Ćwiczenia na pośladki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 19:19   #1
nurtia
Raczkowanie
 
Avatar nurtia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204

ćwiczenia na pośladki


Mam dość dziwne , może trochę głupie pytanie.
znalazłam ćwiczenia na pośladki ( http://mamzdrowie.pl/cwiczenia-na-posladki/ )

czy wygląd moich pośladków poprawi się gdy będę wykonywać tylko jedno ćwiczenie z powyższej strony?


btw. cwiczenia w ogóle nie sprawiają mi radości, to dla mnie raczej katorga ... a wiem,ze musze poprawic pupe na wakacje poniewaz w wyniku przesadnego schudnięcia ( teraz waga jest ok ) trochę mi ehm...` oklapły ;P

poza tym wiem,że tylko regularne cwiczenia daja efekty a ja mam bardzo malo czasu przez szkole z ktorej czesto wracam pozno. Do tego dochodzi kupa nauki i zadań...

proszę o pomoc pozdrawiam
__________________
25.07.2011
nurtia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 06:49   #2
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: ćwiczenia na pośladki

a które ćwiczenie sobie wybrałaś ? bo wiesz , jedne oddziałują bardziej a inne mniej
Poza tym na pupę mocno oddziałują rolki , wiec jesli nie przepadasz za cwiczeniami , to moze warto pomyslec o zakupie rolek , albo o cwiczeniach na steperze.
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:21   #3
nurtia
Raczkowanie
 
Avatar nurtia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: ćwiczenia na pośladki

Cytat:
a które ćwiczenie sobie wybrałaś ? bo wiesz , jedne oddziałują bardziej a inne mniej
myslalam nad 4
__________________
25.07.2011
nurtia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:05   #4
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: ćwiczenia na pośladki

Moim zdaniem jedno ćwiczenie za wiele nie pomoże, najlepiej gdybyś wykonywała cały zestaw ćwiczeń kilka razy w tygodniu ale nie codziennie
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:21   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ćwiczenia na pośladki

ja ćwiczę Tamilee Webb i po 14 dniach widzę rezultaty. I nie poświęcam jakoś dużo czasu na te ćwiczenia akurat ( na pośladki są dwa programy, każdy po 15 minut)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:18   #6
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez nurtia Pokaż wiadomość
myslalam nad 4
dołącz jeszcze 2 cwiczenia , proponuje zdecydowanie nr 6 i może chmmm nr 2... i to jest takie minimum minimorum czyli nr 2 , 4 i 6

Edytowane przez questtttk
Czas edycji: 2010-04-14 o 19:21
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 15:28   #7
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: ćwiczenia na pośladki

jedno ciczenie nie wystarczy... to bedzie taka syzyfowa praca, i tak nie zauważysz efektów...

lepiej się wziąść w garść i porobić pare ćwiczeń, regularnie, seriami.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 16:21   #8
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez nurtia Pokaż wiadomość
Mam dość dziwne , może trochę głupie pytanie.
znalazłam ćwiczenia na pośladki ( http://mamzdrowie.pl/cwiczenia-na-posladki/ )

czy wygląd moich pośladków poprawi się gdy będę wykonywać tylko jedno ćwiczenie z powyższej strony?


btw. cwiczenia w ogóle nie sprawiają mi radości, to dla mnie raczej katorga ... a wiem,ze musze poprawic pupe na wakacje poniewaz w wyniku przesadnego schudnięcia ( teraz waga jest ok ) trochę mi ehm...` oklapły ;P

poza tym wiem,że tylko regularne cwiczenia daja efekty a ja mam bardzo malo czasu przez szkole z ktorej czesto wracam pozno. Do tego dochodzi kupa nauki i zadań...

proszę o pomoc pozdrawiam
Jednym cwiczeniem w nigdzie nie dojdziesz.

W ogole, z nastawieniem, ze cwiczenia to katorga, powodzenia nie wroze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:17   #9
**Ashlee**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: ćwiczenia na pośladki

Witam,

Nie chciałam zakładać nowego watku więc zadam pytanie w tym.

