Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 19:03   #1801
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie oglądacie downton abbey?
ja ściągam z chomika

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, dziewczyny!

Nie robię postanowień noworocznych, bo wg mnie zima nie jest dobrą porą na przegonienie lenia Wolę się mobilizować wczesną wiosną lub jesienią(razem z rozpoczęciem szkoły, mimo że od dawna do niej nie chodzę), ale w moim wypadku tak jest łatwiej
dzięki i dla Ciebie też wszystkiego dobrego! niech nam się wiedzie

też nie robię postanowień tzn. mam z tyłu głowy to co chcę zmienić ale nie robię jakichś wielkich list i wyliczanek bo w moim przypadku to zawsze taki przerost formy nad treścią mam nadzieję, że jak będę mówić o nich cicho to się uda je zrealizować

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro umawiam sie do kosmetyczki na regulację brwi (pierwszy raz) i jestem przerażona
nie denerwuj się, będzie dobrze ja też nie byłam nigdy na regulacji brwi ale dlatego, że jestem bardzo wrażliwa na ból i jak sama sobię reguluję to niemal ryczę a jakby miał to ktoś robić to bym pewnie krzyczała z bólu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:06   #1802
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny. obserwuję Was od jakiegoś czasu. mogę dołączyć?
Pewnie, że tak. Witamy

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie oglądacie downton abbey?
Nie oglądam, ale wszelakie seriale ściągam z torrentów (główne źródło: eztv.it)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:33   #1803
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
też nie robię postanowień tzn. mam z tyłu głowy to co chcę zmienić ale nie robię jakichś wielkich list i wyliczanek bo w moim przypadku to zawsze taki przerost formy nad treścią mam nadzieję, że jak będę mówić o nich cicho to się uda je zrealizować
tak z własnego doświadczenia powiem, że czasem warto o niektórych rzeczach powiedzieć znajomym, bo może akurat trafi się koleżanka, która też chce biegać i będzie towarzystwo? albo ktoś pomoże w zrealizowaniu czegoś, bo zna kogoś tam itd. poza tym publiczna deklaracja często pomaga w motywacji, bo myślimy "kurcze wszyscy wiedzą, że chcę rzucić palenie więc głupio byłoby pokazać się z papierosem"
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:06   #1804
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
tak z własnego doświadczenia powiem, że czasem warto o niektórych rzeczach powiedzieć znajomym, bo może akurat trafi się koleżanka, która też chce biegać i będzie towarzystwo? albo ktoś pomoże w zrealizowaniu czegoś, bo zna kogoś tam itd. poza tym publiczna deklaracja często pomaga w motywacji, bo myślimy "kurcze wszyscy wiedzą, że chcę rzucić palenie więc głupio byłoby pokazać się z papierosem"
jasne masz rację, ale akurat myślałam o celach których realizacja zależy tylko ode mnie, tzn. sama muszę się zmobilizować bo inaczej zawsze będę miała jakąś wymówkę i u mnie niestety efekt jaźni odzwierciedlonej nie działa, pewnie dlatego, że studiowałam socjologię i znam to od podszewki

myślę, że każdy musi znaleźć swój złoty środek na realizację celów i postanowień, u mnie głośne deklaracje i robienie list się nie sprawdziło więc postanowiłam spróbować inaczej do tego podejść
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:13   #1805
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
jasne masz rację, ale akurat myślałam o celach których realizacja zależy tylko ode mnie, tzn. sama muszę się zmobilizować bo inaczej zawsze będę miała jakąś wymówkę i u mnie niestety efekt jaźni odzwierciedlonej nie działa, pewnie dlatego, że studiowałam socjologię i znam to od podszewki

myślę, że każdy musi znaleźć swój złoty środek na realizację celów i postanowień, u mnie głośne deklaracje i robienie list się nie sprawdziło więc postanowiłam spróbować inaczej do tego podejść
jasne, że tak
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:41   #1806
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Najlepszego w Nowym Roku! Spełnienia marzeń i ambicji

Dawno nie zaglądałam. Ale tu rodzina, chłopak, jakieś wyjazdy i rozjazdy. Nie odpoczęłam ani trochę, ale mam na to jeszcze 4 dni i mam nadzieję że odpocznę przez ten czas

Kupiłyście propolis? Jak wrażenia?

