AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 15:11   #3031
marta1593
Przyczajenie
 
Avatar marta1593
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
dlaczego Ci nie idzie? pomozemy!
gdzie chcesz jechac?
kiedy? na jak dlugo?
masz juz profil? zdjecia?
pisalas z rodzinkami?

na jakim etapie jestes szukania?
Tak, mam juz profil na APW . Pisalam juz z rodzinkami, jedna nagle przestala pisac, do drugiej ja mam watpliwosci i odpuscilam sobie. Z kilkoma pisalam, ale juz na poczatku mi cos nie odpowiadalo. Chcialabym jechac do UK najlepiej ASAP xD Chociaz z drugiej strony fajnie byloby zostac jeszcze miesiac i spedzic sylwestra z przyjaciolmi Bo tak naprawde to tu- w Polsce, nie mam co ze soba zrobic, studia okazaly sie kompletna klapa, a pracy napewno nie znajde ;P Czas mam do pazdziernika (w przyszlym roku planuje rozpoczac studia na jakims ciekawym kierunku) ale na tak dlugo nie mam zamiaru jechac, max pol roku, chociaz na poczatek wolalabym jechac na 3 miesiace, zobaczyc jak to jest byc aupairka A pozniej moze zmienic rodzinke, poznac nowe miejsce? ;>
marta1593 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:09   #3032
karolCc
Raczkowanie
 
Avatar karolCc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 490
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Hmmm... tak sie zastanawiam czy nie jechac juz teraz na wakacje... mialam jechac po skonczeniu szkoly czyli za rok, ale najchetniej bym juz dzis wyjechala
karolCc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 18:50   #3033
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez rinne Pokaż wiadomość
w wizzairze tez chyba jest cos takiego, moja hostka ma i za bilety na swieta bardzo sie przydalo, bardzo.



A wlasnie ze nie powinnas, jak czegos, nie bedziesz rozumiala to popros normalnie by wyjasnila jeszcze raz, albo zeby ci napisala bo chcesz miec pewnosc ze wszystko zrozumiesz. Z mojego punktu widzenia umiejetnosci jezykowe sa wazne, ale nie najwazniejsze, dasz rade go girl!
Dzięki za slowa otuchy Ja zawsze byłam lepsza z niemca w piśmie, a ze słuchu to było tak średnio. Dziwne, że nie uczyłam się nigdy angielskiego, a czasem rozumiem wiecej po angielsku niż po niemiecku. . Męża hostki rozumiałam, z hostką gorzej, bo ona mówi tak jakby ciągle była czymś podekscytowana hehe. Pocieszam się tym, że rozmawiałam z nimi sporo na skypie i przez tel, więc wiedzieli kogo biorą.

Gorzala, a Ty masz taki duży słownik do sprzedania, czy taki mały kieszonkowy? Mnie właśnie gdzieś wcięło słownik i muszę zaopatrzyć się w nowy.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 22:13   #3034
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

dzisiaj telefon nagle dzwoni, myśle, no pewnie cos na kamerce zczaili, a hostka - mozesz mi dac joshue, bo wlasnie widzialam jak uderzyl alicie ? ( ja akurat w kuchni bylam.. )

sobie mysle, ja ☠☠☠☠☠☠☠e i tak juz bedzie...
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 08:25   #3035
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez marta1593 Pokaż wiadomość
Tak, mam juz profil na APW . Pisalam juz z rodzinkami, jedna nagle przestala pisac, do drugiej ja mam watpliwosci i odpuscilam sobie. Z kilkoma pisalam, ale juz na poczatku mi cos nie odpowiadalo. Chcialabym jechac do UK najlepiej ASAP xD Chociaz z drugiej strony fajnie byloby zostac jeszcze miesiac i spedzic sylwestra z przyjaciolmi Bo tak naprawde to tu- w Polsce, nie mam co ze soba zrobic, studia okazaly sie kompletna klapa, a pracy napewno nie znajde ;P Czas mam do pazdziernika (w przyszlym roku planuje rozpoczac studia na jakims ciekawym kierunku) ale na tak dlugo nie mam zamiaru jechac, max pol roku, chociaz na poczatek wolalabym jechac na 3 miesiace, zobaczyc jak to jest byc aupairka A pozniej moze zmienic rodzinke, poznac nowe miejsce? ;>
jakie masz watpliwosci? jesli masz jakiekolwiek, to podziel sie z nami, dopytaj rodzine, negocjuj...
jesli rezygnujesz z rodzin gdy cos Ci nie pasuje to moze Ci szukanie dlugo zajac, moze niektore watpliwosci nie sa az tak powazne.

