MMowe ploteczki-czesc...III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 22:09   #121
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Muszę się Wam pochwalić-jestem tak zadowolona z wyników dukana.
Wprawdzie sporo cwicze, zaczęłam teraz HITT polecony przez znajoma wizazanke, ale efekty są świetne i czuje się super. Z 64kg do 57 teraz w ciagu 1,5miesiaca i rozmiar z 40 na 36

Kto się dołącza do dukanowania??
Ja chętnie ! Ale mam słabą silną wolę
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:16   #122
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Paulo-ale efekt jo jo czy chcesz wiecej zrzucić teraz? Chętnie pomotywuje i będę wspierać nawet założyłam album dukana z jedzonkiem, robiłam dla mamy początkowo ale dodalam pare zdj na wizaz-muszę załadować resztę
Najbardziej brakuje mi kogoś do ćwiczeń i biegania. Nikomu się nie chce
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:20   #123
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

ja bym chetnie pobiegala,ale za daleko mieszkasz
co tam mialas mi napisac??mysl

nie wiem,ale powiem,ze widzialam Cie nie raz i 40-stki rozm nigdy nie mialas!zawsze zgrabna,szczupla,Madzia jest wysoka do tego ,nie to co ja karakan

Natala jestes kobieta sukcesu,do tego piekna,nic tylko byc szczesliwa!

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Madziu a wlasnie czym sie rozni ten co ja mam kremu bb od tego co Ty?
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:20   #124
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Natalko-no to startujemy?? Od wtorku, by się nie zniechęcać na wstępie ze w okropny poniedziałek i jeszcze dieta! Ale ona jest fajna, naprawdę

Pisze słowo z końcówka żeńska -tym chciałam i tel automatycznie poprawia mi na męska i tak non stop! Głupi szowinistyczny tel ja Cię przeprogramuje
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:25   #125
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Madziu skoro schudlas to po co dalej ciagnac diete?

Natala a kopala nie chcesz?z czego nastepna chce sie odchudzac??!!!
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:28   #126
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Emilko, znalazłam fajna recenzje przed zakupem i nią się sugerowalam. Therese pisze:" The only reason why I stopped using this product is because I found Lioele Triple the Solution. It is similar to Beyond Solution except that Triple the Solution has more nourishing products such as whitening and anti-wrinkle agents and also SPF. I can actually see the dramatic changes on my skin."


Cała recenzja na http://bbcreamqueen.com/bb-cream-rev...yond-solution/

Potestuj to co dostaniesz i zawsze mogę się moim triple podzielić. Na dniach Ci przyjdzie bo zamawialas od tej samej dziewczyny co ja, tylko tydzień czekałem.

No miałam 40, naprawdę. Teraz jeansy sprzed 5lat mu spadają i okazuje się ze to jednak droga dieta-trzeba garderobę wymieniać. Tak mi mów

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Zastukam się na tej klawiaturce.
Emilko bo ona na tym polega. Są 3glowne etapy by nie byli efektu jojo, metabolizm się poprawił, a ćwiczyć to i tak lubię.
I na cerę dukan dobrze działa, bo białko.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:30   #127
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

No ja teraz też mam wannę, a wcześniej przez 10lat nie miałam, a jeszcze wcześniej też miałam :P I sam prysznic mnie przeraża, więc wanna jednak będzie jak nic

Podziwiam Was dziewczyny, że na Dukanie wytrzymujecie. Moja pracownica też na niej była, i bardzo ładnie schudła, ale widziałam jak strasznie się ogranicza, i że nic praktycznie nie mogła jeść z tego co my jedliśmy więc nawet do niej nie podchodzę. Za to jak się wreszcie przeprowadzę, to przechodzę na South Beach, i już się nie mogę tego doczekać Już kiedyś na niej bardzo ładnie schudłam.

