kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 21:13   #721
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
proponowalabym Mydło, tonik 1 z małą iloscia alkoholu , lub ten bez.. (ale raczej 1) no i ddml

a co do pyt . to na 90% w starym browarze jest salon firmowy
Pogubiłam się.
1 ma alkohol?

Myślę że spróbuję kombinacji: pianka 2, tonik 1 i ddml

Teraz tylko trzeba napaść panie w sephorze i wyprosić próbki..
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 23:35   #722
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny zwrócę się do was -ekspertek z moim pytaniem.
Mam skórę mieszaną, miejscami suchą, miejscami się świeci + problemy z trądzikiem.
Używałam zestawu AB, ale tonik podrażniał mnie, skóra była ściągnięta i sucha, a z kolei po kremie świeciłam się i skóra piekła
Robiłam test na stronie Clinique wyszedł mi typ skóry 2, ale boję się alkoholu w toniku..
Co byście na to powiedziały?
Zestaw 1? Mieszanka 1 i 2? Czy Clinique jednak nie dla mnie?
Za złuszczanie w Claryfying Lotion 2 odpowiada oczar wirgiński, nie kwas salicylowy.

Mam 2 ważne pytania:
1. Czy prawidłowo używałaś kroku 2? Absolutnie nie wolno intensywnie pocierać skóry wacikiem, nie zaleca się traktować płynem złuszczającym 2 razy tego samego miejsca
2. Jak Twoja skóra reaguje na słońce bez zastosowania ochrony przeciwsłonecznej?


Cytat:
Napisane przez limonka119 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
wiecie moze czy jest jeszcze salon firmowy clinique w Poznaniu w Starym browarze? dawno tam nie bylam a na stronie browaru nie moge go znalezc:/
Nie mogłaś znaleźć, bo na planie salon Clinique widnieje pod nazwą Estee Lauder (Atrium, poziom 0-przy ruchomych schodach). O żadnej rewolucji nic mi nie wiadomo


desti-> Claryfying Lotion 1 jest przeznaczony dla skóry suchej, często także naczynkowej i wrażliwej.
Claryfying Lotion Mild poleca się dla tzw. typu 0 . Jeśli każdy z podpunktów odnosi się do Twojej skóry, jesteś posiadaczką typu 0 :
a. nie możesz absolutnie myc twarzy wodą,
b. skóra reaguje podrażnieniem na wiatr,
c. podrażnienie pojawia się także po wypiciu alkoholu oraz często zostaje wywołane przez kontakt z bielizną/ubraniem.

W przeciwnym razie powinnaś wybrać Claryfying Lotion 1, a stosowanie zbyt słabego płynu złuszczającego mija się z celem.

3kroki stosujemy jako cały zestaw

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2010-02-20 o 13:37
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 10:06   #723
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Za złuszczanie w Claryfying Lotion 2 odpowiada oczar wirgiński, nie kwas salicylowy.

Mam 2 ważne pytania:
1. Czy prawidłowo używałaś kroku 2? Absolutnie nie wolno intensywnie pocierać skóry wacikiem, nie zaleca się traktować płynem złuszczającym 2 razy tego samego miejsca
2. Jak Twoja skóra reaguje na słońce przez zastosowania filtrów?

1. Tak, czytałam już wiele razy o tych podrażnieniach, pilnowałam się tym bardziej z moją skórą..
2. Tu chyba chodzi o bez zastosowania filtrów? Baardzo łatwo o oparzenia, czerwone piekące, potem schodzi mi skóra, ale 'opalenizna' na długo zostaje.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:51   #724
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
desti-> Claryfying Lotion 1 jest przeznaczony dla skóry suchej, często także naczynkowej i wrażliwej.
Claryfying Lotion Mild poleca się dla tzw. typu 0 . Jeśli każdy z podpunktów odnosi się do Twojej skóry, jesteś posiadaczką typu 0 :
a. nie możesz absolutnie myc twarzy wodą,
b. skóra reaguje podrażnieniem na wiatr,
c. podrażnienie pojawia się także po wypiciu alkoholu oraz często zostaje wywołane przez kontakt z bielizną/ubraniem.

