Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 21:51   #571
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A wiesz może czy będą w Inermisie?

Yennefer - zdjęcia w załączniku. Jak mówię - robione komórką, ale widać tą metaliczność, jak sądzę. I dziewczyny - to nie jest brokat, choć tak może wyglądać. On tak odbija światło.
Ale piękny ten błyszczyk. Przekonałaś mnie tymi zdjęciami, przy najbliższym zamówieniu w Inermisie wezmę conajmniej dwa.

P.S. Jakie ty masz piękne usta dziewczyno!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:06   #572
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale piękny ten błyszczyk. Przekonałaś mnie tymi zdjęciami, przy najbliższym zamówieniu w Inermisie wezmę conajmniej dwa.

P.S. Jakie ty masz piękne usta dziewczyno!
Postaram się któregoś dnia wkleić też ten brązowy (jaśniejszy), który mam. W każdym świetle jest inny. W dziennym to dość chłodny beż, a w sztucznym jest nie do opisania. Jest i śliwka, i brąz i srebrne refleksy.

PS. Dziękuję bardzo bardzo
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:22   #573
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Postaram się któregoś dnia wkleić też ten brązowy (jaśniejszy), który mam. W każdym świetle jest inny. W dziennym to dość chłodny beż, a w sztucznym jest nie do opisania. Jest i śliwka, i brąz i srebrne refleksy.

PS. Dziękuję bardzo bardzo
Koniecznie! Brązowe właśnie też mnie interesują.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:25   #574
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mogłoby. Ale czy Internetowy sklep zdecyduje się na szafę? Bo Hosenka pisała coś o szafie...
Ale... po co sklepowi internetowemu szafa? szafa jest potrzebna do sklepów realnych jako element kreacji na markę bardziej luksusową
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:28   #575
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ale... po co sklepowi internetowemu szafa? szafa jest potrzebna do sklepów realnych jako element kreacji na markę bardziej luksusową
Zauważ jednak co napisała Hosenka. Że asortyment będzie sprzedawany w szafach. Czyli może nie będzie sprzedawany na luz, akurat na tym się znam. Stąd moje pytanie, bo ja akurat w Inermisie zamówienia już składam nałogowo, jak co niektórzy na Truskawie, i byłabym niepocieszona, gdybym nie mogla nabyć tego wszystkiego w najłatwiejszy dla mnie sposób. Bo po sklepach to ja nie mam czasu łazić... Pytam dlatego, że na Inermisie pytałam i oni tam nic jeszcze nie wiedzą. Dziwne, nie?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:41   #576
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zauważ jednak co napisała Hosenka. Że asortyment będzie sprzedawany w szafach. Czyli może nie będzie sprzedawany na luz, akurat na tym się znam. Stąd moje pytanie, bo ja akurat w Inermisie zamówienia już składam nałogowo, jak co niektórzy na Truskawie, i byłabym niepocieszona, gdybym nie mogla nabyć tego wszystkiego w najłatwiejszy dla mnie sposób. Bo po sklepach to ja nie mam czasu łazić... Pytam dlatego, że na Inermisie pytałam i oni tam nic jeszcze nie wiedzą. Dziwne, nie?
Owszem, ale Hosenka mówiła o sklepach realnych. Szafa w sklepie internetowym to totalny nonsens, bo który klient miałby ją oglądać? Kartonowej Włodarczyk też sobie przecież nie postawią bo po co
Już nawet nie mówię o tym czy w Inermis nowa kolekcja Joko będzie czy nie (a obstawiam, że będzie, bo strzelili by sobie w kolano), tylko o bezsensowności pomysłu posiadania szafy-wystawnika w e-sklepie.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 00:43   #577
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior- śliczny ten błyszczyk. chyba też się skuszę do kompletu z cieniami. zresztą masz bardzo ładne usta, więc pewnie każde malowidło fajnie wygląda.

zamówiłaś cienie Metalic?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 01:50   #578
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Owszem, ale Hosenka mówiła o sklepach realnych. Szafa w sklepie internetowym to totalny nonsens, bo który klient miałby ją oglądać? Kartonowej Włodarczyk też sobie przecież nie postawią bo po co
Już nawet nie mówię o tym czy w Inermis nowa kolekcja Joko będzie czy nie (a obstawiam, że będzie, bo strzelili by sobie w kolano), tylko o bezsensowności pomysłu posiadania szafy-wystawnika w e-sklepie.
Ja się nie upieram. Tylko znam firmy kosmetyczne, które się upierają. Albo kupicie szafę, albo wcale. I stąd moje gdybanie.

