Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-20, 12:32   #3961
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze nic z ABH i tak sobie wymyśliłam, że jak coś kupię to właśnie to Podeszłam szybko do kasy bo widziałam, że kobiety co stały już jak przyszłam lecą Jakby nie starczyło, to bym kupiła coś na otarcie łez Na fejsie już komentarze wkurzonych klientek, ale swoją drogą nie rozumiem, że Sephora nie może załatwić większej ilości.
Też nic nie mam z ABH, ale gdybym już miała się na coś zdecydować to raczej paletka (Sultry lub Norvina, ewentualnie SG). Co ciekawe, Sultry na necie średnio mi się podobała, ale na żywo bardzo zyskała w moich oczach (oczywiście w magicznych światłach Sephory)
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 12:38   #3962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Też nic nie mam z ABH, ale gdybym już miała się na coś zdecydować to raczej paletka (Sultry lub Norvina, ewentualnie SG). Co ciekawe, Sultry na necie średnio mi się podobała, ale na żywo bardzo zyskała w moich oczach (oczywiście w magicznych światłach Sephory)
Ja sie do Sultry nie moge do końca przekonać, nie lezy mi cos ona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 12:55   #3963
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie do Sultry nie moge do końca przekonać, nie lezy mi cos ona
Nie martw się, nie jesteś sama. Z resztą miałam 3 palety z ABH i każdą sprzedałam dalej. Nie pasuje mi kolorystyka, bo sama formuła cieni jest super... Dla mnie cienie mają za ciepłe lub za ciemne podstawy i źle u mnie wyglądają. Nawet Sultry

Co do Amrezy to też nie rozumiem szału. To dość ciepłe błyszczydło... Owszem, ładnie odbija światło ale... nie wiem, czy jest warte tego "zabijania się", stania od rana pod Sephorą itd...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 13:05   #3964
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie martw się, nie jesteś sama. Z resztą miałam 3 palety z ABH i każdą sprzedałam dalej. Nie pasuje mi kolorystyka, bo sama formuła cieni jest super... Dla mnie cienie mają za ciepłe lub za ciemne podstawy i źle u mnie wyglądają. Nawet Sultry

Co do Amrezy to też nie rozumiem szału. To dość ciepłe błyszczydło... Owszem, ładnie odbija światło ale... nie wiem, czy jest warte tego "zabijania się", stania od rana pod Sephorą itd...
Heh dobrze wiedzieć
No moze to kwestia kolorystyki, moze tak być

Moim zdaniem nie jest warte, ale co ja tam wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 16:26   #3965
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heh dobrze wiedzieć
No moze to kwestia kolorystyki, moze tak być

Moim zdaniem nie jest warte, ale co ja tam wiem
Na początku sama byłaś zachwycona Amrezy, więc nawet, jeśli Ci przeszło, to powinnaś zrozumieć choćby tę początkową radość z wejścia w jego posiadanie .
Wszyscy wiemy, że wypuszczanie limitowanych kosmetyków i nakręcenie na nie szału w necie jest sztuczką obliczoną na nieodpartą chęć posiadanie takiego cuda. Wszyscy wiemy też, że się na to łapiemy. Końcowo jest też nam wiadomo, że najczęściej produkt okazuje się nie być wart takiego owczego pędu, ale ... No właśnie, co? Przecież wiadomo, że kolejnym razem znowu się na to nabierzemy, choćby z tego względu, żeby się samemu przekonać czy było warto .
Żeby nie było - chciałam Amrezy, upolowałam, jestem szczęśliwa, produkt nie powalił mnie na kolana .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 17:34   #3966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Tylko nie zabijalam się o niego w kolejkach nigdzie
Ale jasne, co ja tam wiem, mogę się wcale nie odzywać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 19:08   #3967
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko nie zabijalam się o niego w kolejkach nigdzie
Ale jasne, co ja tam wiem, mogę się wcale nie odzywać
Mi też się podoba, ładna jest, ale nie aż tak, żeby się o nią zabijać. Bez przesady. Rozdmuchany produkt
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-20, 19:13   #3968
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Mi też się podoba, ładna jest, ale nie aż tak, żeby się o nią zabijać. Bez przesady. Rozdmuchany produkt
O wielu kosmetykach można tak napisać . Najpierw jarają się wszyscy, a potem "no meh, bez szału". Przykładowo palety Zoevy - najpierw pół świata kosmetycznego się nimi podniecało, teraz mało kto wspomina.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 19:24   #3969
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko nie zabijalam się o niego w kolejkach nigdzie
Ale jasne, co ja tam wiem, mogę się wcale nie odzywać
Ja się o Amrezy też nie zabijałam. Owszem, polowałam, ale kupiłam bez spiny na Cult.
Niepotrzebnie się obruszasz, nie ma powodu.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 19:58   #3970
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Oczywiście i żadne tam potwierdzenia przelewu- dopiero jak mam kasę na koncie. To jest normalnie umowa sprzedaży, więc druga strona się nie ma czym zasłaniać. Ale ja nie wystawiam nic za 5000 zł tylko raczej do 200 zł.
dziękuję!
Ja też groszowe nabytki


