Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 14:40   #1
Boszka
Przyczajenie
 
Avatar Boszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląskie/Wiatrakowo
Wiadomości: 15

Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice


Kobieteki gdzie można upolować lumpeksowe skarby w okolicy Tarnowskich Góry ?
Boszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:00   #2
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Witam wizazanke z mojego miasta jesli chodzi o ciucholandy to polecam odziez skandynawska - w pon dostawa 35-40 zl za kg w pozniejszych dniach taniej w sobote 10 zl za kg ale wiadomo ciuszki przebrane ;/ fajny tez jest ciucholand pod hotelem na rynku, koło dworca autobusowego (przy sklepie DEFEKT) mam nadzieje, ze pomogłam
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:18   #3
Boszka
Przyczajenie
 
Avatar Boszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląskie/Wiatrakowo
Wiadomości: 15
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
Witam wizazanke z mojego miasta jesli chodzi o ciucholandy to polecam odziez skandynawska - w pon dostawa 35-40 zl za kg w pozniejszych dniach taniej w sobote 10 zl za kg ale wiadomo ciuszki przebrane ;/ fajny tez jest ciucholand pod hotelem na rynku, koło dworca autobusowego (przy sklepie DEFEKT) mam nadzieje, ze pomogłam
Myślałam że nikt nie odpowie więc jestem miło zaskoczona co do odziezy skandynawskiej byłam ponad rok temu w tym sklepie ale w Chorzowie i szczerze mówiąc same szmatki .... czy odzież skandynawska w TG ma się lepiej ?;P Jestem ciekawa czy znajdę w podanych przez Ciebie SH metki takie jak atmosphere, dorothy perkins... jak i te z wyższych pólek
Pozdrawiam
Boszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:36   #4
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Z tym jest różnie. Ponieważ nasze miasto do wielkich nie należy, nie można spodziewać się nie wiadomo czego. Ja nigdy nie narzekam na ciucholand na osadzie Jana. Teraz ten niedaleko rynku to ta sama firma, tworzą sieć, bo jest i w Bytomiu. Swoją drogą ten w Bytomiu jest super, przynajmniej dla mnie. A w skandynawskiej niestety nic dla siebie nigdy nie znalazłam. Oj, mogłabym dużo pisać.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:34   #5
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

xhankax zgadzam sie co do wielkości TG i SH w poblizu Ja w skandynawskiej czasem cos znajde dla siebie nawet kilka razy trafiłam na prawdziwe perełki ;D Mysle, ze to zalezy od szczescia no i trzeba dobrze szukac ;p co do ciucholandu na Osadzie to kolezanka go sobie zachwala po tym jak zobaczyłam ja w pieknej czarnej koronkowej bluzce z atmo to stwierdziłam, ze w najblizszym czasie musze zajrzec do niego ;D Pozdrawiam
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:43   #6
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Red face Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Kochana napewno nie polecam tego kolo dworca jest moim zdaniem za drogi jak na te ciuchy ponieważ spodnie za 2- -30 zl to mozna juz kupic nowe. Bardzo czesto chodze do skandynawskiego teraz kupuje tam swietne rzeczy ale rzeczywiscie ejszcze rok temu nie bylo tam kompletnie nic fajnego ostatnio wpadlam tam na chwilke i wyszlam z reklamowka a byla to soobte czyli tzn same resztki w pon jest 45/kg ale tam naprawde perelki mozna znalesc czest sa fajne buciki fakt faktem ze troche drogo na dostawie ale ciuszki sa warte tego może sie tam kiedyś spotkamy;p

