Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 10:05   #4441
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tak jak pisalam (watek przeniesiony ) malej temp spadla. dzis znowu podniesiona ale jeszcze nie wysoka. ale walczymy nadal.
mam juz dosyc tej jej ospy...

dzieki dziewczyny, malej wczoraj spadal temp.ale nocka i tak byla bardzo kiepska, mala spala ze mna (i chwala Bogu bo zwariowalabym gdybym miala co chwile wstawac) obie malo spalysmy, mala drapala sie przez ta ospe.... rano znowu miala goraczke- 38 C. teraz 37 ale jakas goraca jest. malz chwilowo odsypia, pozniej go wysle do bialego do apteki bo u nas 4 apteki i nie ma dyzurnej a chce nurofen bo paracetamol mam wrazenie ma slabe dosc dzialanie (kupowalam go raczej z mysla by pomogl przy zabkowaniu)
leki na bazie ibuprofenu działają silniej niż te na paracetamolu
te skoki temp są normalne - pamiętaj, że gorączka jest objawem, że organizm sam walczy z infekcją, jeśli nie przekracza 38 nic nie dawaj, tylko kompresy z letniej wody
życzę morza cierpliwości
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 10:13   #4442
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ilona chcesz cos od tego sprzedawcy? koszt przesylki jednej rzeczy okolo 1,5 Ł (taniej niz w polsce hehe) http://stores.shop.ebay.pl/toni1402__W0QQ_armrsZ1
to moge dodac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 10:30   #4443
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
leki na bazie ibuprofenu działają silniej niż te na paracetamolu
te skoki temp są normalne - pamiętaj, że gorączka jest objawem, że organizm sam walczy z infekcją, jeśli nie przekracza 38 nic nie dawaj, tylko kompresy z letniej wody
życzę morza cierpliwości
wlasnie nie wiem czy wybrac ibufen czy nurofen ale widze ze to praktycznie to samo. tylko zastanawiam sie czy ta goraczka tak przy ospie czy dodatkowo jakas infekcja..
dziekuje
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 10:37   #4444
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
wlasnie nie wiem czy wybrac ibufen czy nurofen ale widze ze to praktycznie to samo. tylko zastanawiam sie czy ta goraczka tak przy ospie czy dodatkowo jakas infekcja..
dziekuje
Paulo, ja bym brała Ibuprom, po Nurofenie część dzieci (i nie tylko) ma tendencję do biegunek. W sumie to nie wiem dlaczego, bo przecieżskład niemal identyczny i dawka ta sama
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 11:28   #4445
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

evelinek_r dziekuje za rade, nie wiedzialam o takiej reakcji... a tego nam by jeszcze brakowalo do nieprzespanej nocki, ospy i powracajacej goraczki.
dobrze ze zeby jej bardzo nie dokuczaja (tfu, tfu...) ale obie dolne trojki juz praktycznie sie przebily przez dziasla. oby piatki troche zaczekaly... nie daje mi tam zajrzec.
teraz sobie spi maluch a ja mam chwile czasu na relaks. chyba strzele sobie kawe kolejna i makijaz chociaz mialam sie nie malowac juz dzisiaj. ale poprawic se samopoczucie zawsze mozna prawda?

a i spojrzalam na ten link od pastereczki i zachcialo mi sie stanikow... lepiej na razie nie bede tam zagladac..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 12:17   #4446
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Stosował ktoś żel pod oczy z morskim kolagenem i ogórkiem z NP? Chciałam jutro zamówić nawet 2 szt, bo świetlikowy mi się znudził.Ale nie wiem czy warto?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 12:37   #4447
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
evelinek_r dziekuje za rade, nie wiedzialam o takiej reakcji... a tego nam by jeszcze brakowalo do nieprzespanej nocki, ospy i powracajacej goraczki.
dobrze ze zeby jej bardzo nie dokuczaja (tfu, tfu...) ale obie dolne trojki juz praktycznie sie przebily przez dziasla. oby piatki troche zaczekaly... nie daje mi tam zajrzec.
teraz sobie spi maluch a ja mam chwile czasu na relaks. chyba strzele sobie kawe kolejna i makijaz chociaz mialam sie nie malowac juz dzisiaj. ale poprawic se samopoczucie zawsze mozna prawda?

a i spojrzalam na ten link od pastereczki i zachcialo mi sie stanikow... lepiej na razie nie bede tam zagladac..
dla malej i dla ciebie. Bądź dobrej myśli, najważniejsze, że mała grzecznie śpi. Jak się obudzi wypoczęta, będzie to trochę lepiej znosiła.