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie nic nie wysusza cery ostatnimi czasy, bo dobrze nawilżam ją.
A czym? A czym?


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no wiadomo mimo wszystko jednak uważam, że w necie ludzie czują się jakby niewidzialni i pozwalają sobie na więcej



to są właściwie dwie w kółko powtarzające się historie: 1) kupujący narzekają, że im sprzedawca nie trzyma towaru, chociaż przecież byli tak bardzo zdecydowani 2) sprzedawcy na kupujących, że ich wystawiają do wiatru...
A to to na pewno!

No właśnie i czemu nie ma tak, że ci niefajni sprzedający nie trafiają tylko na niefajnych kupujących


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
serio, babki potrafią się umówić na mieście na kupno i nie przyjechać, nie odwołać, i to się zdarza wcale nie rzadko... a jak się ktoś dobija to albo blokują albo wymyślają historie typu jestem z dzieckiem w szpitalu
a to wszystko na tzw. grupach mamusiowych
awantury non stop
Nie, no zawsze mi mówili, że mam ciężki charakter tiaaa


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja lubię mieszanki olejowe
moja ulubiona, do której zawsze wracam, to olej wspaniały Alepii, ale lubię też JMO i jakieś bardziej niszowe polskie marki... mój syn od lat używa olejku do brody IOSSI (brody nie nosi, ale bardzo dobrze wpływa na jego cerę a jest tak fajny i orzeźwiający, że nie muszę go cisnąć by się smarował teraz znowu młodej kupiłam mieszankę - serum olejowe LHA z ZSK i normalnie cuda a miała już w kiepskim stanie skórę, galopujące zmiany trądzikowe
Też mieszanki lubię i lubię próbować nowe oleje śliwkowy jest fajny, niestety konopny dla mnie taki sobie na pewno kupię z opuncji
Gosia to ten: https://alepia.pl/oleje/26-olej-wspa...ray-100ml.html ?


Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Rzucili stancjo Amrezy w SCC całe 7 szt. Byłam ostatnią która nabyła znaczy był mi jednak pisany
No raczej! to moja dewiza, jak nie uda mi się kupić, że nie było mi pisane haha


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to mnie zaskoczyłaś tym, ze nie masz z abh nic No ale fakt, nie każdy jest taki zakrecony na punkcie kosmetyków
I ja nie mam ale ja to nie mam wielu firm nawet ostatnio będąc po próbkę w Douglasie chciałam zmacać i ewentualnie nabyć cień Laury M., bo Ola mi polecała i co? Akurat w tym Douglasie nie mieli. To nie wiem taki traf czy nie jest mi pisany
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 20:07   #3971
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O wielu kosmetykach można tak napisać . Najpierw jarają się wszyscy, a potem "no meh, bez szału". Przykładowo palety Zoevy - najpierw pół świata kosmetycznego się nimi podniecało, teraz mało kto wspomina.
Ja się powoli oduczam kupowania czego na hura, bo ktoś zachwalal (wyjątek czasami się złamie na magicznych limitowankach ). Bardzo często nawet na tym wątku jest wysyp początkowych zachwytów. Kupuje, a potem nagle widzę same negatywne opinie .
Też kupiłam amrezy - nie jest zły . A z takich fajnych limitowanek to bardzo lubię bronzer marca jacobsa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-20, 20:12   #3972
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja się powoli oduczam kupowania czego na hura, bo ktoś zachwalal (wyjątek czasami się złamie na magicznych limitowankach ). Bardzo często nawet na tym wątku jest wysyp początkowych zachwytów. Kupuje, a potem nagle widzę same negatywne opinie .
Też kupiłam amrezy - nie jest zły . A z takich fajnych limitowanek to bardzo lubię bronzer marca jacobsa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też już powoli wyrastam z owczego pędu. Zazwyczaj też czekam kilka tygodni z zakupem jakieś nowości. Uważam, że słowa trzeba ważyć i nie wypisywać pochwalnych opinii na fali entuzjazmu nowym produktem .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 20:24   #3973
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

A ja po prostu nie kupuje, chyba, że mi się ciś skończy albo mi brakuje. Natomiast moją słabością są buty.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 20:30   #3974
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A ja po prostu nie kupuje, chyba, że mi się ciś skończy albo mi brakuje. Natomiast moją słabością są buty.
Wypisz, wymaluj ja!

