Nasze Życie w Ameryce ... cz. II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 00:33   #1381
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

heart_shaped_boxno się porządnie wykuruj , bo wiesz...jak święta to święta i świętować trzeba
Popatrzyłam na przepis sosu (dziękuję) i kurde....ale z tym roboty!

Kurde jest grudzien musi byc mroz. Kiedy ma te wszystkie germsy wymrozic?! Te wszystkie owady pasozytnicze etc.?
Eeee, no nie wiem jak u Ciebie ale ja mam 5 miesięcy zimuchy przed sobą . Nie martw się, co się nie wymrozi to się utopi

ewka Hej 2 you 2 . wygląda na ciekawe rozpoczęcie Nowego Roku Powodzenia

adka Na mój "chłopski rozum" (oczywiście nie wtrącam się!) nie trzeba obchodzić świąt żeby mieć w domu choinkę, nawet taką maciupką. My nie obchodzimy świąt "po Bożemu/religilijnemu" ani nie mamy jakichś specjalnych tradycji. Lubimy wystrój, atmosferę i...Gwiazdkę.


Dziewczyny...Robicie już jakieś plany w Sylwestra? My posiedzimy w domu (mojemu wypada dyżur. Bleeee).

Dzisiaj już chłodniej....trzeba nad jakimś szalikiem pomyśleć
Dla humorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg The-Most-Unusual-Scarves-021[1].jpg (30,2 KB, 17 załadowań)
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 03:53   #1382
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Corvette, musze sie wykurowac, bo w piatek jedziemy po choinke najpierw do walmart po zlota wstazke...juz nie moge sie doczekac.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 04:17   #1383
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ale chcialam was poinformowac ze od stycznia bede mieszkac w stanach w koncu udalo mi sie znalezc fajna rodzinke i co wazne pochodzaca z nowego jorku!! W zwiazku z tym do chlopaka bede miala jakies 40 min jazdy pociagiem
Trzymajcie sie cieplo
Super

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
bo niestety moj maz i jego rodzina nie obchodza swiat
Kurde a Ty lubisz i chcesz obchodzić? Jeśli tak to nie patrz na nich. Jeśli oni maja swoją religie i ja obchodzą ,świętują to czemu Ty swojej nie możesz?

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
Eeee, no nie wiem jak u Ciebie ale ja mam 5 miesięcy zimuchy przed sobą . Nie martw się, co się nie wymrozi to się utopi
Mówisz. Na moje to musi być równowaga. Masz5 mcy zimy a reszta lato

]



Cytat:
Dziewczyny...Robicie już jakieś plany w Sylwestra? My posiedzimy w domu (mojemu wypada dyżur. Bleeee).
Nie. Ja żadnych .

Cytat:
Dzisiaj już chłodniej....trzeba nad jakimś szalikiem pomyśleć
Dla humorku
O nie wytrzymam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 04:22   #1384
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Wlasnie, Corvette skad Ty bierzesz te obrazki?

Samantha7, slyszalam ze w tym roku zima ma byc ostra...
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 04:26   #1385
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Wlasnie, Corvette skad Ty bierzesz te obrazki?

Samantha7, slyszalam ze w tym roku zima ma byc ostra...
W tamtym roku u nas zimy praktycznie w ogóle nie było więc przyda się w tym.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 09:40   #1386
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość

ewka Hej 2 you 2 . wygląda na ciekawe rozpoczęcie Nowego Roku Powodzenia
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Super
Dzięki dziewczyny nawet nie wiecie jak strasznie się cieszę Jeszcze dodtakowo będę mieszkać tak blisko Tż... Jak to się mówi co drugi głupi ma szczęscie
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 10:03   #1387
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny nawet nie wiecie jak strasznie się cieszę Jeszcze dodtakowo będę mieszkać tak blisko Tż... Jak to się mówi co drugi głupi ma szczęscie
Oj tam glupi. Zasluzylas i tyle
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2012-12-05 o 10:05
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 17:59   #1388
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Corvette, musze sie wykurowac, bo w piatek jedziemy po choinke najpierw do walmart po zlota wstazke...juz nie moge sie doczekac.
No strzel sobie grzańca% , albo kieliszek czystego Sabmuca (super rozgrzewcze to) a wyzdrowiejesz nie na Piątek, a na Czwartek Zrobisz fotkę jak udekorujesz?
Ciut "zazdroszczę" bo ja musieć czekać do weekend (nie ma czym przywieźć)

