Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 08:42   #4291
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wrzuciłam zdjęcia pielęgnacji na blog
ogromna ilość
widzę masz dużo maseczek Avonu, dobre są? któraś przypadła Ci szczególnie do gustu?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:45   #4292
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja stosowałam na dzień, pod filtr, nie zaobserwowałam nic z tego, o czym piszesz Tłuste w ogóle nie jest, jest płynne prawie jak woda, nie barwi, nie jest tępe - daje delikatne uczucie napięcia skóry, ale tak po prostu powinno być. Mnie to bardzo pasowało.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja na noc pod krem nawilżający, bo uważam, że wtedy skóra chwyta najwięcej dobrodziejstw z kosmetyków i rzeczywiście rano cera wygląda dużo lepiej
Flavo C jest żółtą cieczą, więc pewnie jasne skóry może barwić u "normalnej" karnacji po prostu poprawia koloryt
u mnie były dni, kiedy rzeczywiście był nieco lepki na twarzy, ale to rzadko i nie wiem od czego zależało
Dziękuję za Wasze opinie
Ja jeszcze zobaczę jak mi będzie wygodniej. Generalnie wolę tego typu specyfiki stosować na noc i właśnie ku temu zastosowaniu się skłaniam. Ale wszystko wyjdzie w praniu


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wrzuciłam zdjęcia pielęgnacji na blog

Ilość zapasów mnie powaliła.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:45   #4293
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ogromna ilość
widzę masz dużo maseczek Avonu, dobre są? któraś przypadła Ci szczególnie do gustu?
Lubię maseczki z Avonu i jak coś się nowego pojawia to wcześniej czy później kupuję, jeśli jest promocja typu cena 9,90 - droższych nie kupuję. Teraz będę zamawiać z kawiorem. Z serii Łaźnia Turecka jest bardzo fajna - dobrze oczyszcza, a przy tym skóra zostaje miękka i nie jest napięta.
Bardzo lubię też lawendową i z lotosem.

W zasadzie wszystkie lubię oprócz oliwkowej (ma dziwną konsystencję) i sake. Obie kiedyś miałam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-01-03 o 08:46
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:48   #4294
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Hebe (znów w promocji po 39 zł), moja siostra widziała go w Rossmannie, bo też nad nim dumała, więc jest. I tak, jak napisałam, jest bardziej żółtawy.
Jakby co, służę odlewką.
Myślę że odlewka nie będzie potrzebna u mnie im bardziej żółty tym lepiej zawsze i wystarczy mi upewnić się w sklepie. Tak więc czekam na promocję w jakiejś drogerii dostępnej dla mnie i kupię.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oglądałam, dla mnie też słaba, ja zresztą do SP w ogóle nie zaglądam, chyba, że jest promocja na Essie.
Ja z kolei lubię SP, ale ostatnio bardzo się opuścili z gazetkami.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z ciekawości sprawdziłam fotki, jaka będzie wiosenna kolekcja i jak dla mnie to jest PORAŻKA albo strasznie mdłe kolory albo bardzo wtórne
http://www.thesundaygirl.com/2012/12...on-spring.html
[/I]http://www.everything2k.com/2012/12/...tion-2013.html
może swatche mnie zaskoczą jak jesienna kolekcja, ale na tę chwilę jestem na nie
No rzeczywiście, nic powalającego.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa, podzielam zdanie Niny, ja już tęsknię za Flavo C, służyło mojej skórze.
A ja jeszcze mam sporo, chyba z 1/3 buteleczki i sama nie wiem jak to się stało. Jeszcze nigdy nie starczyło mi na tak długo, a używam codziennie i wcale nie mniej niż wcześniej. Ale oczywiście nie martwi mnie to bo też bym tęskniła.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się nie zdarzyło Ale faktem też jest, że ja z makijażem nie szaleję do pracy, najczęściej jest to bazowy cień z kredką, tusz i róż, więc nie wybrzydzam, nie kombinuję, po prostu nie mam na to czasu
No i staram się zawsze w tym zestawie mieć:
-2-3 cienie bazowe w neutralnych kolorach, jeden ciemniejszy lub błyszczący
-2-3 kredki (2 stonowane, czyli np. brąz i cielista a jedna żywsza- np. fiolet)
- 3 róże (w żywszym odcieniu np. brzoskwinię, jakiś neutralny brudny róż lub mat i coś z drobinkami)
Zawsze coś z tego się wykombinuje
No ja niby też nie szaleję z makijażem do pracy, ale może w sumie mi by było ciężko wybrać coś do takiej podręcznej kosmetyczki, bo zdecydowanie większość moich kosmetyków jest w neutralnych kolorach nadających się na codzień.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny jak Wy stosowałyście Flavo C? Lepiej na noc czy na dzień pod filtr? Bo tak czytam opinie i są różne: od wychwalających serum pod niebiosa po określenia, że jest jakieś tępe, tłuste i barwi na zółto?
Ja stosuję na dzień, teraz pod krem, latem pod filtr. Na noc też stosowałam kiedyś, sprawdza się równie dobrze. Żadnego barwienia, tlustej konsystencji czy innych takich atrakcji u siebie nie zauważyłam. Takie trudniejsze w stosowaniu z tego co pamiętam jest to serum w wersji 8%.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też od stycznia wracam na poważnie do Chodakowskiej, a od lutego zamierzam dołączyć do tego siłownię / fitness.
Ja miałam wczoraj wrócić do Chodakowskiej, ale jakoś się nie zebrałam, może dzisiaj się uda. Najgorzej zacząć, potem jak się wpadnie w rytm to już idzie jakoś.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:52   #4295
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nawet tego nie czuję Może dlatego, że mam w różnych miejscach (w 2 kufrach w szafie, 2 kufry w sypialni i to co aktualnie używam w łazience).
Ale fakt, jest tego za dużo - o wiele za dużo. Trzeba coś z tym zrobić
Jak trzymałam w różnych miejscach, to też nie czułam. Gorzej, jak zgromadziłam wszystko razem Aż nie mogę na to patrzeć, jak w sklepie...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję za Wasze opinie
Ja jeszcze zobaczę jak mi będzie wygodniej. Generalnie wolę tego typu specyfiki stosować na noc i właśnie ku temu zastosowaniu się skłaniam. Ale wszystko wyjdzie w praniu
Ja na noc stosowałam krem z kwasem migdałowym, dlatego Flavo C nakładałam rano, ale drugie opakowanie zastosowałabym na noc. Kilka razy mi się zdarzyło i faktycznie skóra rano świetnie wyglądała.
Z kolei pod makijaż fajnie się sprawdza, bo napina i wygładza skórę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 08:54   #4296
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wrzuciłam zdjęcia pielęgnacji na blog
Powiem tak - niesamowite masz tego ilości, naprawdę. Musisz mieć przepastne szafki i tolerancyjnego TŻa.

