Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-19, 08:46   #3931
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Iwonka, może nie doszła do Ciebie jej wiadomosc? Mnie się to na W już kilkakrotnie zdarzyło i to w przypadkach, gdy ja pisałam i gdy nie miałam wątpliwości, że druga strona też napisała a wiadomości nimo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizaż coś szwankuje, bo nie dostałam dziś żadnego powiadomienia z wątku o nowych wiadomościach, a powinnam dostać przynajmniej z tego.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 09:48   #3932
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Iwonka, może nie doszła do Ciebie jej wiadomosc? Mnie się to na W już kilkakrotnie zdarzyło i to w przypadkach, gdy ja pisałam i gdy nie miałam wątpliwości, że druga strona też napisała a wiadomości nimo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O tym samym pomyślałam. Też kilka razy wizaż nie pokazał mi, że jest pw. Dostałam za to mail
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 10:49   #3933
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które używają podkładu Fenty, stosujecie pod niego też baze Fenty? Czy ona tylko matuje czy ma też inne właściwości? Czekam na podkład i nie wiem czy inwestować też w bazę czy sobie odpuścić. Aha i jeszcze jedno- czym najlepiej nakładać ten podkład?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja matującej nie używam ale raczej tych nawilżających typu fioletowa Becca albo kokosowa z Too faced - ten podkład zdecydowanie lubi się z bazami, jakbym potrzebowała matującej to pewnie skusiłabym się na Fenty

Mnie najlepiej nakłada się go gąbką, mam pędzel Fenty ale na razie miłości nie ma ( za to ten pędzel Synchro nakłada jak marzenie)
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 11:27   #3934
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
ja matującej nie używam ale raczej tych nawilżających typu fioletowa Becca albo kokosowa z Too faced - ten podkład zdecydowanie lubi się z bazami, jakbym potrzebowała matującej to pewnie skusiłabym się na Fenty

Mnie najlepiej nakłada się go gąbką, mam pędzel Fenty ale na razie miłości nie ma ( za to ten pędzel Synchro nakłada jak marzenie)
Ja z reguły też nie używam baz tylko nie wiem czy dobrze kojarzę że Corii mówiła że ten podkład +baza to extra duet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 12:31   #3935
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Wszystko zależy, jaką masz cerę. Jeśli tłustą, to pewnie baza + ten podkład będą idealne. Ja mam dojrzałą, mieszaną i zdecydowanie nakładam olejek lub coś treściwego jako bazę, a sam podkład mieszam z jakimś rozświetlaczem i kroplą olejku też, bo inaczej ściąga mi buzię.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 12:45   #3936
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wszystko zależy, jaką masz cerę. Jeśli tłustą, to pewnie baza + ten podkład będą idealne. Ja mam dojrzałą, mieszaną i zdecydowanie nakładam olejek lub coś treściwego jako bazę, a sam podkład mieszam z jakimś rozświetlaczem i kroplą olejku też, bo inaczej ściąga mi buzię.
Moja też jest dojrzała i mieszana. Ja bym się obawiała olejku przed podkładem bo wtedy błysk gwarantowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 13:12   #3937
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Moja też jest dojrzała i mieszana. Ja bym się obawiała olejku przed podkładem bo wtedy błysk gwarantowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tłustą, po aplikacji wygląda pięknie, ale bywało że po paru godzinach potrafił się zwarzyć głownie na brodzie (chociaż inne podkłady też na brodzie ostatnio coś ciastkują). Raczej się pod niego nawilżam, ale też lepiej odcisnąć nadmiar kremu i sebum przed aplikacją. Mam wrażenie że w zależności od dnia różnie wygląda, ale na pewno było źle jak nałożyłam na matującą bazę. No generalnie z bazą pod niego to trzeba dobrze trafić. Natomiast zaskakująco dobrze wyglądał jak odcisnęłam sebum i ponownie się przypudrowałam i to po 9h conajmniej.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-19, 13:15   #3938
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Moja też jest dojrzała i mieszana. Ja bym się obawiała olejku przed podkładem bo wtedy błysk gwarantowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja wprawdzie klasycznych podkładów nie używam, ale pozwolę sobie wtrącić, że warto dopasować formułę bazy do podkładu, nie tylko do skóry (mam np. TAKI krem koloryzujący, z niejasnych powodów nazwany przez producenta żelem, oparty głównie na olejach, chociaż bardzo lekki); czytałam o nim sporo opinii przed zakupem, że jest świetny ale niestety bardzo się wybłyszcza na twarzy. Nakładam go wyłącznie na serum olejowe i nic takiego się nie dzieje, ale eksperymentalnie nałożony na tradycyjny krem bardzo się świecił, te tłuszcze się ujawniły po prostu



