W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011 cz.V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 11:24   #4651
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
no to jesteśmy dwie bo ja mam też na dziś termin i mysiopez
no to jest nas więcej bo ja wg wpisu w karcie ciąży i obliczeń wg regularnych cykli miesięcznych też niby dzisiaj powinnam.. tylko że wg moich nieregularnych cykli jestem już po terminie wiec nie wiem co przyjmować.. bo miał być 21-22 teraz 24 a i tak dalej czuje się jak się czuje czyli nic nowego..

dzisiaj dzwoniłam do prywatnej kliniki w celu zdobycia info w razie czego i jak tylko tam będą miejsca a u mnie się nic nie ruszy to się tam wybieram za tydzień..

poza tym umieram z bólu nogi, przez to od tygodnia praktycznie nie śpię bo co to za spanie po kilkanaście minut i budzenie się przez cala noc.. i mam przez to podły humor...coś czuje że dzisiaj się odbije to na moim gin.. a jak powie mi magiczne "poczekajmy jeszcze" bo tak najłatwiej się mówi to naprawdę nie wytrzymam..
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:32   #4652
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
moje drogie Natalka (make_up_istka) jest na porodówce, o 3 w nocy odeszły jej wody, skurcze co 10 minut...Gabrysia się zdecydowała

trzymamy łapki mocno mam nadzieję, że dziś już będzie po wszystkim
no w końcu

Katarina ale ona duuuuża! i słodki jęzorek ma ach! urocza
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:34   #4653
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Witam się i ja

Gabishing kącik śliczny my też tylko kącik urządzamy a w przyszłości odstąpimy sypialnie i sie przeniesiemy do gościnnego też bym się chciałam pochwalić ale jeszcze nie mam czym ciągle zastanawiamy się gdzie kota eksmitować bo tam gdzie teraz jego łóżeczko tam mały będzie miał swoje

Make_up_istko mam nadzieję że już tulisz Gabrysie

Katharina śliczna córa i wygląda na niemowlaczka a nie noworodka

LadySith Mały koffany, a ten irokez

Chantalle super że już w domku będziecie

lilijko mnie też ostatnio męczą mdłości, szczególnie wieczorami i w nocy a imionka śliczne- i Natalka i Kubuś i też bardziej mi się podoba niż Kacper a mnie ostatnio chodzi bo głowie Wojtuś... hmmm.. ciekawe co TŻ na to
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019

Edytowane przez agape
Czas edycji: 2011-01-24 o 11:35
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:37   #4654
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

a mnie dzisiaj cały czas boli podbrzusze, tyle że bardziej jakbym sobie jajniki przeziębiła niż na @...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:40   #4655
dewi
Rozeznanie
 
Avatar dewi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 570
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Make_up_istko trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Gabishing kącik śliczny my też tylko kącik urządzamy a w przyszłości odstąpimy sypialnie i sie przeniesiemy do gościnnego też bym się chciałam pochwalić ale jeszcze nie mam czym ciągle zastanawiamy się gdzie kota eksmitować bo tam gdzie teraz jego łóżeczko tam mały będzie miał swoje

Make_up_istko mam nadzieję że już tulisz Gabrysie

Katharina śliczna córa i wygląda na niemowlaczka a nie noworodka

LadySith Mały koffany, a ten irokez

Chantalle super że już w domku będziecie

lilijko mnie też ostatnio męczą mdłości, szczególnie wieczorami i w nocy a imionka śliczne- i Natalka i Kubuś i też bardziej mi się podoba niż Kacper a mnie ostatnio chodzi bo głowie Wojtuś... hmmm.. ciekawe co TŻ na to
ja gdybym miała chłopaka to byłby Wojtuś Natalka też mi się podobała ale Tżtowi nie...
__________________
Blanka 12.01.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8rib2inzgqmx.png
dewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:51   #4656
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Chantalle Pokaż wiadomość
do domu dzis! ponad 2,5kg zdobyte!
Ale super!!!!w końcu...zdrówka dla maluszków.