Jakie masz oczekiwania, jakiej rodziny szukasz?

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
dzisiaj telefon nagle dzwoni, myśle, no pewnie cos na kamerce zczaili, a hostka - mozesz mi dac joshue, bo wlasnie widzialam jak uderzyl alicie ? ( ja akurat w kuchni bylam.. )

sobie mysle, ja ☠☠☠☠☠☠☠e i tak juz bedzie...
dziizas, niech sie praca zajmie a nie obserwowaniem dzieci, bo pod jej nieobecnosc czy obecnosc dzieci i tak beda sie prac i psocic...

w koncu te dzieci beda wiedziec ze gdziekolwiek by nie byly beda obserwowane przez mame i beda zyc jak w big brother...ehhh chore.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 08:29   #3036
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość

Gorzala, a Ty masz taki duży słownik do sprzedania, czy taki mały kieszonkowy? Mnie właśnie gdzieś wcięło słownik i muszę zaopatrzyć się w nowy.
mam duzy slownik i rozmowki ze slownikiem kieszonkowe.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 08:52   #3037
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
dzisiaj telefon nagle dzwoni, myśle, no pewnie cos na kamerce zczaili, a hostka - mozesz mi dac joshue, bo wlasnie widzialam jak uderzyl alicie ? ( ja akurat w kuchni bylam.. )

sobie mysle, ja ☠☠☠☠☠☠☠e i tak juz bedzie...
o ja pier...
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 12:57   #3038
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
dzisiaj telefon nagle dzwoni, myśle, no pewnie cos na kamerce zczaili, a hostka - mozesz mi dac joshue, bo wlasnie widzialam jak uderzyl alicie ? ( ja akurat w kuchni bylam.. )

sobie mysle, ja ☠☠☠☠☠☠☠e i tak juz bedzie...
Masakra, współczuje.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:12   #3039
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

ehh, dzięki...
jak wrócili, to host się pyta jak było ? a ja mówię, że nie lubię już tego pytania, bo przecież obserwowaliście i możecie to robić cały czas :| a on, no ale przecież nie cały czas oglądamy.. a ja swoje, po czym powiedziałam, więc oprócz tego co było w domu, to w sql... i tyle
w sumie, to głównie jestem na dole jak mają zjeść dzieci, albo TV im wlącze a jak nie to będę na górę śmigać..
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:20   #3040
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

przykro mi lovelyashley, ze to teraz tak u Ciebie wyglada. Mam nadzieje, ze to tylko taka chwilowa "fascynacja" i wkrotce rodzice wroca do normalnego wykonywania swoich obowiazkow i nie beda tak wnikliwie obserwowac wszystkiego, co sie dzieje w domu.

Ja odwiezylam swoj profil na apw i szukam kogoś na rok!
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:35   #3041
funk
Raczkowanie
 
Avatar funk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 167
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

MUTD, do jakiego kraju chciałabyś pojechać?

Dziewczyny, ja znalazłam rodzinkę, bilety zabukowane na koniec grudnia, wszystko ok... Teraz poprosili mnie o skan paszportu, bo chcą mi ubezpieczenie załatwić, a ja spanikowałam. Czy to bezpieczne - wysyłać komuś swoje dokumenty? Rozmawialiśmy na skype, wymieniamy maile i tak dalej, ale trochę mam obawy. Co myślicie?
__________________
when things get hard, you work harder.
funk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 13:47   #3042
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez funk Pokaż wiadomość
MUTD, do jakiego kraju chciałabyś pojechać?
Ja marze znowu o Anglii, raz mi się udało i to na okres wakacyjny, więc teraz też jestem pozytywnie nastawiona W czerwcu raczej wyląduje u mojej pierwszej rodzinki, co bardzo mnie cieszy, a pozniej od wrzesnia moglabym sie przeprowadzic gdzies indziej Zrobić sobie rok przerwy od edukacji, a pozniej zaczac tam studia.. bardzo bym tak chciała!
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:53   #3043
rinne
Raczkowanie
 
Avatar rinne
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wiltshire
Wiadomości: 139
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

i to jest najgorsze, ze mozesz z nimi byc 5 godzin, bedzie fajnie, spoko, zabawa a pojedizesz tylko siku czy herbate sobie zrobic i od razu cos sie zacznie i bedzie halo ze dzieci nie pilnujesz
ale dobrze ze dajesz im do zrozumienia ze to ci przeszkadza, i moze hostom sie samo znudzi podgladanie
__________________
jestem kamieniem lecacym w Twoje okno
rinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 16:21   #3044
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez funk Pokaż wiadomość
MUTD, do jakiego kraju chciałabyś pojechać?

