Faceci-dwulicowcy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 09:58   #1
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169

Faceci-dwulicowcy


Chciałabym z Wami podyskutować troche o facetach,bo dzisiaj z samego rana w pracy naszły mnie takie dziwne spostrzeżenia o dwulicowosci mężczyzn. W pracy pracuje w duzym zespole mężczyzn . Są to zarówno pracownicy biurowi, kierowcy jak i pracownicy fizyczni , mimo takiego zróżnicowania w jednej kwestii te gady są po jednych pieniądzach,heh Otóż praktycznie wszyscy mają partnerki a za plecami flirtują z innymi i podrywają,heh niezaleznie czy jest to pan z biura czy z budowy kazdy facet to taki pies na baby.... szlak mnie trafia na ich nature , heh gdy widze ich z zonami czy dziewczynami to ach i och zakochani po uszy,a tylko jak sa w swoim gronie to już są podrywy, np kierowcy dzisiaj rozmawiali,w sumie klocili sie kto ma jechac do jednej firmy z dostawą , bo tam siedzi zaje....sta doopa i tak dalej... nie bede przytaczac dokladnych tekstów , albo w biurze jeden śmigał po facebooku i pokazywal innym kolezanki,a wszyscy jezory do ziemi i teksy w stylu co oni by z nia nie robili... a jak dzwoni żona lub dziewczyna to odbieraja telefon : ,, słucham Cie kochanie,wiesz jak tęsknie ..? '' One nawet chyba sobie nie zdaja sprawy z tej dwulicowosci . Ogólnie nie cierpie chyba tych facetów , bo wszyscy to popaprane świnie... my kobiety w tych aspektach jestesmy w wiekszosci bez skazy , jedynie małe niewinne ,przelotne flirciki , jakby kobiety tak sie zachowywaly i komentowaly przy mezczyznach innych facetow to ci by pomysleli,ze one sa zboczone... Macie jakies spostrzezenia własne na ten temat??
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:15   #2
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
Macie jakies spostrzezenia własne na ten temat??
Na szczęście nie mam takich doświadczeń, a pracowałam kiedyś w bardzo zmaskulinizowanym zespole. Były tylko 4 kobitki, a reszta sami faceci. Nie pamiętam żeby się tak zachowywali jak ci u Ciebie w pracy A może ja na to nie zwracałam uwagi... Zdarzały im się popisówki jaki to który nie jest ale raczej - z tego co wiem - nie kręcili na boku z żadną. Jeden był tylko taki co się naśmiewał ze swojej dziewczyny, że chce brać z nim ślub, a on nie zamierza, "bo głupi nie jest" >>> akurat był w błędzie

Swoją drogą, to nie przypominam sobie żeby mój chłop odbierając telefon - zwłaszcza w pracy - tak do mnie "ćwierkał" jak ci Twoi koledzy swoim babkom albo żeby tak koło mnie skakal jak nienormalny kiedy jesteśmy np. u niego w pracy na zakładowym jakimś spotkaniu. Byłoby to dla mnie nienaturalne i podejrzane, ze mi facet tak kadzi Oznaczałoby to dla mnie, że ma coś za uszami. Tak mi się wydaje przynajmniej...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:22   #3
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Faceci-dwulicowcy

moze jestem jakas dziwna, ale czy Ty w babskim towarzystwie nie masz takich sytacji? np siedzicie sobie z kolezankami na piwku i komentujecie baaardzo przystojnego kelnera???
nie wiem dla mnie, byc moze oprocz formy wypowiedz tych panow, nie ma wtym nic dziwnego.
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:36   #4
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169
Dot.: Faceci-dwulicowcy

no tylko chodzi mi,że my robimy to w sposób bardziej dyskretny,kulturalny,że tak powiem . oni też z żadną typowo nie kręcą , tzn. to są takie ich komentarze,podrywania , ale doskonale widac ,że nie chca niczego wiecej,tylko nie potrafia żyć bez flirtów , owszem zdarzają się wyjątki , nie wszyscy tacy są , ale większosc
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:54   #5
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Nie chciałabym trafić na takich współpracowników - buców, co się tylko popisywać potrafią. Jeśli już mają komentarze poniżej poziomu to powinni je wymieniać we własnym gronie. Poza tym nie wyobrażam sobie, żebym wywnętrzała się ze swoją chcicą na innych facetów, mając własnego. Biedne kobiety, że trafiły na takich dobrze maskujących się gnojków.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:07   #6
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169
Dot.: Faceci-dwulicowcy

