Wymienię Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 09:54   #1
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Talking

Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...


UWAGA!! z góry przepraszam, że będę wybredna, ale nie mam w tej chwili dużych potrzeb kosmetycznych, więc przede wszystkim poszukuję ściśle określonych kosmetykówkosmetyków avon i oriflame, ubrań. można mnie kusić kolorówką - przede wszystkim różnego rodzaju pudrami i kompaktami z wyższej półki. (WISHLISTA na końcu posta). nie poszukuję perfum,

oto, co mam do wymiany:

GIVENCHY Prisme Again! visage kompakt z ubiegłorocznej letniej limitowanki, nr 13 sun mango. kupiony w czerwcu i o znikomym zużyciu - parę prób, praktycznie nowy. jest to puder z delikatnymi drobinkami, ma byc lekko brązujący choc tak naprawdę jest dośc delikatny i bardziej ożywia i rozświetla cerę nadając jej promienny wygląd. ciekawy zapach, kwiatu pomarańczy bodajże jest zafoliowany pędzelek i kartonik.
link: http://www.parfumsgivenchy.com/make_...1_925_120.html

SHISEIDO Accentuating Color Stick róż-rozświetlacz w sztyfcie, nr S6 delikatny róz, tylko próbowany. Daje efekt lekko błyszczącej tafli ale bez "oczodajnych" drobinek - tzw. glow.

CLINIQUE Anti-Blemish Solutions, post blemish formula taki preparat w przekręcanym "pisaku", usuwający blizny i przebarwienia po wypryskach. kupiony jakieś dwa miesiące temu, o znikomym zużyciu (jakieś 4 aplikacje), nie jest mi potrzebny bo i tak stosuje maści dermatologiczne.
http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD74619

CLINIQUE Redness solutions Daily protective base zielona baza do cery z zaczerwieniami - redukuje ich odcień. moim zdaniem dość dobrze sobie radzi, używałam jej trochę w lecie i pomagała mi nawet ukryć tzw. "raczka" na twarzy po opalaniu teraz jest mi zbędna ze względu na pogorszenie stanu cery i leczenie preparatami dermatologicznymi. zużycie wynosi jakieś 10-15% z 40ml, jest potwornie wydajna.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...cien-skory.htm

CLINIQUE Redness solutions Instant Relief Mineral Powder sypki puder redukujący zaczerwienienie i łagodzący. praktycznie nowy, kupiony w grudniu - użyłam 2 razy.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...cien-skory.htm


CLINIQUE Anti-blemish solutions Clearing concealer w kolorze 04-zielonym. Jest to korektor który nie tylko pomaga ukryc niedoskonalości dzięki zielonemu pigmentowi, ale także ma działanie antybaktreyjne kupiony gdzieś w październiku, daję mu max 10% zużycia (a chyba nawet i mniej, jest dośc wydajny) z 10ml
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ling-cream.htm

CLINIQUE Colour Surge Eye Shadow Super Shimmer cień w kolorze 07 Blue Lagoon, na opakowaniu pisze Not for individual sale; jest to takie białe plastikowe wysuwane opakowanie, w którym jest cień (8g) i aplikator. tylko próbowalam kolor

L'OREAL Correcteur Mineral korektor mineralny o naprawdę dobrym kryciu z pędzelkiem z naturalnego włosia, numer 20 natural. zużycie: ok. 5 aplikacji
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-mineralny.htm

SHISEIDO The makeup concealer, 4ml nr 4, na opakowaniu pisze "sample", mam z wymiany, zużycie nie powinno być duże - ja zastosowałam raz, wcześniej był też tylko próbowany

LANCOME Juicy Tubes Marshmallow 34 - różowy błyszczyk, ubytek około 10%, niestety nie mam kartonika

SMACKERSY, cała gama (są na zdjęciu), jeden zestaw w ogóle nie rozpakowany, reszta nieużywana bądź tylko próbowana, różne smaki/zapachy: fanta orange, skittles berry punch, skittles strawberry starfruit, skittles mango tangelo, starburst strawberry watermelon, starburst strawberry banana, starburst aztec punch, starburst royal berry punch, starburst mango melon, starburst baja dragon fruit...

LACOSTE Touch of pink, perfumowany balsam + żel do mycia ciała, tubki po 50 ml, użyte po 2 razy


oraz jako dodatek do wymiany probki perfum (atomizerki): Givenchy ange ou demon, Hugo Boss Femme, Davidoff Cool water woman, Burberry the beat, Van Cleef & Arpels first love, YSL cinema...


