Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 18:56   #3901
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31122592]wychodziłaś już z domu z tą torebką i chcesz ją iść oddać do sklepu?
[/QUOTE]
Właśnie?
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:57   #3902
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31122592]wychodziłaś już z domu z tą torebką i chcesz ją iść oddać do sklepu?

fajna ta beżowa[/QUOTE]

Miałam ją na 5 minut w sklepie obok, wlozylam tylko w nią portfel wiec nic z nią nie zrobilam, zreszta że jest cieżka stwiedziłam juz w domu (nawet metki nie oderwałam hehe...)
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:59   #3903
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam nadal wątpliwości czy oddać shoppera czy nie ehh....
Jednak to nie rzecz za 100zł i nie rzuci sie jej w kąt.
Jeszcze dziś dostałam torebkę od przyjaciółki tą: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BFASHION%2BBAG na żywo jest dużo ładniejsza. Zaraz wam wstawie zdjęcie jakieś.
Nie wiem co zrobić z shopperem pomóżcie
Ja już mówiłam, ale powtórzę => oddać
Masz za duże wątpliwości. Kiedy ja tak mam to wiem, że trzeba oddać.
Kolejnym argumentem za oddaniem jest dużo fajniejsza torebka od przyjaciółki
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:08   #3904
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja już mówiłam, ale powtórzę => oddać
Masz za duże wątpliwości. Kiedy ja tak mam to wiem, że trzeba oddać.
Kolejnym argumentem za oddaniem jest dużo fajniejsza torebka od przyjaciółki
ja też tak właśnie robię ! jeśli mam wątpliwości, oddaję, bo tak jak mówisz, za dużo kosztowała, żeby leżeć w szafie, a torebka od przyjaciółki fajniejsza
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:18   #3905
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Na allegro ma profil prywatny, a nie sklep, ale sprzedaję tych torebek sporo, praktycznie cały czas ma po kilka wystawionych. Odpisał mi, że to normalne zużycie i że reklamacji nie przyjmuję. Komentarz już wystawiłam, więc w zasadzie nie ma się czego bać Interwencja u rzecznika pewnie też nic nie da, już kiedyś zwracałam się do niego ze sprawą reklamacji na etorebce i stwierdził, że mam napisać im list, który olali, a później jedynie zostaje założenie sprawy w sądzie..
Podaj link do tego Allegrowicza.

btw: pekniecie nie jest konsekwencja normalnego uzytkowania torebki ze skory naturalnej. Rysa owszem. Twoja torebka ma rysy czy pekniecia bo piszesz o dwoch rzeczach?

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Miałam ją na 5 minut w sklepie obok, wlozylam tylko w nią portfel wiec nic z nią nie zrobilam, zreszta że jest cieżka stwiedziłam juz w domu (nawet metki nie oderwałam hehe...)
Nie bardzo rozumiem, co ma za znaczenie, ze mialas ja 5 minut. Przeciez zaczelas ja uzytkowac.
Moim zdaniem jest roznica miedzy chodzeniem z torebka po mieszkaniu od lustra do lustra, zeby zobaczyc jak sie ja nosi a wychodzeniem sobie z nia dziarsko do sklepu.

Moim zdanie troche nie fair postepujesz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:21   #3906
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Może sprzedaj torbe na all? Ja bym zostawiła, ale sama musisz zdecydowac. No i czy sklep Ci ją przyjmie to juz inna kwestia. Metki ma ta torba? Poszłaś do sklepu z torbą, która ma metki? Tak pytam nie bierz tego do siebie.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:29   #3907
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31123108]Podaj link do tego Allegrowicza.

btw: pekniecie nie jest konsekwencja normalnego uzytkowania torebki ze skory naturalnej. Rysa owszem. Twoja torebka ma rysy czy pekniecia bo piszesz o dwoch rzeczach?[/QUOTE]

To są pęknięcie, źle się może wyraziłam. Takie malutkie kilku milimetrowe i jest ich sporo, nie są nawet w miejscach gdzie rączki się zaginają (choć tam też zaczynają się robić). Rys na tej torebce nie widać, bo ma chropowatą fakturę.

Właśnie dostałam wiadomość od sprzedawcy, po wysłaniu zdjęć torebki, że jednak mam ją odesłać do nich po nowym roku i wyślą do importera, tylko nie wiadomo czy on to pozytywnie rozpatrzy
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 19:33   #3908
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31123108]Podaj link do tego Allegrowicza.

btw: pekniecie nie jest konsekwencja normalnego uzytkowania torebki ze skory naturalnej. Rysa owszem. Twoja torebka ma rysy czy pekniecia bo piszesz o dwoch rzeczach?