Dziewczyny, ja znalazłam rodzinkę, bilety zabukowane na koniec grudnia, wszystko ok... Teraz poprosili mnie o skan paszportu, bo chcą mi ubezpieczenie załatwić, a ja spanikowałam. Czy to bezpieczne - wysyłać komuś swoje dokumenty? Rozmawialiśmy na skype, wymieniamy maile i tak dalej, ale trochę mam obawy. Co myślicie?
No niestety, innej opcji nie ma do wyrobienia umezpieczenia- powinnas sie cieszyc ze chca Ci je wyrobic
A gdzie jedziesz?
Napiszesz cos wiecej? Jak Ci szlo poszukiwanie, co to za rodzinka, jakie warunki, wymagania....?

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
Ja marze znowu o Anglii, raz mi się udało i to na okres wakacyjny, więc teraz też jestem pozytywnie nastawiona W czerwcu raczej wyląduje u mojej pierwszej rodzinki, co bardzo mnie cieszy, a pozniej od wrzesnia moglabym sie przeprowadzic gdzies indziej Zrobić sobie rok przerwy od edukacji, a pozniej zaczac tam studia.. bardzo bym tak chciała!
a do Szwajcarii bys nie chciala...?
Ktos na moje miejsce by sie przydal, teraz juz na stowe odchodze, bo juz mam co innego od stycznia....
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 16:41   #3045
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

kurcze, bardzo zalezy mi na Anglii, bo chciałabym pozniej tam zamieszkac :P
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 16:55   #3046
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
kurcze, bardzo zalezy mi na Anglii, bo chciałabym pozniej tam zamieszkac :P
hehehe widzę, że ciągnie jak mnie do Irlandii;P
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 17:33   #3047
funk
Raczkowanie
 
Avatar funk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 167
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
No niestety, innej opcji nie ma do wyrobienia umezpieczenia- powinnas sie cieszyc ze chca Ci je wyrobic
A gdzie jedziesz?
Napiszesz cos wiecej? Jak Ci szlo poszukiwanie, co to za rodzinka, jakie warunki, wymagania....?
No tak, cieszę się, ale naczytałam się o scammerach i teraz głupie myśli mam .
Jadę do Francji, dzieciaki 3 i 10 lat, mój pierwszy wyjazd jako au pair więc szukałam rodzinki około dwa miesiące, bez pośpiechu i z jakimiśtam swoimi wymaganiami .

Dzięki za uspokojenie!
__________________
when things get hard, you work harder.
funk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:07   #3048
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
hehehe widzę, że ciągnie jak mnie do Irlandii;P
haha, chyba nam się za bardzo spodobało!
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:32   #3049
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
haha, chyba nam się za bardzo spodobało!
ale mnie juz nie do bycia au pair hehe w lutym lece w odwiedzinki, a w czerwcu na wakacje, to kolezanka juz planuje mieszkanie razem, zdrowa zywnosc i zumbe i silownie i nocne eskapady :P juz sie boje A moze nie..
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 20:47   #3050
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Dziewczyny,może Wy mi doradzicie. Za tydzien jadę do rodziny z trójką dzieci-6,8 i 1 rok. Przez dwa tygodnie będe pracować z au pair, która tam jest. Dużo razy rozmawiałam z matka na skypie i dała mi bardzo czysto do zrozumienia,że szukają osoby ,która będzie większą uwagę poświęcała starszym dzieciom, a nie bobasowi. Powiedziała,że taki mają problem z obecną au pair,że cała jej uwaga skupia się na małym a te większe olewa. Dlatego też przez pierwsze dwa tygodnie ja będę sie zajmowac starszymi , a ona małym. Znacie jakieś sposoby,żeby przekonać do siebie dzieci i jakies przykaldy jak spedzic ze sobą czas/zabawy. Jest to chłopiec i dziewczynka, wiec musi coś być ,żeby obydwojgu sie podobało.
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:57   #3051
EveL0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 60
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Dzieci szybko sie do Ciebie przekonaja po 2 pierwszych godzinach zabawy Ja sie z moimi bilam na lozku i przyzadzalam im jedzenie na ktore mieli ochote.