W przeciwnym razie powinnaś wybrać Claryfying Lotion 1, a stosowanie zbyt słabego płynu złuszczającego mija się z celem.
dziekuje ... ja sobie daruje te trzy kroki ... pozostane przy innych produktach ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 12:21   #725
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
uzywala moze ktoras balsamy do ciala ?? ... ciekawa jestem jak sobie radza przy suchej skorze...
desti, masz chyba podobny problem do mojego,żaden balsam nie dawał rady z przesuszeniem, nim odkryłam te dwa:
Gosh (wersja klasyczna)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...y-do-ciala.htm
Neutrogena
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...dzo-suchej.htm
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no prosze to tez i moj ulubieniec ... nie ma lepszego kremu jak Neutrogena ...

ja do tej pory uzywalam do oczu Lancome ale skoro wiekszosc pielegnacji wymienilam na Clinique to tak sie wlasnie zastanawialam nad plynem do demakijazu...

a jak jest z tonikami... bo rozne opinie slyszalam i zwatpilam...
Dla mnie tonik Clinique jest zbyt ostry,mam 2 i niby do suchej cery,ale ostry. Mam 2 opakowanie już, ale używam tylko raz dziennie, mocny i śmierdzi alkoholem.

Zastanawiam się nad kremem pod oczy,ale musi być gęsty,jak masełko,czy ten taki jest?Opinie na KWC różne
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-Eyes-Rich.htm
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:03   #726
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
desti, masz chyba podobny problem do mojego,żaden balsam nie dawał rady z przesuszeniem, nim odkryłam te dwa:
Gosh (wersja klasyczna)
Neutrogena
u mnie problem jest z bardzo twarda woda... i po prostu po przyszniu czuje jak sie kurcze ... i po chwili wszystko mnie swedzi... szalu dostaje bo zwykle balsamy albo mnie uczulaja albo w sumie nie skutkuja... bo co mi po tym, ze na chwile pomoga a po paru godzinach skora jest sucha ... ale chyba znalazlam cos co skutkuje... wczoraj odbyly sie pierwsze testy i maselko pozostawia na skorze nietlusty film, ktory na dodatek przepieknie delikatnie pachnie na wanilie... to sa produkty oparte na roznych odmianach mleka ...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dla mnie tonik Clinique jest zbyt ostry,mam 2 i niby do suchej cery,ale ostry. Mam 2 opakowanie już, ale używam tylko raz dziennie, mocny i śmierdzi alkoholem.

Zastanawiam się nad kremem pod oczy,ale musi być gęsty,jak masełko,czy ten taki jest?Opinie na KWC różne
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-Eyes-Rich.htm
ja mam zwykly All About Eyes i jestem bardzo zadowolona... uzywam go na noc ... z tym, ze jak maselko to on nie jest... ale za to Biotherm ma taki... Nutrisource... bardzo go lubie, swietnie nawilza i dobrze nadaja sie na dzien pod makijaz...

alkoholowe toniki to w ogole staram sie omijac szerokim lukiem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:09   #727
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość

Zastanawiam się nad kremem pod oczy,ale musi być gęsty,jak masełko,czy ten taki jest?Opinie na KWC różne
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-Eyes-Rich.htm
Ja mam obie wersje kremiku AAE. Konsystencja Rich faktycznie jest lekko budyniowata.

Ale wiecie co... używam AAE rich od końca grudnia i.... od tego czasu poswędywała mnie powieka... jakos 2 tygodnie temu wyskoczył czerwony placek , złuszczył się, skóra się na powiece posypała. Dopiero teraz jak od paru dni odstawiłam krem... wróciło wszystko do normy. nie wiem co mogło mnie w nim uczulić.. a może to zbieg okoliczności.. choć wątpię.
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 13:19   #728
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Ale wiecie co... używam AAE rich od końca grudnia i.... od tego czasu poswędywała mnie powieka... jakos 2 tygodnie temu wyskoczył czerwony placek , złuszczył się, skóra się na powiece posypała. Dopiero teraz jak od paru dni odstawiłam krem... wróciło wszystko do normy. nie wiem co mogło mnie w nim uczulić.. a może to zbieg okoliczności.. choć wątpię.
uuuu... to niefajnie... tak sie zastanawialam nad tym rich ale w takim razie pozostane przy zwyklym bo przynajmniej zadowolona jestem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:24   #729
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
uuuu... to niefajnie... tak sie zastanawialam nad tym rich ale w takim razie pozostane przy zwyklym bo przynajmniej zadowolona jestem ...
aż się boję otworzyć ten zwykły all about eyes z kartonika... wolę nie drażnić lwa
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:06   #730
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mój problem rozwiązany
Przekopałam łazienkę i okazało się że mam próbki 3 kroków typ 1 i 2.
Jak dla mnie diametralna różnica między 2 a Anti Blemish.
No może po toniku było minimalne ściągnięcie ale szybko znika po zaklepaniu DDML (on i krem AB to dla mnie niebo i ziemia)
Więc czaję się na zestaw 2