Młoda - co do książek - ja sobie właśnie ściągnęłam Making Faces i Face Forward z netu, tzn mój Misiek mi ściągnął, więc jak je obadam to wtedy zdecyduję czy zakupić A jakbyś chciała to Ci prześlę, zajmują jakieś kilkadziesiąt mb chyba
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 23:00   #128
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

ok,dzieki Madzia
ciekawe jak w ogole beda sie te kremy mi spisywac
z pospiechu mialam wziasc taki jak Ty a wcisnelam kup na ten co kupilam
no nic

cwiczysz mowisz a co?
ja jakos nie jestem systematyczna a powinnam,bo cialo mam sflaczale i za pare lat to bede zwijac skore z biustu,bo bede przydeptywac

zmykam spac
dobranoc kochane
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 08:02   #129
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Dzien dobry

Fergi
mozesz mi o tej diecie opowiedziec cos dokładniej? Ja załamana juz jestem . Ostatnio przeszłam na pieczywko waza, na takie kółeczka ryzowe itp i.... przytyłam 3 kilo !!!!! Oczywiscie nie przez waze tylko tak o !!! W niedawno kupione spodnie sie nie meszcze!!!!
Musze szybko schudnac
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 08:53   #130
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

wreszcie moge cytowac

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
No ja teraz też mam wannę, a wcześniej przez 10lat nie miałam, a jeszcze wcześniej też miałam :P I sam prysznic mnie przeraża, więc wanna jednak będzie jak nic

Podziwiam Was dziewczyny, że na Dukanie wytrzymujecie. Moja pracownica też na niej była, i bardzo ładnie schudła, ale widziałam jak strasznie się ogranicza, i że nic praktycznie nie mogła jeść z tego co my jedliśmy więc nawet do niej nie podchodzę. Za to jak się wreszcie przeprowadzę, to przechodzę na South Beach, i już się nie mogę tego doczekać Już kiedyś na niej bardzo ładnie schudłam.

Młoda - co do książek - ja sobie właśnie ściągnęłam Making Faces i Face Forward z netu, tzn mój Misiek mi ściągnął, więc jak je obadam to wtedy zdecyduję czy zakupić A jakbyś chciała to Ci prześlę, zajmują jakieś kilkadziesiąt mb chyba
Tez sobie nie wyobrazam miec tylko prysznic Wanna jednak musi byc. Moi rodzice sie "urzadzili"-maja ogromna wanne w lazience na pietrze i prysznic na parterze, marzy mi sie miec kiedys dom wlasny..
I gratuluje i zazdroszcze Ci urzadzania mieszkania strasznie
Jakbys potrzebowala pomocy lub rady w urzadzaniu itp to ja bardzo chetnie, uwielbiam wystroj wnetrz

A jak sie udalo schudnac tej kolezance..? Przyznam Ci szczerze ze ja tak na maxa nie przestrzegam-np w 2 tyg diety mielismy wyjscie z pracy no i pilam i winko(ok, UPILAM SIE jak szalona) i jedlismy-niby staralam sie wybrac rzeczy mniej wiecej zgodne z zalozeniami diety ale napewno byly tam i wegle i tluszcz. I nic sie nie stalo..
nawet slodycze-batoniki proteinowe(strasznie drogie sa tylko), mozna piec sernik, ptasie mleczko, galaretki.. I podjadalm slodycze czasami i tak, jestem uzalezniona i juz
A codzienna dieta-wogole nie czuje sie glodna ani super ograniczona.. W weekend np gotujemy wspolny posilek z tztem i on je "moje" jedzenie tyle ze dodaje sobie ziemniaki, kasze lub ryz-dzieki temu i on troche zdrowiej sie odzywia, mniej smazymy itd.. Kurczak w panierce z otrebow i jajka, smazony bez tluszczu jest nawet smaczniejszy niz klasyczna panierka z bulki i w oleju..