Zaczynając od początku, chciałabym, aby moja pupa była trochę większa, bardziej wypukła, boję się natomiast, że te ćwiczenia sprawią, iż stanie się mniejsza (nie narzekam na brak jędrności, choć móglaby być bardziej jędrna).
Czy te ćwiczenia mogę spokojnie wykonywać i i moja pupa będzie bardziej wypukła i nie straci na cm?
http://mamzdrowie.pl/cwiczenia-na-jedrne-posladki/

http://www.*******/cwiczeniadlaciebi...032,0,0,0.html

Będę wdzięczna za pomoc

Edytowane przez **Ashlee**
Czas edycji: 2010-05-24 o 20:18
**Ashlee** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:18   #10
bojanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Ćwiczenia na pośladki

Witam, piszę w związku z moimi pośladkami.
Ogólnie nie narzekam na moją sylwetkę, jestem szczupła. Jedyne co mi w niej przeszkadza to za DUŻA pupa. Nie mam szerokich bioder, ale pupa odstaje. wiem, że to dobrze, ale moja za bardzo. Jak się na nią patrzy to wydlaga jakbym jadła tylko fast-foody. Nie jest okrągła, lecz raczej obwisła. Nie jest jędrna i mam na niej rozstępy i widoczne "fałdki".
Szukam ćwiczeń, które spalą tkankę tłuszczową z mojej pupy i przy okazji sprawią, że będzie jędrna, okrągła i nie rozbuduje mięśni.
Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy
bojanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:35   #11
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez bojanka Pokaż wiadomość
Witam, piszę w związku z moimi pośladkami.
Ogólnie nie narzekam na moją sylwetkę, jestem szczupła. Jedyne co mi w niej przeszkadza to za DUŻA pupa. Nie mam szerokich bioder, ale pupa odstaje. wiem, że to dobrze, ale moja za bardzo. Jak się na nią patrzy to wydlaga jakbym jadła tylko fast-foody. Nie jest okrągła, lecz raczej obwisła. Nie jest jędrna i mam na niej rozstępy i widoczne "fałdki".
Szukam ćwiczeń, które spalą tkankę tłuszczową z mojej pupy i przy okazji sprawią, że będzie jędrna, okrągła i nie rozbuduje mięśni.
Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy
Dieta, ćwiczenia aerobowe, nic nie spali tłuszczu tylko z jednego miejsca (oprócz chirurga plastycznego).

Na YT jest pierdyliard filmików z ćwiczeniami na pośladki, one wzmocnią mięśnie pośladkowe i uniosą pupę. Ze swojej strony bardzo polecam przysiady, wpisz sobie na YT "squat" żeby zobaczyć jak je robić. Mięśnie nigdy Ci się nie rozbudują bez odpowiedniej diety i obciążenia, także o to się nie martw

Proponuję założyć na tym forum wątek "Jak spalić tłuszcz z brzucha/nóg/pośladków?" i w środku napisać wielkimi literami "miejscowe spalanie tłuszczu nie istnieje" + linki do wątków z opisanymi ćwiczeniami aerobowymi, wyjaśnieniem dlaczego należy to robić itd., bo jak widzę dalej co do niektórych to nie dociera
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 14:45   #12
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez bojanka Pokaż wiadomość
Szukam ćwiczeń, które spalą tkankę tłuszczową z mojej pupy i przy okazji sprawią, że będzie jędrna, okrągła i nie rozbuduje mięśni.
Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy
A czym ją chcesz podnieść, ujędrnić i zaokrąglić po spaleniu tłuszczu, jeśli nie mięśniami?
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:50   #13
bojanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

chcę po prostu aby najpierw został spalony tłuszcz, a nie żeby było tak jak w niektórych przypadkach, że przez niektóre ćwiczenia pupa rozrasta się jeszcze bardziej
bojanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:17   #14
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez bojanka Pokaż wiadomość
chcę po prostu aby najpierw został spalony tłuszcz, a nie żeby było tak jak w niektórych przypadkach, że przez niektóre ćwiczenia pupa rozrasta się jeszcze bardziej
A co to za ćwiczenia? Możesz podać? Bo mi bardzo zależy na powiększeniu i zaokrągleniu pupy, a ona nic Dopiero jak zaczęłam ćwiczyć z plecakiem 8kg to czuję że te mięśnie mogą się minimalnie rozrosnąć gdyż muszą się więcej napracować, ale nie sądzę abyś Ty miała zamiar ćwiczyć z czymkolwiek skoro tak się boisz tych strasznych mięśni

Wiesz co, pupa się rozrasta "jeszcze bardziej" od ćwiczeń na siłowni ze sztangą, obciążeniem typu 20-30kg albo więcej, odpowiednio zbilansowaną dietą itd. NIC CI NIE UROŚNIE od domowych ćwiczeń na macie.

