Kylie Minogue Darling - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 11:21   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Kylie Minogue Darling


Czy znacie juz ten zapach? Ciekawa jestem jak pachnie I czy jest juz dostepny w Polsce...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 11:55   #2
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kylie Minogue Darling

Wlasnie odwiedzilam Douglasa i dorwalam Kylie. Oto moje wrazenia.
Flakon:
- blady roz, lekko opalizujacy, co dodaje mu troszke uroku, nie czyniac tandetnym
- jak na Coty nawet ladnie sie prezentuje
- troche malo wygodny bo jest dosc niski a szeroki, wiec robilam rozne akrobacje
Zapach:
- zaczarowal mnie, bardzo mi sie pdoba
- w pierwszej chwili dosc slodki
- z uplywem czasu robi sie orzezwiajacy, nie tracac slodyczy
- minimalnie koajrzy mi sie z Rush, ale jest bardziej szlachetny, nie ma w nim nuty lakieru do wlosow, jest bardziej owocowy
- trwalosc ciezko mi ocenic, bo psiknelam tylko raz, poza tym na nadgarstkach slabo mi sie zapach utrzymuje, na szczescie trwa juz druga godzine
- czuje go, keidy ide
- pdooba sie otoczeniu
- jest dosc optymistyczny
Darling to moze nie zapach - cud0, nie jest specjalnie odkrywczy, ale wzbudza we mnie pozytywne emocje, jest wesoly, dobry na wiosne. Chyab sobie kupie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 11:59   #3
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kylie Minogue Darling

Zachecajacy opis - wlasnie sprawdzialam cene i tu w jednym sklepie kosztuje 19 funtow za 30 EDT...

Hm..
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 20:14   #4
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kylie Minogue Darling

Aha, dodam jeszcze, ze mnie zapach kojarzy sie troszke z szampanem
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 22:14   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Kylie Minogue Darling

cos nie mam przekonania do zapachow sygnowanych nazwiskami gwiazd moze calkiem nieslusznie na pewno przetestuje przy najblizszej okazji i dam znac, czy moje przekonanie bylo sluszne na razie z checia poczytam wypowiedzi osob, ktore juz ten zapach poznaly
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:04   #6
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Kylie Minogue Darling

Mam podobne odczucia ale Kylie Minogue akurat lubie wiec dam jej szanse ktorej Celine Dion ,J.lo czy Britnej nawet nie otrzymały
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:49   #7
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Kylie Minogue Darling

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Wlasnie odwiedzilam Douglasa i dorwalam Kylie. Zapach:
- zaczarowal mnie, bardzo mi sie pdoba
- w pierwszej chwili dosc slodki
- z uplywem czasu robi sie orzezwiajacy, nie tracac slodyczy
- minimalnie koajrzy mi sie z Rush, ale jest bardziej szlachetny, nie ma w nim nuty lakieru do wlosow, jest bardziej owocowy
- trwalosc ciezko mi ocenic, bo psiknelam tylko raz, poza tym na nadgarstkach slabo mi sie zapach utrzymuje, na szczescie trwa juz druga godzine
- czuje go, keidy ide
- pdooba sie otoczeniu
- jest dosc optymistyczny
Darling to moze nie zapach - cud0, nie jest specjalnie odkrywczy, ale wzbudza we mnie pozytywne emocje, jest wesoly, dobry na wiosne. Chyab sobie kupie
Oooo...słyszałam o tych perfumach. Że ładne. Że delikatne. Że kobiece, Słodkie itd...no ale wobec tak smakowitego opisu jestem zawsze bezbronna.
Muszę zdobyć próbkę, muszę, muszę, muszę!!!!
Ciekawe, czy po przetestowaniu próbki- będę wykrzykiwać to samo w kierunku całej butelki perfum...już czuję, że tak, bo takie cudeńka zawsze rzucają mnie na kolana.
Normalnie...chyba od teraz dostanę delirium perfumiarskiego na ten zapach
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 12:59   #8
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kylie Minogue Darling

