Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 15:15   #751
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

No, wreszcie koniec. Szafa stoi Nie mam aż tylu ubrań żeby w niej pomieścić

kochanie no właśnie systematyczność jest chyba kluczem do sukcesu. Mi też się nie zawsze chce olejować, ale również nie chcę żeby mi się oleje przeterminowały, więc muszę używać jak najczęściej, zwłaszcza że są bardzo wydajne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:19   #752
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

OJ, strasznie dawno nie nakładałam oleju, ale i weny mi brak

Dostałam w czwartek 4 kosmetyki do włosów Green Pharmacy - szampon, balsam, eliksir przeciw wypadaniu i olejek łopianowy przeciw wypadaniu. Może dziś wypróbuję?

TŻ skończył dziś doprowadzanie okien i drzwi balkonowych w sypialni. Tydzień je czyścił i malował i super teraz wyglądają

Załatwiłam mu wyjazd na kolonię jako kierownik - za zarobione pieniądze zamawiamy w końcu lakobel do kuchni

Isa: zazdroszczę szafy. Planowaliśmy zamówienie do sypialni po nowym roku, ale trzeba będzie odłożyć, bo będą inne wydatki. Pokażesz zdjęcie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-07-14 o 15:20
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:29   #753
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, mówisz masz Kolor szafy to wenge.
Wnęka jest na telewizor, jeszcze nie mam plazmowego, więc póki nie kupię będzie tam puste miejsce. Stary kineskopowy tam nie wejdzie niestety, bo ma za duży tyłek

Ciekawa jestem tego lakobelu, jak zrobicie to też wrzuć zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8710.jpg (65,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8712.jpg (59,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8714.jpg (62,6 KB, 54 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:33   #754
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Świetna!

Jaka jest głębokość szafy i jak się mieszczą złożone ubrania? Tzn w ilu rzędach?

Ja miałam gdzieś naszą rozrysowaną, tylko nie wiem gdzie ....
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:38   #755
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Głębokość to 60 cm. Jeszcze nie wiem jak się ubrania ułożą, ale ułożone w kostkę powinny się spokojnie mieścić w 3 rzędach. No i wysokości między półkami są duże, więc można napakować na prawdę sporo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:57   #756
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mnie bardzo ciekawi ta seria od roku, ale w tym roku powiedziano mi tak jak Snow - że ta seria jest dostępna tylko w internecie:/ - i podobno ją wycofują
Uuu to szkoda, żel jeszcze można zamówić w ciemno ale zapach to już nie bardzo
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko, mówisz masz Kolor szafy to wenge.
Wnęka jest na telewizor, jeszcze nie mam plazmowego, więc póki nie kupię będzie tam puste miejsce. Stary kineskopowy tam nie wejdzie niestety, bo ma za duży tyłek
Oo, fajna ta szafa

Męczą mnie lakiery do paznokci, chyba wsiądę na rower i jakiś sobie przywiozę Do tego żółciocha Bell pasowałby SkyHigh, co nie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 23:08   #757
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jednak nie pojechałam- nie wyszłam nawet z piżamy

Za to mi się klikło- po przewertowaniu kiku recenzji tak mnie ten tusz zaciekawił http://allegro.pl/rimmel-scandal-eye...472506441.html że i tak bym go kupiła a cena super. I do tego czarna kredka- obecnej zostało mi kilka cm więc za tę cene też żal nie wziąć http://allegro.pl/rimmel-exaggerate-...472506408.html a wysyłka tania jak barszcz. Jakby któraś krakowianka chciała się podłączyć to śmiało, bo jeszcze nie płaciłam.

http://www.patandrub.pl/sklep/p-171-...hronna-spf-30/ ciekawe jakie będą te emulsje.

http://www.pinkmelon.de/magazin/pfle...deo-creme.html szperania ciąg dalszy

inglot raczył wreszcie cklep zrobić internetowy http://inglot.pl/ na razie tylko paznokcie i rzęsy.

Wracając do Nivei- http://www.nivea.pl/Produkty/Pielegn...g-Cream%20_UA_ mam ochotę spróbować, szkoda, że składu nie zamieścili.

Rozważam założenie konta na sympatii...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 09:23   #758
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR="Teal"]Hosenko, mówisz masz Kolor szafy to wenge.
[COLOR]
Jak ja bym chciała mieć taką wielką szafę
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Uuu to szkoda, żel jeszcze można zamówić w ciemno ale zapach to już nie bardzo
No szkoda, poza tym jak się zamawia przez internet to liczą sobie tyle za przesyłkę i pakowanie (), że się mało opłaca, jak chce się tylko żel
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za to mi się klikło- po przewertowaniu kiku recenzji tak mnie ten tusz zaciekawił http://allegro.pl/rimmel-scandal-eye...472506441.html że i tak bym go kupiła a cena super. I do tego czarna kredka- obecnej zostało mi kilka cm więc za tę cene też żal nie wziąć http://allegro.pl/rimmel-exaggerate-...472506408.html a wysyłka tania jak barszcz. Jakby któraś krakowianka chciała się podłączyć to śmiało, bo jeszcze nie płaciłam.
O, też widziałam trochę pochwalnych recenzji tego tuszu, a akurat kończy mi się tusz... Fajnie wygląda ten "dezodorant" Dove, ciekawe czy do nas dotrze