Edytowane przez 201705121341
Czas edycji: 2014-04-27 o 15:19
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:56   #15
bojanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

http://idealnaja.pl/cwiczenia-na-pupe-daja-przysiady/

m.in. na tej stronie o tym przeczytałam
będę jeszcze szperała w historii i postaram się znaleźć jakieś inne
bojanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:42   #16
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez bojanka Pokaż wiadomość
http://idealnaja.pl/cwiczenia-na-pupe-daja-przysiady/

m.in. na tej stronie o tym przeczytałam
będę jeszcze szperała w historii i postaram się znaleźć jakieś inne


No to nie rób tych strasznych przysiadów i wykroków od których robią się pięć razy większe uda i wszyscy będą zadowoleni

Trzeba mieć niesamowite predyspozycje żeby przez kilka miesięcy samych przysiadów bez obciążenia mieć taką pupę i udziska Chciałabym zauważyć, że na pierwszym zdjęciu porównawczym na tej stronie, na zdjęciu "przed" dziewczyna zgarbiła się, a na zdjęciu "po" maksymalnie wygięła kręgosłup w łuk i faktycznie wydaje się, że od lipca do października wypracowała niesamowicie odstający tyłek. Też mogę zaprezentować taką metamorfozę, przemiana cud w dwie sekundy Poza tym, na stronie którą sama podałaś jest wyraźnie napisane co zrobić z tyłkiem - ćwiczenia aerobowe i siłowe. Czytałaś to w ogóle?

No nie wiem, brak mi słów już no, jak można uwierzyć w to, że po ćwiczeniach bez obciążenia mięśnie rozrosną się tak, że sylwetka będzie wyglądała jak u kulturysty Pooglądaj sobie blogi dziewczyn, które są szczuplutkie i mają piękne pośladki dzięki temu że ćwiczą, robią te przysiady, wykroki itd. z OBCIĄŻENIEM I mają chude i zgrabne nóżki, jak to możliwe!

Jeżeli ta pupa jest rzeczywiście taka wieeeeeelka to weź się po prostu za dietę, za 5 kg oceń czy dalej ten tyłek jest taki straszny, może to po prostu kwestia schudnięcia. No i ĆWICZ, bez ćwiczeń dalej będzie taki jak jest. I to MIĘŚNIE unoszą pośladki a nie jakaś magiczna siła z niebios A jak dalej tak się boisz mięśni no to nic nie rób i dalej czytaj takie mądre strony jak ta którą podałaś
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 21:00   #17
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

szlak mnie trafia jak ktoś pisze ze na zmniejszenie pupy sa przysiady!!!!!!!!!!! już ja popelnilam ten blad (ćwiczenia z chodakowska) mega spuchnięte uda i pośladki, nigdy prze nigdy nic co kurcy miesnie i zmusza je do długich spinów (wiem co mowie) na zmniejszenie pośladków i ud HIIT plus strechingi cos co rozciągnie te mięsnie. to tyle i nie kaleczcie innych jak się nie znacie, bo swoim brakiem wiedzy możecie komuś wyrządzić krzywdę wiec te mądre rady w stylu:" na zmniejszenie pupy rob przysiady" zachowajcie dla siebie
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 21:12   #18
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
szlak mnie trafia jak ktoś pisze ze na zmniejszenie pupy sa przysiady!!!!!!!!!!! już ja popelnilam ten blad (ćwiczenia z chodakowska) mega spuchnięte uda i pośladki, nigdy prze nigdy nic co kurcy miesnie i zmusza je do długich spinów (wiem co mowie) na zmniejszenie pośladków i ud HIIT plus strechingi cos co rozciągnie te mięsnie. to tyle i nie kaleczcie innych jak się nie znacie, bo swoim brakiem wiedzy możecie komuś wyrządzić krzywdę wiec te mądre rady w stylu:" na zmniejszenie pupy rob przysiady" zachowajcie dla siebie
Chyba "szlag"

Gdzie napisałam że na zmniejszenie pośladków dobre są przysiady? Dziewczyna narzeka że ma mało jędrną pupę i chce poprawić jej wygląd, a wygląd poprawią przysiady czyli wzmocnienie mięśni. A jak problem leży w za dużym tyłku to niech schudnie i już.