Kibicuję Wam we wszystkich nowościach, podziwiam Waszą wiedzę dotyczącą marek mi nieznanych, ale temat dany mnie interesuje dopiero, jak czegoś potrzebuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 20:56   #3975
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na pewno PR firmy, to juz nawet pisałam gdzies Mysle, efekt był na to obliczony, ze oni specjalnie tak go wypuszczaja w takich ilosciach,żeby sprawiał wrazenie ciezkiego do zdobycia, bo to nakręca podaż plus recki na YT

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------



A to mnie zaskoczyłaś tym, ze nie masz z abh nic No ale fakt, nie każdy jest taki zakrecony na punkcie kosmetyków
Ale to nie kwestia zamówień Sephory, bo to abh dystrybuuje w takich ilosciach i transzach - taki efekt obliczony od początku mieli co do tego produktu. Ciekawa jestem, co wymyśla podobnego w przyszłosci, o co będa sie kazali zabijać klientką Bo ze coś wymyśla, to jestem tego pewna niemalze
Jasne że PR plus "ekskluzywne" i "tylko dla wybranych" działa jak magnes, nie tylko w świecie kosmetycznym zresztą.

Nie miałam, pewnie kiedyś kupię cień do brwi, ale to jak powykańczam te które są w użyciu. Rozświetlacza nie wykończę to wiadomo inna sprawa, kolejny tak kolekcjonersko dołączy do Diora Nude Air i jeszcze paru innych jak Becca, Benefit i Fenty.

Z tego co kojarzę to pisałaś, że używasz głównie wysokopółkowych kosmetyków, może też dlategoż ciężej Cię powalić na kolana Ja mam więcej tych drogeryjnych i w kwestii rozświetlaczy widzę te różnice w wykończeniu jaki dają nałożony na skórę. To są takie niuanse dosłownie, ale ja je widzę. Czasem spotykam na ulicy dziewczynę, która widać podąża za trendami i na twarzy odznaczający się pasek rozświetlacza. Może to też kwestia techniki i że go źle rozblenowała, ale moje wrażenie z pracy z tymi droższymi jest takie, że jakby lepiej w skórę się wtapiają, a nie zostawiają takiego paska koloru pod spodem.

Amrezy swoją drogą cieszy oko no a takim taniutkim w lichym plastikowym opakowaniu rozświetlaczem z Sensique będę latem się smarować po ciele bo mi go szkoda nie będzie duży kabuki w ruch i na dekolt, ramiona, nogi balsam rozświetlajacy z głowy Na twarzy trzeba lekką ręką, ale na ciele to bajka a na opalonym to już pewnie w ogóle cud miód i orzeszki

Generalnie mi łatwiej było wstać i pojechać na otwarcie niż klikać z zagranicznych stron ot moje preferencje A sytuacja z biegiem do kasy to mnie w sumie bawiła Na pewno bym się z nikim nie kłóciła o pierwszeństwo i nie wdawała w pyskówki, to nie w moim stylu.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O wielu kosmetykach można tak napisać . Najpierw jarają się wszyscy, a potem "no meh, bez szału". Przykładowo palety Zoevy - najpierw pół świata kosmetycznego się nimi podniecało, teraz mało kto wspomina.
Amrezy ma teraz swoje 5 min, jak kiedyś The Balm Mary-Lou.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:02   #3976
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Amrezy ma teraz swoje 5 min, jak kiedyś The Balm Mary-Lou.
O, idealne porównanie. Dla mnie Mary była zbyt brokatowa, podejrzewam, że Amrezy okazałaby się zbyt złota.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:09   #3977
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Kupiłam sobie Stunna Lip Paint z Fenty i nie wiem czy ja jestem nieogarem czy mam za małe usta, ale nie umiem się umalować tym aplikatorem
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:11   #3978
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