CZĘŚĆ KOSMETYKÓW NA ZDJĘCIACH


SZUKAM:

podkładu Givenchy Photo Perfection w jasnym kolorze,
Givenchy Prisme Foundation w jasnym kolorze,
bazy Givenchy Acti'Mine zielonej
pryzm SYPKICH Givenchy
MAC blot powder w kompakcie
Meteorytów GUERLAIN

za smackersy, a także korektor shiseido, balsam i żel lacoste najchętniej przyjęłabym kremik do ciała DAX COSMETICS face&body czekoladowy lubjabłkowo-gruszkowy,
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8887
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13352
ilość do uzgodnienia w zależności od wymiany (przyjmę tylko nowy)

Edytowane przez drei
Czas edycji: 2010-02-23 o 20:56
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:57   #2
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Przekupka: 77 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

mam nieotwirane sypkie pryzmy givenchy light pastel...ale najchetniej za cos z mojej wishlisty....bo w Twoim watku nic specjalnie nie znalazlam za nie.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:07   #3
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

niestety nie mam nic z Twojej listy, moge wiec tylko proponowac pryzmowy kompakt widoczny u góry, poza wątkiem jeszcze ewentualnie Terracotę Guerlain dla blondynek
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:07   #4
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
Przekupka: 134 pkt / 100% pozyt.
GG do ddiana
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

czy znajdziesz coś u mnie?
CLINIQUE Redness solutions Instant Relief Mineral Powder sypki puder redukujący zaczerwienienie i łagodzący. praktycznie nowy, kupiony w grudniu - użyłam 2 razy.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...cien-skory.htm
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:09   #5
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cos u mnie za:

CLINIQUE Anti-Blemish Solutions, post blemish formula
taki preparat w przekręcanym "pisaku", usuwający blizny i przebarwienia po wypryskach. kupiony jakieś dwa miesiące temu, o znikomym zużyciu (jakieś 4 aplikacje), nie jest mi potrzebny bo i tak stosuje maści dermatologiczne.
http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD74619 oraz

zoltka Clinique?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:23   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cos u mnie za pryzmy Mango albo zolty puderek, bo wzielabym na zapas ?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:23   #7
.domi
Wtajemniczenie
 
Avatar .domi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 017
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
GG do .domi
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

znalazłabyś cos za pare smackersów lub błyszczyk lancome?

Edytowane przez .domi
Czas edycji: 2010-02-12 o 10:24
.domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 10:40   #8
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17138092]Cos u mnie za pryzmy Mango albo zolty puderek, bo wzielabym na zapas ?[/QUOTE]

no cóż... podobaja mi się u Ciebie meteorytki ale z tego co widzę to nawet pryzmy plus puder nie wystarczą :P nie wiem nawet czego szukac bo nic innego z listy Twojej niestety nie mam. ew. mam jeszcze Terracotę Guerlain dla blondynek

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

u reszty z Was na razie neistety nic
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:49   #9
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

podoba mi się u Ciebie dużo, ale za rzeczy z górnej półki raczej nic nie znajdziesz może znalazłabyś chociaż coś za smackersy?
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:01   #10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
no cóż... podobaja mi się u Ciebie meteorytki ale z tego co widzę to nawet pryzmy plus puder nie wystarczą :P nie wiem nawet czego szukac bo nic innego z listy Twojej niestety nie mam. ew. mam jeszcze Terracotę Guerlain dla blondynek

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

u reszty z Was na razie neistety nic
A pryzmy bardzo ciemne sa bo ja bladzioch straszny? Ostatnio uparlam sie na bronzer i albo wszystko ciemne albo pomaranczowe .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:19   #11
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17139108]A pryzmy bardzo ciemne sa bo ja bladzioch straszny? Ostatnio uparlam sie na bronzer i albo wszystko ciemne albo pomaranczowe .[/QUOTE]