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
xhankax zgadzam sie co do wielkości TG i SH w poblizu Ja w skandynawskiej czasem cos znajde dla siebie nawet kilka razy trafiłam na prawdziwe perełki ;D Mysle, ze to zalezy od szczescia no i trzeba dobrze szukac ;p co do ciucholandu na Osadzie to kolezanka go sobie zachwala po tym jak zobaczyłam ja w pieknej czarnej koronkowej bluzce z atmo to stwierdziłam, ze w najblizszym czasie musze zajrzec do niego ;D Pozdrawiam
Kochana dojade tam "1" z dworca tak ? mozesz wyjasnic bardziej gdzie to jest ? to lumpek na wage czy wycene?. przepraszam za post pod postema le nie chcialo sie edytowac
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:50   #7
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Z tym jest różnie. Ponieważ nasze miasto do wielkich nie należy, nie można spodziewać się nie wiadomo czego. Ja nigdy nie narzekam na ciucholand na osadzie Jana. Teraz ten niedaleko rynku to ta sama firma, tworzą sieć, bo jest i w Bytomiu. Swoją drogą ten w Bytomiu jest super, przynajmniej dla mnie. A w skandynawskiej niestety nic dla siebie nigdy nie znalazłam. Oj, mogłabym dużo pisać.
Cytat:
Napisane przez Boszka Pokaż wiadomość
Myślałam że nikt nie odpowie więc jestem miło zaskoczona co do odziezy skandynawskiej byłam ponad rok temu w tym sklepie ale w Chorzowie i szczerze mówiąc same szmatki .... czy odzież skandynawska w TG ma się lepiej ?;P Jestem ciekawa czy znajdę w podanych przez Ciebie SH metki takie jak atmosphere, dorothy perkins... jak i te z wyższych pólek
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Kochana napewno nie polecam tego kolo dworca jest moim zdaniem za drogi jak na te ciuchy ponieważ spodnie za 2- -30 zl to mozna juz kupic nowe. Bardzo czesto chodze do skandynawskiego teraz kupuje tam swietne rzeczy ale rzeczywiscie ejszcze rok temu nie bylo tam kompletnie nic fajnego ostatnio wpadlam tam na chwilke i wyszlam z reklamowka a byla to soobte czyli tzn same resztki w pon jest 45/kg ale tam naprawde perelki mozna znalesc czest sa fajne buciki fakt faktem ze troche drogo na dostawie ale ciuszki sa warte tego może sie tam kiedyś spotkamy;p

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



Kochana dojade tam "1" z dworca tak ? mozesz wyjasnic bardziej gdzie to jest ? to lumpek na wage czy wycene?. przepraszam za post pod postema le nie chcialo sie edytowac

Witam kolejna tarnogorska wizanke ; Co do ciucholandu na Osadzie to nie wiem gdzie on jest dokładnie ( post wyzej XhankaX pisała o nim, ze lubi tam chodzi czyli wie gdzie jest) ja w najbliższym czasie powinnam tam zajrzec z moja kolezanka to dam tu znac gdzie to jest
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 19:11   #8
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
Witam kolejna tarnogorska wizanke ; Co do ciucholandu na Osadzie to nie wiem gdzie on jest dokładnie ( post wyzej XhankaX pisała o nim, ze lubi tam chodzi czyli wie gdzie jest) ja w najbliższym czasie powinnam tam zajrzec z moja kolezanka to dam tu znac gdzie to jest
Witam witam yhm to koniecznie napisz jak Ci sie tam spodobało ;p

xhankax- powiedz mi prosze czy jest to lumpek na wycene na wage?
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 20:06   #9
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Chodzi wam o ten na Osadzie? Z dworca dojedziecie kazdym auotobusem, który jedzie w kierunku Bytomia. Wysiadacie koło biedronki, to jest drugi chyba przystanek od dworca. I teraz : przejść przez pasy i idziecie w głąb tego osiedla jakieś kilkaset metrów. Zaczynają się takie duże budynki, po lewej jakieś targowisko no i dużo sklepów.. Wchodzicie pod duże schody do tego budynku i jest ten ciucholand (świat odziezy używanej). Jest i na wagę (ok. 15 zł/kg) i wycena. Mam nadzieję, że zrozumiałyście
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:16   #10
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Chodzi wam o ten na Osadzie? Z dworca dojedziecie kazdym auotobusem, który jedzie w kierunku Bytomia. Wysiadacie koło biedronki, to jest drugi chyba przystanek od dworca. I teraz : przejść przez pasy i idziecie w głąb tego osiedla jakieś kilkaset metrów. Zaczynają się takie duże budynki, po lewej jakieś targowisko no i dużo sklepów.. Wchodzicie pod duże schody do tego budynku i jest ten ciucholand (świat odziezy używanej). Jest i na wagę (ok. 15 zł/kg) i wycena. Mam nadzieję, że zrozumiałyście