inna rzecz, że moja skóra bardzo lubi oleje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 13:40   #3939
zartdnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Szukam na last minute jakiś kart podarunkowych Douglas, chciałam zrobić taniej zakupy pod choinkę, gotówki jak na lekarstwo, na portalach aukcyjnych sprzedają ludzie, ale ja szukam kogoś komu może zbywa, została i gotów zejść z ceny mocniej.
zartdnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 13:53   #3940
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam tłustą, po aplikacji wygląda pięknie, ale bywało że po paru godzinach potrafił się zwarzyć głownie na brodzie (chociaż inne podkłady też na brodzie ostatnio coś ciastkują). Raczej się pod niego nawilżam, ale też lepiej odcisnąć nadmiar kremu i sebum przed aplikacją. Mam wrażenie że w zależności od dnia różnie wygląda, ale na pewno było źle jak nałożyłam na matującą bazę. No generalnie z bazą pod niego to trzeba dobrze trafić. Natomiast zaskakująco dobrze wyglądał jak odcisnęłam sebum i ponownie się przypudrowałam i to po 9h conajmniej.
Dzięki za opinie, ważne że po odcisnieciu i przypudrowaniu nadal wygląda dobrze.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja wprawdzie klasycznych podkładów nie używam, ale pozwolę sobie wtrącić, że warto dopasować formułę bazy do podkładu, nie tylko do skóry (mam np. TAKI krem koloryzujący, z niejasnych powodów nazwany przez producenta żelem, oparty głównie na olejach, chociaż bardzo lekki); czytałam o nim sporo opinii przed zakupem, że jest świetny ale niestety bardzo się wybłyszcza na twarzy. Nakładam go wyłącznie na serum olejowe i nic takiego się nie dzieje, ale eksperymentalnie nałożony na tradycyjny krem bardzo się świecił, te tłuszcze się ujawniły po prostu



inna rzecz, że moja skóra bardzo lubi oleje
Zawsze bałam się czegoś tłustszego u siebie pod podkład ale ja używam głównie tylko EL Double Wear