A mi moja kochana siostrzyczka..własnie kupiła gazetkę "Rodzice" za swoje pieniążki...a poszła tylko do kolezanki po lekacje..co za dziecko kochane

Próbowałam się troszkę zdrzemnąć..ale zrywałam sie co chwile...zaraz biore sie za ogarniecie mieszkanka i obiadek..dziś szybki obiadek pierogi ruskie z cebulka..mrozone..kupne.. .
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:03   #4657
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

o widze, że dziś super wieści:
make_up_istka- mam nadzieje, że teraz Gabi nie wymęczy Cię za bardzo!
chantelle- super ze już wychodzicie!powodzonka w domku!
katarina 89- przedstawiłaś nam najgorszy scenariusz porodu, ale malutka jest przesłodka, taki śliczny bobasek :zakochany: i napewno wynagradza wszystko!

agape, dewi ja też chciałam Wojtusia, ale mój TŻ nie znosi tego imienia przez jednego gościa, do którego ciągle go teściowa porównywała- z drugiej strony nie dziwię się! ale imię fajne! i zaczyna mnie męczyć to ze nadal nie wiem jakie najlepsze dać swojemu dziecku!:/

dziś plan, uprasuje pościel dla małego, żeby TZ tylko ubrał jak będę w szpitalu- będzie dla mnie niespodzianką, ale już bym chciała oglądać łóżeczko w pełnej okazałości z małym w środku dziś się tak rano rozpychał, jakby chciał wyjść, a nie wiedział którędy i ten ból kręgosłupa, przy wstawaniu, bolało bardzo!
ligotko- ludzie nie przyswajają dat, tylko z głupoty pytają to kiedy, nie pamiętając że sami w takiej sytuacji byli, albo mogą być!
cytrynka- ja jestem bardzo za, żebyśmy we 3 w tym samym czasie urodziły, pod warunkiem że to będzie ten tydzień a na facebooka nie wchodź- unikniesz głupich pytań! napisz wszystkim info, że jak urodzisz to napewno ich powiadomisz!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 12:30   #4658
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Przespałam się trochę, a teraz nie wiem, co by tu zrobić, żeby nie myśleć.

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
cytrynka- ja jestem bardzo za, żebyśmy we 3 w tym samym czasie urodziły, pod warunkiem że to będzie ten tydzień a na facebooka nie wchodź- unikniesz głupich pytań! napisz wszystkim info, że jak urodzisz to napewno ich powiadomisz!
Ja bardzo chętnie. Żeby tak można było wpłynąć na Maluszka, żeby zechciał się urodzić.


Ciekawe, jak tam Make_up_istka. Nie mogę się doczekać wieści od niej! Oby poród był szybki.
No i Vilya też się nie odzywa...czyżby już w dwupaku nie była
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:30   #4659
Jessy_
Raczkowanie
 
Avatar Jessy_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 119
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
no to jest nas więcej bo ja wg wpisu w karcie ciąży i obliczeń wg regularnych cykli miesięcznych też niby dzisiaj powinnam.. tylko że wg moich nieregularnych cykli jestem już po terminie wiec nie wiem co przyjmować.. bo miał być 21-22 teraz 24 a i tak dalej czuje się jak się czuje czyli nic nowego..
To musimy wszystkie razem jakąś skuteczną metodę obmyślić, to będzie od razu 4 czy 5 z tą samą datą urodzenia .
Jessy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:34   #4660
Magiczna Konstelacja
Raczkowanie
 
Avatar Magiczna Konstelacja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 41
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
za pokarzę Wam jeszcze Ciotki kącik mojego Ludzika, wczoraj odebrałam pościel, uprałam i dziś ubrałam łóżeczko i już w zasadzie mżze się rodzic no ale nie chce wyleźć

Fajny kącik , a swoja drogą u nas chyba tez bedzie Tymek, tylko sie caly czas zastanawiamy czy Tymon czy Tymoteusz. Wczesniej juz niby mielismy wybrane Julek - tez nie moglismy sie zdecydowac czy Juliusz czy Julian, ale maz cos nosem zaczal krecic i zaczelismy mowic Tymek, a teraz juz sie przyzwyczailismy, wiec raczej zmian juz nie bedzie, chyba ze pod wplywem impulsu.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
Tak mi słodzicie, że wrzuce jeszcze jedna fotkę mego siostrzeńca

Póki Ani nie ma, mogę se tu porządzić

Jeju, jaki on sliczniutki

Ale slodziak
I jak zazdroszcze, ze juz na swiecie...
Magiczna Konstelacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:36   #4661
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Jessy_ Pokaż wiadomość
To musimy wszystkie razem jakąś skuteczną metodę obmyślić, to będzie od razu 4 czy 5 z tą samą datą urodzenia .
heheh to ja spróbuję najpierw sexu, potem jeszcze więcej sexu a na koniec masaż piersi no i może po tym wszystkim podłogi umyję i zmienię firany

