Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 20:33   #301
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, czy LHK od EDM będzie się nadawał do nakładania pudru sypkiego -ryżowy, silica? Czy może lepiej sobie poszukać czegoś mniej zbitego. Coś polecicieDziękuję
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:34   #302
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy LHK od EDM będzie się nadawał do nakładania pudru sypkiego -ryżowy, silica? Czy może lepiej sobie poszukać czegoś mniej zbitego. Coś polecicieDziękuję
LHK jak najbardziej do sypkiego pudru
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:43   #303
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dziękuję Agabil, cieszę się, że to właśnie Ty mi rekomendujesz pędzel Mam już Flata i nakładam nim podkład mineralny w pudrze, ale też do końca nie jestem zadowolona, bo nie lubię tego wciskania pędzla w skórę, chociaż jest mięciutki itd, no, ale taki jakiś tępawy... , może i ten kabuki mi się bardziej sprawdzi do podkładu
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:32   #304
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Chciałam ogłosić wszem i wobec, że nowy pędzel dooczny skośny EDM EYE BLRNDING BRUSH jest po prostu booooooooooooskiiiiiiii, świetny do smokey eye do ciemnego, nigdy w życiu nie udało mi się tak rozetrzeć cienia, jak tym po prostu nałożyć bez rozcierania nawet. Miękki jak kabuki, długie włosie, szerokawy - czyli nic, co według logiki mieć powinien, a robi to tak jak żaden!!!!! Super dla poczatkujących malowanie oczysk jako pierwszy pędzel!!!!! wszystko jest nim prostsze!!!!!

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
dziękuję Agabil, cieszę się, że to właśnie Ty mi rekomendujesz pędzel Mam już Flata i nakładam nim podkład mineralny w pudrze, ale też do końca nie jestem zadowolona, bo nie lubię tego wciskania pędzla w skórę, chociaż jest mięciutki itd, no, ale taki jakiś tępawy... , może i ten kabuki mi się bardziej sprawdzi do podkładu
kabuki, kabuki!!! ja już się flata pozbyłam i mam zamiar posiadać 3-4 kabuki!!!!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:30   #305
wiktorynka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

hej minerałki, przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i niestety nie znalazłam tego czego szukałam więc pytam

Kupiłam Skunkless foptic i szczerze mówiąc spodziewałam sie czegoś innego :/ chciałam go używać do nakładania primera ale jak dostałam pędzel to nie jestem pewna czy sie nada....może nada sie do różu??? wiem wiem pewnie powiecie że moge sama sprawdzic ale jesli do primera sie nie nada to chce go sprzedac wiec nie chce go uzywac....

a jesli chodzi o moje doswiadczenie z pędzlami EDM to nie wyobrazm sobie innego pędzla do nakładania podkładu niż Flat top'a jest na prawde rewelacyjny i mnie sie nie zdarzyło żeby za dużo podkładu nabrał, wiec mysle że to kwestia raczej wysypywania zbyt duzej ilości podkładu

pozdrawiam Was dziewczyny i czekam na fachową odpowiedź
wiktorynka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:41   #306
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Chciałam ogłosić wszem i wobec, że nowy pędzel dooczny skośny EDM EYE BLRNDING BRUSH jest po prostu booooooooooooskiiiiiiii, świetny do smokey eye do ciemnego, nigdy w życiu nie udało mi się tak rozetrzeć cienia, jak tym po prostu nałożyć bez rozcierania nawet. Miękki jak kabuki, długie włosie, szerokawy - czyli nic, co według logiki mieć powinien, a robi to tak jak żaden!!!!! Super dla poczatkujących malowanie oczysk jako pierwszy pędzel!!!!! wszystko jest nim prostsze!!!!!