TŻ pojechał kupować sobie rower, a że wyjeżdżał przed 7, to się nie skusiłam Ale obudził mnie i nie mogłam potem zasnąć, więc od szóstej przygotowałam chleb do pieczenia - zaraz wstawiam do piekarnika, ciekawe, czy się uda... Zrobiłam też sobie różne rzeczy z twarzą Najpierw zrobiłam peeling (czarny z Lusha, bardzo go lubię), potem maseczkę algową z TBS na tłuste części twarzy i peeling Ulga Ziaji na policzki... a potem maskę algową Bielendy, której ostatnio używałam pół roku temu. Tyle z nią zabawy, że odechciewa się używać:/ Wysmarowałam się samoopalaczem i pomalowałam paznokcie: u stóp mam Watermelona (na rękach wytrzymał 5 dni w bardzo dobrym stanie i nadal mi się nie znudził, co jest bardzo rzadkie) a u rąk Who Is The Boss Essie z ich ślubnej kolekcji. Kolor ładny, bardzo mi się podoba, ale nie wyobrażam go sobie u panny młodej Ale może jestem zbyt satorświecka


A! Ice, mój filtr Biodermy ma inny skład niż ten w KWC, może zmienili go w tym roku? Wklejam zdjęcie, bo znalazłam opakowanie (nie wiem, czemu go nie wyrzuciłam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0017.jpg (50,6 KB, 8 załadowań)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 11:41   #759
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie ma to jak poranna inteligencja- strugaczka do kredek do oczu mi się stępiła i postanowiłam wykręcić ostrze i spróbować je naostrzyć. Przecięłam się jak czyściłam . A potem wpadłam na super pomysł, żeby je zamienić miejscami z tym drugim od grubych kredek, bo takich nie mam i go nie używam wcale

Też sobie zrobiłam małe spa- wykończyłam maseczkę z pereł (ale mam już następną ), a potem nałożyłam YR winogronową. Rozcięłam już tubkę, zostało na 1-2 użycia jeszcze. Więc chyba pora kupić z granatem- przejrzałam książeczkę z kuponami i nie wiem czy kupić na 30% czy może 2 sztuki w cenie 1?
Ciało porządnie wypilingowałam i całe (!) wysmarowałam balsamem malinowym TBS. Ale ten denat mnie lekko podsusza
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2012-07-15 o 12:14
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 13:07   #760
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziękuję za pochwały szafy Dziś spędziłam pół dnia szukając sofo-wersalki i póki co albo kupię w BRW albo w Abrze (jest identyczna jak w BRW, tylko tańsza o jakieś 400 zł), lub ostatecznie u prywaciarza tylko muszę zapytać o cenę Na razie mam stare łóżko dobre, więc jakiś czas wytrzymam.
Dziś za to wzbogaciłam się wreszcie o karnisz, wzięłam taki stalowy z owalną końcówką z kryształkami Svarowskiego

Jutro znów jadę do Krakowa, chyba pojadę koło południa i zostanę aż do przejazdu Tour de Pologne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 08:09   #761
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ciało porządnie wypilingowałam i całe (!) wysmarowałam balsamem malinowym TBS. Ale ten denat mnie lekko podsusza
Jak ja się cieszę, że mi ten balsam się już popsuł Lubiłam jego zapach, ale ten silikon, fu!


Wczoraj byłam pierwszy raz w tym sezonie na rowerze w terenie Przejechaliśmy od moich rodziców do nas - 20 km... w ponad 1.5 godziny Wynik fatalny, bo chciałabym czasem pojechać na rowerze do pracy, mam mniej więcej taką odległość, ale tyle czasu to za dużo... Nie mam żadnych zakwasów dzisiaj, właściwie się nie zmęczyłam, ale ja się boję prędkości, zwłaszcza jak się jedzie chodnikiem z każdą płytką w inną stronę Muszę poćwiczyć, to może uda mi się kiedyś dojechać do pracy na rowerze
No i pod samym domem musiałam sobie coś zrobić - walnęłam się w ścięgno Achillesa pedałem Bolało jak diabli, potem spuchło i dzisiaj mam na nim zgrubienie - niech żyje zgrabność!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 08:12   #762
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witajcie po weekendzie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow po Vatice na pewno miałam lepsze końcówki (może dlatego mi się teraz łamią, że zapuściłam się z regularnym olejowaniem?), zaś po Amli włosy są sztywniejsze i takie jakby cięższe w dotyku, przez co wyglądają grubiej. Amlę daję zwykle od skóry głowy, z kolei Vatika właśnie lepsza na końce jest
Dobrze, że napisałaś o sztywniejszych włosach - bardzo nie lubię takiego efektu Także na pewno się nie skuszę. O ile w ogóle, bo chyba jednak oleje niespecjalnie mnie przekonują.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
potem zaciągnęłam biedaka do Sephory, to zaczął się ze mnie śmiać, ale potem skomentował, że rozumie, bo on też ma swoje pasje także nie jest źle - być może do czasu, aż będziemy mieli "nasze" pieniądze, ale nie podejrzewam, żeby coś się zmieniło
Mój też się śmieje, ale też rozumie, bo on z kolei jak widzi buty do koszykówki to dostaje oczopląsu, a po zakupie jeszcze długo jest w euforii. A jako, że takie buty to jednak spory jednorazowy wydatek, to mnie się generalnie też nie czepia - ostatnia sytuacja była wyjątkowa, ale może faktycznie troszkę przesadziłam z zakupami

A coś kupiłaś? Oglądałaś Benefitowe błyszczyki?

Ja w sobotę przyniosłam z Sephory polecaną m.in. przez iceflower bazę NailTek Foundation II - jak zmywałam paznokcie w sobotę rano, to załamał mnie stan niektórych, mocno się rozdwoiły i postanowiłam zainwestować z odżywkę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi się od paru dni udalo włączyć smarowanie ud balsamem, bo do tj pory to tylko łydki i jeszcze maseczki do twarzy znoszę, ale reszta to póki co wysiłek nadmierny
A ja się ciągle smaruję cała rano i wieczorem

Może jeszcze dorzucą w sierpniu np. do sklepów

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Staroć na pewno nie, bo weszły najwcześniej na jesieni do nas.
Dobrze wiedzieć, podumam nad nim, bo kto wie, ile on już razy był otwierany i malowany na cudzych paznokciach w Rossmannie to różnie bywa...