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 16:07   #3941
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Wiecie może czy ceny ze strony Sephory maja odzwierciedlenie w sklepach stacjonarnych? Mama chciała kupić mi dzisiaj zestaw na stronie przeceniony jako kuszące ceny ale zapytała o cenę i była jak przed przecena. Nie wiem czy na kasie wyszłaby taka jak na stronie czy nie ma to pokrycia stacjonarnie ?
__________________
http://instagram.com/sandii52#
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-19, 16:22   #3942
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Wiecie może czy ceny ze strony Sephory maja odzwierciedlenie w sklepach stacjonarnych? Mama chciała kupić mi dzisiaj zestaw na stronie przeceniony jako kuszące ceny ale zapytała o cenę i była jak przed przecena. Nie wiem czy na kasie wyszłaby taka jak na stronie czy nie ma to pokrycia stacjonarnie ?
niektóre promocyjne ceny są tylko online, często też jest taka adnotacja w kółku zaznaczona przy produkcie, że "tylko online"
Sephorzanka, jakiś czas temu mi mówiła, że internet ma czasem inne promocje, więc ciężko stwierdzić czy akurat te z "kuszących cen" są w stacjo takie same
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 17:28   #3943
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy macie też takie spostrzeżenia, ale ja nie rozumiem pewnych ludzkich zachowań. Na PW pisałam sobie z pewną Wizażanką o perfumach, zaproponowała mi odlewkę, po kilku dniach pisania cisza. Miała mi napisać numer konta. Nadal wchodzi na Wizaż, jest aktywna, nie odpisuje na moje PW. Że tak powiem ani be ani me. Rozumiem, że może z kimś się wymieniła, sprzedała, odwidziało jej się, ale dorosły człowiek to chyba potrafi to napisać i byłoby po sprawie
Być może jednak jestem już tak stara, że dla dzisiejszych ludzi podstawowe zasady kultury są tym czy dla mnie dinozaury. Wiem, że teraz jest ogólne pozwolenie na schamienie społeczeństwa i bycie grzecznym, mówienie: proszę, przepraszam i dziękuję, jest odbierane jako słabość Ale w moim świecie to tak nie funkcjonuje. Zwykłe chamstwo tępię. Nie wiem, nie ogarniam tej sytuacji. A Wy umiecie to wytłumaczyć?
Beznadziejne zachowanie (o ile to nie wina błędów technicznych Wizażu).
Czegoś takiego nie zrozumiem nigdy, aczkolwiek niejednokrotnie miałam z podobnymi sytuacjami do czynienia.
Wg mnie to taka wygodna postawa - nie wiem jak wybrnąć z danej sytuacji, to unikam konfrontacji i chowam głowę w piasek.
Słabe to i tyle, nie ma co rozkminiać.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to magia internetu
Ludzie pozwalają sobie na znacznie więcej, niz by pozwolili sobie w realu... w realu wiążą nas te normy zachowania społecznego jeszcze.... internet to jakby nie jest prawdziwe życie
Wystarczy poczytać komentarze na jakimkolwiek portalu, nawet na fejsie, gdzie przecież znaczna część ludzi ma prawdziwe nazwiska i zdjęcia. ...

Albo zapraszam na fejsie na lokalne grupy sprzedażowe. Tam się dzieje
Niestety doświadczyłam takich zachowań także w realu.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 19:31   #3944
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam. Też kilka razy wizaż nie pokazał mi, że jest pw. Dostałam za to mail
Dlatego myślę, że trzeba być wyrozumiałym. Ja już się nie denerwuje takim brakiem odpowiedzi, bo właśnie przerabiam to na Olx. Jak ktoś pisze zdawkowo typu "za ile" i to bez pytajnika (a cena w opisie) to od razu to zlewamy, bo już wiem, że to żaden poważny kontrahent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 19:34   #3945
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ja z reguły też nie używam baz tylko nie wiem czy dobrze kojarzę że Corii mówiła że ten podkład +baza to extra duet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja pisałam o podkładzie i bazie Fenty, ze razem u mnie super dają radę I dalej tak jest, a mam dojrzała i mieszaną cere.
Ale bazy Fenty uzywam tez z innymi podkładami, a podkładu z innymi bazami i tez dobrze wsio się spisuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 20:28   #3946
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
niektóre promocyjne ceny są tylko online, często też jest taka adnotacja w kółku zaznaczona przy produkcie, że "tylko online"
Sephorzanka, jakiś czas temu mi mówiła, że internet ma czasem inne promocje, więc ciężko stwierdzić czy akurat te z "kuszących cen" są w stacjo takie same
Nie czasem a bardzo często

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dlatego myślę, że trzeba być wyrozumiałym. Ja już się nie denerwuje takim brakiem odpowiedzi, bo właśnie przerabiam to na Olx. Jak ktoś pisze zdawkowo typu "za ile" i to bez pytajnika (a cena w opisie) to od razu to zlewamy, bo już wiem, że to żaden poważny kontrahent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj OLX mnie prawie codziennie rozwala. Tzn ludzie tam buszujący. Mogłabym już mini poradnik napisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 20:53   #3947
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Nie czasem a bardzo często

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Ojj OLX mnie prawie codziennie rozwala. Tzn ludzie tam buszujący. Mogłabym już mini poradnik napisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj tak... do poradnika mi daleko, może za mało wystawiam albo mam za mało atrakcyjne rzeczy, ale i tak mnie ludzie rozwalają. I standardowo narzekania na ceny wysyłki... no ale przecież ja nie Poczta Polska to co mam zrobić?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 21:05   #3948
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to magia internetu
Ludzie pozwalają sobie na znacznie więcej, niz by pozwolili sobie w realu... w realu wiążą nas te normy zachowania społecznego jeszcze.... internet to jakby nie jest prawdziwe życie
Wystarczy poczytać komentarze na jakimkolwiek portalu, nawet na fejsie, gdzie przecież znaczna część ludzi ma prawdziwe nazwiska i zdjęcia. ...

