Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 14:54   #61
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
800 CIEPLUTKI TALIOWANY PŁASZCZ NA KOŁKI

http://allegro.pl/800-cieplutki-tali...875029083.html
Mam foty kurtki, ale nie na sobie, bo... jest wielka, topię się w niej To nie jest M tylko duże XL
Wymiary rozmiaru XL po dokładnym rozłożeniu kurtki to:
pachy 52 (nie 48)
pas 45
biodra 54 (nie 49)

I od razu mówię, że jest świetny! Cieplutki, co prawda miejscami odstają nitki ale to nic z taką cenę polecam. Moja Mama zostawiła dla siebie jeden, bo pasuje na nią idealnie! Strasznie żałuję, że nie ma mniejszych buuuu
Cóż jutro zapoluję w sklepach stacjonarnych na jakiś inny...

Zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=5005
Kurczę Aż się boję że na mnie będzie też za duży

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja dziś dostałam tą kurteczkę i nie jestem zadowolona

przede wszystkim krój- strasznie szeroka i nabita do góry (w biuście i ramionach) przez co mam w niej szerokie bary i wąski dół. Gumka w talii słabo wszyta przez co płaszczyk nie jest taliowany na mnie prawie wogóle. Rękawy dla mnie za krótkie i szerokie. Jednym słowem płaszczyk odstaje, wydaje mi ię, że podali błędne wymiary ale muszę zmierzyć.

Futerko przy kapturze liche i brzydkie, wszędzie odstające nitki, lichy zacinający się zamek, płaszczyk wydaje się ciepły jak dla mnie chociaż dla zmarzluchów nie polecam- ocieplenie jakieś takie cienkie, nierówno rozłożone.
Największe rozczarowanie to kolor: na zdjęciu czekoladowy brąz dyplomatycznie opisany jako: brąz wpadający w czerń. Na żywo to najzwyklejsza czerń, nawet w świetle dziennym nie ma śladu brązu. Już myślałam, że pomylili kolory ale na metce jest skór BR więc jednak wysłali mi ten niby brązowy....

zwracać mi się nie opłaca bo zapewne nie oddadzą mi za przesyłkę (chociaż ustawa mówi co innego ale na allegro normą jest, że przy zwrocie sprzedawcy kosztów wysyłki sprzedawca-> kupujący czyli w tym przypadku kurier 12zł nie oddają).


Podsumowując: gdyby płaszczyk był ładniej skrojony to za 75zł uznałabym, że jest ok ale przez jego dziwny krój i ogólny wygląd "bez szału" raczej bym go nie polecała.
No i następna negatywna opinia A da się w nim może tą gumkę w pasie wymienić? Czy jest tak zamocowana na amen? Bo jakby się dało to chociaż bym sobie w pasie zwęziła
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:00   #62
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Kurczę Aż się boję że na mnie będzie też za duży

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------


No i następna negatywna opinia A da się w nim może tą gumkę w pasie wymienić? Czy jest tak zamocowana na amen? Bo jakby się dało to chociaż bym sobie w pasie zwęziła
Jak masz znajomą krawcową to może i gumkę wymienisz sama bym nie próbowała. Może akurat tobie się płaszczyk spodoba. W sumie przypomina ten ze zdjęcia tylko na mnie nieciekawie leży i ma ciemniejszy kolor przez to traci swój urok. Wymiary sprawdziłam i się jednak zgadzają z podanymi w aukcji (brałam xxxl czyli L wg sprzedawcy).
W sumie czego oczekiwać od płaszczyka w tej cenie- dla mnie jest nieciekawie skrojony i nieciekawie wykończony, wyglądam w nim jak napakowany bałwan;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:08   #63
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
co do bryczesów to ty czasem one nie sa takie Ledwo ledwo do kostek ? ? taki wzor chyba co ? zastanawialam sie nad nimi ale wydaja mi sie takie przykrotkie jak z mlodszej siostry chociaz do koazkow w sam raz tylko coz zrobic kiedy masz buty gdzies zdjac