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
ok,dzieki Madzia
ciekawe jak w ogole beda sie te kremy mi spisywac
z pospiechu mialam wziasc taki jak Ty a wcisnelam kup na ten co kupilam
no nic

cwiczysz mowisz a co?
ja jakos nie jestem systematyczna a powinnam,bo cialo mam sflaczale i za pare lat to bede zwijac skore z biustu,bo bede przydeptywac

zmykam spac
dobranoc kochane
emilka, ale mamy rozne cery i moze sie okazac ze moj by Ci wogole nie pasowal a Twoj bedzie idealny. Wiem ze Ty glownie chcesz by matowilo-Triple niespecjalnie matuje. Przynajmniej nie jest to jego nr 1 w dzialaniu. natomiast Beyond matuje lepiej-wiec glowa do góry i napisz koniecznie jak dojda

tez nigdy nie bylam systematyczna.. slomiany zapach itp-ale teraz sie zawzielam i nawet tz jest w szoku.. Ale tak sobie wbilam do glowy ze chce/musze/lubie ze czulabym sie winna siedzac przed tv. Przeciez mozna ogladac film i machac hantlami

Robie HIIT(czyli High Intensity Interval Training) bardzo intensywny-na orbitreku, 30-40min rozciagajacych i brzuszkow/A6W, ciezarki i jaka mi sie przypomni cos to jeszcze to..jakies elementy jogi, pilates.. roznie, zeby sie nie znudzic

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Fergi mozesz mi o tej diecie opowiedziec cos dokładniej? Ja załamana juz jestem . Ostatnio przeszłam na pieczywko waza, na takie kółeczka ryzowe itp i.... przytyłam 3 kilo !!!!! Oczywiscie nie przez waze tylko tak o !!! W niedawno kupione spodnie sie nie meszcze!!!!
Musze szybko schudnac

Mlodusiu moj kochany-to zabieramy sie za Ciebie
Pieczywo waza itp to jest troche pulapka.. i wiekszosc produktow light niekoniecznie spowoduja utrate wagi.

Powiedz mi-lubisz otreby owsiane, nabial, kurczaka, serek wiejski(ten cottage cheese), ser bialy, jajka, chude mieso, wedliny, owoce morza i tym podobne? jesli tak to dobrze, bo dieta bazuje przez wiekszosc czasu na tym. Sa 3 etapy-pierwszy to 2-5 dni, tylko i wylacznie proteiny-czyli to co wymienilam. nastepny trwa tak dlugo az schudniesz do wymarzonej wagi-i uwierz-schudniesz. Przynajmniej ja nie znam przypadku ze komus sie nie udalo-no chyba ze ktos po 3 tyg przerwal, a ta dieta troszke dluzej trwa. Nazwijmy ja zreszta nie tyle dieta, co zmodyfikowanym sposobem odzywiania. Teoretycznie mozna wrocic do nawykow zywieniowych sprzed dukana po zakonczeniu diety-ale watpie czy widac fajne, szcuplejsze cialo nadal mamy ochote na gigantyczna porcje frytek czy litr lodow. Chyba jakos organizm sam sie przestawia i ma sie mniejsza ochote. Mozna to jesc-ale np mniejsze ilosci-i wilk syty i owca cala

ok, teraz-drugi etap-jesz wymienione nabialowo-proteinowe dania plus warzywa. niemal wszystkie. Podesle Ci linki pozniej, jest watek na wizazu, warto tez ksiazke kupic-ale ja przyznam sie ze jej nie przeczytalam. Sciagnelam tylko po ang i przelecialam ale na necie jest 90% tego co w ksiazce.
Mozna gotowac naprawde pyszne rzeczy, pierwszy raz w zyciu golabki robilam

dodam pare zdjec, mam nadzieje ze zaladuje.