Jasne zrozumiałam jak się nie myle to będzie z tej samej fili co w Gliwicach ten na przeciwko dworca nie wiem czy byłyście tam kiedyś tez jest własne wycena i 15/kg kojarze cos ze to filia Baku czy jakos tak sie nazwya jesli to ten sam to super nie ebde musiala jezdzic az do Gliwic duzo tam osob chodzi ? i czy sa dostawy raz w tyg czy tak jak w Gliwicach kilka razy dziennie ale męcze wybaczcie
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:35   #11
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Jasne zrozumiałam jak się nie myle to będzie z tej samej fili co w Gliwicach ten na przeciwko dworca nie wiem czy byłyście tam kiedyś tez jest własne wycena i 15/kg kojarze cos ze to filia Baku czy jakos tak sie nazwya jesli to ten sam to super nie ebde musiala jezdzic az do Gliwic duzo tam osob chodzi ? i czy sa dostawy raz w tyg czy tak jak w Gliwicach kilka razy dziennie ale męcze wybaczcie
Nie wiem czy to ten sam, bo w Gliwicach nie byłam. Ale to jest sieć SH więc może to akurat ten. No i dostawy są codziennie. Jak ja jeżdzę to zawsze kilka osób jest, ale tłumów nie ma, jeśli o to ci chodzi Miłego buszowania . A kiedy się wybierasz?
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 13:19   #12
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Talking Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Chodzi wam o ten na Osadzie? Z dworca dojedziecie kazdym auotobusem, który jedzie w kierunku Bytomia. Wysiadacie koło biedronki, to jest drugi chyba przystanek od dworca. I teraz : przejść przez pasy i idziecie w głąb tego osiedla jakieś kilkaset metrów. Zaczynają się takie duże budynki, po lewej jakieś targowisko no i dużo sklepów.. Wchodzicie pod duże schody do tego budynku i jest ten ciucholand (świat odziezy używanej). Jest i na wagę (ok. 15 zł/kg) i wycena. Mam nadzieję, że zrozumiałyście
Dziekuje xhankax za wytlumaczenie drogi Moze sie tam spotkamy i nawet nie bedziemy wiedziec o tym ;p
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:46   #13
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

No może.. Teraz do każdej będę się tam uśmiechać
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:16   #14
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ten sam, bo w Gliwicach nie byłam. Ale to jest sieć SH więc może to akurat ten. No i dostawy są codziennie. Jak ja jeżdzę to zawsze kilka osób jest, ale tłumów nie ma, jeśli o to ci chodzi Miłego buszowania . A kiedy się wybierasz?
w poniedziałek może się kiedyś spotkamy ;p
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 16:03   #15
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

dziewczyny wiecie może kiedy są dostawy w tym dużym SH w TG na przeciwko Taco/ pod Warką/ Koło BarCelony (każdy zwie inaczej ) Byłam pewna, że w poniedziałki, ale weszłam tam dzisiaj i cena za wagę wynosiła 19zł czyli trochę za mało jak na drugi dzień po dostawie właściwie byłam tam tylko z 3 razy więc może jakieś inne zasady tam panują?

btw jestem w szoku bo udało mi się dziś kupić bluzeczka w idealnym stanie w odzieży skandynawskiej wcześniej widziałam tam same zmeszone szmatki
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 17:31   #16
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

podbijam
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:53   #17
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Podnoszę wątek

Nie wiem, czy tylko mi się zdaje że pogorszyła się ilośc i jakość ubrań w naszych lumpach..? Chodzę w zasadzie tylko do tego za kosciolem ewangelickim, w skandynawskiej są zawsze szmaty ale może to wina tego, że nigdy nie byłam tam w poniedziałek?

