Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 19:59   #151
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Rozwala mnie jak ulicą widze panne w szpilkach w których ona nie potrafi chodzic!!!!wrrr
hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 20:01   #152
Es.
Zadomowienie
 
Avatar Es.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk/Ldn
Wiadomości: 1 032
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
-nie oglone nogi/pachy - dzis widzialm w autobusie straszne...
nie wiedziałam, że nie golenie nóg/pach jest modą.
__________________

czerwiec-warszawa
lipiec-powrót do londynu !
sierpień-prawo jazdy
wrzesień-osiemnastka
maj 2009-matura
Es. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 20:13   #153
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Najbardziej rozwala mnie :
- złoto, srebro....rozwalają mnie niemiłosierne te wszystkie tandetne ubranka i dodatki w kolorze złota i srebra, w ktorych tak ochoczo chodzą laski plastik fantastik...złote buty, złota torebka, złota opaska, złoty pasek, złote bazarkowe bransoletki !! o matulu !! jak narazie nic tak mnie nie "rozwala" jak to;-)
- no i ostatnio kult okrąglych duzych kolczyków !!!!
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 20:18   #154
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Es. widac niezbyt dokladnie albo rozmunie czytasz... spojrz jeszcze raz na mojego posta to moze zauwazysz o czym pisalam.
pzdr
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 20:55   #155
Ev3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 363
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie nic nie dziwi, ani nic nie 'rozwala'. Toleruje wszystko, podobaja mi sie ludzie, ktorzy wyrozniaja sie z tlumu, maja swoj styl i nie wstydza sie wyjsc na ulice ubrani inaczej. Niestety zyjemy w takim spoleczenstwie, gdzie takie osoby sa odrazu linczowane i wysmiewane za innosc. Czasem odczuwam to na wlasnej skorze, ale oczywisce mam to w
A najbardziej razi mnie niechlujstwo i to, ze ludzie ubieraja cos co podkresla ich mankamenty zamiast je ukryc.
__________________



Ev3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 21:08   #156
counting
Raczkowanie
 
Avatar counting
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

hmm w sumie to najbardziej chodzące reklamy h&m-u, reserved ogólnie tego całego g... globalnego towarzystwa ujmijmy to łagodnie
__________________
to indeed be a god!
dla Ciebie się zmieniam
counting jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 21:21   #157
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hollister.nika Pokaż wiadomość
Rozwala mnie jak ulicą widze panne w szpilkach w których ona nie potrafi chodzic!!!!wrrr

gdzies i kiedyś sie musi nauczyć przyznam sie bez bicia ze ja tez w szpilkach chodzic nie potrafie. ale nie wychodze tak na ulice


co do tej innosci. ja tez toleruję i cenie inność. sama staram sie być inna, szyje sobie sama dodatki, robię kolczyki. których nikt inny nie bedzie miał. ale według mnie, EMO, mimo tego ze mysli ze jest inny i taki wogle zarąbisty, albo nie widzi albo nie chce widziec ze wokół niego jest ok 70 % ludzi, którzy tez są EMO i myślą tak jak on. i to jest inność ?
wybaczcie jesli kogos uraziłam.
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 21:42   #158
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ha, a ja tam z koszul flanelowych wyrosłam, więc uroku już w tym wiele nie widzę.
Uważam, że wątek (oba wątki) warto potraktować z przymrużeniem oka; co mnie uderzyło w Co wam zbrzydło do granic to to, że właściwie nie ma zestawu, który by nie znalazł jakiegoś przeciwnika , i tym samym wypadałoby chyba paradować nago chcąc uniknąć komentarzy (), ale to rozwiązanie też by się nie sprawdziło*.
[BTW, ''złote panienki'' wypowiedziały się gdzieś kiedyś , że robi im się niedobrze np. na widok dziewczyn w glanach, granatowych dżinsach, bundeswerze. ]