Czy ktoraś z was kupowała Clinique na Allegro?
Przejrzałam parę aukcji i to co znalazłam:
1. http://www.allegro.pl/item925712510_...awilzenie.html co to za opakowanie?
2. http://www.allegro.pl/item917814733_...cza_super.html
3. http://www.allegro.pl/item900940563_...l_ogromny.html
4. http://www.allegro.pl/item920398327_...ling_50ml.html

Co o tym myślicie?
Ceny kuszą ale na All nigdy nic nie wiadomo..
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:37   #731
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

w koncu zdecydowalam sie na 3 kroki ... zobaczymy co z tego wyjdzie ...

a w ogole zaczelam uzywac serum Turnaround... ciekawa jestem czy bedzie jakis efekt ... bo z serum even better jestem bardzo zadowolona ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 17:31   #732
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość

Jak dla mnie diametralna różnica między 2 a Anti Blemish.
No może po toniku było minimalne ściągnięcie ale szybko znika po zaklepaniu DDML (on i krem AB to dla mnie niebo i ziemia)
Więc czaję się na zestaw 2
Możesz napisać na czym polega różnica? Bo mii ostatnio w teście wyszło że powinna stosować anti blemish, a używam 2, i nie wiem czy powinnam sie przestawic
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:53   #733
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Możesz napisać na czym polega różnica? Bo mii ostatnio w teście wyszło że powinna stosować anti blemish, a używam 2, i nie wiem czy powinnam sie przestawic
Przyłączam się do pytania, bo również używam 2, a zastanawiam się, czy na lato nie przerzucić się na AB...

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Mój problem rozwiązany
Przekopałam łazienkę i okazało się że mam próbki 3 kroków typ 1 i 2.
Jak dla mnie diametralna różnica między 2 a Anti Blemish.
No może po toniku było minimalne ściągnięcie ale szybko znika po zaklepaniu DDML (on i krem AB to dla mnie niebo i ziemia)
Więc czaję się na zestaw 2

Czy ktoraś z was kupowała Clinique na Allegro?
Przejrzałam parę aukcji i to co znalazłam:
1. http://www.allegro.pl/item925712510_...awilzenie.html co to za opakowanie?
2. http://www.allegro.pl/item917814733_...cza_super.html
3. http://www.allegro.pl/item900940563_...l_ogromny.html
4. http://www.allegro.pl/item920398327_...ling_50ml.html

Co o tym myślicie?
Ceny kuszą ale na All nigdy nic nie wiadomo..
Ja kupiłam na allegro zestaw, DDMG 125ml z gratisem Lotionu- 60ml za 136zl z przesyłką. W Douglasie sam DDMG kosztuje 160zł. Kremik jest niczego sobie, żadnej różnicy pomiędzy nim a douglasowskim nie zauważyłam. Wystarczy popatrzeć też po innych aukcjach tego, kto sprzedaje kosmetyk. Jeśli ma dużo oryginalnych kosmetyków, to myślę, że defektów nie powinno być. Poza tym pozostaje jeszcze przejrzeć komentarze..
Jeżeli przyjdzie mi znowu kupić coś tak drogiego, to na pewno znowu skorzystam z allegro.. Jakoś do tej poty nikt mnie nie oszukał, nie dostałam niczego przeterminowanego- wręcz przeciwnie, daty ważności są bardzo długie.
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 22:00   #734
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczynki planuje kupic Reapaiwear intensive night lotion,mam pytanko czy zawiera on w swoim skladzie kwasy?Czy podczas jego stosowania moge sie opalac?pozdrawiam
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 08:25   #735
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Możesz napisać na czym polega różnica? Bo mii ostatnio w teście wyszło że powinna stosować anti blemish, a używam 2, i nie wiem czy powinnam sie przestawic
Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania, bo również używam 2, a zastanawiam się, czy na lato nie przerzucić się na AB...
Już już lepiej późno niż nigdy
W teście wyszedł mi cały zestaw AB. Dopytałam się w jeszcze w Sephorze i kobitka mówiła że na pewno mnie nie podrażni. Kupiłam go używałam ale tylko pianka mi z tego zestawu podpasowała. Miałam po niej lekko przesuszoną i ściągnięta skórę, ale w porównaniu z tonikiem to było nic... Myślałam że emulsja mi to złagodzi ale po niej mnie piekło i szczypało..

