DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 08:04   #1
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89

DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )


Witam już w kolejnej części

Dla nowych Dukanek :
Nie zaczynaj diety bez przeczytania książki !
Obie książki Dukana (do pobrania):
Pierwsza: "Nie potrafię schudnąć" http://www.multiupload.com/NRHL8EGKGU
Druga: "Metoda doktora Dukana" : http://www.multiupload.com/0JSI8099OL

Pamiętaj o Badaniach przed dietą oraz w jej trakcje !
http://www.dieta-dukan.pl/badania-pr...diecie-dukana/

Pamiętaj o zrobieniu testu przed rozpoczęciem diety !
TEST DUKANA (ile trwać mają poszczególne fazy) -

http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html



tłumaczenie do testu:


1. Votre prénom* : IMIE
2. Vous etes* JESTES: Une Femme KOBIETA Un homme FACETEM
3. Votre poids actuel ? TWOJA OBECNA WAGA
4. Votre email - ADRES EMAIL

1. Quel poids souhaitez vous peser ?* : WYMARZONA WAGA
2. Quel poids maximum avez-vous pesé ? ILE NAJWIECEJ WAZYLAS? W KG
3. Quel poids minimum avez-vous pesé ?
Apres 18 ans, et en dehors de toute maladie ?* : ILE WAZYLAS NAJMNIEJ PO 18 ROKU ZYCIA, NIE LICZAC CHOROB W KG
4. Quel est votre poids de croisiee ?*
Il s'agit du poids maintenu sans effort particulier avec une alimentation spontanée JAKA JEST TWOJA NORMALNA WAGA (JAKA WAGE UTRZYMUJESZ GDY NIE STOSUJESZ ZADNYCH DIET) W KG
5. Combien mesurez-vous ? WZROST
6. Etes-vous pressé(e) de maigrir :CHCESZ SZYBKO SCHUDNAC Oui - TAK Non - NIE

1. Y-a-t-il une tendance a grossir dans votre famille ?* : Oui - TAK Non - NIE CZY W RODZINIE JEST TENDENCJA DO OTYLOSCI?
2. Avez-vous déjà suivi des régimes pour maigrir ? CZY STOSOWALAS/ES POPRZEDNIO INNE DIETY ODCHUDZAJACE -
Acun - zadnej
1 - jedna
2 - dwie
3 - trzy
Plus - wiecej
3. Quel est le nombre de vos grossesses ? ILE RAZY BYLAS W CIAZY
* :
Aucun - 0
1 - raz
2 - dwa
3 - trzy
Plus - WIECEJ
4. Lorsque vous surveillez votre alimentation, vous avez l'impression de maigrir :
*CZY WYDAJE CI SIE ZE CHUDNIESZ Z LATWOSCIA JEZELI PILNUJESZ CO JESZ?:
Plutôt facilement - RACZEJ LATWO
Difficilement - TRUDNO
5. Manger moins vous fatigue-t-il ?* : CZY LATWIEJ SIE MECZYSZ GDY JESZ MNIEJ?
6. Apprécions votre ossature* : Ceinturez votre poignet gauche
entre votre pouce et votre index droits OCEN GRUBOSC KOSCI, ZLAP NADGARSTEK PROBUJAC ZLACZYC KCIUK I PALEC WSKAZUJACY
Ossature fine :
vos bouts de doigts se chevauchent CIENKIE - Z LATWOSCIA LACZYSZ PALCE
Ossature normale :
vos bouts de doigts se touchent juste NORMALNE LEDWIE STYKASZ PALCE
Ossature lourde :
vos bouts de doigts sont éloignés CIEZKIE TWOJE PALCE NIE STYKAJA SIE

1. Date de naissance : DATA URODZENIA: DZIEN MIESIAC ROK
2. Choisissez votre pseudo* : WYBIERZ LOGIN
3. Votre mot de passe* : HASLO
4. zaznacz ten kwadracik (ale to nie konieczne) jezeli chcesz dostac znizke na konsultacje (haha i tak wychodza pieronsko drogie), wpisz kod jaki sie pojawia na obrazku i GO.
Wyswietli ci sie plan chudniecia z datami itd i dostaniesz potwierdzenie na maila.

PRZYDATNE NA DUKANIE : http://www.dieta-dukan.pl/


Poprzednie części:
CZĘŚĆ PIERWSZA - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490221
CZĘŚĆ DRUGA - http://https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496383
CZĘŚĆ TRZECIA - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=507605

O RADOSCI CHUDNE SOBIE ZRZUCAM KILOGRAMY SWE
JEST NAS WIELE DZIŚ NA FORUM I PIĘKNIE WSPIERAMY SIĘ
SZCZUPŁOŚĆ MOJA WSZYSTKO ZAĆMI SCHUDNĘ TYLĘ ILE CHCĘ
WSZYSCY CHUDNAC BĘDĄ ŁADNIE DUKAN NAM POMOZE W TYM

KTO PRZYJACIEL TEN NIECH ZARAZ STANIE TUTAJ POŚRÓD NAS
GUBI KILOGRAMY Z NAMI I SWÓJ Z NAMI DZIELI CZAS
Z NAMI TEN KTO CHOćBY KG ZGUBIŁ PODCZAS FAZY ONE!
TEN KTO WCINA TEŻ OTRĘBY BĘDZIE JAK MY NUMBER ONE!

