Zbieramy podpisy ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 23:48   #121
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Od kjoskowego to sie radze odczepic, bo tam dziewczyny uzbrojone sa w biale kozaki o twardych szkpikach.



No właśnie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 00:01   #122
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Widzisz większość z tych 40-tu osób spotkała Wyraka na doc kontrowersyjnych wątkach. Albo ma z nim na pienku albo zgadza się z jego poglądami.... Wejdz sobie na profil Wyraka.... nie znasz nie oceniaj..jestem jedną z osbób dobrze żyjących z Wyrakiem i ten wątek to zabawa....bo tak naprawdę nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w to , że futrzaste stworzenie z wybałuszem pokaże nam co nie co...hm..faktycznie może powinnam ten wątek na społecznościach założyć

Nie nie wymagasz dużo.... skąd ta złośliwość PMS ??? My znamy Wyraka i z włażeniem (gdzie światło codzienne nie dochodzi) to nie ma nic wsolnego...widzisz to taka zabawa słowem z osobą twardo stąpającą po ziemi i nie zmieniającą swoich dość twardych poglądów...znasz choć kilka poglądów Wyraka


Lenka Ty moja kochana Wariatko...w sumie nie wiem czemu...może żeby pokazać innym facetom ,że możbna normalnie funkcjonować na ypowo babskim forum po warunkiem że nie probujesz laski na nakręcić.... widzisz ja sznuję wyraka głownie dlatego, że w ogóle jakoś tu funkcjonuje.... a ten wątek ja( z tego co wiem to wyrak również) traktuję jako zabawe...

powiedział, że jak zbierzemy 100 podpisów to rozpatrzy wniosek zatytułowany "poka poka" przecież ja nikogo nie zmuszam do niczego.... gorsze i bardziej beznadziejne wątki znajdziesz na intymnych
cc, nie każda kobieta, która ma inne poglądy od ciebie, ma pms i jest złośliwa z tegoż powodu.
ja akurat rozumiem CaliDreamin i inne osoby zastanawiające się, po co ten wątek.
przykład:
jak każdy z nas założy wątek "zbieramy 1000000 podpisów, żeby xyz/zyx/zzz/yzx (do 338 tysięcy odlicz) pokazała język/kawałek nogi/palce w stopach/kolczyka w nosie", to zrobi nam się ponad 300 tysięcy niepotrzebnych wątków. gang spod kiosku jest społecznością, dziewczyny piszą tam różne rzeczy niekoniecznie na poważnie, ale coś piszą...a ten wątek nie ma sensu podobnie jak m.in. "powiedz wszystkim dzień dobry". ktoś wchodzi, wpisuje się i tyle tu po nim. a później każdy marudzi, że wizaż wolno chodzi/wcale nie chodzi...
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 00:10   #123
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

to moze wszytskie watki "czy moge byc w ciazy bo mnie w czolko pocalowal" tez do usuniecia?

dajcie luzu, wizaz nie chodzi wolno przez taka a nie inna ilosc watkow
wiedzialam ze sie zaraz jakas zyczliwa dusza znajdzie, ktora zada pytanie niesmierttelne "a po co"
to ja odpowiem: bo tak...
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 00:18   #124
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Nie mam nic do kjoskowego, wręcz przeciwnie, mamy ze sobą wiele fspulnego. Zabójcza szpila białego kozaczka w tyłku to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej

Może dorobię jakąś ideologię do tego wątku, pofilozuję sobie, pobełkoczę wieczornie:
Powierzchownie jest to zwykły wątek założony dla rozrywki z przymrużeniem oka. Zasugerowałabym nawet przeniesienie go na Wyliczanki, gdzie jest mnóstwo takich pozornie bezsensownych wątków, pełniących niebanalną rolę socjalną w społeczeństwie Wizażanek.

Jednak głębiej można zauważyć aluzje do anonimowości w internetowej dżungli, a mianowicie jej braku. Cóż, takie czasy nastały, a chyba nie o to chodziło twórcom internetowych forów... Dzisiejszy internet jest iście orwellowski.

Obywatel Wyrak w innym wątku został złapany za słowo. Dowodzi to niebezpieczeństwa związanego z lekkomyślnym niewyważaniem zawartości wypowiedzi. Każdy nasz post jest backupowany, słowa mogą zostać użyte przeciwko nam przez osoby niekoniecznie nam życzliwe. Pytając retorycznie, czy to oznacza, że musimy z notatkami z logiki ślęczeć nad każdą wypowiedzią, drżeć przed tym, że nasze posty może czytać dziadek, szef lub Anka z 303 (pozdrawiam wymienionych)?

