Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 14:10   #481
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Zależy w którym dniu odstawiłaś. Jeśli w pierwszym tygodniu, to niewykluczone. W innych raczej niemożliwe
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:43   #482
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Zależy w którym dniu odstawiłaś. Jeśli w pierwszym tygodniu, to niewykluczone. W innych raczej niemożliwe
odstawiłam po pierwszej tabletce z drugiego tygodnia...
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:47   #483
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

hmm, to raczej nie ale zrób dla pewności test 14-16 dni od tego stosunku.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:40   #484
bogini_rapu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

kupno/sprzedaż

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2013-02-21 o 15:24
bogini_rapu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:22   #485
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
może ktoś pomoże.
biorę daylette 2 opakowanie, 18 tabletka. to moje pierwsze tab antykoncepcyjne w zyciu. oczywiscie plamienia mam ale nie o tym.
otoz. przed antykoncepcja leczylam sie troche na trądzik. w momencie kiedy gin przepisal mi taletki anty mialam cere okej. poza tym gin powiedzial zebym sie juz nie trula niczym na tradzik bo po daylette cera sie poprawi.
niestety od okolo 2 tyg mam mega wysyp zwlaszcza na czole. przeczytalam w ulotce ze jes ttaki skutek uboczny jak -tradzik,swiad,wysypka. i nie wiem teraz co robic. moje czolo wyglada okropnie. mysle wybrac sie do dermatologa. ale z drugiej strony moze to samo zniknie, bo w koncu jestem dopiero przy 2 opakowaniu.
miala ktoras z was taki problem przy daylette? moze ktos cos doradzi?
Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Może być tak, że najpierw dostaniesz wysypu, ale po jednym-dwóch opakowaniach cera będzie ok, ja np. tak miałam a jak nie to zmień tabletki
Jezu ale mnie nastraszyłyście! Ja dziś dostałam vibin mini, po ponad 2 latach przerwy po cilescie... Miałam jeszcze przed cilestem problemy z trądzikiem, potem odstawiłam i po kilku mies cera mi się bardzo pogorszyła, teraz w październiku skończyłam leczenie izotekiem i jakby mi miało teraz na tabletkach to wrócić to bym się chyba zabiła! Za niecałe 4 mies wychodzę za mąż

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

cyanide sun a jakie leki na trądzik miałaś? Ja już od kilku mies mam spokój z pryszczami, ale wiele mnie to kosztowało:/ i kasy bo 140/mies x 7 mies i skutki uboczne... Przy retinoidach nie było wysypu chociaż się go spodziewałam, ale teraz się boję że po tych anty problem wróci
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:33   #486
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Red face Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Czy to normalne ze po odstawieniu tabletek krwawiena sa obfite?
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:01   #487
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Po odstawieniu zjawiska, które są uważane za nienormalne, stają się normalne
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 08:07   #488
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Frutti,
potrafisz mi odpowiedzieć na pytanie związane z tą kwestią?

Dziewczęta, zaczęłam stosowanie antykoncepcji od przyjmowania Yaz-u, następnie zmieniłam go Daylette. Jako, że Vibin Mini jest w mojej aptece tańszy od Daylette prawie 10 zł, skusiłam się na niego. Lecz studiując ulotkę zaniepokoiłam się. Substancje aktywne niby są te same, lecz okres ich przyjmowania jest krótszy. W jaki sposób wpłynie to na skuteczność antykoncepcji szczególnie po tym, że przez długi czas przyjmowałam przecież 24 a nie 21 te same tabletki?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:04   #489
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Na skuteczność nie wpłynie to w ogóle hm, myślałam, że dawkowanie mają te same, a tu się okazuje, że to kolejny odpowiednik Yasminelle
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:10   #490
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Ja kiedyś brałam cilest i był ok, ale jak już lekarz chciał przepisać to poprosiłam o coś "nowszego" i teraz nie wiem czy to dobry pomysł... bo o yasminelle dużo złych rzeczy się naczytałam...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:24   #491
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja kiedyś brałam cilest i był ok, ale jak już lekarz chciał przepisać to poprosiłam o coś "nowszego" i teraz nie wiem czy to dobry pomysł... bo o yasminelle dużo złych rzeczy się naczytałam...
oh really?
To coś jak ocena książki po okładce spróbuj to będziesz wiedziała, czy to dobry czy zły pomysł.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 15:40   #492
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
oh really?
To coś jak ocena książki po okładce spróbuj to będziesz wiedziała, czy to dobry czy zły pomysł.
Wiem że wszystko od organizmu zależy i jak się nie przekonam to nie będę wiedziała, tylko trochę się przestraszyłam nie ukrywam:P Dużo osób pisało o wysypie, chyba bym się zabiła :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:56   #493
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

mam taki problemik dotyczący Vibin Mini... jestem już na 8. tabletce, a'la krwawe plamienia mam od końca okresu... niby gin mówiła, że nie należy się tym przejmować i dalej brać tabletki ale o czym te plamienia mogą świadczyć?
p.s. są to moje pierwsze tabletki anty, wcześniej nie stosowałam żadnych.
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:00   #494
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