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Mówisz. Na moje to musi być równowaga. Masz5 mcy zimy a reszta lato .
Ha! Chciałabym! Potocznie narzekamy że zima trwa 9 miesięcy a lato (jak dobrze pójdzie) 3 miesiące.
Jak nie wymarznie albo się nie utopi, to wiesz...najwyżej w kurydzę poleci
A tak serio, to dziwnie w tym roku było mało szkodniczych owadów. Matka Natura wie co robi (chyba?)
Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Wlasnie, Corvette skad Ty bierzesz te obrazki?
Eeee...no wiesz jak głupoty we łbie siedzą to i obrazki zawsze się znajdą
a tak prawdziwiej...to chciałam wypróbować swoich sił w robieniu na szydełku, i wpadł mi w oko jeden szalik, a ten "cyckowy" się akurat nawinął...the rest is history
Samantha7, slyszalam ze w tym roku zima ma byc ostra...
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
W tamtym roku u nas zimy praktycznie w ogóle nie było więc przyda się w tym.
No nie wiem jak to jest z tymi prognozami bo w zeszłym roku bardzo straszyli, a okazało się że to była jedna z najłagodniejszych Zim od 1945 roku!
Najpierw koniec świata....a teraz trują podobnie o Zimie
Podejrzewam spisek rynkowy

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny nawet nie wiecie jak strasznie się cieszę Jeszcze dodtakowo będę mieszkać tak blisko Tż... Jak to się mówi co drugi głupi ma szczęscie
Ja też bym się cieszyła, a Tż to jak dodatkowy "bonus"

No co? śniegiem posypało. Wczoraj +16C a dzisiaj sople na dupie wiszą
No dobra...trzeba coś do jedzenia na obiad przyrządzić, myślę o wątróbce (ciekawe ile się teraz buziek krzywi )
No iiiiii.....jutro do fryzjera. "Trza po ludzku" wyglądać Miłego popołudnia Kobitki
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:17   #1389
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

ewka1987 hello

masahiko, zyjesz Ty kobito?

Corvette, jesli chodzi o zurawinke to ja robilam tylko z 1 opakowania 340 g, robi sie naprawde szybko

Mialam napisac o zakupach w outletach...przepraszam, ze tak wybiorczo odpowiadalam na wiadomosci, ale mozg mi sie wylaczyl podczas choroby
W czwartek po kolacji...odpoczywalam %%% wiec nigdzie nie poszlismy. Na zakupy ruszylismy dopiero w sobote...moim zdaniem nic ciekawego nie bylo, ceny tez jakies dziwne, wiec ja sobie nic nie kupilam. TZ kupil koszulke i spinki do mankietow z czaszkami w Kenneth Cole (oczywiscie ja je wypatrzylam) i to tyle z zakupowego szalenstwa.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 03:08   #1390
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hello Karina...Nie wiem jak, ale przegapiłam Twój post....
Powiem że strzeliłaś dobry bulwers Ja uwielbiam takie, więc jeżeli Ci się zachce to napisz ich więcej. Pozwól że wejdę pomiędyz Twój tekst...

