Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 11:12   #661
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tylko nie farouk biosilk to włosowa pułapka. na początku ładnie, po dłużyszm czasie wyszusza je STRASZLIWIE (zawiera alkohol) a Ty się głowisz co jest przyczyną (jest chyba cały wątek o tym na włosomaniaczkach)

Dokladnie Uzywalam obydwie odzywki farouk i po jakims czasie mialam siano na glowie Na poczatku bylam nimi zachwycona,ale po dluzszym stosowaniu zaczelam sie zastanawiac skad to przesuszenie i tak jak napisala WinlyEm na watku wlosomaniaczek wyczytalam ,ze to wlasnie te jedwabie moga byc przyczyna
Teraz dochadza do siebie dzieki olejowi kokosowemu na noc jako maska i koncowki na dzien. Po myciu spryskuje je przygotowana mieszanka z przepisu z mazidel z jedwabiem i keratyna. Zadowolona jestem rowniez z hydrolatu rozmarynowego ktory nadaje blask wlosom.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 11:20   #662
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Hmm, uzywam jedwab od zeszlego roku i nie zauwazylam wysuszenia, wrecz przeciwnie, wlosy wreszcie przestaly sie elektryzowac i latac dookola glowy jak szalone.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 11:30   #663
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

vril a jaki to jedwab ?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 11:31   #664
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko, ja też chętnie zobaczę Twoje biżu.... i chętnie zostanę klientką... szybciutko pokazuj co masz

Ja wiedzę Lorri już dawno chwaliłam na jakimś wątku biochemicznym. Jestem nadal pod wrażeniem

Ja oleju monoi lub kokosowego używam po umyciu na wilgotne włosy. Mam długie i lekko kręcone. Jak użyję tak ileju to ładnie mój skręt jest podkreślony a włosy super nawilżone/natłuszczone i błyszczące.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 11:38   #665
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja oleju monoi lub kokosowego używam po umyciu na wilgotne włosy. Mam długie i lekko kręcone. Jak użyję tak ileju to ładnie mój skręt jest podkreślony a włosy super nawilżone/natłuszczone i błyszczące.
Olej monoi rowniez sie sprawdza
Na wilgotne wlosy jeszcze nie stosowalam olejow,
jakos nie przyszlo mi to do glowy trzeba bedzie sprobowac choc boje sie przedobrzyc zeby nie wygladaly na przetluszczone
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:11   #666
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cathy a co to znaczy "doszły/niedoszły TŻ"? Ktoś nowy? Bo ja nic nie wiem, pochwal się!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:12   #667
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dokladnie Uzywalam obydwie odzywki farouk i po jakims czasie mialam siano na glowie Na poczatku bylam nimi zachwycona,ale po dluzszym stosowaniu zaczelam sie zastanawiac skad to przesuszenie i tak jak napisala WinlyEm na watku wlosomaniaczek wyczytalam ,ze to wlasnie te jedwabie moga byc przyczyna
Teraz dochadza do siebie dzieki olejowi kokosowemu na noc jako maska i koncowki na dzien. Po myciu spryskuje je przygotowana mieszanka z przepisu z mazidel z jedwabiem i keratyna. Zadowolona jestem rowniez z hydrolatu rozmarynowego ktory nadaje blask wlosom.
Hmmm..a co oznacza FAROUK..szukałam na opakowaniu nazwy i
Ja też jestem zachwycona Bio Silk..a używam 2 lata na mokre włosy.
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 12:30   #668
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm..a co oznacza FAROUK..szukałam na opakowaniu nazwy i
Ja też jestem zachwycona Bio Silk..a używam 2 lata na mokre włosy.
farouk to nazwa firmy. w załączniku "zły" jedwab
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 860052df4915de4d6c3deac9f7ebf5cc.jpg (7,1 KB, 12 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:31   #669
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm..a co oznacza FAROUK..szukałam na opakowaniu nazwy i
Ja też jestem zachwycona Bio Silk..a używam 2 lata na mokre włosy.
To nazwa marki czy firmy (nie wiem jak to nazawac)
Chodzi mi o te odzywki-jedwabie:
(nie wiem czy nie lamie regulaminu wstawiajac te zdjecia?)


Farouk-Systems-Biosilk-jedwab-odzywka-do-wlosow_Farouk-Systems,images_big,25,633911500491.jpg

IM003061a.jpgZwlaszcza ta Chi przesuszyla mi wlosy na pewno.
Podobno ktorys z jedwabi jest bez alkoholu i moze on nie przesuszalby wlosow? Jednak po kilku butelkach Chi odstawilam je na rzecz oleju kokosowego i jedwabiu z mazidel i widze poprawe.