PATRZ PATRZ WIELKIE REZULTATY WIDAĆ JUŻ PO 3 DNIU!
JAK ZWYCIĘZCA I BOHATER BIEGNIJ SIOSTRO TAK I TY!
RADOŚĆ TRYSKA Z PIERSI NASZEJ RADOŚĆ Z WAGI WIDAĆ W NAS
DZIŚ WCHODZIMY WSTĘPUJEMY NA WAGOWY ZŁOTY SZLAK!

JEM OTRĘBY WCINAM BIAŁKO CZUJĘ SYTOŚĆ W KAŻDY CZAS
I WYMYŚLAM KOMBINUJĘ CO BY ZJEŚĆ TU CAŁY CZAS
KOLEŻANKI MNIE WSPIERAJA DAJĄ SWE PRZEPISY MI!
JA ZAJADAM SIE BUŁECZKĄ KTÓRA W NOCY MI SIĘ ŚNI!

SWE PRZEPISY TEŻ PODAJĘ MÓWIĘ CO ZROBIŁAM ZLE
BO WSPIERANIE TO PODSTAWA KAŻDY DOBRZE O TYM WIE
JEDNA POWIE GDZIE JEST SEREK KTÓRY TŁUSZCZU ZERO MA
DRUGA Z CHĘCIA CI POKAŻE JAKI PRZEPIS FAJNY MA

TAK NA FORUM WIZAZOWYM LADNIE MY WSPIERAMY SIĘ
POKAZUJĄC ILE MOŻNA ZROBIĆ JAK OSIĄGNĄĆ CEL
JEŚLI POTRZEBUJESZ SIŁY WSTĄP DZIŚ DO NAS NA WĄTEK
MYYYY CI ŁADNIE POMOŻEMY I TAK ZJEDNOCZYMY SIĘ!


---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

ZASADY W SKROCIE

Pierwsze kilka dni to bardzo rygorystyczna dieta, właściwie kolejna faza też
Dopiero trzecia i czwarta faza to już zdrowe odżywianie, jeżeli któraś ma problemy z nerkami lub cholesterolem - nie polecam diety

Dieta ta składa się z 4 etapów,

FAZA I - UDERZENIOWA
"WSZYSTKO ALBO NIC"

To faza ataku, trwajaca od jednego do pieciu dni (w zaleznosci od ilosci nadprogramowych kilogramow) ktorej dlugosc podaje Nam test. Na to jak dluga powinna byc pierwsza faza wplywa wiele czynnikow, test daje optymalne rozwiazanie. Ksiazka opisuje przedzialy kg i ilosc dni fazy uderzeniowej, ale należy pamietac, ze była ona napisana wiele lat temu i nie brano pod uwage roznych czynnikow wplywajacych na chudniecie. Stad test opracowany przez dr Dukana na oficjalnych stronach diety na których on sam się udziela – po francusku i angielsku.

W trakcie tej fazy mozna spozywac tylko czyste bialko z ośmiu kategorii produktów wymienionych na liscie nr 1 poniżej. JEZELI JAKIEKOS PRODUKTU NIE MA NA LISCIE TO JEST ZABRONIONY
Z tych osmiu kategorii możecie dowolnie wybierać to, na co macie ochotę, beż żadnych ograniczeń i o każdej porze dnia. Wolno wam również te produkty dowolnie ze sobą łączyć.
Lista patrz nizej

Warto też wspomnieć, że tłuste produkty na tej diecie szkodzą mniej niż węglowodanowe. Więc na przykład podczas jakiejś rodzinnej imprezy lepiej jest zjeść tłuste mięso/wędlinę, niż chleb, ciasto czy wypić alkohol. Najlepiej jest się do takich sytuacji się przygotować i wziąć po prostu swoje jedzenie.

Kilogramy tracone w tej fazie to nadmiar wody zgromadzony w tkankach. POD ZADNYM POZOREM NIE NALEZY PRZEDLUZAC I FAZY. Jezeli kilogramy przestaja spadac nalezy niezzwlocznie przejsc do FAZY II na dni warzywne.

FAZA II NAPRZEMIENNA - równomierny rytm odchudzania
To tutaj zaczyna sie prawdziwa walka z nadmiarem tluszczu. Zachować wszystkie dozwolone w kuracji uderzeniowej produkty i dodać, bez zadnych ograniczeń co do ilości, godziny spożywania czy sposobów łączenie surowe lub gotowane warzywa:
Lista patrz nizej

Podczas trwania tej fazy nalezy stosować naprzemiennie okres protein z warzywami (PW) i okres protein bez warzyw (P), aż do osiągnięcia ustalonej wagi. Dukan zaleca tryb 5/5 (5dni PW/5 dni P) lecz twierdzi ze rowniez tryb 1PW/1P daje podobne rezultaty a nie jest tak frustrujacy.

W fazie II dopuszca rowniez niektore produkty (patrz lista nr 3). Należy pamiętać ze produktów tych nie należy nadużywać lecz odstawić w przypadku zastojów wagowych.

FAZA III - utrwalenie wagi
To najważniejsza część diety. Nie należy jej zaniedbywać , opuszczać ani skracać. Po każdej szybkiej utracie kilogramów organizm am tendencje do ponownego, jeszcze większego przybierania na wadze. Stad efekt jo-jo. Czas trwania kuracji przejściowej, która ma na celu utrwalić nowo zdobytą wagę oblicza się zależnie od wielkości utraconej wagi : dziesięć dni nowej diety na każdy utracony kilogram.