Niestety, spotkałam się z tym, że moje posty były podczytywane i wykorzystywane do plotek przez osobiście znaną mi osobę, z którą nie mam zbyt dobrych stosunków. Zdarzyło też mi się użycie wyrwanego z kontekstu zdania z przedpotopowej wypowiedzi w wypowiedzi mnie oskarżającej przez osobę, która zdaje się nie mieć dystansu do siebie. Spotkałam się już z wieloma Wizażankami w podobnej sytuacji.

Można zauważyć różnicę między oglądaniem nieinteresujących wątków czy udziałem w pozornie bezsensownych dyskusjach, a celowym przeglądaniem historii czyichś wypowiedzi i ich cytowaniem w najmniej odpowiednim momencie.

Podsumowując, Wyrak ma szczęście, że został obiektem zupełnie niepoważnego wątku w wyniku nieopacznie zapisanych paru słów w innym. Jako rodzynek zasługuje na specjalny przywilej nierobienia przez widownię "uuuuuuuuu", gdy zrobi poka-poka. Dlaczego - to już temat na inną rozprawkę.

Kto siedzi w tym wątku i przeczytał mój wywód, temu naprawdę się nudzi
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 00:21   #125
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Zbieramy podpisy ;)

mnie sie nie nudzi. ja czekam az dziecko mi sie obudzi na papu
wyraka za slowko zlapalam ja. za co juz go przeprosilam

mam nadzieje wyraku ze kolezanka jakas twoja nie wytknie ci za 5 lat ze lokiec nam pokazywac chciales, bo 100 wizazanek zbizikowalo
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 00:45   #126
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

no...właśnie o takę ideologię chodziło Do kioskowego to ja napafdę nic nie mam..to tlko taka moja mała dugresja : Dobra sadam układać włsoy bo jak już się pochwaliłam jae na drugi koniec polski
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 01:24   #127
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie mam nic do kjoskowego, wręcz przeciwnie, mamy ze sobą wiele fspulnego. Zabójcza szpila białego kozaczka w tyłku to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej

Może dorobię jakąś ideologię do tego wątku, pofilozuję sobie, pobełkoczę wieczornie:
Powierzchownie jest to zwykły wątek założony dla rozrywki z przymrużeniem oka. Zasugerowałabym nawet przeniesienie go na Wyliczanki, gdzie jest mnóstwo takich pozornie bezsensownych wątków, pełniących niebanalną rolę socjalną w społeczeństwie Wizażanek.

Jednak głębiej można zauważyć aluzje do anonimowości w internetowej dżungli, a mianowicie jej braku. Cóż, takie czasy nastały, a chyba nie o to chodziło twórcom internetowych forów... Dzisiejszy internet jest iście orwellowski.


Sorry, ale nie moglam sie zmusic aby czytac dalej. Tobie mozna pogratulowac poczucie humoru.


Nie staram sie oceniac lub obrazac, bo takiej gry to ten watek na pewno nie jest wart.

Nie przepraszam za to co napisalam, ale chce przypomniec ze moja wypowiedz nie zawierala niczego co by mozna bylo (logicznie) zrozumiec jako sugestie iz watek powinien byc usuniety.

Moje pytanie bylo bardziej retoryczne, i nie spodziewalam sie (szczerej) odpowiedzi. I tyle mam do powiedzenia a ten temat.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO

Edytowane przez CaliDreamin
Czas edycji: 2009-03-18 o 01:34
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 02:14   #128
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Trochę się boję, ale najwyżej zamknę oczy mnie też dopisz Chanel...
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 02:39   #129
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
24 minuty wątku i już mamy 13 osób...dalej koleżanki dalej....

EDIT:

zachęcam koleżanki z wątków nie zbyt lubianych przz W bo widzę, że czytacie,....czas na zemstę
ja tam Wyraka lubie i sie podpisze

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
ale żenada ...

któż to ten wyrak że wy tak tu o nim ?
czemu zenada? ludzie, bawmy sie i weselmy czy wszystko trzeba traktowac na powaznie?

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
I nie oszukujmy się do nieczego nie prowadzi

Chociaż ja żyję w pzekonaiu że Wyrak pokaże....na co go stać
albo cos namaluje

Cytat:
Napisane przez kwistencja Pokaż wiadomość
po co zakładać wątek, skoro wiadome i logiczne jest to ze pan WYRAK się nie rozbierze...
ratunku :| ludzie, co z wami...
tylko forum zaśmiecacie ..
powiedz mi jeszcze, ze specjalnie sie zalogowalas na forum, zeby to napisac

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
o tak...dokładnie trafiasz w samo sedno...uwielbiam /wyraka i włażenie mu w tyłek...i nawet napisałam ze srubką ode do wyraka...to jest mój wizażowy kawałek podłogi i go uwielbiam
o sprzedalas mnie zartuje
ech to jednak zakladamy fanclub oczatego?

