Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 12:41   #1441
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Pierwsze koty za płoty... Dzięki pastereczce wypróbowałam formułę Intensive (Linen). Odcień trudno mi ocenić, bo malowałam się przy sztucznym świetle, podzielę się więc tylko uwagami na temat właściwości podkładu.

Byłam bardzo przyjemnie zaskoczona świetnym poziomem krycia. Dodatkowo ten sam podkład, nakładany punktowo cienkim pędzelkiem, bez problemu zastąpił korektor. Nie spodziewałam się matu, więc wykończyłam makijaż pudrem Hauschki. Mimo że aplikowalam podkład na sucho zwykłym pędzlem do pudru, efekt był bardzo naturalny.

Niestety po pierwszych zachwytach było już tylko gorzej. Po jakichś dwóch godzinach twarz zaczęła niemiłosiernie błyszczeć, ale nie z powodu przetłuszczenia (twarz była "sucha"), tylko "dzięki" formule podkładu, a dokładniej (jak się domyślam) dzięki dominacji miki w składzie. Oczywiście pudrowanie w takiej sytuacji nie przynosiło żadnego efektu. Jakby tego było mało, podkład okropnie podkreślił mi pory. Apogeum nastąpiło po zmyciu makijażu. Wszystko, co się dało zapchać, podkład pozapychał. Na czole, na którym praktycznie nigdy nic mi się nie robi, pojawiła się masa drobnych krostek, na policzkach większe. Dotknęło mnie to boleśnie, bo w ostatnim czasie cerę miałam wyjątkowo udaną dzięki pielęgnacji samoróbkami.

Czekam jeszcze na próbki od innej wizażystki i przetestuję formułę matte, ale jeśli równiez będzie dawać taki glow i zapychać, to z podkładami EDM dam sobie spokój. Mam już zresztą na oku kanadyjskie Buff'd, które podobno kryją jeszcze lepiej, a mike mają w składzie dużo niżej. Natomiast cały czas mam wielką chrapkę na pędzle EDM i prawdopodobnie zamówiłabym je razem z pudrami sypkimi w wersji ryżowej.
Możliwe, że to nie typowe "zapychanie" ale np. nietolerancja miki w takiej ilości. Według mnie to bardziej podrażnienie skóry, moja nie toleruje intensive a na matte też nie za dobrze reaguje, czułam suchość i ściągnięcie. Pamiętam, że przy intensive nałożonym miejscowo jako korektor skóra mnie okropnie swędziała i w tych miejscach powstały bolące i swędzące krosty, okropne to było. Matte mi wysuszyło cerę, ale już nic mi nie wyskakiwało.

Niestety ta reakcja jest dość częsta. U niektórych mija po okresie "przyzwyczajania się skóry" do nowego podkładu, a u niektórych trzeba definitywnie odstawić, bo po prostu podkład nie lubi się ze skórą (ja od razu zrezygnowałam z intensive, semi-matte był idealny). Przetestuj sobie wszystkie formuły - nawet nie na całej buzi, tylko zrób paskowe testy w jednym miejscu na twarzy.

Aha, możliwe też jest podrażnienie przez pędzel, jesli skóra jest wrażliwa nie należy "wciskać" w nią minerałów pędzlem.

To takie moje osobiste obserwacje.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-22 o 12:43
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 13:21   #1442
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, zaglądam czasem na tą strone i chętnie bym kupila podkład mineralny. Tylko tak. Loreal Bare Naturalne 464 Natural Beige jest odrobinkę za cimny więc jeśli któraś z Was mogłaby mi doradzic jaśniejszy odopowiednik Z EDM. I .. może moglabym odkupic od którejs z Was próbkę? Bo nie mam karty płatniczej aby placic za zakupy na EDM.com. No nie wiem.. zaszwe się można dogadac a mi bardzo zależy aby poznac te kosmetyki.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:18   #1443
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny , czy na opakowaniach lub na stronie jest jakaś informacja jak długo można używać minerałów po otwarciu- są jakieś daty ważności? Mam na tym punkcie fioła- nigdy nie używam przeterminowanego kosmetyku.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:35   #1444
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny , czy na opakowaniach lub na stronie jest jakaś informacja jak długo można używać minerałów po otwarciu- są jakieś daty ważności? Mam na tym punkcie fioła- nigdy nie używam przeterminowanego kosmetyku.
Dwa lata od dostarczenia, ponieważ są mieszane "na bieżąco"
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:38   #1445
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny , czy na opakowaniach lub na stronie jest jakaś informacja jak długo można używać minerałów po otwarciu- są jakieś daty ważności? Mam na tym punkcie fioła- nigdy nie używam przeterminowanego kosmetyku.
gdzieś wczoraj przeczytałam, że są wieczne...