Jesteś zadowolona z toniku Farmona? I z płynu micelarnego Vichy (Normaderm nie miałam )?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:02   #4297
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Powiem tak - niesamowite masz tego ilości, naprawdę. Musisz mieć przepastne szafki i tolerancyjnego TŻa.

Jesteś zadowolona z toniku Farmona? I z płynu micelarnego Vichy (Normaderm nie miałam )?
TŻ mnie jeszcze podkusza do zakupów


Z micelu jestem zadowolona (mocno oczyszcza), ale u mnie nie nadaje sie do demakijażu oczu, bo piecze.
Tonik jest bardzo przyjemny - nie tworzy lepkiej warstwy, przyjemnie odświeża i nie napina skóry.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 09:03   #4298
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja w ramach noworocznych postanowień mam zamiar zacząć chodzić na basen raz w tygodniu, no i na pewno wrócę na rolki, jak tylko zrobi się ciepło (ale tego nie muszę sobie obiecywać, bo to uwielbiam ).
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:08   #4299
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z micelu jestem zadowolona (mocno oczyszcza), ale u mnie nie nadaje sie do demakijażu oczu, bo piecze.
Tonik jest bardzo przyjemny - nie tworzy lepkiej warstwy, przyjemnie odświeża i nie napina skóry.
To micel raczej nie dla mnie, bo ja micelem zmywam głownie oczy. Ale tonikowi się jeszcze przyjrzę bo już raz miałam go w koszyku jak robiłam zamówienie w Eskulapie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:11   #4300
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Estello szuflady z kolorówką są najlepsze Jak mieszkałam u rodziców, to miałam jeszcze większą, ale i teraz nie narzekam.

Ja też od stycznia wracam na poważnie do Chodakowskiej, a od lutego zamierzam dołączyć do tego siłownię / fitness.
uwielbiam moją szufladę, wszystko się w niej mieści i wszystko widać jak na dłoni.

A co robisz z Chodakowską? Skalpel?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wrzuciłam zdjęcia pielęgnacji na blog
wow, zaszalałaś używałaś już plastelinki muminka? Jak się sprawuje NeoViderm? Ja większe zapasy mam tylko toników i miceli.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 09:18   #4301
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Lubię maseczki z Avonu i jak coś się nowego pojawia to wcześniej czy później kupuję, jeśli jest promocja typu cena 9,90 - droższych nie kupuję. Teraz będę zamawiać z kawiorem. Z serii Łaźnia Turecka jest bardzo fajna - dobrze oczyszcza, a przy tym skóra zostaje miękka i nie jest napięta.
Bardzo lubię też lawendową i z lotosem.