No ja bym tam nie porównywała palet Zoewy (zupełnie bez pigmentu, jak dla mnie, wszystkie cienie w palecie mają☠ten sam kolor na oku, to są buble po prostu) z jednak niezłym rozświetlaczem ABH . Dla mnie on jest przede wszystkim śliczny sam w sobie, pięknie wykonany, cieszy oko jako gadżet. To taki trochę nasz sport jest, polowanie na trudno dostępne - kto ma pierwszy ten się cieszy z kolekcjonerskiej nieraz zdobyczy.
A Ty Corii przyznaj, że trochę tak masz, że najpierw nakręcasz modę na coś na forum, zachwalasz, a po paru tygodniach zapał Ci mija i prychasz nam tu, że "nic takiego i oddałaś". No gorąca głowa z Ciebie, nic w tym złego, ale zwróć uwagę, że często takie Twoje zmienne komentarze się pojawiają
Ja tam lubię Amrezego nadal, ładniutki i po paru tygodniach od zakupu. Oczywiście nie jest unikalny, ale - nie żałuję wcale, że go dorwałam.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:15   #3979
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Stunna Lip Paint z Fenty i nie wiem czy ja jestem nieogarem czy mam za małe usta, ale nie umiem się umalować tym aplikatorem
Też nie lubię tego aplikatora. Jest zupełnie nieprecyzyjny. Muszę go ocierac o ścianki opakowania i taką odrobinką maluje usta. Inaczej wylanie za obrys ust murowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-20, 21:21   #3980
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No ja bym tam nie porównywała palet Zoewy (zupełnie bez pigmentu, jak dla mnie, wszystkie cienie w palecie mająten sam kolor na oku, to są buble po prostu) z jednak niezłym rozświetlaczem ABH . Dla mnie on jest przede wszystkim śliczny sam w sobie, pięknie wykonany, cieszy oko jako gadżet. To taki trochę nasz sport jest, polowanie na trudno dostępne - kto ma pierwszy ten się cieszy z kolekcjonerskiej nieraz zdobyczy.
A Ty Corii przyznaj, że trochę tak masz, że najpierw nakręcasz modę na coś na forum, zachwalasz, a po paru tygodniach zapał Ci mija i prychasz nam tu, że "nic takiego i oddałaś". No gorąca głowa z Ciebie, nic w tym złego, ale zwróć uwagę, że często takie Twoje zmienne komentarze się pojawiają
Ja tam lubię Amrezego nadal, ładniutki i po paru tygodniach od zakupu. Oczywiście nie jest unikalny, ale - nie żałuję wcale, że go dorwałam.
Nie porównuję produktów (bo jak tu porównać kosmetyki z dwóch różnych kategorii), tylko szał na nie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:23   #3981
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Widziałam gdzieś na Insta tutorial do tych szminek Fenty - faktycznie trzeba malować odrobiną tylko, większość wytrzeć o brzeg szminki. Albo najlepiej pewnie innym, cieniutkim pędzelkiem. Ja nakładam dosłownie kropelkę, inaczej jest za dużo szminki na ustach i nie chce wyschnąć.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie porównuję produktów (bo jak tu porównać kosmetyki z dwóch różnych kategorii), tylko szał na nie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ok, rozumiem To ja w takim razie zupełnie szału na Zoevę nie zauważyłam, pewnie jakoś przeszedł obok mnie
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:27   #3982
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Widziałam gdzieś na Insta tutorial do tych szminek Fenty - faktycznie trzeba malować odrobiną tylko, większość wytrzeć o brzeg szminki. Albo najlepiej pewnie innym, cieniutkim pędzelkiem. Ja nakładam dosłownie kropelkę, inaczej jest za dużo szminki na ustach i nie chce wyschnąć.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------