Nikisa, zapomniałam zrobić zdjęcie w błękitnej Zarowej spódnicy, a już zwróciłam. Wybacz Piękna, przy moich 165cm nie była za krótka, materiał cudowny, gruby..ale ten brak wykończenia nie dla mnie Miałam wrażenie że ktoś dostał niezbyt ostre nożyczki i po kielichu ucinał ten materiał. Spódnica była krzywo obcięta i "frędzelkowała" się w niektórych miejscach. Żałuję że nie jest obszyta, albo dłuższa żeby można było to samemu zrobić, bo naprawdę materiał i to jak leżała na duży plus.

I efekty po niecałym 1,5 miesiąca używania XLash. Nie mam przed, ale musicie mi uwierzyć na słowo że były po wytuszowaniu o połowę krótsze.
Doskonale Cie rozumiem, bo też miałam zabiegany czas, łącznie z tym, że sylwester był w moim domu

Niestety nie kupiłam, bo próbowałam w dwóch aptekach (ale nie żadne sieciowe) i nie było jutro mam troche spraw w centrum to na pewno trafie
Ale za to mogę powiedzieć, że włosy po oleju są takie błyszczące

A błękitną to rozśmieszyłaś mnie ok może być surowo wykończona, ale żeby była krzywa i się pruła? Porażka...

Rzęsy piękne miałam podobne, kiedy używałam regularnie kropelek do oczu

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
tak z własnego doświadczenia powiem, że czasem warto o niektórych rzeczach powiedzieć znajomym, bo może akurat trafi się koleżanka, która też chce biegać i będzie towarzystwo? albo ktoś pomoże w zrealizowaniu czegoś, bo zna kogoś tam itd. poza tym publiczna deklaracja często pomaga w motywacji, bo myślimy "kurcze wszyscy wiedzą, że chcę rzucić palenie więc głupio byłoby pokazać się z papierosem"
kolega dwa razy rzucał palenie w sylwestra wytrzymał miesiąc...

Sama nie mam jakiś wielkich celów, chce ćwiczyć (wydrukowałam plan na miesiąc i skreślanie dni pomaga w motywacji), dostałam się dzisiaj na staż (marne $ ale zawsze), w przyszły weekend zaczyna się sesja, której się boje, a jednocześnie ciężko zacząć coś robić
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2014-01-02 o 22:46
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 06:51   #1807
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość

Ja na kinomaniaku
Madziu czy jesteś zalogowana na kionomaniaku?
Bo większośc odcinków jest dla zalogowanych użytkowników. Ja nie mam konta. Czy płaci się za oglądanie będąc zalogowanym użytkownikiem?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro umawiam sie do kosmetyczki na regulację brwi (pierwszy raz) i jestem przerażona
Trzymam kciuki zobaczysz jak się zdziwisz
Obyś tylko trafiła na dobrą kosmetyczkę!
Ja się zraziłam. Długo chodziłam do sprawdzonej, ale po któreś z wizyt wysoczyła mi bardzo duża i bolesna krosta :/ Musiała mieć brudną pesete :/ Teraz brwi robi mi koleżanka któej wychodzi to tak samo ładnie i nigdy nie mam później żadnych problemów.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Kupiłyście propolis? Jak wrażenia?
Ja kupiłam
dziś odbieram z dozu i testuję!

Upewnię się tylko - psikasz na twarz na noc i nie zmywasz?

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny. obserwuję Was od jakiegoś czasu. mogę dołączyć?
Oczywiście! Cześć!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 06:55   #1808
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Hej
Witam w tym Nowym Roku Ja jak na razie na nic nie mam czasu Jeszcze jutro na uczelnię jadę i czekają mnie trzy zaliczenia, masakra Ale jak wrócę w niedzielę do domu, to nic nie będę robić, tylko czytać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 07:08   #1809
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

W takim razie powodzenia jutro
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 07:14   #1810
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
W takim razie powodzenia jutro