Nic nie mówię, ale uda mogły Ci tak widocznie spuchnąć bo może jesteś po prostu bardzo szczupła i dlatego to było widoczne. Ja nie mam chudych ud i owszem, po przysiadach z obciążeniem są spuchnięte przez dzień góra dwa, ale tego w ogóle nie widać. Tylko w spodniach czuć No i błagam, mięśnie po ćwiczeniach z Chodakowską, chyba wszystkie dziewczyny z Pakerni by Cię wyśmiały

Nie rozumiem dlaczego niektóre dziewczyny tak się boją mięśni, to naturalne że one pracują i się wzmacniają. ŻADNA kobieta bez odpowiedniej diety i treningu nie wypracuje sobie "wielkich" mięśni, no po prostu nie! A dlaczego? Bo nie mamy odpowiednich do tego hormonów. Laski dźwigają ciężary i nic im się nie dzieje, wyglądają normalnie. Moja ciocia jest szczupła, a brzuch albo ramiona ma tak twarde że aż można się przestraszyć. Jest umięśniona ale tych mięśni po prostu nie widać, wygląda na zwykłą szczupłą osobę o jędrnym ciałku. Wiecie co, może dla Was po prostu idealną sylwetką jest sylwetka bardzo szczupła, patykowata. Tylko że takie patykowate dziewczyny nie mają żadnych mięśni i dlatego tak wyglądają :P Wydaje się że brzuchy mają umięśnione bo na tych wychudzonych brzuchach nie ma ani grama tłuszczu dlatego mięśnie, nawet słabe, po prostu się odsłaniają. No pain no gain, jak chcecie mieć ładne uniesione pupy i jędrne uda które się nie trzęsą to musicie ćwiczyć. No albo do chirurga po implanty
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 15:53   #19
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Denise Austin "I want those buns"
program Brazil Butt Lift - 4 tygodnie, można ściągnąć z chomika
Brazylijskie pośladki z Chodakiem
Killer buns & thights z Jillian Michaels
Mel B pośladki

polecam wszystkie powyższe
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 18:17   #20
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Ja tylko chciałam dodać, że tyłek uniesiony ćwiczeniami faktycznie będzie wydawał sie większy, będzie bardziej odstawał. Ale ja wole mieć właśnie odstajacy, niz wiszący naleśnik
Sama mam probelm z utratą tłuszczu właśnie z tyłka i ud. I robię przysiady. Bo nic innego nie sprawiło, że tyłek wygladał tak fajnie, a cellulit na udach sie zmniejszył. A mam porównanie, ćwicze od blisko roku. Fakt, przybył 1 cm obwodu, ale to najprawdopodobniej opuchnięcie mięśni. Ręce też mam opuchniete przez kilka dni po treningu, a jak mam tydzień przerwy to znów jest patyk
Tyle tylko, że jestem z tych, którym podobają się mieśnie I chciałabym mieć delikatnie umięśnione uda a nie trzesaca się galaretę. Fakt, pojawiło sie troche mieśni ale nadal ukrywaja sie pod sadłem :/

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-04-29 o 18:19
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 17:08   #21
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja tylko chciałam dodać, że tyłek uniesiony ćwiczeniami faktycznie będzie wydawał sie większy, będzie bardziej odstawał. Ale ja wole mieć właśnie odstajacy, niz wiszący naleśnik
Sama mam probelm z utratą tłuszczu właśnie z tyłka i ud. I robię przysiady. Bo nic innego nie sprawiło, że tyłek wygladał tak fajnie, a cellulit na udach sie zmniejszył. A mam porównanie, ćwicze od blisko roku. Fakt, przybył 1 cm obwodu, ale to najprawdopodobniej opuchnięcie mięśni. Ręce też mam opuchniete przez kilka dni po treningu, a jak mam tydzień przerwy to znów jest patyk
A jakie inne ćwiczenia wykonywałaś? I czy jesz na dodatnim bilansie (powyżej zapotrzebowania) ?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 17:16   #22
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A jakie inne ćwiczenia wykonywałaś? I czy jesz na dodatnim bilansie (powyżej zapotrzebowania) ?
Chodakowska, mel b, od 3 m-cy Jillian i Fitness Blender Jem 1600 kcal b/w/t 90/170/60 przy wdze 46 kg i wzroscie 160 cm. Cwicze 6x w tygodniu
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:34   #23
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

mel b posladki - działa!
__________________
1.04.2013

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 12:34   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Myślałam, że przysiady bardziej na uda, a wykroki na dupkę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 14:51   #25
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Ja robię wykroki z kettlebell 8 kg i na samym początku dupsko aż piekło. Teraz już mniej, dlatego zwiększam ilość, ale myślę nad zwiększeniem obciążenia. Jak budżet pozwoli, to zaraz kupię drugiego kettla

Z przysiadów to robię sumo squats, ale przyznam że wykroki bardziej czuję.
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 14:34   #26
paulina9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ćwiczenia na pośladki

Ćwicząc pośladki z Mel B 3-4x w tygodniu, po miesiącu miałam je bardziej podniesione i twardsze, polecam!
paulina9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-15 15:34:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.