Nauczycielka - seks bomba - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 15:43   #61
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zgadza się,dodam ,że jesli wymagamy od uczniów jakieś schludności w ubiorze to wypadało by dać przykład.

Również na podstawie szkoly córki potwierdzam stereotyp anglistki-gwiazdy
Poniekąd wiem, dlaczego to właśnie anglistki tak się ubierają/zachowują Otóż taka anglistka (bez urazy dla wizażujących Anglistek, zapewne nie każda tak się zachowuje) przychodzi często gęsto do pracy zaraz po licencjacie. Ma więc 22, max 23 lata. A w takim gimnazjum czy zespole szkół uczniowie - cóż, ledwo czasem 3-4 młodsi od niej I młodziutka, głupiutka (w sensie niedoświadczona życiowo) podnieca się tym, że taki maturzysta dajmy na to walnie jej komplement

I owszem, zdarza się, że osoba nie po anglistyce trafia do szkoły po licencjacie - ale niezmiernie rzadko, bo to właśnie angliści są najbardziej poszukiwani i dla nich jest miejsce, a inni przedmiotowcy przeważnie muszą zrobić tego mgr + podypomówkę, zanim do szkoły trafią = w efekcie zaczynają pracę w szkole w wieku lat 25-26 minimum.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
a jak jest brzydka,stara i niezgrabna ?to ma szybko umrzec?
w imie czego osoba 50 + z wagą 80 + ma nie nosic mini ?bo tobie sie to nie podoba ?
Przede wszystkim osoba ważąca 80kg może mieć rewelacyjną figurę, jak też osoba w wieku 50+ Co nie zmienia faktu, iż w szkole nie powinna przekraczać granicy dobrego smaku.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
A w jaki sposób zwróciłybyście uwagę na to?
W trakcie np. godziny wychowawczej porozmawiałabym z wychowawcą. Serio. Poza tym - zawsze można napisać petycję do dyrekcji z prośbą o np. zwrócenie uwagi na dany strój

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No i ciach bajera
A dziękuję

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ale jest wykształcona, uczniowie uczą się świetnie... Jest dorosła :s więc jak?
Ok. Jest dorosła, wykształcona - co wcale nie musi iść w parze z inteligencją i kulturą Uczniowie uczą się świetnie, pytanie tylko - czy równie świetnie się zachowują? I jakie wzorce wyniosą ze szkoły?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;14710877]jestem uczennicą w szkole średniej..
mi to osobiście wisi w co się ubiera nauczyciel..
ważne jaki ma charakter i czy da się z nim pośmiać na lekcji..[/QUOTE]

A taaaak, bo to zaiste najważniejsze - by można z nauczycielem pośmiać się na lekcji

Cytat:
Napisane przez Ażurek Pokaż wiadomość
Jestem nauczycielem i nie wyobrażam sobie wymagać od uczniów nie wymagając od siebie. Stroju to również dotyczy. Nie chodzi o zgrzebne wory, ale możliwość przekazania wyczucia sytuacji i odpowiedniego do niej stroju.
Otóż to Nie ubieram się w zgrzebne wory, nigdy. Ale też - nie epatyję stringami/stanikiem/pępkiem Że już nie wspomnę o tym, że o niebo wygodniej jest w trakcie lekcji siąść czy odwrócić się, nie będąc w mini

Ktoś tu napisał też o tatuażu - z tym nie taka łatwa sprawa. Bo tatuaż mógł być zrobiony w latach szalonego, studenckiego życia, a usunięcie - cholernie drogie, bolesne i mimo wszystko - zostawia nieładne ślady. A mimo wszystko ten wytatuowany nauczyciel może mieć klasę, potrafi się ubrać i genialnie przekazuje wiedzę.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 16:06   #62
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Znów w mojej klasie uczysz języka angielskiego
I gdy idziesz korytarzem, chłopaki w milczeniu
Oni patrzą za tobą, lecz nigdy tobie w oczy
Oprócz mnie jednego - najbardziej nagrzanego
(...)
My bierzemy cię w wannach albo pod kołdrami
Czy ty wiesz o czym ja mówię?
Z zamkniętymi oczami.
Też mi się ten kawałek przypomniał.
Kazik potwierdza stereotyp
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:31   #63
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Poniekąd wiem, dlaczego to właśnie anglistki tak się ubierają/zachowują Otóż taka anglistka (bez urazy dla wizażujących Anglistek, zapewne nie każda tak się zachowuje) przychodzi często gęsto do pracy zaraz po licencjacie. Ma więc 22, max 23 lata. A w takim gimnazjum czy zespole szkół uczniowie - cóż, ledwo czasem 3-4 młodsi od niej I młodziutka, głupiutka (w sensie niedoświadczona życiowo) podnieca się tym, że taki maturzysta dajmy na to walnie jej komplement
Mam ochotę ci bardzo brzydko odpowiedzieć
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:47   #64
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Mam ochotę ci bardzo brzydko odpowiedzieć

Odpowiedz A tym bardziej, że to chyba nie pierwszy raz coś ci nie pasuje. A ja sobie jeszcze prędzej ZP wcisnę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:54   #65
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
oooohoho nie źle

Dla mnie nawet bardziej seksowna jest kobieta w jakiejs obcislej ołówkowej spódnicy z wysokim stanem np, jakaś fajna koszula, wysokie szpilki - w nich nie widze nic zlego(oczywiście jesli nie wygladaja jak w załączniku mowie o klasycznych:P) osłonięta szyja niż własnie zielony brokat na tipsach, spodnica ledwo za d..