CHANEL, dopisuj mnie niech strace
ide juz po popcorn moze bedzie co ogladac



"Oda Do Wyraka"

Wyrak bawi, uczy, wychowuje,
i w Wizażu się lubuje.
Co dzien wielka pomoc niesie,
Jego rad az słuchać chce sie....
Robi czystki...dyskutuje.....
Światopogląd mój rujnuje.

by cc_chanel & srubka
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 03:32   #130
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
Coco,a mogę zapytać..? Tak z ciekawości.. Wątek z jajem,ok.. Tylko po co 'taki'? Zbieranie podpisów tylko po to by jakiś forumowicz pokazał coś czego i tak nie pokaże,bo to przecież dla jaj.. Czemu to ma służyć? Jakaś promocja osoby pana wyraka? Żeby każdy go kojarzył czy jak? Bo nic z tego nie rozumiem
Bez obrazy cocuś
Lenka, dla mnie ten watek, choc mily jest dosyc klopotliwy i uwazam ze powinien wyladowac na spolecznosciach, ale kurcze, z wszystkich osob pytasz sie, po co ten watek ? Generalnie nie wnikam w zasadnosc watkow pisanych fajna ortografia w ktorych sie udzielasz, jak tez i innych - Twoja brocha. Tyle ze Ciebie to stawia w takiej a nie innej pozycji jesli chodzi o ocene sensownosci innych watkow.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
A po co zakładac watki społecznościowe, po co grupować sie rocznikami, kolorami włosów, znakami zodiaku, po co czytać wątki autorek, które i tak olewają rady wizażanek i brną na własne życzenie we wszelakie patologie...

To jest kawałek podłogi cc chanel.

Ja może nie założyłabym takiego wątku, ale jej nie zabronię tego zrobić...
Dzustam, w zupelnosci sie z Toba zgadzam

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Niech inni faceci wiedzą, że Wizaż może być też ich kawałkiem podłogi, skoro już do niej sprowadziłyśmy ten żart.
Nie sadze, zeby wizja bycia nagabywanym o negliz przyciagnela takich osoby, jakie by byly tutaj bardzo mile widziane

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
cc, nie każda kobieta, która ma inne poglądy od ciebie, ma pms i jest złośliwa z tegoż powodu.
ja akurat rozumiem CaliDreamin i inne osoby zastanawiające się, po co ten wątek.
przykład:
jak każdy z nas założy wątek "zbieramy 1000000 podpisów, żeby xyz/zyx/zzz/yzx (do 338 tysięcy odlicz) pokazała język/kawałek nogi/palce w stopach/kolczyka w nosie", to zrobi nam się ponad 300 tysięcy niepotrzebnych wątków. gang spod kiosku jest społecznością, dziewczyny piszą tam różne rzeczy niekoniecznie na poważnie, ale coś piszą...a ten wątek nie ma sensu podobnie jak m.in. "powiedz wszystkim dzień dobry". ktoś wchodzi, wpisuje się i tyle tu po nim. a później każdy marudzi, że wizaż wolno chodzi/wcale nie chodzi...
Nie no, bez jaj, przez to ze ktos zalozyl taki watek, forum wolniej chodzi? Litosci

Tak a propos, to wiecie gdzie bym wyslal cale forum wyliczanki? Z tym ze ponownie, nie moja brocha, ciach bajera.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Obywatel Wyrak w innym wątku został złapany za słowo. Dowodzi to niebezpieczeństwa związanego z lekkomyślnym niewyważaniem zawartości wypowiedzi. Każdy nasz post jest backupowany, słowa mogą zostać użyte przeciwko nam przez osoby niekoniecznie nam życzliwe. Pytając retorycznie, czy to oznacza, że musimy z notatkami z logiki ślęczeć nad każdą wypowiedzią, drżeć przed tym, że nasze posty może czytać dziadek, szef lub Anka z 303 (pozdrawiam wymienionych)?
(...)
Podsumowując, Wyrak ma szczęście, że został obiektem zupełnie niepoważnego wątku w wyniku nieopacznie zapisanych paru słów w innym. Jako rodzynek zasługuje na specjalny przywilej nierobienia przez widownię "uuuuuuuuu", gdy zrobi poka-poka. Dlaczego - to już temat na inną rozprawkę.
Zeby nie bylo nieporozumien, bo lekka niescislosc sie wkradla Wiedzialem co pisze: podalem dwa warunki, z ktorych jeden nie zostanie spelniony, a nawet jakby zostal, to mnie zobowiazuje tylko do przemyslenia tego i nic wiecej.