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



Nie bardzo rozumiem, co ma za znaczenie, ze mialas ja 5 minut. Przeciez zaczelas ja uzytkowac.
Moim zdaniem jest roznica miedzy chodzeniem z torebka po mieszkaniu od lustra do lustra, zeby zobaczyc jak sie ja nosi a wychodzeniem sobie z nia dziarsko do sklepu.

Moim zdanie troche nie fair postepujesz.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Może sprzedaj torbe na all? Ja bym zostawiła, ale sama musisz zdecydowac. No i czy sklep Ci ją przyjmie to juz inna kwestia. Metki ma ta torba? Poszłaś do sklepu z torbą, która ma metki? Tak pytam nie bierz tego do siebie.
Schowałam metki
Wziełam ją do sklepiku obok (osiedlowego) żeby zobaczyc jak sie z nią chodzi to chyba nie fer nie jest bo to tak jak bym chodziła z nią po zarze. Zresztą nie jestem zdecydowana żeby ją oddać, mogę ją sprzedać na allegro albo oddać mamie bo jej sie bardzo podoba. Nie napisałam że ją zaniosę do sklepu. Nie wiem czemu tak na mnie się rzuciłyście.
Nie chce się spierać z nikim.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja już mówiłam, ale powtórzę => oddać
Masz za duże wątpliwości. Kiedy ja tak mam to wiem, że trzeba oddać.
Kolejnym argumentem za oddaniem jest dużo fajniejsza torebka od przyjaciółki
Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
ja też tak właśnie robię ! jeśli mam wątpliwości, oddaję, bo tak jak mówisz, za dużo kosztowała, żeby leżeć w szafie, a torebka od przyjaciółki fajniejsza
Dziekuje za opinię
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:38   #3909
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
To są pęknięcie, źle się może wyraziłam. Takie malutkie kilku milimetrowe i jest ich sporo, nie są nawet w miejscach gdzie rączki się zaginają (choć tam też zaczynają się robić). Rys na tej torebce nie widać, bo ma chropowatą fakturę.

Właśnie dostałam wiadomość od sprzedawcy, po wysłaniu zdjęć torebki, że jednak mam ją odesłać do nich po nowym roku i wyślą do importera, tylko nie wiadomo czy on to pozytywnie rozpatrzy
Skoro pekniecie to nie jest to nastepstwo normalnego uzytkowania torebki. Moglo powstac jednak jesli zaginalas mocno skore - wtedy jednak bedzie zniszczona skore w okolicy pekniecia. Skoro sama nie zniszczylas torebki to napewno Ci uznaja reklamacje.
Jesli facet to oszust i cos kreci i reklamacja nie zostanie uznana to odwoluj sie od reklamacji.

Wystawionym komentarzem sie nie przejmuj. On tu nie ma zadnego znaczenia.

Facet z Twojego opisu wyglada na jakiegos kombinatora. Proponuje z pozytkiem dla calego narodu zadzwonic do Urzedu Skarbowego i go zglosic (brak dzialanosci gospodrczej i co za tym idzie "kreatywna ekonomia").

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:44   #3910
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Schowałam metki
Wziełam ją do sklepiku obok (osiedlowego) żeby zobaczyc jak sie z nią chodzi to chyba nie fer nie jest bo to tak jak bym chodziła z nią po zarze. Zresztą nie jestem zdecydowana żeby ją oddać, mogę ją sprzedać na allegro albo oddać mamie bo jej sie bardzo podoba. Nie napisałam że ją zaniosę do sklepu. Nie wiem czemu tak na mnie się rzuciłyście.
Nie chce się spierać z nikim.
Jesli nie jesteś do niej w 100% przekonana, to leiej się jej pozbyć. Jak masz jej nie nosić, to nie ma to sensu. Ja bym chetnie ją sobie kupiła, ale dla mnie jest za duża, więc nie mam problemu.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:45   #3911
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Schowałam metki
Wziełam ją do sklepiku obok (osiedlowego) żeby zobaczyc jak sie z nią chodzi to chyba nie fer nie jest bo to tak jak bym chodziła z nią po zarze. Zresztą nie jestem zdecydowana żeby ją oddać, mogę ją sprzedać na allegro albo oddać mamie bo jej sie bardzo podoba. Nie napisałam że ją zaniosę do sklepu. Nie wiem czemu tak na mnie się rzuciłyście.
Nie chce się spierać z nikim.
Nikt sie na Ciebie nie rzucil. Po prostu pisalas o tym, ze zastanawiasz sie sie nad zwrotem. Rozpoczelas jednak uzytkowanie torebki, wiec napisalam, ze zwrot wydaje mi sie nieco nie na miejscu.
Niestety wiele osob tak postepuje: kupuje rzecz i ja ponosi, aby potem oddac. Dla mnei to ogromne nieporozumienie.