Cytat:
Napisane przez Magiczna Konstelacja Pokaż wiadomość
Fajny kącik , a swoja drogą u nas chyba tez bedzie Tymek, tylko sie caly czas zastanawiamy czy Tymon czy Tymoteusz. Wczesniej juz niby mielismy wybrane Julek - tez nie moglismy sie zdecydowac czy Juliusz czy Julian, ale maz cos nosem zaczal krecic i zaczelismy mowic Tymek, a teraz juz sie przyzwyczailismy, wiec raczej zmian juz nie bedzie, chyba ze pod wplywem impulsu.
my od razu Tymon bo Tymoteusz jakieś takie rozwlekłe nam się wydawało
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 12:37   #4662
Magiczna Konstelacja
Raczkowanie
 
Avatar Magiczna Konstelacja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 41
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez kaskup Pokaż wiadomość
mi cukry spadły jakoś po swietach.. a niby mówią że spadaja na trzy tygodnie przed porodem, hehe..
ale ogólenie ok.. moja tez malutka
No wlasnie okazauje sie ze nie tylko wielkie dzieci cukrzycowe musza byc. Mi tez spadly w okolicy swiat, potem troche wzrosly i znowu spadaja.
Magiczna Konstelacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:37   #4663
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

dzisiaj z ciekawości i po ostatnich moich perypetiach posprawdzałam chyba wszystkie kalkulatory dnia porodu jakie znalazlam na necie..
no i powiem wam super.. nic nie wiadomo.. tak jak z lekarzami ile ich tyle teorii..
ale faktycznie najwiecej wyszlo mi na 21-22styczen.. kilka 23-25stycznia, ale byl tez 26 stycznia i dwa razy 28 stycznia (swoje dane bralam wg dnia ostatniej miesiaczki z dlugoscia cyklu lub poczecia..)
..wsumie moge powiedziec ze moja data produ to 21-28stycznia
niezle..szkoda ze nie caly miesiac..ah no tak do tego trzeba jeszcze +/-2 tygodnie wiec wyjdzie ze termin porodu u mnie przypada na zakres 5 tygodni..czyli jednak wiecej niz miesiac
nieźle.. i bądź tu człowiecze mądry..
no nic to zostaje czekac az syncio sam zechce wyjsc a jak nie to sie pokombinuje w przyszlym tygodniu...
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:39   #4664
Magiczna Konstelacja
Raczkowanie
 
Avatar Magiczna Konstelacja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 41
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
heheh to ja spróbuję najpierw sexu, potem jeszcze więcej sexu a na koniec masaż piersi no i może po tym wszystkim podłogi umyję i zmienię firany



my od razu Tymon bo Tymoteusz jakieś takie rozwlekłe nam się wydawało
Ja juz 2 dni z mezem pod rzad "wywolujemy" i nic a firany sa tak wysoko u nas, ze nie dosiegne i tak.
My mamy krociotkie nazwisko stad takie bardziej rozwlekle by chyba bardziej pasowalo. Ale niby zawsze mozna 2 gie imie dac. Juz sama nie wiem.
Magiczna Konstelacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:39   #4665
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość

dziś plan, uprasuje pościel dla małego, żeby TZ tylko ubrał jak będę w szpitalu- będzie dla mnie niespodzianką, ale już bym chciała oglądać łóżeczko w pełnej okazałości z małym w środku dziś się tak rano rozpychał, jakby chciał wyjść, a nie wiedział którędy i ten ból kręgosłupa, przy wstawaniu, bolało bardzo!
a ja wczoraj chciałam poskładać łóżeczko i w końcu TŻ się zgodził ale w ogóle nam to nie szło i rzucił tym mówiąc że woli je poskładać po pijaku z kumplami... już widze co zastane jak wróce
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:43   #4666
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Jessy_ Pokaż wiadomość
To musimy wszystkie razem jakąś skuteczną metodę obmyślić, to będzie od razu 4 czy 5 z tą samą datą urodzenia .
na razie wiem ze na mnie nie dzialaja cieple kąpiele, schodzenie/wchodzenie po schodach, kucanie, schylanie, dźwiganie, podnoszenie rąk, mleko z cynamonem, herbata z lisci malin, kawa... bo jakby to dzialalo to bym duzo przed czasem urodzila..
na seks teraz nie mam ochoty..tz mam i to bardzo ale się boje i przez to sie blokuję a cycki na samą mysl o ich dotknięciu to juz mnie bolą ..
wiec juz nie wiem co mi z takich naturalnych metod zostaje..