[. Biedne kobiety, że trafiły na takich dobrze maskujących się gnojków.[/QUOTE]
i właśnie nasuwa mi sie mysl,że tą biedną kobietą może być kiedyś każda z nas . A co najlepsze tym kobietom jest lepiej ,że niewiedzą , bo cieszą się ,że mają "oddanych" mężów, jak to się mówi czego oczy nie widzą,tego sercu nie żal . Heh doskonale wiem,że oni zapłakaliby się jakby ich któraś kopnęła w cztery litery,a jednak to robią , jak takie dzieci. Zauważyłam,że zawsze tym samczym rozmowom przoduje jakis samiec alfa,a samce beta słuchają i się dołaczaja. Tam np. gdzie są np dwaj spojkojni faceci,którzy mają inne tematy niż laseczki,w momencie gdy dołacza do nich facet z grupy samxca alfa ,to wtedy nastepuje metamorfoza,juz nie musi rozmawiac na zboczone tematy,hmmm faceci są tacy wpływowi ..... heh w domku pantoflarze,a jak sie zerwa ze smyczy to wariują , dlatego nigdy nie chce pracowac z moim partnerem,bedac w zwiazku,niektorych rzeczy chyba lepiej nie widziec,ale mam taka niechcec do tych samców,że chyba wole byc sama
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:15   #7
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Z obserwacji wiem, że istnieje grupa mężczyzn, która popisuje się przed sobą wzajemnie. Zwłaszcza dotyczy to kobiet, seksu, związków, zdrady itp.
Bywałam świadkiem rozmów na poziomie 0. Które opierały się na wyobrażeniu, co, kto zrobi i z kim. Na widok atrakcyjnych kobiet faceci potrafili się ślinić, przepychać, konkurować w potyczkach słownych. Niekiedy szaleli jak dzikie zwierzęta, mimo, że spora część tych panów miała już zobowiązania względem innej kobiety. Tutaj znaczenie ma zapewne powiedzenie: kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Coś w tym jest.

Ale oczywiście nie każdy facet jest zepsutym genetycznie orangutanem, który wywija swoim króciutkim ogonkiem na widok kobiety; w szale ślini się i rzuca na zdobycz. Powiedziałabym nawet, że to domena mniejszości.

Są ludzie i ludzie.

I nie wierzę, że facet, który w pracy świdruje oczami za każdą ładniejszą kobietą, wykłóca się o to, że dzisiaj on dostarczy jej towar, bo musi ją spotkać, rzuca niewybrednymi tekstami do przedstawicielek płci pięknej, żartuje, flirtuje, podrywa inne, w domu jest wzorem męża.
Zawsze jest coś na rzeczy, co świadczy o tym, jak my - żony takich panów jesteśmy zaślepione, zakochane i nie widzimy podstawowych wad u naszych facetów.

Nie wiem, zdarzały mi się rozmowy z moim tż, na ten właśnie temat. Może dlatego, że to taki typ żartownisia. Pytałam szczerze, jak zachowuje się względem kobiet, gdy nie widzę. Powiedział, że w pracy nie ma czasu na pogawędki, w pracy się pracuje. I od dziecinnego podrywu panienek wolałby urwać się wcześniej i pójść na piwo. Każdy może tak powiedzieć. Ale wierzę, bo czemu miałoby być inaczej? Ufam mu.
Z resztą akurat moj tż chyba mistrzem podrywu nie jest. Kiedyś przysiadł się do mnie i siedzących ze mną koleżanek, i palnął taką głupotę, że do dziś dnia mam ubaw
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 11:27   #8
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169
Dot.: Faceci-dwulicowcy

