowszy pomysł redakcji na reanimację ruchu na KWC KLIK - po prostu bomba
niektórzy nigdy się niczego nie nauczą i nigdy się nie zmienią
Wlazłam z ciekawości, osoba znajdująca się na drugim miejscu w "rankingu" głównie ma pousuwane recenzje z adnotacją "Powód: zerowa wartość recenzji, nic o kosmetyku, napisana wył.żeby znaleźć się w rankingu najaktywniejszych"....... ................... no to ja się pytam WTF?
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 18:07   #500
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Wlazłam z ciekawości, osoba znajdująca się na drugim miejscu w "rankingu" głównie ma pousuwane recenzje z adnotacją "Powód: zerowa wartość recenzji, nic o kosmetyku, napisana wył.żeby znaleźć się w rankingu najaktywniejszych"....... ................... no to ja się pytam WTF?

po prostu nowe KWC pod nowym dowództwem - czyli KWC w ruinie czyli dobra zmiana
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 15:39   #501
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

ja też już się odzwyczaiłam od pisania recenzji i nie potrzebuję już KWC do niczego i życzę mu rychłego upadku tylko taka łezka w oku się kręci, kiedyś było tyle ciekawego do czytania i recenzowania, R.I.P.
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 16:24   #502
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
najnowszy pomysł redakcji na reanimację ruchu na KWC KLIK - po prostu bomba
niektórzy nigdy się niczego nie nauczą i nigdy się nie zmienią

czyli jest BARDZO ŹLE.
I lepiej nie będzie.
Z pewnością są z siebie bardzo zadowoleni.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 21:05   #503
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Wlazłam z ciekawości, osoba znajdująca się na drugim miejscu w "rankingu" głównie ma pousuwane recenzje z adnotacją "Powód: zerowa wartość recenzji, nic o kosmetyku, napisana wył.żeby znaleźć się w rankingu najaktywniejszych"....... ................... no to ja się pytam WTF?
Dziwię się, że w takiej sytuacji, przy takim parciu na liczbę recenzji, aktywność nie zmienili jeszcze regulaminu i ciągle obowiązuje okres testowy do miesiąca (dla większości produktów). No niestety, ale tego się z reguły nie da pogodzić (za wyjątkiem może perfum) z codziennym nawet wystawianiem opinii.
Pisałam recenzję średnio co 4-5 dni, zajmowało mi to minimum pół godziny. I nie wyobrażam sobie, żeby to robić częściej, to chyba trzeba żyć w trybie praca-wizaż, żeby codziennie coś klepać. I skąd brać te kosmetyki do recenzji? Ktoś się kąpie i kremuje 4 razy na dzień? A kolorówka, ileż można tego kupować, przecież to się zużywa w ślimaczym tempie.
Już wcześniej była mowa o tym, że wiele recenzentek omija po prostu ten wymagany testowy czas, a teraz to chyba nikt się nie łudzi, że ktoś z walczących o palmę najaktywniejszej recenzentki jest w stanie miesiąc smarować się jednym balsamem
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 10:50   #504
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

https://wizaz.pl/Kobieta/milion-recenzji-w-katalogu-KWC

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 07:17   #505
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Chciałam dodać komentarz na stronie głównej, ale oczywiście się nie ukazał ostatnio przez przypadek zorientowałam się, że nagminnie dodawane są pochwalne recenzje kosmetyków firmy arkana, o mało nie dałam się nabrać, ale coś mnie tknęło i posprawdzałam profile tych, pożal się boże, recenzentek, praktycznie każda (z małymi wyjątkami) zachwala kosmetyki tylko tej marki, prawie każda jest na wizażu od niedawna, najlepsze są recenzje wszystkich kremów jak leci, nieważne do jakiej skóry, bo do cholery ile kremów jednocześnie można używać i to na różne problemy???? Uważajcie, może i są to dobre kosmetyki, nie wiem i nigdy się nie dowiem, ponieważ nienawidzę oszustów i markę arkana będę omijać szerokim łukiem. Kiedyś taka perfidna kryptoreklama była natychmiast usuwana, teraz, mam wrażenie, jest to coś wręcz pożądanego na kwc.
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 08:10   #506
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez aventino11 Pokaż wiadomość
Chciałam dodać komentarz na stronie głównej, ale oczywiście się nie ukazał ostatnio przez przypadek zorientowałam się, że nagminnie dodawane są pochwalne recenzje kosmetyków firmy arkana, o mało nie dałam się nabrać, ale coś mnie tknęło i posprawdzałam profile tych, pożal się boże, recenzentek, praktycznie każda (z małymi wyjątkami) zachwala kosmetyki tylko tej marki, prawie każda jest na wizażu od niedawna, najlepsze są recenzje wszystkich kremów jak leci, nieważne do jakiej skóry, bo do cholery ile kremów jednocześnie można używać i to na różne problemy???? Uważajcie, może i są to dobre kosmetyki, nie wiem i nigdy się nie dowiem, ponieważ nienawidzę oszustów i markę arkana będę omijać szerokim łukiem. Kiedyś taka perfidna kryptoreklama była natychmiast usuwana, teraz, mam wrażenie, jest to coś wręcz pożądanego na kwc.
możliwe, że jest na nią zgoda Edipresse
albo wizażankom, które kiedyś aktywnie uczestniczyły w wyszukiwaniu recek-bubli i spamów już się odechciało zgłaszać (jak np. mnie)

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

ano - dobra zmiana, a tuba propagandowa ją wieści

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

a inne pomysły na zarobek jakie ma Edipresse, to np. takie:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=973516

__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 11:49   #507
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mało powiedziane, od ok miesiąca nie ma dnia bez kilku recenzji w których pieje się z zachwytu nad tymi kosmetykami, mam nadzieję, że zostaną one usunięte, jednak nie zmienia to faktu, że kwc to jeden wielki śmietnik i raczej nic już się nie zmieni, ja od dawna nic tam już nie sprawdzam, na arkanę natknęłam się przypadkiem i zaczęłam obserwować te recenzje, bo szukałam kremu dla siebie.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

I voila, przed chwilą ukazała się kolejna recenzja niejakiej JolantyOnop, zrecenzowała w sumie 3 produkty i zgadnijcie jakiej firmy???? To jest naprawdę żenujące...
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 14:28   #508
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Szczerze? Nie widzę różnicy, jak widać administracja ma w głębokim poważaniu nasze zdanie, wystarczy spojrzeć na wyniki sondażu z pierwszego postu, gdyby ktoś szanował zdanie stałych użytkowników to kwc już dawno wróciłoby do starej formy, ponieważ to nowe to jest...... i tu użyłabym bardzo nieparlamentarnych słów, tego się nie da używać, jest totalnie nieczytelne, połowa recenzji zniknęła, za to jest zalew tych sponsorowanych. Poza tym po jaką cholerę pytać kogoś o zdanie na jakiś temat, a potem je kompletnie olać? tu mam na myśli wyniki sondażu dotyczące nowej formy kwc, nie wiem kto tak naprawdę o tym decyduje, ale jest to osoba, która zniszczyła ten portal.
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 17:16   #509
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mnóstwo recenzentek usunęło z wiadomych względów swoje recenzje, w tym ja.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 18:04   #510
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

generalnie nie mam nic przeciwko byciu moderatorem, ale mylengrave, taką byłaś przeciwniczką nowego KWC, a zgodziłaś się zostać modem i brać udział w tym czymś, bo katalogiem już tego nie nazwę a jedynie zbiorem reklam. zabiliście KWC.
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 12:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.