Itako, widzialam na allegro:
http://allegro.pl/item163240063_nowo..._darling_.html
Sama myslalam, ze kupie, ale juz testowalam na skorze i moze ew. jeszcze raz to zrobie i kupie na pewno
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 14:36   #9
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Kylie Minogue Darling

Ropuszko - ano, ano...ja też widziałam
I mam nadzieję ,że zdążę przetestować, zanim zniknie. Na razie szybciutko zakupiłam tam próbeczkę tego zapaszku i już nie mogę się doczekać kiedy ona do mnie przyleci. Jesli mi się spodoba - od razu zaopatruję się w większą pojemność...liczę na to, ze się spodoba
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 15:52   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kylie Minogue Darling

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Wlasnie odwiedzilam Douglasa i dorwalam Kylie. Oto moje wrazenia.
Flakon:
- blady roz, lekko opalizujacy, co dodaje mu troszke uroku, nie czyniac tandetnym
- jak na Coty nawet ladnie sie prezentuje
- troche malo wygodny bo jest dosc niski a szeroki, wiec robilam rozne akrobacje
Zapach:
- zaczarowal mnie, bardzo mi sie pdoba
- w pierwszej chwili dosc slodki
- z uplywem czasu robi sie orzezwiajacy, nie tracac slodyczy
- minimalnie koajrzy mi sie z Rush, ale jest bardziej szlachetny, nie ma w nim nuty lakieru do wlosow, jest bardziej owocowy
- trwalosc ciezko mi ocenic, bo psiknelam tylko raz, poza tym na nadgarstkach slabo mi sie zapach utrzymuje, na szczescie trwa juz druga godzine
- czuje go, keidy ide
- pdooba sie otoczeniu
- jest dosc optymistyczny
Darling to moze nie zapach - cud0, nie jest specjalnie odkrywczy, ale wzbudza we mnie pozytywne emocje, jest wesoly, dobry na wiosne. Chyab sobie kupie

Testowałam go całą niedzielę; mam podobne wrażenia: owocowy (malina, porzeczka, dalej jakaś kwaśna nuta - być może właśnie ta szampańska, kończy się jakoś tak nijako), trwały średnio (psiknęłam okoo 10 rano, o 15 musiałam się dopsikać i czułam do około 20).

Ot, "zapaszek" (jak ja nienawidze tego słowa !!)
No właśnie - sama to napisałaś, odkrywczy to on nie jest, a ja poszłabym jeszcze dalej - własciwie to nic w nim nie ma, jest banalny aż do bólu ...
Nie określiłabym go jako optymistycznego, takie kalki zapachowe raczej nastrajają mnie pesymistycznie.
Po co wypuszczać kolejny taki zapach ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 16:38   #11
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Kylie Minogue Darling

aha.Banalny....
...No i ten tego... no i mój zapał został ostudzony..hyhy....dzięki szugarbejb
Dzięki za ostrzeżenie, nie będe przynajmniej wąchać tego zapachu jak maniaczka, tylko podejdę do niego od zdrowej strony, czyli ostrożnie. Mając na uwadze słowo "banalny"
Jak dostanę próbkę i się w nią wwącham, to skrobnę swoje skromne zdanie na ten temat
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 16:47   #12
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kylie Minogue Darling

Nie chciałam ani nikogo ani Ciebie zniechęcać, być może Ty znajdziesz w nim coś wyjątkowego, mnie się niestety nie udało. Jakaś taka owocowa mieszanka, ani tam wyróżnić się nic specjalnie nie da, ani wwąchać, ani nic. Bezpieczny aż do bólu, różowy płynik, połowa próbki wylądowała w koszu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 19:15   #13
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Kylie Minogue Darling

