hula - hop 4 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 08:36   #781
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: hula - hop 4

ja kręcę hula hop ponad miesiąc codziennie no czasem w weekend odpuszczam do tego co drugi dzień robię 130 brzuszków. No i ta dolna partia brzucha nie chce spaść co mam z tym zrobić jak schudnąć???
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 11:31   #782
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

mmiinnii, też mam taki problem, niby brzuch nie jest duży ale przeszkadza mi. miałam nadzieję, że hula hopem coś na niego zdziałam, ale teraz to już nie wiem
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:26   #783
stysiaczek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: hula - hop 4

Witam Was dziewczyny
Moje przygoda z HH zaczęła się od stycznia. Kręcę codziennie minimum po pół godziny. Kręcę non stop, hh nie spada... AAALLLEEE... Początki były okropne. Niby duże koło z masażerami powinno się dobrze kręcić. I owszem tak było, tylko, że na początku nie da się aż tak zapanować, więc jak hh spadało to obijało mi nogi. Nie było miejsca chyba na moim ciele, gdzie nie byłoby jakiegoś chociażby maleńkiego siniaczka. Tym jednak się nie zrażałam.
Dziś mogę powiedzieć, że zrzuciłam już 2cm w talii jeśli chodzi o tzw 'oponkę' to z tym trochę ciężej. Staram się teraz niżej kręcić, tak jak moje koleżanki i pomału do celu doszły
Do tego wszystkiego puszczam z płyty fitness, który trwa 50 min:
10 min rozgrzewki;
10 min na uda i pośladki;
10 min ramiona, aby nie wisiały nam tzw skrzydełka^^
10 min wysiłku na wszystkie partie ciała;
10 min rozluźnienia, aby mięśnie zmęczone się rozluźniły i nie rosły, tylko gubiły tłuszczyk i się ładnie rzeźbiły
Następnie minimum pół godzinki HH no i dodałam twister.

Ważna jest przy tym dieta moje drogie Panie
Cóż z tego, że najpierw się katujecie ćwiczeniami, a później tłuste rzeczy się je, dużo węglowodanów itd.

Życzę wytrwałości, zarówno sobie jak i Wam
ps do lata jeszcze trochę czasu zostało :P
__________________
Marzenia, cele i ich realizacja...

..czasem wydają mi się niemożłiwe...


stysiaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:03   #784
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
mmiinnii, też mam taki problem, niby brzuch nie jest duży ale przeszkadza mi. miałam nadzieję, że hula hopem coś na niego zdziałam, ale teraz to już nie wiem
i co z tym zrobić
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:08   #785
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

chyba pozostaje kręcić i mieć nadzieję, że może w końcu coś da. można by było porobić inne ćwiczenia na dolną część brzucha ale .. nie chce mi się
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:39   #786
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: hula - hop 4

i moim celem jest pozbycie sie oponki, brzuszki robię owszem codziennie i niby mięsnie czuje ze sa wzmocnione to i tak kawał tłuszczu mi odstaje w dolej parti.
HH krece juz chyba od roku, od grudnia wzbogaciłam sie o hh z wyustkami- kilka dni temu dałam czadu i mam strasznie posiniaczone biodra;( wygladam jakby mnie ktos bił hehe mam nadzieje ze do wakacji porzegnamy sie z moim tłuszczykiem raz na zawsze
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:28   #787
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

heloł

dawno nie kręciłam na hula znów bo nie miałam czasu kompletnie przez studia.. wczoraj jak się zabrałam do kręcenia to mnie caly brzuch swędział i czerwony jak buraczek bo sie odzwyczaił
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 11:49   #788
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: hula - hop 4

heeej
nie to żebym się chwaliła ale się dzisiaj zmierzyłam i mam 68 cm w talii a jeszcze jakiś czas temu miałam 72 a jak zaczynałam kręcić to było 70 czyli jednak coś działa na mój brzuch
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:59   #789
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

a no działa działa
hulaniem zaraziłam nawet moją mamę, dziś właśnie kupiłam jej kółko i rozpoczniemy trudną naukę kręcenia (na razie jej nie idzie ale powiedziała że się nie podda)
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 12:46   #790
Kanedis
Przyczajenie
 