Własnie- możecie powiedzieć co wtedy da się upolować porównując to z sytuacją w tym sh w środe np? Ciezko mi uwierzyc, ze mimo wszytsko na dostawach są rzeczy warte tych 50zł/kg
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 22:09   #18
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Może troszkę odświeżymy wątek. Nigdy nie byłam w lumpeksie. Aż mi się wierzyć nie chce, że można coś porządnego znaleźć. No bo skoro nie byłam, to skąd mogę wiedzieć. Może czas się wybrać Tak więc dziewczyny, gdzie najlepiej pójść w Tarnowskich Górach, i jaka cena za kg teraz to cena dobra a która wysoka? I kiedy są dostawy w konkretnych ciucholandach?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 11:25   #19
kropkowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 81
GG do kropkowana
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Witajcie Tarnogórzanki
Byłam dziś w kilku second handach w centrum i kupiłam tylko jedne bodziaki dla niemowlaka, w stanie idealnym za 2.20 w odzieży scandynawskiej. Było kilka fajnych ubrań ale nic dla ciężarnej. Myślę, że warto tam zaglądać w poniedziałki- po towarze. W inne dnie nie ma sensu. Widziałam metki atmosphere, dorothy perkins, b.young, next.

Weszłam również do second handu za bankiem ale troszke ceny mnie powaliły. Za bodziaki, kupione w scandynawskiej- tam musiałabym zapłacić 7 złotych. Kurtka dla niemowlaczka- 30 zł. W tej cenie mogę kupić taką rzecz w pepco lub na allegro. Wiadomo, że są to ubranka tylko na kilka tygodni.
Dla siebie widziałam tam rewelacyjne sare botki na wiosnę New Look za 40 zł ale miały rysę z boku więc zrezygnowałam.

Nic ciekawego nie znalazłam w lumpku na przeciwko hali. Ceny mnie jakoś nie powaliły więc z tym źle nie jest.
kropkowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 20:07   #20
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez kropkowana Pokaż wiadomość
Witajcie Tarnogórzanki
Byłam dziś w kilku second handach w centrum i kupiłam tylko jedne bodziaki dla niemowlaka, w stanie idealnym za 2.20 w odzieży scandynawskiej. Było kilka fajnych ubrań ale nic dla ciężarnej. Myślę, że warto tam zaglądać w poniedziałki- po towarze. W inne dnie nie ma sensu. Widziałam metki atmosphere, dorothy perkins, b.young, next.

Weszłam również do second handu za bankiem ale troszke ceny mnie powaliły. Za bodziaki, kupione w scandynawskiej- tam musiałabym zapłacić 7 złotych. Kurtka dla niemowlaczka- 30 zł. W tej cenie mogę kupić taką rzecz w pepco lub na allegro. Wiadomo, że są to ubranka tylko na kilka tygodni.
Dla siebie widziałam tam rewelacyjne sare botki na wiosnę New Look za 40 zł ale miały rysę z boku więc zrezygnowałam.