ale w sumie fajnie by bylo pozniej poznac dzieciaczki z tego samego dnia
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:44   #4667
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Hejka dziewczyny

W sobotę poszalałam w Magnolii na zakupach, a potem zdychałam z bólu całą noc ale było warto, bo się obkupiliśmy, wyszliśmy z tobołami

Za tydzień idę do gina, ale myślę, że wybiorę się jeszcze do innego, sprawdzić, jak tam Małego waga, bo ten mój oczywiście mi nie powie

Natalka, w końcu!!!!! Mam nadzieję, że jest już po wszystkim i że już tulisz do siebie Gabrysię Daj znać, jak było

Gabishing, super kącik dla małego Tymka urządziliście
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:47   #4668
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
a ja wczoraj chciałam poskładać łóżeczko i w końcu TŻ się zgodził ale w ogóle nam to nie szło i rzucił tym mówiąc że woli je poskładać po pijaku z kumplami... już widze co zastane jak wróce

u mnie ja skręcałam, mąż trzymał........
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:52   #4669
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość

u mnie ja skręcałam, mąż trzymał........
Dzielna kobietka. U mnie mąż sam składał wszystkie meble do pokoju Małego, zresztą malował go też sam - potem wszystkim się chwalił i zapowiedział, że Małemu też powie, że tatuś cały pokój mu przygotował - a niech się cieszy.


Dłuży mi się czas dzisiaj bardzo...nie wiem, co ze sobą począć - posprzątałam chałupkę, obiad w sumie mąż wczoraj zrobił, ja muszę tylko ziemniaki ugotować...może to pranie jednak zrobię.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 12:56   #4670
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
heheh to ja spróbuję najpierw sexu, potem jeszcze więcej sexu a na koniec masaż piersi no i może po tym wszystkim podłogi umyję i zmienię firany
Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
a mnie dzisiaj cały czas boli podbrzusze, tyle że bardziej jakbym sobie jajniki przeziębiła niż na @...
My wczoraj sexu spróbowaliśmy jak dla mnie bardzo stresujące przeżycie po takim czasie, ale nie narzekam, w nocy miałam bóle jak na @ i twardniejący brzuch, teraz znów co chwilę bóle miesiączkowe

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
Moi też dzwonią i pytają, a już najbardziej mnie wkurzają hasła typu "ojej, żeby tylko zdrowa była" albo "ojej, zebyś tylko nie przenosiła" Nosz kuźwa... A dzisiaj się wkurzyłam i rozesłałam smsy - "wyprzedzając pytania: NIE urodziłam"
oj, u mnie też telefon codziennie od rodziców, tata chciał prezent na dzień dziadka, ale nie wyszło, teraz bratowa chce na imieniny 30.01 a ja chcę żeby Julek JUŻ wyszedł

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
Jeszcze wracając do dat: 30 stycznia mamy z mężem rocznicę ślubu...Michał nic już nie mówi, żeby mnie nie dobijać, ale wiem, że liczy, że Mały do tego dnie już z nami będzie...zobaczymy.
może młody właśnie na rocznicę czeka - taki prezent

Cytat:
Napisane przez Chantalle Pokaż wiadomość
do domu dzis! ponad 2,5kg zdobyte!
ale super - gratulacje dzielne dziewczyny

Ciekawe jak Make_up_istka

A mnie dziś mąż do lumpka zawiózł nie mogłam wytrzymac już...nawet już mi się śnił Dziś dostawa była, ale ja pojechałam 2 godzinki po otwarciu, było pusto - kupiłam sobie parę t-shirtów, tym jeden Eda Hardy, taki jak ten tylko biały http://allegro.pl/ed-hardy-t-shirt-d...408345076.html
jestem mega zadowolona było dużo fajnych kiecek i spodni, ale nie wiem jaki tyłek będę miała po porodzie , także dałam sobie spokój
Było też mnóstwo ciuszków dla maluszków ale takich na 0-3 m, więc przeglądając je stwierdziłam, że wezmę tylko coś super, ale nie trafiłam na nic
Ehhh, zaraz Tż pojedzie po kebaba, ostatniego w najbliższym czasie, ale głodna jestem