co do JULNATY sprzedawcy to juz dawno zauwazylam ze mega tanio ma. ale zadnych real zdjec? ktos u niej kupował.
te spodnie tkore pokazalas supe r na zdjeciu. jak boyfriend jeans -- choruje na takie!! za taka cene super! : ) ale czy to nie jakies podejrzane aukcje? !! co innego na fotkach co innego przysla?
Ja od nich kiedys kupowałam spódnicę i wszystko było ok
speare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:16   #64
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Jak masz znajomą krawcową to może i gumkę wymienisz sama bym nie próbowała. Może akurat tobie się płaszczyk spodoba. W sumie przypomina ten ze zdjęcia tylko na mnie nieciekawie leży i ma ciemniejszy kolor przez to traci swój urok. Wymiary sprawdziłam i się jednak zgadzają z podanymi w aukcji (brałam xxxl czyli L wg sprzedawcy).
W sumie czego oczekiwać od płaszczyka w tej cenie- dla mnie jest nieciekawie skrojony i nieciekawie wykończony, wyglądam w nim jak napakowany bałwan;-)
Moja babcia dośc dobrze szyje, daję jej zawsze spodnie do skracania więc może i z gumką sobie poradzi Ja brałam z kolei M w którym ponoć wymiary się nie zgadzają i to mnie martwi, no ale, jak przyjdzie płaszczyk to się zobaczy. Powinien przyjść dzisiaj lub jutro
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:18   #65
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
Ja mam te spodnie, po jednym dniu musiałam je zanieść do krawcowej, bo zamek się zepsuł, a wkładając ręce do kieszeni poszły na szwie. Spodnie ładne, fajnie się układają
Ja mam takie z bazaru, szyte gorącą igłą
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:34   #66
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
co do bryczesów to ty czasem one nie sa takie Ledwo ledwo do kostek ? ? taki wzor chyba co ? zastanawialam sie nad nimi ale wydaja mi sie takie przykrotkie jak z mlodszej siostry chociaz do koazkow w sam raz tylko coz zrobic kiedy masz buty gdzies zdjac

co do JULNATY sprzedawcy to juz dawno zauwazylam ze mega tanio ma. ale zadnych real zdjec? ktos u niej kupował.
te spodnie tkore pokazalas supe r na zdjeciu. jak boyfriend jeans -- choruje na takie!! za taka cene super! : ) ale czy to nie jakies podejrzane aukcje? !! co innego na fotkach co innego przysla?
ja dosyć dawno temu kupowałam coś u JULNATY w licytacjach, też nie było real zdjęć, ale wszystko przyszło tak jak na zdjęcia, byłam zadowolona
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 16:13   #67
madosiaa
Raczkowanie
 
Avatar madosiaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 151
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Posiada któraś z Was ten zegerek:
http://allegro.pl/jelly-watch-swarov...867173933.html

śliczny jest!
madosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 16:41   #68
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Ja też dziś dostałam sweterek za 14,99 zł (wczoraj kupiony )
Mam jasny brąz i to jest naprawde jasny kolor, ja bym go określiła jako beż.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bluzka jest mocno elastyczna, nie jest za krótka na mnie ( mam 178 wzrostu) , ładnie układa się na biuście. Żałuję, że wzięłam tylko jedną, ale może jeszcze domówię inny kolor.
I grosik nadpłaty też dostałam
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 16:50   #69
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnnaŁ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam takie buty, fajnie się prezentują, niestety rozmiarówka jest zawyżona normalnie noszę 37 i takie właśnie kupiłam ale okazało się że muszę wymienić na 36.
Dziwne bo ja 36 nosze, a tu piszą , że wkladka ma 23 cm. To mało. Normalnie najczesciej na 36 wkladka ma 23,5.

chyba sprzedawca zle mierzy wkładki.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:11   #70
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

natknełyście się może na podobną spódnicę co ma ta dziewczyna na opakowaniu rajstop?