O niczym konkretnym to nie świadczy, to nic niezwykłego w początkowych miesiącach brania tabletek
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:25   #495
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Dzisiaj dostałam receptę na Vibin Mini dlatego z chęcią będę śledzić wątek. Są to moje pierwsze tabletki, mam nadzieję, że lekarza dobrał je właściwie. Na razie jeszcze trochę muszę poczekać na miesiączkę
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:30   #496
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
O niczym konkretnym to nie świadczy, to nic niezwykłego w początkowych miesiącach brania tabletek
a długo takie plamienia mogą trwać?
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:30   #497
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez migotka2106_90 Pokaż wiadomość
a długo takie plamienia mogą trwać?
Różnie. To sprawa indywidualna. Jak przy 4 opakowaniu nadal występują, to należy zmienić tabletki.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 17:59   #498
xasiaxasiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cześć dziewczyny, czy wiecie gdzie w Gdańsku/ewentualnie całym 3mieście można najtaniej kupić YAZ ? : )
xasiaxasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:10   #499
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Czy Vibin Mini mogą pomagać przy problemach z cerą? Ginekolog pytał czy mam trądzik, w sumie tragicznie nie jest, ale ostatnio znacznie się pogorszyło i zastanawiam się czy wziął to pod uwagę..?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 18:22   #500
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Czy Vibin Mini mogą pomagać przy problemach z cerą? Ginekolog pytał czy mam trądzik, w sumie tragicznie nie jest, ale ostatnio znacznie się pogorszyło i zastanawiam się czy wziął to pod uwagę..?
w ulotce VM jest właśnie wzmianka o takim skutku ubocznym, jakim jest trądzik... także jeśli się pogorszyło, to mogło od tychże tabletek jestem na 9 tabletce ale nie zauważyłam pogorszenia (póki co - odpukać!)
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:45   #501
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Tzn. jeszcze nie zaczęłam przyjmować tabletek, pogorszenie skóry nie ma więc z tym związku. Raczej miałam nadzieję, że może one spowodują polepszenie jej stanu. No nic, będzie trzeba się przekonać na "własnej skórze"
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:31   #502
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Od 5 lat biorę Yasminelle, ale koleżanka mi powiedziała, że Naraya jest jej odpowiednikiem a jest tańsza, więc skuszona tym poszłam wczoraj do ginekologa. Wizyta była jedną z najgorszych jaką miałam przyjemność mieć w tej przychodni, lekarz całkowicie okazał olewający stosunek do mojej osoby, ale nie o tym....między innymi prosiłam go właśnie o Naraye, a gdy dzisiaj przyszłam do apteki zrealizować receptę która tak niechlujnie wypisał , że nie potrafiłam jej odczytać, okazało się, że wypisał mi receptę na Vibin Mini...jego szczęście, że skład jest identyczny jak u Yasminelle i Narayi. Narazie mam jeszcze jedno opakowanie Yasminelle (jestem w trakcie brania) wiec o Vibin nie mam wyrobionego zdania, ale chyba nie powinnam mieć powodu od obaw, skoro mają ten sam skład?

aa jeszcze jdna sprawa, właśnie doczytałam w ulotce, że "Celem pomocyw zapamiętaniu jak przyjmować produkt antykoncepcyjny, do kżdego blistra leku Vibin Mini dołączono 7 samoprzylepnych pasków z nadrukiem dni tygodnia"
Przejrzałam oba opakowania i ni cholibki nie mogę znaleźć tych pasków :P też tak macie? Wiem , że problem błahy, ale skoro juz piszą że je dają to dziwne , że nigdzie ich nie ma.....
__________________
I chihuahua

Edytowane przez Sysska
Czas edycji: 2013-02-26 o 13:37
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:39   #503
AdamsM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez AdamsM Pokaż wiadomość
Jestem w polowie trzeciego opakowania Daylette.Zauwazyłam ostatnio na calych nogach żyły,ktore do tej pory nie byly widoczne. Teraz bardzo je widać. Co to oznacza? Co powinnam teraz zrobic? bardzo prosze o odpowiedz.
Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Zmienić tabletki

Zrobilam badania krwi na krzepliwość itp.Okazało się,ze wszystko w porzadku, mam idealne wyniki. Moj ginekolog ogladal nogi i powiedzial,ze mi sie cos ubzduralo,natomiast ja widzialam różnicę w wyglądzie nóg sprzed pigulek i po nich, wiec dał mi skierowanie na badanie krwi.

Teraz z kolei,po wielu opakowaniach Daylette zauważyłam,ze to one musza byc przyczyna potwornych kaców.Wystarczy,ze wypije 2 piwa,a przez noc i nastepnego dnia czuje sie bardzo nieciekawie.Poza tym pryszcze.Cera nic nie nie poprawila,mam taka sama jak sprzed brania pigulek. Wiec chyba musze zmienic pigulki na mocniejsze?