Nie będę dziękować
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 08:31   #1811
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Madziu czy jesteś zalogowana na kionomaniaku?
Bo większośc odcinków jest dla zalogowanych użytkowników. Ja nie mam konta. Czy płaci się za oglądanie będąc zalogowanym użytkownikiem
Trzeba się zalogować, ale za to nie płacisz. W tej chwili jest nawet wstrzymana sprzedaż kont premium. Czasami (bardzo rzadko) zdarza się że nie można oglądać, bo mają spore obciążenie serwerów, ale to sporadyczna sytuacja. Lubię tą platformę, bo są naprawdę na bieżąco i filmy są w całkiem fajnej jakościaaaaa, i nawet niespecjalnie ściągają dane przy logowaniu, jakieś podstawowe, możesz podać fikcyjne

Wreszcie udało mi się kupić odżywkę Aussie, bo moje zapasy trochę się uszczupliły - pierwsze wrażenia bardzo pozytywne (mam włosy cienkie i delikatne, długości trochę poniżej ramion) - włosy są puszyste, nie zbijają się, odbite od skóry głowy i miękkie. Odżywka też bardzo przyjemnie pachnie Mówię o tej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...le-colour.html opinie są bardzo skrajne, albo kogoś zachwyca, albo jest kompletnym bublem, ja na razie odbieram ją bardzo na plus

Ale poprawę kondycji zawdzięczam też Teezerowi - dla mnie jest to produkt genialny, choć nie wiem jak to jest możliwe przy pomocy kawałka plastiku mam wersję kompaktową i duży, oba są w porządku. Wiem już że sporo włosów wypadało mi właśnie przy nieumiejętnym rozczesywaniu po myciu, a właściwie przez źle dobrane akcesoria - do tej pory mokre włosy czesałam plastikowym grzebieniem z bardzo szeroko rozstawionymi zębami lub drewnianym z TBS, suche szczotką z dzika. Teraz czeszę tylko TT - włosy są bardziej błyszczące, miłe w dotyku, nie muszę się z nimi mocować. A mam ogromną skłonność do plątania, bo bardzo długo rozjaśniałam włosy.
Pewnie spory wpływ ma też olejowanie, bo ostatnio do niego powróciłam (sskers) od niedawna Alverde, a wcześniej avokado, czy nawet różanym ze Starej Mydlarni.

Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2014-01-03 o 08:46
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 09:35   #1812
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziewczyny, czy ma może któraś z Was te czółenka?
http://www.massimodutti.com/webapp/w...1ENKA%2BCZARNE
Interesuje mnie czy są wygodne, nie robią odcisków? (mam delikatne stopy a przydałyby mi się takie do pracy)
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:24   #1813
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Zmykam na siłownię, a potem czeka mnie rozmowa w sprawie pracy.
Siłownia gdzieś w centrum? Bo szukam jakiejś godnej polecenia Powodzenia na rozmowie

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jutro umawiam sie do kosmetyczki na regulację brwi (pierwszy raz) i jestem przerażona
Nie ma czego się bać, nawet się nie obejrzysz i będzie po wszystkim Ja z kolei jestem odmiennym przypadkiem i nie potrafię sama sobie regulować, mam chyba jakiś opór przed zadawaniem sobie bólu Udało mi się znaleźć bardzo sympatyczną i (co ważne) delikatną kosmetyczkę, do której regularnie chodzę na wszelkie regulacje i depilacje W pięknym gabinecie, przy muzyce relaksacyjnej i miłej rozmowie łatwiej mi zapomnieć o bólu

W temacie postanowień, staram się skupiać na konkretnych celach do osiągnięcia. Wyznaczam sobie przedział czasu, w jakim chcę coś zrealizować i przystępuję do dzieła. Konkretne terminy dają dużą motywację, a dzięki tak precyzyjnemu ich ustaleniu łatwiej jest mierzyć postępy/efekty Nie robię ich z okazji Nowego Roku, pojawiają się raczej na bieżąco, dla mnie każda okazja do ich ustalenia jest dobra.
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 12:29   #1814
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Trzeba się zalogować, ale za to nie płacisz. W tej chwili jest nawet wstrzymana sprzedaż kont premium. Czasami (bardzo rzadko) zdarza się że nie można oglądać, bo mają spore obciążenie serwerów, ale to sporadyczna sytuacja. Lubię tą platformę, bo są naprawdę na bieżąco i filmy są w całkiem fajnej jakościaaaaa, i nawet niespecjalnie ściągają dane przy logowaniu, jakieś podstawowe, możesz podać fikcyjne

