WRAŻLIWA CERA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-06, 13:28   #1
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26

WRAŻLIWA CERA


Mam wrażliwą cerę nie mogę używać róznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy.Mam wypróbowane mleczko do twarzy i krem gohnsons and gohnsons i wszystko niby ok-ale chodzi o to że po tym kremie błyszczy mi się twarz nawet jak dam podkład-a próbowałam kremu matującego np nivea visage young ale nie mogę go używać bo po jakimś czasie mam oczywscie zaczerwienienia,proszę poradzic mi jakiego kremu matującego moge uzywac który jest bezzapachowy i dla alergików.
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 19:09   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Re: WRAŻLIWA CERA

mam tez wielki problem z nadwrazliwoscia mojej skorki ale ostatnio odkrylam genialny kremik, ktory sprawdza sie doskonale nawet na mojej buzce mianowicie znany Hydraphase La Roche Posay. Skora jest po nim niesamowicie nawilzona. Niestety nie jest on matujacy, wrecz przeciwnie, troche sie blyszczy , ale wystarczy odrobina puderku i caly "blysk" znika jak reka odjal. Poza tym sa 2 rodzaje tego kremiku: konsystencja bogata i lekka. Ja mam ta bogata, a podobno ta lekka wcale sie nie swieci! A wszystkie kremy matujace, z tego co wiem i wytestowalam, paskudnie wysuszaja i tak sucha skore wiec nie polecam.
Caluje i zycze pomyslnego wyboru
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 20:56   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: WRAŻLIWA CERA

raczej wybieraj lekki kremy nawilzające, np. toleriane la roche posay a matowienie zostaw absorbentkom i pudrowi. (składniki matujace bardzo czesto podraniają skórę, lepiej ich unikać). ewentualnie możesz próbować łagodzić łojotok dosustnie- łykając cynk, wit.B6- ale nie ma się co spodziewać spektakularnych efektów.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 23:19   #4
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Re: WRAŻLIWA CERA

dzieki za rady-własnie zauważyłam ze preparaty matujące strasznie wysuszają i sciagają skórę aż do przesady-jesli chodzi o krem la roche to mialam kiedys probki od dermatologa sa super-ale z tego co pamietam sa to drogie kremy-obecnie nie mam pracy i nie stac mnie na nie,moze za jakiś czas sobie na nie pozwolę.A czy o podkładach matujących macie to same zdanie ze sa zle??
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 23:26   #5
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Re: WRAŻLIWA CERA

dzięki za rady,własnie zauważyłam że po kremach matujących skóra sie wysusza i jest beznadziejna!a co do kremu la roche to mialam kiedys próbki od dermatologa i byly super ale z tego co pamietam to sa drogie-teraz nie pracuje i nie stac mnie na nie chyba! Pozdrawiam
nike napisał(a):
> Mam wrażliwą cerę nie mogę używać róznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy.Mam wypróbowane mleczko do twarzy i krem gohnsons and gohnsons i wszystko niby ok-ale chodzi o to że po tym kremie błyszczy mi się twarz nawet jak dam podkład-a próbowałam kremu matującego np nivea visage young ale nie mogę go używać bo po jakimś czasie mam oczywscie zaczerwienienia,proszę poradzic mi jakiego kremu matującego moge uzywac który jest bezzapachowy i dla alergików.
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 16:42   #6
karolina100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 38
Re: WRAŻLIWA CERA

a ja wlasnie odkrylam kremik matujacy,ktory jest swietny,i nie wysusza,bezzapachowy i dla alergikow.mam cere mieszana i uzywam wlasnie jego.pisze,ze jest rowniez polecany do cery tlustej.KREM AA OCEANIC MATUJACY Z MIKROKAPSULKAMI ABSORBUJACYMI SEBUM I CZYNNIKIEM GLEBOKO NAWILZAJACYM,BEZZAPACHOWY .ja tez mam wrazliwa cere,roznie reagujaca na wiele specyfikow,ale ten krem mi wcale a wcale nie wysusza cery.jak dla mnie bomba.sprobuj.hej NIKE
karolina100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 22:30   #7
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Re: WRAŻLIWA CERA

hej bobas no spróbuję może tego kremu!chociaz kiedys miałam z aa jakiś krem i oczywiscie wyskoczyło mi potem jakies uczulenie typu czerwone małe zaskórniki czy jak to nazwać!!napradę ja to jestem jakis ewenement chyba!!! wiem że napewno służyłby by mi la roche posey bo miałam kiedys próbki ale on jest drogi nie stac mnie na niego!!!!!!!!!!
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-13, 08:08   #8
karolina100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 38
Re: WRAŻLIWA CERA

rozumiem Cie doskonale NIKE,moja skora tez jest zaskakujaca(lub wyskakujaca,bo ciagle cos na niej wyskakuje,albo po czyms haha)dlatego wiem,ze JUSTY i LALESIA maja racje,ze niektore kremy matujace faktycznie wysuszaja,ale ten jest jakos innyjednak kazdy ma inna cere i dlatego cos co sluzy jednemu dla drugiego moze byc niewypalem.jednak po tym kremiku nic mi nie wyskoczylo,a cera jest nawilzona i zmatowiona.kosztuje ok.15zl....pozdrawiam
karolina100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.