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Z Tołpy uwielbiam płyn do higieny intymnej, ale drogi jest. A ten krem pod oczy Futuris to MagJa chyba polecała Ja mam chrapkę na te nowe rzeczy do oczyszczania cery
A do higieny intymnej nic nie miałam z Tołpy, muszę wypróbować.


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Z pierwszych oryginalnych selektywnych zapachów miałam Moschino - z zielono-pomarańczową nakrętką , nazywały się chyba Chic & coś tam No i Davidoff Coll Water, swojego czasu bezgraniczne je kochałam !
O tak, Davidoff Cool Water to był mega hit.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przyjrzę się następnym razem Oprócz serii wyszczuplającej coś jeszcze polecasz ?
Wszystko, co miałam, było naprawdę super. Bardzo pasują mi wszystkie maseczki - z linii Hydrativ, Rosacal i Futuris. Co jakiś czas używam też mocno oczyszczającej maseczki z linii Sebio 4 w 1
Miałam też barlsan do ciała, chyba Regenerator suchej skóry, dawało bardzo fajny komfort skórze i świetnie nawilżało Moja mama miała jeszcze więcej produktów do ciała, kremy do rąk i z każdego była zadowolona. I wprost uwielbia kurację i sól borowinową! Ja nie używałam, bo nie mam wanny.

Z kremów do twarzy miałam tylko próbki, więc ciężko mi się wypowiadac na dłuższą metę, ale najbardziej zainteresowała mnie właśnie linia Futuris. Kusi mnie też linia Provivo

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko, mówisz masz Kolor szafy to wenge.
Świetna, uwielbiam takie wielkie szafy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za to mi się klikło- po przewertowaniu kiku recenzji tak mnie ten tusz zaciekawił http://allegro.pl/rimmel-scandal-eye...472506441.html że i tak bym go kupiła a cena super.
Ciekawy, gdyby nie to, że mam wielki zapas tuszów, to też bym kliknęła...


Mam wielką nadzieję, że przyjdzie dziś w końcu mój Good To Go, ileż można czekać
Planuję dziś po raz kolejny wybrać się do SP, chcę kupić ten BB. Może tym razem któryś Esiak mnie skusi, chociaż chyba w lipcu odpuszczę...

Polecicie jakiś fajny balsam po opalaniu? W zeszłym roku miałam Sephory, ale był dość zwyczajny. Chciałabym coś mocno nawilżającego, przedłużającego opaleniznę (ale nie brązującego), może być też z drobinkami.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam pierwszy raz w tym sezonie na rowerze w terenie Przejechaliśmy od moich rodziców do nas - 20 km... w ponad 1.5 godziny
(...)
No i pod samym domem musiałam sobie coś zrobić - walnęłam się w ścięgno Achillesa pedałem Bolało jak diabli, potem spuchło i dzisiaj mam na nim zgrubienie - niech żyje zgrabność!
Współczuję kontuzji, mam nadzieję, że to jednak nic poważnego

Ja wczoraj pierwszy raz od ponad pół roku byłam na siłowni, moje ramiona dość wyraźnie to odczuły.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 08:31   #763
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś o sztywniejszych włosach - bardzo nie lubię takiego efektu Także na pewno się nie skuszę. O ile w ogóle, bo chyba jednak oleje niespecjalnie mnie przekonują.
Ja bym właśnie chciała mieć sztywniejsze i cięższe włosy. Marzą mi się gładkie i proste, ale niestety moje mają tendencję do skręcania sie i to zawsze w inną stronę niż bym chciała. Nie mam jednak jakoś odwagi zdecydować się na trwałe prostowanie W dodatku są takie delikatne jak puszek, mały podmuch wiatru i każda fryzura się rozwala, bo wyłażą pojedyncze włoski.