Aguilera na fotce Es jak dla mnie wygląda mało ciekawie; jeszcze, żeby się stylizowała na pensjonarkę-lolitkę , a buty były z palcem i pietą... I nie dość, że szpilka, to jeszcze klapki, no miodzio. Gwiazdom, moim zdaniem, też zdarza się zrobić z siebie nie powiem kogo, to, że są w telewizji, to jeszcze nie znaczy (dla mnie), że są w niej (i przez to; dzięki temu) od razu tacy cool. Ale wiadomo, że trochę inaczej patrzy się na stylizację sceniczną, niż na ubiór codzienny; chociaż mnie i tak raczej (jeśli w ogóle) ogarnie wesołość, gdy obejrzę archiwalne występy Kombi np., w srebrnych kombinezonach, albo - Trubadurów, zresztą, z Edytki, gdy jej skarpety przemieściły się na ciele, obnażając wkładki i majtki też miałam polew ).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 22:13   #159
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Es. widac niezbyt dokladnie albo rozmunie czytasz... spojrz jeszcze raz na mojego posta to moze zauwazysz o czym pisalam.
pzdr
w watku o modzie ktora cie wkurza piszesz ze wkurza cie niegolenie pach i nog. No to ocb???? kto tu niedokladnie i nierozumnie czyta;/
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 09:39   #160
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

O Matko, przecież Laktoza zaczęła swoją wypowiedź od: to chyba nie jest moda, ale nie mogę patrzeć na...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 09:49   #161
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Hehe Nie przegadujcie się Może higiena osobista też jest przez niektórych postrzegana jako moda. Co do złotek sreberek itp. To nawet nie jest takie złe jak ogolnie pojmowana moda na jakieś lateksowe ciuchy :/ jak można ?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 09:58   #162
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Zgadzam sie co do lateksu......:n ie:
hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 10:20   #163
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Nie wiem gdzie wy widzicie ludzi chodzacych w lateksowych ciuchach?

Mnie rozwala moda na kolorowe rajty, wiem ze tutaj jest sporo zwolenniczek...Wczoraj widzialam laske, 2m wzrostu doslownie i turkusowe rajty tak samo tragiczna jest dla mnie moda na noszenie legginsow zamiast spodni - ale nie do tunik, tylko do krotkich bluzek, tak ze tylek na wierzchu. Dla mnie to jakby ktos w samych rajtach wyszedl no i szczyt bezguscia - bawelniane, kolorowe skarpety do balerinek
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 10:58   #164
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

"Rozwala" mnie jeszcze obecny trend na noszenie dużych okularów przeciwsłonecznych z podrobionym logiem Chanela lub Diora! Rozumiem,ze nie kazdego stać na oryginalne okulary Chanela za ponad tysiąc złotych tylko nie rozumiem jak można nosić takie badziewie. Jest naprawde wiele okularów w przystepnych cenach bez tych tandeciarskich ala Chanelowskich znaczków :/
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 10:59   #165
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Może higiena osobista też jest przez niektórych postrzegana jako moda.
No licho wie ; wczoraj u Drzyzgi mignął mi jakiś pan, który, zdaje się, nie myje codziennie zębów , arrr, no taki samiec prawdziwy był z niego... (to chyba był odcinek o tym, jak powinni dbać o siebie faceci, aby, będąc czyściochami i elegantami, byli wciąż męskimi /nieposądzanymi o zniewieściałość/ ).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 11:05   #166
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
No licho wie ; wczoraj u Drzyzgi mignął mi jakiś pan, który, zdaje się, nie myje codziennie zębów , arrr, no taki samiec prawdziwy był z niego... (to chyba był odcinek o tym, jak powinni dbać o siebie faceci, aby, będąc czyściochami i elegantami, byli wciąż męskimi /nieposądzanymi o zniewieściałość/ ).
czy to ten odcinek w którym był Olivier Janiak i Mąż Dody Srody?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 11:10   #167
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Jedyną rzeczą "rozwalającą" mnie w modzie na łopatki są różowe koszule/koszulki dla mężczyzn. I nie trafiają do mnie argumenty że to taki mglisty, delikatny róż prawie że beżyk. Róż w jakimkolwiek wydaniu na facecie jest dla mnie wyjątkowo nie do zaakceptowania.
Co nie znaczy , że widząc na ulicy pana w uroczym różu dostaję odruchów wymiotnych , napadu szału bądź innych sensacji , są wszak poważniejsze rzeczy do zajęcia się
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 11:24   #168
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Oj, Sylwóniu czepiasz się.
Też lubię dyskretne różowości u panów, pasują im do torebeczek, które czasami dzierżą w rączkach.