Pozniej 3 etap-gdy juz schudniejsz do wymarzonego progu, dodajesz nowe produkty, owoce, pieczywo, dwa dni w tyg tzw uczta czyli jesz na co masz ochote, pizza, winko, chinszczyzna, itp..i to trwa 10xilosc utraconych kg.

do konca zycia-warunek utrzymania wagi-jeden dzien proteinowy w tyg i codziennie 2 lyzki otrebow. caly czas trwania diety 2 lyzki otrebow dziennie. Wiem jak bardzo lubisz chleb-ja tez-i tez myslalam ze mi go bedzie brakowalo-a tymczasem znalazlam przepis na chleb dukana, na otrebach, troche zmodyfikowalam i jest pyyysszny!

zaczynamy od wtorku, nie ma co zwlekac

jednak nie moge zdjec zaladowac, czesc jest tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4896

a tu jest chleb: http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=3242

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Jezu, jaki post. Przepraszam
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:15   #131
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Miss to sie zrobilas na szaro co??
tak to jest jak ktos nie potrafi byc cierpliwy i odczekac swoje
No właśnie ja chciałam być cierpliwa! Dlatego zamówiłam z GB, a nie z Polski. Ja po prostu chciałam "oszczędzić"

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Miss ale sie załatwiłas z ta paletka, a powiedz Ty mi jeszcze czy Ty ta kreske malujesz mokrym pedzlem czy suchym?
Kreskę na tym filmie malowałam suchym pędzlem. Bardzo rzadko maluję mokrym.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Miss czaję się na twoj konkurs...ciekawe czy coś przyjdzie mi do głowy
Zapraszam serdecznie Japonia to wdzięczny temat, więc na pewno coś wymyślisz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Fergie, co do diety proteinowej...
moja nefrolog bardzo krytycznie wyrażała się o tej diecie, z reszta jak większość lekarzy, których znam. A znam baaaardzo wielu, bo jestem hipochondryczką :P

Ta dieta niszczy nerki (ja przez to nie mogę jej absolutnie stosować) i bardzo zakwasza organizm. Przez to drastycznie zwiększa się ryzyko nowotworów, bo one "uwielbiają" kwaśne środowisko.

Nie, żebym straszyła, ale każdy kto chce przejść na tę dietę powinien znać i PLUSY, i MINUSY.
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 09:19   #132
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Witam

Ale dawno mnie tu nie było tz. podczytuję Was, ale nie piszę

Fergii ja na pewno skorzystam z diety ale pewnie za jakiś rok dopiero Na pewno mi się przyda, pewnie będę musiała kupę kg zgubić :P

Co do paletek to kusicie, nawet wczoraj miałam kliknąć na allegro bo z zagranicy nie będę ściągać bo nie mam jak zrobić przelewu. Więc pozostaje jedynie allegro
Kuszą mnie też pędzle Maestro hahaha za dużo oglądam Waszych recenzji

Pozdrawiam
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:34   #133
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

dzien dobry To i ja sie wtrace jesli o dietach mowa bo jakis czas temu stosowalam SB...porownywalam obie diety i stwierdzilam ze na Dukanie nie potrafilabym wytrwac bo jest to dosc rygorystyczna dieta, na SB spokojnie da sie przezyc i nie chodzi sie glodnym juz w pierwszej fazie nie trzeba wielu wyrzeczen, wystarczy odstawic slodycze (choc dopuszczalna jest ciemna czekolada do 75cal), owoce, produkty maczne, kasze, ryz i niektore warzywa, mozna jesc smazone, omleciki...wiec posilki sa pozywne a efekty juz po tygodniu widac

Natala gratulowalam Ci juz w klubie ale piszesz ze nie zagladalas tam wiec napisze jeszcze tutaj...ogromne GRATULACJE!!!
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:08   #134
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Fergi nie było jojo w dosłownym tego słowa znaczeniu tylko porzuciłam dietę w trakcie II fazy. Schudłam 4 przybyło 3, ale mam do zrzucenia więcej niestety.
Ja na SB też byłam i mi się podobała ale tak jak powiedziałaś za dużo swobody daje a ja potrzebuję teraz mocnego kopa. Jak ktoś ma mniej kg do zrzucenia to polecam to tak naprawdę bardzo zdrowy styl odżywiania.
Wiem że proteinowa ma wielu przeciwników, trzeba pić bardzo dużo wody żeby chronić nerki.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:09   #135
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

wreszcie udało mi się tu zajrzeć zabiegana jestem na maxa

Widzę że się ostro dietujecie? Podziwiam, ja bym nie potrafiła.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:20   #136
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Witam