Makijaż na poprawę humory jak najbardziej zalecany

Pastereczka wodzi na pokuszenie, ale na szczęście w tym wypadku nie będę podatna. Nie ma mojego rozmiaru
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 12:40   #4448
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja będę monotematyczna- Rozi doszła przesyłka od Pastereczki do Ciebie? Ja nadal nic nie mam
Wczoraj byłam we Wrocławiu na meczu Śląska z Legią i wracając do Warszawy zamiast do domu trafiłam do szpitala.. Tak mnie brzuch rozbolał nagle, że nie mogłam oddychać normalnie ani wysiedzieć/wyleżeć w miejscu aż jak wstałam padłam z bólu. 2 zastrzyki i było ok ale teraz lekkie delikatne rzeczy mogę jeść. Na szczęście coś się z moją nową pracą ruszyło ale nie chcę zapeszać- dam znać jak już coś bardziej się rozwinie

Poza tym duuuuuużo zdrówka życzę waszym pociechom- niech te chorubska i gorączki miną
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 12:47   #4449
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

White trzymam kciuki i zdrówka życzę. Mam nadzieję że to nic poważnego.
Makijaż jak najbardziej na poprawę humoru wskazany. Sama ten zabieg często stsuję, nawet jeśli cały dzień w domu siedzę.
Ewelinek fajny avek
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 13:12   #4450
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
White trzymam kciuki i zdrówka życzę. Mam nadzieję że to nic poważnego.
Makijaż jak najbardziej na poprawę humoru wskazany. Sama ten zabieg często stsuję, nawet jeśli cały dzień w domu siedzę.
Ewelinek fajny avek
Ja też Dzięki, avek z Bleacha, mam słabość do Rukii. A tak w ogóle, to już od kilku lat cykam się, żeby się przefarbować na czarno, albo chociaż na jakiś chłodny ciemny brąz, ale wszyscy mi odradzali, nawet fryzjerka (była zresztą), bo to niby zbyt drastyczna zmiana i naturalny kolor się spsuje i odrosty będzie bardzo widać. Ech, a ja mam taką ochotę spróbować.

Myślicie, że jak wstawię zdjęcie, to moglybyście mi pomóc? Co prawda mam sprzed 2 lat, ale wiele się nie zmieniłam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 13:20   #4451
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a jaki masz kolor wlosow naturalny? jasny blond? ja mialam taki wlasnie, po maturze zrobilam sie na ciemny braz, prawie czarny wyszedl, ale dla mnie sie podobalo. i od tej pory robilam sobie rozne odcienie brazow. pozniej wrocilam do blondu, a teraz zimny bronz z pasemkami.
jesli masz chec to sprobuj
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 13:43   #4452
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ewelinko dawaj
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 13:51   #4453
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
White trzymam kciuki i zdrówka życzę. Mam nadzieję że to nic poważnego.
Makijaż jak najbardziej na poprawę humoru wskazany. Sama ten zabieg często stsuję, nawet jeśli cały dzień w domu siedzę.
Ewelinek fajny avek
Raczej nic poważnego ale dziekuję
Zastosuje się do Twoich rad i zaraz wkleję zdjęcie swojego makijażu Co prawda z piątku ten makijaż bo dziś nie mam weny ale zawsze coś

Evelinek- wklejaj zdjęcia raz dwa
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 14:43   #4454
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor wlosow naturalny? jasny blond? ja mialam taki wlasnie, po maturze zrobilam sie na ciemny braz, prawie czarny wyszedl, ale dla mnie sie podobalo. i od tej pory robilam sobie rozne odcienie brazow. pozniej wrocilam do blondu, a teraz zimny bronz z pasemkami.
jesli masz chec to sprobuj
Właściwie to jasny---> średni blond. Miałam robione cienkie pasemka ciemną czekoladą i bardzo mi się podobały, ale szybko zeszły. Mi w ogóle szybko farby schodzą

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ewelinko dawaj
No to daję Aha i przepraszam za fryzurę, ale jedyne zdjęcia, jakie mam to robione na dworze przez TŻ. I może jeszcze dowodowe wkleję, bo w sumie taki mam naturalny kolor, może ciut chłodniejszy. I czekam na werdykt. Strasznie mnie kusi

W rzeczywistości mam beżowy odcień cery, a nie różowy, ale na pierwszym zdj jestem po eksperymentach kosmetycznych mojej mamy. Dość jasne jestem, drugie zdjęcie wcale nie jest tak bardzo prześwietlone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00003.jpg (139,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00038766.jpg (147,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(2).jpg (14,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (134,0 KB, 32 załadowań)
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 14:55   #4455
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ilona chcesz cos od tego sprzedawcy? koszt przesylki jednej rzeczy okolo 1,5 Ł (taniej niz w polsce hehe) http://stores.shop.ebay.pl/toni1402__W0QQ_armrsZ1
to moge dodac
nie ma nic interesującego w moim rozmiarze