Nic ciekawego nie znalazłam w lumpku na przeciwko hali. Ceny mnie jakoś nie powaliły więc z tym źle nie jest.
A ja się wybierałam, a nie poszłam. Tak jakoś wyszło. Chyba sobie podaruję.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 21:56   #21
kropkowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 81
GG do kropkowana
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Do tego za bankiem? Ja już tam nie zajrzę. Ceny z kosmosu.
Biuztonoze wisiały, myślałam, że nowe- z metkami bo kartki doczepione. Podeszłam- używane ale z metką sklepową. 35 złotych!!!
Zdzierstwo. Podejrzewam, że za 35 kupię biustonosz na hali targowej. Jasne, że jakość nie ta co firmówki ale są biustonoze polskich firm za 20 zł więcej. Nowe.
kropkowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 10:42   #22
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Dziewczyny gdzie jeszcze sa w Tg lumpy ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:03   #23
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez kropkowana Pokaż wiadomość
Do tego za bankiem? Ja już tam nie zajrzę. Ceny z kosmosu.
Biuztonoze wisiały, myślałam, że nowe- z metkami bo kartki doczepione. Podeszłam- używane ale z metką sklepową. 35 złotych!!!
Zdzierstwo. Podejrzewam, że za 35 kupię biustonosz na hali targowej. Jasne, że jakość nie ta co firmówki ale są biustonoze polskich firm za 20 zł więcej. Nowe.
Po pierwsze jak można kupić używaną bieliznę?? Odrażające jak dla mnie. Na hali w T.G. są biustonosze nawet za 15zł, bardzo ładne, sama tylko w takiej cenie kupuję i jestem zawsze zadowolona. Ja ostatnio weszłam do takiego ciucholandu w T.G.na Przyjaźni, z ciekawości, tak jakby nad Żabką na przeciwko księgarni, księgarnio-kiosku czy jak to nazwać,tak po schodkach się wchodzi i jest tam też fryzjer, i oczom nie wierzę, że ludzie kupują ubrania używane za takie duże pieniądze. Przecież na hali są tańsze i jeszcze jest taki sklep niedrogi w T.G.tylko zapomniałam nazwy.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:35   #24
Gabriella94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Witam. Czy któraś z was może się orientuje gdzie na TG mogę znaleźć w używanej bryczeski do jazdy konnej, ew. w jakich cenach?? Z góry dzięki
Gabriella94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:04   #25
nulqaa
Raczkowanie
 
Avatar nulqaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 207
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

a ja mam pytanie jak dojsc do tego na dworcu? bo wszyscy mi mówią,że mam tam isc ale ja nie wiem gdzie on tam jest.
__________________
_________________________ ___
07.07.07 <3 KOCHAM PANA PANIE PAWLE
06.09.2014 nasz ślub
http://www.photoblog.pl/nuulqaa
nulqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:22   #26
Gabriella94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Cytat:
Napisane przez nulqaa Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie jak dojsc do tego na dworcu? bo wszyscy mi mówią,że mam tam isc ale ja nie wiem gdzie on tam jest.
Jeśli chodzi o ten przy dworcu o którym myślę to jak dziś tam przechodziłam wydawało mi się jakby był zamknięty nie wiem czy remont, czy zamknięty na stałe, ale nie jestem pewna bo nie podchodziłam pod same drzwi.
Gabriella94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:06   #27
Tarnogorskalejdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Witam, trafiłam ostatnio na Butik Blanca w TG, na Żwirki Wigury. Mają nowe ciuchy i używane. Zauważyłam, że mają odzież firmową nową (nike) i dużo damskich perełek!
Tarnogorskalejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 16:54   #28
jolantao2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

A gdzie w tarnowski ch gorach jest odziez skandynawska ?
jolantao2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 05:52   #29
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Hej

Z okazji tego, że w poniedziałek mam wolne zamierzam się przejść po Second Handach - może ktoś by miał ochotę wybrać się ze mną? Przyznam, że nigdy tego nie robiłam i jest to dla mnie intrygująca sprawa
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 00:37   #30
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Second Hand'y Tarnowskie Góry i okolice

Dziewczyny, a orientujecie się może, czy gdzieś w TG skupują ciuchy? Mam tego mnóstwo, zarówno po sobie jak i mamie, która jest totalnym chomikiem, nawet jest sporo rzeczy z metkami, zakupione jakieś 15 lat temu szkoda wyrzucić, a słyszałam, że niektóre lumpeksy wezmą za niedużą sumkę.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 01:37:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.