Nie zniechecilas absolutnie Ostudzilas nieco moj zapal i chwala Ci za to, bo sie za bardzo na nie napalilam, a dopiero czekam na probke.
O widzisz...a ja wlasnie lubie owoce w perfumach
Uuuu....co do probki - wielka szkoda, ze wyrzucilas, mozna sie bylo zamienic na inny zapach z kims przeciez Albo odstapic...np. mnie
No ale przepadlo. Ja sie w to wwacham i zobaczymy, albo Cie popre w Twojej opinii albo...sie jeszcze bardziej na ten zapach napale
Pozdrawiam i nic sie nie martw - mnie tak latwo zniechecic sie nie da.Jak sie na cos upre to...
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:37   #14
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 147
Dot.: Kylie Minogue Darling

Testowałam dziś i od razu mi się z czymś skojarzył - z Rushem ! Pachnie z początku jak Rush, potem łagodnieje i ładnieje. W sumie to mi się podoba.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:43   #15
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kylie Minogue Darling

A moim zdaniem jest bliźniaczo podobny do Cat Deluxe Naomi Campbell... Dla mnie bardzo męczący. Rozbolała mnie od niego głowa. Całkiem ładny flakonik
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:14   #16
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Kylie Minogue Darling

No i ten tego...No i testowałam.I jakoś...tak...
Na mnie ten zapach jest w pierwszej chwili bardzo, bardzo słodki. I to nie jest słodycz cukierków czy wanilii, choć tu ona też jest.Ten zapach jest mocny, zdecydowany i wcinający się w nos.Na razie nie czuję owoców, może jakaś daleka nutka,ale passiflory.Ostry taki...
Byłby może dla mnie dobry gdyby nie fakt, że ja wyczuwam w nim coś czego nie lubię. Aż sprawdziłam w składzie i się nie pomyliłam :to drzewo sandałowe. To właśnie ta słodkość, ta ostrawa słodkość, ta dusząca słodkość...brrr. Mój nos nie toleruje prawie niczego co ma w składzie drzewo sandałowe i magnolię. Tu magnolii nie czuję, jest inny kwiatuszek, ale mój nos krzyczy do mnie, że z tym zapachem długo nie wytrzymam...za bardzo prowokacyjny, jak dla mnie.I za mocny.
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 13:29   #17
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Kylie Minogue Darling

Dziś koleżanka powiedziała - zgadnij czym pachnę? - powąchałam ... i powiedziałam - Rush! To była ... Kylie Minogue Darling.
Było to parę godzin po aplikacji, więc całego bukietu zapachu nie poznałam, ale pewne nuty charakterystyczne dla Rusha są w tych perfumach.

Byłam po południu w Douglas'ie - był intensywnie promowany, również w zestawie z torebką. Pierwsze nuty to owoce i troszeczkę kwiatków po godzinie zostaje - Rush.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2007-02-10 o 17:44
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:25   #18
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Kylie Minogue Darling

Mam perfumy od grudnia i jestem bardzo zadowolona. Nie sa drogie, a zapach jest piekny. Dla mnie na pewno nie banalny. Nawet mojej mamie przypadl do gustu, chociaz nie znosi slodkich zapachow. Wlasciwie, to trudno jest opisac jak to pachnie.

Edytowane przez Ewiyumi
Czas edycji: 2007-03-01 o 16:26 Powód: Literowki :)
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:16   #19
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Kylie Minogue Darling

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia ale Kylie Minogue akurat lubie wiec dam jej szanse ktorej Celine Dion ,J.lo czy Britnej nawet nie otrzymały
Heh to tak jak ja Wiem, że to trochę głupio sugerować się sympatią lub antypatią do osoby w takich okolicznościach ale po prostu nie potrafię z tym walczyć.
W każdym razie do Kylie mam sentyment jeszcze od czasu jej współpracy z mistrzem Nickiem Cavem, więc do Darling podchodziłam z pozytywną energią. Niestety na nic to Jestem rozczarowana tym zapachem, wyobrażałam go sobie jako znacznie cięższy, zmysłowy, a tymczasem wyszły jakieś takie słodkie owoce Stanowczo nie mój zapach, wydał mi się kompletnie nieciekawy, zupełnie nie w moim stylu, ba! Nawet niezbyt ładny, bo czasem są zapachy, które mi nie pasują, ale obiektywnie uważam je za ładne. Ten do nich nie należy.
__________________
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors it