WinlyEm mnie ubiegla

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-09 o 12:34
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:32   #670
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm..a co oznacza FAROUK..szukałam na opakowaniu nazwy i
Ja też jestem zachwycona Bio Silk..a używam 2 lata na mokre włosy.
Farouk to firma produkująca Bio Silk. Zerknij np. TU.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:42   #671
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

o ile dobrze pamiętam jedwab joanny nie zawiera alkoholu i miał chyba najlepsze opinie. Ja go używałam przez jakis czas, teraz stoi w szafce bo porzuciłam go na rzecz oleju kokosowego- efekt daje u mnie podobny, a myślę że jest lepszy dla włosów
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 12:59   #672
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Pastereczko - żądam bloga ! A najlepiej sklepu, w którym można zakupy poczynić. Będę pierwszą klientką w Twoim sklepie on- line, bo tak jak już napisałam, Twoje kolczyki przyczepiły się do mnie tak, że gdyby nie to, że są dość okazałe, to bym ich na noc nie zdejmowała nawet
Z blogiem popieram Cathy, ale co do pierwszej klientki to się nie zgadzam bo ja nią będę
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:06   #673
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wróciłam


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A moja ma 15 lat i jej zasób słów to: "wychodzę" oraz" tak posprzątam"



Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
a moja Majka jeszcze nie mówi ale spodziewam się że przemówi w Wigilię, no i przed chwilą złapała ćmę
dla niewtajemniczonych - to kotka
ja niewtajemniczona - w pierwszej chwili pomyślałam, że masz dziecko a nie słyszałam wcześniej nic o tym skojarzenie zwłaszcza dlatego, że moja córka (przyszła potencjalna i już powoli wyczekiwana ) na 95% dostanie imię MAJA


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Na szczęście jeden problem z głowy, ponieważ sprzedwaca powiedział ,że nie muszę dosyłać tych 36 zł, bo on nie zbiednieje
Chwila moment bo chyba źle zrozumiałam Sprzedający z All podarował Ci 4 dychy? Jestem w szoku


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jak pisałam, od wczoraj mam pewne problemy (Tż) i ogólnie samopoczucie do poszłam do fryzjera, bo juz nie mogłam patrzeć na moje kłaki i chyba pierwszy raz jestem na prawdę zadowolona pierwszy raz też poszłam tam bez stresu, już z taką rezygnacją, było mi kompletnie wszystko jedno co mi zrobią, myślałam: bo wszystkie będzie lepsze od tego co mam aktualnie na głowie jestesm zadwolona, od razu lepszy humorek i większa pewność siebie tego mi było trzeba
Mam nadzieję, że z TŻ już lepiej, tzn że z Wami

A fryz poka poka opisami przyrody nam tu nie mydlij


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Pff, ale gorączka, mam zamknięte rolety i ratuję się wodą z lodem.
Co Wy wszystkie z tym upałem? nie wiem czy Kraków jakiś zimniejszy był czy co, tutaj pogoda wg mnie IDEALNA - 20-parę stopni, cieplutko ale nie duszno... Może tak gadam bo zwyczajnie kocham lato słońca nigdy dość


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tylko nie farouk biosilk to włosowa pułapka. na początku ładnie, po dłużyszm czasie wyszusza je STRASZLIWIE (zawiera alkohol) a Ty się głowisz co jest przyczyną (jest chyba cały wątek o tym na włosomaniaczkach)
Potwierdzam. Nic z ich serii mi nie spasowało, a niby to takie lux kosmetyki...


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
o ile dobrze pamiętam jedwab joanny nie zawiera alkoholu i miał chyba najlepsze opinie. Ja go używałam przez jakis czas, teraz stoi w szafce bo porzuciłam go na rzecz oleju kokosowego- efekt daje u mnie podobny, a myślę że jest lepszy dla włosów
Olej już od tygodnia czeka w koszyku na BU, widzę że dobrze robię chcąc go kupić jakichś szczególnych problemów z włosami nie mam (zwłaszcza odkąd przestałam prostować jakieś pół roku temu - teraz inaczej sobie radzę z puszeniem, które jest coraz mniejsze i mniejsze ), końcówki lekko wysuszone ale da się znieść, zwłaszcza że co 6-8 tyg podcinam.