Szczerze, dzieci to tam maly pikus, dzieci polubia kazdego kto jest mily i skory do zabawy. bardziej sie trzeba postarac, zeby nadawac na fali z rodzicami
EveL0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 22:11   #3052
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
przykro mi lovelyashley, ze to teraz tak u Ciebie wyglada. Mam nadzieje, ze to tylko taka chwilowa "fascynacja" i wkrotce rodzice wroca do normalnego wykonywania swoich obowiazkow i nie beda tak wnikliwie obserwowac wszystkiego, co sie dzieje w domu.

Ja odwiezylam swoj profil na apw i szukam kogoś na rok!
taa, moze na razie wiecej ogladaja bo maja nowa zabawke, miejmy nadzieje, ze bedzie tak jak mowisz ;]

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez rinne Pokaż wiadomość
i to jest najgorsze, ze mozesz z nimi byc 5 godzin, bedzie fajnie, spoko, zabawa a pojedizesz tylko siku czy herbate sobie zrobic i od razu cos sie zacznie i bedzie halo ze dzieci nie pilnujesz
ale dobrze ze dajesz im do zrozumienia ze to ci przeszkadza, i moze hostom sie samo znudzi podgladanie
no wlasnie o to chodzi, akurat mnie wkurza, zrobie cos nie tak a pozniej bd halo, ze co ja robie, albo wlasnie, ze gdzie ja jestem...

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

a jutro jade do Kingston na zakupy świąteczne, musze odreagować ta kamere ( a dzisiaj to mialam z nia koszmar w ogole, pozdro...)
nie mam pomyslow dokladnych co kupic rodzinie w PL, ale jak poogladam to sie cos kupi no i dla siebie moze
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 22:59   #3053
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez EveL0 Pokaż wiadomość

Szczerze, dzieci to tam maly pikus, dzieci polubia kazdego kto jest mily i skory do zabawy. bardziej sie trzeba postarac, zeby nadawac na fali z rodzicami
amen.

trzeba jedynie pamietac,maby wyznaczyc granice i nie dac sobie wejsc na glowe- zarowno dzieciom jak i ...rodzicom.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 07:48   #3054
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

A macie jakieś sprawdzone zabawy ,które bawiliscie sie ze swoimi dziecmi?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 09:42   #3055
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
A macie jakieś sprawdzone zabawy ,które bawiliscie sie ze swoimi dziecmi?
ja sie czesto bawiłam w tzw. "tickle monster" czyli bylam potworem, ktory biegal za dziecmi i je gilgotał One to uwielbiały i zawsze dobrze sie przy tym bawilismy
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 11:09   #3056
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
no to od dzisiaj będę mieć monitoring w domu !
Ashley, a ta kamera jest widoczna czy jakos ukryta? Na poczatku mialam taka schize ze jestem obserwowana, teraz czasem tez LOL, ale glupio zapytac prosto z mostu 'macie w domu kamere?' ^^
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 11:33   #3057
marta1593
Przyczajenie
 
Avatar marta1593
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Czemu tu niektore posty sie nie dodaja? ;/

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Znalazlam rodzinke, z matka Polka Tylko obawiam sie troche godzin pracy bo Maly nie chodzi do przedszkola, a z tego co hostmama mi pisala, to rodzice pracuja zazwyczaj od 5 do 15 , ale roznie to bywa.
Niby ma nie przekraczać 30 godzin/tyg.
marta1593 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 12:23   #3058
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
marta gdzie znalazłaś?
ale od 5 to i tak śpicie. tylko pewnie na "czuwaniu" musisz być..

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 12:37   #3059
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Wstajesz ok. 8-9 rano, dzieciaczek pewnie też, skoro nie chodzi do przedszkola (wiadomo, czasem wcześniej :P), co wg mnie jest błędem rodzica, żeby dziecko nie chodziło tam.. no, ale zostaje Ci około 6-7godzin dziennie :P
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 12:49   #3060
marta1593
Przyczajenie
 
Avatar marta1593
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Wstajesz ok. 8-9 rano, dzieciaczek pewnie też, skoro nie chodzi do przedszkola (wiadomo, czasem wcześniej :P), co wg mnie jest błędem rodzica, żeby dziecko nie chodziło tam.. no, ale zostaje Ci około 6-7godzin dziennie :P
no wlasnie: 6-7 godzin dziennie, dodatkowo czasem weekendy. Niby czasem moze zdarzyc sie tak, ze moge miec 3 dni pod rzad wolne. Ale mimo wszystko boje sie ze bedzie przekraczac te 30 godz/tyg.
Rodzinka mieszka gdzies kolo Dublina. Jechalabym po swietach na 3 miesiace.
Kiedy podpisuje sie umowe? Jak jest z ubezpieczeniem? Musza mi wykupywac czy niekoniecznie?
marta1593 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.