właśnie nie są ciemne. ja też jestem bledzioch, zawsze wszystko kupuję w najjasniejszych odcieniach. pryzmy kupiłam w lecie bo wiadomo, wtedy nawet bledzioch chciałby się trochę "przyciemnic" ale jednoczesnie nei zrobic sobie krzywdy, jaką zazwyczaj wyrządzają wszelkiej masci brązery... :/ te pryzmy właśnie byly reklamowane jako puder lekko brazujacy ale tak naprawdę nie wiem jakim prawem bo nim nie są :P w mojej ocenie dają delikatny efekt - ozywiają cerę. nie są całkowicie transparentne, ale kolor nie jest jakiś intensywny. jedna kosteczka jest w cieplejszej tonacji - takiej brzoskwiniowej. ale absolutnie nie pomaranczowi na marchewkę (taki puder "brzoskwiniowy" kiedys mialam, heheh, masakra była!). ogólny efekt to właśnie ożywienie cery. jakbyś nabrała bardzo dużo na pędzel i pomazała wielokrotnie to pewnie byś się mogła pokolorowac :P ale generalnie przy normalnej aplikacji czyli omiecieniu twarzy efekt jest typowo pryzmowy czyli cera jest leciutko rozswietlona, kontury zmiękczone i jednocześnie wlasnie ozywiona ze względu na delikatne pigmenty. taka jest moja ocena. w sumie nie pozbywałabym się go bo dla mnie kwestia nie lezy w tym ze kolor mi nie pasuje, tylko ze lezy juz od dluzszego czasu odłogiem w szufladzie bo mam jeszcze inne pudry których nie mogę zuzyc... tyle ze jak to zazwyczaj jest, wszystko kusi, żeby wypróbowac i jak znam zycie i swoje uzaleznienia to i tak wymienię na kolejny puder...

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
podoba mi się u Ciebie dużo, ale za rzeczy z górnej półki raczej nic nie znajdziesz może znalazłabyś chociaż coś za smackersy?

niestety raczej poszukuję konkretnych rzeczy bo wlasnei sama mam mnostwo drobiazgow ktorych nie jestem w stanie zuzyc
dlatego za smackersy najchetniej przyjelabym np. jakis kremik bo to zawsze sie zuzyje
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 11:29   #12
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Przekupka: 89 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Witaj drei
mam ochote na ten puderek:
CLINIQUE Redness solutions Instant Relief Mineral Powder sypki puder redukujący zaczerwienienie i łagodzący. praktycznie nowy, kupiony w grudniu - użyłam 2 razy.

znajdziesz cos u mnie?
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:35   #13
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

może interesowałby Cię krem Pure Calmille z YR? naprawdę przydałyby mi się Smackersy
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:40   #14
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
właśnie nie są ciemne. ja też jestem bledzioch, zawsze wszystko kupuję w najjasniejszych odcieniach. pryzmy kupiłam w lecie bo wiadomo, wtedy nawet bledzioch chciałby się trochę "przyciemnic" ale jednoczesnie nei zrobic sobie krzywdy, jaką zazwyczaj wyrządzają wszelkiej masci brązery... :/ te pryzmy właśnie byly reklamowane jako puder lekko brazujacy ale tak naprawdę nie wiem jakim prawem bo nim nie są :P w mojej ocenie dają delikatny efekt - ozywiają cerę. nie są całkowicie transparentne, ale kolor nie jest jakiś intensywny. jedna kosteczka jest w cieplejszej tonacji - takiej brzoskwiniowej. ale absolutnie nie pomaranczowi na marchewkę (taki puder "brzoskwiniowy" kiedys mialam, heheh, masakra była!). ogólny efekt to właśnie ożywienie cery. jakbyś nabrała bardzo dużo na pędzel i pomazała wielokrotnie to pewnie byś się mogła pokolorowac :P ale generalnie przy normalnej aplikacji czyli omiecieniu twarzy efekt jest typowo pryzmowy czyli cera jest leciutko rozswietlona, kontury zmiękczone i jednocześnie wlasnie ozywiona ze względu na delikatne pigmenty. taka jest moja ocena. w sumie nie pozbywałabym się go bo dla mnie kwestia nie lezy w tym ze kolor mi nie pasuje, tylko ze lezy juz od dluzszego czasu odłogiem w szufladzie bo mam jeszcze inne pudry których nie mogę zuzyc... tyle ze jak to zazwyczaj jest, wszystko kusi, żeby wypróbowac i jak znam zycie i swoje uzaleznienia to i tak wymienię na kolejny puder...