btw. dziś doszła do mnie paczuszka (za 34usd) zamówiona 6.12
jestem strasznie szcześliwa, zwłaszcza że moja mama mocno się zainteresowała EDM. Szykują się kolejne zamówienia.
Ta druga paczuszka z 12.12 pewnie już po świętach dojdzie, ale grunt że tej nie oclili to drugiej tańszej mam nadzieje też nie.
mama zabrała wszytsko, bo to pod choinkę, ale gratisy są cudowne, zwłaszcza cień mistletoe.
Pędzle są niewiarygodnie miękkie.


a tak w ogóle zamiast próbek różu i korektora dostałam wersje mini
to strasznie miłe.


życie jest piękne.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-22 o 14:47
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:45   #1446
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja chyba z formułą intensive miałam taką przygodę, jak opisuje Nanomi, tzn. skóra się przyzwyczaiła do niej. Na początku jak zaczęłam używać tej formuły, to po chwili od nałożenia czułam że mnie skóra na twarzy swędzi - dość nieprzyjemne uczucie. Albo jak nałożyłam to było ok, a zaczynała swędzieć jak się zgrzałam. Ale to trwało zaledwie kilka dni i od tamtej pory wszystko jest ok. Więc najprawdopodobniej właśnie moja skóra polubiła się z formułą intensive.
Nie wiem czemu, ale ostatnio korci mnie przetestowanie formuł semi-matte i matte. Nigdy ich jeszcze nie wypróbowałam, więc chyba powinnam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 16:40   #1447
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dwa lata od dostarczenia, ponieważ są mieszane "na bieżąco"
Dziękuję serdecznie.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 17:06   #1448
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lorri, po użyciu formuły Intensive też powyskakiwały mi krostki i to na policzkach, na których nic praktycznie mi się nie pojawia. Ale za to formuła Matte jak najbardziej mi pasuje Używam codziennie i stan mojej skóry jedynie się polepsza
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 17:09   #1449
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

szukałam czegoś w sieci o EDM. Głupio się poczułam jak znalazłam własny tekst z wizażu na powabna.com a bynajmniej go tam nie umieszczałam.

http://www.powabna.com/frontend/deta...ny_w_sloiczku_
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 17:13   #1450
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
szukałam czegoś w sieci o EDM. Głupio się poczułam jak znalazłam własny tekst z wizażu na powabna.com a bynajmniej go tam nie umieszczałam.

http://www.powabna.com/frontend/deta...ny_w_sloiczku_
poniewaz na str u nich jest zastrzezenie do praw to i ja bym im napisala zeby podali zrodlo badz usunęlii, zresztą chyba prawa do wypowiedzi ma wizaż.pl, tam tekst jest z datą 7.V.07

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-22 o 17:16
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 17:26   #1451
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
poniewaz na str u nich jest zastrzezenie do praw to i ja bym im napisala zeby podali zrodlo badz usunęlii, zresztą chyba prawa do wypowiedzi ma wizaż.pl, tam tekst jest z datą 7.V.07
ta data jest dziwna, bo na stronie gdzie jest odnośnik jest inna, 15.12.2008- a ja na pewno skleciłam te kilka słów z głowy.
napisałam grzeczną wiadomość. Najśmieszniejsze jest to, ze ta osoba dodaje w ogóle wiele kosmtyków, może jakaś administratorka- ciekawe co jeszcze skopiowała?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg powabna.jpg (54,1 KB, 83 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 17:39   #1452
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
szukałam czegoś w sieci o edm. Głupio się poczułam jak znalazłam własny tekst z wizażu na powabna.com a bynajmniej go tam nie umieszczałam.