W zasadzie wszystkie lubię oprócz oliwkowej (ma dziwną konsystencję) i sake. Obie kiedyś miałam.
Ja też lubię maseczki Planet Spa Powoli wykańczam peel-off z serii Sake i bardzo mi podeszła. Dobrze zasusza różne wypryski i ściąga pory. Ta turecka też jest fajna, ale ja tęsknię za hawajską(?), taka rozgrzewająca była

ice, dzięki za opinię Już się nie mogę doczekać mojej przesyłki z Flavo.


W temacie ćwiczeń ja sobie tak od 3 tygodni codziennie ćwiczę po 15 minut. Głównie się rozciągam, robię brzuszki i skaczę na skakance. Jak wpadnę w dobry rytm to mogę i 10 minut skakać bez przerwy i nawet mnie kolka nie łapie, więc sukces
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 09:42   #4302
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Lubię maseczki z Avonu i jak coś się nowego pojawia to wcześniej czy później kupuję, jeśli jest promocja typu cena 9,90 - droższych nie kupuję. Teraz będę zamawiać z kawiorem. Z serii Łaźnia Turecka jest bardzo fajna - dobrze oczyszcza, a przy tym skóra zostaje miękka i nie jest napięta.
Bardzo lubię też lawendową i z lotosem.

W zasadzie wszystkie lubię oprócz oliwkowej (ma dziwną konsystencję) i sake. Obie kiedyś miałam.
dziękuję
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja jeszcze mam sporo, chyba z 1/3 buteleczki i sama nie wiem jak to się stało. Jeszcze nigdy nie starczyło mi na tak długo, a używam codziennie i wcale nie mniej niż wcześniej. Ale oczywiście nie martwi mnie to bo też bym tęskniła.
mój pod koniec stycznia straci swoje magiczne właściwości, więc w sumie kończy się na czas
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
TŻ mnie jeszcze podkusza do zakupów
z dwojga złego lepszy taki TŻ niż zabraniający

ja od dzisiaj wracam na rowerek, trzeba wziąć się za siebie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:39   #4303
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja z kolei lubię SP, ale ostatnio bardzo się opuścili z gazetkami.
Ja mam zupełnie nie po drodze i też przez to rzadko tam zaglądam, a gazetki faktycznie coraz słabsze. Poza tym nie lubię tych informacji w stylu "cała seria -20%", ja lubię wiedzieć, ile coś konkretnie kosztuje, ale chyba kiedyś już o tym pisałam.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja jeszcze mam sporo, chyba z 1/3 buteleczki i sama nie wiem jak to się stało. Jeszcze nigdy nie starczyło mi na tak długo, a używam codziennie i wcale nie mniej niż wcześniej. Ale oczywiście nie martwi mnie to bo też bym tęskniła.
Mnie wystarczyło na 2 miesiące i tydzień.
Zdążysz zużyć w 3 miesiące od otwarcia?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A co robisz z Chodakowską? Skalpel?
Robiłam pierwszą płytę, Skalpel to chyba ta druga - odpaliłam ją raz i myślałam, że wyzionę ducha, nie wiem, czy dam radę z moimi problemami kardiologicznymi :-/ Mam wszystkie cztery płyty, będę próbować.
Robiłam też kilka ćwiczeń z filmików na jej kanale na YouTube.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja od dzisiaj wracam na rowerek, trzeba wziąć się za siebie
A ja nie mogę, bo jestem coraz bardziej chora, już ledwo przełykam i ciągle mi zimno Oczywiście siedzę w pracy


Okazało się, że na tel bal TŻ jednak wystarczy się ubrać po prostu wieczorowo (chyba ludzie nie mieli ochoty się specjalnie stylizować...), więc oddałam sukienkę z frędzlami i chyba włożę tą (nie znalazłam lepszego zdjęcia, ale grunt, że ciuch widać), z kolekcji Baczyńskiej dla Re. Już dawno jej nie ubierałam, więc nawet chętnie to zrobię, chociaż miałabym ochotę na coś nowego Wydaje mi się, że też się trochę wpisze w klimaty... W końcu niby ta kolekcja była inspirowana latami 20-30stymi.
Zastanawiam się tylko nad kolorem szpilek, zawsze ubierałam czarne, ale one są najwyższe i będę górowała nad TŻ Jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (81,7 KB, 39 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:01   #4304
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam zupełnie nie po drodze i też przez to rzadko tam zaglądam, a gazetki faktycznie coraz słabsze. Poza tym nie lubię tych informacji w stylu "cała seria -20%", ja lubię wiedzieć, ile coś konkretnie kosztuje, ale chyba kiedyś już o tym pisałam.
Mi to nawet nie przeszkadza, bardziej mnie drażni że u nich są takie ceny kosmetyków aptecznych że rzadko kiedy po promocjach wychodzi taniej niż w aptekach internetowych.