ah! czyli loguję się w serwisie i oglądam bez żadnych kosztów?
ja tez lubię konoamaniaka, ale do tej pory oglądałam bez logowania. Tymczasem dowton abbey jest dostępne po zalogowaniu.
dziękuję
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:11   #1815
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ja oglądam
Nie doczytałam, ja oglądam na kinomaniaku albo zalukaj.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
ah! czyli loguję się w serwisie i oglądam bez żadnych kosztów?
ja tez lubię konoamaniaka, ale do tej pory oglądałam bez logowania. Tymczasem dowton abbey jest dostępne po zalogowaniu.
dziękuję
Tak można, tylko czasem jak za dużo osób ogląda, to wołają konto premium
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 18:05   #1816
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma może któraś z Was te czółenka?
http://www.massimodutti.com/webapp/w...1ENKA%2BCZARNE
Interesuje mnie czy są wygodne, nie robią odcisków? (mam delikatne stopy a przydałyby mi się takie do pracy)
rewelacyjne, zapoluję na nie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:14   #1817
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ilenko zatem powodzenia na rozmowie!
Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
powodzenia na rozmowie
Dziękuję Wam

Rozmowa zakończona sukcesem, bo zostałam zaproszona na II etap rekrutacji we wtorek Nie spodziewałam się, bo po rozmowie miałam raczej negatywne odczucia i nie mogłam się uspokoić, bo dobre 10 minut trzęsłam się z nerwów. Przed w ogóle się nie denerwowałam, bo jechałam bezpośrednio z siłowni zrelaksowana. Najlepsze było też to, że nie pamiętałam na jakie stanowisko się ubiegałam Teraz czeka mnie weekend przygotowań, bo proszono mnie o to.

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Mam takie konto, ale jest to po prostu zwykły dodatkowy rachunek przy "normalnym" koncie. Mnie wystarcza, bo nie gromadzę jeszcze niestety ogromnych kwot zawsze mam na nim jakąś kwotę w razie nieprzewidzianych wydatków. Jeśli nic takiego się nie dzieje, to mogę sobie uzbierać na jakiś poważniejszy zakup czy wakacyjny wyjazd. Odkąd zaczęłam sama gospodarować po wyprowadzce na studia, zawsze mam tam jakąś kwote, mniejszą lub większą. Kiedy zacznę pracę na etat zamierzam to oczywiście kontynuować, bo czuję się z tym dużo pewniej.
Dziękuję, że odpowiedziałaś Muszę założyć takie konto! Tylko najpierw muszę wybrać bank.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Sama nie mam jakiś wielkich celów, chce ćwiczyć (wydrukowałam plan na miesiąc i skreślanie dni pomaga w motywacji), dostałam się dzisiaj na staż (marne $ ale zawsze), w przyszły weekend zaczyna się sesja, której się boje, a jednocześnie ciężko zacząć coś robić
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Siłownia gdzieś w centrum? Bo szukam jakiejś godnej polecenia Powodzenia na rozmowie


Nie ma czego się bać, nawet się nie obejrzysz i będzie po wszystkim Ja z kolei jestem odmiennym przypadkiem i nie potrafię sama sobie regulować, mam chyba jakiś opór przed zadawaniem sobie bólu Udało mi się znaleźć bardzo sympatyczną i (co ważne) delikatną kosmetyczkę, do której regularnie chodzę na wszelkie regulacje i depilacje W pięknym gabinecie, przy muzyce relaksacyjnej i miłej rozmowie łatwiej mi zapomnieć o bólu
Dziękuję

Chodzę do Pure Jatomi do Blue City i jestem zadowolona. To moja pierwsza siłownia w życiu. Lubię to centrum handlowe i mam bezpośrednio autobus, więc głównie to mnie przekonało. Oczywiście przedstawiona oferta przez sympatycznych ludzi wydawała się atrakcyjna, więc się skusiłam.

Zdradź, proszę, co za kosmetyczka Moja ulubiona z salonu Afrodyta z Blue City odeszła i szukam teraz nowej.