http://www.powabna.com/frontend/deta...ny_w_sloiczku_
skandal.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 17:51   #1453
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To akurat informatyk w mig moze ustalic(datę) na podstawie historii zmian, ja nie mam nic przeciwko promowaniu edm, byle zgodnie z prawem (autorskim również)
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 17:59   #1454
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pewnie ze mnie kretynka, ale chciałam założyć konto na PayPal'u i nie kumam to będzie moje pierwsze bliskie spotkanie z minerałami, ale narobiłyście mi smaku, Kochane Wizażanki chce zamówić tylko próbki, oczywiście najtańsza przesyłka (nie będę inwestowac 22$ w próbki), tylko spokoju mi nie daje taki punkt regulaminu PayPal ze wypłaty są realizowane od 30 zl??!! za moje wyjdzie jakies 14zl... Dziewczyny proszę o pomoc, jak ugryźc paypal'a?
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:06   #1455
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
pewnie ze mnie kretynka, ale chciałam założyć konto na PayPal'u i nie kumam to będzie moje pierwsze bliskie spotkanie z minerałami, ale narobiłyście mi smaku, Kochane Wizażanki chce zamówić tylko próbki, oczywiście najtańsza przesyłka (nie będę inwestowac 22$ w próbki), tylko spokoju mi nie daje taki punkt regulaminu PayPal ze wypłaty są realizowane od 30 zl??!! za moje wyjdzie jakies 14zl... Dziewczyny proszę o pomoc, jak ugryźc paypal'a?
6.3 Zniesienie limitu wypłat. Aby znieść limit wypłat, należy wykonać następujące czynności: dodać kartę kredytową i przeprowadzić procedurę powiązywania i potwierdzania karty. Firma PayPal zastrzega sobie prawo do zażądania dodatkowych informacji od Użytkownika, innych od wymienionych poniżej, w celu ukończenia procesu weryfikacji w sposób zgodny z wymogami zasad zapobiegania zjawisku prania brudnych pieniędzy. Użytkownik zgadza się dostarczyć na żądanie dodatkowe informacje, które firma PayPal może zasadnie wymagać w celu spełnienia wymogów dotyczących zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Może to obejmować m.in. przesłanie faksem, pocztą e-mail lub dostarczenie nam w jakikolwiek inny sposób określonych dokumentów tożsamości.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:09   #1456
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
6.3 Zniesienie limitu wypłat. Aby znieść limit wypłat, należy wykonać następujące czynności: dodać kartę kredytową i przeprowadzić procedurę powiązywania i potwierdzania karty. Firma PayPal zastrzega sobie prawo do zażądania dodatkowych informacji od Użytkownika, innych od wymienionych poniżej, w celu ukończenia procesu weryfikacji w sposób zgodny z wymogami zasad zapobiegania zjawisku prania brudnych pieniędzy. Użytkownik zgadza się dostarczyć na żądanie dodatkowe informacje, które firma PayPal może zasadnie wymagać w celu spełnienia wymogów dotyczących zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Może to obejmować m.in. przesłanie faksem, pocztą e-mail lub dostarczenie nam w jakikolwiek inny sposób określonych dokumentów tożsamości.
dodajesz numer karty, powiązujesz ją z paypalem (pobiera 6,50zł z konta, a za 2-3 dni oddaje) i limit opłat zostaje zniesiony
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:14   #1457
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziękuję Pastereczka i Rozwielitka no to kicha bo ja mam tylko karte płatniczą a nie kredytową czyli nie da się zamówic upragnionych EDM nie posiadając karty kredytowej? toche sie boje zamowic pelnowymiarowe opakowania na za 17$ bo niby to niedużo ale nie mam pojęcia czy jakiś kolor mi będzie pasował ale jeszcze raz dzięki!
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:19   #1458
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dodajesz numer karty, powiązujesz ją z paypalem (pobiera 6,50zł z konta, a za 2-3 dni oddaje) i limit opłat zostaje zniesiony
Rozwielitko, czekam już czwarty dzień na pobranie tych 6,50 ... Mam nadzieję, że mi zakupy z 17% zniżki nie przejdą koło nosa przez tę nierychliwość paypala
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:23   #1459
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

nie warto zamawiac kolorow w ciemno innych rozmiarów niż sample, ale warto zamowic pedzel do nakladania jesli sie nie posiada
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 18:34   #1460
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
szukałam czegoś w sieci o EDM. Głupio się poczułam jak znalazłam własny tekst z wizażu na powabna.com a bynajmniej go tam nie umieszczałam.