heh oni też mistrzami podrywu nie są ,ich podrywy są często na poziomie hmmm.... kiedyś była moim zdaniem taka śmieszna sytuacja, otóż tego samego dnia rano pokłóciłam się z kierowcą ( nie chciał wywieź mi towaru , bo do tej starej baby wieczoru nie bedzie tracił wieczoru i że się baaaaaardzo śpieszy ) na koniec dnia przyjechał się rozliczyć i akurat był taki traf,że przyjechał ze swoją narzeczoną i ona weszła z nim do biura i zaszedł między nami dialog przy niej. Ja się go pytam,dlaczego nie wywiązał sie ze wszystkich transportów, a on (przy niej-typowa przylizka frajera ) ,, bo wiesz bardzo sie spiesze do mojej ukochanej '' ( ja patrze na nia a ona rozradowana,ojej jak jej Piotrus za nia szaleje ) a ja do niego ,, hmm.... czegos tu nie rozumiem , wczoraj jak miałeś pod wieczór wyjazd do firmy xy ,do tej w której pracuje ta długonoga czarnulka z super tyleczkiem , to az sie wyklócałes zeby tam jechac , normalnie wzorowy pracownik , a dzisiaj już Ci zapał do pracy opadł, a może potrzebujesz odpowiednich motywacji do pracy ?? '' ona na mnie spojrzała morderczym wzrokiem , a ja jeszcze do niej ,, gdybyś wiedziała jaki z Twojego Piotrusia jest firmowy podrywacz '' czy cos w tym stylu , wyobraźcie sobie,że ona ma do dzisiaj do mnie o to pretensje, nie odzywa sie do mnie i wielce obrażona,heh niektóre kobiety są ślepe
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:35   #9
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Faceci-dwulicowcy

No i dobrze powiedziałaś. No można było subtelniej bez tego podrywacza to by o jawną prawdę nie mógł mieć pretensji.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:41   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Tutaj znaczenie ma zapewne powiedzenie: kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Coś w tym jest.