Też mam tam nie po drodze, ale akurat jedno SP mam w galerii która dla mnie jest najbardziej przyjazna na zakupy. Może to byc ogólna sympatia.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie wystarczyło na 2 miesiące i tydzień.
Zdążysz zużyć w 3 miesiące od otwarcia?
Nie wiem dokładnie od kiedy używam wydaje mi się, że powinnam zużyć, ale nie jestem pewna. Poprzednie mi starczyło na dokładnie 3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Robiłam pierwszą płytę, Skalpel to chyba ta druga - odpaliłam ją raz i myślałam, że wyzionę ducha, nie wiem, czy dam radę z moimi problemami kardiologicznymi :-/ Mam wszystkie cztery płyty, będę próbować.
Robiłam też kilka ćwiczeń z filmików na jej kanale na YouTube.
Z tego co ja się doczytałam to pierwsza to skalpel, druga killer a trzecia turbo. Nie słyszałam nic o nazwie na czwartą.
A trzecią i czwartą odpalałaś w ogóle?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Okazało się, że na tel bal TŻ jednak wystarczy się ubrać po prostu wieczorowo (chyba ludzie nie mieli ochoty się specjalnie stylizować...), więc oddałam sukienkę z frędzlami i chyba włożę tą (nie znalazłam lepszego zdjęcia, ale grunt, że ciuch widać), z kolekcji Baczyńskiej dla Re. Już dawno jej nie ubierałam, więc nawet chętnie to zrobię, chociaż miałabym ochotę na coś nowego Wydaje mi się, że też się trochę wpisze w klimaty... W końcu niby ta kolekcja była inspirowana latami 20-30stymi.
Zastanawiam się tylko nad kolorem szpilek, zawsze ubierałam czarne, ale one są najwyższe i będę górowała nad TŻ Jak myślicie?
Ładna sukienka, ale nie wiem czy to kwestia stylizacji ze zdjęcia czy faktycznie inne nie pasują ale trudno mi ją sobie wyobrazić z innymi butami niż czarne. Na logikę to może nude lub szare ewentualnie ale ja bym to musiała na zdjęciu porównać, bo to jest bardzo sugestywne z tymi czarnymi butami.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:23   #4305
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z tego co ja się doczytałam to pierwsza to skalpel, druga killer a trzecia turbo. Nie słyszałam nic o nazwie na czwartą.
A trzecią i czwartą odpalałaś w ogóle?
O, to jesteś bardziej zorientowana, chyba faktycznie tak jest

Nie odpalałam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ładna sukienka, ale nie wiem czy to kwestia stylizacji ze zdjęcia czy faktycznie inne nie pasują ale trudno mi ją sobie wyobrazić z innymi butami niż czarne. Na logikę to może nude lub szare ewentualnie ale ja bym to musiała na zdjęciu porównać, bo to jest bardzo sugestywne z tymi czarnymi butami.
Ta modelka dla mnie wygląda koszmarnie I też mi się wydaje, że chyba tylko czerń, rozważałam nude, bo mam niższe, ale to chyba nie będzie grało...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:28   #4306
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ta modelka dla mnie wygląda koszmarnie I też mi się wydaje, że chyba tylko czerń, rozważałam nude, bo mam niższe, ale to chyba nie będzie grało...
No ona wygląda źle, tym bardziej że jest cała pokrzywiona ale czerń pasuje, nie da się tego ukryć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:33   #4307
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co za Tobą chodzi?
M.in. bronzer NARS, róż Chanel Joues Contraste, Korektor YSL touche Eclat. W sumie to korektor by mi się przydał na już, bo z tego MACowego średnio jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pisałam coś o niekupowaniu pod wpływem promocji? mamy drugi dzień nowego roku, a ja już skusiłam się na zestaw EL kosztuje 185 z 265zł (gdzie sam krem tyle kosztuje, więc tłumaczę sobie, że warto było )
Bardzo fajny zestaw , kupiłaś go stacjonarnie czy online?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Spróbuj, może Ci podpasuje
Miałam tak samo. Niby wydaje się, że nie mam tego aż tyle, ale jednak szkoda mi czasu rano na przekopywanie kilku kosmetyczek i wybieranie, pewnie zawsze kończyłoby się na tym co leżało na widoku
Mam już uzbierany pierwszy taki zestaw i już widzę, czego muszę się pozbyć
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dumałam nad nim wczoraj, bo składałam zamówienie w Gemini, ale ostatecznie odpuściłam. Mam jeszcze ekoampułkę i nie chcę tak mieszać, zwłaszcza, że jedno i drugie ma krótki okres ważności.
Pochwal się zamówieniem
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:38   #4308
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja nie mogę, bo jestem coraz bardziej chora, już ledwo przełykam i ciągle mi zimno Oczywiście siedzę w pracy
biedna, współczuję szkoda, że nie możesz pochorować sobie spokojnie w domu..
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Okazało się, że na tel bal TŻ jednak wystarczy się ubrać po prostu wieczorowo (chyba ludzie nie mieli ochoty się specjalnie stylizować...), więc oddałam sukienkę z frędzlami i chyba włożę tą (nie znalazłam lepszego zdjęcia, ale grunt, że ciuch widać), z kolekcji Baczyńskiej dla Re. Już dawno jej nie ubierałam, więc nawet chętnie to zrobię, chociaż miałabym ochotę na coś nowego Wydaje mi się, że też się trochę wpisze w klimaty... W końcu niby ta kolekcja była inspirowana latami 20-30stymi.
Zastanawiam się tylko nad kolorem szpilek, zawsze ubierałam czarne, ale one są najwyższe i będę górowała nad TŻ Jak myślicie?
też bym obstawiała czarne buty inne jakoś mi się gryzą
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zestaw , kupiłaś go stacjonarnie czy online?
stacjonarnie, w Sephorze
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:46   #4309
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
M.in. bronzer NARS, róż Chanel Joues Contraste, Korektor YSL touche Eclat. W sumie to korektor by mi się przydał na już, bo z tego MACowego średnio jestem zadowolona
Czyli teraz jednak nie kupowałaś żadnego korektora?