Edytowane przez Jeanette
Czas edycji: 2007-03-21 o 07:17 Powód: literówka
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 15:07   #20
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kylie Minogue Darling

Wczoraj cos mnie pociagnelo w kierunku polki z zapachami "tanszymi", w tym znowu do Kylie. Kiedy kilka razy testuje zapach, to znaczy, ze go w koncu kupie W KWC wystukalam dosc kiepska recenzje (3/3), choc po pierwszym tescie bylam zakochana. Teraz niucham blotterek, na ktorym zapach bardzo subtelny sie zrobil. Jest w nim Rush, Bruno Banani i Cat deluxe. Ale jest tez jedna piekna nuta, ktora jest chyba ta slynna boronia... Rzadko kupuje cos made by "gwiazdka X" albo z Coty i tu przyznaje sie bez bicia, ze odzywa sie we mnie snob Jak juz ktos sie dowie, ze akurat mam na sobie Britney albo inna Celine, to mowi, ze chyba musze byc fanka
Perfumy gwiazdek niestety w moim przekonaniu nie sa dzielami samymi w sobie, sa tworzone raczej w celu zrobienia szybkiego zysku. 2 razy w roku wychodza jakies "pachnidelka" i zawsze wiadomo, ze kazde nastepne jest zapowiedzia kolejnego. W przypadku Kylie bedzie to samo, bo juz czytalam, ze stworzyla kolejna wersje Darling. Jedyna gwiazda, ktora wg mnie "robi" ladne/oryginalne zapachy jest J.Lo. Dzielo Kylie chcialabym miec, ale chyba zaczne od balsamu do ciala, bo flakonow mam cala mase, a balsam zuzyje na 100% Czekam jeszcze na jakies opinie, ktore sklonilyby mnie do zakupu (badz go wyperswadowaly) flakonika EDP Darling
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:20   #21
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Kylie Minogue Darling

Mnie się Darling podoba. Chociaż mnie nie zachwyca. Takie trzy plus albo cztery z minusem.
Świeżuszek akurat na wiosnę, radosny, kwiatowy, lekko kwaskowaty, trwały, nawet w wersji EDT.

Nie wiem czy kupię, bo mam długą listę potrzeb ale nie mówię mu Nie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 19:51   #22
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kylie Minogue Darling

Mam Darling EDP od miesiąca i bardzo polubiłam ten zapach.Jest faktycznie podobny do Rush,też dość ciężki i słodki jak to określiłam w KWC troszkę gorzką słodyczą suszonej śliwki.Nie mniej jednak uważam go za całkiem udaną propozycję,szczegónie teraz keidy jeszcze nie jest na nie za gorąco(podejżewam,że podczas upału mogą byś mnie znośne,ale to tylko przypuszczenia)
Acha Ropuszko,nie wiem czy jest balsam do ciała z tej serii wogóle-ja widziałam wszędzie tylko żel pod prysznic.Daj znać jakbyś znalazła jednak balsam i wypróbowała bo też jestem zaintertesowana jak z jego jakością
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 21:04   #23
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kylie Minogue Darling

Burn, bylam dzis w Douglasie, zeby go kupic, ale niestety nie bylo Na stronie Douglasa, gdy Darling wchodzil do sprzedazy, bylo napisane, ze jest balsam w cenie 39.90, takiej jak zel. Pamietam No a dzis nie bylo Ciekawa jestem czy w ogole te perfumy sa jeszcze gdzies poza Douglasem? W Sephorze niet. Natomiast w Rossamnie mignal mi dezodorant do ciala, ale tylko MIGNAL, bo moj przebrzydly TZ ciagnal mnie na sile w strone kasy juz
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 06:51   #24
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kylie Minogue Darling