http://www.powabna.com/frontend/deta...ny_w_sloiczku_
Wątpie, aby wtedy róże były w ten sposób podzielone.
Przecież mogli podać źródło i prawidzwą datę, a nie tak niby podstępnie żerować na czyimś pomyśle.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:39   #1461
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wątpie, aby wtedy róże były w ten sposób podzielone.
Przecież mogli podać źródło i prawidzwą datę, a nie tak niby podstępnie żerować na czyimś pomyśle.
Z ciekawości zajrzałam sobie na tą powabną. Witryna na pierwszy rzut oka ładna, choć kolorystyka podejrzanie zbliżona do wizażu, nie sądzicie? Ale im dalej w las, tym gorzej. Jakoś tam wszystko takie płytkie, skrótowe, powierzchowne. Nie podobało mi się.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie warto zamawiac kolorow w ciemno innych rozmiarów niż sample, ale warto zamowic pedzel do nakladania jesli sie nie posiada
Właśnie przymierzam się do pędzli.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:26 Powód: post pod postem
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:43   #1462
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Z ciekawości zajrzałam sobie na tą powabną. Witryna na pierwszy rzut oka ładna, choć kolorystyka podejrzanie zbliżona do wizażu, nie sądzicie? Ale im dalej w las, tym gorzej. Jakoś tam wszystko takie płytkie, skrótowe, powierzchowne. Nie podobało mi się.
Lipna na strona, wyglada na to, że treść czerpie poprzez ctrl+c ctrl+v z innych serwisów. A na podstronie o redakcji piszą, że są młodymi kobietami, nastawionymi nie na zysk, a na pomoc.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:52   #1463
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

MYKO...( ale sobie nick strzeliłas... a masz konto w banku?
Jesli tak to mozesz przelewac okreslona kwote ( np zaokraglajac w gore bo po przeliczeniu PLN na USD moze sie okazac ze masz za malo pieniazkow) na konto payPala a pozniej jak juz kwota zostanie zaksiegowana ( 2-4 dni) to mozesz smialo robic zakupy..oczywiscie nie przekraczajac tej kwoty ktora masz na koncie..

Jesli chodzi o limit WYPLAT to ja rozumiem to tak..Gdybys miala za duzo na koncie Paypala ( niektorzy moga miec tam nawet 500zl- na wszelki wypadek) i chciala je wyplacic to mozesz to zrobic..natomiast min kwota to 30zl...
Moze jednak sie myle..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2008-12-22 o 18:55
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:59   #1464
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Rozwielitko, czekam już czwarty dzień na pobranie tych 6,50 ... Mam nadzieję, że mi zakupy z 17% zniżki nie przejdą koło nosa przez tę nierychliwość paypala
kamilawu, mi pobrało od ręki, a była noc z soboty na niedzielę. Oddało we wtorek. Trzymam kciuki żebyś zdążyła!

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Właśnie przymierzam się do pędzli.
dziś do mnie przyszły 4 pędzle, są absolutnie cudowne. Mój rodzinny artysta od razu się do nich dobrał i powiedział ze b.dobre jakościowo i że może pożczy kabuki do laserunku

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Z ciekawości zajrzałam sobie na tą powabną. Witryna na pierwszy rzut oka ładna, choć kolorystyka podejrzanie zbliżona do wizażu, nie sądzicie? Ale im dalej w las, tym gorzej. Jakoś tam wszystko takie płytkie, skrótowe, powierzchowne. Nie podobało mi się.
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Lipna na strona, wyglada na to, że treść czerpie poprzez ctrl+c ctrl+v z innych serwisów. A na podstronie o redakcji piszą, że są młodymi kobietami, nastawionymi nie na zysk, a na pomoc.
no, strona przygtowana mało...profesjolanie. Obok wizażu chyba jedyna która wspomina o EDM ciekawe ile wizażu przekopiowały.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 19:42   #1465
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dwa lata od dostarczenia, ponieważ są mieszane "na bieżąco"

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
gdzieś wczoraj przeczytałam, że są wieczne...
życie jest piękne.
To jak to jest dziewczyny ?
Bo ja już sie martwie kiedy zużyje 6 pełnowymiarowych podkladów i 4 blushe...
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 19:52   #1466
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
To jak to jest dziewczyny ?
Bo ja już sie martwie kiedy zużyje 6 pełnowymiarowych podkladów i 4 blushe...
Nie martw się, w razie czego zawsze znajdzie się ktoś, z kim będziesz mogła się podzielić
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 20:19   #1467
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
To jak to jest dziewczyny ?
Bo ja już sie martwie kiedy zużyje 6 pełnowymiarowych podkladów i 4 blushe...
cyt z faq

How do we know if Everyday Minerals and Everyday Naturals products are fresh ?