Róże Chanel też mnie kuszą od dawna, ale jakoś zawsze wybieram inne.. Sama nie wiem, dlaczego.
A do Touche Eclat nie wrócę, nie przy tej cenie i przy braku krycia

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
biedna, współczuję szkoda, że nie możesz pochorować sobie spokojnie w domu..

też bym obstawiała czarne buty inne jakoś mi się gryzą
Dzięki

Skoro mnie utwierdzacie w moim pierwotnym przekonaniu, to faktycznie nie mam co się zastanawiać. Dobrze, że mój TŻ nie widzi problemu, jak jestem wyższa od niego, chociaż ja za tym nie przepadam, ale trudno.
Chyba, że ubiorę ostatecznie jeszcze inną sukienkę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 13:00   #4310
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
stacjonarnie, w Sephorze
O fajnie, a były jeszcze inne ciekawe zestawy z kremami ?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czyli teraz jednak nie kupowałaś żadnego korektora?

Róże Chanel też mnie kuszą od dawna, ale jakoś zawsze wybieram inne.. Sama nie wiem, dlaczego.
A do Touche Eclat nie wrócę, nie przy tej cenie i przy braku krycia :
Nie, nie kupiłam w końcu Używam MAC'a, kupiłam go jakiś czas temu i teraz wyciągnęłam, on jest właśnie kryjący, nie rozświetla i zupełnie się nie spisuje Mi chyba bardziej potrzeba rozświetlenia właśnie Z tym kryjącym wyglądam dość "ciężko" i smutno. To już mój kolejny kosmetyk MAC'a, z którego jestem średnio zadowolona...

Ja z róży Chanel mam Irreelle, ale ma on już z 8 lat więc chyba czas się z nim pożegnać
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:15   #4311
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
O fajnie, a były jeszcze inne ciekawe zestawy z kremami ?
z EL był taki zestaw
oprócz tego zestaw z pełnowymiarowym klasycznym Idealistem, miniaturą DayWrar i chyba miniaturą kremu pod oczy - pierwotna cena to 299, więc nie wiem, na ile mogli przecenić
oprócz tego są zestawy Strivectin, Rexaline, Clarins - można je zobaczyć na stronie S.
w jednej S. nie mieli już tego zestawu, więc pani powiedziała, że Clarins też jest super i już szła do kasy sprawdzać cenę - nie pytając w ogóle, czy jestem zainteresowana czym innym

widziałyście nowe serum ANR pod oczy? pewnie cena u nas będzie zabójcza, ale jestem go ciekawa
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:32   #4312
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nie, nie kupiłam w końcu Używam MAC'a, kupiłam go jakiś czas temu i teraz wyciągnęłam, on jest właśnie kryjący, nie rozświetla i zupełnie się nie spisuje Mi chyba bardziej potrzeba rozświetlenia właśnie Z tym kryjącym wyglądam dość "ciężko" i smutno. To już mój kolejny kosmetyk MAC'a, z którego jestem średnio zadowolona...
Ja niestety potrzebuję krycia z rozświetleniem, mam za duże cienie, żeby postawić na typowy rozświetlacz... Trochę komicznie wygląda rozświetlone sine oko Dlatego Touche Eclat bardzo szybko mi się skończył, musiałam go dużo nakładać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałyście nowe serum ANR pod oczy? pewnie cena u nas będzie zabójcza, ale jestem go ciekawa
Widziałam, czekam i nie mogę się doczekać, uwielbiam całą tą serię Czekam też na nową linię Advanced Time Zone - krem pod oczy TZ to mój hit, mam nadzieję, że następca będzie równie dobry, albo i lepszy.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:47   #4313
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witam i ja w 2013 i dziękuję za życzenia
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A mogłabyś powtórzyć jaki to numer tego piaseczku? Bo to bell, prawda? Widziałam Twoje zdjęcia - wygląda prześlicznie
03 niestety nie wypróbowałam go w następnej kombinacji i stary rok żegnałam jeszcze w tej ze zdjęć- wyjątkowo długo się to mnie trzymało bez zniszczeń, więc albo on albo jednak baza Essence taka dobra jest
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witam i ja w Nowym Roku )
U nas impreza w miarę, ale piłam gin z tonikiem i czuję się dziś rewelacyjnie, mimo że o północy pomieszałam z szampanem