Cytat:
Napisane przez KarinaSchl Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny pracuje jako maidness czyli obłsuguję pralnie i rozkładam ręczniki, całkiem dobrze mi się tu wiedzie. Mam wyższe wykształcenie studiowałam biotechnologię, no ale los sprawił że jestem tu, ale znajduję naprawdę duże plusy całej sytuacji. Dwa lata temu postanowiłam zalegalizować swój pobyt tutaj, powiem wam że nie tęsknię za tym pięknym krajem, tymi pięknymi polskimi chłopakami. Szokiem cywilizacyjny jest różnica kulturowa, jak zadajesz się z yankesem/zadajesz się z polakiem. Polacy w tym porównaniu wypadają blado od takie zwykłe śmiecie i brudasy chodzą w chińskich majtkach śmierdzą, mają zaniedbane już nawet nie zęby nie mają mordy nawet tylko japy.
No szok napewno.
Kiedyś zupełnie zgodziłabym się z Tobą (pogrubione), jednak ja na własne oczy widziałam i widzę dzisiaj zadbanych Polaków. Więc nie możemy wsadzać wszystkich do tego samego wora.
Postęp, wiedza i technologia zaczęła dorównywać zachodowi. Za czasów PRL-u w więkrzości spotykało się to co napisałaś. Dzisiaj...jest inaczej i do przodu.
A ludzie cuż...chodzą raczej w tym na co ich stać, bo z tego co ja zauważyłam to image Matki Polki nadal istnieje. Tradycyjnie głęboko zasiany i podziwiany.
Ale wiesz co? Chce mi się śmiać, bo dla odmiany, kiedy jadę do Polskiego sklepu, to widzę facetów ubranych w garnitury, białe koszule, krawaty itd. A "Hamerykanin" ubierze sweat pants i sandały
Ja zawsze rozpoznam Polk, bo ZAWSZE są fajnie ubrane, zadbane, modne. Pewnie zawsze tak było, ale się tego nie zauważało.
Jednak baaaardzo mi się podoba to, że tutaj można ubrać się na codzień jak na Sylwestra i nikogo to nie obchodzi Chcesz złote butki? Chcesz ozdobione świecidełkami...no problem.
W Polsce musiało by się czekać na Karnawał bo inaczej to by ludzie Cię tam zjedli, i od razu dostało by się łatkę puszczalskiej albo prostytutki, no bo "jak że tak???"
(Nie jestem odosobniona w tym przekonaniu są to również spostrzeżenia mojej przyjaciółki która wyemigrowała razem ze mną) Powiem wam że jak w polsce brzydziłam się pocałować TŻy to tak w stanach naprawdę robiąc laskę yankesowi nie odczuwam żadnego obrzydzenia, ich przyrodzenie smakuje taką skórą, a polskie? Dopowiedzcie sobie same.
No to ja (odważnie, hi..hi..hi..) dopowiem po swojemu; higena osobista kwiczała i kwiczy do dziś (nie wszędzie). W Ameryce Północnej, obrzezanie chłopców jest naturalnym procesem, i być może dlatego ich skóra smakuje lepiej od tej Polskiej która jest pokryta "kapturkiem", bo ...ahem..."smrodzik nie ma gdzie zalegać" że tak się nie elokwentnie wyrażę.

Polaka w stanach jest łatwo wyczuć dużo jest tam takich którzy są tu na wakacjach no i niestety tak samo śmierdzą jak w polsce. Polak wiecznie śmierdzący z mordy zawsze leci mu jakaś rozżedzona glina a yankes zadbany wyperfumowany ząbki jak perełki tutaj jest cywilizacja a u was jest syf.
Może za jakieś 100 lat będzie jak na zachodzie? W końcu Polska dopiero od niedawna zdobyła swoją niepodległość. Starsze pokolenia mile wspominają komunizm, bo nie potarfią się odnaleóź w "nowym świecie", a i pamiętam jak mówiono że wszyscy aktorzy mają sztuczne szczęki "no jak takie białe i równiutkie ząbki mogą być"

Amerykanie z mojego punktu widzenia to naprawdę biali rycerze na czarnym koniu galopując po plaży.
Pojedź do połudnowych części USA. (Choćby Arkanasas, Georgia, Alabama, Mississippi). Gybyś TAM mieszkała, Polaka uznałabyś za Boga
(Mnie rozwaliły "panoramy" pralek stojących na na dworze gdzie nawet elektryczności nie ma, i zardzewiałe, bezużyteczne samochody z ubiegłego stulecia. Prawie jak na Indiańskich Rezerwatach)
Oczywiście uogólniam, bo Hillbillies można wszędzie znaleść

Powiem wam dziewczyny że nie chcę już nigdy tu wracać bo w polsce żeby do czegoś dojść trzeba ciężko zapi... a w ameryce wszystko jest łatwe i przyjemne jak morning breez.
Ano, ale sporo ludzi w Ameryce Północnej żyje na kredyt i ponad stan. faktem jest, że można mieć prawie wszystko i to od razu.
Nie jestem już polką wyzbyła się tej choroby, tego wrzodu. Czy któraś z was ma podobne odczucia w stosunku do naszych byłych współplemieńców?[/QUOTE]
No my do niedawna chcieliśmy wybudować dom w Polsce, a dokładniej w Tatrach. jednak z czasem, tutejsza Polonia i Wizaż zpełnie mnie "wyleczyli"na zawsze z chęci mieszkania w Polsce na stałe.
Mój mąż i Młody są zakochani w Polsce, Polskiej gościnności, żarciem (pycha), architekturą i tym wszystkim czego (dla odmiany) nie ma tutaj.
Nie rozunieją typowo Polskiej tradycji "postaw się, a zastaw się", i myślą że zawsze jest tak wspaniale. Nawiasem mówiąc, z Powodów które napisałaś wyżej, w życiu nie wyszłabym za Polaka.
Ja nie żałuję niczego, nie tęsknię za niczym oprócz dwóch rzeczy; Tatrami i przecieranie górskich szlaków, i żarcia (choćby oscypki). Oprócz naszej czworonożnej miłości, nic mnie tak nie wzrusza do łez jak "mój" widok Giewontu.