Musze jednak przyznac, ze czytajac Twojego posta rozesmialam sie. Mam dzis sporo na glowie, stresuje sie i pierwszy raz mnie cos dzis szczerze rozbawilo . Porownanie wizyty w osiedlowym sklepie do chodzenia po Zarze przednie . Czyli jakbys poszla do centrum handlowego to moglabys powiedziec, ze po prostu dlugo w Zarze bylas .

Bez zlosliwosci, you made my day .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 19:50   #3912
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Jesli nie jesteś do niej w 100% przekonana, to leiej się jej pozbyć. Jak masz jej nie nosić, to nie ma to sensu. Ja bym chetnie ją sobie kupiła, ale dla mnie jest za duża, więc nie mam problemu.
Własnie mi sie wydaję, że dla mnie też jest za duża i wyglądam jak z koszem na zakupy.
Jeszcze myśle. Moze dam mamie na Święta, a jak nie to ją sprzedam.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31123792]Nikt sie na Ciebie nie rzucil. Po prostu pisalas o tym, ze zastanawiasz sie sie nad zwrotem. Rozpoczelas jednak uzytkowanie torebki, wiec napisalam, ze zwrot wydaje mi sie nieco nie na miejscu.
Niestety wiele osob tak postepuje: kupuje rzecz i ja ponosi, aby potem oddac. Dla mnei to ogromne nieporozumienie.

Musze jednak przyznac, ze czytajac Twojego posta rozesmialam sie. Mam dzis sporo na glowie, stresuje sie i pierwszy raz mnie cos dzis szczerze rozbawilo . Porownanie wizyty w osiedlowym sklepie do chodzenia po Zarze przednie . Czyli jakbys poszla do centrum handlowego to moglabys powiedziec, ze po prostu dlugo w Zarze bylas .

Bez zlosliwosci, you made my day .[/QUOTE]

Przecież to nie bluzka że ją ponosiłam i ją oddam. Do sklepu mam minutę, i nie wiem co Cię rozśmieszyło.
Nie mam ochoty czytać taki komentarzy - i nie napisałam, że myśle nad zwrotem tylko czy go oddać i że nie wiem co z nią zrobić.
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:51   #3913
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Własnie mi sie wydaję, że dla mnie też jest za duża i wyglądam jak z koszem na zakupy.
Jeszcze myśle. Moze dam mamie na Święta, a jak nie to ją sprzedam.
Dla mamy tez może być za duża. Musisz się zastanowić dobrze, bo później możesz też żałować, że jednak ją sprzedałaś. Pomyśl na spokonie, zapytaj kogoś czy jest za duża czy nie, albo wstaw swoje fotki z nią.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:51   #3914
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Własnie mi sie wydaję, że dla mnie też jest za duża i wyglądam jak z koszem na zakupy.
Jeszcze myśle. Moze dam mamie na Święta, a jak nie to ją sprzedam.
A moze doszyjesz skorzany dlugi pasek i bedziesz nosic na ramieniu? Wydaje sie to dziwne, ale naprawde swietnie wyglada.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:04   #3915
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Na allegro ma profil prywatny, a nie sklep, ale sprzedaję tych torebek sporo, praktycznie cały czas ma po kilka wystawionych. Odpisał mi, że to normalne zużycie i że reklamacji nie przyjmuję. Komentarz już wystawiłam, więc w zasadzie nie ma się czego bać Interwencja u rzecznika pewnie też nic nie da, już kiedyś zwracałam się do niego ze sprawą reklamacji na etorebce i stwierdził, że mam napisać im list, który olali, a później jedynie zostaje założenie sprawy w sądzie..
Ja z takiego powodu złożyłam reklamację w Parfois i wiesz co mi odpisali- naturalne zużycie (2 tyg po zakupie!!) i nie podlega reklaamcji bo nie wpływa na użytkowanie.
Strasznie się wtedy wkurzyła, byłam u rzecznika ,,o dwoływałam się, że skoro tak jest po 2 tyg, to pewnie p o2 miesiącach rączki odpadną i po wielu kłotniach oddali mi kasę, ale mam awersję i już tam nic nie kupię.