Ale dawno mnie tu nie było tz. podczytuję Was, ale nie piszę

Fergii ja na pewno skorzystam z diety ale pewnie za jakiś rok dopiero Na pewno mi się przyda, pewnie będę musiała kupę kg zgubić :P

Co do paletek to kusicie, nawet wczoraj miałam kliknąć na allegro bo z zagranicy nie będę ściągać bo nie mam jak zrobić przelewu. Więc pozostaje jedynie allegro
Kuszą mnie też pędzle Maestro hahaha za dużo oglądam Waszych recenzji

Pozdrawiam
wizaz to nie tylko swiatynia wiedzy.. ale nagle uswiadamiasz sobie ze jest tyle produktow bez ktorych nie da sie zyc

Ty narazie lepiej wogole nie mysl o diecie, dobrze sie odzywiaj i dbaj o siebie

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
(..)
Fergie, co do diety proteinowej...
moja nefrolog bardzo krytycznie wyrażała się o tej diecie, z reszta jak większość lekarzy, których znam. A znam baaaardzo wielu, bo jestem hipochondryczką :P

Ta dieta niszczy nerki (ja przez to nie mogę jej absolutnie stosować) i bardzo zakwasza organizm. Przez to drastycznie zwiększa się ryzyko nowotworów, bo one "uwielbiają" kwaśne środowisko.

Nie, żebym straszyła, ale każdy kto chce przejść na tę dietę powinien znać i PLUSY, i MINUSY.
dobrze ze to napisalas, bo widze ze moj post brzmi w sumie jak poemat pochwalny.
Kazda dieta ma okreslony skutek na nasz organizm. Wykluczam wogole z tego zakresu diete kopenhadzka i inne tego typu wariactwa(np jablka przez tydzien.. moje wspolokatorka na studiach.... tylko... jablka).. i jesli mamy do czynienia juz z otyloscia lub duza nadwaga to trzeba zawsze konsultowac sie z lekarzem. Natomiast jesli mamy dobre wyniki badan i pare kg do zrzucenia to nie wyrzadzi nam to zadnej szkody-choc trzeba naturalnie zrobic research przed startem.

Nie mialam nigdy problemow z nerkami, wyniki badan wzorowe, natomiast wieczne bole glowy ktore slabna na Dukanie. Poza tym pije conajmniej 2-3 litry wody dziennie.


Mysle ze 2-3 miesiace na proteinach nie wywalaja raka od razu

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

i jeszcze zapomnialam napisac-kiedy babcia odeszla...(dzis sie znowu poplakalam z tego powodu..ale to egoistyczne, powinnam myslec ze Jej jest juz lepiej, a nie o sobie i ze ja tesknie ) jadlam normalnie.. slodycze-duzo(!)mimo ze to w polowie diety bylo.. i ku mojemu zaskoczeniu nie przytylam nic pozniej..
pewnie wyplakalam z 5kg..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-09-22 o 10:26
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:03   #137
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

witam ,witam

dam znac,jak tylko przyjda te kremiki

dzis wolne od niankowania,jutro powrot
posprzatalam,mialam w planie jakis makijaz,ale ...nie chce mi sie,bo trzeba by wyjsc z synkiem na spacer a tak znow sie to odwlecze
poki nie pada a lało niemilosiernie rano i cala noc

Miss tez czytalam,ze ten Dukan do dla ludzi zdrowych jak tzw `ryba`
ja nigdy dzieki Bogu nie musialam stosowac diety i uwazam,ze wiele dziewczyn tez przesadze i odchudza sie z tzw `kosci na osci` i tyle :P

milego dnia kochane
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:21   #138
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Miss a na ten Twoj konkurs to musi byc makijaz uzytkowy czy moze byc zwariowany?
Bo mi wczoraj w nocy pomysł wpadł ale do uzytkowych to on nie nalezy