Corvette, jesli chodzi o zurawinke to ja robilam tylko z 1 opakowania 340 g, robi sie naprawde szybko
Pocieszyłaś mnie, bo gdy zaczęłam czytać...to puszka cranberry jello zaczęła "coraz piękniej" wyglądać

Mialam napisac o zakupach w outletach...przepraszam, ze tak wybiorczo odpowiadalam na wiadomosci, ale mozg mi sie wylaczyl podczas choroby
A na zakupach też Ci się wyłączył
W czwartek po kolacji...odpoczywalam %%% wiec nigdzie nie poszlismy. Na zakupy ruszylismy dopiero w sobote...moim zdaniem nic ciekawego nie bylo, ceny tez jakies dziwne, wiec ja sobie nic nie kupilam. TZ kupil koszulke i spinki do mankietow z czaszkami w Kenneth Cole (oczywiscie ja je wypatrzylam) i to tyle z zakupowego szalenstwa.
No ba!
Spinki do mankietów ktoś jeszcze używa? Suuuuper

U mnie też nie widziałam porywających i zapierających dech "cliff hangers" jeżeli chodzi o ceny
Dla humorku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maury.jpg (40,2 KB, 18 załadowań)
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 05:01   #1391
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Corvette, mi tez umknela ta wiadomosc
Ja bardzo chetnie podyskutuje na ten temat...ale nie tutaj. Miedzy innymi dlatego wlasnie zapytalam o klub
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 05:49   #1392
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Corvette, mi tez umknela ta wiadomosc
Ja bardzo chetnie podyskutuje na ten temat...ale nie tutaj. Miedzy innymi dlatego wlasnie zapytalam o klub
Mnie takze ta wiadomosc umknela
Klub by sie przydal bo naprawde rece opadaja.
Moj maz jest Polakiem , ma biale zabki,bo stac nas na dentyste , w lazience siedzi dluzej niz ja co mnie wkurza i jego interes smakuje jak maliny (przyznaje jest obrzezany)

KarinaSchl nie wiem dziewczyno gdzie Ty w tej Ameryce mieszkasz? Ale naprawde wspolczuje, ze tylko na takich Polakow natrafilas.

Nawet juz ten stary obraz kontraktora, ktory wyglada jak lachudra spod monopola juz zanikl.
Przychodzi do mnie nawet kilku kontraktorow Polakow na manicure i pedicure. Jeden ma takie cialo, ze nie jeden model by mu zazdroscil. Gosciu jest zadbany,ubrany i umie sie odezwac.

To ktora zaklada klubik? heart_shaped_box
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 07:11   #1393
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Corvette, mi tez umknela ta wiadomosc
Ja bardzo chetnie podyskutuje na ten temat...ale nie tutaj. Miedzy innymi dlatego wlasnie zapytalam o klub
No ja się już wypowiedziałam.
Jak ktoś mnie odsyła do słownika, to może lepiej żeby tutaj nie pisać

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Mnie takze ta wiadomosc umknela
Klub by sie przydal bo naprawde rece opadaja.
Jak wyżej.

Moj maz jest Polakiem , ma biale zabki,bo stac nas na dentyste , w lazience siedzi dluzej niz ja co mnie wkurza i jego interes smakuje jak maliny (przyznaje jest obrzezany)
No dlatego mówię że nie można wsadzać wszystkich do tego samego wora.
Dlatego mamy 2; jak wlezie pod prysznic to mój własny cień mnie prześciguje
Co do podkreślonego Ha! temu pewnie jak maliny, grunt że bez kolców
KarinaSchl nie wiem dziewczyno gdzie Ty w tej Ameryce mieszkasz? Ale naprawde wspolczuje, ze tylko na takich Polakow natrafilas.

Nawet juz ten stary obraz kontraktora, ktory wyglada jak lachudra spod monopola juz zanikl.
Przychodzi do mnie nawet kilku kontraktorow Polakow na manicure i pedicure. Jeden ma takie cialo, ze nie jeden model by mu zazdroscil. Gosciu jest zadbany,ubrany i umie sie odezwac.

To ktora zaklada klubik? heart_shaped_box
Jak tak, to podbijam głos
P.S. Z was też takie nocne marki?
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 10:06   #1394
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
No ja się już wypowiedziałam.
Jak ktoś mnie odsyła do słownika, to może lepiej żeby tutaj nie pisać
a co ktos Cie odeslal?