10 dni x każdy utracony kilogram podczas fazy I i II

Jeśli straciliście 20 kg, trzeba ją stosować przez okres wynoszący 20 razy dziesięć dni.
Podczas fazy utrwalania wagi należy jak najściślej stosować się do diety pozwalającej na spożywanie następujących pokarmów:

-pokarmy proteinowe fazy uderzeniowej - lista nr 1
-warzywa kuracji równomiernej - lista nr 2
Te 2 grupy produktów możemy spożywać bez rozgraniczania na dni P i PW

-jedna porcja owoców dziennie, oprócz bananów, winogron i czereśni
-2 kromki pełnoziarnistego chleba dziennie
-40 gr sera żółtego
-2 porcje produktów skrobiowych tygodniowo
-udziec jagnięcy lub pieczeń z polędwicy wieprzowej

Jako ukoronowanie kuracji mamy jeszcze:
-dwa odświętne posiłki w tygodniu

Oraz obowiązkowo i bezwarunkowo
-jeden dzień ścisłej diety proteinowej (kuracja uderzeniowa) w tygodniu

IV faza - stabilizacja
Przejść do normalnego sposobu odżywiania się podczas sześciu dni w tygodniu, zachowując dobre nawyki nabyte podczas kuracji, i stosować jeden dzień w tygodniu ścisłą dietę proteinową z pierwszej fazy, należy jeść tez otręby owsiane, raz dziennie ok 3 łyżki __________________
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa


Edytowane przez Paati89
Czas edycji: 2011-04-14 o 15:03
Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:04   #2
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

OTRĘBY

Otręby owsiane pomimo bycia węglowodanami są dozwolone bo ich zalety dietetyczne są tak cenne:
- Oczyszczają układ pokarmowy z zalegających resztek,
- zapobiegają nowotworowi okrężnicy,
- zmniejszają cholesterol,
- spowalniają przedostawanie się cukru do krwi co jest bardzo korzystne dla diabetyków,
- żelują się w kontakcie z płynem żołądkowym, zapełniając go i dając uczucie sytości,
- usprawniają przemianę materii i wiele wiele więcej.
I dlatego są nie tylko dozwolone ale i wskazane we wszystkich fazach.
Jest rozbieżność pomiędzy obiema książkami. 1-2 łyżki są zalecane w I i II fazie. W III i IV to konieczności. 3 łyżki to maks.

1 łyżka otrąb jest nie tylko dozwolona ale wręcz zalecana we WSZYSTKICH FAZACH.
2 łyżki dają jeszcze lepsze rezultaty i poprawiają prace jelit
3 łyżki jeszcze bardziej zwiększają skuteczność działania otrąb ale maja już swoja wartość kaloryczna.


Ogolnie przyjeta zasada jest stosowanie 3 lyzek stolowych otrab owsianych i pszennych w proporcjach 3:0 lub 2:1

Aby zadziałały należy je stosować regularnie przez dłuższy okres czasu.


PRODUKTY OBOWIĄZKOWE

1.5l płynów
3 łyżki otrąb owsianych lub 2 owsianych i 1 pszennych

LISTA NR 1

PRODUKTY DOZWOLONE W NIEOGRANICZONEJ ILOŚCI W FAZIE I i W DNIACH CZYSTYCH PROTEIN (PP)

Wolowina : wszystkie czesc pieczone lub grilowane sa dozwolone: stek, filet, poledwica, rostbeef. Nalezy unikac antrykotu z koscia, rozbratla z koscia oraz kawalkow do duszenia i na rosol
Cielecina
Konina z wyjatkiem laty
Podroby watrobka drobiowa, wolowa lub cieleca (watrobka nie dla osob z grupy ryzyka chorob sercowo-naczyniowych ze wzgledu na obfitosc cholesterolu)
Ozor cielecy i jagniecy,
Wszystkie ryby, rowiez wedzone, ryby w konserwach w sosie wlasnym
Surimi,
Jajka
Tofu
Wszystkie skorupiaki i mieczaki
Drob z wyjatkiem kaczki i gesi spozywany bez skory
Krolik
Chuda wedlina (zawartosci tluszczu 2-4%)
Chudy nabial 0%: twarog, jogurty. Nie nalezy przekraczac 800g spozycia nabialu dziennie. Kupując nabiał, należy zwracać uwagę na zawartość białka, węglowodanów i tłuszczu, suma węglowodanów i tłuszczy nie powinna być większa niż wartość białka (W+T<B). Jogurty lepiej wybierać te o mniejszej zawartości węglowodanów, a większej tłuszczu (tłuszcz do 3-4%).
Pod względem zawartości białka najlepszy nabiał to (od największej do najmniejszej zawartości białka. Im mniejsza zawartość białka, tym więcej węglowodanów.):
1. chudy twaróg
2. serek wiejski lekki (3% tłuszczu)
3. serek homogenizowany
4. jogurt naturalny i mleko

Podczas fazy uderzeniowej dozwolone jest stosowanie slodziku, picie napojow typu Light (im bardziej chemiczne tym lepiej ), uzywanie ziol i przypraw (nalezy zwrocic uwage by gotowe mieszanki nie zawieraly cukru) oraz stosowanie szczypiorku, cebuli i korniszonow jako PRZYPRAWY w ograniczonej ilosci.

LISTA NR 2

PRODUKTY DOZWOLONE W NIEOGRANICZONEJ ILOSCI W FAZIE II w DNI PROTEIN z WARZYWAMI (PW)

- wszystkie produkty z Listy nr 1
- kotlety sojowe

- Dozwolone:
Bakłażan,
Biała kapusta,
Boćwina,
Brokuł,
Brukselka,
Cebula,
Cukinia,
Cykoria,
Czerwona kapusta,
Dynia,
Fasolka szparagowa,
Kalafior,
Kalarepa,
Kiełki
Koper włoski,
Ogórek,
Papryka,
Pieczarka,
Pomidory,
Por,
Roszponka,
Rzepa,
Rzodkiewka,
Sałata karbowana,
Sałata zielona,
Seler,
Serce palmy,
Soja,
Szparag,
Szpinak.