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Od kjoskowego to sie radze odczepic, bo tam dziewczyny uzbrojone sa w biale kozaki o twardych szkpikach.


Dobre. A propos tego co pisalas - sadze ze watek jesli juz powstal, to najlepiej, zeby wyladowal na spolecznosciach, wiekszosc osob oczywiscie nie prowadzi ze mna takich dialogow jak niektore uzytkowniczki i zrozumiale, ze watek wydaje im sie bezsensowny. Jak dla mnie, to pomimo ze jest to cos milego, to wolalbym, zeby taki watek nie powstal. Promocji nie szukam i tyle. Zrzuce to na karb tego, ze Chanelka tak wyrazala uwielbienie dla patrona Irlandii

Bardzo ladna fotka w avatarze tak w ogole
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 04:17   #131
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bardzo ladna fotka w avatarze tak w ogole
Rozumiem ze o moja fotke chodzilo, no bo czyja fotke mogly te slowa dotyczyc W kazdym razie dziekuje za wyrazenie na glos tego co mysla wszyscy na wizazu, ale wstydza sie powiedziec

Tylko prosze mej szalenie fotogenicznej urody nie promowac jakims nowym watkiem, ok?
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 04:44   #132
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Lenka, dla mnie ten watek, choc mily jest dosyc klopotliwy i uwazam ze powinien wyladowac na spolecznosciach, ale kurcze, z wszystkich osob pytasz sie, po co ten watek ? Generalnie nie wnikam w zasadnosc watkow pisanych fajna ortografia w ktorych sie udzielasz, jak tez i innych - Twoja brocha. Tyle ze Ciebie to stawia w takiej a nie innej pozycji jesli chodzi o ocene sensownosci innych watkow.
Spytałam po co ten watek,bo mnie to zainteresowało.. Co innego wątek społecznościowy,a co innego zbieranie głosów właściwie nie wiadomo po co.. Coś a'la wyliczanki na plotkowym,które za bardzo sensu nie mają.. Uważasz,ze wątki społecznościowe,w których sie udzielam nie mają sensu? Ok,Twoja sprawa. Moze i nie mają,dla Ciebie. Tyle,ze nijak one się maja do wątków tego typu jak ten. Juz od dawna wiem,ze oceniasz mnie wyłącznie po tych,a nie innych wątkach (zwłaszcza tym "ortograficznym") i powiedzmy sobie szczerze,że wyrobiłeś sobie niepochlebne dla mnie zdanie o mnie,ze tak powiem.. Tak jest? Mysle,ze tak.. Dało się to odczuć kilka razy.

Pytałam coco,o co chodzi w tym wątku,czemu ma służyć to zbieranie podpisów bez żadnej konkretnej treści w tle,a nie mówiłam,nie oceniałam go jako bezsensowny.. To różnica.

Poza tym domyslam się,ze ten wątek jest dla Ciebie kłopotliwy,równiez bym sie tak czuła na Twoim miejscu.

Nic nie mam do tego watku,bo moze z niego być całkiem fajna społeczność..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 06:12   #133
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Aerials, in the sky, when you lose small mind, you free your life.....

Proszę również i mnie dopisać do listy, skoro Koleżanka/Kolega Wyrak może się rozebrać i udowonić bezapelacyjnie, że tak jak i Kopernik jest Kobietą.




To mówiłam Ja - Eva ID
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 06:33   #134
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
wiem wszystkie w nagrodę co się podpisały będą mogły później wstawić jego fotke w avki ;P
No i jak tu się nie podpisać?
Zwłaszcza, że pomysłu na avatara do tej pory nie miałam?