A co do diet to jak zawsze okazuje sie ze najlepszy jest zdrowy rozsadek. Pilnowanie siebie, troche ruchu, mniej słodyczy i tłustego zarcia, warzywka, owoce i samo spadnie... ale ja bym chciała juz miec jakies efekty
Musze poczytac o tym dukanie bo mnie krew zalewa

Fergi
daj mi prosze linka do tej strony z opisem bo ja na jakies strony dziwnej tresci trafiam

No i powiem Wam jeszcze tu w klubie juz pisałam . Dostałam moja 2 ksiazke o makijazu. Tym razem jest to "face forward", zamowiłam jeszcze "making faces" w ten sam dzien i tez ma mi dzis przyjsc ale obie pozycje wysłali innymi kurierami... . Ten z normalnej poczty chodzi kolo 12 i juz był, a ten kurier to chodzi jak che...
A ja chciałam maseczke robic

No i Dee dzieki za propozycje, ja tez widziałam je całe w sieci ale nie podobaja mi sie w tej formie. Zdjecia sa przede wszystkim gprszej jakosci no i co ksiazka to ksiazka- tzn ja tak uwazam
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:28   #139
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

A co mi tam wypowiem się
Co do wanny to ja tutaj gdzie teraz mieszkam mam 2 łazienki - w sypialni w łazience mamy prysznic a w tej drugiej wannę. I jak początkowo uwielbiałam wylegiwać się w pianie to w Ie przeszło mi zupełnie. Z tej wanny tutaj skorzystałam 1 raz przez ponad 2 lata. Mój mąż w ogóle w tej wannie nie był
W Polsce jak jestem to wkurza mnie że nie mam ani u siebie ani u TZ prawdziwego prysznica tylko taka prowizorka czyli tylko słuchawka prysznicowa w normalnej wannie.
I po zakupie mieszkania w PL rozmawiałam z TZ właśnie o tym i stanęło na prysznicu (bo bez niego już nie umiem funkcjonować) ale z głębokim brodzikiem (możne pupę sobie pomoczyć , wykąpać dziecko, coś przeprać ręcznie itp.)
A i są też takie fajne, pełnowymiarowe wanny ale obudowane jak prysznic (ale ja mam w PL za małą łazienkę na to )
I chyba jestem jedyną zwolenniczką prysznica na MM

Co do diety to na Dukanie są efekty na pewno. Wiele osób ode mnie z pracy i z pracy TZ ją stosuje. Wszyscy schudli dużo. Jednak kilka osób zrezygnowało po 2,3 tyg. Jednak ta dieta wymaga trochę poświęcenia.
Ja byłam na diecie SB (wiem wiem już wam to pisałam) i schudłam co mi się nigdy nie udawało. Waga mi się trzyma i planuję jeszcze jedno podejście aby zrzucić jeszcze co nieco przed świętami (bo trzeba będzie bikini założyć hehe)
Więc ja polecam dla tych ze słabszą wolą SB bo jest mniej rygorystyczna a efekty bardzo, bardzo widoczne
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 12:28   #140
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

czemu dziwne strony ?
pierwsze 3 z google http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...a52dd4d956ba24

ta jest dosc fajna, ale pobiezna: http://www.dieta-dukan.pl/
i na wizazu jest sporo.


jesli dukan dla Ciebie bylby za rygorystyczny to sprobuj moze SB-ja nie odczuwam zadnego dyskomfortu na proteinach-a lubi pojesc dobrze
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:33   #141
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Fergi czy te kremy BB da się dostać tutaj gdzieś na miejscu czy tylko na ebayu?
I zazdroszczę zapału do ćwiczeń bo mnie to jest bardzo potrzebne ale nie umiem się zebrać :P
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:39   #142
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

ale ja dzisiaj pracuje.. znowu zostane do 20 ale dzis z wlasnej winy

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Fergi czy te kremy BB da się dostać tutaj gdzieś na miejscu czy tylko na ebayu?
I zazdroszczę zapału do ćwiczeń bo mnie to jest bardzo potrzebne ale nie umiem się zebrać :P
na ebayu tylko ale wiem ze sa tez sprzedawcy z UK wiec szybciej bedzie wysylka