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Schowałam metki
Wziełam ją do sklepiku obok (osiedlowego) żeby zobaczyc jak sie z nią chodzi to chyba nie fer nie jest bo to tak jak bym chodziła z nią po zarze. Zresztą nie jestem zdecydowana żeby ją oddać, mogę ją sprzedać na allegro albo oddać mamie bo jej sie bardzo podoba. Nie napisałam że ją zaniosę do sklepu. Nie wiem czemu tak na mnie się rzuciłyście.
Nie chce się spierać z nikim.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------





Dziekuje za opinię
yy, to ja mam podobne zdanie jak dziewczyny - dla mnie jest to używana torebka, nie chciałabym takiej kupić.
Nie powiem już co sobie pomyślałam jak przeczytałam, że byłaś z nią w sklepie ze schowaną metką....
Chyba inaczej podchodzimy do takich spraw.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:14   #3916
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja z takiego powodu złożyłam reklamację w Parfois i wiesz co mi odpisali- naturalne zużycie (2 tyg po zakupie!!) i nie podlega reklaamcji bo nie wpływa na użytkowanie.
Strasznie się wtedy wkurzyła, byłam u rzecznika ,,o dwoływałam się, że skoro tak jest po 2 tyg, to pewnie p o2 miesiącach rączki odpadną i po wielu kłotniach oddali mi kasę, ale mam awersję i już tam nic nie kupię.


yy, to ja mam podobne zdanie jak dziewczyny - dla mnie jest to używana torebka, nie chciałabym takiej kupić.
Nie powiem już co sobie pomyślałam jak przeczytałam, że byłaś z nią w sklepie ze schowaną metką....
Chyba inaczej podchodzimy do takich spraw.

Dziewczyny dobra, zgadzam sie z Wami. Ale ja nie chce jej oddać do sklepu, może źle sformułowałam zdanie. Chce sie jej pozbyć ok?? Może być??
A metki nie było widać. Była schowana w ten worek i byłam w sklepie u znajomej. Koniec tematu ok? Bo nie chce mi sie tłumaczyć. Oddam ją w prezencie albo sprzedam!
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:16   #3917
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobra, zgadzam sie z Wami. Ale ja nie chce jej oddać do sklepu, może źle sformułowałam zdanie. Chce sie jej pozbyć ok?? Może być??
A metki nie było widać. Była schowana w ten worek i byłam w sklepie u znajomej. Koniec tematu ok? Bo nie chce mi sie tłumaczyć. Oddam ją w prezencie albo sprzedam!
Ja to zrozumiała oddać = zwrot do sklepu.
Reszta tematu z mojej strony EOT.


Jak nie będziesz jej nosić bo za cięzka/niewygodna/nie jesteś do niej przekonana to się trzeba jej pozbyć bo bęzie leżeć nienoszona.
Ciągle jest szał na shoppery na allegro
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:18   #3918
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam nadal wątpliwości czy oddać shoppera czy nie ehh....
Jednak to nie rzecz za 100zł i nie rzuci sie jej w kąt.
Jeszcze dziś dostałam torebkę od przyjaciółki tą: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BFASHION%2BBAG na żywo jest dużo ładniejsza. Zaraz wam wstawie zdjęcie jakieś.
Nie wiem co zrobić z shopperem pomóżcie
sory, ale dostalas torebke za 500 zl od przyjaciolki?
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:25   #3919
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja to zrozumiała oddać = zwrot do sklepu.
Reszta tematu z mojej strony EOT.


Jak nie będziesz jej nosić bo za cięzka/niewygodna/nie jesteś do niej przekonana to się trzeba jej pozbyć bo bęzie leżeć nienoszona.
Ciągle jest szał na shoppery na allegro
Masz rację, przepraszam źle sformułowałam zdanie wybacz.
Przykro mi że tak na mnie napadłyście.