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------



kabuki, kabuki!!! ja już się flata pozbyłam i mam zamiar posiadać 3-4 kabuki!!!!
mam i wczoraj byłam w szoku jak udało mi się rozetrzeć intoxicant z Paint
Cytat:
Napisane przez wiktorynka84 Pokaż wiadomość
hej minerałki, przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i niestety nie znalazłam tego czego szukałam więc pytam

Kupiłam Skunkless foptic i szczerze mówiąc spodziewałam sie czegoś innego :/ chciałam go używać do nakładania primera ale jak dostałam pędzel to nie jestem pewna czy sie nada....może nada sie do różu??? wiem wiem pewnie powiecie że moge sama sprawdzic ale jesli do primera sie nie nada to chce go sprzedac wiec nie chce go uzywac....

a jesli chodzi o moje doswiadczenie z pędzlami EDM to nie wyobrazm sobie innego pędzla do nakładania podkładu niż Flat top'a jest na prawde rewelacyjny i mnie sie nie zdarzyło żeby za dużo podkładu nabrał, wiec mysle że to kwestia raczej wysypywania zbyt duzej ilości podkładu

pozdrawiam Was dziewczyny i czekam na fachową odpowiedź
ja skunksa używam tylko do różu gdy chcę mieć mega delikatny efekt, duo fiber CS jest dla mnie zbyt duży
primer nakładam LHK
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:22   #307
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

nie ejstem pewna czy już o to tutaj pytałam ale czy konieczne jest kupiowanie pędzli przeznaczonych do kosmetyków mineralnych?
mam już wiele pędzli do tych tradycyjnych kosmetyków i ostatnio planuję przejście na minerały i już nie wiem czy dalej inwestować z zwykłe pędzle czy muszę mieć te specjalne do minerałów.
w ogóle co w tych pędzlach jest takiego trzego nie mają zwykłe?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 22:27   #308
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
nie ejstem pewna czy już o to tutaj pytałam ale czy konieczne jest kupiowanie pędzli przeznaczonych do kosmetyków mineralnych?
mam już wiele pędzli do tych tradycyjnych kosmetyków i ostatnio planuję przejście na minerały i już nie wiem czy dalej inwestować z zwykłe pędzle czy muszę mieć te specjalne do minerałów.
w ogóle co w tych pędzlach jest takiego trzego nie mają zwykłe?
Konieczne. Nie nałożysz podkładu zwykłym, miękkim pędzlem do pudru, bo po pierwsze bardzo dużo podkładu będziesz marnować a po drugie nie wetrzesz go w skórę należycie. Pędzel do podkładu mineralnego powinien być zbity i miękki zarazem.
Więcej dowiesz się czytając wątek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:36   #309
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

czyli pędzel typowo do podkładu też się nie nadaje jeżeli nie jest "do minerałów"? eh...tyle kasy w błoto?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:02   #310
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
czyli pędzel typowo do podkładu też się nie nadaje jeżeli nie jest "do minerałów"? eh...tyle kasy w błoto?
Masz na myśli taki płaski z syntetycznego włosia? Możesz spróbować, są osoby, które takiego właśnie pędzla do minerałów używają, aczkolwiek to raczej do aplikacji minerałów na mokro.

Dlaczego tyle kasy w błoto? Pędzle do minerałów świetnie nadają się też do tradycyjnej kolorówki, więc jeżeli nie będziesz zachwycona minerałami to spokojnie możesz używać np. flat topa do tradycyjnego płynnego podkładu, albo kabuki do różu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 12:53   #311
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