Uf... narzekałyście, że mały ruch na wątku, a ja po 1,5 dnia nieobecności miałam 6 stron do przeczytania nie wchodziłam wczoraj na wizaż nawet nie tyle z powodu zamieszkującego TŻ, co z braku czasu Rano (o 10 ) pobudka, zakupy, gotowanie, przygotowywanie jedzenia na wieczornego grilla... Po obiedzie sprzątanie, kąpiel, przygotowania i sio na ślub przyjaciółki-z-dzieciństwa... Po powrocie szybka akcja z przebieraniem i w/w grill (organizowany w sumie przez mojego brata, same chłopy się poschodziły, a między nimi ja jedna - więc kto gonił przyrządzać kolejne szaszłyki, pilnować ognia, myć gary i tak dalej? ). O północy z TŻtem padliśmy. Rano zajrzałam do pokoju brata zobaczyć czy żyje (nie wiem do której imprezowali na tarasie) - i co widzę? Trzech osiemnastolatków na jednym łóżku, w ubraniach, bez przykrycia, na jednej poduszce jednemu głowa zwisała z łóżka, ale najwyraźniej mu to nie przeszkadzało nie mogłam się pohamować i zrobiłam im fotę z przyczajki

TŻ przed południem pojechał, ja ogarnęłam miejsca poimprezowe (byle jakie ogarnianie salonu i tarasu zeszło mi 2 godziny ) a teraz mogę posiedzieć tutaj


Zaraz wracam z kopiatym talerzem frytek dziś sobie umyślałam dzień niezdrowej, tuczącej żywności na śniadanie była chałka z nutellą, później powtranżalałam żelków... a co tam! Co mnie nie zabije to wzmocni
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:20   #674
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy a co to znaczy "doszły/niedoszły TŻ"? Ktoś nowy? Bo ja nic nie wiem, pochwal się!
nie wiem, czy jest się czym chwalić
Obecnie niedoszły (bo sytuacja wciąż w fazie rozwoju), ale swego czasu naście lat temu byliśmy już tam, gdzie obecnie jeszcze nie zawędrowaliśmy
Mój przyjaciel z dzieciństwa i okresu dorastania (chodziliśmy do tej samej piaskownicy, potem do podstawówki, a potem wylądowaliśmy zupełnym zbiegiem okoliczności w tym samym liceum).. Była wielka przyjaźń, potem wielka miłość i burzliwe rozstanie.. Każdy poszedł w swoją stronę.. Po 10 latach spotkaliśmy się .... i oboje jesteśmy w punkcie, gdzie życie zaczynamy od nowa, więc...
Na razie iskrzy ostro
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Z blogiem popieram Cathy, ale co do pierwszej klientki to się nie zgadzam bo ja nią będę
absolutnie się nie zgadzam

co do włosów - u mnie zdecydowanym faworytem jest monoi nie tylko za jego działanie, ale i piękny zapach... Szkoda tylko, że znika u mnie w tempie ekspresowym (bo nie tylko na włosy go pakuję), a jego cena nie jest nieco niższa...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:27   #675
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jedwab mam dokladnie ten


Pastereczko rowniez poprosze linka do albumu czy cus Osobiscie nie nosze bizuterii wcale ale mam kolezanke, ktora wrecz nalogowo sie w tym obraca i szukam prezentu-drobiazgu dla niej.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-09 o 13:36
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:32   #676
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Na razie iskrzy ostro
Ach te iskry te poczatki sa najpiekniejsze, az Ci zazdroszcze
mimo,ze u mnie cos na podobienstwo poczatkow mam co kilka miesiecy po tym jak moje kochanie wraca z daleka...
jednak to i tak nie to samo.
W kazdym razie zycze dobrego obrotu spraw. Moze to ten Ci pisany?


Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
co do włosów - u mnie zdecydowanym faworytem jest monoi nie tylko za jego działanie, ale i piękny zapach... Szkoda tylko, że znika u mnie w tempie ekspresowym (bo nie tylko na włosy go pakuję), a jego cena nie jest nieco niższa...
Slyszalam wlasnie,ze ten monoi ma trwaly zapach jednak i w moim przypadku od razu sie ulatnia.
Jednak na wlosy jak i na skore glowy ma zbawienne dzialanie
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:39   #677
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie wiem, czy jest się czym chwalić
Obecnie niedoszły (bo sytuacja wciąż w fazie rozwoju), ale swego czasu naście lat temu byliśmy już tam, gdzie obecnie jeszcze nie zawędrowaliśmy
Mój przyjaciel z dzieciństwa i okresu dorastania (chodziliśmy do tej samej piaskownicy, potem do podstawówki, a potem wylądowaliśmy zupełnym zbiegiem okoliczności w tym samym liceum).. Była wielka przyjaźń, potem wielka miłość i burzliwe rozstanie.. Każdy poszedł w swoją stronę.. Po 10 latach spotkaliśmy się .... i oboje jesteśmy w punkcie, gdzie życie zaczynamy od nowa, więc...
Na razie iskrzy ostro

absolutnie się nie zgadzam

co do włosów - u mnie zdecydowanym faworytem jest monoi nie tylko za jego działanie, ale i piękny zapach... Szkoda tylko, że znika u mnie w tempie ekspresowym (bo nie tylko na włosy go pakuję), a jego cena nie jest nieco niższa...
Tylko trzymać kciuki za iskrzenie