Cytat:
Jak tak, to podbijam głos
Cytat:
P.S. Z was też takie nocne marki?
Matko ja jeszcze nie moge zasnac bo moj TZ to Canada pojechal na cross cross country skiing i jestem sama
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2012-12-06 o 10:07
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:57   #1395
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Dziewczyny, a sa moze jakies wytyczne ile mozna przewiezc ze soba witamin w bagazu? kupilam dla siebie zapas vitapilu, ale jeszcze kolezanka prosi mnie o przywizienie 2 opakowan jakis witamin na wlosy i pazokcie.myslicie,ze to bedzie jakis problem?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 12:53   #1396
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Zaraz zaloze klub i wysle zaproszenia!
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 13:54   #1397
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
a co ktos Cie odeslal?

No. Na początku gdy tu napisałam.


Matko ja jeszcze nie moge zasnac bo moj TZ to Canada pojechal na cross cross country skiing i jestem sama
Wiesz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. "Odpoczniesz" ot , co. Ja bym swojego chętnie gdzieś wysłała, ale uparciuch jeden, nie chce
Fajnie mu, a na brak śniegu chyba nie będzie narzekał?
Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Zaraz zaloze klub i wysle zaproszenia!
Heee Haaaw....to teraz będzie można wsio napisać (nooo, prawie)
Dzięki
Kurde, już prawie 9-ta! Spierdzielam się bo mnie czas goni....
Miłego dnia kobitki

Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:27   #1398
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a sa moze jakies wytyczne ile mozna przewiezc ze soba witamin w bagazu? kupilam dla siebie zapas vitapilu, ale jeszcze kolezanka prosi mnie o przywizienie 2 opakowan jakis witamin na wlosy i pazokcie.myslicie,ze to bedzie jakis problem?
Raczej nie ma,ale nie wiem co co Ci zadek zawraca jak tutaj jest tego naprawde sporo. ja kupuje na necie.

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
No. Na początku gdy tu napisałam.
To ktos chyba regulaminu nie czytal bo za poprawianie bledow mozna dostac ostrzezenie


Cytat:
Wiesz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. "Odpoczniesz" ot , co. Ja bym swojego chętnie gdzieś wysłała, ale uparciuch jeden, nie chce
Cytat:
Fajnie mu, a na brak śniegu chyba nie będzie narzekał?
Nie wiem nawet.
W dupie ja nie lubie tak, spac nie moge. Dzis przychodzi do mnie na noc Tz najmlodszy brat 25lat



Cytat:
Heee Haaaw....to teraz będzie można wsio napisać (nooo, prawie)
Cytat:
Dzięki
Kurde, już prawie 9-ta! Spierdzielam się bo mnie czas goni....
Miłego dnia kobitki
Milego dnia
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 03:07   #1399
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

[QUOTE=Samantha7;38008103]Raczej nie ma,ale nie wiem co co Ci zadek zawraca jak tutaj jest tego naprawde sporo. ja kupuje na necie.
no ja wsadzę swoje 3 grosze....Może tego akurat nie ma albo jest drogo?
Dla przykładu w PL i ogólnie w EU można dostać prawdziwy 100% olejek Oregano i nigdzie indziej w Płn. Ameryce tego nie można kupić. Owszem, podróbek nie brakuje, ale prawdziwe Oregano rośnie tylko w jedym miejscu na tej planecie, nad Morzem śródziemnym, rośnie dziko i jest zbierany pieczołowicie i z ograniczeniem, więc może tak samo jest z pewnymi produktami?
Z tego co wiem, to do walizy można wsadzić prawie wszystko, byle nie do bagażu podręcznego. Ja ostatnio np przywiozłam pół walizy oszczypków (a to jednak żywność) i Spirytus.
Moja ciocia 2 miesięce temu pryleciała na wizytę i pomimo że jej przetrzepali bagaże, to o oszczypki i wódkę nic jej nie mówili i przytaszczyła je ze sobą ()



To ktos chyba regulaminu nie czytal bo za poprawianie bledow mozna dostac ostrzezenie
Wiesz, pełno takich "profesorek" na Wizażu
[COLOR=teal][COLOR=#000000]

Nie wiem nawet.
W dupie ja nie lubie tak, spac nie moge. Dzis przychodzi do mnie na noc Tz najmlodszy brat 25lat
[COLOR=teal][COLOR=#000000]
No ja ino doczytałam się tego zdania, a ta jeszcze marudzi (Co by mój miał młodszego brata....hi..hi..hi..)
Kudełki mam zrobione, jestem zadowolona jak zawsze, ale maaatko jedyna...siedzieć w jednym miejscu ponad 3 godziny mnie wykańcza. Powiedziałam mu że przez niego tyłek mi zanika!
Facet wie co robi, jest bardzo dokładny i mam nadzieję że szybko nie przejdzie na emeryturę bo bez jego rączek bym chyba umarła
Nastawiłam się że pochodzę trochę po sklepach. Wstąpiłam do Winners, kupiłam mojemu gacioszki i wyszłam...Ludu jak mrówek, odechciało mi się