Albo zapraszam na fejsie na lokalne grupy sprzedażowe. Tam się dzieje
Oczywiście rozumiem, że internet wyzwala w ludziach różne rzeczy i puszczają hamulce, ale nie jest to dla mnie do ogarnięcia moim małym rozumkiem

Gosia wklej jakieś historie


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Iwonka, może nie doszła do Ciebie jej wiadomosc? Mnie się to na W już kilkakrotnie zdarzyło i to w przypadkach, gdy ja pisałam i gdy nie miałam wątpliwości, że druga strona też napisała a wiadomości nimo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana to było w ub. tygodniu i wszystkie dochodziły aż do tej gdzie poprosiłam o numer konta do wpłaty, a za dwa dni napisałam, czy to aktualne
Myślę, że to nie wina Wizażu


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam. Też kilka razy wizaż nie pokazał mi, że jest pw. Dostałam za to mail
To ja tak chyba nigdy nie miałam


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
inna rzecz, że moja skóra bardzo lubi oleje
Moja też kocha! najbardziej z róży piżmowej i masła shea
A u Ciebie?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Beznadziejne zachowanie (o ile to nie wina błędów technicznych Wizażu).
Czegoś takiego nie zrozumiem nigdy, aczkolwiek niejednokrotnie miałam z podobnymi sytuacjami do czynienia.
Wg mnie to taka wygodna postawa - nie wiem jak wybrnąć z danej sytuacji, to unikam konfrontacji i chowam głowę w piasek.
Słabe to i tyle, nie ma co rozkminiać.

Niestety doświadczyłam takich zachowań także w realu.
No właśnie Ola, ja mam identyczne myśli, jak Ty.
Ludzie są dziwni po prostu!


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dlatego myślę, że trzeba być wyrozumiałym. Ja już się nie denerwuje takim brakiem odpowiedzi, bo właśnie przerabiam to na Olx. Jak ktoś pisze zdawkowo typu "za ile" i to bez pytajnika (a cena w opisie) to od razu to zlewamy, bo już wiem, że to żaden poważny kontrahent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj ja mam włoski temperament wulkan jest wyrozumiały do czasu, no to mi się wylało

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ojj OLX mnie prawie codziennie rozwala. Tzn ludzie tam buszujący. Mogłabym już mini poradnik napisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania napisz coś ja chce po Nowym Roku coś z vinted tam wystawić i dorzucić coś z szafy, ale mam lęki haha.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 22:02   #3949
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oczywiście rozumiem, że internet wyzwala w ludziach różne rzeczy i puszczają hamulce, ale nie jest to dla mnie do ogarnięcia moim małym rozumkiem

Gosia wklej jakieś historie




Kochana to było w ub. tygodniu i wszystkie dochodziły aż do tej gdzie poprosiłam o numer konta do wpłaty, a za dwa dni napisałam, czy to aktualne
Myślę, że to nie wina Wizażu




To ja tak chyba nigdy nie miałam




Moja też kocha! najbardziej z róży piżmowej i masła shea
A u Ciebie?




No właśnie Ola, ja mam identyczne myśli, jak Ty.
Ludzie są dziwni po prostu!




Oj ja mam włoski temperament wulkan jest wyrozumiały do czasu, no to mi się wylało

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



Ania napisz coś ja chce po Nowym Roku coś z vinted tam wystawić i dorzucić coś z szafy, ale mam lęki haha.
Iwonka, spokojnie- ja przecież doskonale rozumiem Twoje rozczarowanie. Też tego nie lubię. No ale jak już dwie wiadomości pozostają bez odzewu to raczej nie problem Wizażu.