Ja się też nie zgadzam

a jak stosujesz ten olej - na całe włosy jak maskę a potem spłukujesz?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:57   #678
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie wiem, czy jest się czym chwalić
Obecnie niedoszły (bo sytuacja wciąż w fazie rozwoju), ale swego czasu naście lat temu byliśmy już tam, gdzie obecnie jeszcze nie zawędrowaliśmy
Mój przyjaciel z dzieciństwa i okresu dorastania (chodziliśmy do tej samej piaskownicy, potem do podstawówki, a potem wylądowaliśmy zupełnym zbiegiem okoliczności w tym samym liceum).. Była wielka przyjaźń, potem wielka miłość i burzliwe rozstanie.. Każdy poszedł w swoją stronę.. Po 10 latach spotkaliśmy się .... i oboje jesteśmy w punkcie, gdzie życie zaczynamy od nowa, więc...
Na razie iskrzy ostro
Kasiu życzę Ci żeby z tych iskierek wybuchło wielkie ognisko miłości na całe życie

i ja dołączam się do fanek kolczykowych od pastereczki są przepiękne

olej monoi powiadacie kusicielki ja też chcę
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:55   #679
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Mnie wysuszyl biosilk, CHI nie wysusza ale tez cudow nie dziala tj wlosy wygladaja ladnie, ale ich kondycja sie nie zmienia.
Jesli chodzi o monoi to wachalam kiedys i wybralam od razu wersje ekologiczna. chyba w koncu zloze to zamowienie..
kupilam maske stapiz sleek line, ma dobry sklad i recenzje. mam nadzieje, ze pomoze
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 15:01   #680
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
kupilam maske stapiz sleek line, ma dobry sklad i recenzje. mam nadzieje, ze pomoze
Tez sie do niej przymierzam
Jak mozesz zdaj relacje po jej zastosowaniu
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 15:29   #681
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o monoi to wachalam kiedys i wybralam od razu wersje ekologiczna. chyba w koncu zloze to zamowienie..
kupilam maske stapiz sleek line, ma dobry sklad i recenzje. mam nadzieje, ze pomoze
Mój eko monoi też od tygodnia leży w koszyku podobnie jak olej kokosowy i masa innych rzeczy... i jak patrzę na cenę końcową tej listy... chyba to sprawia, że od tygodnia nie mogę się zdecydować na kliknięcie

A Stapiz kupiłam już jakieś pół roku temu jak już wcześniej pisałam - jakichś szczególnych problemów z włosami nie mam. Farbuję je (lekko przyciemniam), no i długo prostowałam (przestałam pół roku temu właśnie - stapiz kupiłam jak wiele innych kosmetyków, by pomóc włosom odżyć po codziennym traktowaniu prostownicą). Pachnie mniej więcej jak pudrowe cukierki (do zniesienia, choć troszkę denerwujące - a lekki zapach na włosach utrzymuje się do kilku dni, mimo myć). Stosuję go raz na tydzień pod turban (na codzień wolę Crema Latte Kallosa). Bywa, że zastępuję go Waxem, więc działania samego Stapiza nie jestem w stanie ocenić. Ogólnie ta kombinacja masek odżywiła moje włosy, są miękkie, zdrowe i lśniące. I co najważniejsze - puszą się mniej niż kiedyś (dodatkowo: zamiast dręczyć je prostownicą, po każdym myciu związuję je w warkocz, wgniatam piankę, a po jakimś czasie - zależy ile go mam - rozpuszczam i mam lekkie fale bez puszenia ). Myślę, że warto zainwestować w tę odżywkę (zwłaszcza, że fortuny nie kosztuje, bywało gorzej... a raczej drożej ).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 15:38   #682
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Zdam relacje
za 35zł z przesylka mam 1L maski. Nie zuzyje chyba do smierci. Chomik sie ze mnie robi,a chyba bede sie przeprowadzac bedzie ciezko