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej
Witam w tym Nowym Roku Ja jak na razie na nic nie mam czasu Jeszcze jutro na uczelnię jadę i czekają mnie trzy zaliczenia, masakra Ale jak wrócę w niedzielę do domu, to nic nie będę robić, tylko czytać
Trzymam kciuki





Jantar, Biotebal i siemię lniane zakupione, więc akcja zapuszczanie rozpoczęta Dwa tygodnie temu byłam u mojej fryzjerki z zamiarem obcięcia tylko końcówek, ale musiałam pozbyć się prawie 10 cm włosów Były przesuszone i rozdwojone Muszę coś robić źle, bo mimo naturalnej pielęgnacji, niefarbowaniu i nieprostowaniu od kilku lat nie potrafię ich zapuścić Przyznaję, że nie podcinam końcówek regularnie mimo że zarzekałam się, że będę i zastanawiam się, czy to główna przyczyna.



Dziewczyny- czy widziałyście gdzieś fajne krótkie kurtki puchowe? Bezskutecznie szukam podobnej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC9383 (1).jpg (64,4 KB, 170 załadowań)
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:25   #1818
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość


Dziewczyny- czy widziałyście gdzieś fajne krótkie kurtki puchowe? Bezskutecznie szukam podobnej.
Ta jest z Mango, ale to pewnie wiesz. Była tam jeszcze jedna, ale na suwak. Poza tym jakoś nie kojarzę z innych sklepów.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:30   #1819
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny- czy widziałyście gdzieś fajne krótkie kurtki puchowe? Bezskutecznie szukam podobnej.
w massimo jest coś takiego, wiem że to nie to samo, ale wg mnie podobny styl:
http://www.massimodutti.com/webapp/w...O%C5%81NIERZEM
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:01   #1820
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Chodzę do Pure Jatomi do Blue City i jestem zadowolona. To moja pierwsza siłownia w życiu. Lubię to centrum handlowe i mam bezpośrednio autobus, więc głównie to mnie przekonało. Oczywiście przedstawiona oferta przez sympatycznych ludzi wydawała się atrakcyjna, więc się skusiłam.

Zdradź, proszę, co za kosmetyczka Moja ulubiona z salonu Afrodyta z Blue City odeszła i szukam teraz nowej.
Dziękuję za odpowiedź Pure też brałam pod uwagę, ale tych fitness klubów jest taki ogrom, że ciężko się zdecydować Odnośnie kosmetyczki, chodzę do Le spa przy ul. Mokotowskiej do p. Agaty
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:19   #1821
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam

Rozmowa zakończona sukcesem, bo zostałam zaproszona na II etap rekrutacji we wtorek Nie spodziewałam się, bo po rozmowie miałam raczej negatywne odczucia i nie mogłam się uspokoić, bo dobre 10 minut trzęsłam się z nerwów. Przed w ogóle się nie denerwowałam, bo jechałam bezpośrednio z siłowni zrelaksowana. Najlepsze było też to, że nie pamiętałam na jakie stanowisko się ubiegałam Teraz czeka mnie weekend przygotowań, bo proszono mnie o to.



Dziękuję, że odpowiedziałaś Muszę założyć takie konto! Tylko najpierw muszę wybrać bank.



Gratuluję



Dziękuję

Chodzę do Pure Jatomi do Blue City i jestem zadowolona. To moja pierwsza siłownia w życiu. Lubię to centrum handlowe i mam bezpośrednio autobus, więc głównie to mnie przekonało. Oczywiście przedstawiona oferta przez sympatycznych ludzi wydawała się atrakcyjna, więc się skusiłam.

Zdradź, proszę, co za kosmetyczka Moja ulubiona z salonu Afrodyta z Blue City odeszła i szukam teraz nowej.



Trzymam kciuki





Jantar, Biotebal i siemię lniane zakupione, więc akcja zapuszczanie rozpoczęta Dwa tygodnie temu byłam u mojej fryzjerki z zamiarem obcięcia tylko końcówek, ale musiałam pozbyć się prawie 10 cm włosów Były przesuszone i rozdwojone Muszę coś robić źle, bo mimo naturalnej pielęgnacji, niefarbowaniu i nieprostowaniu od kilku lat nie potrafię ich zapuścić Przyznaję, że nie podcinam końcówek regularnie mimo że zarzekałam się, że będę i zastanawiam się, czy to główna przyczyna.