Dziewczyny, jakie macie kosmetyczne postanowienia noworoczne ?
Ja wchłonęłam miks absyntu (to moja prywatna tradycja ), piwa, szampana i czystej. Wszystko w prawie rozsądnej ilości, ale po 5-ciu godzinach snu wstałam wypoczęta jak bym spała ze 12

Z kosmetycznych by się kilka znalazło- reżim zakupowy jest oczywisty oczywiście . Z pielegnacji nie robić większych zapasów- żele pod prysznic i kremy do twarzy , z kolorówki zminimalizować kolekcję preparatów od ust. Czyli na razie to, co przyświecało mi w minionym roku. Do tego używać częściej rozświetlaczy, brązerów i kilku różów na zmianę. Bo na razie to korzystam z 2 wymienianych co pół roku
Z niekosmetycznych to najważniejsze będzie pozbycie się nadwagi i znalezienie pracy. Ewentualne zatrudnienie tu, gdzie obecnie praktykuję niestety przesunęło się w bliżej nieokreślony czas o ile w ogóle nastąpi
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Sprawdziłam tabelkę, mam 130 kosmetyków do pielęgnacji. Nie sięgam więc Hosence do pięt.

A jeszcze dodam, że też stosuję patent z podręcznym zestawem kosmetyków. Staram się dość często wymieniać produkty, żeby używać różnych. Trzymam wszystko w takim kuchennym pojemniku z Ikei: http://2.bp.blogspot.com/-xN-OHx_XZT...52816%2529.jpg
To ja mam 65 (chociaż coś mi się ta liczba wydaje podejrzanie niska, nie liczyłam perfum i kolorówki, uwzględniłam zapasy)...

Ja wszystko mam pod ręką, tylko jakoś rzadko zmieniam ulubieńców
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia pielęgnacji
Jednak będzie ciut więcej niż 190 bo zapomniałam o kilku rzeczach

Pierwszy raz zrobiłam też zdjęcie próbek i miniaturek - nie mam tego dużo, ale muszę się zmobilizować do zużywania.
Ja też o tym myślę, dawno nie robiłam pielęgnacji zwłaszcza.

Za miniaturki i saszetki i ja się zabrałam- za mało wyjeżdżam, żeby liczyć na zużycie w podróżach na razie zaczęłam żelik pieczone jabłko z YR i poszła saszetka kremu do twarzy (potrzebowałam przerwy od przymusu patrzenia na zapchaną szafkę łazienkową )

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wow, em, podziwiam, mnie by się chyba nie chciało prowadzić aż tak skrupulatnej ewidencji.

Oglądałam, dla mnie też słaba, ja zresztą do SP w ogóle nie zaglądam, chyba, że jest promocja na Essie.
Ja wpisuję skrupulatnie po każdym zakupie Miniaturki i saszetki przeglądam tylko wtedy kiedy mnie zbiera na ich zużywanie- wywalam przedatowane i mozolnie wykańczam kategorię tak intensywnie jak się tylko da.

Mnie kusi promocja na Hydrain3 z ostatniej strony bodajże- z 3 rzeczy do wyboru można kupić 1 i druga za 1 grosz wpadnie. Kusi krem do twarzy i pod oczy (ale jeszcze nawet nie otworzyłam maski i serum z poprzedniej takiej akcji )
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie znoszę jednak marnowania czegokolwiek (sama nie wiem, czy to zaleta czy wada - najgorzej jest z jedzeniem, za to w przypadku kolorówki w ogóle nie ma nic do rzeczy), a w ten sposób mogę łatwo ogarnąć, czy wszystko zdążę zużyć, czy może komuś oddać, żeby on to zrobił.
To po prostu potwierdzenie stereotypu Krakusa, pod czym sama się podpisuję jako posiadacz tej właściwości
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też nic na szczęście mnie nie zainteresowało
O, jeszcze o.b. są w dobrej promocji
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widzę masz dużo maseczek Avonu, dobre są? któraś przypadła Ci szczególnie do gustu?
Ja lubię od czasu do czasu tajską (liliową) i z morza martwego- obecnie siostra je ma, a turecka będzie moja, tylko odkładam zakup jak najdalej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja nie mogę, bo jestem coraz bardziej chora, już ledwo przełykam i ciągle mi zimno Oczywiście siedzę w pracy
Ojej, kuruj się i może lepiej idź na zwolnienie?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

O, jeszcze jeden wątek chciałam poruszyć- jakie są wasze największe hity i kity 2012?