No, ten. Ale nie oglądałam zbyt długo, bo trafiłam na moment, gdy dziewczyna z widowni zaczęła coś mówić o tym, że nie lubi, gdy facet przesadza z lansem (nie było trudno zakumać, co miała na myśli), a Doda swoim super napastliwym tonem rozdarła się na 'koleżankę': gubisz się dziewczyno w swoich teoriach. Bardzo nie lubię tego, że p. Dorota ilekroć się z czymś nie zgadza, wpada w tony głośne i staje się bardziej hałaśliwa niż zwykle (przynajmniej ja tak uważam), no i przełączyłam, więc nie wiem, czemu tamten pan nie myje zębów.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 11:27   #169
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
No, ten. Ale nie oglądałam zbyt długo, bo trafiłam na moment, gdy dziewczyna z widowni zaczęła coś mówić o tym, że nie lubi, gdy facet przesadza z lansem (nie było trudno zakumać, co miała na myśli), a Doda swoim super napastliwym tonem rozdarła się na 'koleżankę': gubisz się dziewczyno w swoich teoriach. Bardzo nie lubię tego, że p. Dorota ilekroć się z czymś nie zgadza, wpada w tony głośne i staje się bardziej hałaśliwa niż zwykle (przynajmniej ja tak uważam), no i przełączyłam, więc nie wiem, czemu tamten pan nie myje zębów.
O tak. Na miejscu tej dziewczyny pojechałabym trochę Dodzie po ambicji. Chamska z niej gwiazdeczka.
edit: Albo nie. Doda zmiażdżyłaby mnie swoim ajkju.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 11:32   #170
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja tam lubie przystojnych panów w rozowych koszulach.Zreszta Alfie/Jude Law mowil,ze faceci nieslusznie boja sie rozwegoCzy on wyglada odpychajaco w rozowym???
http://www.youtube.com/watch?v=n0Aqq_xbo80
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 11:41   #171
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Bardzo chamska.
Kiedyś ją dosyć lubiłam, za to, że konsekwentnie realizuje marzenia, jest pewna siebie, odważna i wielu wyzwań się nie boi (i, bądź co bądź, zarabiając na ludzkim, hm, poszukiwaniu rozrywki, w tak młodym wieku trzaskać taką kapustę - jest nie lada wyczynem), ale moja sympatia do niej trwała do czasu, gdy wyłonił mi się jej (i tylko taki już pozostał) obrazek typowej, rozkrzyczanej dyskotekówy, takiej w stylu: na co się, kur.., gapisz?!


Nie wiem jednak, czy sama odezwałabym się do niej na wizji, gdybym brała udział w takim programie (btw, bardzo nie lubię tego tok-szołu), raczej starałabym się zrobić to na tyle składnie, aby byle blondynka nie mogła za bardzo wyjechać na mnie z paszczą (zaszpanować, jaką to ona blondyną mądrą nie jest ); nie wiem, bo chyba nie miałabym ochoty ochotę na firmowanie swoją osobą cyrku żywcem z Jerry'ego Springera.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2007-07-04 o 12:22 Powód: mm
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 11:47   #172
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja tam lubie przystojnych panów w rozowych koszulach.Zreszta Alfie/Jude Law mowil,ze faceci nieslusznie boja sie rozwegoCzy on wyglada odpychajaco w rozowym???
http://www.youtube.com/watch?v=n0Aqq_xbo80
A ja bym wolała, szczerze mówiąc, jakiś jasny fiolet niż różyczkę ; poza tym, wcześniej bardziej chodziło mi o podkreślające walory koszulinki/tiszerciki .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 11:50   #173
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a mnie rozwala jak laska ma bluzke bez pleców i do tego ubierze sobie stanik że jej cały widać na plecach, czy ona się nie widzi?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:06   #174
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Zgadzam się z Tobą...
Obecnie jest moda na groszki...rozwala mnie jak laska ma bluzke, buty, branzoletki, i opaske jak myszka miki w grochy...ostatnio taką widziałąm cała w czerwono-biale groszki:/ <lubie ubrania w groszki ale bez przesady>
hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:07   #175
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Zgadzam się. Dorotce sodówa uderzyła do łepetynki. Albo i może pokazuje swoje prawdziwe ja.