Okres mi pokrzyżował plany, wszystko mnie boli i zostalam w domu.
Zaraz się chyba wezmę za przenoszenie ciuchów do szafy, jednocześnie robiąc projekt szafki nocnej, bo chcę żeby ten sam facet od szafy mi ją zrobił.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:01   #764
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W temacie włosowym jeszcze, zazdroszczę okropnie włosów tej blogerce: http://www.karinainfashionland.com/
Moją pierwszą myślą było 'jakie okropne ombre'. Ale długość imponująca, z tym że wyglądają na ciężkie i sztywne, ja bym takich włosów nie chciała mieć.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam olejek rewitalizujący włosy Himalaya, który ma bardzo dobre opinie na KWC, ale jakoś nie lubię / nie umiem go używać i stoi zapomniany w szafce
Też miałam ten olejek, był paskudny. Teraz mam Amlę Gold i efekty są fajne, ale okropnie obciąża włosy, dlatego teraz latem w ogóle jej nie używam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moim pierwszym ukochanym zapachem został Oui! Lancome i L'Eau D'Issey, którego teraz, na mojej starszej skórze , już nie trawię. Czasami się nimi psikałam w tej empikowej perfumerii.
L'Eau d'Issey to były też moje pierwsze ukochane perfumy. Przed nimi jeszcze był Kookai Oui Non, ale słabo go już pamiętam, za to Issey to była miłość absolutna. Teraz też już mi się nie podoba za bardzo jak na mnie pachnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, a próbowałaś kiedyś coś z Tołpy? Teraz mnie olśniło, że miałam próbki ich kremu pod oczy z linii Futuris - i był świetny! Cena jest przyjemna, a teraz Tołpę łatwiej znaleźć, bo jest i w SP, i w niektórych Rossmanach
Ten krem bardzo fajnie nawilżał, wygładzał i delikatnie napinał - to linia na pierwsze zmarszczki. Maseczka z tej serii to mój absolutny hit! Zresztą od nich wszystkie maseczki są świetne.
Miałam kiedyś od nich jakąś maseczkę oczyszczająca, która mi wyitnie nie podeszła, ale to było dawno temu. Może bym spróbowała czegoś nowego? Ciekawie to brzmi co piszesz o tym kremie, muszę mu sie przyjrzeć.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pomalowałam dziś po raz pierwszy paznokcie Rimmelem Pulsating - bardzo fajny kolor, taka zimna fuksja z fioletowo-niebieskim połyskiem. Świetnie wygląda na stopach. Na dłoniach też mi się podoba.
Kusi mnie ten Pulsating, ale nie mogę się jakoś zdecydować i przekonać. Muszę mu się ponownie przyjrzeć jak wyruszę do SP.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hehe to mój wręcz przeciwnie
wczoraj też wylądowaliśmy w TK Maxx, bo łudziłam się, że będą u nas zestawy Essie, ale nie było, oglądałam zestawy Color Club i TŻ wprost mnie namawiał ale nie używałabym wszystkich kolorów, więc grzecznie odłożyłam na półkę
Fajnie Ci, ja bym nie miała szans pooglądać nawet. Bo on dla samej zasady chce mi ograniczać lakiery do paznokci, a ja mam tak mało kolorów. Chociaż na Watermelona się zgodził i afery nie robił.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziś będę robiła tiramisu z przepisu Ice na smacznym tylko muszę dokupić jedno opakowanie mascarpone, kupiłam 2, ale okazuje się, że trzeba 3, ciekawe, czy mi wyjdzie
I co, jak wyszło?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A! Ice, mój filtr Biodermy ma inny skład niż ten w KWC, może zmienili go w tym roku? Wklejam zdjęcie, bo znalazłam opakowanie (nie wiem, czemu go nie wyrzuciłam)
Mhm, jak bez denata to dla mnie i moich naczynek lepiej. Kupowałaś w tym roku? Ja muszę zamówić w tym tygodniu chyba.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam wielką nadzieję, że przyjdzie dziś w końcu mój Good To Go, ileż można czekać
Planuję dziś po raz kolejny wybrać się do SP, chcę kupić ten BB. Może tym razem któryś Esiak mnie skusi, chociaż chyba w lipcu odpuszczę...
Ja w tym miesiącu Esiaka na pewno odpuszczam, bo chwilowo nie mam pomysłu na żaden kolor, za to wybieram się po małe L'orealki w promocji do SP.
I też mam nadzieję, że przyjdzie mój wysuszacz, bo malowanie paznokci w sobotę było niemalże koszmarem.

Jaka pogoda paskudna, spać się chce, rower musiał zostać w domu i w ogóle bez sensu. I w dodatku dopiero poniedziałek.
Masakrycznie źle spałam, budziłam się co godzinę do 2.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:25   #765
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko, mówisz masz Kolor szafy to wenge.
Wnęka jest na telewizor, jeszcze nie mam plazmowego, więc póki nie kupię będzie tam puste miejsce. Stary kineskopowy tam nie wejdzie niestety, bo ma za duży tyłek
super szafa gdybym teraz urządzała swój pokój też bym się zdecydowała na taką na zamówienie, no i większą
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i pod samym domem musiałam sobie coś zrobić - walnęłam się w ścięgno Achillesa pedałem Bolało jak diabli, potem spuchło i dzisiaj mam na nim zgrubienie - niech żyje zgrabność!
auć mam nadzieję, że już jest lepiej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A coś kupiłaś? Oglądałaś Benefitowe błyszczyki?
nie, wzięłam tylko próbkę tego kremu pod oczy Strivectin, ale jeszcze nie używałam
błyszczyki macałam, rzeczywiście są bardzo leciutkie, a kolory świetnie pasują do pudrów z tej samej serii! i nadal najbardziej podoba mi się Bella Bamba
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś fajny balsam po opalaniu? W zeszłym roku miałam Sephory, ale był dość zwyczajny. Chciałabym coś mocno nawilżającego, przedłużającego opaleniznę (ale nie brązującego), może być też z drobinkami.
ja chyba zdecyduję się na Garnier, ma dobre recenzje

i kusi jeszcze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...na.html&next=1, ale po pierwsze ma drobinki, więc chłopa tym nie nasmaruję, po drugie sama pewnie nie zużyję, a po trzecie nigdzie go nie widziałam Garnier ma dobre filtry, te same co Anthelios, ale w sumie u mnie dobrze sprawdzają się SunOzony z Rossmanna

w ogóle wymyśliliśmy, że dobrze byłoby wyjechać w ten weekend albo na początku przyszłego tygodnia - tyle, że jeszcze jesteśmy w proszku ze wszystkim no i tym razem chcemy polecieć samolotem do Gdańska, podróż to tylko godzina a potem gdzieś dojechać.. ciekawe, czy coś z tego wyjdzie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I co, jak wyszło?
przepyszne dałam więcej Amaretto, jak sugerowałaś
próbowałam już po kilku godzinach od zrobienia, ale krem był jeszcze zbyt płynny, po nocy w lodówce bajka