Karina, gdzie żeś się zapodziała??? Weź odstaw białego rycerza na koniu na chwilę, i nagryzmol tu co, eh?
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 05:47   #1400
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
Raczej nie ma,ale nie wiem co co Ci zadek zawraca jak tutaj jest tego naprawde sporo. ja kupuje na necie.
no ja wsadzę swoje 3 grosze....Może tego akurat nie ma albo jest drogo?
Dla przykładu w PL i ogólnie w EU można dostać prawdziwy 100% olejek Oregano i nigdzie indziej w Płn. Ameryce tego nie można kupić. Owszem, podróbek nie brakuje, ale prawdziwe Oregano rośnie tylko w jedym miejscu na tej planecie, nad Morzem śródziemnym, rośnie dziko i jest zbierany pieczołowicie i z ograniczeniem, więc może tak samo jest z pewnymi produktami?
Z tego co wiem, to do walizy można wsadzić prawie wszystko, byle nie do bagażu podręcznego. Ja ostatnio np przywiozłam pół walizy oszczypków (a to jednak żywność) i Spirytus.
Moja ciocia 2 miesięce temu pryleciała na wizytę i pomimo że jej przetrzepali bagaże, to o oszczypki i wódkę nic jej nie mówili i przytaszczyła je ze sobą ()
Nie wiedzialam o tym oregano. Czyli olejek z youngliving http://www.youngliving.com/essential-oils/Oregano to moze byc sciema za taka kase


Cytat:
To ktos chyba regulaminu nie czytal bo za poprawianie bledow mozna dostac ostrzezenie
Wiesz, pełno takich "profesorek" na Wizażu
W sumie

Cytat:
Nie wiem nawet.
Cytat:
W dupie ja nie lubie tak, spac nie moge. Dzis przychodzi do mnie na noc Tz najmlodszy brat 25lat
[COLOR=teal]
[COLOR=teal][COLOR=teal] No ja ino doczytałam się tego zdania, a ta jeszcze marudzi (Co by mój miał młodszego brata....hi..hi..hi..)
Kudełki mam zrobione, jestem zadowolona jak zawsze, ale maaatko jedyna...siedzieć w jednym miejscu ponad 3 godziny mnie wykańcza. Powiedziałam mu że przez niego tyłek mi zanika!
Facet wie co robi, jest bardzo dokładny i mam nadzieję że szybko nie przejdzie na emeryturę bo bez jego rączek bym chyba umarła
Nastawiłam się że pochodzę trochę po sklepach. Wstąpiłam do Winners, kupiłam mojemu gacioszki i wyszłam...Ludu jak mrówek, odechciało mi się


No co facet fryzjer to fryzjer. Ja tez do faceta chodze. Zadna baba jeszcze mi tak dobrze nie zrobila jak on
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2012-12-07 o 05:48
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:32   #1401
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam o tym oregano. Czyli olejek z youngliving http://www.youngliving.com/essential-oils/Oregano to moze byc sciema za taka kase

Czytając składniki, to ściema może być boo...widzę tam (Origanum vulgare, Origanum onites, Origanum minutiflorum, mieszanka zawiera kwiaty (z prawdziwego, dzikiego Oregano zabiera się tylko liście, Origanum majorana czyli słodki majeranek.
Ech,nie chcę zanudzać bo pisać to ja mogę...W skrócie, wszelkie Oregano które rośnie byle gdzie, to nie jest prawdziwe Oregano, a jedynie hybrids lub odmiana Majeranku. Kiedyś siedziałam pod pachy w ziołach. Jeżeli interesują Cię zioła polecam książkę
The German Commission E Monographs ( a therapeutic guide to herbal medicine with 380 monographs evaluating the safety and efficacy of herbs for licensed medical prescribing in Germany.) Najlepiej gdy książka jest wydania Europejskiego. Amerykańskie wydanie pomija wiele informacji. Używana książka kosztuje ponad $200 !!! Bo niestety już jej nie drukują. Może w bibliotece znajdziesz?