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Ukrycior- śliczny ten błyszczyk. chyba też się skuszę do kompletu z cieniami. zresztą masz bardzo ładne usta, więc pewnie każde malowidło fajnie wygląda.

zamówiłaś cienie Metalic?
Dziękuję. A ja do tej pory głupia bardziej podkreślałam oczy, na usta nie zwracając przesadnej uwagi... Coś tam zawsze chlapnę z mojej szuflady błyszczyków i gra.
Cieni nie zamawiałam. Mam dwa z Bell z kolekcji diamentowej i dałam sobie szlabanik póki co. Ale czaję się na jeden jasny rozświetlający, pewnie kiedyś tam się skuszę, chyba że mi przejdzie...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:08   #579
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
O cenach wiem jedynie tyle, że mają być na poziomie Czekoladek .
Super! Mam tylko nadzieję, że tylko sklepy same nie podniosą cen Mi się podoba ta mozaika cieni do powiek i błyszczyki - piękne opakowania!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 18:30   #580
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Jak tylko opuściła mnie grypa to wyszłam i wróciłam z pudrem sypkim i linerem, Joko of kors Cienie Bell w musie diamentowe były jakoś przebrane i przez to wstrzymałam się jeszcze z zakupem. A faktycznie ładne są - można stopniować efekt, nie błyszczą bazarowo, mają bardzo przyjemną konsystencję, ale nie wiem jak ten brokat zachowa się na powiece - może się osypywać ostro.
Ps. to mój pierwszy liner i chyba wypaćkam cały od razu na próby ;-)
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 18:49   #581
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Jak tylko opuściła mnie grypa to wyszłam i wróciłam z pudrem sypkim i linerem, Joko of kors Cienie Bell w musie diamentowe były jakoś przebrane i przez to wstrzymałam się jeszcze z zakupem. A faktycznie ładne są - można stopniować efekt, nie błyszczą bazarowo, mają bardzo przyjemną konsystencję, ale nie wiem jak ten brokat zachowa się na powiece - może się osypywać ostro.
Ps. to mój pierwszy liner i chyba wypaćkam cały od razu na próby ;-)
A z pędzelkiem czy twardą końcówką (deep?).

Zdrówka!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 06:45   #582
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Jak tylko opuściła mnie grypa to wyszłam i wróciłam z pudrem sypkim i linerem, Joko of kors Cienie Bell w musie diamentowe były jakoś przebrane i przez to wstrzymałam się jeszcze z zakupem. A faktycznie ładne są - można stopniować efekt, nie błyszczą bazarowo, mają bardzo przyjemną konsystencję, ale nie wiem jak ten brokat zachowa się na powiece - może się osypywać ostro.
Ps. to mój pierwszy liner i chyba wypaćkam cały od razu na próby ;-)
Też kupiłam liner Joko - a kupiłaś z serii Virtual??
Co do brokatowych, diamentowy czy zwał jak zwał cieni Bell to póki co odpuszczam bo dostałam wczoraj piękne cienie do oczu i ust PUPA i są bardzo błyszczące dość błyszczenia póki co ale z drugiej strony wiosna i lato się zbliża
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:42   #583
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Hihi, ale mnie rozśmieszyło to gdybanie nad szafą w sklepie internetowym.

Chodzi o to, że Joko chce, by w normalnych sklepach ich produkty nie walały się gdzieś w paletach po stolikach, tylko żeby miały swoje własne miejsce w ich szafie. Dlatego te nowe kolekcje będzie sprzedawać tylko tym sklepom, które mogą je odpowiednio wyeksponować.

I jestem pewna, że na Inermisie kosmetyki będą, ciekawe tylko w jakich cenach.

BTW, słyszałam, że stopniowo Joko chce wycofać wszystkie te tańsze serie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:00   #584
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

BTW, słyszałam, że stopniowo Joko chce wycofać wszystkie te tańsze serie.
nieeeeeeeeeeeee wówczas sie zastrzelę bo te tanie serie sa bardzo dobre jakościowo
JOKO straci wiele w moich oczach...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:11   #585
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A z pędzelkiem czy twardą końcówką (deep?).