rano obudził mnie kurier (pewnie z kosmetykami Physiogel) byłam na tyle zaspana, że niezbyt wiedziałam o co mu chodzi, taka przerażona "ale Pan będzie za chwilę?" "nie, między 9-11" - to po co dzwonił o 7
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-07-16 o 09:28
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:28   #766
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moją pierwszą myślą było 'jakie okropne ombre'. Ale długość imponująca, z tym że wyglądają na ciężkie i sztywne, ja bym takich włosów nie chciała mieć.
Ja tak samo, lubię mieć miękkie, gładkie i delikatne włosy, nie znoszę, jak coś je usztywnia.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś od nich jakąś maseczkę oczyszczająca, która mi wyitnie nie podeszła, ale to było dawno temu. Może bym spróbowała czegoś nowego? Ciekawie to brzmi co piszesz o tym kremie, muszę mu sie przyjrzeć.
Spróbuj nawilżającej z linii Hydrativ, jest rewelacyjna! Tak samo jak kojąca naczynka, naprawdę widać efekty, w zimie często ją stosowałam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten Pulsating, ale nie mogę się jakoś zdecydować i przekonać. Muszę mu się ponownie przyjrzeć jak wyruszę do SP.
Ja kupiłam go dość spotnanicznie. Chyba jednak wolę go na stopach.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja w tym miesiącu Esiaka na pewno odpuszczam, bo chwilowo nie mam pomysłu na żaden kolor, za to wybieram się po małe L'orealki w promocji do SP.
To dalej jest ta promocja? Po 14,99 czy coś takiego? O ja W takim razie też uzupełnię kolekcję, zwłaszcza, że bardzo mi pasują jakościowo te maluchy
Masz już jakieś upatrzone kolory?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jaka pogoda paskudna, spać się chce, rower musiał zostać w domu i w ogóle bez sensu. I w dodatku dopiero poniedziałek.
Masakrycznie źle spałam, budziłam się co godzinę do 2.
U mnie też okropnie, nie lubię poniedziałków... Przez to, że się tak ochłodziło, strasznie mnie ciągnie na słodkie, z braku pomysłu kupiłam Haribo i teraz wsuwam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:31   #767
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w sobotę przyniosłam z Sephory polecaną m.in. przez iceflower bazę NailTek Foundation II - jak zmywałam paznokcie w sobotę rano, to załamał mnie stan niektórych, mocno się rozdwoiły i postanowiłam zainwestować z odżywkę.
Ja zainwestowałam w różową Eveline, od 3 dni się sumiennie smaruję. Muszę w końcu się zmobilizować i zapisać na mani, bo moje skórki są w opłakanym stanie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wszystko, co miałam, było naprawdę super. Bardzo pasują mi wszystkie maseczki - z linii Hydrativ, Rosacal i Futuris. Co jakiś czas używam też mocno oczyszczającej maseczki z linii Sebio 4 w 1
Miałam też barlsan do ciała, chyba Regenerator suchej skóry, dawało bardzo fajny komfort skórze i świetnie nawilżało Moja mama miała jeszcze więcej produktów do ciała, kremy do rąk i z każdego była zadowolona. I wprost uwielbia kurację i sól borowinową! Ja nie używałam, bo nie mam wanny.

Z kremów do twarzy miałam tylko próbki, więc ciężko mi się wypowiadac na dłuższą metę, ale najbardziej zainteresowała mnie właśnie linia Futuris. Kusi mnie też linia Provivo
Ja też miałam kiedyś maseczkę oczyszczającą i prezentowała się całkiem fajnie Skuszę się może na coś z tej serii do ciała , ale chyba nie prędko, bo mazideł do ciała mam chyba z 6 sztuk, jak nie więcej

Teraz mam maskę Tołpy do włosów i tez sobie chwalę

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Polecicie jakiś fajny balsam po opalaniu? W zeszłym roku miałam Sephory, ale był dość zwyczajny. Chciałabym coś mocno nawilżającego, przedłużającego opaleniznę (ale nie brązującego), może być też z drobinkami.
Ja lubiłam balsam do ciała Ziaji z wapniem Mam też krem SOS z Vichy , ale jeszcze nie miałam okazji używać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Jaka pogoda paskudna, spać się chce, rower musiał zostać w domu i w ogóle bez sensu. I w dodatku dopiero poniedziałek.
Masakrycznie źle spałam, budziłam się co godzinę do 2.
Ja miałam tragiczną sobotę - po południu byliśmy po zakupy i już czułam , że zaczyna mi pulsować głowa, wieczorem dopadła mnie okropna migrena. Było tak ciężkie powietrze i co chwila się zanosiło na deszcz, aż w końcu wieczorem lunęło.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:39   #768
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja chyba zdecyduję się na Garnier, ma dobre recenzje

i kusi jeszcze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...na.html&next=1, ale po pierwsze ma drobinki, więc chłopa tym nie nasmaruję, po drugie sama pewnie nie zużyję, a po trzecie nigdzie go nie widziałam Garnier ma dobre filtry, te same co Anthelios, ale w sumie u mnie dobrze sprawdzają się SunOzony z Rossmanna
Masz na myśli ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-solaire.html? Nigdzie go nie widziałam, ani w SP, ani w R. - a Ty na niego gdzieś trafiłaś?

Ten z drobinkami też mnie strasznie kusi, ale nie mam czasu szukać go na Allegro itp. - w Polsce ich nie widziałam... Z filtrami już kupiłam mleczko i olejek Ambre Solaire Sun Ozony miałam w zeszłym roku i nie pasowały mi, słabo się wchłaniały, kleiły się i nie do końca podoba mi się zapach.
W tym roku używałam już spray'u Kolastyny i też był fajny

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w ogóle wymyśliliśmy, że dobrze byłoby wyjechać w ten weekend albo na początku przyszłego tygodnia - tyle, że jeszcze jesteśmy w proszku ze wszystkim no i tym razem chcemy polecieć samolotem do Gdańska, podróż to tylko godzina a potem gdzieś dojechać.. ciekawe, czy coś z tego wyjdzie
Też rozważaliśmy przez chwilę taką opcję, ale jednak uznaliśmy, że wolimy mieć samochód do dyspozycji na miejscu, żeby w razie gorszej pogody móc w każdej chwili pojechać do Trójmiasta czy gdzieś indziej.