tak taki pędzel mam na myśli. okej, czyli nakładanie na mokro. dobrze, że pędzle do minerałów mogę też stosować do tradycyjnej kolorówki, ale szkoda, że będzie ciężko z resztą pędzli. ale cóż na razie kompletuję dopiero minerały więc jeszcze nic mi się nie marnuje
dzięki za pomoc
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 13:00   #312
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
czyli pędzel typowo do podkładu też się nie nadaje jeżeli nie jest "do minerałów"? eh...tyle kasy w błoto?
u mnie własnie ten pędzel podkładowy (z TBS akurat) leżał i sie kurzył.. ale wczoraj mu nowe zastosowanie znalazłam - on świetnie nakłada róż, jakoś do mojego kształtu kości jest optymalny (jego przeciwieństwem jest angled, który do mojej buzi kompletnie nie przystaje i po 2 użyciach lezy), bałam się że za duzo bedzie brał ale wcale nie
drugie odkrycie wczoarajsze odkrycie - wachlarz z cs w końcu znalazł zastosowanie - rozświetlacz całogębny - duofiber gubił mi zbytnio (nic nie było widac) ale wachlarz robi w sam raz (a już kompletnie nie nadawały sie do tego celu kabuki ani pudrowy z TBS za duzo sie nakładało i zbyt miejscowo)
wszystkie te wynalzki wymuszone były wielkim praniem pedzli + niesprzyjającą aurą (nie wyschły złosliwce)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:58   #313
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja jestem zachwycona skunksem rozswietlacz slabo mi sie nim naklada (do tego najlepszy jest sposob pracnie z eye kabukim i roztarciem zwyklym kabukim) ale do rozu jest boooski.

do eye blending nie jestem jeszcze przekonana, ale zobaczymy

no i ostatnio FT poszedl w odstawke i wszystko LHK robie
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:12   #314
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
no i ostatnio FT poszedl w odstawke i wszystko LHK robie
U mnie tak samo. Podkłady mam tak kryjące, że FT jest wręcz niewskazany. No i mycia mniej .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:16   #315
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Podkłady mam tak kryjące, że FT jest wręcz niewskazany. No i mycia mniej .
Ja wlasnie mam mieszane uczucia
Jesli chodzi o komfort nakladania to wole LHK, jest w moim odczuciu bardziej miekki przy stemplowaniu niz flat. Flat czasem zrobil mi nieladna maske, nawet w srednio- kryjacych formulach.
Teraz nie wiem, czy calkowicie zostawic w spokoju flata i dlasze testy mineralow przeprowadzac wylacznie LHK...
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:20   #316
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja uzywam FT i LHK zamiennie, zaleznie od zachcianki, stany cery danego dnia, itp
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:22   #317
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

widziałyście nowe zestawy pędzli na Coastal Scents
http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm
oj, nie obraziłabym się, jakby mi ktoś podarował ten śmieszny śliwkowy zestawik Widzę fajne pędzelki do cieni...Chociaż etui zupełnie mi się nie podoba, ale co tam i tak ich nigdy nie używam
Czarnym de luxe też nie pogardziłabym
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 06:26   #318
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
widziałyście nowe zestawy pędzli na Coastal Scents
http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm
oj, nie obraziłabym się, jakby mi ktoś podarował ten śmieszny śliwkowy zestawik Widzę fajne pędzelki do cieni...Chociaż etui zupełnie mi się nie podoba, ale co tam i tak ich nigdy nie używam
Czarnym de luxe też nie pogardziłabym
plum choć etiu i mnie się nie podoba
zaczynam chorować na wachlarzyk
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:10   #319
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
widziałyście nowe zestawy pędzli na Coastal Scents
http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm
oj, nie obraziłabym się, jakby mi ktoś podarował ten śmieszny śliwkowy zestawik Widzę fajne pędzelki do cieni...Chociaż etui zupełnie mi się nie podoba, ale co tam i tak ich nigdy nie używam
Czarnym de luxe też nie pogardziłabym
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
plum choć etiu i mnie się nie podoba
zaczynam chorować na wachlarzyk
mnie naprawdę nie wolno wchodzic na stronę coastal świetne te zestawy i sprytniej skomponowane niz zazwyczaj to bywa....
mnie sie spodobal zestaw syntetyczny (bardzo lubie syntetyczne pędzle, chyba tylko italian badger mam naturalny) ale kurka oczywiście out of stock
i jakie ładne fotki pędzlowe (może były wczesniej ale nie zauważyłam jakoś)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 23:52   #320
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Uprzejmie donoszę, że dziś posiadłam (kolejny) dooczny pędzelek skośny EDM brow... jakoś tam. CHmmm jakością wykonania nie powalił, wlosie latało na boki i w szerz, więc musiałam dogiąć blaszki i jest ok. Ale nie spodziewałam się takiego maleństwa. W najdłuższym miejscu włosie ma 5mm na całej szerokości 7mm i bardzo cieniutki chyba nawet nie ma 1/4 milimetra. mam wrażenie, ze zrobiony został z dosłownie kilku włosków. Chciałam kolejnego pędzlaka do rozcierania (coś jak sephorowski) a tym razem mam super fajny do linera, który czekał w kolejce na liście....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 07:39   #321
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że dziś posiadłam (kolejny) dooczny pędzelek skośny EDM brow... jakoś tam. CHmmm jakością wykonania nie powalił, wlosie latało na boki i w szerz, więc musiałam dogiąć blaszki i jest ok. Ale nie spodziewałam się takiego maleństwa. W najdłuższym miejscu włosie ma 5mm na całej szerokości 7mm i bardzo cieniutki chyba nawet nie ma 1/4 milimetra. mam wrażenie, ze zrobiony został z dosłownie kilku włosków. Chciałam kolejnego pędzlaka do rozcierania (coś jak sephorowski) a tym razem mam super fajny do linera, który czekał w kolejce na liście....