Dopuszczalne:
Burak,
Marchewka.
Marchewka i buraki sa dozwolone w rozsadnych ilosciach i nie do kazdego posilku

Zakazane:
Awokado,
Biała fasola,
Bób,
Ciecierzyca,
Groch,
Groch suszony,
Groch zwyczajny,
Kukurydza,
Ryż,
Salsefia (cokolwiek to jest )
Soczewica,
Zielony groszek,
Ziemniaki.

- rabarbar w niewielkiej ilosci do przyrzadzania kompotu lub ciasta

Lista nr 3
PRODUKTY DOZWOLONE W FAZIE II W OGRANICZONEJ ILOSCI

- Mleko odtluszczone w plynie(szklanka) lub w proszku (odpowiednik szklanki w plynie - 4 lyzki)
- Aromaty
- Proszek do pieczenia i drozdze
- Skorka z cytrusow
- Cytryna moze byc uzyta do doprawienia ryby lub owocow morza, ale nie moze byc spozywana w formie wycisnietego
- Dietetyczny ketchup bez dodatku cukru moze byc uzywany w niewielkiej ilosci
- Gumy do zucia bez cukru (max. 10 na dzien)
- Siemie lniane

DOZWOLONA DZIENNA ILOSCI POWYZSZYCH PRODUKTOW (nie nalezy ich spozywac w przypadku zatrzymania wagi)

- 2 male jogurty owocowe 0% z pulpa owocowa slodzone aspartamem(1 maly jogurt = 100g)
- szklanka mleka sojowego
- 1 lyzka skrobii kukurydzianej
- 2 male jogurty sojowe
- 2 lyzki smietany 3%
- 1 lyzeczka kakao
- 2 Lyzki smietany 4 %
- 2 lyzki smietany sojowej
- 4 lyzki wina: biale i czerwone do gotowania
- 3 krople oleju
- Proteiny sojowe 50g/tygodniowo
- wedzony bekon (chudy boczek niesolony) - plasterek
- 30g sera zoltego o zawartosci tluszczu ponizej 6%

PRODUKTY NIEDOZWOLONE
Wszystko czego nie ma na powyzszych listach
Jezeli suma calkowita tluszczu i weglowodanow jest rowna lub wyzsza zawartosci bialka dany produkt nie powinien byc czescia diety – nie dotyczy to jogurtow/kefirow/mleka – w ich przypadku ilosc weglowodanow zawsze bedzie przewyzszac ilosc bialka, ale nalezy uzywac ich jedynie jako dodatku a nie jako samodzielny posilek



__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:13   #3
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

jej mamy nowy wątek


idę wszamać jakieś śniadanko i do moich kluseczek zajrzeć, czy im czegoś nie brakuje
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:17   #4
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam w domu kolegów
Wczoraj zabiłam jednego robala, dziś drugiego, pomijam fakt że cholernie się takich boję Ostatnio zapchał się zsyp na klatce schodowej, śmieci zalegały 3 dni czy to możliwe żeby przez ten czas się zdążyły zalegnąć karaluchy Dom sprawdziłam, nie ma okruszków, śmieci nam nie zalegają, nie jest sterylnie ale jest czysto więc skąd te cholerstwo i jak to wytępić
U Ciebie może być nawet sterylnie czysto a wystarczy że u sąsiadów tak nie jest i u nich się zalęgną Takie robactwo lubi wędrować
Ja bym we wszystkie otwory wentylacyjne itp zamontowała siatkę, może to je powstrzyma (ale nigdy nie miałam z nimi do czynienia, może być tak że dają radę takim przeszkodom i je przegryzają )

Mam pytanie o Vacu, chodzi/chodziła któraś? Na grouponie jest właśnie fajna oferta na 3 wejścia i to blisko mnie i nie wiem czy brać, bo 1 osoba może wykorzystać 1 kupon, a mnie raczej nie będzie stać na chwilę obecną na kolejne wejścia bez promocji
Brać te 3 wejścia?
Kopiuję mój post z końca wątku bo pewnie mało kto go tam zauważy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:17   #5
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam na IV części wątku! zasuwamy dziewczyny nie ma co

Cytat:
Słuchajcie mam w domu kolegów
Wczoraj zabiłam jednego robala, dziś drugiego, pomijam fakt że cholernie się takich boję Ostatnio zapchał się zsyp na klatce schodowej, śmieci zalegały 3 dni czy to możliwe żeby przez ten czas się zdążyły zalegnąć karaluchy Dom sprawdziłam, nie ma okruszków, śmieci nam nie zalegają, nie jest sterylnie ale jest czysto więc skąd te cholerstwo i jak to wytępić
popytaj w sklepach z chemią gospodarczą o jakieś trutki. bo karaluchy czy inne paskudztwa nie dość że nieprzyjemne to i niebezpieczne mogą być. i może zawiadom administrację żeby sprawdzili czy to nie w całym bloku bo wtedy myślę oni powinni szerszą akcję tępienia zrobić...