A ok, rozumiem To ja w takim razie zupełnie szału na Zoevę nie zauważyłam, pewnie jakoś przeszedł obok mnie
Dobrze dla Ciebie, to znaczy, że nie marnujesz czasu oglądając wypociny na Youtube .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:32   #3983
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dobrze dla Ciebie, to znaczy, że nie marnujesz czasu oglądając wypociny na Youtube .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oglądam, oglądam Tylko prawie nie oglądam polskich YT (ostatnio trochę Zuzię i Karolinę, to wszystko), a raczej brytyjskie gwiazdeczki, jedną fajną Rumunkę rezydującą w Paryżu, no i oczywiście króla YT Jeffree. A właśnie, podzielicie się linkami do ulubionych YTberów, blogerów, instagramerów kosmetycznych?
Moje ostatnie odkrycie to bardzo zdolna Andreea Ali, to ta Rumunka właśnie: https://www.youtube.com/channel/UCcn...ZmX7g2PfHf4gJA. Świetnie się ją ogląda.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:46   #3984
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja się powoli oduczam kupowania czego na hura, bo ktoś zachwalal (wyjątek czasami się złamie na magicznych limitowankach ). Bardzo często nawet na tym wątku jest wysyp początkowych zachwytów. Kupuje, a potem nagle widzę same negatywne opinie .
Też kupiłam amrezy - nie jest zły . A z takich fajnych limitowanek to bardzo lubię bronzer marca jacobsa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Mega bronze? Też mi się udało go kupić i to nawet z rabatem jak wyszedł w reedycji, tak jak Amrezy. Od pierwszego wyjścia minęło zatem już kilka miesięcy. Wychodzi na to że kupuję w drugim szale
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:57   #3985
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Uwielbiam Amrezy dla mnie to jeden z lepszych zakupów w tym roku. Za to paletek mam już po wyżej uszu fajnie gdyby wypuścili nowe pojedyncze cienie.

Z youtuberów mogę polecić:
https://www.youtube.com/user/BatALashBeauty/videos
https://www.youtube.com/channel/UCTL...lU-q6uQ/videos
https://www.youtube.com/user/anbrightable/videos
https://www.youtube.com/user/thefancyfaced/videos
https://www.youtube.com/user/emmacervin/videos
https://www.youtube.com/channel/UC8t...iBEyY8A/videos
https://www.youtube.com/user/paulinaalaiev/videos
https://www.youtube.com/user/RawBeautyKristi/videos
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:59   #3986
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Oglądam, oglądam Tylko prawie nie oglądam polskich YT (ostatnio trochę Zuzię i Karolinę, to wszystko), a raczej brytyjskie gwiazdeczki, jedną fajną Rumunkę rezydującą w Paryżu, no i oczywiście króla YT Jeffree. A właśnie, podzielicie się linkami do ulubionych YTberów, blogerów, instagramerów kosmetycznych?
Moje ostatnie odkrycie to bardzo zdolna Andreea Ali, to ta Rumunka właśnie: https://www.youtube.com/channel/UCcn...ZmX7g2PfHf4gJA. Świetnie się ją ogląda.
Ja lubię Kanadyjki Allane Davison i Samanthe Ravendal.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
O Mega bronze? Też mi się udało go kupić i to nawet z rabatem jak wyszedł w reedycji, tak jak Amrezy. Od pierwszego wyjścia minęło zatem już kilka miesięcy. Wychodzi na to że kupuję w drugim szale
Tak dokładnie ten. Ja nie pamiętam w którym rzucie go kupiłam, ale dzwoniłam do perfumerii żeby mi odłożyli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 21:59   #3987
Pamircia
Zadomowienie
 
Avatar Pamircia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Wiadomości: 1 059
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cześć dziewczyny! Kiedy wyprzedaże w Sephorze? 24 czy 27 grudnia?
Pamircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 22:22   #3988
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O, idealne porównanie. Dla mnie Mary była zbyt brokatowa, podejrzewam, że Amrezy okazałaby się zbyt złota.
Zachowałam sobie to porównanie Amrezy vs. inne https://www.youtube.com/watch?v=u0vSPqsGkHk&t=10s


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja lubię Kanadyjki Allane Davison i Samanthe Ravendal.Tak dokładnie ten. Ja nie pamiętam w którym rzucie go kupiłam, ale dzwoniłam do perfumerii żeby mi odłożyli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak w tym roku to w drugim, limitka z tym bronzerem wyszła pierwszy raz w 2017r.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamircia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Kiedy wyprzedaże w Sephorze? 24 czy 27 grudnia?
Na kolorówkę po świętach -25% do sylwestra, a wyprzedaże chyba po nowym roku jakoś.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 22:36   #3989
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też nie lubię tego aplikatora. Jest zupełnie nieprecyzyjny. Muszę go ocierac o ścianki opakowania i taką odrobinką maluje usta. Inaczej wylanie za obrys ust murowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff, bo myślalam juz ze to ja taka nieogarnieta... naszczscie mam nudziaka, czerwonej nie wyobrazam sobie uzyc z tym aplikatorem
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 22:40   #3990
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

wreszcie udało mi się zamówić podkład peach w kolorze swan
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.