http://moda.allegro.pl/rajstopy-mora...885810681.html
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:24   #71
warsaw
Raczkowanie
 
Avatar warsaw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z PeKiNu
Wiadomości: 250
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez qeres Pokaż wiadomość
natknełyście się może na podobną spódnicę co ma ta dziewczyna na opakowaniu rajstop?

http://moda.allegro.pl/rajstopy-mora...885810681.html
właśnie miałam się pytać czy któraś z was ją ma no i troche podobna jest do tej z opakowania rajstop
co o niej sądzicie??bo trochę droga...jest jeszcze musztardowa
http://allegro.pl/ruda-rozkloszowana...875504944.html
warsaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 17:37   #72
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

http://moda.allegro.pl/oryginalna-ol...878385638.html

co myślicie?
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:03   #73
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez qeres Pokaż wiadomość
ciekawy krój tylko ten materiał jakiś kiepski

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez warsaw Pokaż wiadomość
właśnie miałam się pytać czy któraś z was ją ma no i troche podobna jest do tej z opakowania rajstop
co o niej sądzicie??bo trochę droga...jest jeszcze musztardowa
http://allegro.pl/ruda-rozkloszowana...875504944.html
jak dla mnie nie warta tej ceny, do tego ta dziewczyna na zdjeciach ma mine jakby sama siebie chciala przekonac ze ma na sobie cos fajnego
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:32   #74
adajula
Rozeznanie
 
Avatar adajula
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 521
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez qeres Pokaż wiadomość
bardzo podoba mi się kolor "rudy", ciekawe czy materiał naprawdę jest taki błyszczący
adajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:48   #75
aniela40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 390
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
ja dosyć dawno temu kupowałam coś u JULNATY w licytacjach, też nie było real zdjęć, ale wszystko przyszło tak jak na zdjęcia, byłam zadowolona
też kiedyś coś od nich brałam i było ok.

P.S
oni chyba mają ciuchy jak w Bon Prix
__________________
Aniołek 28.06.2010



aniela40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:09   #76
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Jak masz znajomą krawcową to może i gumkę wymienisz sama bym nie próbowała. Może akurat tobie się płaszczyk spodoba. W sumie przypomina ten ze zdjęcia tylko na mnie nieciekawie leży i ma ciemniejszy kolor przez to traci swój urok. Wymiary sprawdziłam i się jednak zgadzają z podanymi w aukcji (brałam xxxl czyli L wg sprzedawcy).
W sumie czego oczekiwać od płaszczyka w tej cenie- dla mnie jest nieciekawie skrojony i nieciekawie wykończony, wyglądam w nim jak napakowany bałwan;-)
No i płaszcz przyszedł Jest całkowicie czarny a nie brązowy i trochę za duży na mnie. Odsyłam chyba, zwłaszcza, że mam możliwość wysłania za darmo. Gdyby nie kolor zostawiłabym go sobie, ale jednak ostatecznie przekonałam się, że w czerni mi nie do twarzy. No i wyglądam w nim jak bałwan-kulturysta. Napisałam do nich, czy pieniądze za przesyłkę też mi oddadzą, ale szczerze w to wątpię.
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:18   #77
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
No i płaszcz przyszedł Jest całkowicie czarny a nie brązowy i trochę za duży na mnie. Odsyłam chyba, zwłaszcza, że mam możliwość wysłania za darmo. Gdyby nie kolor zostawiłabym go sobie, ale jednak ostatecznie przekonałam się, że w czerni mi nie do twarzy. No i wyglądam w nim jak bałwan-kulturysta. Napisałam do nich, czy pieniądze za przesyłkę też mi oddadzą, ale szczerze w to wątpię.
no to już jesteśmy we dwie- baławany-kulturyści

ja chętnie bym odesłała i wiadomo, że odsyłam na swój koszt ale za wysyłkę towaru od nich do mnie uważam, że powinni zwrócić. Jednak jak pisałam..sprzedawcy z allegro najczęściej tego nie robią.