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------




niestety raczej poszukuję konkretnych rzeczy bo wlasnei sama mam mnostwo drobiazgow ktorych nie jestem w stanie zuzyc
dlatego za smackersy najchetniej przyjelabym np. jakis kremik bo to zawsze sie zuzyje

Rozumiem. Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz . Wszystko juz wiem .
Podobaja mi sie te pryzemki i zolty puderek. Zainteresowala mnie tez zielona baza. Ciekawi mnie dlaczego wolisz Givenchy a nie Clinique .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:51   #15
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

interesuje mnie SHISEIDO Accentuating Color Stick
oraz
baza zielona Clinique.
Poza wątkiem mogę zaproponować małą odsypkę Meteorites mythic
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:02   #16
kasiarzemyk84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 654
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...


Czy znajdziesz coś u mnie za:
SMACKERSY

GIVENCHY Prisme Again! visage


Moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397191

kasiarzemyk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:23   #17
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17140134]Rozumiem. Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz . Wszystko juz wiem .
Podobaja mi sie te pryzemki i zolty puderek. Zainteresowala mnie tez zielona baza. Ciekawi mnie dlaczego wolisz Givenchy a nie Clinique .[/QUOTE]

znaczy w sensie ze mam praktycznie samo givenchy w wishliście a oddaję masę kosmetyków clinique? :P
wiesz co generalnie jestem ogromną fanką pryzm. ogólnie mi służą, oprócz tych co oddaję mam jeszcze dwie pryzmy których regularnie używam. clinique tez ma klika fajnych produktów, np. zamiennie z pryzmami stosuję już od dłuższego puderek blended. ale ten żółty jakoś mnie nie zachwycił. nie umiem powiedziec dlaczego, wielu osobom służy bo kupiłam go ze względu na opinie na KWC, ale mi juz bardziej pasuje ten blended. ogólnie mam cerę ostatnimi czasy problemową i próbuję różnych specyfików ratunkowych, co chyba widac po wątku głównie wlasnei z clinique bo mają tego dużo w ofercie. za dużo ich nakupiłam po prostu... tym bardziej że i tak skończyło się na leczeniu dermatologicznym więc po co mieszac jedno z drugim... a ze leczenie powoli zaczęło przynosic efekty to z ogromną radoscią wracam do "normalnych" kosmetyków. ot cała historia

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiarzemyk84 Pokaż wiadomość

Czy znajdziesz coś u mnie za:
SMACKERSY

GIVENCHY Prisme Again! visage


Moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397191

do czego jest pianka karmelowa Sephory?
wpadl mi tez w oko komplecik malowany na szkle ten zielony

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
interesuje mnie SHISEIDO Accentuating Color Stick
oraz
baza zielona Clinique.
Poza wątkiem mogę zaproponować małą odsypkę Meteorites mythic
musiałabym ewentualnie sprawdzic kolorek korektora EL, a odsypka jakiej wielkosci?
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:25   #18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
znaczy w sensie ze mam praktycznie samo givenchy w wishliście a oddaję masę kosmetyków clinique? :P
wiesz co generalnie jestem ogromną fanką pryzm. ogólnie mi służą, oprócz tych co oddaję mam jeszcze dwie pryzmy których regularnie używam. clinique tez ma klika fajnych produktów, np. zamiennie z pryzmami stosuję już od dłuższego puderek blended. ale ten żółty jakoś mnie nie zachwycił. nie umiem powiedziec dlaczego, wielu osobom służy bo kupiłam go ze względu na opinie na KWC, ale mi juz bardziej pasuje ten blended. ogólnie mam cerę ostatnimi czasy problemową i próbuję różnych specyfików ratunkowych, co chyba widac po wątku głównie wlasnei z clinique bo mają tego dużo w ofercie. za dużo ich nakupiłam po prostu... tym bardziej że i tak skończyło się na leczeniu dermatologicznym więc po co mieszac jedno z drugim... a ze leczenie powoli zaczęło przynosic efekty to z ogromną radoscią wracam do "normalnych" kosmetyków. ot cała historia

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------



do czego jest pianka karmelowa Sephory?
wpadl mi tez w oko komplecik malowany na szkle ten zielony

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



musiałabym ewentualnie sprawdzic kolorek korektora EL, a odsypka jakiej wielkosci?