Ja nie lubię wystawiania rzeczy, bo mi po prostu nie idą... i to za ułamek ceny...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-19, 22:24   #3950
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Iwonka, spokojnie- ja przecież doskonale rozumiem Twoje rozczarowanie. Też tego nie lubię. No ale jak już dwie wiadomości pozostają bez odzewu to raczej nie problem Wizażu.

Ja nie lubię wystawiania rzeczy, bo mi po prostu nie idą... i to za ułamek ceny...
wiem Marigold, ludzie są dziwni ciekawe czy sami by chcieli żeby ktoś ich tak traktował no, ale spojrzeć za czubek własnego nosa czasem tak trudno

Na vinted mi nie idą to w styczniu wstawie na olx. Pierwszy raz i nie wiem, jaki rodzaj wysyłki tam proponujecie? Że po opłaceniu dopiero wysyłacie, tak? Ja to takie ciele jestem w tych sprzedażach, że zawsze komuś uwierzę, no nie wiem czemu taki gUpek ze mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2018-12-19 o 22:27
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-19, 22:30   #3951
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
wiem Marigold, ludzie są dziwni ciekawe czy sami by chcieli żeby ktoś ich tak traktował no, ale spojrzeć za czubek własnego nosa czasem tak trudno

Na vinted mi nie idą to w styczniu wstawie na olx. Pierwszy raz i nie wiem, jaki rodzaj wysyłki tam proponujecie? Że po opłaceniu dopiero wysyłacie, tak? Ja to takie ciele jestem w tych sprzedażach, że zawsze komuś uwierzę, no nie wiem czemu taki gUpek ze mnie :gupek:
Oczywiście i żadne tam potwierdzenia przelewu- dopiero jak mam kasę na koncie. To jest normalnie umowa sprzedaży, więc druga strona się nie ma czym zasłaniać. Ale ja nie wystawiam nic za 5000 zł tylko raczej do 200 zł.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 05:58   #3952
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, ja pisałam o podkładzie i bazie Fenty, ze razem u mnie super dają radę I dalej tak jest, a mam dojrzała i mieszaną cere.
Ale bazy Fenty uzywam tez z innymi podkładami, a podkładu z innymi bazami i tez dobrze wsio się spisuje
O to super mamy takie same cery a czy baza nie wysusza za bardzo cery?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 08:19   #3953
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
O to super mamy takie same cery a czy baza nie wysusza za bardzo cery?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie nic nie wysusza cery ostatnimi czasy, bo dobrze nawilżam ją. Wiec nie wiem, jak w innych przypadkach by było.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 08:30   #3954
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niestety doświadczyłam takich zachowań także w realu.
no wiadomo mimo wszystko jednak uważam, że w necie ludzie czują się jakby niewidzialni i pozwalają sobie na więcej


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oczywiście rozumiem, że internet wyzwala w ludziach różne rzeczy i puszczają hamulce, ale nie jest to dla mnie do ogarnięcia moim małym rozumkiem

Gosia wklej jakieś historie
to są właściwie dwie w kółko powtarzające się historie: 1) kupujący narzekają, że im sprzedawca nie trzyma towaru, chociaż przecież byli tak bardzo zdecydowani 2) sprzedawcy na kupujących, że ich wystawiają do wiatru...

serio, babki potrafią się umówić na mieście na kupno i nie przyjechać, nie odwołać, i to się zdarza wcale nie rzadko... a jak się ktoś dobija to albo blokują albo wymyślają historie typu jestem z dzieckiem w szpitalu
a to wszystko na tzw. grupach mamusiowych
awantury non stop