Tak jak dziewczyny mowily da sie wygladać sexi mieszcząc sie w dress codzie. Szczerze mowiąc troche dziwi mnie że dziewczyny wyksztalcone, do tego 28 lat to juz nie gowniara, mają z tym problem
Ta fota mnie rozwaliła
Zeby nie bylo off, to oczywiście też uważam, że dress code na stanowiskach państwowych obowiązuje i tyle. No bo czemu niby urzędniczka musi się stosować do norm, a nauczycielka to już nie?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:55   #66
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

dobrego stylu ubioru wymaga się od nauczyclea i tego samego wymaga się od uczniów.
po pracy może ubierac się jak lubi,jednak w szkole powinna dawać przykład.

nie wyobrażam sobie sobowtóra DODY(ubiór) jako nauczycielki.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-10-13 o 17:57
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 18:03   #67
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

nie wyobrażam sobie sobowtóra DODY(ubiór) jako nauczycielki.
a ja sobie właśnie wyobraziłam
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 18:15   #68
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Mam ochotę ci bardzo brzydko odpowiedzieć
A dlaczego ? Przecież rację ma dziewczyna.

A ja dzisiaj widziałam w jednym sklepie z ciuchami u mnie w mieście, promocję na kostiumy i garsonki z okazji Dnia Nauczyciela
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 18:17   #69
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
a ja sobie właśnie wyobraziłam
no wyobrażam,jak stoi w klasie,jednak nie jako nauczyciela w realu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:22   #70
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Tak się zastanawiam, przed kim ta nauczycielka chciała się pokazać? Prze młodszymi od niej dobrych pare lat uczniami, czy innymi nauczycielami, którzy nie mogą się patrzeć na jej 'dodowy' styl ?
Jestem uczennicą i widzę jak się nauczyciele ubierają - teraz, w liceum(jednym z lepszych w mieście) każdy chodzi ubrany odpowiednio. A w gimnazjum? Cóż, różnie z tym bywało... Szczególnie dotyczyło to angistek () i historycy (długa kiecka podciągnięta pod same cycki, tak że wychodziła do kolan i do tego białe rajstopki ).
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:57   #71
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

w sumie coś w tym jest, bo moja anglistka w gim też tak się nosiła ale jej dekolt akurat mnie nie rozpraszał (co nie znaczy, że inni sądzili to samo)
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2009-10-13 o 19:58
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 20:14   #72
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Mam w szkole anglistke ktora sie tak ubiera... mini, sweterek ledwo z pupe do samych rajstop, kiecka do pol uda w krate. szpilki. wyglada ladnie. Ale to nie pasuje i ogolnie kazdy sie z niej podsmiewa xP mialam z nia raz lekcje to jej bylo widac stringi. coz jakby nie bylo jest nam bardzo milo niech robi co chce nie moja sprawa xP
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 08:32   #73
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

no nie wiem jak mozna isc do pracy w szkole, wystrojonym jak na dyskoteke. eksponowac swoja cielesnoc mozna (jesli ktos lubi) w miejscach ku temu adekwatnych, a juz napewno nie jest taki miejscem szkola.

Jak mialam praktyki studenckie, w placowkach samorzadowych czy oswiatowych to oczywista sprawa bylo dla mnie to ze pewne zasady odnosnie tego co sie na siebie wklada do pracy obowiazuja.

miss najseksowniejsza nauczycielka nie ma zbyt pozytywnego wydzwieku
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:06   #74
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Tak w ogole, to chyba nikt nie wspomnial, ze abstrahujac juz od tego, ze powinno sie ubierac stosownie do sytuacji, to szkola po prostu nie jest miejscem do epatowania seksapilem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:25   #75
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Nie tylko szkoła to nie miejsce do epatowania seksem.
Podobno szaleństwo jest też na wszelkiego rodzaju rozmowach kwalifikacyjnych do pracy, na takie bardziej "kobiece" stanowiska, typy recepcjonistka, sekretarka, gdzie kobiety nie potrafią się ubrać stosownie do okazji i wyglądają bardzo hmm...seksownie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:26   #76
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak w ogole, to chyba nikt nie wspomnial, ze abstrahujac juz od tego, ze powinno sie ubierac stosownie do sytuacji, to szkola po prostu nie jest miejscem do epatowania seksapilem
Bo to wiesz, oczywista oczywistość po prostu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:28   #77
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

"Jak cie widza tak cie pisza". Stety czy nie.

Bardzo mi sie podobalo to co napisaly Dzustam, Klarisssa .

