Moja wakacyjna przygoda z rodzinką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 19:57   #1
myska6015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Smile

Moja wakacyjna przygoda z rodzinką


Nasza tegoroczna rodzinnie wakacyjna przygoda skąpana była w deszczu. Podczas 7-dniowego pobytu w Zakopanem non stop towarzyszył nam deszcz. Początkowo obawialiśmy się, że urlop spędzimy w hotelu. Jednak, gdy deszcz nie dawał za wygraną postanowiliśmy stawić mu czoła i wyposażeni w płaszcze przeciwdeszczowe, parasole i kalosze zwiedzaliśmy co się dało. Baliśmy się, że chłopcy się przeziębią, ale dzielnie się nie dali. I tak podczas wjeżdżania nad morskie oko bryczką koń sprawił nam mega śmierdzącą i nieprzyjemną niespodziankę Gdy już dotarliśmy przemoczeni na górę postanowiliśmy się ogrzać w knajpce gorącą czekolada i szarlotką. Przypłaciliśmy to stłuczonym talerzykiem. W drodze powrotnej odpadło nam koło ze spacerówki. Mąż w strugach deszczu jednak wadę naprawił Kolejnego dnia, gdy planowaliśmy wybrać się na kasprowy wierch tuż pod parkingiem zatrzymała nas straż miejska i wlepiła mandat. Okazało się, że przy okazji robot drogowych postawili znak zakazu jazdy. Na dodatek kolejka do kasy czasowo mogła sięgać ponad 4 godzin,więc darowaliśmy sobie. Przygód mieliśmy co nie miara, ale co to za wakacje bez nich Mamy co wspominać
__________________
[ori_pyc]872687[/ori_pyc]
myska6015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:50   #2
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Moja wakacyjna przygoda z rodzinką

To faktycznie przygód mieliście co nie miara jest co wspominać ja przeważnie trafiam w górach na pogodę, ale nawet jak pada jest co robić ja tam mówię, ze nie jesteśmy z cukru, żaden deszcz nie popsuje pobytu w górach. Konkurs się kończy, ale mam nadzieję, że napiszesz coś więcej. I czekam koniecznie na zdjęcia, uwielbiam oglądać fotki górskich krajobrazów pozdrawiam
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.