Już za tydzień o tej porze będziemy w drodze nad morze!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:55   #769
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super szafa gdybym teraz urządzała swój pokój też bym się zdecydowała na taką na zamówienie, no i większą

w ogóle wymyśliliśmy, że dobrze byłoby wyjechać w ten weekend albo na początku przyszłego tygodnia - tyle, że jeszcze jesteśmy w proszku ze wszystkim no i tym razem chcemy polecieć samolotem do Gdańska, podróż to tylko godzina
Dziękuję
Przełożyłam już ubrania i jest tak jak myślałam - one wręcz zginęły na tych półkach Mogę z czystym sumieniem kupować więcej ubrań, tylko póki co powstrzymuje mnie brak pracy a oszczędności idą na urządzanie pokoju

Gdybym się wybierała nad morze też wolałabym wybrać samolot niż znów 10 h pociągiem


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie też okropnie, nie lubię poniedziałków... Przez to, że się tak ochłodziło, strasznie mnie ciągnie na słodkie, z braku pomysłu kupiłam Haribo i teraz wsuwam
Całą zimę właściwie co piątek wcinałam miśki Haribo, one są uzależniające

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja lubiłam balsam do ciała Ziaji z wapniem
Też go kiedyś miałam i lubiłam, zużyłam 2 butelki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 09:55   #770
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przepyszne dałam więcej Amaretto, jak sugerowałaś
próbowałam już po kilku godzinach od zrobienia, ale krem był jeszcze zbyt płynny, po nocy w lodówce bajka
Cieszę się, że smakowało dawno nie robiłam, a ostatnio jak sie skusiłam to nie wyszło za dobrze bo miałam brznadziejne biszkopty, muszę kiedyś zrobić znowu.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Spróbuj nawilżającej z linii Hydrativ, jest rewelacyjna! Tak samo jak kojąca naczynka, naprawdę widać efekty, w zimie często ją stosowałam
Rozejrzę się, dzięki.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To dalej jest ta promocja? Po 14,99 czy coś takiego? O ja W takim razie też uzupełnię kolekcję, zwłaszcza, że bardzo mi pasują jakościowo te maluchy
Masz już jakieś upatrzone kolory?
Tak, do końca lipca po 14,99, w tej dodatkowej gazetce co po domach rozsyłają. Nie mam jeszcze konkretnych kolorów upatrzonych, pójdę na spontaniczne łowy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Już za tydzień o tej porze będziemy w drodze nad morze!
Ale fajnie.
Ja nie mogę przeboleć, że już wakacje mam zaliczone w tym roku.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:03   #771
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja zainwestowałam w różową Eveline, od 3 dni się sumiennie smaruję. Muszę w końcu się zmobilizować i zapisać na mani, bo moje skórki są w opłakanym stanie
Ja mam tą diamentową, ale raczej się jej pozbędę, nie jestem z niej zadowolona

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Skuszę się może na coś z tej serii do ciała , ale chyba nie prędko, bo mazideł do ciała mam chyba z 6 sztuk, jak nie więcej

Teraz mam maskę Tołpy do włosów i tez sobie chwalę
Do włosów nic nie miałam, pewnie w końcu też przetestuję. Ja do ciała mam kilkanaście

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja lubiłam balsam do ciała Ziaji z wapniem Mam też krem SOS z Vichy , ale jeszcze nie miałam okazji używać.
SOS kupiłam Lirene - Ratunek. Mój TŻ czasami lubi się przypiec Ja się nigdy nawet nie zaczerwieniam, więc zależy mi przede wszystkim na silnym nawilżeniu i przedłużeniu opalenizny. Nie jestem pewna, ale mleczko wapniowe chyba kiedyś miałam i skoro go nie wspominam, to pewnie mnie nie zachwyciło.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak, do końca lipca po 14,99, w tej dodatkowej gazetce co po domach rozsyłają. Nie mam jeszcze konkretnych kolorów upatrzonych, pójdę na spontaniczne łowy.
Uuuu to sobie zaszaleję Ostatnio spodobał mi się m.in. Boudoir Rose
A do domu nic nie dostałam, jak zwykle
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:12   #772
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej

Udało mi się was nadrobić, ale wątek nabrał tempa, naprawdę.

isa, super szafa, moja koleżanka też taką ma i zawsze jej zazdrościłam.

TŻ do mnie przyjechał. "Opiekujemy" się mieszkaniem mojego brata, jeeejku, nawet nie wiecie jak mi się tu podoba. Jakoś tak się złożyło, że nigdy ich nie odwiedziłam. Wiedziałam tylko, że to kawalerka i wyobrażałam ją sobie zupelnie inaczej. A to mieszkanie jest przestronne, ma chyba z 40 metrów, pięknie urządzone, ogromnie mi się podoba. Aż mnie coś ściska, tak chciałabym tu naprawdę mieszkać z TŻ.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Tak na mnie ta domowa atmosfera wpłynęła, że wczoraj zrobiłam pierwszy w życiu obiad... Kurczaka w cieście francuskim, wyszedł pyszny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:17   #773
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam tą diamentową, ale raczej się jej pozbędę, nie jestem z niej zadowolona
Ja też mam różową i ona bardzo fajna jest, kupiłam dzięki em i noskowi i autentycznie odratowała mi paznokcie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Uuuu to sobie zaszaleję Ostatnio spodobał mi się m.in. Boudoir Rose
A do domu nic nie dostałam, jak zwykle
Boudoir Rose mi też się podoba, ale chyba nie chcę go mieć. Jakieś żywsze kolory bym sobie sprawiła. Trzeba będzie się przejechać i coś wybrać.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak na mnie ta domowa atmosfera wpłynęła, że wczoraj zrobiłam pierwszy w życiu obiad... Kurczaka w cieście francuskim, wyszedł pyszny.
Ja ostatnio unikam gotowania, żadna domowa atmosfera mnie już nie rusza nie mam specjalnie czasu a przez to i ochoty, ale muszę w końcu się wybrać po bakłażany, żeby przepis snow wypróbować.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:24   #774
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z filtrami już kupiłam mleczko i olejek Ambre Solaire Sun Ozony miałam w zeszłym roku i nie pasowały mi, słabo się wchłaniały, kleiły się i nie do końca podoba mi się zapach.
Ja z kolei lubię Filtry Sun Ozon. Mam teraz SPF 30 i używam w słoneczne dni jak wychodzę na miasto. U mnie się nie kleją, szybko wchłaniają i ochrona jest bardzo dobra. A zapach nawet mi się podoba.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też mam różową i ona bardzo fajna jest, kupiłam dzięki em i noskowi i autentycznie odratowała mi paznokcie.