Też mi się wydaje, że to o to może chodzić. Jeden przed drugim zgrywa maczosa żeby sobie wzajemnie zaimponować. Jest taki typ facetów - takie wieczne fircyki w zalotach. Dziecinada. Niektórym to mija, niektórym nie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:19   #11
A kuku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 802
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Po prostu rozmawiacie o pewnej grupie ludzi, najczęściej mocno zakompleksionych, którzy poczucie własnej wartości budują na opinii innych. Podobnie można powiedzieć o wielu kobietach, które czują się piękne, gdy to piękno dostrzega ich mężczyzna. A gdy jest zajęty czymś innym, albo co nie daj Panie Boże, popatrzy na inną atrakcyjną laskę, to pewność siebie znika, a w jej miejsce pojawiają się rozkminki: "Za duże piersi? Może za małe? Co one mają czego ja nie mam? Dlaczego mi nie prawi komplementów? etc. etc." A i w grupie też zachowujecie się inaczej. Jedna z pierwszych zasad udanego podrywu mówi: "Odłącz ją od grupy!" Gdy zostajecie sam na sam część pewności siebie czerpanej z zewnątrz znika.
A kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 12:34   #12
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Jest dużo kobiet, które zwyczajnie lubią być robione w bambuko i zwodzone takimi słodkimi słowami. Jak patrzę na znajomą, która katuje swojego misia pysia XX SMSami dziennie plus telefony, to co on ma jej odpowiadać w końcu ? Żeby spier.... ?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:56   #13
ona_wro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
Chciałabym z Wami podyskutować troche o facetach,bo dzisiaj z samego rana w pracy naszły mnie takie dziwne spostrzeżenia o dwulicowosci mężczyzn. W pracy pracuje w duzym zespole mężczyzn . Są to zarówno pracownicy biurowi, kierowcy jak i pracownicy fizyczni , mimo takiego zróżnicowania w jednej kwestii te gady są po jednych pieniądzach,heh Otóż praktycznie wszyscy mają partnerki a za plecami flirtują z innymi i podrywają,heh niezaleznie czy jest to pan z biura czy z budowy kazdy facet to taki pies na baby.... szlak mnie trafia na ich nature , heh gdy widze ich z zonami czy dziewczynami to ach i och zakochani po uszy,a tylko jak sa w swoim gronie to już są podrywy, np kierowcy dzisiaj rozmawiali,w sumie klocili sie kto ma jechac do jednej firmy z dostawą , bo tam siedzi zaje....sta doopa i tak dalej... nie bede przytaczac dokladnych tekstów , albo w biurze jeden śmigał po facebooku i pokazywal innym kolezanki,a wszyscy jezory do ziemi i teksy w stylu co oni by z nia nie robili... a jak dzwoni żona lub dziewczyna to odbieraja telefon : ,, słucham Cie kochanie,wiesz jak tęsknie ..? '' One nawet chyba sobie nie zdaja sprawy z tej dwulicowosci . Ogólnie nie cierpie chyba tych facetów , bo wszyscy to popaprane świnie... my kobiety w tych aspektach jestesmy w wiekszosci bez skazy , jedynie małe niewinne ,przelotne flirciki , jakby kobiety tak sie zachowywaly i komentowaly przy mezczyznach innych facetow to ci by pomysleli,ze one sa zboczone... Macie jakies spostrzezenia własne na ten temat??
Rany, tez sie nasluchalam historyjek o tym jak faceci "kochaja swoje kobiety". Moj narzeczony z pracy przynosi czasami takie rewelacje, ze szczeka opada. Wiekszosc z nich pozenila sie z niewlasciwych powodow, pozakladali rodziny i skacza na prawo i lewo jak im Bog i partia pozwoli. Az sie niedobrze robi. Jeden Casanova, to nie zwraca nawet uwagi w jakim wieku jest babka, ktora podrywa... wazne, ze nie jest jego zona...
__________________
coz U ARE a magnificence in human form

W polszczyźnie początku XXI w. nie ma żadnej perfumy ani żadnego perfuma. Są wyłącznie perfumy!"

Edytowane przez ona_wro
Czas edycji: 2010-12-17 o 12:57
ona_wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:17   #14
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Na szczęście nie mam takich doświadczeń, a pracowałam kiedyś w bardzo zmaskulinizowanym zespole. Były tylko 4 kobitki, a reszta sami faceci. Nie pamiętam żeby się tak zachowywali jak ci u Ciebie w pracy A może ja na to nie zwracałam uwagi... Zdarzały im się popisówki jaki to który nie jest ale raczej - z tego co wiem - nie kręcili na boku z żadną.
Ja też się z tym nie spotkałam. A pracowałam i pracuję z facetami w jednym pokoju

Cytat:
Swoją drogą, to nie przypominam sobie żeby mój chłop odbierając telefon - zwłaszcza w pracy - tak do mnie "ćwierkał" jak ci Twoi koledzy swoim babkom albo żeby tak koło mnie skakal jak nienormalny kiedy jesteśmy np. u niego w pracy na zakładowym jakimś spotkaniu.
Mój też nie ćwierka i nie skacze jak nienormalny () w miejscach publicznych
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:19
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:42   #15
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja też się z tym nie spotkałam. A pracowałam i pracuję z facetami w jednym pokoju

Mój też nie ćwierka i nie skacze jak nienormalny () w miejscach publicznych
Ja się niestety z czymś takim również spotykam..... Mężczyźni podobno na "poziomie", na poważnych stanowiskach... echhhhh Dopóki nie powiedziałam z zabójczym wzrokiem, że nie życzę sobie jakiś głupich tekstów na mój temat (to chyba miały być komplementy, teksty w stylu - nie no taka młoda! taka ładna!! jak się idzie z tak dobrze wyposażoną dziewczyną to się wszyscy oglądają... etc. ewentualnie przeglądanie CKM'u w palarni w mojej obecności i komentowanie panienek) to chyba trwałoby to po dziś dzień

