Taniec . Jak się go nauczyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 09:42   #1
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Thumbs up

Taniec . Jak się go nauczyć?


Witajcie dziewczyny.
Piszę bo mam problem. Jeśli można to tak nazwać. Wczoraj byłam na imprezie nad jeziorem z moim chłopakiem. Posiedzieliśmy, wypiliśmy po piwku i wróciliśmy. W tym czasie obserwowałam ludzi na parkiecie. Mój wzrok przykuła dziewczyna, która niewiarygodnie się ruszała. Też chciałabym się nauczyć jakoś tańczyć bo nie potrafię... a bardzo chciałabym zrobić wrażenie na moim ukochanym.
Zapisałabym się na lekcje - jednak praca zmianowa mi to uniemożliwia. mam do dyspozycji tylko kawałek "parkietu" w swoim pokoju i internet jako nauczyciela. Problem w tym, że nie mogę znaleźć nic konkretnego... Może któraś z was wie jak można nauczyć się fajnie ruszać ? ? byłabym wdzięczna za rady filmiki czy linki.

Dziękuje z góry
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 10:43   #2
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Taniec . Jak się go nauczyć?

pełno masz tego na YT wpisz np cos w stylu dance tutorial, step by step, sexy dance, latino dance, belly dance, co Ci przyjdzie do głowy
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 23:12   #3
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Taniec . Jak się go nauczyć?

Zapewne masz jakieś piosenki przy słuchaniu których czujesz dreszcze na ciele Zgaś światło wieczorem, puść głośno taką muzykę, wczuj się i tańcz. Najważniejsze są emocje, bo to właśnie je wyzwalasz w tańcu Poza tym na YT jest dużo filmików, które mogą nauczyć Cię płynności ruchów. Poszukaj takich, które będą porównywalne z Twoimi umiejętnościami Potem jakoś już pójdzie Powodzenia
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 23:25   #4
nyateneri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 105
Dot.: Taniec . Jak się go nauczyć?

Jesteś z Warszawy, więc najlepiej po prostu zapisać się na jakiś kurs. Jaką muzykę lubisz najbardziej? Latino to idź na latino solo albo salsa solo, wolisz hip-hop= idź na hip hop, lubisz miękkie ruchy - wybierz belly dance. Albo coś bardziej ogólno-rozwojowego: taniec współczesny albo lyrical jazz. Jest jeszcze flamenco, zumba, dancehall - wybór ogromny. Coś w parach: oprócz towarzyskiego polecam West Coast Swing, bo przyda się na każdej imprezie, lub też bardziej zmysłowe tango.

Możesz też spróbować kilku gatunków i na koniec zdecydować, czego chcesz się uczyć.

Takie zajęcia pomogą Ci roztańczyć ciało, nabrać miękkości ruchów, wyćwiczyć mięśnie i rozciągnięcie, które się do tańca bardzo przydaje, choć tego nie widać. Poprawisz kondycję i nauczysz się figur, dzięki którym Twój taniec będzie bardziej efektowny.

No i dużo tańcz w domu, włączaj ulubioną muzykę i baw się. Z tańcem jak z każdą inna umiejętnością -trzeba po prostu to robić, aby się w tym doskonalić.
nyateneri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:24   #5
Mychaaa007
Przyczajenie
 
Avatar Mychaaa007
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Taniec . Jak się go nauczyć?

Marzę o tym, żeby tańczyć Dancehall... Ale jestem z małej miejscowości i na najbliższe kursy mam chyba z 70 km... (do Poznania) to nie na moje możliwości
Mychaaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:29   #6
nyateneri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 105
Dot.: Taniec . Jak się go nauczyć?

Cytat:
Napisane przez Mychaaa007 Pokaż wiadomość
Marzę o tym, żeby tańczyć Dancehall... Ale jestem z małej miejscowości i na najbliższe kursy mam chyba z 70 km... (do Poznania) to nie na moje możliwości
Pomyśl o letnich warsztatach. Zawsze łatwiej wyjechać na tygodniowy obóz, albo pojechać do Poznania na weekend. Potem możesz ćwiczyć w domu, to czego się nauczyłaś.

Wiele osób tak zaczynało.
__________________
Wymianka:

kosmetyki, akcesoria, pielęgnacja, zapachy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573871

nyateneri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 10:49   #7
pyziaczek0113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Taniec . Jak się go nauczyć?

Hej ja tańca uczę się z internetu na YouTubie są fajne filmiki popatrz może znajdziesz coś sobie Albo poproś jakichś znajomych co wiedzą coś o tańcu o jakieś lekcję
pyziaczek0113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 07:42   #8
cukierkowa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 17
Dot.: Taniec . Jak się go nauczyć?

Hej Jak myslicie dziewczyny bo takie pytanie mnie naszlo, mozna sie nauczyc tanczyc ja sie nie posiada tzw. koordynacji ruchowej ??
cukierkowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.