Dziewczyny- czy widziałyście gdzieś fajne krótkie kurtki puchowe? Bezskutecznie szukam podobnej.
gratuluje i dziękuje jaka branża?
Biotebal 2,5 czy 5 mg? duże tabletki?

W ogóle może znacie jakieś tabletki z żelazem, które są małe (najlepiej wielkość ketonalu)? Mam straszny problem z dużymi, a jednocześnie ewidentny niedobór żelaza
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:33   #1822
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam

Rozmowa zakończona sukcesem, bo zostałam zaproszona na II etap rekrutacji we wtorek Nie spodziewałam się, bo po rozmowie miałam raczej negatywne odczucia i nie mogłam się uspokoić, bo dobre 10 minut trzęsłam się z nerwów. Przed w ogóle się nie denerwowałam, bo jechałam bezpośrednio z siłowni zrelaksowana. Najlepsze było też to, że nie pamiętałam na jakie stanowisko się ubiegałam Teraz czeka mnie weekend przygotowań, bo proszono mnie o to.



Dziękuję, że odpowiedziałaś Muszę założyć takie konto! Tylko najpierw muszę wybrać bank.



Gratuluję



Dziękuję

Chodzę do Pure Jatomi do Blue City i jestem zadowolona. To moja pierwsza siłownia w życiu. Lubię to centrum handlowe i mam bezpośrednio autobus, więc głównie to mnie przekonało. Oczywiście przedstawiona oferta przez sympatycznych ludzi wydawała się atrakcyjna, więc się skusiłam.

Zdradź, proszę, co za kosmetyczka Moja ulubiona z salonu Afrodyta z Blue City odeszła i szukam teraz nowej.



Trzymam kciuki





Jantar, Biotebal i siemię lniane zakupione, więc akcja zapuszczanie rozpoczęta Dwa tygodnie temu byłam u mojej fryzjerki z zamiarem obcięcia tylko końcówek, ale musiałam pozbyć się prawie 10 cm włosów Były przesuszone i rozdwojone Muszę coś robić źle, bo mimo naturalnej pielęgnacji, niefarbowaniu i nieprostowaniu od kilku lat nie potrafię ich zapuścić Przyznaję, że nie podcinam końcówek regularnie mimo że zarzekałam się, że będę i zastanawiam się, czy to główna przyczyna.



Dziewczyny- czy widziałyście gdzieś fajne krótkie kurtki puchowe? Bezskutecznie szukam podobnej.
Gratuluję sukcesu na rozmowie! Sama poszukuję teraz stażu/pracy....

A co do zapuszczania- u mnie po Jantarze szał ciał i uprzęży Dopiero jak podrosły, to zobaczyłam skalę porostu baby hair Całe mnóstwo! A co do zapuszczania to nie wiem czy istotnie wypłynął na przyspieszenie porostu, bo u mnie tego nie widać
Ostatnio też skróciłam o 10cm i jestem zachwycona! Piękny koniec kucyka, zamiast ciut postrzępionych końcówek mam równy, gładki koniec kucyka (rozpuszczone też łądnie wyglądają ale nie chodzę w rozpuszczonych )
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 09:06   #1823
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziewczyny, co polecacie zamówić ns Biochemii Urody? Na pewno biorę serum migdałowe, ale co jeszcze warto mieć?

Ja łykam żelazo z Calivity, tabletki małe, nie ma problemu. Też zresztą kiedyś miałam z tym problem, ale się przełamałam.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 09:29   #1824
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Kochana Ag4, wszystkiego najlepszego Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, łupów na wyprzedażach i całej góry słodyczy ! Sto lat !
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 11:05   #1825
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co polecacie zamówić ns Biochemii Urody? Na pewno biorę serum migdałowe, ale co jeszcze warto mieć?