Avatar Kanedis
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: hula - hop 4

Witam wszystkich .
Dzisiaj doszło moje hula hop i przyznam szczerze, że po chwili kręcenia nim jestem nieźle obolała, a już szczególnie moja lewa noga na tym wszystkim ucierpiała przez to jak mi spadało . Trochę ciężko mi idzie kręcenie w prawą stronę, nie mogę go wtedy utrzymać. No nic, trzeba się jak najszybciej nauczyć! ^^

Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia.
Kanedis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:32   #791
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: hula - hop 4

Dołączam się po długiej przerwie Mam takie z 1 rządem wypustek, z gosportu. Zobaczymy co będzie
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 09:40   #792
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Pokaż wiadomość
ja kręcę hula hop ponad miesiąc codziennie no czasem w weekend odpuszczam do tego co drugi dzień robię 130 brzuszków. No i ta dolna partia brzucha nie chce spaść co mam z tym zrobić jak schudnąć???
A krecisz hula-hopem tez na tej dolnej partii? z doswiadczenia (moze nie mojego ale innych) wiem ze ta czesc brzucha najtrudniej zgubic. Wykonuj takie cwiczenia podczas ktorych ta partia tez pracuje. Ja np jak robie 8'abs to czuje ze w tym miejscu brzuch jest napiety. Robilam tez kiedys takie cwiczenie (skuteczne, dzialalo tez w tym miejscu): Kładziemy się na plecach na podłodze (najlepiej na kocu lub karimacie). Wyciągnięte ręce przenosimy za głowę. Wyprostowane nogi (nie zginamy w kolanach) podnosimy aż utworzą z podłogą kąt około 30 stopni. Wytrzymujemjy w tej pozycji przez 10 głębokich oddechów. Potem podnosimy nogi nieco wyżej, aż utworzą z podłogą kąt 60 stopni. Znowu wytrzymujemy w tej pozycji przez 10 oddechów. Podnosimy nieugięte nogi prosto do góry, aż utworzą z podłogą kąt 90 stopni. Wytrzymujemy w tej pozycji przez 25-30 oddechów. Opuszczamy powoli wyprostowane nogi na podłogę. Po chwili powtarzamy cały cykl. Wykonujemy 3-4 pełne cykle. Zobaczycie same, jak brzuch się wzmacnia i pozbywa tkanki tłuszczowej.

Jak cos to moge podrzucic jeszcze jakies cwiczenia

Dziewczynki, wracam do Was! Chyba 3 dni temu krecilam pol godzinki hh i tak sie zachecilam ze zaczynam znowu, dzisiaj start
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 10:15   #793
anioolek20
Raczkowanie
 
Avatar anioolek20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 57
Dot.: hula - hop 4

Hej dziewczyny! jakie hula hop polecacie mi kupic jeżeli mam zamiar dopiero zaczac sie w to bawic? najlepiej podajcie mi jakies linki z allegro bo mam zamiar własnie przez all zakupic swoje pierwsze hula hop. pozdrawiam
anioolek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:11   #794
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

oo Agaciok dzięki, trzeba będzie wypróbować te ćwiczonka
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:20   #795
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
oo Agaciok dzięki, trzeba będzie wypróbować te ćwiczonka
taka mala podpowiedz podsune do tego cwiczenia. Ja rece wyciagam za glowe i sie czegos trzymam np stabilnego lozka gdyz bez pomocy nie wytrzymalabym w tym cwiczeniu. I nie licze 10 oddechow, po prostu zwyczajnie licze do liczby 10
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:25   #796
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

ok, wezmę się za to jak tylko skończę sprzątać
a po jakim czasie regularnych ćwiczeń zauważyłaś pierwsze efekty?
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:43   #797
biale_bzy
Raczkowanie
 