Paula, moje dzieciaki ani po ibuprofenie ani po nurofenie biegunek nie miewały
żeby było weselej - Oli ma ni stąd ni zowąd prawie 39 udało mi się ją wreszcie uśpić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 15:08   #4456
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

evelinek przede wszystkim śliczna jesteś! Co do koloru włosów, to w tym Ci bardzo dobrze, ale rozumiem dobrze chęć zmiany. Zdecydowanie nie skuś się na czarny, ten kolor pasuje naprawdę niewielu Polkom, co o zgrozo tak często widać na naszych ulicach. Ale w jasnym brązie mogło by Ci być całkiem ładnie...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 15:41   #4457
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Właściwie to jasny---> średni blond. Miałam robione cienkie pasemka ciemną czekoladą i bardzo mi się podobały, ale szybko zeszły. Mi w ogóle szybko farby schodzą



No to daję Aha i przepraszam za fryzurę, ale jedyne zdjęcia, jakie mam to robione na dworze przez TŻ. I może jeszcze dowodowe wkleję, bo w sumie taki mam naturalny kolor, może ciut chłodniejszy. I czekam na werdykt. Strasznie mnie kusi

W rzeczywistości mam beżowy odcień cery, a nie różowy, ale na pierwszym zdj jestem po eksperymentach kosmetycznych mojej mamy. Dość jasne jestem, drugie zdjęcie wcale nie jest tak bardzo prześwietlone
Evelinek- wg mnie lepiej Ci będzie w brązie niż w blondzie Brąz taki ciepły- tylko nie ciemny ani absolutnie nie czarny. Może spróbuj napierw loreal casting- one sie kilka tygodni trzymają i z tego co pamiętam amoniaku nie mają.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 15:52   #4458
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Popieram, maluj wloski!
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 15:52   #4459
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
evelinek przede wszystkim śliczna jesteś! Co do koloru włosów, to w tym Ci bardzo dobrze, ale rozumiem dobrze chęć zmiany. Zdecydowanie nie skuś się na czarny, ten kolor pasuje naprawdę niewielu Polkom, co o zgrozo tak często widać na naszych ulicach. Ale w jasnym brązie mogło by Ci być całkiem ładnie...
Dziękować, zawsze mi się wydawało, że fatalnie na zdjęciach wychodzę.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Evelinek- wg mnie lepiej Ci będzie w brązie niż w blondzie Brąz taki ciepły- tylko nie ciemny ani absolutnie nie czarny. Może spróbuj napierw loreal casting- one sie kilka tygodni trzymają i z tego co pamiętam amoniaku nie mają.
Ale ja właśnie nie chcę nic ciepłego, takie odcienie zupełnie nie pasują do mojego charakter(k)u. Kiedyś przez przypadek zamiast ciemniejszego blondu wyszedł mi orzech laskowy i wyglądało to nieciekawie. Ehh, rozwiewacie moje nadzieje na czerń Ale dziękuję za rady, grunt to ustrzec się od błędu, bo jednak w dwa dni nie zejdzie.

86Paula- ale na jako??
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 15:58   #4460
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
86Paula- ale na jako??
mi sie wydaje ze wlasnie mozesz sprobowac jakiegos chlodego nie za ciemnego braziku. najlepiej zebys poszla do fryzjerki ktora ci na pewno doradzi. moja mnie wlasnie namowila teraz na obecny kolor bo stwierdzila ze kilka miesiecy tego samego koloru to za dlugo. a ja sie chetnie oddaje w jej rece.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 15:59   #4461
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A ja bym radziła średni chłodnawy brąz
Tak na szybkość zrobiłam coś takiego. Teraz muszę lecieć, moze wieczorkiem jeszcze coś wydziwię w PS'ie i to dokładniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (123,1 KB, 35 załadowań)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:02   #4462
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Evelinek- wydaje mi się, że ciepły brąz wyglądałby dobrze ale skoro niezbyt dobrze sie czułaś to spróbuj jakimś chłodniejszym brązem. Na początek może ten casting żebyś zobaczyła jak wyglądasz i oceniła jak się czujesz? No i oczywiście zgodzę się z Frantic, że baaardzo ładnie wyglądasz- tak delikatnie i dziewczęco ale z charakterkiem Wkleiłabyś jeszcze jakieś zdjęcia z minerałkami