Ja łykam żelazo z Calivity, tabletki małe, nie ma problemu. Też zresztą kiedyś miałam z tym problem, ale się przełamałam.
dzięki
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 11:55   #1826
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

znacie jakieś profile na instarami z klasycznymi outfitami? Takie które można oglądać nie mając insta.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:29   #1827
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
znacie jakieś profile na instarami z klasycznymi outfitami? Takie które można oglądać nie mając insta.
Kurcze ja mam konto na insta wiec nie wiem, ktore profile sa publiczne ale bardzo lubie vainvelvet ona ma chyba otwarty dla wszystkich instagram

Ag4, carpaibex wszystkiego najlepszegoz okazji Waszych urodzin stu lat w zdrowiu, szczęściu i urodzie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:50   #1828
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co polecacie zamówić ns Biochemii Urody? Na pewno biorę serum migdałowe, ale co jeszcze warto mieć?
Ja do tej pory miałam serum antyoksydacyjne i byłam z niego bardzo zadowolona, ale teraz zamówię to http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-antyUV.html, poza tym też ten tonik http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html, bo szukam czegoś łągodnego. Do tego wezmę może hydrolat truskawkowy.

Wszystkiego najlepszego dla jubilatek


---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Kurcze ja mam konto na insta wiec nie wiem, ktore profile sa publiczne ale bardzo lubie vainvelvet ona ma chyba otwarty dla wszystkich instagram
O nie, weszłam na jej profil i zobaczyłam te srebrne buty, które chciałam kupić i zgubiłam link
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:03   #1829
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ta jest z Mango, ale to pewnie wiesz. Była tam jeszcze jedna, ale na suwak. Poza tym jakoś nie kojarzę z innych sklepów.
Tak, wiem Tę z suwakiem widuję stacjonarnie w sklepach, ale jak dla mnie jej jakość jest kiepska.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
w massimo jest coś takiego, wiem że to nie to samo, ale wg mnie podobny styl:
http://www.massimodutti.com/webapp/w...O%C5%81NIERZEM
Dziękuję Ale szukam kurtki bez pikowania no i tańszej

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Pure też brałam pod uwagę, ale tych fitness klubów jest taki ogrom, że ciężko się zdecydować Odnośnie kosmetyczki, chodzę do Le spa przy ul. Mokotowskiej do p. Agaty
Dziękuję za namiary Na pewno kiedyś się tam wybiorę.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
gratuluje i dziękuje jaka branża?
Biotebal 2,5 czy 5 mg? duże tabletki?
Dziękuję Branża finansowa A Twoja?

5mg, tabletki są małe.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Gratuluję sukcesu na rozmowie! Sama poszukuję teraz stażu/pracy....

A co do zapuszczania- u mnie po Jantarze szał ciał i uprzęży Dopiero jak podrosły, to zobaczyłam skalę porostu baby hair Całe mnóstwo! A co do zapuszczania to nie wiem czy istotnie wypłynął na przyspieszenie porostu, bo u mnie tego nie widać
Ostatnio też skróciłam o 10cm i jestem zachwycona! Piękny koniec kucyka, zamiast ciut postrzępionych końcówek mam równy, gładki koniec kucyka (rozpuszczone też łądnie wyglądają ale nie chodzę w rozpuszczonych )
Dziękuję Życzę powodzenia w poszukiwaniach

Też po Jantarze miałam mnóstwo baby hair! Na porost też działał, bo moje włosy rosną w żółwim tempie Dlatego powróciłam do kuracji, bo lepiej czuję się w dłuższych włosach.

Czemu nie nosisz rozpuszczonych? Pamiętam długość Twoich włosów jak wstawiałaś kiedyś swoje zakupy.



Dziewczyny- czy może mi któraś sprawdzić dostępność danej rzeczy w Zarze? Nie mam tej aplikacji, a poszukuję botków.
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:42   #1830
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziękuję wam za zyczenia


Dziewczyny, tak jak Wam wspominałam, dostałam od TŻ w ramach (jutrzejszych) urodzin opłaconą wizytę w salonie fryzjerskim. Od dawna chciałam rozjasnić swoje naturalne blond włosy, więc postanowił mi to sprezentować. Dziś byłam właśnie w salonie, mam zrobione ombre utrzymane w ciepłej tonacji blondu, nie jest to zbyt nachalne czy wyraźne, ale ogólnie wyszłam zadowolona. Ale oczywiście mój TŻ skwitował mnie już pierwszym zdaniem po powrocie do domu : "Eeee tam, nie widać rożnicy, wiedziałem że tak będzie" Najpierw myslałam, że rozwalę go gołymi rękoma, a potem sie poryczałam. No cholera, zero wyczucia!

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2014-01-04 o 15:46
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.