Poświadczam niniejszym, składając tu swój podpis dnia 18 marca 2009 roku.
Oświadczenie niniejsze składam świadoma odpowiedzialności z art. 432957 Kodeksu Karnego ...
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 06:54   #135
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

podpisuje sie
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:11   #136
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
"Oda Do Wyraka"

Wyrak bawi, uczy, wychowuje,
i w Wizażu się lubuje.
Co dzien wielka pomoc niesie,
Jego rad az słuchać chce sie....
Robi czystki...dyskutuje.....
Światopogląd mój rujnuje.

by cc_chanel & srubka

buahahaha

to i ja się podpiszę
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:30   #137
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
podpisuje sie
to i ja się podpisuje a co mi tam-też chciałabym popatrzeć
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 08:22   #138
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Ja też się podpisuję
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:34   #139
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
sprawa jest piekielnie poważna...musimy zebrać sto podpisów ... to znaczy setkę chętnych...jeżeli zbierzemy taką iklość WYRAK obiecał że się rozbierze

P.S Proszę traktować to z przymrużniem oka

NIE ŻYCZE SOBIE (WYRAK NA PEWNO RÓZWNIEŻ) JAKICHKOLWIEK WOJEN PODJAZDOWYCH WOBEC WYRAKA!!!!

TEN WĄTEK TEMU NIE SŁUŻY...

JEŻELI NIE ZGADZASZ SIĘ Z JEGO POGLĄDAMI TO ZAŁATW TO NA PW....

JAKIEKOLWIEK INWEKTYWY WOBEC WYRAKA ZGŁASZAM ZARAZ DO MODA I ZŁOSIA!!!!!




ja jestem pierwsza



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=320236&page=4

Zebrane z innych wątków:
1.cc_chanel
2. agabil1
3. Łajka
4. _Ya
5. katakumba
6. Malla
7. czesterka
8.Alvesta
9.KlatkaNaPtaszka
10.aagisuaa88
11.MaLibu 20
12.anusiuniaa
13. Ainsel (info zebrane z innego wątku)
14.isiaczekk
15.honey1012
16. messinka
17.marwari
18kiiiciiia
19.SzpiegZKrainy Deszczowców
20.Elliannia
21,Tygrryska
22.joplin
23.Mini1991
24.pushit
25.sushine02
26.ushia
27.Maniwa
28.Madzia_123
29.absta
30.wirlandia
31.malinka_86
32.Hedonia
33.lexie
34.Latoya
35.Angeo
36. doloresd
37.saslycek
38.dzustam
39.szajajaba
40.karo69
41.kobieta_wamp
42.xxSHINeexx
43.ola_108
44.geigerka
45.jojla
46.badylandia

podbijam i dopisuje sie
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 09:45   #140
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

chanelka wstawaj i licz ile glosow mamy

moze dzis bedzie wielki dzien?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:50   #141
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Dopisz mnie! Dopisz mnie!

niach niach niach


A ostatni niech dopisze się Wyrak
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:53   #142
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Mnie też
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:13   #143
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

sie tez podpisuje

moze pogramy w Bowling, Wyraczku

P.S. to nie bylo zlosliwe, Wyrak powienien wiedziec o co kaman
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:28   #144
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ja tam Wyraka lubie i sie podpisze




"Oda Do Wyraka"

Wyrak bawi, uczy, wychowuje,
i w Wizażu się lubuje.
Co dzien wielka pomoc niesie,
Jego rad az słuchać chce sie....
Robi czystki...dyskutuje.....
Światopogląd mój rujnuje.

by cc_chanel & srubka
co za wspaniała ODA brawo

pisał że przemyśli ale zaryzykuję
dopisuję się
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:32   #145
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Też się dopisuje
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:57   #146
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
chanelka wstawaj i licz ile glosow mamy

moze dzis bedzie wielki dzien?
wszystko mozliwe ale zaczekajcie na mnie, bo ja dzisiaj na wizazu to bede dopiero w nocnych godzinach

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Dopisz mnie! Dopisz mnie!

niach niach niach


A ostatni niech dopisze się Wyrak
hehe pierwszy powinien sie wpisac


chanel, gdzie sie podziewasz?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:02   #147
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość


chanel, gdzie sie podziewasz?
Spałam Miłam jechać do Tż'ta do Szczecina ale spóźniłam się całe siedem minut na autobus a że w nocy xzamiast spać zliczałam głosy ....to musiałam odespać...zaraz zliczę
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:17   #148
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Spałam Miłam jechać do Tż'ta do Szczecina ale spóźniłam się całe siedem minut na autobus a że w nocy xzamiast spać zliczałam głosy ....to musiałam odespać...zaraz zliczę
o to szkoda

ja tez bym chetnie pospala, ale nie moge mam pare spraw do zrobienia
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:24   #149
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

hej, zmieńcie tytuł wątku, omijałam bo myślałam ze zbieracie podpisy w jakiejś nudnej sprawie.

Dopiszcie mnie, dopiszcie!
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:26   #150
Lara Croft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 307
Dot.: Zbieramy podpisy ;)

to ja tez sie podpisuje, niech tam
__________________
Moze nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze!
Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.