Myślałam żeby reklamować ze względu na wadę czyli inny kolor (wtedy pokrywają całkowicie koszty wysyłek) ale znając życie zwalą winę na ustawienia monitora i opis koloru "brąz wpadający w czerń".

Jak masz możliwość odesłania za darmo to odsyłaj, stracisz tylko 12zł jeśli nie oddadzą ci za przesyłkę. Ja jak odeślę na swój koszt i nie zwrócą mi za ich wysyłkę to stracę ponad 20zł :/ ale najpierw do nich maila napiszę
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:26   #78
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
no to już jesteśmy we dwie- baławany-kulturyści

ja chętnie bym odesłała i wiadomo, że odsyłam na swój koszt ale za wysyłkę towaru od nich do mnie uważam, że powinni zwrócić. Jednak jak pisałam..sprzedawcy z allegro najczęściej tego nie robią.


Myślałam żeby reklamować ze względu na wadę czyli inny kolor (wtedy pokrywają całkowicie koszty wysyłek) ale znając życie zwalą winę na ustawienia monitora i opis koloru "brąz wpadający w czerń".

Jak masz możliwość odesłania za darmo to odsyłaj, stracisz tylko 12zł jeśli nie oddadzą ci za przesyłkę. Ja jak odeślę na swój koszt i nie zwrócą mi za ich wysyłkę to stracę ponad 20zł :/ ale najpierw do nich maila napiszę
Ale skoro wymiary się nie zgadzają, tzn., ze przedmiot jest niezgodny z opisem na aukcji i macie prawo zwrotu, z pełnym pokryciem kostzów
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:31   #79
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ale skoro wymiary się nie zgadzają, tzn., ze przedmiot jest niezgodny z opisem na aukcji i macie prawo zwrotu, z pełnym pokryciem kostzów
Wysłałam do nich maila, zobaczymy co odpiszą.
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 19:48   #80
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ale skoro wymiary się nie zgadzają, tzn., ze przedmiot jest niezgodny z opisem na aukcji i macie prawo zwrotu, z pełnym pokryciem kostzów
zmierzyłam i wymiary w przypadku xxl podali dobre i się zgadzają (co nie zmienia faktu, że płaszcz brzydko leży) może uwzględnią reklamację ze względu na kolor (bo to także wada uprawniająca do reklamacji) ale wątpię... też napisałam maila do nich

wracając do tematu wątku:

polecam te rajstopy :

jakościowo takie jak Gatta (a nawet lepsze moim zdaniem), cieplutkie, porządnie zrobione, długie i nieprześwitujące (mam czarne), tutaj za 18zł ale warto poszukać bo taniej też się trafiają

http://moda.allegro.pl/rajstopy-mona...861194032.html


te też są bardzo fajne- ładne, cieplutkie i co najważniejsze na moje 176cm wzrostu i długie nogi rozmiar 3/4 jest dobry

http://moda.allegro.pl/marilyn-rajst...834438654.html

tylko akurat te idzie dostać taniej w zwykłych stacjonarnych sklepach.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:52   #81
madabede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 229
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez warsaw Pokaż wiadomość
właśnie miałam się pytać czy któraś z was ją ma no i troche podobna jest do tej z opakowania rajstop
co o niej sądzicie??bo trochę droga...jest jeszcze musztardowa
http://allegro.pl/ruda-rozkloszowana...875504944.html

ja tą spódnicę mierzyłam u mnie w stacjonarnym sklepiku kosztowała 50zł
jakość i kolor super ale na mnie nie wyglądała dobrze
madabede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:15   #82
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam sweterek za 14,99 zł (wczoraj kupiony )
Mam jasny brąz i to jest naprawde jasny kolor, ja bym go określiła jako beż.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bluzka jest mocno elastyczna, nie jest za krótka na mnie ( mam 178 wzrostu) , ładnie układa się na biuście. Żałuję, że wzięłam tylko jedną, ale może jeszcze domówię inny kolor.
I grosik nadpłaty też dostałam
A ja mam ciemny brąz i moim zdaniem też jest to beż... a możesz mnie fotką uraczyć? Bo ja zamówię jeszcze od niej, tylko teraz nie wiem jaki kolor, bo nie chce tego samego dostać
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:19   #83
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez molka86 Pokaż wiadomość
Cześć