Pastereczko- pooglądałam tego sprzedawcę na ebayu ale niestety tylko jeden stanik w moim rozmiarze a nie w moim guście Może z brastop.com cos by Cię skusiło i podjęłabyś się organizacji>
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:04   #4463
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja bym nie farbowala na 100% ale jak chcesz to ja bym rzyyciemnila o gora dwa tony i raczej na cieply kolor patrzac na kolor buzi, chlodne sa raczej dla olivkowych cool i buff cer tak sadzę

white z brastop moge- jest tam jeden ktory mnie interesuje wiec sie dostosuje do Waszych zyczen i terminow
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-24 o 16:05
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:06   #4464
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze wlasnie mozesz sprobowac jakiegos chlodego nie za ciemnego braziku. najlepiej zebys poszla do fryzjerki ktora ci na pewno doradzi. moja mnie wlasnie namowila teraz na obecny kolor bo stwierdzila ze kilka miesiecy tego samego koloru to za dlugo. a ja sie chetnie oddaje w jej rece.
Moja obecna też jest raczej otwarta, tylko kiedy ja będę znów w domu. Ale prawda, tutaj nawet nie chcę ryzykować, nie wiadomo, na kogo się trafi, a poza tym ona już zna moje włosy.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja bym radziła średni chłodnawy brąz
Tak na szybkość zrobiłam coś takiego. Teraz muszę lecieć, moze wieczorkiem jeszcze coś wydziwię w PS'ie i to dokładniej
Hmm, ładnie to wyszło. Czekam na dalsze wydziwianie wieczorem

Naprawdę dobrze Was mieć tutaj, dziewczyny. Dziękuję

Edit: Pastereczko, ale mnie kusi taki mól ukryty

WhiteInnocent, dziękuję Castingi znam i lubię, ale na pierwszy raz trochę się boję sama, wolę uzbierać i zapłacić więcej u fryzjera, przynajmniej "ten pierwszy raz". Chętnie bym się wkleiła z mineralkami, ale mój telefon ma bardzo słaby aparat i prawie nic nie widać, nawet swatche na nim nie wychodzą. Wszystkie zdjęcia tutaj oprócz dowodowego są robione telefonem TŻ, a on jest ode mnie oddalony o dobre kilkaset km