Avatar biale_bzy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 61
Dot.: hula - hop 4

Witam Ja od dziś zaczynam regularnie hulać
Wcześniej miałam takie hula hop trochę ponad 70 cm i za chiny ludowe nie mogłam nim kręcić, bo cały czas spadało... Dziś zakupiłam sobie takie 90 cm i od raz umiałam kręcić Na początek kręciłam 15min i co prawda spadło kilka razy, ale to nic w porównaniu z tym co było przy tym małym...
Moje hula jest takie zwykłe plastikowe i na razie oswajam się z nim, ale mam w planach wsypać coś do środka, żeby było cięższe
A wam lepiej kręci się takim lekkim czy ciężkim? A czy ten ciężar ma wpływ na efekty?
__________________
Dbam o włosy i paznokcie

-1, -2, -3, -4, -5 , -6, -7, -8, -9, -10




Tugeza K.

20.06.2015



Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek
Paulo Coelho
biale_bzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 19:08   #798
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
ok, wezmę się za to jak tylko skończę sprzątać
a po jakim czasie regularnych ćwiczeń zauważyłaś pierwsze efekty?
w zasadzie to po kilku dniach pierwsze efekty byly. Ale musisz liczyc sie z tym ze cwiczylam tez inne rzeczy i ze ja slomiany zapal zazwyczaj mam to po kilku tez dniach koncze cwiczyc

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Podrzuce wam moze cwiczenia na brzuch? kiedys z nich korzystalam, w sumie to tylko kilka wybralam ale moze komus przypadnie wiecej do gustu. Sa tez cwiczenia na inne partie:
http://www.naturalne-kosmetyki.net/c...hudzajace.html
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:05   #799
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
w zasadzie to po kilku dniach pierwsze efekty byly. Ale musisz liczyc sie z tym ze cwiczylam tez inne rzeczy i ze ja slomiany zapal zazwyczaj mam to po kilku tez dniach koncze cwiczyc
też mam słomiany zapał, ale teraz ostro wzięłam się do roboty i jestem zdeterminowana
no i wielkie dzięki za stronkę z ćwiczeniami, na pewno się przyda

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez biale_bzy Pokaż wiadomość
A wam lepiej kręci się takim lekkim czy ciężkim? A czy ten ciężar ma wpływ na efekty?
mnie lepiej kręci się ciężkim, a i efekty są myślę większe bo w końcu kółko bardziej obija ten tłuszczyk
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 21:26   #800
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
też mam słomiany zapał, ale teraz ostro wzięłam się do roboty i jestem zdeterminowana
no i wielkie dzięki za stronkę z ćwiczeniami, na pewno się przyda
nie ma za co, no mam nadzieje ze sie przyda
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:33   #801
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: hula - hop 4

Matko moja dzisiaj starałam się kręcić niżej... No i tak kręciłam,że sobie poobijałam kości Siniutkie są
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:42   #802
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

zmierzyłam się dziś i przez tydzień ubyło mi tylko po 1cm z talii i boczków. mówię tylko bo tydzień temu spadły po 4cm, no ale widocznie tak jest że na początku więcej się traci. a tak do wakacji będę miała idealną figurę
a jak tam u Was dziewczyny?
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 15:07   #803
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Matko moja dzisiaj starałam się kręcić niżej... No i tak kręciłam,że sobie poobijałam kości Siniutkie są
też musze tak zacząć kręcic , narazie staram sie opanować kręcenie w prawo niby się kręci ale co chwile spada
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:28   #804
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: hula - hop 4