miałam go wziąć i wyrzuciłam z karty!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 07:47   #322
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A do brwi się nada?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 22:14   #323
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dziewczyny powinnyscie zrobic taki must have pędzlowy dla początkujących:
zestawienie pędzla na cień bazowy, do roztarcia cienai w kąciku, do kresek, do korektora
bo to że FT i LHL są najlepsze to pisa nie trzeba
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:48   #324
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Czy ktoś kupował może stąd jakieś pędzle ? Jak z jakością? Nadają się w ogóle do czegoś?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:55   #325
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował może stąd jakieś pędzle ? Jak z jakością? Nadają się w ogóle do czegoś?
mam też pędzle Lacrone, ale w porównaniu do EDM czy TBS to drapaki straszne
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:52   #326
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

a może któraś nie polubiła się z wachlarzykiem z CS i chciałaby się uwolnić od niego - jakby co to ja bym chętnie przygarnęła
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:34   #327
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
A do brwi się nada?
Nie wiem, nie maluję


edit: zrobiłam pierwszy raz w życiu malowanie brwi, efekt:
1.
2. no nie dla mnie

ale do brwi się nadaje, dokładny

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-07-02 o 16:36
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:59   #328
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował może stąd jakieś pędzle ? Jak z jakością? Nadają się w ogóle do czegoś?
Jakis czas temu zakupilam te:
do podkladu
do rozcierania
Na pewno daleko im do EDM ,ale osobiscie jestem z nich zadowolona (zwlaszcza z tego do podkladu). Jakosciowo sa na prawde OK zwlaszcza biorac pod uwage cene

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-07-02 o 17:04
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:10   #329
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie maluję


edit: zrobiłam pierwszy raz w życiu malowanie brwi, efekt:
1.
2. no nie dla mnie

ale do brwi się nadaje, dokładny
Hehe dzięki za poświęcenie dla mnie Ja czasami maluję, zwłaszcza jak robie ciemniejszy makijaż oczu, bo moje brwi są bardzo jasne niestety.
Zastanawiam się nad tym EDM i nad tym z CS(który btw jest 3 razy tańszy).
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:36   #330
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

juz zawrotu głowy dostaje od tych pędzli do oczu - ale chyba wreszcie za wasza rada wybrałam optymalny zestawik
tylko ciagle nie wiem jaki wybrac do kresek na górna powiekę - doradźcie cos dla początkujacego żeby w maire cienka kreske robił
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.