Co do drugiej części też się zgodzę - mój tez mi nie słodzi "przy ludziach", w pracy... Jakoś mi się to również podejrzane, gdy facet tak non stop kadzi... Jakos sie zawsze okazuje po fakcie, ze ma taki delikwent cos na sumieniu...
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:20   #16
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Faceci i dwulicowość? Baby owszem, ale faceci?! Nie uwierzę dopóki nie zobaczę
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:00   #17
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Faceci i dwulicowość? Baby owszem, ale faceci?! Nie uwierzę dopóki nie zobaczę
Oj uwierz.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:38   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
Chciałabym z Wami podyskutować troche o facetach,bo dzisiaj z samego rana w pracy naszły mnie takie dziwne spostrzeżenia o dwulicowosci mężczyzn. W pracy pracuje w duzym zespole mężczyzn . Są to zarówno pracownicy biurowi, kierowcy jak i pracownicy fizyczni , mimo takiego zróżnicowania w jednej kwestii te gady są po jednych pieniądzach,heh Otóż praktycznie wszyscy mają partnerki a za plecami flirtują z innymi i podrywają,heh niezaleznie czy jest to pan z biura czy z budowy kazdy facet to taki pies na baby.... szlak mnie trafia na ich nature , heh gdy widze ich z zonami czy dziewczynami to ach i och zakochani po uszy,a tylko jak sa w swoim gronie to już są podrywy, np kierowcy dzisiaj rozmawiali,w sumie klocili sie kto ma jechac do jednej firmy z dostawą , bo tam siedzi zaje....sta doopa i tak dalej... nie bede przytaczac dokladnych tekstów , albo w biurze jeden śmigał po facebooku i pokazywal innym kolezanki,a wszyscy jezory do ziemi i teksy w stylu co oni by z nia nie robili... a jak dzwoni żona lub dziewczyna to odbieraja telefon : ,, słucham Cie kochanie,wiesz jak tęsknie ..? '' One nawet chyba sobie nie zdaja sprawy z tej dwulicowosci . Ogólnie nie cierpie chyba tych facetów , bo wszyscy to popaprane świnie... my kobiety w tych aspektach jestesmy w wiekszosci bez skazy , jedynie małe niewinne ,przelotne flirciki , jakby kobiety tak sie zachowywaly i komentowaly przy mezczyznach innych facetow to ci by pomysleli,ze one sa zboczone... Macie jakies spostrzezenia własne na ten temat??
Ano owszem, spostrzezenia faktycznie dziwne Nie ma to jak powrzucac cala plec do worka No i przyznam, ze nie wiem, czy zakwalifikowac Twoje stwierdzenie, ze kobiety sa w wiekszosci bez skazy - wypieranie sie faktow, czy po prostu naiwnosc Nie mowiac o tym, ze te same zachowania nazywasz dwulicowoscia z jednej a niewinnym przelotnym flircikiem z drugiej zaleznie tylko od plci osob je wykonujacych

Gdybym mial grosika za kazdy taki temat...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:20   #19
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Oj uwierz.
Jak się z tym zjawiskiem spotkam to i owszem.

Wg mnie jest to kwestia środowiska w jakim się obracamy.
Jednak prawda jest taka, że niestety, ale to kobiety są fałszywe i dwulicowe. Przykład? Męska solidarność istnieje, kobieca - złudzenie.
Oczywiście nie wszystkie, ale zdecydowana większość. Taka natura.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 20:01   #20
magda_lena_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Faceci-dwulicowcy

wedlug mnie taka juz jest meska natura. Faceci sa z reguly wzrokowcami, ale przede wszystkim w gebie sa mocni. Mowia kumplom co by zrobili z laska itd. a gdyby przyszlo co do czego, to prawdopodobnie w wiekszosci przypadkow nie wiedzieliby, co z tym fantem zrobic ale kobietki tez lubia miedzy soba gadac na takie tematy
magda_lena_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 12:30   #21
Lenneth
Raczkowanie
 