Cytat:
Mam pytanie o Vacu, chodzi/chodziła któraś? Na grouponie jest właśnie fajna oferta na 3 wejścia i to blisko mnie i nie wiem czy brać, bo 1 osoba może wykorzystać 1 kupon, a mnie raczej nie będzie stać na chwilę obecną na kolejne wejścia bez promocji
Brać te 3 wejścia?
weź zobaczysz czy ci się podoba, może niedługo kolejna oferta będzie to znowu w promocji kupisz. no i wydaje mi się że po 3 razach już skóra lepiej wygląda
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:21   #6
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość


popytaj w sklepach z chemią gospodarczą o jakieś trutki. bo karaluchy czy inne paskudztwa nie dość że nieprzyjemne to i niebezpieczne mogą być. i może zawiadom administrację żeby sprawdzili czy to nie w całym bloku bo wtedy myślę oni powinni szerszą akcję tępienia zrobić...
A popytam tylko czy one nie zaszkodzą i mojemu szczeniakowi
Dzisiaj pogadam z Tż bo nienawidze robalów..pije sobie kawke a tu coś mi przebiega przez panele! Retyy brrrrr
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:25   #7
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
weź zobaczysz czy ci się podoba, może niedługo kolejna oferta będzie to znowu w promocji kupisz. no i wydaje mi się że po 3 razach już skóra lepiej wygląda
Na stronie salonu piszą o 20-25 zabiegach w ciągu 4 tygodni

Ale chyba wezmę, za 29zł są 3 wejścia, każde następne po 35zł a jak kupi się karnet to trochę taniej

Może któraś z dziewczyn z Warszawy też się skusi? Nigdy na czymś takim nie byłam i fajnie byłoby z kimś iść


Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dziękuję, to chociaż w części zaoszczędzi mój czas w markecie, bo zawsze wszystko dokładnie przeglądam i godzinami potrafię stać przy jednej półce:P
Ja np. tylko w Carrefurze spotkałam serek homo. Maćkowy
A i widziałam np. w gazetce Carrefura u mojej mamy promocję na otręby, 2 opakowania chyba firmy Kupiec za niecałe 4zł, ale nie wiem czy wszędzie ona obowiązuje (ja mam tylko Carrefur Market


---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
A popytam tylko czy one nie zaszkodzą i mojemu szczeniakowi
Dzisiaj pogadam z Tż bo nienawidze robalów..pije sobie kawke a tu coś mi przebiega przez panele! Retyy brrrrr
U mnie w sezonie tylko pająki kręcą się po mieszkaniu Sąsiedzi na górze mają ogród a do tego na dole przed blokiem są krzaki, nie wspominając o rozległych łąkach w okolicy, i przyłazi tego do nas sporo Ogólnie pająki lubię, chyba że pojawiają się z zaskoczenia
A i jeszcze much mnóstwo się zlatuje W zeszłe lato wkurzyłam się i powiesiłam lep na środku pokoju Zwisał sobie malowniczo z żyrandola Może nie wygląda zachęcająco, ale wolę to nich chmary much
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-03-19 o 08:27
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 08:30   #8
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość



U mnie w sezonie tylko pająki kręcą się po mieszkaniu Sąsiedzi na górze mają ogród a do tego na dole przed blokiem są krzaki, nie wspominając o rozległych łąkach w okolicy, i przyłazi tego do nas sporo Ogólnie pająki lubię, chyba że pojawiają się z zaskoczenia
A i jeszcze much mnóstwo się zlatuje W zeszłe lato wkurzyłam się i powiesiłam lep na środku pokoju Zwisał sobie malowniczo z żyrandola Może nie wygląda zachęcająco, ale wolę to nich chmary much
Pająków też nie lubie... ale robalów się boje
Jak wyjeżdzamy na wieś tam gdzie teściowie si,ę budują to pamiętam pierwsze lato... pajaki były wielkie jak pięść! i wcale nie przesadzam... jak chodziły po tapetach w nocy było to słychać jezu co ja się napłakałam ze strachu. Cholerstwa takie wielkie włochate.
Nie no az nie mogę o tym mówić... całe szczęście że to było tylko 1 takie lato 5 lat temu... teraz już w porządku.
W tym roku nas zjadały komary...
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:31   #9
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

w nowej części
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:32   #10
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
A popytam tylko czy one nie zaszkodzą i mojemu szczeniakowi
Dzisiaj pogadam z Tż bo nienawidze robalów..pije sobie kawke a tu coś mi przebiega przez panele! Retyy brrrrr
myślę że takie środki w sprey'u to spryszkasz pomieszczenie i za jakiś czas wpuścisz psa to będzie bezpiecznie... ale pytaj w sklepie!

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Na stronie salonu piszą o 20-25 zabiegach w ciągu 4 tygodni

Ale chyba wezmę, za 29zł są 3 wejścia, każde następne po 35zł a jak kupi się karnet to trochę taniej
29zł za 3 wejścia? to jak za darmo! mówię bierz i może niedługo będzie znowu podobna oferta....
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:38   #11
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pająków też nie lubie... ale robalów się boje
Jak wyjeżdzamy na wieś tam gdzie teściowie si,ę budują to pamiętam pierwsze lato... pajaki były wielkie jak pięść! i wcale nie przesadzam... jak chodziły po tapetach w nocy było to słychać jezu co ja się napłakałam ze strachu. Cholerstwa takie wielkie włochate.
Nie no az nie mogę o tym mówić... całe szczęście że to było tylko 1 takie lato 5 lat temu... teraz już w porządku.
W tym roku nas zjadały komary...
Ja mimo że trochę się ich boję to je lubię Fascynują mnie Kiedyś chciałam mieć koniecznie ptasznika Niestety mama nie pozwoliła, a obecnie też nie mogę go sobie sprawić bo TŻ boi się panicznie wszystkich robaków i gryzoni A ja tak chciałabym jakieś zwierzę Zawsze u mnie w domu były jakieś zwierzaki, chomiki, świnka, królik, rybki, czy pies, koty, a u niego nigdy (każde dorzyło u nas swoich dni z wyjątkiem królika który z miniaturki wyrósł do wielkości zająca koty są do dziś ) A on na nic nie chce się zgodzić, a ja od prawie 3 lat mieszkania z nim cierpię na brak zwierzaka Nadrabiam jeżdżąc do mamy gdzie są obecnie 2 koty i ryby
Ale ja go jeszcze kiedyś przekonam bo nie wyobrażam sobie tego na dłuższą metę
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 08:39   #12
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