Cięższym i większym hula hop kręci się łatwiej, takie są prawa fizyki
To, czy hh "obija" się o boczki i brzuch nie ma wpływu na to, jak szybko i czy w ogóle cm lecą w dół. Liczy się napięcie mięśni, a nie obijanie brzucha. Tak samo z hh z wypustkami - zrzucacie zbędne centymetry dzięki kręceniu, napinaniu brzucha i pracy mięśni, a nie wypustkom. Wypustki tylko pobudzają krążenie. Tłuszcz na brzuchu nie jest tak zbity jak np. na udach, więc takie obijanie nie ma większego znaczenia
__________________

ulpu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:37   #805
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez ulpu Pokaż wiadomość
Cięższym i większym hula hop kręci się łatwiej, takie są prawa fizyki
To, czy hh "obija" się o boczki i brzuch nie ma wpływu na to, jak szybko i czy w ogóle cm lecą w dół. Liczy się napięcie mięśni, a nie obijanie brzucha. Tak samo z hh z wypustkami - zrzucacie zbędne centymetry dzięki kręceniu, napinaniu brzucha i pracy mięśni, a nie wypustkom. Wypustki tylko pobudzają krążenie. Tłuszcz na brzuchu nie jest tak zbity jak np. na udach, więc takie obijanie nie ma większego znaczenia
o dobrze wiedzieć więc nie zmieniam techniki kręcenia , nie bede wydziwiać ;D
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:44   #806
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez ulpu Pokaż wiadomość
Cięższym i większym hula hop kręci się łatwiej, takie są prawa fizyki
To, czy hh "obija" się o boczki i brzuch nie ma wpływu na to, jak szybko i czy w ogóle cm lecą w dół. Liczy się napięcie mięśni, a nie obijanie brzucha. Tak samo z hh z wypustkami - zrzucacie zbędne centymetry dzięki kręceniu, napinaniu brzucha i pracy mięśni, a nie wypustkom. Wypustki tylko pobudzają krążenie. Tłuszcz na brzuchu nie jest tak zbity jak np. na udach, więc takie obijanie nie ma większego znaczenia
Też jestem takiego samego zdania i dlatego ćwiczę zwykłym plastikowym hula hop, bo szkoda mi kasy na jakieś droższe, tym bardziej, że efekt może być podobny jeśli nie taki sam
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:05   #807
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: hula - hop 4

Ja miałam dzisiaj się mierzyć - wypada 2 tygodnie z hh. Ale dostałam @ i wiecie jak to jest - brzuch opuchnięty, więc nic z tego, zmierzę się za tydzień.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:32   #808
martinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: hula - hop 4

cześć dziewczyny, kręcę od 3 dni i będę Was informować o efektach
martinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:51   #809
biale_bzy
Raczkowanie
 
Avatar biale_bzy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 61
Dot.: hula - hop 4

Wsypałam do środka hh to co tam znalazłam w szewce kuchennej i już dorobiłam się kilku siniaków no ale czego się nie robi, by w efekcie dobrze wyglądać
Zastanawia mnie tylko to co napisała ulpu, bo ja jak kręcę to nie zauważyłam, żeby jakoś napinały się moje mięśnie brzucha... Nie wiem, czy ja nie jestem tego świadoma, czy może jakoś źle kręcę... ???
__________________
Dbam o włosy i paznokcie

-1, -2, -3, -4, -5 , -6, -7, -8, -9, -10




Tugeza K.

20.06.2015



Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek
Paulo Coelho
biale_bzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:14   #810
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez biale_bzy Pokaż wiadomość
Wsypałam do środka hh to co tam znalazłam w szewce kuchennej i już dorobiłam się kilku siniaków no ale czego się nie robi, by w efekcie dobrze wyglądać
Zastanawia mnie tylko to co napisała ulpu, bo ja jak kręcę to nie zauważyłam, żeby jakoś napinały się moje mięśnie brzucha... Nie wiem, czy ja nie jestem tego świadoma, czy może jakoś źle kręcę... ???
ja wcześniej ledwo co odczuwałam , że są napięte więc sama zaczęłam napinać mi sie wtedy lepiej kreci bo hula nie spada
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.