No co facet fryzjer to fryzjer. Ja tez do faceta chodze. Zadna baba jeszcze mi tak dobrze nie zrobila jak on
Otuż to
Wiem że to paskudnie zabrzmi ale..."nie lubię bab"..za dużo gadają Jedna zaczęła mi powiadać o swoim mężu i tak się zacietrzewiła w swojej opowieści że obcieła mi włosy do połowy! Było sporo przepraszania..no bo kurde miało być tylko ich podcięcie
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:51   #1402
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
Otuż to
Wiem że to paskudnie zabrzmi ale..."nie lubię bab"..za dużo gadają Jedna zaczęła mi powiadać o swoim mężu i tak się zacietrzewiła w swojej opowieści że obcieła mi włosy do połowy! Było sporo przepraszania..no bo kurde miało być tylko ich podcięcie
O matko
Tez tak mialam, ze mi obchlastala wlosy na krotko, ze niby takie zniszczone. A to ona sama mi zniszczyla bo mi robila pasemka, a juz byla spozniona i mi zle wlosy wysuszyla i potem takie wilgotne prostowala
Bylam u niej 3razy o 3 za duzo.
Inna - Meksykanka farbowala mi odrosty 5h
Ja zawsze mialam jasne blond wlosy. Przyszlam do salonu, w ktorym juz wczesniej bylam raz i fajna tam byla babka i nawet dobra robote zrobila, to skusilam sie na jeszcze raz. Przychodze patrze, a tu inna jakas sie za mnie zabiera. Mysle dobra spoko. Mowie jej, ze chce root touch up blechem , a potem toner. Standardowa rutyna. A ta mi gada, ze nie polozy mi bleach bo to niszczy wlosy- mysle da! Ale ty na odrost kladziesz kobito. I ona mi jakas jasny blond farbe polozyla. Wyszly zolte. Mowie jej , ze NO ja tak nie chce. To mi na to na mokre wlosy bleach kladla. A jak mi scinala wlosy to co sciela kosmyk to pytala sie czy dobrze.
Rozumiem, ze moze byla swiezo po szkole bez doswiadczenia, ze kiedys je musi zdobyc,ale na moje to ona nie miala talentu i obycia z klientem. Bo ja tez kiedys zaczynalam,ale nigdy nie mialam takiej wtopy.
Trzecia Pani fryzjerka - specjalistka w koloryzacji- nie umiala odroznic koloru capucino od ciemnego blondu i tak do dzis zostalam ciemna blondynka z lekka nutka rudosci
dodatkowo Pani tak mi popalila wlosy bo jechala pasemka juz po wybleachowanych pasemkach, ze mialam sterczace zlamane kikuty miesiacami. A ona do mnie gada, ale cool metamorfoza. A moj TZ i ja sie zalamalismy

Poszukam kiedys tej ksiazki,ale pieronsko droga.
Tylko na zolach sie znasz czy ogolnie na skladach? Bo dobrze wiedziec kogo meczyc o analize skladu
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:58   #1403
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Wspolczuje takich przezyc...
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:58   #1404
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Znalazlam ostatnio ogloszenie Polki z moich okolic pn: "szukasz fryzjerki? zadzwon!" napisalam jej, ze z nieba mi spadla i odezwe sie w grudniu. Ale potem zobaczylam jej nastepne ogloszenia: "szukasz pani do sprzatania/opiekunki do dziecka?", wiec taki multitasking mnie nie interesuje
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 05:46   #1405
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Samantha O matko! Ja pierdziu
Kumam że od czegoś trzeba zacząć, ale kurde, nigdy nie chciałam być czyimś królikiem doświadczalnym
To mamy podobne historie. Moja ostatnia eskapada sprzed kilku lat....to poszłam do zakładu fryzjerskiego zrobić pasemka i ahem...wyszły....zielone: brzydal:
Moim dylematem było umawianie się na wizyty. Ot nadeszła mnie spontaniczna ochota na zmianę, to poszłam gdzie popadło. W końcu zmądrzałam i od paru lat trzymam się "mojego" stylisty i umawiania się na wizyty.

A tak zapytam jeżeli można, zajmujesz się "kudełkami"?