Avatar Lenneth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
Chciałabym z Wami podyskutować troche o facetach,bo dzisiaj z samego rana w pracy naszły mnie takie dziwne spostrzeżenia o dwulicowosci mężczyzn. W pracy pracuje w duzym zespole mężczyzn . Są to zarówno pracownicy biurowi, kierowcy jak i pracownicy fizyczni , mimo takiego zróżnicowania w jednej kwestii te gady są po jednych pieniądzach,heh Otóż praktycznie wszyscy mają partnerki a za plecami flirtują z innymi i podrywają,heh niezaleznie czy jest to pan z biura czy z budowy kazdy facet to taki pies na baby.... szlak mnie trafia na ich nature , heh gdy widze ich z zonami czy dziewczynami to ach i och zakochani po uszy,a tylko jak sa w swoim gronie to już są podrywy, np kierowcy dzisiaj rozmawiali,w sumie klocili sie kto ma jechac do jednej firmy z dostawą , bo tam siedzi zaje....sta doopa i tak dalej... nie bede przytaczac dokladnych tekstów , albo w biurze jeden śmigał po facebooku i pokazywal innym kolezanki,a wszyscy jezory do ziemi i teksy w stylu co oni by z nia nie robili... a jak dzwoni żona lub dziewczyna to odbieraja telefon : ,, słucham Cie kochanie,wiesz jak tęsknie ..? '' One nawet chyba sobie nie zdaja sprawy z tej dwulicowosci . Ogólnie nie cierpie chyba tych facetów , bo wszyscy to popaprane świnie... my kobiety w tych aspektach jestesmy w wiekszosci bez skazy , jedynie małe niewinne ,przelotne flirciki , jakby kobiety tak sie zachowywaly i komentowaly przy mezczyznach innych facetow to ci by pomysleli,ze one sa zboczone... Macie jakies spostrzezenia własne na ten temat??
Hehehehehe właśnie pracuję w branży typowo "męskiej"...jestem tam jedyna kobietą. Koledzy co chwila mówią o sowich "wybrankach serca", ale nie przeszkadza im to próbować flirtu ze mną....coś jest w tym o czym piszecie podobnie jak moi klienci (jestem sprzedawcą).... nawet jeśli przechodzi jakiś typek obok mnie z naprawdę niezłą dziewczyną, to i tak musi się pogapić, uśmiechnąć, puścić oczko....co bardziej bezczelni wysyłają swoją kobietę na zakupy do butików, a sami bez ogródek podchodzą do mnie i zaczynają bajerować....nie wiem, dlaczego się tak dzieje...może próbują się dowartościować, sprawdzając, jak działają na inne kobiety....ale to świadczyło by tylko o ich poczuciu własnej wartości....bardzo niskim zresztą....chyba, że u facetów działa to inaczej....na zasadzie zwykłego samczego instynktu....hehehehehe nawet własnego chłopa nie można być pewnym pozdrawiam wszystkie Wizażanki
Lenneth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 12:44   #22
A kuku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 802
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez Lenneth Pokaż wiadomość
Hehehehehe właśnie pracuję w branży typowo "męskiej"...jestem tam jedyna kobietą. Koledzy co chwila mówią o sowich "wybrankach serca", ale nie przeszkadza im to próbować flirtu ze mną....coś jest w tym o czym piszecie podobnie jak moi klienci (jestem sprzedawcą).... nawet jeśli przechodzi jakiś typek obok mnie z naprawdę niezłą dziewczyną, to i tak musi się pogapić, uśmiechnąć, puścić oczko....co bardziej bezczelni wysyłają swoją kobietę na zakupy do butików, a sami bez ogródek podchodzą do mnie i zaczynają bajerować....nie wiem, dlaczego się tak dzieje...może próbują się dowartościować, sprawdzając, jak działają na inne kobiety....ale to świadczyło by tylko o ich poczuciu własnej wartości....bardzo niskim zresztą....chyba, że u facetów działa to inaczej....na zasadzie zwykłego samczego instynktu....hehehehehe nawet własnego chłopa nie można być pewnym pozdrawiam wszystkie Wizażanki
"My mężczyźni jesteśmy tak przyzwyczajeni do dybania zawsze
i wszędzie na kobietę, że do młodej i przystojnej żaden z nas
nie zbliża się bez ubocznej myśli."