A zestaw nr. 2 to dla mnie wieeelka różnica. Czuć że tonik pracuje ale nic mnie nie szczypie, a do tego DDML i jest cudnie Skórę mam lepszą po 2 niż zestawie AB..

Mam nadzieję że pomogłam
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:15   #736
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dawno tu nie zagladalam

powiedzcie mi co daja te serum? tzn jakie fekty uzyskujecie?? mam probke turonorsund i uzylam sobie dzis ale nie wiem czy to cos dalo efektow nie widze

mi sie cera zrobila naczynkowa brrr

teraz moj maz ma mi przywiesc

filtr 40 clinique chce wyprobowac
peeling do twarzy 7 scrub
i korektor pod oczy
mysle nad czyms lekkim w sensie podkladem zastanwialam sie nad kreme tonujacym ale jak w spechorze zobaczylam odcienie to sie zalamalam albo ciemne albo zolte... a ja jestem blada jak sciana i sama juz nie wiem, probowal ktos z was?
a moze jakis leciutki podklad??
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:53   #737
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny, kupilam Peeling Exfoliating Scrub i az mi wstyd, bo tak dlugo uzywalam Clarins Peeling (scieranie buzi jak gumka), ze zupelnie zapomnialam, czy peelingu normalnego stosuje sie na wilgotna twarz czy sucha? mozecie sie smiac mimo to prosze o podpowiedz
pozdrawiam wieczornie
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 13:13   #738
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

nie widze zadnej odpowiedzi... pytanie czy nie napisalyscie nic czy tylko dziwnie mam problemy z kompem?
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:39   #739
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
nie widze zadnej odpowiedzi... pytanie czy nie napisalyscie nic czy tylko dziwnie mam problemy z kompem?
problemow z koempem nie masz... ja niestety nie pomoge bo nie mam pojecia... zazwyczaj sposob uzycia jest dolaczony do opakowania...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 20:29   #740
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupilam Peeling Exfoliating Scrub i az mi wstyd, bo tak dlugo uzywalam Clarins Peeling (scieranie buzi jak gumka), ze zupelnie zapomnialam, czy peelingu normalnego stosuje sie na wilgotna twarz czy sucha? mozecie sie smiac mimo to prosze o podpowiedz
pozdrawiam wieczornie
Ja stosuję na lekko zwilżoną twarz,ale ja stosuję 7 day scrub.Czasami zdarza mi się go użyć na suchą twarz jak np. się spieszę.
Teoretycznie powinnać mieć instrukcję na opakowaniu.
Spróbuj tydzień z wodą i tydzień bez i zobacz,po którym użyciu efekty są najlepsze.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 22:15   #741
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupilam Peeling Exfoliating Scrub i az mi wstyd, bo tak dlugo uzywalam Clarins Peeling (scieranie buzi jak gumka), ze zupelnie zapomnialam, czy peelingu normalnego stosuje sie na wilgotna twarz czy sucha? mozecie sie smiac mimo to prosze o podpowiedz
pozdrawiam wieczornie
Na wilgotną skórę Jeśli stosujesz zestaw 3steps, to peeling wykonuje się przed krokiem nr 1, oczywiście po demakijażu
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:02   #742
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny, to ten peeling:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ting-scrub.htm
nie byla dolaczona zadna ulotka z opisem uzytkowania, bo peeling jest sprzedawany bez opakowania.
Przepraszam w sumie za takie glupie pytanie...ale mam tez jeden peeling, ktory uzywa sie na sucha twarz, drugi ten gumkowy, wiec juz zglupialam...
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:50   #743
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to ten peeling:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ting-scrub.htm
nie byla dolaczona zadna ulotka z opisem uzytkowania, bo peeling jest sprzedawany bez opakowania.
Przepraszam w sumie za takie glupie pytanie...ale mam tez jeden peeling, ktory uzywa sie na sucha twarz, drugi ten gumkowy, wiec juz zglupialam...
w sumie nigdzie nie pisza jak uzywac, tzn. na morka czy na sucha