U mnie do stale kupowanych kosmetyków należeć będą od teraz: z pielegnacji filtr Biodermy w sprayu, antyperspiranty Rexony lniane , żel do włosów Pantene w sprayu, szampon arganowy Avonu i olejkowa kuracja z tej serii, scrub bzowy Joanny do ciała (jest przegenialny! Drobinki są ostrzejsze niż w czerwonym tubkowym Lirene i skóra jest jak wypolerowana) oraz kremo-maska borówkowa do twarzy na noc TianDe.
Z kolorówki do ulubieńców dołączają kredki do brwi Avonu i podkład 123 Bourjois. Może nie wyszło wiele, ale z poprzednich lat mam już innych faworytów i ciężko ich zdetronizować. Może jeszcze coś dołączy z kolorówki, bo jednak poszalałam w grudniu i nie wszystko zostało odpowiednio długo przetestowane

Zdecydowane kity to:
tusz Rimmel ScandalEyes ShowOff
letni krem do rąk z Avonu ogórkowy
pseudo-koncentrat nawilżajacy i zapychający YR
ciemnozielony szampon Schauma

Statystyka niestety tylko z drugiej połowy roku, bo odtąd istnieje archiwum cyfrowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:18   #4314
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To ja mam 65 (chociaż coś mi się ta liczba wydaje podejrzanie niska, nie liczyłam perfum i kolorówki, uwzględniłam zapasy)...
To rzeczywiście bardzo mało, możesz kupować!

Nad hitami i kitami muszę się jeszcze zastanowić.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:47   #4315
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Lepiej nie, skoro jest tak dobrze
Tzn. już jest trochę gorzej- dostałam przed chwilą od mamy peeling i maskę
Ale mam już pierwsze tegoroczne zużycie- maseczka błotno-miętowa Bingo od Ice
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:55   #4316
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to się cieszę
o dwóch iluzjonistach (a propos, podobno Iluzjonista też jest bardzo dobrym filmem - sama nie widziałam, ale zamierzam ), którzy najpierw się przyjaźnią, a potem rywalizują ze sobą o to, który jest lepszy - stosują różne metody na poznanie swoich sztuczek, mają wręcz obsesję na tym punkcie
głęboki film, z sensem - mało ostatnio takich filmów
do tego dobrzy aktorzy, świetna muzyka
ale dopiero od otwarcia, Flavo C mogłoby poczekać
a co ciekawego kupiłaś?
Dzięki, dodaję do obejrzenia

Z kosmetyków tylko Etiaxil (bloker Ziaji kompletnie na mnie nie działa) i krem Uriage z kwasami, którego odlewkę miałam od Basi
Poza tym jakieś suplementy itp. Nic ciekawego

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pochwal się zamówieniem
W ramach postanowień noworocznych nie ma się czym chwalić

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, jeszcze jeden wątek chciałam poruszyć- jakie są wasze największe hity i kity 2012?
Hmm musiałabym się dłużej zastanowić, ale tak na szybko to:

hity:

-Pore Refiner
-ekoampułka
-biedronkowy micel Eveline
-kredki Jumbo z Sephory
-zielony szampon Elseve
-mgiełki TBS
-maseczka miodowo-owsiana TBS
-krem do mycia twarzy Alterra (niestety wycofany )
-krem Uriage z kwasami (mimo, że miałam tylko odlewkę i mimo wpadki przy pierwszym użyciu )
-masła Flos-Lek
-czerwony peeling Lirene
-żel do h.int. Biały Jeleń

Ale się nazbierało A i tak pewnie coś bym jeszcze dodała

Gorzej z kitami, na obecną chwilę przypomina mi się tylko balsamo-kremo-muso-żel Garniera
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:13   #4317
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, jeszcze jeden wątek chciałam poruszyć- jakie są wasze największe hity i kity 2012?
hmm, podam hity, nad kitami się zastanowię
+ woda brzozowa Malwy
+ róż Bella Bamba
+ podkład Lumi Magique
+ micel Eveline
+ Flavo C 15%
+ tu się waham, ale w sumie lepszego nie miałam w minionym roku - deo Rexona Linen Dry