Henryk Sienkiewicz

Jesteś ładna ot i cała tajemnica.
A kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 16:14   #23
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Cytat:
Napisane przez Lenneth Pokaż wiadomość
Hehehehehe właśnie pracuję w branży typowo "męskiej"...jestem tam jedyna kobietą. Koledzy co chwila mówią o sowich "wybrankach serca", ale nie przeszkadza im to próbować flirtu ze mną....coś jest w tym o czym piszecie podobnie jak moi klienci (jestem sprzedawcą).... nawet jeśli przechodzi jakiś typek obok mnie z naprawdę niezłą dziewczyną, to i tak musi się pogapić, uśmiechnąć, puścić oczko....co bardziej bezczelni wysyłają swoją kobietę na zakupy do butików, a sami bez ogródek podchodzą do mnie i zaczynają bajerować....nie wiem, dlaczego się tak dzieje...może próbują się dowartościować, sprawdzając, jak działają na inne kobiety....ale to świadczyło by tylko o ich poczuciu własnej wartości....bardzo niskim zresztą....chyba, że u facetów działa to inaczej....na zasadzie zwykłego samczego instynktu....hehehehehe nawet własnego chłopa nie można być pewnym pozdrawiam wszystkie Wizażanki
Dokładnie, to się nazywa samczy instynkt, a nie dwulicowość
Poza tym każda kobieta ma takiego mężczyznę, na jakiego zasługuje. I jakiego sobie wychowała
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 17:21   #24
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Faceci-dwulicowcy

Nie chciałabym być z kimś, kto flirtuje i poprawia sobie ego w ten sposób. Czułabym się wyjątkowo głupio i niekomfortowo w tej sytuacji. Ja osobiście mając partnera jestem wierna w 100% i oczekuję tego samego.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 18:08   #25
Lenneth
Raczkowanie
 
Avatar Lenneth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Faceci-dwulicowcy

do marronelle: wydaje mi się, że ten samczy instynkt troszkę idzie w parze z dwulicowością.....przecie ż żaden w miarę inteligentny koleś nie przyzna się swojej kobiecie, że lubi sobie pogadać z jakąś milutką panienką tak więc mamy tu proste przejście od jednego do drugiego...tylko, że dla faceta to normalne-w końcu nie posuwa się dalej niż do przyjemnej pogawędki....
A co do wychowania faceta: dobra myśl. Ale na jak długo? z nimi jak z dziećmi...poczują, że coś jest nie tak i będą się zapierać i przysięgać....nie lepiej zamiast wychowywać - obserwować? a co za tym idzie-delikatnie sprowadzać na dobrą drogę?

do misterybusiness: wydaje mi się, ale to tylko moja opinia, że to kwestia tego, co nazywamy wiernością i jakie nadajemy jej granice....po prostu-w którym miejscu kończy się niewinna rozmowa a zaczyna się zdrada....przez chwilę sama miałam z tym problem. Mój mężczyzna studiuje na bardzo kobiecym kierunku i jako jedyny przedstawiciel swojej płci w grupie 15 kobiet cieszy się ogólną sympatią i nieukrywanym zainteresowaniem...dziewc zyny są bardzo ładne, inteligentne....więc uwierz mi, że wtedy właśnie bardzo ciężko o prawdziwe zaufanie...
Lenneth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 13:54   #26
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Faceci-dwulicowcy

A wg mnie dwulicowość, a męska natura to dwie różne sprawy.
Oni już tacy są, nie traktują tego na poważnie; to kobiety wyolbrzymiają owe sytuacje do nie wiadomo czego.
Obserwować? Tak, ale kobiety, pfu, baby. Tylko wredne babsztyle zaginają parol na zajętego faceta.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.