Ja ostatnio unikam gotowania, żadna domowa atmosfera mnie już nie rusza nie mam specjalnie czasu a przez to i ochoty, ale muszę w końcu się wybrać po bakłażany, żeby przepis snow wypróbować.
Cieszę się, że odżywka się sprawdziła.

Ja przez całe życie unikam gotowania, więc dla mnie taki obiad to prawie jak rozrywka, zwłaszcza robiony w pięknie urządzonej kuchni. Mogę z ciekawości zapytać ile m2 ma wasze mieszkanie? Bo wiem, że też macie kawalerkę i ja miałam chyba jakieś złe wyobrażenie na ich temat, zawsze kojarzyły mi się z malutkimi klitkami.

Mogłabym kupić takie mieszkanie jak to, jedyny problem to oczywiście brak jakiegokolwiek pokoju dla dzieci, więc trzeba byłoby później jednak się przeprowadzić gdzieś indziej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-07-16 o 10:25
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:24   #775
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też mam różową i ona bardzo fajna jest, kupiłam dzięki em i noskowi i autentycznie odratowała mi paznokcie.
To może się przekonam i kiedyś kupię, póki co zobaczę, jakie efekty da NailTek II. Diamentowa trochę mnie zraziła - ma takie poztywne opinie, a mnie po jej użyciu strasznie bolały paznokcie i nic nie pomogła na rozdwajanie...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Boudoir Rose mi też się podoba, ale chyba nie chcę go mieć. Jakieś żywsze kolory bym sobie sprawiła. Trzeba będzie się przejechać i coś wybrać.
Ja mam taki bury, brudnawy róż z Rimmela, Velvet Rose, więc też nie wiem, czy na L'Oreala się zdecyduję. Z drugiej strony ostatnio kupiłam sporo typowo letnich kolorów. Myślę nad jakimiś oryginalnymi kolorami, z ciekawym połyskiem czy drobinkami.
Na pewno coś wybiorę i jeszcze będę miała trudności, żeby ograniczyć ilość

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio unikam gotowania, żadna domowa atmosfera mnie już nie rusza nie mam specjalnie czasu a przez to i ochoty, ale muszę w końcu się wybrać po bakłażany, żeby przepis snow wypróbować.
U mnie po weekendzie pełno w lodówce, na dziś mamy obiad od rodziców TŻ, na jutro od moich, w środę idziemy z rodzicami TŻ na obiad na mieście - co najmniej do czwartku święty spokój.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:24   #776
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Masz na myśli ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-solaire.html? Nigdzie go nie widziałam, ani w SP, ani w R. - a Ty na niego gdzieś trafiłaś?

Ten z drobinkami też mnie strasznie kusi, ale nie mam czasu szukać go na Allegro itp. - w Polsce ich nie widziałam... Z filtrami już kupiłam mleczko i olejek Ambre Solaire Sun Ozony miałam w zeszłym roku i nie pasowały mi, słabo się wchłaniały, kleiły się i nie do końca podoba mi się zapach.
W tym roku używałam już spray'u Kolastyny i też był fajny

Też rozważaliśmy przez chwilę taką opcję, ale jednak uznaliśmy, że wolimy mieć samochód do dyspozycji na miejscu, żeby w razie gorszej pogody móc w każdej chwili pojechać do Trójmiasta czy gdzieś indziej.

Już za tydzień o tej porze będziemy w drodze nad morze!
hm, jak dla mnie jest ogólnodostępny, widuję go w "swoim" Rossmannie, kojarzę że w SP też był ale w końcu nie wiem, czy kupię, bo właśnie dostałam balsam Physiogel, a on też jest na skórę podrażnioną opalaniem - skoro mam testować te kosmetyki, to połączę przyjemne z pożytecznym

mnie kusi SunOzon w sprayu, chyba Isa i Iza chwaiły

też bym chciała wyjechać, mam nadzieję, że wypali i że pogoda dopisze, moja koleżanka niedawno wróciła znad morza i tam było słabo, jak u nas te upały to tam przynajmniej 10 stopni mniej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Przełożyłam już ubrania i jest tak jak myślałam - one wręcz zginęły na tych półkach Mogę z czystym sumieniem kupować więcej ubrań, tylko póki co powstrzymuje mnie brak pracy a oszczędności idą na urządzanie pokoju

