Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 19:39   #1
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514

Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)


Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie zawsze ważne było żeby mieć fajną, zgraną klasę

Jak jest u Was? Cieszycie się, że z tymi ludźmi spędziłyście bądź spędzicie kilka lat?
Czy na to, że klasa jest zgrana ma wpływ liczba chłopaków i dziewczyn? [słyszałam, że jest lepiej gdy w klasie przeważa ilość facetów].

No, to piszcie jak to u Was jest/było
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 19:53   #2
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

hehe nie cierpie mojej klasy, z 30 osób lubie niecałe 9 za bardzo próbują wszystkie sobie siąść na psychike. Nie mam ani troche zgranej klasy, ale nie ważne jestem ponad to wszystko. Przychodze do domu i mam swoje życie. Pierwsza klasa technikum była super, wszyscy byli mili, ahh. A teraz? masakra. Każdy jedzie każdego za plecami.. sama nie wiem kiedy mówią coś w żartach a kiedy nie.
Za to gimnazjum to była klasa jak marzenie! nawet lepiej ..
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2008-11-15 o 19:55
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 19:59   #3
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

lubie

za to w gimnazjum mialam megabeznadziejna klase.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:02   #4
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
GG do Pfff34
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

jakoś nigdy nie miałam szczęscia Teraz jest nas po równo 12chłopaków i 12dziewczyn. Z tego grona poza szkołą nie ma się z kim spotkać i o czym pogadać. Zupełnie inny świat niż mój.
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:18   #5
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

W mojej klasie jest 4 chłopaków a 29 dziewczyn. Nie lubię mojej klasy jako klasy - lubię niektóre jednostki. Potworzyły się grupy, ciągle zdarzają się konflikty, obgadywanie za plecami. Nie umiemy się zorganizować i nie byliśmy na ani jednej wycieczce. Nie będę dobrze wspominać tych trzech lat w liceum pod tym względem.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:25   #6
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

u mnie jest chyba 6 chlopakow, a 21 dziewczyn, czy jakos tak
Bardzo lubie swoja klase - wiekszosc dziewczyn jest bardzo fajnych, milych no super
a chłopy...
ekhem, nie wypowiem sie ,same lole, nie ma zadnego, ktory moglby byc.. taki.. no wiecie, jak chlopak xD
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:28   #7
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
W mojej klasie jest 4 chłopaków a 29 dziewczyn. Nie lubię mojej klasy jako klasy - lubię niektóre jednostki. Potworzyły się grupy, ciągle zdarzają się konflikty, obgadywanie za plecami. Nie umiemy się zorganizować i nie byliśmy na ani jednej wycieczce. Nie będę dobrze wspominać tych trzech lat w liceum pod tym względem.
u mnie jest tak samo
lubie tylko niektóre osoby, więszość działa mi na nerwy. w gimnazjum miałam bardzo fajną klasę, chociaż też narzekałam. więc pewnie i do licealnej będę tęsknić
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 20:30   #8
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
hehe nie cierpie mojej klasy, z 30 osób lubie niecałe 9 za bardzo próbują wszystkie sobie siąść na psychike. Nie mam ani troche zgranej klasy, ale nie ważne jestem ponad to wszystko. Przychodze do domu i mam swoje życie. Pierwsza klasa technikum była super, wszyscy byli mili, ahh. A teraz? masakra. Każdy jedzie każdego za plecami.. sama nie wiem kiedy mówią coś w żartach a kiedy nie.
Ja co prawda nie chodzę do szkoły, studiuję, ale w końcu na studiach też ma się grupę, a wątek jest nie tylko dla uczennic Kiniaczeq - zupełnie jakbyś opisywała moją grupę - identyczna Tylko do opisu dodam jeszcze od siebie, że u mnie króluje wyścig szczurów i zupełny brak odwagi i zgrania, żeby uciekać z zajęć Ostatnio, kiedy mieliśmy wszyscy uciec z zajęć prawie połowa osób się wróciła Dlatego zupełnie do tej grupy nie pasuję - na szczęście jest kilka nielicznych osób, które podzielają moje zdanie
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:49   #9
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Ja powiem tak: w pierwszej klasie liceum, na początku strasznie narzekałam, zupelnie inaczej wyobrażalam sobie klasę i bla bla bla. Ale z czasem bardzo ich, praktycznie wszystkich polubiłam i nie wyobrażałam sobie innej Było nas tylko 22, w tym 5 chłopaków

Niestety, 4 osoby nie zdały i dwa dni przed rozpoczęciem 2-giej klasy liceum połączyli nas z inną klasą, zmienilo nam się większość nauczycieli (w tym nasza wychowawczyni) i ogólnie było źle, początkowo 39 osób w klasie. Byłam załamana i chciałam nawet zmienić szkołę, z żalem przeglądałam zdjęcia z pierszej klasy.