stosowala ktoras ampulki farmony radical? chce troche przyspieszyc wzrost aby moc jak najszybciej rowno sciac wlosy nie majac ich tym samym za ucho zamiast za lopatki
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 15:56   #683
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jak na moje dlugasne wlosy to litr maski czy odzywki to nic 2-3 miesiace i nie ma.
Szampony u mnie tez ida litrami niestety.
Crema Latte Kallosa tez bede musiala wyprobowac skoro tak wszyscy zachwalacie razem z malo dostepna Gloria.
Ostatnio kupilam jakas maske-odzywke z proteinami z mleka w sklepie fryzjerskim ,sprzedawca zapewnial,ze jest lepsza od Kallosa. Jednak efekty niezadowalajace ,nie zauwazylam zadnego nawilzenia i wlosy jakby poplatane.
Moze jednak Kallos bedzie lepszy, co do Waxa jakos nie moge sie przekonac nie wiem czemu,ale jak jeszcze go pozachwalacie to moze sie zdecyduje i na niego.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:19   #684
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Nie wiem jak Kallos spisze się na Twoich włosach z tego względu że rozjaśniasz, a to niestety powoduje spore uszkodzenia, ale na pewno warto spróbować! Ja po potrzymaniu na włosach Stapiza nakładam jeszcze kapeczkę Kallosa, bo po samym Stapizie mam lekkie problemy z rozczesaniem - natomiast po Kallosie żadnych. Włosy robią się gładziutkie, z "poślizgiem". A cena jak za litr Crema Latte jest wg mnie śmieszna. W drogerii 17 zł, a że kupiłam na All kilka sztuk naraz (zestaw kilku) to wyszło mnie jeszcze mniej. Jedno opakowanie starcza mi na jakieś 2-3 miesiące codziennego stosowania

Glorię też muszę dorwać

Czy tylko mnie strona EGM nadal nie działa?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:21   #685
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja mam wlosy ciut przed zapiecie stanika (najdluzsze) i nie zuzywam niczego litram moze powinnam wiecej nakladac?
myje wlosy hippem. na jedno mycie idzie gdzies 1 lyzka stolowa, moze 1,5..
gloria wylada fajnie, ale na moj obecy stan wlsoow jest za lekka. tak samo jak kallos.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:31   #686
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko dołączam się do próśb, jestem maniakiem kolczykowym Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby wkleić chociaż jedno zdjęcie kolczyków Pastereczki żebym mogła popodziwiać?

Mam w lodówce 2 małe bakłażany, czy ktoś ma może pomysł co z nimi zrobić? (tzn. wiem, że na pewno trzeba je zjeść )
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:32   #687
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Moje wlosy spokojnie siegaja juz "przedzialka" i sa dosc geste i grube wiec sporo uzywam srodkow ,ktorych uzywam do nich. Co prawda nie myje co dzien ,bo to dosc klopotliwe przy tej dlugosci, ale jak juz je "piore" to 2-3 razy przy jednym myciu (mam nadzieje,ze sie jasno wyrazilam)
Jak zauwazyla Viollet87 przez rozjasnianie mam uszkodzone wlosy bardziej wiec nie moge oczekiwac ,ze uzyskam taki sam efekt nawilzenia jak ktos kto ma wlasnie wlosy ciemne i lsniace jak onatymi samymi specyfikami. Tak jak Ty Cotko potrzebuje czegos silniejszego.
Masek jeszcze nie mieszalam, bede musiala wyprobowac i ta metode

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-09 o 16:35
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:47   #688
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A może coś z Goldwella? Mam przyjaciółkę, która rozjaśnia włosy - fryzjerka poleciła jej tę firmę. Ich kosmetyki nie należą do tanich, ale przyjaciółka jest zadowolona, widzi rezultaty! Mają specjalną serię do mocno zniszczonych włosów, nie pamiętam akurat dokładnej nazwy...

EDIT: Już wiem. Goldwell Kerasilk Ultra Rich Care na All wpiszcie sobie po prostu Goldwell Kerasilk - wyskoczy
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-09 o 16:51
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 16:59   #689
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Goldwell- ma spory wybor preparatow.
Na KWC maja rozne opinie w zaleznosci od specyfiku ,
moglabys dokladnie sie dowiedziec jaki zachwala Twoja "psiapsolka" ?
Przyznam ,ze do tej firmy jestem nie szczegolnie dobrze nastawiona, Raz bylam w studiu fryzjerskim gdzie pracowali na ich preparatach i jak wyszlam od nich to wstydzilam sie ulica isc

O widze,ze juz edytowalas
W takim razie poszukam cos na ten temat i moze wyprobuje

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-09 o 17:01
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 17:04   #690
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Aniołku,

poniżej fotki kolczyków - starałam się jak mogłam oddać ich urodę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7013.jpg (109,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7014.jpg (74,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7015.jpg (76,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7016.jpg (176,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7017.jpg (76,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7018.jpg (119,2 KB, 26 załadowań)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.