Nie, nie .
Spodobala mi sie baza zielona Clinique, wiec zastanawiam sie czemu Ty jej nie chcesz a wolisz inna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:30   #19
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
może interesowałby Cię krem Pure Calmille z YR? naprawdę przydałyby mi się Smackersy
a ja z chęcią bym je oddala, nawet wszystkie razem za jakiś fajny krem, tylko ze z kremami YR mam zle doswiadczenia, cos kiedys mialam i srednio sie wchłaniało

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17141279]Nie, nie .
Spodobala mi sie baza zielona Clinique, wiec zastanawiam sie czemu Ty jej nie chcesz a wolisz inna .[/QUOTE]


aha :P
zwykła ciekawośc... za duzo eksperymentuję :P i ta miłośc do givenchy :P
baza clinique nie jest zła, aczkolwiek w tym momencie mi zbędna (pewnie i każda baza byłaby mi zbędna ), nie mam już takich zaczerwien jak kiedys. ale jesli jej nei wymienie to tez sie nic nie stanie, na pewno przydała się znowu w lecie na sloneczne zaczerwienienia ale póki co słonka brak, chlip chlip...
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 12:32   #20
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
a ja z chęcią bym je oddala, nawet wszystkie razem za jakiś fajny krem, tylko ze z kremami YR mam zle doswiadczenia, cos kiedys mialam i srednio sie wchłaniało

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------




aha :P
zwykła ciekawośc... za duzo eksperymentuję :P i ta miłośc do givenchy :P
baza clinique nie jest zła, aczkolwiek w tym momencie mi zbędna (pewnie i każda baza byłaby mi zbędna ), nie mam już takich zaczerwien jak kiedys. ale jesli jej nei wymienie to tez sie nic nie stanie, na pewno przydała się znowu w lecie na sloneczne zaczerwienienia ale póki co słonka brak, chlip chlip...
Spodobala mi sie i baza CLinique .

Zainteresowana meteorkami?

Co moglabym za nie dostac?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:36   #21
kasiarzemyk84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 654
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Ta pianka jest do ciała - to taki balsam z drobinkami w formie pianki
kasiarzemyk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:03   #22
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
GG do martusiawilczek
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Witaj
Znajdziesz coś u mnie za:
GIVENCHY Prisme Again! visage

i

Smackersy ? (zestawik?)
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:07   #23
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Przekupka: 89 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Witaj drei
mam ochote na ten puderek:
CLINIQUE Redness solutions Instant Relief Mineral Powder sypki puder redukujący zaczerwienienie i łagodzący. praktycznie nowy, kupiony w grudniu - użyłam 2 razy.

znajdziesz cos u mnie?
sie z tlumu wychylam. chyba przeoczylas
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:35   #24
DAISSY
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 218
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Może coś u mnie znajdziesz za: CLINIQUE Redness solutions Instant Relief Mineral Powder "?
DAISSY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:17   #25
kasiarzemyk84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 654
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

To jak z wymianką? Pasuje?
kasiarzemyk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:21   #26
lilmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 279
Przekupka: 22 pkt / 96% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

witaj,
wypatrzysz cos u mnie za:
CLINIQUE Redness solutions Instant Relief Mineral Powder sypki puder redukujący zaczerwienienie i łagodzący. praktycznie nowy, kupiony w grudniu - użyłam 2 razy.

LACOSTE Touch of pink, perfumowany balsam + żel do mycia ciała, tubki po 50 ml, użyte po 2 razy



?
lilmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:54   #27
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

korektor mam Chanel, nie EL , a odsypka hmmm, do 15 kuleczek
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:26   #28
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

Witaj coś u Mnie za smackersy?

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 17:42   #29
LucyJordan
Zakorzenienie
 
Avatar LucyJordan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 973
Przekupka: 181 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

cos u mnie w obu wątkach za:

CLINIQUE Redness solutions Daily protective base zielona baza do cery z zaczerwieniami

CLINIQUE Redness solutions Instant Relief Mineral Powder sypki puder redukujący

?
__________________
wszystkowątek
LucyJordan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 17:51   #30
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do drei
Dot.: Givenchy, Clinique, Lancome, Shiseido, L'Oreal...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17141459]Spodobala mi sie i baza CLinique .

Zainteresowana meteorkami?

Co moglabym za nie dostac?[/QUOTE]


jak najbardziej zainteresowana oczywiście
mogłabyś mi jeszcze króciutko opisac tak z pierwszej ręki jaki efekt dają na mordce? bardzo błyszczą? jak określiłabyś kolorek?
ponieważ juz od dlugiego czasu bardzo chciałam w koncu przetestowac meteorytki to mysle ze sie dogadamy, napisz najlepiej jak widzisz wymiankę
pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

dziewczyny, jutro wieczorkiem przejrze dokladnie Wasze watki i Wam odpowiem, bo dzisiaj muszę się wyłączyc i uczyc na jutrzejszy egzamin
pozdrawiam
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.