Brzuch mi się obniżył po nocy
__________________

Edytowane przez kma1982
Czas edycji: 2011-01-24 o 13:00
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:02   #4671
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

właśnie, zapomniałam, Chantalle, gratulacje!!! Jesteście bardzo dzielne!!! Wstaw jakieś zdjątka tych swoich "olbrzymek"

ciasto z kiwi od bidy może być
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:06   #4672
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

uroczy ale dość drogi
http://allegro.pl/bujak-siedzisko-he...419587107.html




woooow (super ale zastanawiam sie czy dzieci lubia takie niekolorowe rzeczy)
http://allegro.pl/motor-na-biegunach...420330766.html
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png

Edytowane przez JeSuisUnPapillon
Czas edycji: 2011-01-24 o 13:07
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:18   #4673
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
uroczy ale dość drogi
http://allegro.pl/bujak-siedzisko-he...419587107.html




woooow (super ale zastanawiam sie czy dzieci lubia takie niekolorowe rzeczy)
http://allegro.pl/motor-na-biegunach...420330766.html
dzieci lubią takie rzeczy ale tak ok 2 r.ż. mamy takie coś tylko konik cały drewniany w przedszkolu i jest rewelacją u dzieci powyżej 2 r.ż. bo wcześniej nie potrafią się takim czymś bujać

cytrynko
dziękuję, ale ja uwielbiam składać meble więc męża zatrudniłam do trzymania i czasem podpytywałam się czy dobrze robię, żeby nie czuł się ignorowany
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:21   #4674
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Make_up_istka czy Gabrysia jest już z Tobą? Bo to już 12 godzin jak odeszły Ci wody jeśli dobrze zrozumiałam.

Dziewczyny macie jakiś szybki przepis na zapiekankę z makaronu, mięsa mielonego i szpinaku??
Zależy mi na tym, żeby wszystko wrzucić do jednego naczynia i wstawić do piekarnika
Będę bardzo wdzięczna
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:26   #4675
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

ale fantastyczny pokoik...ach

http://deccoria.pl/galeria,id,39206,1,pokoik-synka.html



tu tez:
http://deccoria.pl/galeria,id,34605,...-istotki-.html
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png

Edytowane przez JeSuisUnPapillon
Czas edycji: 2011-01-24 o 13:31
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:30   #4676
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Make_up_istka czy Gabrysia jest już z Tobą? Bo to już 12 godzin jak odeszły Ci wody jeśli dobrze zrozumiałam.

Dziewczyny macie jakiś szybki przepis na zapiekankę z makaronu, mięsa mielonego i szpinaku??
Zależy mi na tym, żeby wszystko wrzucić do jednego naczynia i wstawić do piekarnika
Będę bardzo wdzięczna
ja korzystam z tej strony http://www.kwestiasmaku.com/pasta/pasta.html
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:36   #4677
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Magiczna Konstelacja Pokaż wiadomość
Ja juz 2 dni z mezem pod rzad "wywolujemy" i nic a firany sa tak wysoko u nas, ze nie dosiegne i tak.
My mamy krociotkie nazwisko stad takie bardziej rozwlekle by chyba bardziej pasowalo. Ale niby zawsze mozna 2 gie imie dac. Juz sama nie wiem.

no mój TŻ ma takie średnio długie nazwisko i aj też wiec u nas Tymon jakoś lepiej też brzmi ale rzeczy wiście jak króciutkie nazwisko to lepsze będzie Tymoteusz moim skromnym zdaniem

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość

ale sliczności wyszukałaś
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:39   #4678
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

gdybym miała zasoby w portfelu i osobny pokój dla dziecka... to bym mogła tak sobie urządzać i żyć, a tak człowiek musi się oblizać tylko
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:39   #4679
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
gdybym miała zasoby w portfelu i osobny pokój dla dziecka... to bym mogła tak sobie urządzać i żyć, a tak człowiek musi się oblizać tylko

racja, póki co mamy ten sam problem
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:23   #4680
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Chantalle super, że już w domku

Katarino córeczka śliczna A po ZZO jest fajne uczucie, prawda? Niezła ulga
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.