facet klamie... Pomozcie!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 18:34   #31
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Moj też się denerwuje jak chce zobaczyć jego pocztę , może też powinnam się martwić...

Chociaż ja wiem że gdybym znalazła cokolwiek w tym stylu to bym zrobiła taką wojnę że by długo ją pamiętał.
Bez zlosliwosci, naprawde - czy on ma jakiekolwiek zalety i czy Ty sie odnosisz do niego kiedykolwiek inaczej niz zakazy, proby kontroli i wojny ? Bo nie kumam takiej koncepcji zwiazku...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 07:48   #32
sylwia1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: facet klamie... Pomozcie!!!

No i byla wojna. Podeszlam go bardzo delikatnie i dalam do zrozumienia ze cos wiem wspaominajac cos o nieuczciwosci i o poczcie. Tym razem to ja bylam gora. Nie dalam sobie zeby on obrocil to wszystko przeciwko mnie. Tym razem znow twierdzil ze to nie on pisze tylko do niego pisza dziewczyny i to nie jego wina ze ktos mu "dupe" truje. Owszem i mial racje gdyby tak faktycznie bylo. Bo przeciez nie jest nasza wina co ktos do nas pisze. Tak wiec powiedzialam mu ze daje mu ostatnia szanse. Ze jezeli to sie powtorzy jezeli nadal bedzie zaczepial laski to miedzy nami koniec. Postawilam mu ultimatum albo one albo ja. Mowie wam jeszcze go nie widzialam tak milutkiego wygladal jak zbity piesek. No coz zobaczymy co bedzie dalej. Dziekuje wam wszystkim za rady bardzo mi pomogly sama pewnie rozwiazalabym to inaczej. Buziaki **
sylwia1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.