Zdrówka!
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Też kupiłam liner Joko - a kupiłaś z serii Virtual??
Co do brokatowych, diamentowy czy zwał jak zwał cieni Bell to póki co odpuszczam bo dostałam wczoraj piękne cienie do oczu i ust PUPA i są bardzo błyszczące dość błyszczenia póki co ale z drugiej strony wiosna i lato się zbliża
Liner Virtual, z pędzelkiem, bardzo mi się spodobał i faktycznie jest longlasting, jak napisali. W ogóle ta moja ulubiona drogeria z Joko, Bell itd. to mnie zawodzi ostatnio, bo za linerem musiałam lecieć do innej, te cienie musowe przebrane... No ale może na wiosnę im się odwidzi ;-)
A z Pupy to mi się błyszczyki spodobały i chyba szlaban pójdzie w odstawkę
Dziękuję zdrówka, już śmigam po drogeriach
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:37   #586
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hihi, ale mnie rozśmieszyło to gdybanie nad szafą w sklepie internetowym.

Chodzi o to, że Joko chce, by w normalnych sklepach ich produkty nie walały się gdzieś w paletach po stolikach, tylko żeby miały swoje własne miejsce w ich szafie. Dlatego te nowe kolekcje będzie sprzedawać tylko tym sklepom, które mogą je odpowiednio wyeksponować.

I jestem pewna, że na Inermisie kosmetyki będą, ciekawe tylko w jakich cenach.

BTW, słyszałam, że stopniowo Joko chce wycofać wszystkie te tańsze serie.
Ja akurat już pisałam w tym wątku, że pracowalam w drogerii i słyszalam już takie cuda od przedstawicieli kosmetyków, że nic by mnie nie zdziwiło... Stąd tylko moje dywagacje, nic więcej się za tym nie kryje.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
nieeeeeeeeeeeee wówczas sie zastrzelę bo te tanie serie sa bardzo dobre jakościowo
JOKO straci wiele w moich oczach...
A ja już wszystko wiem, oczywiście z Inermisu. Oczywiście nie wytrzymałam i w związku ze sporym zastrzykiem finansowym domówiłam sobie parę rzeczy wczoraj, m.in. puder sypki Virtual 025 i przy okazji podpytałam o co biega. Więc Virtual będzie normalnie marką w sprzedaży, natomiast nie będzie już starych produktów pod marką Joko, z wyjątkiem odżywek bodajże (chwała, bo ja kocham te odżywki), czyli np. pudrów Colour Collection. Teraz już jest wyprzedaż końcówek i będą tylko te nowe Joko. A błyszczyki Chocolate będą wszystkie gdzieś w kwietniu!!! (hurrra, bo moja 200 się kończy, tak ją uwielbiam). Także Susanna - spokojnie - nasze kochane eyelinerki zostają
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:46   #587
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

I od dzisiaj też moje ukochane Tak mi fajnie wyszły kreski z tym Virtualem,że szkoda zmyć ;-)
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:49   #588
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A ja już wszystko wiem, oczywiście z Inermisu. Oczywiście nie wytrzymałam i w związku ze sporym zastrzykiem finansowym domówiłam sobie parę rzeczy wczoraj, m.in. puder sypki Virtual 025 i przy okazji podpytałam o co biega. Więc Virtual będzie normalnie marką w sprzedaży, natomiast nie będzie już starych produktów pod marką Joko, z wyjątkiem odżywek bodajże (chwała, bo ja kocham te odżywki), czyli np. pudrów Colour Collection. Teraz już jest wyprzedaż końcówek i będą tylko te nowe Joko. A błyszczyki Chocolate będą wszystkie gdzieś w kwietniu!!! (hurrra, bo moja 200 się kończy, tak ją uwielbiam). Także Susanna - spokojnie - nasze kochane eyelinerki zostają
A wiedzieli coś na temat nowej kolekcji?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:54   #589
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
A wiedzieli coś na temat nowej kolekcji?
Tak. Ok. miesiąca jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość.

EDIT: potwierdzam już wcześniej pojawiającą się tu informację. Ceny będą w okolicach czekoladek albo ciut taniej.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 00:05   #590
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

witam
zachecilyscie mnie do poszukania w sklepach produktow tej firmy. Jak do tej pory uzywalam tylko ich holograficznego lakieru do paznokci- przez czysty przypadek odziedziczonego po kolezance. Faktycznie rewelacyjny, jedyny problem to trwalosc ale okazalo sie, ze jesli polozyc na wierzch bezbarwny to trzyma sie znakomicie przez pare dni. Wie ktoras z Was moze, czy jest jakis sklep w Kielcach, ktory sprzedaje ich produkty?
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 00:14   #591
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Tak. Ok. miesiąca jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość.