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-05-24 o 16:13
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:15   #4465
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja też Dzięki, avek z Bleacha, mam słabość do Rukii. A tak w ogóle, to już od kilku lat cykam się, żeby się przefarbować na czarno, albo chociaż na jakiś chłodny ciemny brąz, ale wszyscy mi odradzali, nawet fryzjerka (była zresztą), bo to niby zbyt drastyczna zmiana i naturalny kolor się spsuje i odrosty będzie bardzo widać. Ech, a ja mam taką ochotę spróbować.
Myślicie, że jak wstawię zdjęcie, to moglybyście mi pomóc? Co prawda mam sprzed 2 lat, ale wiele się nie zmieniłam
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor wlosow naturalny? jasny blond? ja mialam taki wlasnie, po maturze zrobilam sie na ciemny braz, prawie czarny wyszedl, ale dla mnie sie podobalo. i od tej pory robilam sobie rozne odcienie brazow. pozniej wrocilam do blondu, a teraz zimny bronz z pasemkami.
jesli masz chec to sprobuj
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
evelinek przede wszystkim śliczna jesteś! Co do koloru włosów, to w tym Ci bardzo dobrze, ale rozumiem dobrze chęć zmiany. Zdecydowanie nie skuś się na czarny, ten kolor pasuje naprawdę niewielu Polkom, co o zgrozo tak często widać na naszych ulicach. Ale w jasnym brązie mogło by Ci być całkiem ładnie...
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Evelinek- wg mnie lepiej Ci będzie w brązie niż w blondzie Brąz taki ciepły- tylko nie ciemny ani absolutnie nie czarny. Może spróbuj napierw loreal casting- one sie kilka tygodni trzymają i z tego co pamiętam amoniaku nie mają.
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziękować, zawsze mi się wydawało, że fatalnie na zdjęciach wychodzę.
Ale ja właśnie nie chcę nic ciepłego, takie odcienie zupełnie nie pasują do mojego charakter(k)u. Kiedyś przez przypadek zamiast ciemniejszego blondu wyszedł mi orzech laskowy i wyglądało to nieciekawie. Ehh, rozwiewacie moje nadzieje na czerń Ale dziękuję za rady, grunt to ustrzec się od błędu, bo jednak w dwa dni nie zejdzie.
86Paula- ale na jako??
evelinku - ja sie absolutnie zgadzam z frantic, żadnych czerni, przy tak jasnej karnacji jak Twoja to chyba conajwyżej ciemniejsze balejaże powinnaś robić, a jak farbowac to na brąz - ja raz widziałam nadziewczynie tak piekny jasnypopielaty brąz że walczyłam ze soba czy nie podejść i zapytać czy to jakas farba gotowa czy jej fryzjerka taka mieszanke wyprodukowała - może taki kolor skoro wolisz chłodny?
mówię to z pozycji ciemnej blondynki co naście lat chodziła w czerni i ciemnym brązie i teraz bedę wracac do naturalnego (postarzajacym czerniom mówie nie)
robiłam więc ten błąd o którym mówiła frantic, acz mnie troche ratowało to że mam brązowe oczy - ale koniecznośc farbowania co 3 tygodnie bo odrost tak jasny, że wygladalam jakbym łysiała
i jeszcze dorobiłam sie w efekcie tych farbowań silnej reakcji alergicznej na wszelkie farby i teraz mam calkiem przekichane
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:44   #4466
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
evelinku - ja sie absolutnie zgadzam z frantic, żadnych czerni, przy tak jasnej karnacji jak Twoja to chyba conajwyżej ciemniejsze balejaże powinnaś robić, a jak farbowac to na brąz - ja raz widziałam nadziewczynie tak piekny jasnypopielaty brąz że walczyłam ze soba czy nie podejść i zapytać czy to jakas farba gotowa czy jej fryzjerka taka mieszanke wyprodukowała - może taki kolor skoro wolisz chłodny?
mówię to z pozycji ciemnej blondynki co naście lat chodziła w czerni i ciemnym brązie i teraz bedę wracac do naturalnego (postarzajacym czerniom mówie nie)
robiłam więc ten błąd o którym mówiła frantic, acz mnie troche ratowało to że mam brązowe oczy - ale koniecznośc farbowania co 3 tygodnie bo odrost tak jasny, że wygladalam jakbym łysiała
i jeszcze dorobiłam sie w efekcie tych farbowań silnej reakcji alergicznej na wszelkie farby i teraz mam calkiem przekichane
Ojojoj, jestem przegłosowywana No tak, mam wiadomość farbowania odrostów co 2-3tygodnie, a reakcja alergiczna niefajna rzecz
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:50   #4467
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ojojoj, jestem przegłosowywana No tak, mam wiadomość farbowania odrostów co 2-3tygodnie, a reakcja alergiczna niefajna rzecz
Zdecydowanie nie czerń ani ciemny brąz bo na Twoich włoskach pewnie i tak wyszedłby czarny (farby mocno chwytają na takich jasnych). A jak już raz zrobisz ciemny, to później bardzo ciężko wrócić do jaśniejszego.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:56   #4468
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Czy ktoś jeszcze byłby chętny na stanikowe zamówienie z brastopu?
Pastereczko ja dałabym odpowiedź jutro bo licutuję jeden stanik na allego Jak go nie wygram to wziełabym jakiś od razu z brastopu a jak wygram to pewnie dopiero czerwiec... Dużo tam fajnych staników ale jak już wybiorę swój rozmiar to jest o wiele gorzej
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 17:59   #4469
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja będę monotematyczna- Rozi doszła przesyłka od Pastereczki do Ciebie? Ja nadal nic nie mam
Wczoraj byłam we Wrocławiu na meczu Śląska z Legią i wracając do Warszawy zamiast do domu trafiłam do szpitala.. Tak mnie brzuch rozbolał nagle, że nie mogłam oddychać normalnie ani wysiedzieć/wyleżeć w miejscu aż jak wstałam padłam z bólu. 2 zastrzyki i było ok ale teraz lekkie delikatne rzeczy mogę jeść. Na szczęście coś się z moją nową pracą ruszyło ale nie chcę zapeszać- dam znać jak już coś bardziej się rozwinie

Poza tym duuuuuużo zdrówka życzę waszym pociechom- niech te chorubska i gorączki miną
nie, ciągle wyglądam.
Ojejku, straszne z tym brzuszkiem, mam nadzieję ze szybko dojdziesz do siebie. I powodzenia z nową pracą
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:33   #4470
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze byłby chętny na stanikowe zamówienie z brastopu?
Pastereczko ja dałabym odpowiedź jutro bo licutuję jeden stanik na allego Jak go nie wygram to wziełabym jakiś od razu z brastopu a jak wygram to pewnie dopiero czerwiec... Dużo tam fajnych staników ale jak już wybiorę swój rozmiar to jest o wiele gorzej

Ja chętnie ale niestety w moim rozmiarze akurat nie ma takiego stanika, który bym chciała
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.