a mi brakuje kogos do cwiczen i mobilizowania szkoda ze w centrum nie mieszkasz
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:47   #143
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Miss a na ten Twoj konkurs to musi byc makijaz uzytkowy czy moze byc zwariowany?
Bo mi wczoraj w nocy pomysł wpadł ale do uzytkowych to on nie nalezy
Kochana, jedynym ograniczeniem w tym konkursie jest Twoja wyobraźnia. Absolutnie nie musi to być makijaż użytkowy.
Powodzenia!
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:49   #144
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ale ja dzisiaj pracuje.. znowu zostane do 20 ale dzis z wlasnej winy



na ebayu tylko ale wiem ze sa tez sprzedawcy z UK wiec szybciej bedzie wysylka

a mi brakuje kogos do cwiczen i mobilizowania szkoda ze w centrum nie mieszkasz
Ja właśnie się naczytałam że na ebayu jest masa podróbek bb i na razie nie zamawiam bo się aż tak nie zagłębiłam w temat. Ale mnie kuszą
I ja nie tylko w centrum nie mieszkam bo ja nawet w Dublinie nie mieszkam
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:18   #145
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Kusi mnie Twoj konkurs Miss ale ja nawet nie mam konta na YT
narazie ograniczam sie do ogladania Twoich filmikow, masz taaaaki uspokajajacy glos...
Ale fajne te pedzle

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja właśnie się naczytałam że na ebayu jest masa podróbek bb i na razie nie zamawiam bo się aż tak nie zagłębiłam w temat. Ale mnie kuszą
I ja nie tylko w centrum nie mieszkam bo ja nawet w Dublinie nie mieszkam
Trzeba uwazac ze sprzedawca, patrzec na pozytywy.. Shirpa poleca ruby-cos tam, ja kupowalam u.. nie pamietam jej nicka, ale Emila tez od niej zamowila..
Zamow zamow
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:55   #146
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

nie kuście BB
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:10   #147
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Kochana, jedynym ograniczeniem w tym konkursie jest Twoja wyobraźnia. Absolutnie nie musi to być makijaż użytkowy.
Powodzenia!
A ile makijazy mozna dodac? Bo mi własnie 2 pomysł do głowy wpadł
Upierdliwa jestem, wiem

Fergi no tez mi problem- brak konta na YT. 2 min i konto załozono i nie musisz cały czas nagrywac tylko np miec konto na potrzeby konkursów. Jest pare takich dziewczyn
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:34   #148
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A ile makijazy mozna dodac? Bo mi własnie 2 pomysł do głowy wpadł
Upierdliwa jestem, wiem
Nie ma ograniczeń co do ilości makijaży
Cieszę się, że zadajesz pytania, bo to są wątpliwości, które może mieć każda "potencjalna" uczestniczka
Zrobię dzisiaj, albo jutro regulamin do tego konkursu, uwzględniający Twoje pytania Więc pytaj ile wlezie
__________________


MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:34   #149
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
No tak, można descansar y relajarse Ale też miejsca nie mam zbytnio, cała łazienka ma 3,7m :P Z drugiej strony widziałam takie wanno-prysznice w Castoriamie... Ehh, ciężkie wybory :P
Sii Ja mam mieszkanie pod W-wą-Piaseczno ,wynajmuję co prawda, malutkie-kawalerka ale piękne (swoją drogą to czasem się zastanawiam czy nie lepiej mieć małe mieszkanie a ślicznie urządzone,wszystko pasuję a nie duża chałupa i graty jakieś każde z innej bajki..) i tam jest mała łazienka i jest wanna ,ma chyba 1,5 m ale zawsze wanna :d

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Pilarku-czy Ty naprawdę moja cerę widzialas kochana?
Jak znajdę chwile w weekend to zrobię zdjęcia przed i po z bb cream i pokaże Wam, tylko ze teraz jest naprawdę ładnie-mineraly, inna dieta i odstawienie tabletek dały efekty w postaci normalniejszej cery która szalała odkąd przeprowadziłam się tutaj (Kasiu, Emilko-tez tak mialyscie?) no i teraz rozwazna pielęgnacja i bb cream .. I wreszcie, uff można powiedzieć ze jestem zadowolona z cery.