Jej styl mnie rozwala.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:21   #176
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie też.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:27   #177
Ev3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 363
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A mnie nie
__________________



Ev3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:49   #178
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Ev3 Pokaż wiadomość
Mnie nic nie dziwi, ani nic nie 'rozwala'. Toleruje wszystko, podobaja mi sie ludzie, ktorzy wyrozniaja sie z tlumu, maja swoj styl i nie wstydza sie wyjsc na ulice ubrani inaczej. Niestety zyjemy w takim spoleczenstwie, gdzie takie osoby sa odrazu linczowane i wysmiewane za innosc. Czasem odczuwam to na wlasnej skorze, ale oczywisce mam to w
A najbardziej razi mnie niechlujstwo i to, ze ludzie ubieraja cos co podkresla ich mankamenty zamiast je ukryc.
Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
"Rozwala" mnie jeszcze obecny trend na noszenie dużych okularów przeciwsłonecznych z podrobionym logiem Chanela lub Diora! Rozumiem,ze nie kazdego stać na oryginalne okulary Chanela za ponad tysiąc złotych tylko nie rozumiem jak można nosić takie badziewie. Jest naprawde wiele okularów w przystepnych cenach bez tych tandeciarskich ala Chanelowskich znaczków :/
Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
a mnie rozwala jak laska ma bluzke bez pleców i do tego ubierze sobie stanik że jej cały widać na plecach, czy ona się nie widzi?
Zgadzam sie z poprzedniczkami. Ogólnie toleruję wszystko i każdego. Nie wyśmiewam, raczej w duchu pomyślę, że DLA MNIE to szczyt bezguścia. Ale to tylko moje zdanie, a przecież ten ktoś może się czuć super w swoim stylu i na pewno tak jest

No raczej mnie ''rozwala'' niechlusjstwo, nieumiejętność dobrania chociażby kolorów, czy takie głupie zgapianie mody na siłę. Tak jak z tymi okularami muszkami - mam jedne i te same od 2 lat - klasyczne. Kumpele mają z napisami D&G, Dior etc. Ogólnie nic mi do tego jeśli im się podoba Ja bym nie założyła.
Ale mam np. torebkę w loga Guciego - podróbę of kors I uważam, że jest fajna A ze komuś tam nie podpasi...


Moda wychodzi z mody. Styl nie.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 13:04   #179
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

'Rozwalają' mnie :
-szaro-bure myszki (tzw. strój 'po domu' na ulicę - czyli jeansy plus zwykła koszulka... [a najlepiej jeszcze plus jeansowa kurtka ] bez dodatków, bez osobowości, bez kształtu)
-dzidzie-piernik ubrane na biało-złoto-różowo (coś a'la Dodzia )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 13:18   #180
serafinaa
Raczkowanie
 
Avatar serafinaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 188
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Widziałam ostatnią dziewczynę lat ok. 20. Idzie w spodniczce ktora jej ledwo zakrywa pupcię, skromna bluzeczka, bransoletki, super kolczyki pierscionki, naszyjniki, perfumy czuc na kilometr a wlosy na nogach nie ogolone i taka dżungla ze tak powiem sobie rosnie.

To bylo staraszne fuu
serafinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.