Z 39 osób zostało 35, 4 się przepisały, ja zostałam i...naprawdę się cieszę, bo myslałam, ze będzie gorzej. Szybko się zgraliśmy, nie ma podziałów, jest śmiesznie i po prostu fajnie. Dalej nie mogę przeboleć zmiany niektórych nauczycieli i "zabrania" naszej wychowawczyni, tęsknię za starą klasą ale nie ma co narzekać.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:13   #10
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Cytat:
Napisane przez Pfff34 Pokaż wiadomość
jakoś nigdy nie miałam szczęscia Teraz jest nas po równo 12chłopaków i 12dziewczyn. Z tego grona poza szkołą nie ma się z kim spotkać i o czym pogadać. Zupełnie inny świat niż mój.
U mnie to samo. Jakoś nie jara mnie imprezowanie co sobotę, co z chęcią praktykuje większość mojej klasy. Na przerwach jest ok, ale po lekcjach... Nie "moi" ludzie
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:17   #11
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Moja klasa to w ogóle, że tak powiem banda dziwek i blondynek. Poważnie co druga opowiada o swoich ekscezach (sekscezach) co jest obrzydliwe dla mnie.
Ogólnie jest kilka kumatych ludzi, z którymi idzie sobie normalnie pogadać i porobić żarty
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 21:22   #12
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
W mojej klasie jest 4 chłopaków a 29 dziewczyn. Nie lubię mojej klasy jako klasy - lubię niektóre jednostki. Potworzyły się grupy, ciągle zdarzają się konflikty, obgadywanie za plecami. Nie umiemy się zorganizować i nie byliśmy na ani jednej wycieczce. Nie będę dobrze wspominać tych trzech lat w liceum pod tym względem.
..
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:25   #13
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Nie znoszę swojej klasy... Sami imprezowicze(mnie to wcale nie kręci).
Żyją w zupełnie innym świecie niż ja.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:29   #14
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Mam nadzieję, że nie ma tu nikogo z mojej klasy
W podstawówce było po równo facetów i dziewczyn, nie podobalo mi sie zbytnio. W gim było 11 dziewczyn, spodobało mi sie jako tako dopiero w 3 kl :P W liceum byłam na początku w klasie z 6! dziewczynami i było super, naprawdę. Teraz jest nas chyba 12, i już nieco gorzej, aczkolwiek jestem w miarę zadowolona :P
Dla mnie im więcej chłopaków i im lepsza klasa (w sensie poziomu, tylko też oczywiście bez przesady że same nadmózgi) tym fajniej jest, lepsza atmosfera.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:29   #15
crazy_kitty
Zadomowienie
 
Avatar crazy_kitty
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 142
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

No ja mam w klasie 14 chłopaków i 12 dziewczyn. I z całą pewnością muszę przyznać że na lepszą trafić nie mogłam Wszyscy są ze sobą super zgrani (włącznie z wychowawczynią), i jeden za drugim murem stoi. Wiadomo że zdarzają się sprzeczki pomiędzy pojedynczymi osobami, ale nie da się tego uniknąć, w końcu i tak dochodzą do porozumienia

Tak więc, swoją klasę wprost uwielbiam
__________________

Nie każdy może być wielkim artystą, ale w każdym może zrodzić się dusza artysty




Życie jest piękne i dlatego warto żyć!
Życie jest piękne, za nadzieją tylko iść...

Niech nie będzie Ci żal że ziemia Twoje miejsce
Niech podniesie Cię tak skrzydlate twe serce!

crazy_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:31   #16
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Nie lubie. U mnie każdy w klasie ma swój świat, swoje życie. Niektórzy sobie nawet cześć nie mówią poza szkołą Za to gimnazjum... to były czasy...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:37   #17
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