Ale jesli mam byc szczera i przyszloby rozwazac skrajnosci, to musze przyznac, ze wolalabym "dziunie" majaca wiedze i umiejaca ja przekazac, niz najbardziej elegancko ubrana pania ale za to niekompetentna. Ale to czysto hipotetyczna sytuacja, skrajnosci miedzy ktorymi nie wiem, czy przyszlo/przyjdzie komukolwiek kiedykolwiek wybierac.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:45   #78
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Istnieją pewne normy których pracownicy instytucji państwowych muszą się trzymać. Niezależnie od tego czy to jest szkoła czy urząd.

Tak samo jak krytykowane są dekolty i ultra krótkie miniówki u uczennic, tak samo powinny być krytykowane te u nauczycieli.
zgadzam się.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:11   #79
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Bo to wiesz, oczywista oczywistość po prostu
Jak widac, nie dla wszystkich

Swoja droga, mialem w liceum taka pania swiezo po studiach lufa jak ta lala, ze sie tak wyraze Strach pomyslec, co by bylo, gdyby jescze postanowila seksownie sie ubierac Na szczescie (dla niej), wredna i wymagajaca byla
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 20:16   #80
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

A ja mam nauczycielke ktora potrafi wygladac seksownie ale nie wyzywajaco ( i bardzo jej sie to udaje bez zadnych miniowek i dekoltu do pepka ;p )
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:53   #81
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Ja nie tylko jestem nauczycielką, ale też anglistką (i pozwolę sobie przemilczeć aspekt "tych anglistek).

I moje zdanie jest takie, jak każdej normalnej, racjonalnie myślącej osoby: szkoła, jak każde miejsce pracy rządzi się swoimi zasadami i ma swój "dress code". Moim zdaniem strój nauczyciela nie musi być tak sformalizowany, jak strój np. bankowca, ale też nie może przypominać stroju kelnerki z klubu "go-go", że zastosuję skrajny przykład.

Myślę, że to jest oczywiste.

Ale wszyscy wiemy, że wszędzie trafiają się trudne przypadki ludzi, którzy nie rozumieją swojego zawodu, odpowiedzialności z nim związanej itp.

Problem polega chyba na tym, że nauczyciel szkolony jest w zakresie materiału, metodyki nauczania itp., ale nikt nas nie uczy jak rozmawiać z uczniami, jak się zachowywać, żeby uczniowie nas szanowali i lubili (a nie traktowali jak kumpli), jakie postawy przyjmować w trudnych sytuacjach. Jeśli ktoś nie posiada wrodzonego wyczucia i "tego czegoś" co ułatwia kontakty z innymi to klapa. Jednym z elementów tego, co wiedzieć powienien każdy świeżo upieczony nauczyciel jest to, jak się ubierać.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:55   #82
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

A jak się idzie na anglistykę to ma się do wyboru; tłumacz albo nauczyciel, jak to jest z tym drugim? Moja hmmm znajoma miała z 250 godzin praktyki...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 07:57   #83
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Ja nie tylko jestem nauczycielką, ale też anglistką (i pozwolę sobie przemilczeć aspekt "tych anglistek).

.
a dlaczego miałabyś wypowiadać się w imieniu innych osób?nikt nie wkłada nauczycielek jednego przedmiotu do jednego work,poprostu takie się trafiają najczęściej.
nie wiem,czy to wina tego,iż ten przedmiot jest stosunkowo młody i pracuje na nim najmłodsza kadra,czy o luz związany z wiekiem.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:35   #84
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zgadza się,dodam ,że jesli wymagamy od uczniów jakieś schludności w ubiorze to wypadało by dać przykład.

Również na podstawie szkoly córki potwierdzam stereotyp anglistki-gwiazdy
Oj tak, też na takie ciągle trafiam Dobrze uczą, mają wiedzę, ale dosłownie wszystkie tak samo- tipsy, najmodniejsze ubrania, bardzo wymyślne, odważne stroje, zawsze obcasy. Generalnie wypacykowane aż za bardzo... Ładne, no ale.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:39   #85
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Dołączę do dyskusji jako praktykujący jak narazie nauczyciel. Obecnie mam praktyki w liceum i codziennie zastanawiam się, co na siebie założyć. Może przy okazji dyskusji wklejałybyscie zdjęcia zestawów, które są stosowne do pracy w szkole dla kobiety w wieku około 25 lat? Byłabym wdzięczna. Zakładać kolejnego wątku na ten temat nie ma sensu, a możnaby było go troszkę urozmaicić.
Osobiście nie wyobrażam sobie przyjść do szkoły w miniówce, na lekcji muszę czuć sie komfortowo.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:42   #86
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Nie będę się wypowiadać, bo jak zacznę pisać, że nie wszystkie anglistki takie są itp. to będzie tutaj szał. Mogę powiedzieć tylko, że znam wiele anglistek i ani jedenj takiej, o jakich tu słyszę. Może to też zależy od szkoły? Nie mam pojęcia.

A tematem nie są anglistki, ale strój opowiedni dla nauczyciela.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:27   #87
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Wg mnie niezależnie czy to nauczyciel czy uczennica, odsłonięte ramiona, pępek jest niedopuszczalne a spódnica przed kolano tylko w kryjących rajstopach. Tak mnie w szkole pouczano ;P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.