Morgens oder Abends anwenden. Verteilen Sie das Peeling auf der Haut und massieren es sanft ein. Augen- und Lippenpartie aussparen. Danach gründlich mit warmem Wasser abspülen.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:09   #744
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

genau stad moje pytanie..pozostaje chyba jedynie metoda prob i bledow...
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:35   #745
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

peeling mechaniczny stosuje sie na zwilzona skore gumowy na sucha
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 11:13   #746
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

no wlasnie kurka, bo uzylam na sucha i myslalam, ze mi twarz wybuchnie tak bolalo. ze juz nie wspomne o zaczerwienieniu na zwilzona skore mniej bolalo
dzieki dziewczyny, tak sie czlowiek zawsze sugeruje ulotka, ze pozniej zapomina o generalnych regulach
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:24   #747
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja również zostałam skuszona 3-krokami i jutro biegnę do Douglasa

Pytania do ekspertek:
1. wychodzi na to, że powinnam używać zestawu nr 2. Rozumiem, że krok 2, czyli ten lotion ma działanie złuszczające. Pytanie moje brzmi : czy stosowanie jeszcze Serum Turnaround, który też złuszcza, to nie za dużo tego złuszczania?

2. Jakim kremem Even Better się tak zachwycacie?

3. Pierwszy raz w życiu mam absolutnie wysuszoną skórę pod oczami. Macie jakieś fajne typy, bez alkoholu, niekoniecznie klinikowe?

Dziękuję z góry
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:47   #748
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja również zostałam skuszona 3-krokami i jutro biegnę do Douglasa

Pytania do ekspertek:
1. wychodzi na to, że powinnam używać zestawu nr 2. Rozumiem, że krok 2, czyli ten lotion ma działanie złuszczające. Pytanie moje brzmi : czy stosowanie jeszcze Serum Turnaround, który też złuszcza, to nie za dużo tego złuszczania?
Używam dwójki, a serum turnaround tez mam, uzywam nieregularnie, raz w tygodniu na noc, albo dwa razy w tygodniu, roznie , albo jak chce ladnie wygladac wyjatkowo to rano sobie go tez nakladam zamiast ddml pod krem

Cytat:
2. Jakim kremem Even Better się tak zachwycacie?
Ja się zachwycam tym : http://www.luxlux.pl/artykul/13414/k..._tone_clinique
jak dla mnie to jest to krem niesamowity zniwelowal moje przebarwienia i swietnie mnie nawilza Dodatkowo ochrona 20 to super sprawa

Cytat:
3. Pierwszy raz w życiu mam absolutnie wysuszoną skórę pod oczami. Macie jakieś fajne typy, bez alkoholu, niekoniecznie klinikowe?
Kremy ktore uzywałam pod oczy to:

LRP hydraphase, był fajny, nawiżał nieźle
Clinique All about eyes rich i ten zwykly który uzywam teraz i tez jest fajny. poczatkowo myslałam, ze mam na niego uczulenie, ale to jednak nie od niego Świetnie niweluje opuchlizne i since nawilza tez ok,

to takie dwa typy ktore moge polecic
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:06   #749
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wielkie dzięki

All About Eyes z pewnością wypróbuję.

A jak to jest z filtrami - nie znoszę tłustych wysokich filtrów (używałam przy Zoracu). Czy przy 3-krokach są konieczne, czy można się nabawić przebarwień?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:53   #750
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kupiłam jakiś czas temu 3 kroki, ale dopiero tydzień temu zaczęłam używać. I mam pytanie dotyczące opakowań. Trochę się rozczarowałam tym że lotion nie ma pompki. Trochę czasu zajmuje wydobywanie go z opakowania. I ten tzw ''tonik'' też nie ma dozownika.
Są różne wersje tych opakowań? Czy ja trafiłam na takie wadliwe? Kupiłam w promocji za 99zł (a normalny zestaw kosztuje 199zł).
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.