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moja też kocha! najbardziej z róży piżmowej i masła shea
A u Ciebie?
ja lubię mieszanki olejowe
moja ulubiona, do której zawsze wracam, to olej wspaniały Alepii, ale lubię też JMO i jakieś bardziej niszowe polskie marki... mój syn od lat używa olejku do brody IOSSI (brody nie nosi, ale bardzo dobrze wpływa na jego cerę a jest tak fajny i orzeźwiający, że nie muszę go cisnąć by się smarował teraz znowu młodej kupiłam mieszankę - serum olejowe LHA z ZSK i normalnie cuda a miała już w kiepskim stanie skórę, galopujące zmiany trądzikowe
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-12-20 o 08:32
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 10:07   #3955
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no wiadomo mimo wszystko jednak uważam, że w necie ludzie czują się jakby niewidzialni i pozwalają sobie na więcej



to są właściwie dwie w kółko powtarzające się historie: 1) kupujący narzekają, że im sprzedawca nie trzyma towaru, chociaż przecież byli tak bardzo zdecydowani 2) sprzedawcy na kupujących, że ich wystawiają do wiatru...

serio, babki potrafią się umówić na mieście na kupno i nie przyjechać, nie odwołać, i to się zdarza wcale nie rzadko... a jak się ktoś dobija to albo blokują albo wymyślają historie typu [I]jestem z dzieckiem w szpitalu
Potwierdzam, sama miałam już 3 takie akcje. Albo umawiam się na odbiór osobisty, a kupujący stwierdza, że "to jednak nie mój odcień, na zdjęciach wyglądało to lepiej, może pani coś opuści z ceny".
Teraz już nie umawiam się na odbiór osobisty, bo szkoda nerwów.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 11:47   #3956
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Rzucili stancjo Amrezy w SCC całe 7 szt. Byłam ostatnią która nabyła znaczy był mi jednak pisany Rozeszły się w parę minut po otwarciu. Jacyś panowie jak już się tłumek przy kasie rozszedł pytali o nie, ale musieli odejść z kwitkiem. Pani powiedziała, że za pierwszym razem było tylko 20 szt.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 11:53   #3957
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Rzucili stancjo Amrezy w SCC całe 7 szt. Byłam ostatnią która nabyła znaczy był mi jednak pisany Rozeszły się w parę minut po otwarciu. Jacyś panowie jak już się tłumek przy kasie rozszedł pytali o nie, ale musieli odejść z kwitkiem. Pani powiedziała, że za pierwszym razem było tylko 20 szt.
Nie rozumiem tego zabijania sie o ten kosmetyk i nie zrozumiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 12:07   #3958
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego zabijania sie o ten kosmetyk i nie zrozumiem
Może to ta magia niedostępności No i jednak świetny PR przez youtube, ABH mocno działa w tym temacie.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 12:08   #3959
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego zabijania sie o ten kosmetyk i nie zrozumiem
Nie mam jeszcze nic z ABH i tak sobie wymyśliłam, że jak coś kupię to właśnie to Podeszłam szybko do kasy bo widziałam, że kobiety co stały już jak przyszłam lecą Jakby nie starczyło, to bym kupiła coś na otarcie łez Na fejsie już komentarze wkurzonych klientek, ale swoją drogą nie rozumiem, że Sephora nie może załatwić większej ilości.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 12:21   #3960
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Może to ta magia niedostępności No i jednak świetny PR przez youtube, ABH mocno działa w tym temacie.
Na pewno PR firmy, to juz nawet pisałam gdzies Mysle, efekt był na to obliczony, ze oni specjalnie tak go wypuszczaja w takich ilosciach,żeby sprawiał wrazenie ciezkiego do zdobycia, bo to nakręca podaż plus recki na YT

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze nic z ABH i tak sobie wymyśliłam, że jak coś kupię to właśnie to Podeszłam szybko do kasy bo widziałam, że kobiety co stały już jak przyszłam lecą Jakby nie starczyło, to bym kupiła coś na otarcie łez Na fejsie już komentarze wkurzonych klientek, ale swoją drogą nie rozumiem, że Sephora nie może załatwić większej ilości.
A to mnie zaskoczyłaś tym, ze nie masz z abh nic No ale fakt, nie każdy jest taki zakrecony na punkcie kosmetyków
Ale to nie kwestia zamówień Sephory, bo to abh dystrybuuje w takich ilosciach i transzach - taki efekt obliczony od początku mieli co do tego produktu. Ciekawa jestem, co wymyśla podobnego w przyszłosci, o co będa sie kazali zabijać klientką Bo ze coś wymyśla, to jestem tego pewna niemalze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.