Gdybym się wybierała nad morze też wolałabym wybrać samolot niż znów 10 h pociągiem
lepsza większa szafa niż mniejsza a na pewno zapełnisz ją szybciej niż myślisz

ja już też mam dość pociągów, wieczne opóźnienia, niekomfortowa jazda, i też zazwyczaj podróż trwa ok.9 godzin, dla mnie to wieczność
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Uuuu to sobie zaszaleję Ostatnio spodobał mi się m.in. Boudoir Rose
A do domu nic nie dostałam, jak zwykle
przepiękny kolor, uwielbiam go

wczoraj byłam w ZT, mnóstwo, naprawdę mnóstwo kobiet miało pomalowane paznokcie u stóp kolorami a'la rimmelowy Shy High, a u rąk a'la SunDowner - aż zastanawiałam się, czy to nie wizażanki podczytujące ten wątek
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-07-16 o 10:26
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:35   #777
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hm, jak dla mnie jest ogólnodostępny, widuję go w "swoim" Rossmannie, kojarzę że w SP też był ale w końcu nie wiem, czy kupię, bo właśnie dostałam balsam Physiogel, a on też jest na skórę podrażnioną opalaniem - skoro mam testować te kosmetyki, to połączę przyjemne z pożytecznym
A u mnie w żadnym R. nie ma Ambre Solaire, a ostatnio w SP widziałam tylko filtry. Już w zeszłym roku go poszukiwałam i bez skutku. Mam nadzieję, że dziś go znajdę...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też bym chciała wyjechać, mam nadzieję, że wypali i że pogoda dopisze, moja koleżanka niedawno wróciła znad morza i tam było słabo, jak u nas te upały to tam przynajmniej 10 stopni mniej
Podobno od przyszłego tygodnia ma wrócić piękna pogoda, a ten tydzień ma być kiepski. Najwyżej się nie poopalam i pojeździmy na wycieczki po wybrzeżu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przepiękny kolor, uwielbiam go
A masz go? Ładnie kryje?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w ZT, mnóstwo, naprawdę mnóstwo kobiet miało pomalowane paznokcie u stóp kolorami a'la rimmelowy Shy High, a u rąk a'la SunDowner - aż zastanawiałam się, czy to nie wizażanki podczytujące ten wątek

Kto wie, czasami sporo tu "podglądaczy"


rzyrafko, raz jeszcze dziękuję Ci za polecenie Rexony! Najlepszy dezodorant na lato, wczoraj na siłowni nieźle się namęczyłam, a czułam się nadal super świeżo. Moja mama też już używa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:37   #778
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja przez całe życie unikam gotowania, więc dla mnie taki obiad to prawie jak rozrywka, zwłaszcza robiony w pięknie urządzonej kuchni. Mogę z ciekawości zapytać ile m2 ma wasze mieszkanie? Bo wiem, że też macie kawalerkę i ja miałam chyba jakieś złe wyobrażenie na ich temat, zawsze kojarzyły mi się z malutkimi klitkami.
Ja uwielbiam gotować, ale ostatnio mi opadł zapał, mam za dużo na głowie. My mamy właśnie małutką klitkę - nasze mieszkanko ma niecałe 30 m kw. Ale lepsze takie niż żadne.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam taki bury, brudnawy róż z Rimmela, Velvet Rose, więc też nie wiem, czy na L'Oreala się zdecyduję. Z drugiej strony ostatnio kupiłam sporo typowo letnich kolorów. Myślę nad jakimiś oryginalnymi kolorami, z ciekawym połyskiem czy drobinkami.
Na pewno coś wybiorę i jeszcze będę miała trudności, żeby ograniczyć ilość
No ja raz na jakiś czas kupuję jakiś brudny róż a potem ląduje na Allegro, bo takie kolory mnie nie przekonują w 100%.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w ZT, mnóstwo, naprawdę mnóstwo kobiet miało pomalowane paznokcie u stóp kolorami a'la rimmelowy Shy High, a u rąk a'la SunDowner - aż zastanawiałam się, czy to nie wizażanki podczytujące ten wątek
Kusiło mnie żeby pomalować w weekend paznokcie dokładnie tak jak mówisz, ale akurat zmyłam SH ze stóp i stwierdziłam, że w następny weekend sobie zapodam taki zestaw, chyba że urzeczywistnię w międzyczasie lorealkowe zakupy w SP.
Takie chyba teraz jest lansowane połączenie kolorów i wszystkim w podświadomość zapada.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:44   #779
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mogę z ciekawości zapytać ile m2 ma wasze mieszkanie? Bo wiem, że też macie kawalerkę i ja miałam chyba jakieś złe wyobrażenie na ich temat, zawsze kojarzyły mi się z malutkimi klitkami.
A ta kawalerka jest w nowym bloku? Zmieniły się standardy i np. mieszkanie do 60m2 często ma teraz jedynie 2 pokoje, podczas gdy w starych blokach są 3 lub 4.

Moi rodzice maja 47m2, 3 pokoje, a gdy patrzyłam na nowe mieszkania u mnie w mieście, to 3 pokoje miały mieszkania od 80m2

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w ZT, mnóstwo, naprawdę mnóstwo kobiet miało pomalowane paznokcie u stóp kolorami a'la rimmelowy Shy High, a u rąk a'la SunDowner - aż zastanawiałam się, czy to nie wizażanki podczytujące ten wątek
Szczerze mówiąc to te kolory nie są zbyt odkrywcze. Podobne do Sky High miało np. Essence w swoich limitowankach sprzed ok 2 lat, czy Eveline z tamtego roku, a intensywnego pomarańczu też sporo w drogeriach.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:44   #780
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, no jasne, ja też wolałabym mieć jakiekolwiek mieszkanie z TŻ niż tak jak teraz - żadne.

Dziewczyny, znacie jakiś łatwy przepis na obiad z kurczakiem? Została nam jedna pierś, a w necie nie mogę znaleźć nic równie banalnego poza tym, co zrobiłam wczoraj.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.