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Burn, bylam dzis w Douglasie, zeby go kupic, ale niestety nie bylo Na stronie Douglasa, gdy Darling wchodzil do sprzedazy, bylo napisane, ze jest balsam w cenie 39.90, takiej jak zel. Pamietam No a dzis nie bylo Ciekawa jestem czy w ogole te perfumy sa jeszcze gdzies poza Douglasem? W Sephorze niet. Natomiast w Rossamnie mignal mi dezodorant do ciala, ale tylko MIGNAL, bo moj przebrzydly TZ ciagnal mnie na sile w strone kasy juz
40zł to bardzo przystępna cena.U mnie w Douglasie jadnym nie było ale będę się rozglądać i obserwować
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 07:55   #25
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Kylie Minogue Darling

W Niemczech balsam kosztuje troche wiecej Cos ok. 13 Euro w Douglasie, ale w drogeriach chyba jest tanszy. Tez planuje sobie kupic. I mi tez sie wydaje, ze chyba na lato beda za ciezkie. No ale zobaczymy.

Tak w ogole, to nie wiedzialam, ze w Polsce jest taka promocja tych perfum!!! W Niemczech byl artykulik w kilku gazetach, nawet w 'Douglas'owej' gazetce nic nie napisali, nie widzialam tez zadnego plakatu...

Fajnie by bylo chodzic miastem, obok wielkich fotek Kylie. (Jestem fanka )
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 11:18   #26
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Kylie Minogue Darling

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Natomiast w Rossamnie mignal mi dezodorant do ciala, ale tylko MIGNAL, bo moj przebrzydly TZ ciagnal mnie na sile w strone kasy juz
Ech, ci nasi TeŻeci... Nie rozumieją że czasem po prostu TRZEBA sprawdzić kolejny zapach czy kosmetyk
Właśnie wróciłam z Rossmana i sprawdziłam przy okazji - faktycznie jest dezodorant do ciała Kylie w cenie 24,99. Pojemność 75 ml.
__________________
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors it

Edytowane przez Jeanette
Czas edycji: 2007-04-26 o 11:19 Powód: dopisek
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 13:40   #27
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Kylie Minogue Darling

Wow, to chyba jakas promocja? Mnie sie zdawalo, ze kosztuje ponad 30 zl... Oj, musze sie przejsc
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 14:39   #28
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Kylie Minogue Darling

Tak, promocja z najnowszej gazetki Przekreślone 34.99, aktualna cena 24.99
__________________
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors it
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 03:58   #29
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kylie Minogue Darling

Cytat:
Napisane przez Ewiyumi Pokaż wiadomość
W Niemczech balsam kosztuje troche wiecej Cos ok. 13 Euro w Douglasie, ale w drogeriach chyba jest tanszy. Tez planuje sobie kupic. I mi tez sie wydaje, ze chyba na lato beda za ciezkie. No ale zobaczymy.

Tak w ogole, to nie wiedzialam, ze w Polsce jest taka promocja tych perfum!!! W Niemczech byl artykulik w kilku gazetach, nawet w 'Douglas'owej' gazetce nic nie napisali, nie widzialam tez zadnego plakatu...

Fajnie by bylo chodzic miastem, obok wielkich fotek Kylie. (Jestem fanka )
Ja promocje widzialam,w Douglasie i innych sklepach.Moze nie tak intensywna jak w Polsce,ale promo byla.
Dla mnie to bardzo banalny,pod koniec jakis kwasny zapach.
ogolnie powiedziawszy niezla,ale na dluzsza mete smiertelnie nudny.Ponoc dobrze sie sprzedaje,wiec ma swoja rzesze wielbicielek.I dobrze,nudno by bylo,gdyby wszystkie na jedno kopyto pachnialy.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 09:46   #30
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Kylie Minogue Darling

Cytat:
Napisane przez Jeanette Pokaż wiadomość
Tak, promocja z najnowszej gazetki Przekreślone 34.99, aktualna cena 24.99
chyba się skusze

http://www.rossmann.isens.biz/10/08-pl.jpg
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.