..na razie tyle przychodzi mi na myśl

Karolina, który to krem z kwasami Uriage? ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...asami-aha.html ?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-03 o 22:20
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 06:40   #4318
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ojej, kuruj się i może lepiej idź na zwolnienie?
Jak po weekendzie nie przejdzie, to tak zrobię.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, jeszcze jeden wątek chciałam poruszyć- jakie są wasze największe hity i kity 2012?
Ja na pewno pamiętam więcej hitów i niektóre powtarzają się z wspomnianymi już przez dziewczyny

Hity:
- lakiery Essie
- podkłady Lumi Magique i True Match
- eyeliner w słoiczku Bobbi Brown
- sztyft Rexona Linen Dry
- serum Flavo C 15%
- serum Super Aqua Guerlain w nowej wersji
- filtr Uriage Bariesun
- żel do hig. int. Facelle Sensitive
- masła Flos-Lek
- seria oczyszczająca Herbal Garden - dwufaza, żel, tonik
- woda brzozowa Malwa

Kity (pozwolę sobie uzasadnić ):
- krem do rąk Neutrogena z maliną - zamiast nawilżyć, przesuszył i zrobił z naskórka skorupkę
- krem Flavo C - nie robi absolutnie nic, dawno nie spotkałam gorszego kremu
- odżywka diamentowa Eveline - koszmarny ból paznokci
- żele OS (poza lukrecją i pomarańczą ) - rzadkie, wysuszające, niewydajne
- podkład YSL Le Teint Touche Eclat - nie pamiętam, czy kiedykolwiek wyglądałam gorzej po nałożeniu podkładu, masakra
- masło Chocomania TBS - brak nawilżenia, koszmarnie duszący zapach, niewydajne

Chwilowo nic więcej nie mogę sobie przypomnieć.

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

A w ramach noworocznego niekupowania mam ochotę na Shine Caresse L'Oreala Hebe umieściło na stronie w nowościach i zaczęło mnie kusić.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 08:39   #4319
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To ja mam 65 (chociaż coś mi się ta liczba wydaje podejrzanie niska, nie liczyłam perfum i kolorówki, uwzględniłam zapasy)...
Ja nie liczyłam ale na pewno mam znacznie mniej.

I ostatnio ładnie mi idzie wyrzucanie pustych opakowań - przed Sylwestrem wykończyłam szampon Guhl (a Gliss Kur na dzień dobry w nowym roku zaskoczył mnie tym, że tylko butelka jest fioletowo-niebieska ), wczoraj żel OS pomarańczowy, a lada dzień polecą do kosza krem Nutri Gold, krem do rąk Palmers, tonik Bourjois. W każdej kategorii mam zapasy, więc zużycia jak najbardziej wskazane.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale mam już pierwsze tegoroczne zużycie- maseczka błotno-miętowa Bingo od Ice
Szybko Ci poszło z tą maseczką.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, jeszcze jeden wątek chciałam poruszyć- jakie są wasze największe hity i kity 2012?
Moje hity:
- woda brzozowa Malwa
- lakiery Essie
- lakiery L'Oreal
- micel Avene Cleanance
- masełko do stóp Rossmann
- peeling solny Rossmann
- kapsułki anti-age Rossmann Rival de Loop
- tusz EL Double Wear Zero Smudge
- Benefit Coralista

Kity:
- micel Dermedic - fatalnie zmywał, piekła mnie po nim skóra wokół oczu
- sztyft Rexona Linen Dry (tu się wyłamuję, bo większość z Was wpisała go po stronie hitów ) - nie chronił, tworzył nieprzyjemną warstwę na skórze
- kremy do rąk Isana - miałam w tym roku oliwkowy i z rumiankiem i oba wysuszyły mi strasznie dłonie
- szampon i odżywka Wella Pro Series Volume - wysuszone włosy odgniatające się od każdego dotknięcia
- maseczka błotna Bingo, którą przejęła rzyrafka - straszne pieczenie i marne efekty
- szminka MF Colour Elixir - śmierdzi, źle wygląda i jest nietrwała
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 08:50   #4320
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I ostatnio ładnie mi idzie wyrzucanie pustych opakowań - przed Sylwestrem wykończyłam szampon Guhl (a Gliss Kur na dzień dobry w nowym roku zaskoczył mnie tym, że tylko butelka jest fioletowo-niebieska ), wczoraj żel OS pomarańczowy, a lada dzień polecą do kosza krem Nutri Gold, krem do rąk Palmers, tonik Bourjois. W każdej kategorii mam zapasy, więc zużycia jak najbardziej wskazane.
U mnie za to przystopowało zużywanie. Mam nadzieję, że styczeń będzie lepszy pod tym względem.

Już Ci się skończył Nutri Gold? Szybiuctko, ja mojego mam jeszcze sporo, bo na dzień używałam filtra przez kwasy. Jesteś z niego ogólnie zadowolona? Używałaś tylko na dzień czy również na noc?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.