Pozdrawiam.
AdamsM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:59   #504
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Ja wczoraj połknęłam pierwszą tabletkę vibin mini Ale przeczekam raczej te opakowanie i dopiero przy kolejnym uznam że jestem w pełni zabezpieczona.... W czwartek miałam cytologię i skończyła się ona dość mocnym plamieniem (intensywne trwało ok 2 h) i przez kolejne dni miałam takie bardzo delikatne (lakarz zaznaczył żebym się tym nie denerwowała, że to normalne) tylko że ja akurat na dniach miałam też mieć miesiączkę która zaczyna się zazwyczaj jednodniowym plamieniem i nie wiedziałam czy to już okres, czy dalej od cytologii wczoraj się rozkręciło więc uznałam że to "już" i rozpoczęłam przyjmowanie vibin, tylko nie jestem pewna czy wczoraj był pierwszy dzień, o :P

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AdamsM Pokaż wiadomość
Cera nic nie nie poprawila,mam taka sama jak sprzed brania pigulek. Wiec chyba musze zmienic pigulki na mocniejsze?

Pozdrawiam.
pigułek anty nie bierze się na cerę z tym to by wypadało do dermatologa po odpowiednie leki nie sądzisz?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:45   #505
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Od 5 lat biorę Yasminelle, ale koleżanka mi powiedziała, że Naraya jest jej odpowiednikiem a jest tańsza, więc skuszona tym poszłam wczoraj do ginekologa. Wizyta była jedną z najgorszych jaką miałam przyjemność mieć w tej przychodni, lekarz całkowicie okazał olewający stosunek do mojej osoby, ale nie o tym....między innymi prosiłam go właśnie o Naraye, a gdy dzisiaj przyszłam do apteki zrealizować receptę która tak niechlujnie wypisał , że nie potrafiłam jej odczytać, okazało się, że wypisał mi receptę na Vibin Mini...jego szczęście, że skład jest identyczny jak u Yasminelle i Narayi. Narazie mam jeszcze jedno opakowanie Yasminelle (jestem w trakcie brania) wiec o Vibin nie mam wyrobionego zdania, ale chyba nie powinnam mieć powodu od obaw, skoro mają ten sam skład?

aa jeszcze jdna sprawa, właśnie doczytałam w ulotce, że "Celem pomocyw zapamiętaniu jak przyjmować produkt antykoncepcyjny, do kżdego blistra leku Vibin Mini dołączono 7 samoprzylepnych pasków z nadrukiem dni tygodnia"
Przejrzałam oba opakowania i ni cholibki nie mogę znaleźć tych pasków :P też tak macie? Wiem , że problem błahy, ale skoro juz piszą że je dają to dziwne , że nigdzie ich nie ma.....
ja niestety tez nie mialam zadnych samoprzylepnych pasków ale markerem czarnym sobie naznaczam kiedy wzieta tabletka.
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:58   #506
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez migotka2106_90 Pokaż wiadomość
ja niestety tez nie mialam zadnych samoprzylepnych pasków ale markerem czarnym sobie naznaczam kiedy wzieta tabletka.
Ja sobie na dole blistra nakleiłam mały paseczek "pon/wt" itp i wystarczy bo w każdym rzędzie zaczyna się od tego samego dnia:p
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:32   #507
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

dzięki
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 15:10   #508
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

dziewczyny w pierwszym tygodniu przyjmowania daylette wystąpiły u mnie ostre (wielokrotne) wymioty ale 7 h po przyjęciu tabletki. Czy antykoncepcja może być zmniejszona?
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:23   #509
bells999
Zadomowienie
 
Avatar bells999
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 1 203
Dot.: Yaz/Daylette/Vibin Mini - wątek zbiorczy! cz. 3

W ulotkach jest mowa o czasie do 4 godzin po przyjęciu tabletki, więc nie wydaje mi się, żeby to jakoś wpłynęło na zabezpieczenie.
__________________
Book Loaf
czytam, piszę, bloguję
jestem kotem z nosem w książce




www.DKMS.pl
wspólnie przeciw białaczce
bells999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:58   #510
czuupakabra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Problem z YAZ, czy ochrona zostanie zachowana...?

Witam.
Dzisiaj powinnam przyjąć pierwsza z 4 nieaktywnych tabletek yaz. Jest to moje pierwsze opakowanie. Niestety dzisiaj zaczynam brac antybiotyk o szerokim spektrum działania na bakterie. W tej sytuacji nie wiem czy powinnam wziąść tabletke placebo czy zacząć nowe opakowanie i przez jaki czas dodatkowo się zabezpieczać dodatkowo. Antybiotyk muszę brać przez 7 dni jednakże na ulotce nie pisało nic o interakcjach z tabletkami anty.
czuupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 21:56:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.