W liceum, przez 2 lata było w porządku, nie było większych spięć, kłótni. Wszystko zmieniło się w klasie maturalnej, gdzie myśli sie o studniówce, później o maturze. Pierwsze kłótnie, obgadywanie za plecami "bo ona załatwiła taką beznadziejną orkiestre", "bo ona wymyslała menu i na pewno bedzie bez sensu", a później - ostatnie sprawdziany, kartkówki, wystawianie ocen i w koncu matura. Akurat w mojej klasie jakos to sie bardzo skumulowało, że w ostatnich tygodniach dosłownie codziennie wybuchały kłótnie, kazdy chodził "nabuzowany" i rozstaliśmy sie w atmosferze awantur.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:38   #18
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

aa właśnie... wychowawczyni to my nie cierpimy : /
mam nadzieje, że jej tu nie ma xD
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:43   #19
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

W podstawówce i gimnazjum to był koszmar. Każdy dzień spędzony w szkole był dla mnie męczarnią bo niecierpiałam mojej klasy. Teraz (liceum) mam tak świetną klasę,że nawet nie wierzę że na takich ludzi trafiłam Jestem mega szczęśliwa
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 21:53   #20
pulpinia
Zadomowienie
 
Avatar pulpinia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 541
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

nienawidzę.
__________________
♥You be my secret love and set my dreams,
I hope you think that the same ♥
pulpinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:05   #21
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Cytat:
Napisane przez trawka Pokaż wiadomość
Tylko do opisu dodam jeszcze od siebie, że u mnie króluje wyścig szczurów i zupełny brak odwagi i zgrania, żeby uciekać z zajęć
ahh zapomniałam też o tym wspomnieć.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:14   #22
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Hm, lubię. Zaczęłam lubić bardziej chyba od tego roku, ale generalnie z większością da się normalnie pogadać, choć muszę przyznać, że na 10 dziewczyn bez mojej przyjaciółki jako tako rozmawiam tylko z 2 . Z pozostałymi dogadać się nie umiem, więc nic na siłę, a chłopcy są w porządku. Hm, jeśli o to zgranie chodzi, to jest tak średnio - ale jak mają być jakieś wspólne plany to raczej wszyscy na to idą.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:17   #23
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Nie moge powiedzieć,że lubie i nie moge powiedzieć,że nie lubie

Jest śmieszna na mój sposób
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:27   #24
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
hehe nie cierpie mojej klasy, z 30 osób lubie niecałe 9 za bardzo próbują wszystkie sobie siąść na psychike. Nie mam ani troche zgranej klasy, ale nie ważne jestem ponad to wszystko. Przychodze do domu i mam swoje życie. Pierwsza klasa technikum była super, wszyscy byli mili, ahh. A teraz? masakra. Każdy jedzie każdego za plecami.. sama nie wiem kiedy mówią coś w żartach a kiedy nie.
Za to gimnazjum to była klasa jak marzenie! nawet lepiej ..
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
W mojej klasie jest 4 chłopaków a 29 dziewczyn. Nie lubię mojej klasy jako klasy - lubię niektóre jednostki. Potworzyły się grupy, ciągle zdarzają się konflikty, obgadywanie za plecami. Nie umiemy się zorganizować i nie byliśmy na ani jednej wycieczce. Nie będę dobrze wspominać tych trzech lat w liceum pod tym względem.
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Nie lubie. U mnie każdy w klasie ma swój świat, swoje życie. Niektórzy sobie nawet cześć nie mówią poza szkołą Za to gimnazjum... to były czasy...
u mnie mniej więcej to samo... czyli porażka...
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:29   #25
pastelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z
Wiadomości: 321
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Nienawidzę jednej osoby z mojej klasy. za trzema nie przepadam. Pozostałą 25 bardzo, bardzo lubię.

Ale grupki się zrobiły...
__________________
mnie ta gonitwa nie bardzo bawi, więc wolę ją innym zostawić.
pastelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:31   #26
Klaudeek
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudeek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 552
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