dziewczynki zapomniałam stronę z tymi wszystkimi promocjami....


a kto wie, może i u mnie jest coś ciekawego
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:44   #13
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
29zł za 3 wejścia? to jak za darmo! mówię bierz i może niedługo będzie znowu podobna oferta....
Dlatego groupon i jemu podobne są takie fajne Tylko właśnie nie lubię tych ograniczeń co do liczby kuponów

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
dziewczynki zapomniałam stronę z tymi wszystkimi promocjami....


a kto wie, może i u mnie jest coś ciekawego
http://www.snuper.pl/

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Widziałam że ostatnio miałyście na tapecie kurs prawa jazdy
Właśnie jest oferta dla Warszawy na kurs za 666zł
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:48   #14
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziękuję bardzo

laseczki czy nam wolno jeść ogórki kiszone ? wiem, że o tych w occie była wzmianka... i tak się zastanawiam co do tych kiszaków
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:55   #15
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dlatego groupon i jemu podobne są takie fajne Tylko właśnie nie lubię tych ograniczeń co do liczby kuponów

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------



http://www.snuper.pl/

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Widziałam że ostatnio miałyście na tapecie kurs prawa jazdy
Właśnie jest oferta dla Warszawy na kurs za 666zł
też uważam że fajne są tego typu serwisy właśnie mam kupon na fryzjera
na szczęście nie zawsze są ograniczenia co do ilości kuponów na osobę...
dla mnie gprsze jest to że niekiedy dla Katowic pokazują mi oferty dla całego Górnego Śląska :/ już sie na cos napale a tu .upa

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
laseczki czy nam wolno jeść ogórki kiszone ? wiem, że o tych w occie była wzmianka... i tak się zastanawiam co do tych kiszaków
wolno - było o tym chyba w ksiązce specjalnie dla polaków. wydają się być nawet lepsze bo w korniszonach jest cukier...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:59   #16
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

HEJ HEJ w kolejnej części...

ależ ten czas, kg i cm lecą

Ja już po kawusi i po placuszkach... ale ciągle w piżamce :P taka pogoda nie nastraja do działania. Wczoraj zrobiłam sobie listę 15 rzeczy do zrobienia w weekend ale w taką pogodę samochodu myć nie będę...

Ah, zmierzyłam się i wiecie co? nie mam już nigdzie 3cyfrowego wymiaru!!! W tyłku (biodrach - najszerszym miejscu na ciele) mam 99 cm!!! Łokropnie się cieszę! No... i udo 59 cm czyli 7 centów mniej

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
też uważam że fajne są tego typu serwisy właśnie mam kupon na fryzjera
na szczęście nie zawsze są ograniczenia co do ilości kuponów na osobę...
dla mnie gprsze jest to że niekiedy dla Katowic pokazują mi oferty dla całego Górnego Śląska :/ już sie na cos napale a tu .upa
Kurcze... a ja dostaję informacje o okazjach a boję się skorzystać... właśnie widzę, że w Krakowie mam pedicure i porządek z brwiami za 30 zł... korci mnie
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:06   #17
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
HEJ HEJ w kolejnej części...

ależ ten czas, kg i cm lecą

Ja już po kawusi i po placuszkach... ale ciągle w piżamce :P taka pogoda nie nastraja do działania. Wczoraj zrobiłam sobie listę 15 rzeczy do zrobienia w weekend ale w taką pogodę samochodu myć nie będę...

Ah, zmierzyłam się i wiecie co? nie mam już nigdzie 3cyfrowego wymiaru!!! W tyłku (biodrach - najszerszym miejscu na ciele) mam 99 cm!!! Łokropnie się cieszę! No... i udo 59 cm czyli 7 centów mniej

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------



Kurcze... a ja dostaję informacje o okazjach a boję się skorzystać... właśnie widzę, że w Krakowie mam pedicure i porządek z brwiami za 30 zł... korci mnie
Zazdroszczę Zanim ja zejdę w biodrach do 2 cyfr to się zejdzie ale mam nadzieję że kiedyś to osiągnę

Nie bój się i korzystaj Ja na początku miałam opory, jak tego typu strony dopiero startowały w PL, ale teraz to luzik Dużo osób z tego korzysta
Możesz dodatkowo zobaczyć na facebooku na stronie "dostarczyciela ofert" czy ktoś coś pisze o danej ofercie


To jest fajne, szkoda że na chwilę obecną mnie nie stać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-03-19 o 09:07
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:08   #18
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

chudzinki na kolejnej części

dominic_sz Basieńka, trzymam mocno kciuki i wierzę w Twój sukces!