EDIT: potwierdzam już wcześniej pojawiającą się tu informację. Ceny będą w okolicach czekoladek albo ciut taniej.
dzięki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:42   #592
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja też wreszcie dorwałam swoją czekoladkę. Puder jest suuuper
Kupiłam też cienie chocolate, ale jak na razie stwierdzam, że są tragiczne ciężko się rozprowadzają i w ogóle trudne w obsłudze, zamiast koloru robią mi się bure, nierówne plamy

Zamówienie oczywiście z Inermisu. Siła Wizażu
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:54   #593
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Ja też wreszcie dorwałam swoją czekoladkę. Puder jest suuuper
Kupiłam też cienie chocolate, ale jak na razie stwierdzam, że są tragiczne ciężko się rozprowadzają i w ogóle trudne w obsłudze, zamiast koloru robią mi się bure, nierówne plamy

Zamówienie oczywiście z Inermisu. Siła Wizażu
Jestem w szoku. Dla mnie to przyjemne satynowe i prościutkie w nakładaniu cienie. I cieniuje się nimi dobrze nawet na bazie Artdeco, która podobno to utrudnia. A który masz kolor? Bo może to od odcienia zależy? Ja mam taki brąz w kolorze gorzkiej czekolady z jasniutkim kremem...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:05   #594
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No właśnie też brąz z kremowym nr 853.
Nakładałam na bazę Lumene, najpierw aplikatorem z zestawu, a potem pędzlami Sephory, ale i tak straszna lipa. Może one tylko na początku tak i później się wyrobią
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:22   #595
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
No właśnie też brąz z kremowym nr 853.
Nakładałam na bazę Lumene, najpierw aplikatorem z zestawu, a potem pędzlami Sephory, ale i tak straszna lipa. Może one tylko na początku tak i później się wyrobią
Ja nakłądam właśnie pędzlami z Sephory. I naprawdę je lubię... A nie znoszę tempych cieni, dlatego nie kupuję Inglota, któego kiedyś lubiłam. Bo jakieś tempe są na moich powiekach. No zagadka dla mnie!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:04   #596
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Przetestowałam wszystkie numery cieni Chocolate i są doskonałej jakości. Jeżeli z Twoim jest coś nie tak, poprosiłabym Inermis o reklamację. Znając dobrą renomę tego sklepu, napewno to załatwią z producentem.
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:09   #597
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Przetestowałam wszystkie numery cieni Chocolate i są doskonałej jakości. Jeżeli z Twoim jest coś nie tak, poprosiłabym Inermis o reklamację. Znając dobrą renomę tego sklepu, napewno to załatwią z producentem.
Najśmieszniejsze jest to, że ja mam z tego samego źródła... Ale potestuj Sunny, bo może faktycznie coś z nim nie tak.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:44   #598
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Joko wprowadziło 20 nowych kolorów lakierów do swojej kolekcji pod nazwą "Virtual by Joko". To chyba potwierdza rewelacje z Inermisu . Kolory fajne dużo fioletu, czerwieni, jest też pomarańcz, żółty i jeden taki cudnie mieniący się na niebiesko brąz. De facto 20 nowych kolorów Virtual by joko stoi w gablotce ze starymi lakierami JOKO.... ot i już mamy..... Virtual zostaje - tanie produkty Joko będą "Virttual by joko" a JOKO będzie droższe, lepsze i ..... piękniejsze .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lakiery.jpg (109,4 KB, 60 załadowań)
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:49   #599
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

fajne te lakiery- dwa z prawej strony.

w ogóle to przypomniało mi się, że ktoś tu się pytał o te cienie Autumn Leaves. mój granat jest granatem na oku jeśli nałożę go na mokro. przepraszam, że dopiero teraz piszę, wypadło mi to z głowy.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:59   #600
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Joko wprowadziło 20 nowych kolorów lakierów do swojej kolekcji pod nazwą "Virtual by Joko". To chyba potwierdza rewelacje z Inermisu . Kolory fajne dużo fioletu, czerwieni, jest też pomarańcz, żółty i jeden taki cudnie mieniący się na niebiesko brąz. De facto 20 nowych kolorów Virtual by joko stoi w gablotce ze starymi lakierami JOKO.... ot i już mamy..... Virtual zostaje - tanie produkty Joko będą "Virttual by joko" a JOKO będzie droższe, lepsze i ..... piękniejsze .
Ładne. Jaka szkoda, że ja nie mam cierpliwości do kolorowych lakierów. Przynajmniej na tym polu mogę oszczędzić moją skromną pensyjkę. ALe ładnie sobie paznokcie podreperowałam odżywkami Manicure Salon.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.