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
sory, ale dostalas torebke za 500 zl od przyjaciolki?
Tak, jest jak moja siostra.
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 20:26   #3920
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
yy, to ja mam podobne zdanie jak dziewczyny - dla mnie jest to używana torebka, nie chciałabym takiej kupić.
Nie powiem już co sobie pomyślałam jak przeczytałam, że byłaś z nią w sklepie ze schowaną metką....
Chyba inaczej podchodzimy do takich spraw.
Już abstrahując od shoppera (którego jednak wolałabym kupić nowego, niż mało używanego) - pamiętam jak kiedyś zbierałam szczękę z podłogi po tym, jak jedna z często udzielających się wizażanek chwaliła się, że zarówno ona jak i jej latorośl noszą ciuchy z Zary, a po miesiącu je oddają. Bleee.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:30   #3921
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Widziala ktoras u siebie tego shoppera?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:31   #3922
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Już abstrahując od shoppera (którego jednak wolałabym kupić nowego, niż mało używanego) - pamiętam jak kiedyś zbierałam szczękę z podłogi po tym, jak jedna z często udzielających się wizażanek chwaliła się, że zarówno ona jak i jej latorośl noszą ciuchy z Zary, a po miesiącu je oddają. Bleee.
Nie no wybaczcie nie ma co porównywać - NIGDY bym tak nie zrobiła. Okropneeee
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:41   #3923
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Już abstrahując od shoppera (którego jednak wolałabym kupić nowego, niż mało używanego) - pamiętam jak kiedyś zbierałam szczękę z podłogi po tym, jak jedna z często udzielających się wizażanek chwaliła się, że zarówno ona jak i jej latorośl noszą ciuchy z Zary, a po miesiącu je oddają. Bleee.
mogłabyś powiedzieć która to wizażanka?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:43   #3924
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31124945]Widziala ktoras u siebie tego shoppera?[/QUOTE]

A co to za nowa torebka?? ile kosztuje?
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:49   #3925
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Nie no wybaczcie nie ma co porównywać - NIGDY bym tak nie zrobiła. Okropneeee
Nie porównuję, ale ponieważ to dość powszechny proceder, musisz zrozumieć, że niektórym włącza się czerwona lampka.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:51   #3926
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Nie porównuję, ale ponieważ to dość powszechny proceder, musisz zrozumieć, że niektórym włącza się czerwona lampka.

Rozumiem rozumiem, sama bardzooo dużo kupuje w zarze i nie chciałabym używanej bluzki czy spodni.
Nie o to mi chodziło, zresztą moja mama jest nią zachwycona to dostanie w prezencie może



Przepraszam jeszcze raz te dziewczyny którym przeze mnie "wlaczyła sie czerwona lampa" jestem sobie winna zle napisałam. Dam sobie spokój z udzielaniem sie tutaj, nie chce z nikim sie kłócić
Miałyście rację.
Pozdrawiam.

Edytowane przez funkystar87
Czas edycji: 2011-12-18 o 20:54
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:52   #3927
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Nie nie są przykrótkie w moim. Ja mam rękawy akurat, ale i tak chetnie bym je podwinęła lub podciagneła, bo tak lubię.
Wstaw zdjęcie może (jak masz) to zobaczymy jak leży.
[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31105182]ja też mam wrażenie, że w moim rękawy mogłyby być o 1-2 centymetry dłuższe, ale ja i tak będę podwijać może po prostu mamy troszkę za długie ręcę do tego żakiecika ale u mnie nawet jak są odwinięte nie rzuca się to jakoś w oczy, że rękawy są za krótkie albo coś[/QUOTE]

hmm ja w sumie tez zawsze chodzę z podwiniętymi chyba go jednak kupie fotek niestety nie mam
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 20:55   #3928
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31124945]Widziala ktoras u siebie tego shoppera?[/QUOTE]
Piękna torba!

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
hmm ja w sumie tez zawsze chodzę z podwiniętymi chyba go jednak kupie fotek niestety nie mam
Dzisiaj go mierzyłam do prostej czarnej spodnicy przed kolano i t-shirtu z Audrey Hepburn i super to wyglada. Jestem zakochana w tym żakiecie, ma taki milutki kolor
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:05   #3929
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31124945]Widziala ktoras u siebie tego shoppera?[/QUOTE]
mogłabyś podać linka do niej? jakoś nie mogę znaleźć na stronie Pewnie cena będzie pokaźna, ale co tam
Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Piękna torba!
zgadzam się !
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:08   #3930
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Już abstrahując od shoppera (którego jednak wolałabym kupić nowego, niż mało używanego) - pamiętam jak kiedyś zbierałam szczękę z podłogi po tym, jak jedna z często udzielających się wizażanek chwaliła się, że zarówno ona jak i jej latorośl noszą ciuchy z Zary, a po miesiącu je oddają. Bleee.

A ja chyba właśnie kupiłam taką używaną bluzkę w kazimierzu nie miała metek (ostatni rozmiar), wzielam bo mi sie spodobala, a dopiero w mieszkaniu w lepszym swietle zobaczylam ze ma dwie dosc spore plamy (wygladaly troche jak tluste), bylam wsciekla no ale juz nic nie moglam zrobic, wypralam i jest ok. Lepiej jednak bardziej uwazac
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.