At Everyday Minerals, all of our products are handmade with love in small batches. Each product has a batch code on it, which tells the date of manufacture. To ensure freshness of our products we stock small quantities.
While mineral makeup is comprised of inert ingredients, we recommend storing your products in normal conditions and used within 2 years of purchase.

mysle,że on gwarantują tyle, natomiast faktycznie dłuzej sie trzymają bez zarzutu poniewaz to tak naprawdę wymieszane sypkie minerały, wyjątek stanowi silk ktory 2-3 lata ma termin
a 6ciu predko nie zuzyjesz, ze nie wspomnę o różu...
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:04   #1468
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Rozwielitko, czekam już czwarty dzień na pobranie tych 6,50 ... Mam nadzieję, że mi zakupy z 17% zniżki nie przejdą koło nosa przez tę nierychliwość paypala
Wiesz, ja ze swojego doświadczenia moge Ci powiedzieć, że zanim Twoja karta zostanie potwierdzona- czyli te kilka dni, kiedy dostaniesz kod - możesz dokonać 1 płatności Inaczej móiąc od razu po podpięciu karty możesz dokonać jednego zakupu Wykorzystaj to

A ja się pochawalę, że właśnie udało mi się wygrać licytację takiego zestawiku w ostatnich 5 sekundach Mam nadzieję, że warto było za 13,50 USD +5USD przesyłka
  1. "Jump Rope" blush (small)
  2. "Multi-tasking" original glo foundation (small)
  3. "Linen" original glo foundation (large)
  4. "Short Cake" blush (large)
  5. "Cookie Sheet" blush (large)
  6. "Sunkissed Fair" original glo foundation (large)
  7. "Apple" blush (large)
  8. "Pearl Beige" concealer (large)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 208723525_o.jpg (93,8 KB, 83 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:06
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:08   #1469
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja ze swojego doświadczenia moge Ci powiedzieć, że zanim Twoja karta zostanie potwierdzona- czyli te kilka dni, kiedy dostaniesz kod - możesz dokonać 1 płatności Inaczej móiąc od razu po podpięciu karty możesz dokonać jednego zakupu Wykorzystaj to

A ja się pochawalę, że właśnie udało mi się wygrać licytację takiego zestawiku w ostatnich 5 sekundach Mam nadzieję, że warto było za 13,50 USD +5USD przesyłka
  1. "Jump Rope" blush (small)
  2. "Multi-tasking" original glo foundation (small)
  3. "Linen" original glo foundation (large)
  4. "Short Cake" blush (large)
  5. "Cookie Sheet" blush (large)
  6. "Sunkissed Fair" original glo foundation (large)
  7. "Apple" blush (large)
  8. "Pearl Beige" concealer (large)
myślę, że było bardzobardzobardzo warto Mariola!! Na ebay licytowałaś?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:09   #1470
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja ze swojego doświadczenia moge Ci powiedzieć, że zanim Twoja karta zostanie potwierdzona- czyli te kilka dni, kiedy dostaniesz kod - możesz dokonać 1 płatności Inaczej móiąc od razu po podpięciu karty możesz dokonać jednego zakupu Wykorzystaj to

A ja się pochawalę, że właśnie udało mi się wygrać licytację takiego zestawiku w ostatnich 5 sekundach Mam nadzieję, że warto było za 13,50 USD +5USD przesyłka
  1. "Jump Rope" blush (small)
  2. "Multi-tasking" original glo foundation (small)
  3. "Linen" original glo foundation (large)
  4. "Short Cake" blush (large)
  5. "Cookie Sheet" blush (large)
  6. "Sunkissed Fair" original glo foundation (large)
  7. "Apple" blush (large)
  8. "Pearl Beige" concealer (large)
To na pewno są large? Wyglądają jak 6 mini i 2 sample.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.