W podstawówce i gimnazjum to byla męka. Podział na grupy, obgadywanie, kłótnie, niezgranie, myślałam, że w technikum z moim szczęsciem, też na taka klase trafie, jednak jestem miło zaskoczona, pomimo, że jesteśmy liczni - 30 osób, po równo 15 chłopaków i 15 dziewczyn, to z każdym można pogadać, pożartować, nie ma podziałów,konfliktów.
__________________
` Palę papierosa i patrzę w Twoje oczy
myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy ...
Klaudeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:35   #27
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Nie znoszę mojej klasy. Bliżej trzymam się tylko z 4 dziewyczynami, a może dodatkowo z 7 osoba jestem w stanie normalnie porozmawiać(ale poza szkołą to nie chciałabym się z nimi trzymać) Reszta, to brak słow. Są mili na siłę lub jakieś chamskie odzywki, głupie teksty, niektórzy się zachowują jakby mieli mózg 5 latka. Nachętniej to powiedziałabym im wszystkim co o nich myśle, ale póki co staram się być w miare miła albo przynajmniej unikać ich, bo te słitaśne teksty mnie nie ruszają. Chłopaków jest tylko 8. Trójka w porządku, reszta porażka. Do tego chłopacy jada po sobie równo, aż mi szkoła czasami niektórych. :/
Jedyne dobre to, ze nikt na niego nie skarży, jak ktoś zdobędzie jakiś sprawdzian, to zawsze daje innym, mozna liczyć na pracę domową i wszyscy w nauce raczej sobie pomagają.
Grupek jest milion pięćset sto dziewięćset :P ale cóz. Jakoś funkcjonuje w tej klasie, ale to dzięki moim 4 dziewczynom.

W gimnazjum za to miałam cudowną klasę i to było moje najlepsze 3 lata szkolne. Uwielbiałam wtedy tam chodzić, jak opuściłam jeden dzien, to wiedzialam ze duzo ciekawych akcji mnie ominęło. eh.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2008-11-15 o 22:37
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:57   #28
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

Podstawówka:
Zupełna porażka. Klasa niezgrana, cały czas były awantury. Co prawda miałam taką swoją grupkę, (w podstawówce byłam okropną rozrabiaką) ale poza nią nie było się do kogo odezwać. Każdy cię obsmarowywał za plecami, tylko szukał powodu do kłótni. Brr, coś okropnego. ;p
Gimnazjum:
Tu już troszkę lepiej, ale tylko minimalnie troszkę. Więcej było normalnych osób, z którymi w ogóle potrafiłam się dogadać, ale były też wyjątki. Jednym z nich był chłopak, który zmieniał dziewczyny jak rękawiczki, ale nie byłoby problemu gdyby nie opisywał później swoich miłosnych ekscesów z nimi. Denerwowała mnie też dziewczyna, która uważała się za boginię, traktowała wszystkich z góry i startowała do każdego chłopaka jaki się tylko nawinął. Można ją było zobaczyć na jednej przerwie na kolanach jednego kolegi, a na drugiej zobaczyć jak smyra nogą drugiego, później tuli się do innego. Dziewczyna sprawna, szybka i gibka można rzec. ;p Dodawała na swojego fbl fotki w samych majtkach itd., ale już nic nie piszę, bo mi się ciśnienie podniesie.
W kasie tej były dwie grupki. Ja byłam w tej, która nie lubiła dziewczyny opisanej wyżej. ;p Ale i tak najlepsza była koleżanka, która jej dowalała prosto z mostu co o niej myśli, to były widowiska. ;p
Liceum:
Najnormalniejsza klasa jaką miałam. Lubię dosłownie każdego. Nie ma żadnych nabzdyczonych paniuś, ani klasowych amantów. Po prostu normalna, aczkolwiek czasami nieco zwariowana klasa. (; Byliśmy już na trzech wycieczkach i chcemy więcej, ale nas nie chcą puścić. ;p
Dziewczyny są bardzo w porządku, żadna nie uważa się za lepszą od drugiej, można normalnie pogadać, pośmiać się. Z niektórymi odbieramy na bardzo podobnych falach i na luźniejszych lekcjach jest świetnie. (;
Chłopaki są super ogólnie. ;D Mamy ich teoretycznie 4, a praktycznie 3. ;p Wiem, wiem... dużo. Ale są bardzo sympatyczni, można z nimi fajnie pożartować i pogadać. ;p
Ale nie chcę zapeszać, cały czas się poznajemy. (;
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 23:34   #29
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

hmm dobre pytanie.. sama nie wiem.. jest pare osób które bardzo lubię i dla nich lubię być w tej klasie, a parę takich z którymi wkurza mnie przebywanie na tej samej lekcji
no ale ogolnie większosc ludzi jest ok
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 00:29   #30
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Lubisz swoją klasę? wątek dla uczennic [i nie tylko] :)

W podstawówce było najlepiej moim zdaniem.W gimnazjum to nie za fajnie.Lepiej w liceum.Są niektóre fałszywe osoby,które trzeba tolerować inne całkiem z innego świata,ale znajdą się też Ci,którzy mi pasują,że tak się wyrażę grupki są małe ale nie na stałe,tak więc lubimy się pośrednio i nie wybrzydzamy zbytnio.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.