- kochana ja już przestaję powoli wierzyć moja silna wola staje się słaba

Paati89 Dziewczyny dziś się zważyłam i na wadze było mniej o 0.5kg niż przed zastojem, co prawda to nadal ta nadwyżka co wzrosło... bo było -11kg później od 2 tyg miałam -10 kg dziś tak jakby oddzyskałam -10.5kg ... nie wiem czy już mam się cieszyć że te cholerne zastoje poszły sobie ? No ale dukam sobie dalej i czekam już mi przestało zależeć kiedy się pozbędę tych 28 kg ..

- Pati Ty to jesteś moim motywatorem , ta Twoja silna wola, mnie już brakuje woli by trwać,tyle że ja mam do zgubienia przy twoich 28 kg tylko 5 kg, i mój organizm już nie chce ich zgubić - ale ja się źle czuję jeszcze w moim ciele Powiedz mi Ty zmieniałaś tryb diety, ja się zastanawiam bo jestem od początku na 5/5 - może jakbym przeszła na 3/3 będzie lepiej? co sądzicie???

Sorceresss No i chciałam się pochwalić... moja waga pokazała mi 59.9!!! Radocha jak nie wiem co...

-

agusia_1 Mam pytanie o Vacu, chodzi/chodziła któraś? Na grouponie jest właśnie fajna oferta na 3 wejścia i to blisko mnie i nie wiem czy brać, bo 1 osoba może wykorzystać 1 kupon, a mnie raczej nie będzie stać na chwilę obecną na kolejne wejścia bez promocji

- ja chodzę na Vacu - od tygodnia - byłam 3 razy - kupiłam karnet - u mnie tanio za 10 wejść 110 zł, efektów jeszcze nie widzę - bo już na diecie zgubiłam cellulit, ale myślę że jak wykorzystam te 10, to kupię jeszcze 10, mam nadzieję że efekty będą wtedy już widoczne. A moje ciałko poprawi się jeszcze bardziej.


ja już po śniadanku - znów owsianka , czerwona herbatka
muszę zupkę dla dziecia ugotować
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:16   #19
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja mimo że trochę się ich boję to je lubię Fascynują mnie Kiedyś chciałam mieć koniecznie ptasznika Niestety mama nie pozwoliła, a obecnie też nie mogę go sobie sprawić bo TŻ boi się panicznie wszystkich robaków i gryzoni A ja tak chciałabym jakieś zwierzę Zawsze u mnie w domu były jakieś zwierzaki, chomiki, świnka, królik, rybki, czy pies, koty, a u niego nigdy (każde dorzyło u nas swoich dni z wyjątkiem królika który z miniaturki wyrósł do wielkości zająca koty są do dziś ) A on na nic nie chce się zgodzić, a ja od prawie 3 lat mieszkania z nim cierpię na brak zwierzaka Nadrabiam jeżdżąc do mamy gdzie są obecnie 2 koty i ryby
Ale ja go jeszcze kiedyś przekonam bo nie wyobrażam sobie tego na dłuższą metę
Ja sobie nie wyobrażam życia bez zwierzaka... u mnie w domu zawsze jakies były, rybki, chomiki, króliki, swinki morskie, kot, żółw, papugi cały zwierzyniec. Teraz z Tż mamy psa do tego 2 akwaria jedno duze 180l i drugie miejsze z rybami
Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
- Pati Ty to jesteś moim motywatorem , ta Twoja silna wola, mnie już brakuje woli by trwać,tyle że ja mam do zgubienia przy twoich 28 kg tylko 5 kg, i mój organizm już nie chce ich zgubić - ale ja się źle czuję jeszcze w moim ciele Powiedz mi Ty zmieniałaś tryb diety, ja się zastanawiam bo jestem od początku na 5/5 - może jakbym przeszła na 3/3 będzie lepiej? co sądzicie???
Nie poddawaj się kochana
Tak jak zmieniałam tryby jak durna być może dlatego tak topornie mi idzie...
Zaczynałam od 5/5 później przeszłam na 1/1,2/2 , 3/3 jak mi wygodniej było. Teraz już długo jestem na 4/4 i jest dobrze. Już zmieniac nie bede bo podobno można to zrobić tylko raz...
Jeśli chcesz przechodź na 3/3 będzie Ci dużo lżej
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 09:28   #20
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

życie bez zwierza to nie życie tylko jakaś imitacja jak dla mnie...
nie mówi a cieszy
jak już będę sobie mieszkać we własnym mieszkanku to chyba Golden Retrievera zakupię nie chciałabym Klary stąd zabierać bo ma las i duże pole do popisu, a jak nagle zmienię jej tryb życia to chyba nie będzie zadowolona... poza tym tu wszyscy ją kochają i nie pozwolą mi stąd jej zabrać


pizzożerca czeka na pizzę
miałam ochotę jeszcze na tortillę póki na PW jestem, ale to sobie ja jutro odpuściłam bo nie chcę przedawkować otrąb
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:44   #21
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nie poddawaj się kochana
Tak jak zmieniałam tryby jak durna być może dlatego tak topornie mi idzie...
Zaczynałam od 5/5 później przeszłam na 1/1,2/2 , 3/3 jak mi wygodniej było. Teraz już długo jestem na 4/4 i jest dobrze. Już zmieniac nie bede bo podobno można to zrobić tylko raz...
Jeśli chcesz przechodź na 3/3 będzie Ci dużo lżej
dzięki ci kochana
właśnie się zastanawiam, mnie nie jest trudno na 5/5 jestem tak od początku i wytrzymuję, ale od stycznia to z chudnięciem jest tragedia, myślę że może jakbym przestawiła organizm może by się ruszył, nie wiem już co robić, nawet zastanawiałam się nad przejściem na III fazę ale trochę się obawiam i sama już nie wiem co robić
załamka
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:55   #22
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Oczywiście możesz przejść na jakiś czas na III fazę aby organizm odpoczął i zawsze możesz wrócić na II fazę
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:56   #23
Guniella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 113
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