Dla porównania- lioele triple ma tak dobre krycie jak popularny revlon colorstay, matuje niestety krócej-ale na wysoka ochronę przeciwsłoneczna i leczy skórę. Gołym okiem po paru dniach widać poprawę gladkosci, jedrnosci, kolorytu i kondycji. Niespodzianki na skórze możesz pokryć korektorem mineralnym. Missha ma z kolei mniejsze krycie ale trwałość zadowalająca.


Emilko coś miałam Ci pisać ale zanim to nastukalam na tel to zapomniałam

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Greatdee-zdecydowanie wanne-nie narozna,tylko profilowana wodooszczedna ale z panelem/szyba rozkładana czyli funkcja prysznica. Są takie ładne designy tych płyt oslaniajacych ze pięknie przemienia Ci łazienkę w salon kapialniany.
W wersji mega z dyszami do jazuzzi


Najbardziej podobają mi się takie wanny bez osłony dolnej, wolno stojące, np ze emalia z ciemnego złota, ale tu już osłona nie pasuje lub tylko miękka, materialowa-czyli baldachim powstanie-a to już wyznacza bardzo styl łazienki, no i wg mnie jest średnio higieniczna.


Muszę się Wam pochwalić-jestem tak zadowolona z wyników dukana.
Wprawdzie sporo cwicze, zaczęłam teraz HITT polecony przez znajoma wizazanke, ale efekty są świetne i czuje się super. Z 64kg do 57 teraz w ciagu 1,5miesiaca i rozmiar z 40 na 36

Kto się dołącza do dukanowania??
Z kości na ości chyba z tą dietą ! Jakie 40,wy chyba w tej Irlandii dziwne rozmiary macie (ale w PL niby też, wszyscy mi dają 36,a noszę minimum 38,M-L)
Widziałam, jest Masz taki idealny koloryt cery,tzn. nie masz 'krowy' biało-różowego jak ja na twarzy Pokażę Ci dziś zdj. no make up to zrozumiesz o czym mówię,bo trochę dziwnie to brzmi.. Ale mówisz że jak Colorstay? Hmm.. A już myślałam że mnie to nie kusi..
PS No i co z tą szminką Guerlaina?

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Natalko-no to startujemy?? Od wtorku, by się nie zniechęcać na wstępie ze w okropny poniedziałek i jeszcze dieta! Ale ona jest fajna, naprawdę

Pisze słowo z końcówka żeńska -tym chciałam i tel automatycznie poprawia mi na męska i tak non stop! Głupi szowinistyczny tel ja Cię przeprogramuje


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

No miałam 40, naprawdę. Teraz jeansy sprzed 5lat mu spadają i okazuje się ze to jednak droga dieta-trzeba garderobę wymieniać.
No chyba jednak rozważę dietę,czego się nie robi dla zakupów

Dziewczyny,nie wiem czy mówiłam ae postanowiłam niczego kosmetycznego nie kupować do listopada. A wtedy szaleję z Maestro,paletkami Sleeka i wgl rozpusta
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:35   #150
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Kusi mnie Twoj konkurs Miss ale ja nawet nie mam konta na YT
narazie ograniczam sie do ogladania Twoich filmikow, masz taaaaki uspokajajacy glos...
Ale fajne te pedzle
Spoko Nikogo nie namawiam Myślę, że to po prostu fajna zabawa.
Co do konta na YT to trwa to minutę, żeby je założyć /edit: widzę, że Młoda już to napisała wcześniej
__________________



Edytowane przez MissHeledore
Czas edycji: 2010-09-22 o 14:38
MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.