Czy ktoś zamawiał tą sukienkę? Cena przystępna ale ciekawe jak z jakością
http://allegro.pl/2011-2012-tanio-su...875756181.html
Ja ją dzisiaj widziałam u mnie w mieście w sklepie no name. Całkiem fajna, materiał w miarę ok nie jest cieniutki, ale nie przymierzałam i nie wiem jak leży, może w poniedziałek będę to przymierzę
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:37   #84
camellia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Mam prośbę do osób, które kupowały ten sweter:
http://allegro.pl/mt9035-zapinany-ci...869018333.html

czy możecie Mi powiedzieć czy się mechaci? i ogólnie jak się nosi, czy warto.
camellia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:49   #85
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

majteczki w kwiateczkihttp://allegro.pl/show_item.php?item=186453 2236
5 szt. za 14,90

przesyłka trochę droga, ale jak się weźmie więcej rzeczy to jakoś się rozłoży..

ja kupiłam jeszcze:
http://allegro.pl/show_item.php?item=186503 0768
http://allegro.pl/show_item.php?item=188374 5580
http://allegro.pl/show_item.php?item=188708 2377
a dla TŻa: http://allegro.pl/show_item.php?item=186936 9934

same okazje
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2011-10-20 o 20:50
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:51   #86
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

witam wśród łapiących okazję
całkiem przystępne ceny są u tego sprzedającego , czekam na przesyłkę m.in. ten sweterek http://allegro.pl/rozpinany-sweter-w...863186965.html
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:51   #87
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
majteczki w kwiateczkihttp://allegro.pl/show_item.php?item=186453 2236
5 szt. za 14,90

przesyłka trochę droga, ale jak się weźmie więcej rzeczy to jakoś się rozłoży..

ja kupiłam jeszcze:
http://allegro.pl/show_item.php?item=186503 0768
http://allegro.pl/show_item.php?item=188374 5580
http://allegro.pl/show_item.php?item=188708 2377
a dla TŻa: http://allegro.pl/show_item.php?item=186936 9934

same okazje
fajne majteczki Ale nie lubie miec kilka par takich samych gaci
Bluzeczka ładna ;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 21:06   #88
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
fajne majteczki Ale nie lubie miec kilka par takich samych gaci
Bluzeczka ładna ;-)
ja też, a majtki fajne są
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 21:27   #89
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/11d762-nowe-trendy...865312820.html

chyba atrakcja...wogole o co chodzi z tym sprzedajacym, spojze jakie on ma ceny!

http://allegro.pl/bryczesy-legginsy-...878436571.html - posiadam takie i sa swietne! zamawiam jeszcze czarne!

te sa interesujace...
http://allegro.pl/bryczesy-pszeszyci...867712399.html
Ja zamawiałam kilka razy u tego sprzedawcy. Nie narzekam. Zawsze towart taki jak w opisie, zgodny z wymiarami. szybka była wysyłka towaru.
nie ma real zdjęć jednak większość towaru (może i wszystko, nie wiem) ma z katalogów bon prix. w bon prixie ceny są dużo wyższe - nie mam pojęcia dlaczego JULNATA ma tak tanio.
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 22:26   #90
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Ja się użeram z jednym sprzedającym , w odwecie zarobiłam dziś negatywa.
Czy założenie sporu allegro pomaga? Bo nigdy nie miałam takiej sytuacji aby posuwać się do tego ale nie mam wyboru. Dziękuje za odpowiedzi
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.