A właściwie to co powoduje te zastoje? Grzeszki? Zatrzymanie wody?
__________________
62kg
cel: 58kg
Guniella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:57   #24
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Oczywiście możesz przejść na jakiś czas na III fazę aby organizm odpoczął i zawsze możesz wrócić na II fazę
ale tak samo się tego boję jak TY
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:59   #25
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
dzięki ci kochana
właśnie się zastanawiam, mnie nie jest trudno na 5/5 jestem tak od początku i wytrzymuję, ale od stycznia to z chudnięciem jest tragedia, myślę że może jakbym przestawiła organizm może by się ruszył, nie wiem już co robić, nawet zastanawiałam się nad przejściem na III fazę ale trochę się obawiam i sama już nie wiem co robić
załamka
Ja od początku idę trybem 5/5 - łatwiej mi się robi zakupy i planuje... Waga spada mi wolno ale tak naprawdę nadwagę miałam tylko na początku diety. Test Dukana wyznaczył mi cel 57 kg... więc jeszcze ok 3kg przede mną. Znając życie zejdzie mi do świąt!

Myślę, że przejście na 3 fazę byłoby dobrym rozwiązaniem. Organizm odetchnie a potem znów go przyatakować Albo wziąć go na przetrzymanie - dodać więcej ruchu.

Lecę lalunie na miasto - Alma, Drogeria... TŻ nie ma to wydam pieniążki na "waciki" :P
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:00   #26
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam się i ja w nowym wątku
Ja osobiście zmieniałam tryb raz i poza wygodą nie widziałam jakiś lepszych efektów - dopiero teraz zaczyna się coś pozytywnego dziać ale w sumie nie zwalam tego na zmiane trybu. U mnie poleciały strasznie wyniki krwi i jak się okazuje teraz była to wina brania leków anty. W tej chwili ich nie biore i chyba dopiero teraz organizm się jakoś przestawił bo nawet podczas @ mam spadki a dziś nawet po miesiącu czasu zgubiłam swój wzrościk i jeszcze 100 spadło więc dobrze jest
Powoli robi się cieplej to trzeba troszkę więcej się poruszać i będzie fajnie spadać
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:13   #27
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
agusia_1 Mam pytanie o Vacu, chodzi/chodziła któraś? Na grouponie jest właśnie fajna oferta na 3 wejścia i to blisko mnie i nie wiem czy brać, bo 1 osoba może wykorzystać 1 kupon, a mnie raczej nie będzie stać na chwilę obecną na kolejne wejścia bez promocji

- ja chodzę na Vacu - od tygodnia - byłam 3 razy - kupiłam karnet - u mnie tanio za 10 wejść 110 zł, efektów jeszcze nie widzę - bo już na diecie zgubiłam cellulit, ale myślę że jak wykorzystam te 10, to kupię jeszcze 10, mam nadzieję że efekty będą wtedy już widoczne. A moje ciałko poprawi się jeszcze bardziej.
Ja mam niestety okropny cellulit Właśnie chodzi mi o to żeby go choć trochę "ruszyć"
Gdzie tak tanio masz Vacu? Też tak chcę Tam gdzie oferują ten kupon na 3 wejścia karnet na 10 kosztuje 290zł

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam życia bez zwierzaka... u mnie w domu zawsze jakies były, rybki, chomiki, króliki, swinki morskie, kot, żółw, papugi cały zwierzyniec. Teraz z Tż mamy psa do tego 2 akwaria jedno duze 180l i drugie miejsze z rybami
Zazdroszczę Z tym że ja wolałabym kota/koty
Niestety oprócz niechęci TŻ-ta jest jeszcze jedna przeszkoda, nie miałby kto zająć się zwierzakami podczas naszej nieobecności Nie mamy w pobliżu rodziny ani nikogo ze znajomych Sąsiadów z którymi utrzymujemy jakiś tam kontakt mamy jednych, ale oni niestety bardzo często wyjeżdżają na dłużej bo są już na emeryturze a dzieci i wnuki mają za granicą
Samochodu też nie mamy żeby można było komuś podrzucić zwierzaki

Kiedyś to sobie odbiję
Jeśli TŻ nie będzie się dawał dalej przekonać to najwyżej go rzucę i zostanę starą panną z gromadą kotów której będą się bały wszystkie okoliczne dzieci
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-03-19 o 10:14
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:16   #28
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jeśli TŻ nie będzie się dawał dalej przekonać to najwyżej go rzucę i zostanę starą panną z gromadą kotów której będą się bały wszystkie okoliczne dzieci

: hahaha: hihi dobre dobre!!!! też kiedyś o tym myślałam
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:26   #29
honiagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 342
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

dzień dobry bardzo na nowym wątku
honiagd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:27   #30
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

w ogóle dziewczęta byłam wczoraj z tż u fryzjera...
i wiecie co ? ta młoda chuda siksa go podrywała !
ciągle jakieś teksty typu: ale masz miękkie włosy, jakiego szamponu używasz, znam Cię skądś itp. myślałam że zawału dostanę na tej sofie

a on sobie wyszedł zadowolony i śmiał się, że zazdrosna o fryzjerkę jestem...
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.