Poszukam kiedys tej ksiazki,ale pieronsko droga.
Dawno temu można było znaleźć za darmo informacje zawarte z tej książki, potem stronka internetowa znikła, i szukając za książką, natknęłam się na takie ceny.
Niemcy pieczołowicie i z uwagą studiowali działanie ziół przed, w trakcie i po II Wojnie światowej. Stąd ich Commission E Monographs ma większą wartość medyczną niż dzisiejsze raporty w Medical Jurnals.
Wiem też że koncerny farmaceutyczne zrobiły prawie wszystko aby zniekształcić informacje z tej (i nie tylko) książki. Ogólnie, wiele informacji jest nieprawdziwych jeżeli chodzi choćby o zioła. Niestety, teraz to się mogę w dupę ugryźć bo stronki internetowe znikły i nie mam innego dowodu na to co piszę, oprócz swoich słów. A tak ogólnie to trzeba naprawdę spędzić bardzo dużo czasu (nie raz miesiące) aby doszukać się kto stoi finansowo za daną informacją. (Nad tym ubolewam, bo miałam a teraz nie mam Wiem, istnieje coś takiego jak back up files, ale cuż, Polak mądry po szkodzie).
Badania nad danym produktem czy składnikiem są często celowo mylne. Monsato jest dobrym dzisiejszym przykładem.

Tak jak nawet to nieszczęsne Oregano, wszędzie pisze że jest z "rodziny" mięty, a tak naprawdę ta jest roślina zupełnie nie jest spokrewniona z majerankiem ani z miętą. To jest osobliwa sama w sobie roślina i tyle. Cuż, świata nie zmienię.
.

Niestety prawie rok temu padł mi komp i wszystko co tak żmudnie przez wiele lat zbierałam, zdechło wraz z kompem, a to co miałam zapisane...mieliśmy w domu powódź i się rozmazało i rozlazło

Tylko na zolach sie znasz czy ogolnie na skladach? Bo dobrze wiedziec kogo meczyc o analize skladu [/QUOTE]
Well...nie chwaląc się możesz mnie męczyć o jedno i drugie

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Znalazlam ostatnio ogloszenie Polki z moich okolic pn: "szukasz fryzjerki? zadzwon!" napisalam jej, ze z nieba mi spadla i odezwe sie w grudniu. Ale potem zobaczylam jej nastepne ogloszenia: "szukasz pani do sprzatania/opiekunki do dziecka?", wiec taki multitasking mnie nie interesuje
Wiesz..może babka prowadzi jakąś działalność prywatną i zna takie osoby? Może ona sama do not multitask?
Ja np mam 3 zawody. Po szkołach, legalnych i z dyplomami. 2 wykonuję o różnych porach roku, więc wiesz...może ona też?
No i jeszcze o fryzjerkach...jedne potrafią jedynie tylko na jedno kopyto (trwała jak baranek, lub włosy na liliowo u starszch pań). Moim zadniem masakra.
Moje pasemka np były robione używając jakiejś folii z silikonowym zaczepem (nie wiem jak to określić), zamiast zwyczajnej aluminiowej folii. Są do wielokrotnego użycia po ich umyciu. Dlatego lubię mojego stylistę bo on wiecznie jeździ na jakieś conventions i nadal się doucza nad nowościami kolorów itp.

Kobitki...jutro jedziemy z mężulą po choinę hurraaaaaaaa a potem po resztę zakupów na upominki. Oby nie padał deszcz! Dzsiaj znou ciepło było..Ech ta zakichana pogoda grrrrrr.....
Miłego dnia Drogie Panie


Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 10:36   #1406
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja wyciagnelam kilka swiatecznych klamotow,ale na choinke jeszcze poczekam. Do balkonu tez nie doszlam stracilam jakos faze

Dojota a kiedy do Stanow przylatujesz I gdzie ? Gdzies mi to umknelo
Oj to mi też umknęło. Lece do San Diego. Już walicha zapakowana. Boję się o moje dwie glinki,korund, i butelke ocm Mam nadzieję,że nic nie będzie..
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 04:17   #1407
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
. Lece do San Diego. Już walicha zapakowana. ..
Przyjemnej podróży

Dla humorku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sado-maso.jpg (37,1 KB, 20 załadowań)
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 04:38   #1408
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
Przyjemnej podróży

Dla humorku...

hahaha dobre . zrobilam bigos
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 03:50   #1409
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

aaa tesciowe zrobili mi niespodzianke i dostalam choinke
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:01   #1410
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
hahaha dobre . zrobilam bigos

Smacznego. Ja wreszcie spóbowałam zrobić krokiety i...kurna mać! Nigdy więcej! Pierdzielę. Nastałam się z 5 godzin przy garach, bajzel przy tym jak po bombie w Hiroszimie a później sama wpieprzałam bo tylko mi smakowało "Francuskie pieski" kurna Nawet moja Czworonożna Miłość się nie połakomiła. MASAKRA


Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
aaa tesciowe zrobili mi niespodzianke i dostalam choinke
Bardzo miło z ich strony
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 13:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.